>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
win1988 164

win1988

Użytkownik
Zachowanie Tomica faktycznie nie fair, ale powiedzmy sobie szczerze, że to nie był decydujący punkt w tym meczu (Australijczyk miał A-40, w najgorszym razie byłaby równowaga, chociaż kto wie, czy faktycznie nie było tam autu). Mimo wszystko pokazał rakietą, że chce sprawdzić, a późniejsze zaprzeczanie zwiększyło tylko niesmak. Swoją drogą Dolgo sam jest sobie winny. Miał w 3 secie prowadzenie 3-0 i dał się dogonić. W tej samej partii w tie-breaku nie potrafił utrzymać dwupunktowej przewagi (było 5-3). Już na samym początku 5 seta miał 3 szanse na przełamanie, i nie wykorzystał żadnej z nich. Potem co się działo, widzieli wszyscy.
Jednym może nie podobać się styl gry Tomica. Mnie wręcz przeciwnie. Jak wspomniał Karol Stopa, styl gry Bernarda jest mocno archaiczny, bo kto dzisiaj gra aż tak dużo podcinanymi forhendami i backhandami ? Kiedyś to było popularne, a obecnie zdecydowana większość graczy stawia na siłę i moc uderzenia. Tomic świetnie czuje rakietę, piłkę posyła zazwyczaj tam gdzie chce, i jak widać, graczom pokroju Querreya, Verdasco czy Dolgopolova taki styl niezbyt odpowiada. Z niecierpliwością czekam na pojedynek z Federerem i zastanawiam się jak z takim stylem poradzi sobie Roger (wygra na pewno, ale czy z większymi problemami, czy bez ;&gt;).
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Mógłby ktoś dokładnie wytłumaczyć o co chodziło z tym niezbyt sportowym zachowaniem Tomica? Byłem od samego rana zajęty, nie miałem nawet czasu pooglądać meczu, a w tej chwili nie ma żadnych powtórek na Eurosporcie.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Obejrzalem ten mecz od deski do deski i stawialem na Tomica ( http://forum.bukmacherskie.com/f35/psm-pewniaki-nie-istnieja-70360-4.html ) wiec cieszyc sie trzeba z trafienia ale niesmak pozostaje...Fakt ze na przestrzeni chocby ostatniego seta nie mozna powiedziec ze to co sie stalo mialo decydujacy wplyw na koncowy rezultat,ale takie zachowanie w ogole,a co dopiero w III rundzie wielkoszlemowego turnieju jest zenujace.
Co do spotkania to tez zaden spektakl to nie byl,nie da sie ukryc...Ktorys z poprzednikow napisal ze Ukrainiec zameczy Tomica slajsami,stalo sie na odwrot...Z takim bh i serwisem Federer go zniszczy,juz czekam na kursy 3-0 i biore w ciemno.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Mógłby ktoś dokładnie wytłumaczyć o co chodziło z tym niezbyt sportowym zachowaniem Tomica? Byłem od samego rana zajęty, nie miałem nawet czasu pooglądać meczu, a w tej chwili nie ma żadnych powtórek na Eurosporcie.
Przy przewadze Tomica w pierwszym gemie 5 seta Tomic odbil prawdopodobnie autowa pilke Saszy i odrazu ewidentnie zasygnalizowal sedziemu challenge,Ukrainiec pewien przerwania gry wyrzucil &quot;od niechcenia&quot; w aut,po czym Australijczyk udal ze o zadna powtorke nie prosil,a sedzia udal ze prosby nie zauwazyl,powtorki na pewno beda bo troche wstyd na takim poziomie o takie zachowania
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tipsa - Gasquet 2,00 0:3 ⛔
Nie będę tu kłamał, że typ jest oparty bardziej na moim osobistym przeczuciu niż o wyższości jednego zawodnika nad drugim.
Kurs lepszy na Serba więc to już jeden atut by na niego zagrać. Druga sprawa to Tipsa to przede wszystkim hardy, lubi na nich grać.
Też wydaje mi się, że Janko ma lepszy serw, z Dimitrovem miał bardzo dobre statystyki. 4 niewymuszone błędy, 28 asów, 1 podanie na granicy 68%. Z Australijczykiem Duckworthem już było trochę gorzej.
Francuz też wcale nie odstaje niczym od Tipsarevica, ale moim zdaniem przegra.
Widziałem Serba w meczu z Raoniciem, prezentował się bardzo dobrze, gra przy siatce czy wymiany to dla niego bułka z masłem.
A i nie da się ukryć, że w meczu powinien paść przynajmniej 1 tie-break oraz powinni rozegrać więcej niż 3 sety.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Mimo wszystko to nie był tak decydujący punkt jak choćby zamieszanie w meczu Nalbandiana.
Noc niezła do oglądania. Szkoda Isnera, lecz wielkie &#39;braffka&#39; dla niego. Kondycja już dała maksymalnie znać o sobie i sama siła woli nie wystarczy.
Karlovic jak przewidywaliśmy powalczył serwisem, w 1 secie jak kondycha dopisywała miał nawet setową lecz to za mało na wielkiego Freda. Fenomen Lacko ugrał 8 gemów, słabo? Nie powiedziałbym, nawiązał w drugim secie równą walkę z Rafą i przed nim spora przyszłość.
Niedosyty:
Tomic w next rundzie trafia na Federera. Ogromna szkoda. Czemu nie Kolba, Lopez czy nawet idący jak mała burza Almagro? Mielibyśmy świetne mecze, a tak to myślę ze Fedex wie na co stać gospodarza i od początku pokaże mu kto tu rozdaje karty.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Co do meczu Tomica z Dolgo:
Mecz był bardzo dobry a do tego nietypowy, inny niz wszystkie. Czasem mialem wrazenie ze to pojedynek na slajsy ... ogolnie to ani troche nie podoba mi sie gra Tomica a po tym co zrobil zwiekszylem jeszcze swoja niechec do tego zawodnika. Tak czy owak tak jak juz ktos napisal Dolgo sam jest sobie winny. Nie dosc ze mial 3-0 w 3 secie to pozniej jeszcze 5-3 w tb i katastrofalnie zachowal sie przy pilce na 7-7 bo powinien trafic bez problemow. Ogolnie mial okolo 20bp, duzo wiecej niz Tomic. Szkoda, czekam z niecierpliwoscia na szybki pogrom Tomica przez Fedka.
Łapcie ta sytuacje:
http://www.youtube.com/watch?v=JMbLRHI5uow
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Julien Benneteau - Kei Nishikori 2 1,84 (pinnacle) - 9/10j ✅
Konsekwentnie przeciw Benneteau, któremu w końcu skończy się &quot;paliwo w baku&quot;. Gdyby Simon nie spartaczył dwóch pierwszych setów to pewnie on grałby z Japończykiem.
Nishikori bardzo dobrze wygląda w tym sezonie, powinien sobie wybiegać to zwycięstwo. Ma niewygodny styl gry, z którym zmęczony Francuz wcześniej czy później sobie nie poradzi.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Milos Raonic – Lleyton Hewitt ⛔
Typ: Milos Raonic; @1,28
Bet365


Kluczem w tym meczu będą chyba gemy serwisowe Hewitta. Australijczyk stara się grać w zasadzie podobnie do tego co prezentował w swoich najlepszych latach, ale różnicę robią przede wszystkim dwa elementy: regularność oraz szybkość. Lleyton nie będący graczem ofensywnym zawsze dużo zyskiwał na regularności. Teraz, gdy szybkość jest coraz słabsza, to właśnie ta regularność musi być jego podstawową bronią. Jednak z tym jest różnie. Mecz ze Stebe był jak dla mnie przeciętny w jego wykonaniu – było bardzo blisko piątego seta; szkoda, że Niemiec się trochę pogubił w drugiej części czwartego seta. Jeśli chodzi o drugą rundę, to Hewitt mógł tutaj wylecieć z turnieju, gdyby nie kontuzja Roddicka. Statystyki Kangura z tego spotkania są lepsze od jego meczu pierwszej rundy, ale to dlatego, że doświadczony i mądry Lleyton od kiedy zauważył, że z Amerykaninen jest coś nie tak, to zaczął go wypunktowywać. Wrócę jeszcze do tej regularności – Hewitt musi tutaj trzymać poziom, bo jak jest przez chwilę moment słabości, to dzieje się choćby to co w gemie przy 5*-4 w trzecim secie – ni z gruchy, ni z pietruchy 0:40. Co prawda później pokazał klasę, ale w spotkaniu z Milosem już nie musi być tak fajnie. Raonic w spotkaniu z Petzschnerem miał dodatni bilans W-UE oraz 81% piłek wygranych po trafionym pierwszym serwisie (gdzie wiadomo, że asy robią swoje w obydwu statystykach). Jeśli powtórzy to w meczu z Hewittem, to będzie dobrze. Kanadyjczyk wydaje się teraz być w bardzo dobrej formie. Pewnie przez pierwszy set, może dwa sety, walka może być wyrównana, ale później Hewitt powinien zacząć popełniać coraz więcej błędów. Raonic też będzie popełniał błędy, ale on może wszystko skorygować serwisem. Zatem im dalej w mecz, tym przewaga Raonica może rosnąć. Podsumowując, typuję zwycięstwo faworyta w tym spotkaniu.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Julien Benneteau - Kei Nishikori 2 1,84 (pinnacle) - 9/10j

Konsekwentnie przeciw Benneteau, któremu w końcu skończy się &quot;paliwo w baku&quot;. Gdyby Simon nie spartaczył dwóch pierwszych setów to pewnie on grałby z Japończykiem.
Nishikori bardzo dobrze wygląda w tym sezonie, powinien sobie wybiegać to zwycięstwo. Ma niewygodny styl gry, z którym zmęczony Francuz wcześniej czy później sobie nie poradzi.

Mam nieco inne zdanie. Benneteau jest w takiej formie, że powinien sobie poradzić z Nishikori, który też nie prezentuje się jakoś olśniewająco. Japończyk będzie bardziej leżał Julienowi, bo nie jest to taki typ cierpliwego przebijacza jak Simon. Kei gra bardziej agresywnie i powinno odpowiadać Francuzowi.

Benneteau 2,00 Expekt ⛔ 6/4 6/7(3) 6/7(4) 3/6



--------------------------------------------------------------------------


Tipsarevic - Gasquet over 39,5g 1,952 Pinnacle ⛔ 3/6 3/6 1/6 (Żałosny Tipsar, trzeba było grać na Gasqueta ????)
Miałem grać na Gasqueta, ale znając jego &quot;talent&quot; do przegrywania praktycznie wygranych spotkań zdecydowałem się zagrać w tym meczu over.


--------------------------------------------------------------------------


Kukushkin - Monfils over 32,5g 2,03 Pinnacle ✅ 6/2 7/5 5/7 1/6 6/4

Monfils jest faworytem bez dwóch zdań, ale jest to tenisista tak chimeryczny i rozlegulowany, że nie spodziewam się zbyt łatwego zwycięstwa Francuza. O Kukushkinie już pisałem, że ma papiery na duże granie i uważam, że postawi Gaelowi twarde warunki.


--------------------------------------------------------------------------


Raonic - Hewitt under 39,5 1,78 Bwin ⛔ 6/4 3/6 6/7(5) 3/6

Dla mnie bet dnia. Pare lat temu Hewitt spokojnie pokonałby Raonicia, ale obecny zniszczony przez kontuzję Australijczyk nie powinien zrobić większej krzywdy kanadyjskiemu big-server&#39;owi.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Benneteau jest w takiej formie
przepraszam, w czym?
Simon był w tym meczu tępy jak drut, do tego jak przez pół meczu rywal przebija ci na środek to w końcu będziesz kończył akcje. Tak też robił Julek, ale nic więcej.
Solidny Gilles ugrał dwa sety, głupota Gillesa przegrała następne trzy.
Nishikori nie jest cierpliwy? W porównaniu do Benneteau jest 3x bardziej cierpliwy...
Poza tym w porównaniu do Simona ma kończące uderzenie, a nie wypracowuje akcje 40stoma przebiciami.
Sam grałem Nishikori&#39;ego, nie chce rżnąć mądrego - lecz skoro temat dyskusyjny - to podciągnę wymianę zdań ;)
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Kuchcik, nie neguję Twojego typu. Dla mnie jest to taki mecz pół na pół. Benneteau jest w swojej optymalnej formie, podoba mi się jego gra w Australii, jest na niego dość wysoki kurs. Tak więc uznałem, że warto na niego postawić.
Kto ma rację przekonamy się nad ranem. ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
O negowaniu nie powinno być mowy w ogóle, bo to tak jak pocisnęli &quot;BB&quot; że postawił Almagro.
Ja tutaj spodziewałem się jakiegoś 1,60 na Japońca i wtedy by się nie opłacało. Lecz kursy są dosyć równe i tak jak mówisz mecz 50/50. Ten ma swoje argumenty i ten. Ja sobie przemyślałem i wybrałem jednak Keia ????
Kto ma rację przekonamy się nad ranem. ????
banalne, lecz złote stwierdzenie ;)
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Poza tym w porównaniu do Simona ma kończące uderzenie, a nie wypracowuje akcje 40stoma przebiciami.
bez jajec, przecież Simon ma zdecydowanie mocniejsze kończące uderzenie od Keia. Z tym, że on cierpliwie czeka na okazję do uderzenia z forehandu, a kei stale naciera. Jednak jak już ma okazję to kończy wymianę, najczęściej po linii.

Edit. Akurat mocne kończące uderzenie to to czego japończykowi brakuje - fajnie buduje akcję, ale bardzo często nie starczy mu pary by zagrać takie uderzenie, którego przeciwnik nie odegra. W zeszłorocznym meczu ze Smyczkiem (chyba San Jose), Kei cały czas kontrolował mecz, ale nie mógł właśnie skończyć, bo brakowało mocy w tych uderzeniach.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Nie spodziewam sie w tym meczu gładkiego zwycięstwa Monfilsa. Francuz nie od dziś znany jest ze swoich wybryków na korcie, gdzie często utrudnia sobie życie i sprawia, że przebieg meczu jest całkiem inny niż być powinien. Żywym przykładem tego był ostatni jego mecz z Belluccim, gdzie stracił swojego seta po czym szybko skończył mecz wygrywając 3:1. Kukushkin jak już pisałem ostatnio, to utalentowany Rosjanin przez wielu niedoceniany ale swoją robotę wykonał już w tym turnieju dwukrotnie jako outsider. Myślę ,że jego misja na tym się nie zakończy i zdoła nawiązać walkę z Monfilsem, tak więc podpórka gemowa jest tutaj jak najbardziej na miejscu.


Mikhail Kukushkin +7,5 games - Gael Monfils @1,83 / Pinnacle ✅

-----------------------------------------------------------------------------

Nie lubię stawiać na Serba, bo obok Troickiego są tenisistami, którzy już wiele razy doprowadzali mnie do irytacji. Mecz na papierze wydaje się wyrównany, jednak faworytem mimo wszystko moim zdaniem jest Tipsarevic, który z meczu na mecz rozkręca się tutaj coraz bardziej, a jego poczynań z zeszłego sezonu podkreślać nie muszę. Gasquet choć utalentowany, tak często zdarzają mu się wpadki. Nie należy do najregularniejszych graczy we wszechświecie. Spodziewam się dość wyrównanego pojedynku z małą nawiązką dla Jana.

Janko Tipsarevic - Richard Gasquet @2,00 / Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
betlej 184

betlej

Użytkownik
Co sądzicie o zagraniu Andujar P / Garcia-Lopez G - Fyrstenberg M / Matkowski M 2 - 1,25 (bet365.com)
Polacy w poprzedniej rundzie pokonali duet Delgado / Marray 2:0 (6:4,6:4), a przeciwnicy pokonali duet Kamke/Nielsen 2:1 (6:3,2:6,6:3).
Kurs może nie jest oszałamiający i nie powala, ale biorąc pod uwagę aspirację Polaków powinien wejść.
Dla odważniejszych 1,66 - 2:0 dla Polaków (bet365.com)
Ciekawie wygląda też :
Tipsa - Gasquet over 3,5 - poziom podobny, nie wydaję mi się żeby zakończyło się to w 3 setach dla któregoś z Panów.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Najpewniejszy typ w meczu Francuza i Kazacha to wygrana Monfilsa. Z jednej strony może być jakaś 4setówa z tiebreakami, ale też nie zdziwiłbym się gdyby nagle Monfils szybko załatwił Kukushkina oddając mu 4-6gemów.
Rao zaliczył słaby występ przeciwko Petzschnerowi. Zawodził nawet serwis. Biorąc pod uwagę wszystkie jego pozostałe występy w tym sezonie zaliczam mu to jako wypadek przy pracy. W kolejnym meczu po prostu musi być lepiej. Leyton gra nieźle tutaj. Trochę szczęścia dopomogło również. Boję się jednak, że to zdecydowanie za mało na Kanadyjczyka. Za słabo funkcjonuje serwis Australijczyka, a Milosa jak będzie funkcjonował przynajmniej przyzwoicie to będzie strasznie ciężko go połamać. Milos
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ffp 0

