>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Australian Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
M 55

meggie1

Użytkownik
Berdych - Anderson ✅ 7:6, 7:6, 6:1 ✅
Tomas Berdych - 6,5
kurs: 2,26
pinnacle

Berdych już końcówkę ubiegłego roku miał udaną, teraz tylko potwierdza, że jest w coraz lepszej dyspozycji. W pierwszym meczu stracił seta, jednak po wczorajszym pogromie Rochusa, można powiedzieć, że był to po prostu wypadek przy pracy. W dwóch pierwszych setach nie dał mu najmniejszych szans, w trzecim chyba nieco się rozluźnił, bo Rochusowi udało się już nawiązać walkę. Andersona jak na chwilkę obecną uważam za zawodnika o klasę gorszego i nawet jeśli powalczy, to uważam, że ten handicap powinien spokojnie wejść.

Dolgopolov - Tomic ✅
over 3,5 seta
kurs: 1,5
bet365

Ten typ uważam za najpewniejszy w tej rundzie. Grali ze sobą już 3 razy i za każdym razem górą był Dolgopolov, dlatego ciężko mi jest wskazać tutaj faworyta, początkowo miałam stawiać Tomica, ale typ ten jednak odpuszczam. 2 pojedynki stoczyli w ubiegłym roku, jednak teraz zaczął się nowy sezon, nowa mobilizacja i nie uważam, aby na chwilę obecną Tomic był jakoś znacznie gorszy od swojego rywala.
Spodziewam się raczej zaciętego pojedynku i co najmniej 4-rech setów.

Falla - Kohlschreiber ⛔
over 3,5 seta
kurs: 1,61
bet365

Falla lubi sprawić niespodziankę, i tak też było tym razem - w 1-wszej rundzie odprawił w trzech setach Fisha. Meczu nie oglądałam, jednak Kohlschreiber gra na tyle nierówno, że Falla jest mu w stanie ugrać seta a może nawet i więcej. Kurs na wygranie seta - 1,43. W każdym bądź razie nie stawiałabym po tak marnym kursie Niemca.

Z ciekawszych i wyższych kursów (3,5 - bet365) proponuję zagrać debel Ebelthite/Matosevic ⛔ grający z parą Lindstedt/Tecau. Szwed i Rumun co prawda rozstawieni z numerem siedem, jednak tym bym się zbytnio nie sugerowała. W ostatnich latach nie dochodzili w AO zbyt daleko, turniej ten im średnio leży, a para australijska może nieco namieszać. Ostatnio w turnieju w Sydney ograli naszego polskiego debla (Fyrstenberg/Matkowski) i doszli do półfinału. Myślę, że grając u siebie są w stanie nawiązać równą walkę i wygrać to spotkanie.

Dorzucam do tego delikatnie Isnera ⛔, bo pomimo długiego pojedynku z Nalbandianem jest on w stanie wygrać spotkanie z Lopezem. Przede wszystkim wystarczy, że utrzyma swój serwis a przy podaniu Lopeza na pewno jakieś szanse dostanie.
Stawiam także na parę deblową Fleming/Hutchins. ✅

Ważne, że typ, który uważałam za najpewniejszy, czyli over setowy Tomica wszedł. A propo nie wiecie może jak bukmacherzy (konkretnie chodzi mi o bet365) rozliczają over setowy kiedy obaj panowie wygrają po jednym secie i powiedzmy w trzecim secie będzie krecz? Niby zakład już powinien wejść...

Berdych w końcówce odskoczył, kiedy już traciłam nadzieje na wygraną ????
Co do Falli to jednak nie sprostał Niemcowi...
Ebelhite/Matosevic a i owszem walkę podjęli niestety starczyło jej tylko na 1wszego seta.
Isner ładnie wyciągnął 4-rtego seta, niestety piąty set był to set do jednego przełamania i tutaj okazał się już Isner słabszy, jednak wczorajszy mecz dał mu się we znaki. Z kolei Lopez wczoraj szału nie robił, dzisiaj za to pokazał kawał dobrego tenisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Almagro @3.40 ✅
Nie jestem w stanie zrozumieć bukmacherów. Jak można wystawiać tak wysoki kurs na Almagro, który wygląda naprawdę nieźle w Melbourne? Zaangażowanie z jego strony nadzwyczaj wysokie, ma kilka argumentów, którymi może zaskoczyć Wawrinkę. Szwajcar znany jest z tego, że w spotkaniach na szczycie bardzo często robi w majtki i przegrywa przez swoją psychikę. Serwis u obu zawodników porównywalny, w wymianach nie skreślałbym szans Nicolasa, którego backhand bardzo ciężko jest odczytać. W przypadku, jeśli doszłoby do 5-setówki, co jest w tym wypadku bardzo prawdopodobne, szanse Hiszpana się automatycznie powiększają ze względu na znacznie lepszą kondycję, co nie ulega najmniejszym wątpliwościom. Dużo będzie zależało od dyspozycji każdego z zawodników w tym spotkaniu. Wiadomo, że na hardzie lepszym graczem jest Wawa, jednak Nico wygląda na świetnie dysponowanego, co powinien wykorzystać i przy odrobinie szczęścia może pokusić się tutaj o zwycięstwo.
Dolgopolov @2.20
Talent Tomica zupełnie mnie nie przekonuje. Tak na dobrą sprawę powinien pożegnać się z turniejem już w 1 rundzie, jednak Verdasco okazał się zbyt głupi, aby ten mecz zakończyć jak człowiek. Bernard pomimo niezłych warunków fizycznych dysponuje przeciętnym serwisem, poza tym obrzydliwy forehand o krótkim zamachu i przeciętny backhand. Nie mam pojęcia, czym wszyscy się zachwycają. Dolgi ma po swojej stronie o wiele więcej argumentów. Przede wszystkim potrafi uprzykrzać grę swoim rywalom kąśliwymi slajsami, a poza tym jest w stanie zagrać winnersa w zasadzie z każdej pozycji. Ktoś może powiedzieć, że męczarnie w poprzednich rundach świadczą o jego słabszej dyspozycji. Sęk w tym, że Ukrainiec znany jest z tego, że z gorszymi rywalami traci sety. W meczach na szczycie natomiast jest w stanie pozytywnie zaskoczyć swoją świetną grą, co doskonale widzieliśmy chociażby podczas zeszłorocznego US Open. Publiczność wspierająca swojego pupilka będzie na pewno atutem po stronie Australijczyka. Nie sądzę jednak, by mogło specjalnie wpłynąć na Ukraińca, który jeśli tylko zagra z głową, wówczas powinien awansować do następnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
@up
bardzo cie cenie, ale ten typ na almagro to wyciagasz jak mozi albo prof, i to nie jest mecz na szczycie, cygan bardzo slaby, naprawde poczatek roku ma slaby, wawrinke w meczu z bagieta, ktory jak wiemy jest w dobrej formie gral naprawde dobrze, do przodu, szukal lini, nie ustrzegl sie bledow ale to dlatego bo bardzo czesto ryzykowal. dla mnie bet na wawrinke to najpewniejszy bet jutra
 
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Może i na papierze Wawrinka ma nieco większe szanse, jednak zastanów się. Czy naprawdę jest sens grać Szwajcara po tak żenująco niskim kursie? Masz do niego aż tak duże zaufanie, że przeznaczyłbyś sporą gotówkę po 1.35 kursie?
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
nie tyle, ze az takie..wiem ze to kawal walka, ale widzialem mecz almagro z dimitrovem i mecz wawrinki z bagieta i nie widze nic co przemiawaloby za cyganem.
jeszcze popatrze troche w statystyki i to ocenie, ale 2 dni temu po meczach od razu widzialem wawrinke w kolejnej rundzie kosztem almagro
 
drago 108

drago

Użytkownik
Zgadzam się. Typ na Almagro to szukanie sensacji tam gdzie jej być nie powinno albo gra przeciwko głowie Stacha, która z Bagietą działa całkiem nieźle. Skupiony na grze, a błędy robił przy dłuższych wymianach. Almagro to jest typ, który ledwo wygrał z Kubotem... Męczył się niemiłosiernie z Dimitrovem. Niezgadzam się, że Hiszpan wygląda &quot;naprawdę nieźle&quot;, bo zdecydowanie lepiej wygląda Szwacjar. Pamiętam, jak rok temu Stasiek grał świetnie, do czasu gdy przyszedł mecz z Fedem, do którego ma jakiś uraz psychiczny... Almagro po prostu nie pasuje do Szwacjara, poradził sobie z nim nie raz.
Wawrinka @1.44 - po tej stronie jest korzystny kurs. ⛔
Co do Tomica... Jedynym minusem, jednak dość znaczącym jest h2h. Dolgopolov po dwóch pięciosetówkach. Z Jonesem (2h 30&#39;) i Kamke (3h 18&#39;). Tomic na korcie z Verdasco 4h 11&#39;, z Querreyem 2h 13&#39;. Ten mecz zapowiada się na dłuższy 40 gemów... Jak najbardziej tutaj może być długi pojedynek, ale to Tomic powinien wygrać.
Tomic - Dologpolov o39.5 @1.85 ✅
Już na sucho:
Nadal - Lacko u27.5 @1.85 ✅
Berdych - Anderson @1.20 ✅
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Fleming/Hutchins @1,53 ✅
Para, która pokazała się podczas Wimbledonu eliminując Polaków. Potem na dobre ujawniła się podczas US docierając do 1/4 gdzie po drodze wywalili w dwóch setach Nestorów. Brytyjczycy to już bardzo doświadczona para i powinni sobie poradzić ze dobieranką na kilka meczów Bogo i Kunitsyna. Kurs wysoki, no bo już turniej pokazał ze i zbieranka może co nieco poprzeszkadzać zawodowym deblom, lecz wątpię żeby powtórzyło się to samo co z Marachem i Peyą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
death89 84

death89

Użytkownik
Nie za bardzo mam czas, żeby pisać analizy, więc tylko podam &quot;suche&quot; typy jakie wpadły mi w oko:
Karlovic (+7,5 gema) - Federer 1 @1,53 (bet365) ✅ Ivo sporo gemów zgarnie ze swoich serwisów, myślę że mogą być nawet 4 sety, Roger zapewne wygra, ale co to kurs na jego zwycięstwo - 1,025?
Aha i popieram granie na Isnera, naprawdę prezentuje wysoki poziom, po wygranej z Nalbandianem jego morale wzrosną (na tyle, że ewentualne zmeczęnie nie powinno być problemem), powinien pokonać Lopeza, ale po walce dlatego można próbować over 39,5 - @1,57 (bet365). ✅
Powodzenia i miłej nocki przed Eurosportem ;)
 
ulter 1,2K

ulter

Użytkownik
20.01.2012 9:00 , Australian Open
Dolgopolov Alexandr - Tomic Bernard
typ: Dolgopolov
kurs: 2.10
[sportingbet]
Dolgopolov wyrósł na największego &quot;walczaka&quot; tegorocznego Australian Open. W dwóch wcześniejszych rundach zdążył rozegrać dwa arcy ciekawe pięciosetowe pojedynki kolejno z Gregiem Jonesem gdzie wyciągnął wynik z 0-2 na 3-2 a potem z Kamke gdzie wygrał dopiero po rozegraniu 14 gemów w piątym secie. Dolgopolov to młody, dobrze zbudowany gracz. Jest niesamowicie szybki, zwinny i dobry technicznie. Nie pamiętam kiedy on skreczował ostatni raz pojedynek, kontuzje i przemęczenie go omijają. Myślę że nie będzie widać po nim rozegranych już 10 gemów. Tomic... nadzieja gospodarzy (prawdę mówiąc gdyby nie to że ten mecz jest rozgrywany w Australii kursy byłyby zupełnie inne). Bernard pokonał w pierwszym pojedynku żegnającego się powoli z salonami Verdasco i to z dużymi problemami bo 3-2. W drugiej rundzie na jego drodze stanął Querrey który przegrał głównie przez własną głupotę i milion niewymuszonych błędów. Obaj gracze spotykali się ze sobą trzy razy i trzykrotnie wygrywał Ukrainiec i wszystkie te mecze były rozgrywane na korcie twardym. Jeszcze raz napiszę, gdyby nie to że grają w Australii (a grali już dwukrotnie ze sobą w Australii i oba mecze wygrał Dolgopolov) kursy byłyby zupełnie inne i faworyzowały Alexandra. Trzeba korzystać z promocji!.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie pamiętam kiedy on skreczował ostatni raz pojedynek, kontuzje i przemęczenie go omijają.
Hehe ???? o tu się nie zgodzę. Alex cały czas tam na coś choruje w 2011 wiele razy kreczował.
A i nie wiem jaka to promocja na tego Ukrainca? Co on pokazał na tym AO? Że w 2 meczach niemiłosiernie się męczył?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Alejandro - Kohlschreiber over 3.5 seta

Jestem przekonany, iż będzie to wyrównane spotkanie. Falla zrobił duża niespodziankę pokonując w trzech setach Fisha, jednak Jankes od dawna jest pod formą. Niemiec dobrze gra od początku sezonu. Wiadomo, że jest bardzo nierówny, potrafi zagrać genialnego seta i często po tym poziom jego gry diametralnie spada. Mecz będzie wyrównany, powinien wygrać Filip, ale Kolumbijczyk jest nieobliczany dlatego zdecydowałem się na takie over.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Wawrinka - Almagro @1,37 Unibet ⛔
Za bardzo nie ma się co rozpisywać na temat tego pojedynku po prostu Hiszpan jest pod formą i widać to w każdym jego pojedynku ma za mało argumentów na obecną chwilę aby przeciwstawić w jakikolwiek sposób dobrze dysponowanemu Stanislasowi Wawrince. Dodam jeszcze że Szwajcarowi bardzo odpowiada styl gry Hiszpana co dało się zauważyć w poprzednich ich spotkaniach a było ich 6 z czego 5 padło łupem Wawrinki.
Falla - Kohlschreiber @2,85 Unibet ⛔
Kolumbijczyk na ziemi Australijskiej gra w tym roku wyśmienicie. W poprzedniej rundzie ograł on Amerykanina Fisha w trzech setach a to nie jest wbrew pozorom takie proste bo przecież Amerykanin to ósma rakieta świata. Oglądałem to spotkanie i zwycięstwo Falli nie było ani przez moment zagrożone narzucił on swój styl gry i zachował koncentrację od pierwszej do ostatniej piłki meczu co skutkowało zwycięstwem i awansem do kolejnej rundy. Dzisiaj Kolumbijczyk zagra z Niemcem Kohlschreiberem i jeżeli zagra tak samo konsekwentnie od początku do końca to powinien odprawić z kwitkiem słabo dysponowanego moim zdaniem w tym turnieju Niemca.
Dolgopolov - Tomic @1,65 Unibet ✅
Ukrainiec w dwóch poprzednich rundach męczył się okrutnie obronił nawet piłkę meczową w ostatnim pojedynku z Kamke. To nie jest ten Dolgopolov z poprzedniego Australian Open i sądzę że młoda nadzieja Australijczyków Bernard Tomic załatwi sprawę szybko i pewnie awanuje do kolejnej rundy.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open, Mężczyźni
Spotkanie: Yen Hsun Lu - J.M.Del Potro (ilość setów)
Typ: powyżej 3.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Del Potro to obecnie 11 tenisista w rankingu ATP. Jego dzisiejszy rywal jest sklasyfikowany na miejscu 79.
Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Argentyńczyk Del Potro, ja jednak upatruję szansy dla Yena Hsuna Lu przynajmniej na wygranie jednego seta. Szanse są spore ponieważ panowie zmierzyli się ze sobą w roku 2009 na turnieju w Waszyngtonie. Wygrał co prawda Del Potro ale po walce:
* 1 set dla Hsun Lu 6:3
* kolejne dwa sety dla Del Potro 6:3,6:2

Forma z ostatnich tygodni także przemawia za moim typem. Hsun Lu prezentuje się bardzo dobrze:
* w październiku jeszcze postraszył A.Roddicka w Szanghaju (przegrał 1:2)
* na koniec października wygrał turniej w Seulu w bardzo dobrym stylu
* rok 2012 rozpoczął od turnieju w Indiach gdzie dotarł do 2 rundy (wygrana z T.De Bakkerem 6:3,6:3 i porażka z Japończykiem Y.Sugitą 6:7,4:6
* w Australian Open gra nieźle, odprawił R.De Voesta po niesamowitej walce 3:2 w setach i w ostatnim pojedynku odprawił Francuza Serrę 7:5,6:2,6:2

Del Potro natomiast ostatnimi czasy odpada po 2 meczach:
* w Sydney pokonał Ł.Kubota 2:0 by potem przegrał z M.Baghdatisem 0:2
* w Australian Open póki co odprawił A.Mannarino 3:1 oraz B.Kavcicia 3:0

Dzisiaj jednak uważam, że niżej notowanego Hsun Lu stać na ugranie chociażby seta, zapowiada się ciekawy pojedynek.
Głównie starcie z roku 2009 utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to dobry typ, forma obu zawodników jest obecnie porównywalna dlatego może tutaj wiele się wydarzyć.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Możecie mi wytłumaczyć, bo nie oglądałem co się stało z &quot;betem dnia&quot;. Czyli spotkanie Wawrinka - Almagro ?? Nie oglądałem spotkania, ale zaufałem większości i postawiłem 40 pln na to spotkanie. A teraz widzę że jeden BuzzerBeater miał rację :-( Kurdę szkoda tej floty. A Wawrinka widzę przegrał do 0. Czyli całkowicie wasz typ się nie sprawdził. Co to się stało, jakaś kontuzja czy co?
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Powtórze to co napisałem wczoraj: Tak się kończą masówki

Zagrałem LIVE Tomica @2,85 Bwin. Ciekawe co z tego wyjdzie?
FAscynuje mnie przekonanie ludzi że istnieje związek między tzw. &quot;masówkami&quot; a tym że typy nie wejdą... :? Co to ma do rzeczy? Po prostu ludzie stawiają a dzieje się inaczej niż wszyscy myśleli- bywa. Nstomiast jak jakiś oczywisty typ wchodzi to nikt o &quot;masówkach&quot; które się tak i ta kończą nie mówi (co innego gdyby to była 3 liga włoska a nie GS...)

Co do typów to dobrze wygląda (masówka:p) na Tsongę -2,5 seta (w granicach 1,45). Francuz jest tym tenisistą który chyba najbardziej może pogrozić top4 na takim turnieju.
 
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
Wspaniały mecz Australijczyka z Ukraińcem.

Mimo, że postawiłem na Alexandra, to po takiej walce nie czuję się zawiedziony.

Nie sądzę, że Australijczyk da radę z Federerem, zwłaszcza że zmęczenie się kumuluję. 3 mecze po 5 setów, nawet dla tak młodego zawodnika dadzą znać o sobie.

Poszukam jednak typu na over setowy lub gemowy. To wydaje się dosyć pewne.

Jedno, jak zapewne wszystkim &quot;nieaustralijskim&quot; kibicom, mi się nie podobało. Można wygrać z klasą, nie trzeba oszukiwać, jak przy tej kontrowersyjnej sytuacji z wywołaniem challange.

Szkoda, że już tak młody gracz ma tendencje do takich zachowań. I ten wywiad po wygranym meczu, też styl pozostawiał sporo do życzenia. To moja subiektywna opinia, wiem że to zawodnik niezmiernie pewny siebie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Sheva91 ale jaka masówka. Przecież ludzie tutaj omawiają typy, które &quot;powinny&quot; wejść. Po to czytam o tych typach, żeby wybrać najbardziej prawdopodobny typ według oceny innych graczy. To według ciebie powinno się stawiać odwrotnie, niż cała &quot;masówka&quot;? A co do meczu Wawrinka - Almagro, to oglądał to ktoś? Jak to się stało że dostał aż takie bęcki? (0-3)
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Sheva91 ale jaka masówka. Przecież ludzie tutaj omawiają typy, które &quot;powinny&quot; wejść. Po to czytam o tych typach, żeby wybrać najbardziej prawdopodobny typ według oceny innych graczy. To według ciebie powinno się stawiać odwrotnie, niż cała &quot;masówka&quot;? A co do meczu Wawrinka - Almagro, to oglądał to ktoś? Jak to się stało że dostał aż takie bęcki? (0-3)
co sie stalo? grali tak jak wczesniej na turnieju, a ze przeczytales brednie o tym ze jest lepszym graczem, a nie to jak slaby zagral mecz z Bagieta i jak duzo robil glupich bledow to tak juz bywa, zlosliwi powiedza ze kontuzja i brak 1szego serwisu przez dluzszy okres, ale ja nie widzialem dzis nic nowego w porownaniu do poprzednich meczy
 
S 10,5K

sheva91

Użytkownik
Sheva91 ale jaka masówka. Przecież ludzie tutaj omawiają typy, które &quot;powinny&quot; wejść. Po to czytam o tych typach, żeby wybrać najbardziej prawdopodobny typ według oceny innych graczy. To według ciebie powinno się stawiać odwrotnie, niż cała &quot;masówka&quot;? A co do meczu Wawrinka - Almagro, to oglądał to ktoś? Jak to się stało że dostał aż takie bęcki? (0-3)
Jak widać nie wszyscy analizujący swoje typy &quot;typerzy&quot; znają się na swojej robocie.
Dla mnie mecz Wawrinki z Almagro był klasycznym &quot;no betem&quot;. Niby Szwajcar był faworytem, ale daleko mu do optymalnej formy i jak wiadomo od nie od dziś to klasyczny &quot;luzer&quot;. Almagro na hardzie nie błyszczy, ale jest to typ gracza, który jak wpadnie w trans to może ograć prawie każdego.
Meczu nie widziałem, oglądałem Feda, a potem Lopeza z Isnerem. Wnioskując ze statystyk to Stanislas popełnił za dużo niewymuszonych błędów (aż o 23 więcej od rywala), przy własnym podaniu był średnio skuteczny w przeciwieństwie do Almagro.
Jak już napisałem dla mnie był to mecz kompletnie nie do obstawiania, a gdy czytałem analizy pewnych siebie typerów typujących pewną wygraną Stana to uśmiech z twarzy mi nie schodził, a w głowie kłębiła się myśl &quot;obyście się nie przeliczyli&quot;.
E: Widzę, że nasi kochani moderatorzy po raz kolejny usunęli mojego posta.
Po pierwsze to nie był post jednozdaniowy żeby go usuwać.
Po drugie zawierał mój typ na mecz Tomica z Dolgopolovem, a to przecież forum bukmacherskie i posty z typami nie powinny być usuwane.
A po trzecie usuwanie niewygodnych postow uważam za chamstwo i oznakę słabości moda.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ok dzięki za odpowiedź. Mój błąd. Tak to jest jak gra się dyscyplinę, w której właściwie mało się siedzi. Szkoda tylko, że więcej osób się tu nie wpisuje. Gdyby było więcej głosów przeciw to oczywiście bym nie grał. No nic mam nauczkę na przyszłość, żeby stosować zasadę ograniczonego zaufania :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom