>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07.2018

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Anderson - Isner
Typ: Tie-break w pierwszym secie
Kurs: 1.53
Bukmacher: 1xbet
Ja zlapalem to u ruska jeszcze po 2.00 i widac bylo po tym jak wygladaja te kursy u innych bukow, ze 1xbet tutaj troszeczke ponioslo. 30 min minelo i juz sie ogarneli z kursem ale i tak wydaje mi sie, ze w 1 secie bedzie Tie-break dlatego jak ktos klei jakas tasme to moze sobie to dorzucic. Spotkanie dwoch panow sowicie obdarzonych wzrostem. Sa to klasyczni bombardierzy u ktorych serwis ma ogromne znaczenie i w kazdym meczu serwuja bardzo duza liczbe asow. Na poczatku meczu skupienie na pewno bedzie na najwyzszym poziomie i przelamanie przy podaniu ktoregos z Panow wydaje sie niemal nieprawdopodobne. Trzymam mocno kciuki osobiscie za Andersona bo wydaje mi sie, ze to mega rowny gosc, bardzo skromny, nie zaden pajac.
✅
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam
Na dzis mamy 2 meskie deble :
Sock,Bryan-Inglot,Śkugor ????✅(brawo za wytrwalosc w taju 13-11)
Klaasen,Venus-Nielsen,Salisbury????✅
Typuje na spokojnie w obu meczach powyzej 3.5 seta gdzie mamy kursy 1.45 i 1.47 co daje lacznie ako 2.13 z Fortuna.
Wyzej wymienione 4 pary w ostatnich 3 meczach na trawie w Londynie zagraly powyzej 3 setow i poziom jest bardzo wyrownany,gdyby to nie byl Wielki Szlem i grali by do 2 setow ,to mialbym obawy ale tutaj nie sadze,aby ktoras para zniszczyla do zera przeciwnika.
Wczoraj w singlu takze bylo we wszystkich meczach powyzej,wiec licze na podtrzymanie wyrownanej walki!
Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Cale zycie za Rafa bylem ale wczoraj kibicowalem Delpo.. szkoda , ze się nie udalo ale jesli juz Nadal wygrał to bardzo żałuje , ze gra Djokiem w polfinale a nie w finale. Jesli Hiszpan to wygra to lyknie w finale czy to Insera czy Kevina.. żaden z nich nie ma w sobie tyle charakteru ile Delpo , ktory niestety nie podolal
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Mój ulubiony tenisista Delpo razem z Rafą dali nam wczoraj świetne widowisko szkoda Juana ale wygrał lepszy tym samym możemy powiedzieć, że mamy dzisiaj finał w półfinale.
Djoko - Nadal @1.93 fortuna ✅
Nadal wygląda na angielskiej trawie nad wyraz dobrze co pokazał wczoraj ciężka 5-setówka w jego wykonaniu przyjemnie oglądało się ten pojedynek ale uważam, że w półfinale skończy się jego przygoda. Novak wskoczył na swoje tory pięknie zagrał z Nishikorim dał popis umiejętności i inteligencji i udowodni wszystkim swoją formę wygrywając tego Szlema. Czekam na świetne widowisko.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Po analizie wszystkich meczy wychodzi mi taki kupon.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTkzMzc2MDYwMDph95OwQXO3foSL4LI%3D&amp;amp;kind=MAIN
Kevin jak i Rafa psychicznie silniejsi.
Serena zgwałci Goerges. Ostapenko nie da sie drugiej niemce czy przebijaczce Kerber.
Krejcikova / siniakova silne mentalnie . Dąbrowski / Xu juz ogrywaly peschke /melichar w tym roku. Peschke 43 lata wiec nie podoła i na serwisie lepiej wygladaja obie pierwsze pary, ktore podałem .
Klasen / Venus walcza w tym turnieju i mniej ograny debel tez powinni wciągnąć.
No i Inglot/Skugor tutaj widze ze radza sobie na serwisie dosc dobrze, Bryan sock męczą bułę w kazdym meczu wiec powinna byc w tym meczu niespodzianka. Powodzenia
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
Po analizie wszystkich meczy wychodzi mi taki kupon.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTkzMzc2MDYwMDph95OwQXO3foSL4LI=&amp;kind=MAIN
Kevin jak i Rafa psychicznie silniejsi.
Serena zgwałci Goerges. Ostapenko nie da sie drugiej niemce czy przebijaczce Kerber.
Krejcikova / siniakova silne mentalnie . Dąbrowski / Xu juz ogrywaly peschke /melichar w tym roku. Peschke 43 lata wiec nie podoła i na serwisie lepiej wygladaja obie pierwsze pary, ktore podałem .
Klasen / Venus walcza w tym turnieju i mniej ograny debel tez powinni wciągnąć.
No i Inglot/Skugor tutaj widze ze radza sobie na serwisie dosc dobrze, Bryan sock męczą bułę w kazdym meczu wiec powinna byc w tym meczu niespodzianka. Powodzenia
idę w to, dzięki za konkretne analizy!! Postawie ale za troszkę mniej ???? też tak widzę finały Ostapenko - Williams i Rafa - Anderson!!!
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Po analizie wszystkich meczy wychodzi mi taki kupon.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTkzMzc2MDYwMDph95OwQXO3foSL4LI=&amp;kind=MAIN
Kevin jak i Rafa psychicznie silniejsi.
Serena zgwałci Goerges. Ostapenko nie da sie drugiej niemce czy przebijaczce Kerber.
Krejcikova / siniakova silne mentalnie . Dąbrowski / Xu juz ogrywaly peschke /melichar w tym roku. Peschke 43 lata wiec nie podoła i na serwisie lepiej wygladaja obie pierwsze pary, ktore podałem .
Klasen / Venus walcza w tym turnieju i mniej ograny debel tez powinni wciągnąć.
No i Inglot/Skugor tutaj widze ze radza sobie na serwisie dosc dobrze, Bryan sock męczą bułę w kazdym meczu wiec powinna byc w tym meczu niespodzianka. Powodzenia
Ja nie wiem ludzie ile razy wam mozna tlumaczyc zeby takie tasmy rozbijac sobie na pol stawke i w ten sposob omijac ekstra podatek 10% za wygrane powyzej 2280zl. Tak mnie to kluje w oczy, ze na wlasne zyczenie w przypadku wygranej oddajecie dobrowolnie w przypadku tej tasmy prawie 500zl. Przeciez takie 500zl mozna pozniej duzo lepiej zainwestowac. Jak juz sie chcecie pozbywac tych pieniedzy to rozbijcie sobie to tak zeby ominac te 10% a potem te 10% oddajcie na jakas fundacje charytatywna albo cokolwiek innego i tak wszystko bedzie lepsze niz dawanie w podatku tych pieniedzy holocie rzadowej. Co do tasmy to popieram typ grania na Nadala. W meczu serwismenow koncowy wynik sobie odpuszczam bo moze sie zdarzyc wszystko. Co do debli to sie nie znam wiec sie nie wypowiem. Mecze WTA omijam szerokiem lukiem bo kobiety zyja sobie w swoim cyklu miesiaczkowym i raczej nie chcialbym ryzykowac kasy na ktoras dziewuche ktora bedzie miala akurat &quot;gorszy&quot; dzien. Oczywiscie trzymam kciuki za powodzenie tej tasmy :]
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
idę w to, dzięki za konkretne analizy!! Postawie ale za troszkę mniej ???? też tak widzę finały Ostapenko - Williams i Rafa - Anderson!!!
KONKRETNE ANALIZY ???? ???? ???? O każdym meczu napisał 3 słowa to bardzo konkretne.
Kevin jak i Rafa psychicznie silniejsi.
Serena zgwałci Goerges. Ostapenko nie da sie drugiej niemce czy przebijaczce Kerber.
Krejcikova / siniakova silne mentalnie . Dąbrowski / Xu juz ogrywaly peschke /melichar w tym roku. Peschke 43 lata wiec nie podoła i na serwisie lepiej wygladaja obie pierwsze pary, ktore podałem .
Klasen / Venus walcza w tym turnieju i mniej ograny debel tez powinni wciągnąć.
No i Inglot/Skugor tutaj widze ze radza sobie na serwisie dosc dobrze, Bryan sock męczą bułę w kazdym meczu wiec powinna byc w tym meczu niespodzianka. Powodzenia
A czy Isner i Nole nie są psychicznie silni ? Przecież to nie jest Ostapenko czy inna Goerges, że mają okres i będą wywalać wszystko. Mecz Rafy z Novakiem to typowe 50/50 z moim zdaniem lekkim wskazaniem na Serba po tym co ostatnio prezentuje. Grali razem 42 razy bilans 23-19 dla Rafy z tym, że 15 zwycięstw z tego to mączka a poza nią bilans wynosi 12-8 na korzyść Serba. Isner podobnie, grał już z Kevinem 11 razy i aż 8 wyszedł zwycięsko i na miłość boską jak można u chłopa, który co mecz gra taje można mówić, że nie jest silny psychicznie. Przez cały turniej dał rywalom 7 brejków! oczywiście wszystkie obronił. O Ostapenko już napisałem w innym dziale zgadzam się jedynie co do Williams i Dabrowski/Xu reszty debli nie ruszam ew. overy. Od takich kuponów śmietnikowych to chyba są własne działy. IMO jutro Djoko, John i Dabrowski/Xu po kursie 6.55 Fortuna
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Wyczeka Andersona na jego słabszy moment i go połamie, ew w taju.