ffp

Użytkownik
Milos Raonic - Lleyton Hewitt @ 3.5 WilliamHill ✅
Szczerze to trochę się dziwię bukom, że uznali Raonica zdecydowanym faworytem tego meczu. Uważam, że jedynymi atutami Raonica mogą być: lepsze przygotowanie fizyczne ze względu na wiek i serwis. Jeżeli chodzi o młodego Kanadyjczyka to do tej pory w drabince AO nie miał raczej wymagających rywali ( 3:0 z Volandrim w 1ST i 3:1 z Petzchnerem w 2ND) i spotkanie z kangurem będzie jego najpoważniejszym sprawdzianem. Prześledziłem też dokonania Raonica w Wielkim Szlemie i szału ni ma (2010:1ST w US Open, 2011: 4TH -Australian, 1ST-Roland Garros, 2ND -Wimbledon, US Open-brak). Nijak się ma to do sukcesów Hewitta w Wielkim Szlemie. Za Kangurem będzie przemawiało doświadczenie, wspierająca publika i brak ryzyka, że &quot;spali się&quot; w spotkaniu z młokosem. Oglądałem Hewitta w spotkaniu z Roddickiem i nie wyglądał najgorzej (oczywiście zanim Roddick zaczął zmagać się z dolegliwościami). Uważam, że taki wysoki kurs na Lleytona warto zagrać.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Hewitt ze Stebe w czwartym secie do pewnego momentu wyglądał jak zbity pies. Słaba psychika Niemca i perspektywa awansu spowodowały, że Kangur zdołał jakimś cudem odwrócić losy meczu, chociaż tak naprawdę nic tego nie zapowiadało. W II rundzie, bądźmy szczerzy, gdyby nie kontuzja A-Roda to Hewitta nie oglądalibyśmy w next rundzie. Nie widzę go jutro z Raonicem. Publiczność i doświadczenie zejdzie na dalszy plan, jeżeli po dwóch godzinach gry będzie wyglądał tak jak w końcówce meczu z Niemcem. Kursy dobrze wystawione, o niespodziankę w tym spotkaniu będzie dosyć ciężko.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Milos Raonic - Lleyton Hewitt @ 3.5 WilliamHill
Szczerze to trochę się dziwię bukom, że uznali Raonica zdecydowanym faworytem tego meczu. Uważam, że jedynymi atutami Raonica mogą być: lepsze przygotowanie fizyczne ze względu na wiek i serwis. Jeżeli chodzi o młodego Kanadyjczyka to do tej pory w drabince AO nie miał raczej wymagających rywali ( 3:0 z Volandrim w 1ST i 3:1 z Petzchnerem w 2ND) i spotkanie z kangurem będzie jego najpoważniejszym sprawdzianem. Prześledziłem też dokonania Raonica w Wielkim Szlemie i szału ni ma (2010:1ST w US Open, 2011: 4TH -Australian, 1ST-Roland Garros, 2ND -Wimbledon, US Open-brak). Nijak się ma to do sukcesów Hewitta w Wielkim Szlemie. Za Kangurem będzie przemawiało doświadczenie, wspierająca publika i brak ryzyka, że &quot;spali się&quot; w spotkaniu z młokosem. Oglądałem Hewitta w spotkaniu z Roddickiem i nie wyglądał najgorzej (oczywiście zanim Roddick zaczął zmagać się z dolegliwościami). Uważam, że taki wysoki kurs na Lleytona warto zagrać.
Hewitt to stary wyga, ale w zeszłym roku borykał się kontuzją kostki, przechodził też operację stopy. Obejrzałem dzisiaj jeszcze raz wyrywkowo mecz Hewitta z Roddickiem i Raonica z Petzchnerem. Oglądałem wczoraj też debla w którym grał Hewitt.
Roddick według mnie, gdyby nie kontuzja to wygrałby ten mecz. Raonic z Niemcem miał trochę słabszy serwis, ale mam nadzieję, że jutro rano wróci do swojej optymalnej formy. Na pewno serwis Raonica będzie trudniejszy do przyjęcia dla Lleytona niż podania Roddicka.
Hewitt razem z Piotrem Łuczakiem grali dziś nad ranem debla z braćmi Bryan. Stawiani na straconej pozycji całkiem dobrze stawiali opór, choć przegrali 0:2 to w 2 secie doprowadzili do tie-breaka, w którym przegrali mninimalnie 5:7. Hewitt popisał się kilka razy bardzo ciekawymi zagraniami.
Dla mnie jedyną możliwością, aby australijczyk wygrał to niedyspozycja Milosa.
EDIT: Milos - podskakujący kloc ????????????
Następną osobą na drodze Milosa byłby Novak i mam wielką nadzieję zobaczyć właśnie taki mecz ????
Raonić @1,30 Betsafe ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom