>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Niestety ale Wellington nie dał rady. Z uwagi na to, że wczoraj byłem abstynentem to dziś miałem okazję obejrzeć ten mecz.
I nie było to przednie widowisko. Pierwsza połowa wyrównana, z najlepszą okazją Adelaidy. Ale w drugiej to już dominacja Wellington, tylko czemu tak późno ten frontalny atak? Nie od dziś wiadomo (ja to wiem od dawna), że Adelaide jest nie przygotowana do sezonu. Dramat, co ta drużyna prezentuje w drugich połowach. Ostatnie 5 minut to nie byli w stanie wyjść z pola karnego. Niestety mieli w bramce Eugena Galekovica, który bronił jak powalony wszystko. A jak nie on, to obrońcy blokowali. I tak w kółko do 94 minuty. Brakło szczęścia. Chociaż przyznam, że liczyłem na lepszą grę Wellington. Znowu niewidoczny Barbarouses, słabo Finkler (dopiero w końcówce było go widać). Sam Krishna ze wsparciem Watsona to za mało. Pogoda też na pewno nie ułatwiała zadania. Ulewa, wiatr.
Jaka jest szansa na poprawę gry Adelaide? Ano taka, ze kontuzję pod koniec I połowy złapał Guardiola. Wszedł Kitto i w drugiej połowie pomimo tego, że Adelaide już ledwo dreptała po boisku to sam stworzył sobie zdecydowanie najlepszą okazję. Może w nim jakaś nadzieja.
Tak czy inaczej początek roku na minus - ale emocji trochę było, końcówka rozgrzała do czerwoności, zabrakło goli.
Pora na WSW - Perth. Jakieś overy za drobniaki pograć trzeba. W końcu gra Perth.
Aha! I pobudka! Bo tu cisza dziś jakby makiem zasiał!
Edit: Słuchałem właśnie wywiadu pomeczowego z Amorem - gościu jest niemożliwy. Kupę wielką grają. Strzału celnego oddać nie potrafią. A on: &quot;We played very good.&quot; No trzymajta mnie. Ja wiem, że to pewnie nie jego wina, że mu sprzedali pół składu a w zamian dali jednego w miarę sensownego zawodnika i pięć wkładów do koszulek, no ale trochę pokory Panie.
No i właśnie sprawdziłem terminarz Adelaide na następne mecze: Victory (d), City (d), Sydney (w). Kopalnia wpierdoli się szykuje ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Drugi mecz również nie zachwycił. Oczywiście 1:1 jak gra WSW. Ale mecz nudny jak flaki z olejem. To już końcówka w Wellington była dużo bardziej interesująca.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
W tej kolejce póki co w rywalizacji mojej z bukmacherami remis 1-1
Jutro decydujące starcie ????
Melbourne Victory - Newcastle Jets
Sprawa jest prosta. Te dwie ekipy dzieli różnica klasy. Victory u siebie potrafi naprawdę grać dobrze w piłkę. Swoją robotę robi Rojas, jest oczywiście Berisha, który poluje na gola, który da mu samodzielne prowadzenie w klasyfikacji strzelców wszechczasów A-League. Wydawało się, że mecz z CCM z zeszłej kolejki jest idealny. Strzelić się nie udało, było bardzo blisko. Jetsi też są rywalem idealnym bo nie czarujmy się - ta drużyna na swoim specyficznym stadionie potrafi powalczyć z najlepszymi. Ale wyjazdy do Melbourne czy Sydney są dla nich nie do ogarnięcia. Dlatego też na jutro polecam
Melbourne Victory - Newcastle Jets 1 (0 -1,5) @ 1,96 bah ✅✅ 4:2
Dodatkowo polecam:
Besart Berisha gol @ 1,71 ✅✅
Besart Berisha pierwszy gol w meczu @ 3,75 ✅✅
b365
Edit: And the winner is.... Prezezo! Ależ nerwów mnie to kosztowało. Ale jest Zielono!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wellington vs Adelaida - oby kierunek prezezo okazał się słuszny ????
ja postawię bezpieczny 1x po 1,36,
a w meczu WSW vs Perth (mam nadzieję &quot;wesołym&quot;) over 2,5 po 1,50.
- oba mecze w premium (bwin) dają kurs 2,04

No niestety, pierwszy na plus, ale w Sydney zabrakło bramki ????

Victory vs Jets, może tutaj nabiją chociaż overa? Podstawy są, Berisha w formie ????
W czwartek taka sama &quot;nadzieja&quot; na rehabilitację overową w Perth ???? , dokąd przyleci zespół Phoenix.
PS Cisza była, bo ciężko dojść do siebie po &quot;tradycyjnym&quot; sylwestrze ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisałem: &quot;Victory vs Jets, może tutaj nabiją chociaż overa? Podstawy są, Berisha w formie&quot;
Pierwsze 20 minut nie zapowiadało takiej strzelaniny, bramki posypały się po karnym, którego wykorzystał nie kto inny jak Berisha ???? Gratulacje prezezo!
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ledwo się jedna kolejka skończyła a już pojutrze zaczyna się następna. Póki co luźne przemyślenia z mojej strony odnośnie zbliżających się meczów:
CZWARTEK: Perth - Wellington. Ładny kurs na wygraną gospodarzy. Pomimo, że bardzo lubię Wellington to jednak po ostatnim meczu z Adelaide dochodzę do wniosku, że póki co nikt z tej drużyny nie umie nic sensownego wyciągnąć. Perth chyba kryzys ma już za sobą. Remisy w Melbourne i Sydney (z City i WSW) to dobre wyniki. U siebie Castro i spółka są w stanie spokojnie ograć Phoenix.
PIĄTEK: City - Wanderers. City niby daje ciała regularnie w tym sezonie. WSW głownie za to remisuje w słabym stylu. Spodziewałem się tutaj kursu na win gospodarzy rzędu 1,5-1,6. Jest aż 1,85 obecnie. Tendencja rosnąca. W końcu to City wygrywać zacznie. Tylko czy znów zaufam Fornaroliemu?
SOBOTA: Roar - Jets. Aż kusi coś pograć w stronę Jetsów. Zaprezentowali się z Victory bardzo korzystnie. Jak gra Roar każdy widzi. Może spróbuję jakieś x2.
SOBOTA: Adelaide - Victory. Hmm.... Ostatnia drużyna w tabeli kontra będący w dobrej formie wicelider. Co tu dużo kombinować. Kurs 2,10 na gości. Kurs rośnie. Skoro Sydney tam wygrało 4:0, to Victory może tam wygrać spokojnie 2:0. Jedyny problem to kontuzja Guardioli. Mam nadzieję, że wyzdrowieje i nadal będzie sabotażystą swojej drużyny ????
NIEDZIELA: CCM - Sydney. Pierwsze co pomyślałem po czerwonej kartce dla Brosque, to to, że nadchodzi czas pierwszej przegranej Sydney. W końcu ten gość im ciągnie grę w tym sezonie. Chyba nawet bardziej niż Holosko czy Ninkovic. No, ale niestety Sydney jedzie do CCM. Tam to punkty stracić można, ale chyba jednak nie Sydney. Kurs na ich win śmieszny. Może jakiś handicap?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
CZWARTEK: Perth - Wellington. Ładny kurs na wygraną gospodarzy. Pomimo, że bardzo lubię Wellington to jednak po ostatnim meczu z Adelaide dochodzę do wniosku, że póki co nikt z tej drużyny nie umie nic sensownego wyciągnąć. Perth chyba kryzys ma już za sobą. Remisy w Melbourne i Sydney (z City i WSW) to dobre wyniki. U siebie Castro i spółka są w stanie spokojnie ograć Phoenix.
Mam już w dublu over 2,5 po kursie 1,53 w premium (bwin). Oba zespoły czasami załamują mnie jak grają w obronie. Poza tym Glory &quot;wiszą&quot; mi overa ????
PIĄTEK: City - Wanderers. City niby daje ciała regularnie w tym sezonie. WSW głownie za to remisuje w słabym stylu. Spodziewałem się tutaj kursu na win gospodarzy rzędu 1,5-1,6. Jest aż 1,85 obecnie. Tendencja rosnąca. W końcu to City wygrywać zacznie. Tylko czy znów zaufam Fornaroliemu?
Ja pobrałem &quot;jedynkę&quot; po 1,75 w premium (bwin) , mam nadzieję na przełamanie ze strony gospodarzy bo ile można spierd... meczy pod rząd?
To mój dubel z Australii po małej stawce.
Roar &quot;z zasady&quot; nie gram, jak już, to jak dla mnie u siebie są groźni, ale przed meczem na jedynkę za słaby kurs.
Reds vs Victory &quot;on the paper&quot; dnb na gości, ale na dziś &quot;nie czuję&quot; tego meczu.
CCM vs Sky blue - j.w., poza tym przed meczem kurs nie do gry.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Powiedziało się A, trzeba powiedzieć B.
Po udanym zeszłym tygodniu w ten wchodzimy od średniej stawki:
Perth Glory Wellington Phoenix
Jeszcze dwa tygodnie temu bym tego w życiu nie zagrał. Ale, to było dwa tygodnie temu. Perth mnie przekonało przez ten czas do siebie. Zagrali świetny, naprawdę świetny mecz w Melbourne z City. Fakt, gdyby Fornaroli miał mózg tam gdzie zazwyczaj każdy człowiek go ma to pewnie by ten mecz przegrali. Ale pomimo tego zagrali naprawdę nieźle. Trio Castro-Keogh-Harold potrafi w ofensywie zakręcić. I na to jutro liczę.
Tym bardziej, że Wellington akurat obronę (poza solidnym GK Mossem) ma bardzo średnią. W ich składzie awizowany jest wielki comeback Shane`a Smeltza, ale nie wierzę w to, że już w pierwszym meczu wniesie do drużyny dużo dobrego. Za szybko. Dodatkowo nie zagra zawieszony Vince Lia. Nie jest to może postać pierwszoplanowa, ale swoją robotę w środku pola wraz z Bonevacią robi. Jutro tą lukę trzeba będzie zapełnić.
Wierzę w to, że Perth od początku ruszy ofensywnie i złamie zespół z Nowej Zelandii. Zanotowali ostatnio dwie porażki u siebie pod rząd. Pora się przełamać, tym bardziej, że gra wygląda dużo lepiej ostatnio. Wellington na wyjazdach to ledwo cztery oczka. I to z kim. Ograli CCM i zremisowali z Newcastle (co prawda po dobrym meczu i dwukrotnym obejmowaniu prowadzenia), ale Perth po tym kursie biorę.
Perth Glory - Wellington Phoenix 1 @ 2,02 bah ✅✅ 2:1
Dodatkowo polecam (ponieważ parę dni temu siadł ten pomysł idealnie):
Diego Castro gol @ 2,87 ⛔
Diego Castro pierwszy gol @ 8,00 ⛔
Nie jest on póki co wybitnie bramkostrzelny w tym sezonie. Strzelił w pierwszych dwóch kolejkach dwa gole, potem się zaciął by niedawno dwukrotnie skarcić Melbourne. Wraca do dobrej dyspozycji po kontuzji sprzed miesiąca. To może być jego mecz.
Jutro, 11:00, kick off!
Edit: Main bet siadł elegancko, szkoda tylko, że Castro nie strzelił nic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tym bardziej, że Wellington akurat obronę (poza solidnym GK Mossem) ma bardzo średnią. W ich składzie awizowany jest wielki comeback Shane`a Smeltza, ale nie wierzę w to, że już w pierwszym meczu wniesie do drużyny dużo dobrego. Za szybko.
Chyba, że zadziała podwójna motywacja, bo był przecież zawodnikiem Glory ????
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Perth Glory vs Wellinghton Phoenix (Australia)
Typ: Perth glory &amp; over 2,5
Kurs: 2,5
bukmacher: Sportingbet
godz: 11.00
ANALIZA
Wczoraj PSG rzutem na metę zrobili handicap, dzisiaj mam nadzieję iść za ciosem i zapraszam do Australii. Mecz bez wskazania typowego faworyta, jednak szale zwycięstwa delikatnie przechylone na stronę gospodarzy- mi też tak się wydaje. Perth Glory ostatnio nie zaznawali smaku zwycięstwa- ostatnio 2 remisy 1-1 i 3-3 odpowiednio z WS Wanderses i Melbourne City. Są to ekipy na chwilę obecną sąsiadujące z dzisiejszymi gospodarzami i po wynikach widać, że prezentują wyrównany poziom (chociaż to 3-3 to czerwone kartki i 2 niewykorzystane karne dla Melbourne, w tym jeden w 95! minucie). Wellinghton Phoenix również ma za sobą serię remisów, 3 ostatnie spotkania to podział punktów 0-0 (z Adelaide United) i 2 razy 2-2 (Newcastle Jets iWS Wanderses). Na chwilę obecną Perth Glory zajmuje 5 miejsce, a Wellinghton Phoenix 8. ostatnie mecze bezpośrednie to 3x win gospodarzy i 2 zwycięstwa dzisiejszych gości. patrząc na pojedynki tych 2 ekip na boisku Perth Glory to 2-0, 1-2, 1-2, 2-1, 4-2. Na wszystkie mecze w tym sezonie rozegrane u siebie Perth Glory nie ma zbyt dobrych statystyk, bo 2-2-2,więc szału nie ma, goście w delegacjach natomiast 1-1-4, więc jeszcze gorzej (jedyne zwycięstwo z Central Coast Mariners). W tej dolnej części tabeli jest bardzo ciasno i w razie zwycięstwa gości wyprzedzą oni w tabeli Perth Glory, więc mecz ten będzie zacięty, jednak eg mnie więcej do zaoferowania mają gospodarze, którzy w ostatnich meczach wg mnie prezentowali się dobrze i dzisiaj mając trochę słabszego zawodnika powinni wygrać to spotkanie. teraz druga część typu, czyli over 2,5. Obie ekipy overowe, w typ Perth Glory najbardziej overową w lidze, 3,8 średnia goli w meczu (zdobyte i stracone),gorzej z Wellinghton Phoenix ze średnią 2,6, natomist biorąc pod uwagę same wyjazdy to już jest 3,3, a Perth Glory u siebie ma średnią 4. więc teoretycznie wg statystyk linia spokojnie do pokrycia. Sam mecz wg mnie będzie bardzo otwarty i branki powinniśmy oglądać, obie ekipy popełniają łatwe błędy w defensywie, więc spokojnie po bramce dla tych i dla tych powinniśmy ujrzeć, Perth Glory najgorsza defensywa w lidze- w 13 spotkaniach 27 bramek straconych! Jednak dużo również strzelają. Jak wspomniałem wcześniej obie ekipy będą chciały wygrać i nie interesować będą ich półśrodki, więc otwarty futbol i zapewne obfity w bramki. (na bet365 jest linia 3,5&amp;win gospodarzy po kursie 4,33 jak dla mnie do zrobienia, ale idę w bezpieczniejszą opcję)
Powodzenia i Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
No i chyba d... blada. Ne widzę meczu bo jestem zajęty, ale statystyki fatalneee. DObrze piszę czy może jakaś propozycja zakłądu live od Was, szefowie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No i chyba d... blada. Ne widzę meczu bo jestem zajęty, ale statystyki fatalneee. DObrze piszę czy może jakaś propozycja zakłądu live od Was, szefowie?
Teraz to za późno, ale (wiem,wiem ???? ) over był do gry. Póki co wesoła kopanina - w takim meczu na szczęście kibicuję obu drużynom. Może być także gorąco po przerwie i sędzia pokaże trochę żółtek, ale to dla mnie loteria ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Spokojnie jak na wojnie.... Griffiths na 1-1 i jedziemy dalej! Jeszcze Castro musi coś ustrzelić. 2-1, 3-1 jak najbardziej realne. To w końcu Wellington tylko. Krishna będzie marnował na potęgę. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Spokojnie jak na wojnie.... Griffiths na 1-1 i jedziemy dalej! Jeszcze Castro musi coś ustrzelić. 2-1, 3-1 jak najbardziej realne. To w końcu Wellington tylko. Krishna będzie marnował na potęgę. ????
Mówisz i masz, ja już na luzie sobie dalej oglądam ????
Żeby nie było, że nie na temat, na razie Shane S nie za wiele pokazał ????
No i czerwo wpadło, Krishna buc, coś z tymi kartkami wyjątkowo miałem &quot;nosa&quot;, bo nie gram takich zakładów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
No to skoro dziś się udało to próbujemy na jutro.
Melbourne City - Western Sydney Wanderers
Najbardziej remisowe w ostatnim czasie ekipy w lidze. Praktycznie same remisy w ostatnim czasie. Poprzednie cztery kolejki obie drużyny z tym samym bilansem 0-3-1. Biorąc pod uwagę rachunek prawdopodobieństwa to remis jest tak samo możliwy jak i niemożliwy jutro. Ja jednak idę w stronę tego drugiego rozwiązania. Jutro nastąpi przełamanie gospodarzy. Dlaczego?
Ano dlatego, że za dużo złych rzeczy tam się wydarzyło ostatnio. W tygodniu na zespół spadł kolejny cios. Z drużyną z powodów rodzinnych pożegnał się holenderski trener John van`t Schip. Jutro z ławki poprowadzi ich trener tymczasowy. A według mnie takie sytuacje potrafią zintegrować zespół. Zespół w którym nie działo się ostatnio najlepiej. A przecież to najbogatszy klub w Australii. Nie przez przypadek za ich plecami stoi Etihad. Nie przez przypadek jest mowa o współpracy z Manchesterem City. Tam jest ciśnienie na wygrywanie i w końcu trzeba znów zacząć wygrywać. Kadrowo jest podobnie jak tydzień temu. W dalszym ciągu nie ma zawieszonego Fernando Brandana. Ja liczę na to, że nowy trener trochę pozmienia w defensywie i może wstawi z powrotem do bramki doświadczonego Thomasa Sorensena, bo stojący ostatnio w bramce Bouzanis mnie nie przekonuje zupełnie.
A co słychać w WSW. Remisy. Gdzie nie przyłożysz ucha tam remisy. Ostatnio z Perth po przeciętnym meczu. W dalszym ciągu w ekipie gości nie ma Brendana Santalaba, który musi odbębnić jeszcze jeden mecz kary. W linii pomocy zabraknie także zawieszonego za kartki Dimasa Delgado - a to spore osłabienie. No i nie czarujmy się WSW jest cienkie. Te fartowne remisy się w końcu skończą. Także na jutro polecam:
Melbourne City - Western Sydney Wanderers 1 @ 1,79 bah ✅✅ 1:0
Dodatkowo sam zagram symbolicznie
Melbourne City - Western Sydney Wanderers (0-1,5) 1 @ 2,87 bah ⛔
Jutro City wraca na zwycięski kurs. KO 09:50!
Edit: Na zwycięski kurs może i wrócili, ale w stylu minimalistycznym i momentami żenującym. No, ale main bet, na plus. 2-0 dla mnie w tym tygodniu póki co.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Australia
Godz: 09:50
Spotkanie : Melbeurne City- WS Wanderers
Typ: Przedział bramek 3-4
Kurs 2.35
Buk Sportingbet
Analiza: Na jutro z racji tego iż ofertę na piłkę nożną mamy dosyć ubogą postanowiłem zagrać spotkanie z Ligi Australijskiej w którym ekipa Melbeurne City na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę WS Wanderers. Gospodarze w opinii mojej jak i bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej kolejce Australijskiej ekstraklasy piłkarskiej. Gospodarze są obecnie na 4 pozycji w lidze z dorobkiem 20 punktów na swoim koncie, nie potrafią wygrać od 5 kolejnych kolejek w każdym z ostatnich 5 kolejek tracili oraz strzelali minimum pod jednej bramce, w tym meczu moim zdaniem spokojnie powinni zrobić to samo bowiem goście którzy zajmują 6 pozycję z dorobkiem zaledwie 14 oczek są zespołem , który pod względem straconych bramek plasuję się dosyć wysoko , sami również na wyjazdach sporo goli zdobywają i grają znacznie bardziej ofensywnie niż na swoim stadionie co za tym idzie śmiem twierdzić iż kilka bramek w tym spotkaniu będziemy oglądać. Przez kilka ostatnich lat obie ekipy spotykały sie ze sobą 7 - krotnie i tylko 1 raz nie został pokryty over 2.5 gola, dlatego uważam iż jutro gospodarze wygrają do połowy 1:0 oraz 2:1 po 90 minutach spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No to skoro dziś się udało to próbujemy na jutro.

Melbourne City - Western Sydney Wanderers


Melbourne City - Western Sydney Wanderers 1 @ 1,79 bah

Dodatkowo sam zagram symbolicznie
Melbourne City - Western Sydney Wanderers (0-1,5) 1 @ 2,87 bah

Jutro City wraca na zwycięski kurs. KO 09:50!
Oby, oby, bo jedziemy na tym samym wózku ???? , zmiana/odejście trenera trochę mnie zmartwiła, ale &quot;teoretycznie&quot; i &quot;piłkarsko&quot;,MC nawet z czasami &quot;fiziującym&quot; Fornarolim powinno być lepsze w końcowym rozrachunku. Dziś Glory &quot;oddali&quot; mi zaległy over, jutro niech gospodarze oddadzą mi &quot;zaległe&quot; zwycięstwo! Pozdrawiam i GL!
 
Do góry Bottom