Federer 3:0 To wygra bez gadania.
Rok temu o tej porze wygrał cały W bez straty seta, a na to wtedy był kurs 20 ????
A teraz...
Ale się porobiło ????
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Nadal @2.0 bet365 ⛔
Bez dwóch zdań Jutro wygra Hiszpan, Novak ma problemy z psychika... tak jak z Edmundem tak i z Keiem chwila nieuwagi i set w plecy ???? czysto tenisowe umiejętności 50/50, a w takich meczach główny aspekt to głowa, Rafa cały czas w gazie i wygrywanie ostatnimi czasy nie jest mu obce, czego nie można powiedzieć o Djokoviciu. Szkoda, bo chciałbym zobaczyć na tronie Serba, ale to jeszcze nie ten czas, widowisko powinno być przednie, ale zwycięzca może być tylko jeden.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
????Rafael Nadal - Novak Djokovic????
▶Nadal -1,5 seta @2,50 sts ⛔
Jutro czeka nas tenisowy klasyk na kortach Wimbledonu. Będzie to ich 52! mecz. Kilka lat temu takie mecze odbywały się kilka razy w roku w decydujących fazach turnieju, teraz przebijają się młodzi zawodnicy i Rafa z Novakiem zagrają ze sobą po raz drugi w tym roku. Jakiekolwiek H2H nie ma tu sensu i przywoływanie poprzednich meczy, bo obaj gracze są po mniejszych /większych kontuzjach i znają się na wylot.
Statystyki. % 1 serwisu i % wygranych po pierwszym serwisie na korzyść Novaka, % 2 serwisu na korzyść Nadala. Tylko czy Novak grał z jakimś dobrze returnującym zawodnikiem poza chimerycznym Japończykiem? Raczej nie, a Nadal bardzo dobrze zaprezentował się serwisowo (zwłaszcza niewygodny 2 serwis) przeciwko agresywnie nastawionemu Del Potro.
Kondycja. Nadal grał ponad 2h dłużej ostatni mecz, skończył go później, ale z nim nikt nie ma szans jeśli chodzi o wytrzymałość fizyczną, a na pewno na początku meczu. Ciekawe jak będzie to wyglądało po 2h. Moim zdaniem problem może się pojawić w 5 secie, dlatego zrobi wszystko aby do niego nie doszło.
Uderzenia. Serwis i backhand dla Serba, forhand i volley dla Hiszpana. Atuty Nadala z gry na ziemi na pewno są tutaj częściowo odebrane przez nawierzchnie i nie zawsze wyrzucający serwis i topspinowy cross forhand będą dawać łatwe punkty. Nadal będzie starał się przejmować inicjatywę i rozrzucać Novaka, a jak mu to wyjdzie zobaczymy.
Nawierzchnia. Każdy wie, to nie jest nawierzchnia Nadala, ale on jak już poczuje tą trawę i nie odpadnie w początkowych rundach to jest w stanie zajść wysoko, a nawet wygrać cały Wimbledon. Jest szansa, że jutrzejszy mecz rozegrany zostanie przy zamkniętym dachu, co na pewno jest małym plusem dla Serba
Psychika. Obaj są tytanami w tej strefie. Jednak oglądając ich obu w bieżącym turnieju częściej zauważyłem rozluźnienia u Serba, co jutro będzie miało znaczenie. Nadal na luzie, nie będzie w swoim odczuciu faworytem, nie będzie miał nic do stracenia, to nie jest turniej w którym liczył na tak dobry występ.
Podsumowanie. Ciężki mecz do typowania, ładny do oglądania. Kursy wyrównane, i wole postawić -1,5 seta niż win Nadala, bo jak nie wygra w max 4 setach, to potem może być różnie. Wydaje mi się że Djoko nie jest w stanie w chwili obecnej zagrać na poziomie Del Potro w ostatnim meczu. Zadecyduje tu % serwisu Novaka i głębokość zagrań Nadala.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja na jutro przewiduje całkiem odwrotnie. Macie racje , aspekty sportowe po stronie Rafy ale on gral prawie 5 godzin z Juanem, owszem Rafa zawsze słynął ze świetnego przygotowania ale latka lecą i na pewno z tym jest juz słabiej niz kiedyś. Od zawsze bylem za Rafa , ale w poprzednim meczu jednak chcialem zwycięstwa Delpo bo z całego serducha zyczylem mu zwycięstwa w Wimbledonie . Nie udalo sie i teraz postanowilem isc w stronę Djokovica , pomimo , ze zawsze wielbilem Rafe i Rogera to jednak zawsze do Novaka mialem wielki szacunek bo tenisista jest świetnym, i mega podobał mi sie zawsze jego styl i poruszanie sie po korcie. Przejdźmy jednak do sedna, Rafa i Djoko zawsze sie bardzo motywują na mecze miedzy soba i mozna spodziewać sie kapitalnego widowiska . Rafa swoja kapitalna defensywa jest w stanie zniszczyć Djokovica psychicznie ale myślę , ze Serb wiedząc , ze gra z Rafa wybije z glowy zle demony i bedzie w pełni skoncentrowany na tym co robi. Im dluzej bedzie trwało to spotkanie tym lepiej dla Serba bo Rafa ma tutaj momenty slabosci i Djoko powinien to wykorzystać . O umiejętnościach obu zawodników rozpisywal sie nie bede bo raczej kazdy wie co potrafia. Jest jeszcze jedna sprawa. Australian Open wygral Federer , Roland Garros wygral Rafa , Wimbledon wygra Djoko i bedzie piękna historia w roku 2018 , najlepsi tenisisci ostatnich lat wygraja po jednym szlemie i kazdy z nich jest po przejściach bo mieli juz swoje problemy. Jest jeszcze Us Open ale tam z calych sil liczę na Del Potro !
Djokovic @1,95 Fortuna ✅

W drugim spotkaniu gram zwycięstwo Andersona . Juz ostatnio pisalem tutaj na priv jednemu z graczy , ze o ile kiedyś Anderson był typowym drewniakiem to teraz mając 32 lata i kiedy raczej nikt by sie tego nie spodziewał , stal się tenisita kompletnym patrzac na jego wzrost to pelen szacunek, widac , ze musiał ciężko na topewno pracować. Wygrac z Federerem przegrywając 2-0 i broniąc pilke meczowa i to jeszcze na trawie... wielki szacunek dla Kevina. Takie cos musi go tak podbudowac , ze nie widze innej opcji jutro niż pokonanie Isnera. Amerykanin serwis ma trochę lepszy ale jego problemem sa nie wymuszone błędy i jesli serwisem nie bedzie trafial idealnie to w wymianach dlugo nie pogra bo zacznie wyrzucać lub obijac siatke tak jak to ma w zwyczaju i przez to tez nigdy nic wielkiego nie osiągnął. Jesli bedzie dochodzilo do wymian to beda one na korzyść Andersona . Nie wierzę , ze Isner wygra ten mecz samym serwisem.. h2h na korzyść Johna ale ostatni mecz w 2015 wiec od tamtej pory wiele sie zmienilo bo Anderson jest teraz kompletnym zawodnikiem i wierzę , ze da rade wejść do finału. Po tym co zrobil z Rogerem, nie mógł bym go nie pograć.
Anderson @2,00 Fortuna✅✅✅ brawo Kevin ! Klasa . Niesamowita wydolność.
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Panowie,
Co sądzicie jutro o overach 3.5 seta w obu jutrzejszych półfinałach?
Wygląda na wyrównane mecze.
Ja mam właśnie pograny taki dubel dla osoby której Tenis nie jest mocna dziedzina ta opcja wygląda sensownie. Wątpię żeby w którym kolwiek ze spotkań miało zakończyć się 30.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Przecież ten kurs na Andersona to śmierdzi na kilometr. Buki głupie nie są i coś kombinują. Anderson zagrał najlepszy mecz w swoim życiu z Federerem i jeśli to miałby podtrzymać to kurs na Andersona były 1.60.
Tymczasem minimalnym faworytem jest Isner. Albo o czym nie wiemy albo po prostu drugiego tak znakomitego meczu Kevin już długo nie zagra.
Isner to prawdopodobnie wygra tak jak patrzę po kursach i tym wszystkim to właśnie kurs na gościa z RPA...No ewidentnie coś w nim nie gra!
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Przecież ten kurs na Andersona to śmierdzi na kilometr. Buki głupie nie są i coś kombinują. Anderson zagrał najlepszy mecz w swoim życiu z Federerem i jeśli to miałby podtrzymać to kurs na Andersona były 1.60.
Tymczasem minimalnym faworytem jest Isner. Albo o czym nie wiemy albo po prostu drugiego tak znakomitego meczu Kevin już długo nie zagra.
Isner to prawdopodobnie wygra tak jak patrzę po kursach i tym wszystkim to właśnie kurs na gościa z RPA...No ewidentnie coś w nim nie gra!
Za duzo spekulacji, nie pomozesz tak nikomu a zrobisz tylko metlik w glowie,skup sie na meczu a nie bukach.Niedawno przed meczem Radwanskiej z Safarova robiles to samo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom