>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07.2018

Status
Zamknięty.
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja spróbuje troche innych opcji
Anderson - Monfils o8,5 asa w 1 secie @1,72⛔ tb był ale tylko 7, szkoda bo po 6 gemach było 5 asów
Obaj Panowie doskonale serwują, zdecydowanie gorzej returnują przez co posłanie asa przez przeciwnika jest prostsze. Licze że set troche potrwa a może nawet dojdzie do tb i linię pokryją.
Opcjonalnie do tego spotkania można zagrać o10,5 w 1 secie @2,03✅
Isner @1,48✅✅✅
lub -1,5 seta @1,87✅✅✅
Dla mnie zdecydowanym faworytem jest John. Przecież on samym serwisem potrafi wygrac spotkania tym bardziej na trawie. Tsitsipas, młody nie za bardzo doświadczony w szlemach a tym bardziej na trawie. Uważam że max seta może ugrać. Widziałem go w tym roku w kilku meczach na trawie i nie przekonuje mnie jego gra. Dodatkowo Amerykanin znacząco poprawił grę z głębi kortu i nie jest już taki drewniany w poruszaniu się i w wymianach. Dla mnie Isner to bierze.
Dodatkowo:
Djokovic +6,5 asa @1,85✅✅✅
Nadal - Vesely o5,5 przełamań @1,85✅✅✅
Kursy z lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Mysle ze jak tak dalej bedzie to przeniosa mecz Djokovic-Kchaczanow bo nie zdaza dzisiaj zagrac bo mecz moze trwac wiecej niz 3:30 i jak myslicie stac go na wygrana nad Djoko czy nie bardzo ???? ? Kurs 7 na Unibecie ????
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Bryan M./Sock J. - Sharan D./Sitak A.
1.34 ✅
McLachlan B./Struff J-L. - Nielsen F./Salisbury J.
1.52 ⛔
@2,19 1xbet ⛔
QF więc trzeba walić w faworytów. McLachlan i Struff w tym roku wyrośli na jeden z lepszych debli. Fajnie, bo takie młode pary są potrzebne wśród tych dziadków wszystkich. Myślę, że spokojnie stać ich na walkę do samego końca. Rywale z kim mogli to wygrali. Cabale ostatnio i mizernej formie trzeba przyznać
Druga para to pewnie faworyci całego turnieju. Bryana w świecie dceblowym nie trzeba przestawiać, bo legenda. Sock to jeden z najlepszych deblistów ostatni lat, dla mnie ścisły top. Wiadomo, że ze względu na kariere singlową nie skupia się na deblu ale skoro szybko odpadł z singla, gra z tak utytułowanym partnerem, wygrywał już szlema i igrzyska. Pewnie już grają na 100%
W singlu bardzo mnie ciekawi ewentualny mecz Nadala z Del Potro (Delpo już 2:0 z Simonem). Nadal niszczy rywali do tej pory, chociaż fakt, że z nikim poważnym nie grał. Del Potro gra za to mega oszczędnie. Pewnie trzyma swoje podanie i skupia się na TB, albo kiedy widzi, że jest szansa przełamać rywala.
Ciekawy jestem jakie kursy wystawią buki. Wydaje mi się, że trochę zbyt mocno będą faworyzowały Hiszpana
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ehhh kiedyś fajnie opisywał deble i miksty użytkownik o ile mnie pamięć nie myli psotnick?
Czy jesteś nadal aktywny?
Może napiszesz coś o dzisiejszych spotkaniach? ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ehhh kiedyś fajnie opisywał deble i miksty użytkownik o ile mnie pamięć nie myli psotnick?
Czy jesteś nadal aktywny?
Może napiszesz coś o dzisiejszych spotkaniach? ????
Uzytkownik Macko raczej. Tez tego dawno nie widzialem
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dzielnicowy Macko znal sie na rzeczy ale dawno sie nie udzielal.
Na jutro pewniaczki Djoker i Fedex. Pewnie Rao tez. No i Del Potro z handi.
Pierwsza sprawa. Del Potro jeszcze nie wygral. Owszem tez go pogram jesli przejdzie Simona. Druga sprawa : nie ma czegos takiego jak pewniaczki i o ile Federrer powinien wygrać i jesli ktos lubi bawic sie w kursy 1,05 to moze sobie go grac nawet z handi -2,5 za 1,20.... ale grac Djokovica , ktoremu ostatnio ciagle cos dolega z kursem @1,15 to smieszne. Lepiej isc w oveer 3,5 . Raonic tez niby powinien wygrac ale gosc ma ciagle problemy ze zdrowiem i nie korzystne h2h . Tutaj bardziej mozna isc w over gemowy bo powinny byc 3 tie breaki minimum.
Do tego jesli Delpo przejdzie to mozna pograc go z Rafa bo gdzies musi go w końcu ugryźć
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Djokovic vs Nishikori. Nishi 5.5 fortuna 3:1 Novak.⛔
Kei widać powoli wraca do formy. Nole rowniez zaskoczyl pokazujac lepszy tenis. Uważam, ze Kei po tych wszystkich porazkach z Nole , chyba z 10 razy pod rzad lanie zebrał, w koncu moze sie odegrac. Pokazuje dość rowny tenis a Nole mimo,ze coraz lepszy bedzie musiał sporo biegac w tym meczu a nadal widze problemy wlasnie z poruszaniem sie po korcie serba.
DelPotro vs Nadal. DelPotro 3.2 fortuna. 3:2 Rafa.⛔
Nadal calkiem calkiem w tym roku na trawie. Jak na niego to bardzo dobry turniej. DelPotro jednak ma serwis i porazke na Garrosie i wg mnie zagra lepiej niz na ziemi. W dodatku Nadal juz z Veselym miewal problemy przy szybszej grze. Na trawie z DelPo idę w argentynczyka.
Ako 17.6 do gry.
Dorzuciłbym Serene po 1.26 fortuna. 2:0 Serena. z Goerges bo tam Serena znow ogra niemkę i mamy Ako 22.1 .
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Przemyslalem, obejrzalem wszystkie mecze obu panow w tym turnieju i widze wieksze szanse na powodzenie niz buki.
Fedex kontra Anderson. Licze na mega sensacje mimo iz szanuje Fedexa, to Anderson ostatnio imponuje forma. Jesli nie tym razem to kiedy. Utrzymywanie serwisu bedzie kluczowe dla niego. Fedex moze w koncu nie wytrzymać tempa.
Pogram za symbolicznego tysiaczka na Andersona, czuje tutaj mega niespodzianke po pieknej grze Andersona.
Anderson 10.0 Fortuna bez podatku ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +117
M 138

misi3kk

Użytkownik
pikarafa17 chyba nie oglądałeś ostatnich meczów obu panów, mowa tu o Djoku i Nishikorim. Djokovic w dwóch swoich meczach z Edmundem i z Khachanovem pokazal ze wraca do formy, poruszał się po korcie mega. Owszem, miewał błędy, czy źle ustawiał się do nielicznych piłek i to nie jest jeszcze ten Djokovic z przed 2 lat ale bez przesady. Patrząc na skrót i staty meczu Keia z Kyrgiosem to Nick podszedł do tego bez zaangażowania totalnego bo jak inaczej można wytłumaczyć taki oklep 0:3. Gulbisa jak zwykle zawiodła głowa plus doszło zmęczenie po 3 5 setówkach. Nie wiem czy Kei udawał czy co, ale pod koniec drugiego seta gdy dochodziło do tie-breaka sprawiał wrażenie jakby średnio miał ochotę grać. Wygrał spotkanie i fajnie ale moim zdaniem jutro poleci. Djoko zmienił trochę serwis, notuje dużo asów, do tego potrafi w razie czego uratować się drugim serwisem z rotacją jak zawsze. Moim zdaniem słaby kurs, ale po tym co zobaczyłem w poprzednich meczach obydwu panów to Djoko to bierze spkojnie.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Isner-Raonic
powinien być wyrównany meczyk z paroma setami. Myślę, że overek setów tu powinien wpaść, ale bez wskazywania faworyta.
Over 3.5 ✅
Nadal wydolnościowo i kondycyjnie wyprzedza tutaj absolutnie wszystkich nawet pomimo swojego wieku. Wszystko grał po 3:0, więc bardzo się oszczędzał i jest w dobrej dyspozycji. Myślę, że Delpo mu nie zaszkodzi.
Nadal ✅
Nadal -3.5 gema ⛔
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Witam, dawno się nie odzywałem, ale bacznie wszystko śledzę i czytam ???? dzisiaj jestem niemal pewien, ze niespodzianki będą, choc dzisiaj oglądam zamiast obstawiać, ale najpewniejszym typem wydaje mi się Isner po @2.20 jakoś Kanadyjczyk mnie od długiego czasu nie przekonuje, serwis ok choć to nie ten sam serwis co sezon temu:p doświadczenie po stronie Amerykanina i w sumie forma tez, dlatego dziwią mnie kursy wystawione na te spotkanie, imo value. Pozostałe mecze na papierze wyglądają na dość jednostronne i pewnie by tak było gdyby nie fakt, ze gramy na trawie, dlatego wiec myśle, ze można spróbować pograć każdy z tych meczów na doga, wystarczy jeden plus i będzie zielono, tylko jmdp da Nam zwrot stawki, ale może być niezłe. Obawiam się o Juana, bo nie ukrywam, ze mega mu kibicuje, ale już mecz z Simonem pokazał, ze wcale tak świetnie nie jest... myśle, ze to będzie dzisiaj najlepszy mecz, bo gra dwóch mega Walczaków i wynik jest jedna wielka niewiadoma. Jeśli chodzi o Federera to pamietam mecz z WM chyba dwa lata temu jak Kevin ograł będącego w świetnej formie Mirraya i dzisiejszy mecz może być podobny do tamtego, wcale tak łatwo Roger miał nie będzie ???? No i deser w postaci Novaka z Samurajem i tutaj wydaje mi się, ze mecz będzie najbardziej jednostronny, bo Kei na trawie nawet w najlepszej formie to nie jest jakaś bardzo uznana firma, bez mocniejszego serwisu ciężko mu będzie pokonać Djokera, który po mału wraca na właściwe tory, choć jak go oglądam mam wrażenie, ze jeszcze został pewien problem z głowa, było to mega widać w meczu z Kylem, dziwiło mnie zachowanie Serba, jak to wyeliminuje będzie poważnym kandydatem do triumfu, pytanie czy uda mu się to zrobić na przestrzeni jednego turnieju? Wątpię. Dlatego od siebie proponuje pograć Kevina, Johna oraz Juana, zapowiada się świetny dzień tenisowy, choć szkoda, ze mecze sa o tej samej porze ???? a na deser o 20 sf ms ????
Bet365

Edit. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami, Isner na plus, niespodzianka w postaci Rogera i izi win Djoka, a do tego mega mecz mega Walczaków! A reputek 0 ???? No Panie i Panowie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Raonic - Isner --&gt; Isner z handi +1,5 kurs 1,60 w STS. ✅
Cześć. Dziś potrzebowałem coś do podbicia AKO w LM. Wpadło mi w oko spotkanie Raonica z Isnerem. Nie śledzę zbyt uważnie tegorocznego Wimbledonu. Jednak Isner na mączce spisywał się bardzo dobrze. Przegrał ćwierćfinał w FO z Del Potro, ale w całym turnieju prezentował się bardzo dobrze. Potężny facet z silnym serwisem, robi mało błędów. Jest dla mnie maszynką do wygrywania z USA. Raonica śledzę od kilku lat. Był okres, że się pogubił. Tegoroczny Wimbledon idzie mu bardzo dobrze, ale ma przestoje.
Na forum widzę, że jest tendencja na win Isnera i ja to popieram, jednak dla zabezpieczenia się daję tu handi. Dwa sety to minimum dziś dla Isnera.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Raonic - Isner --&gt; Isner z handi +1,5 kurs 1,60 w STS.
Cześć. Dziś potrzebowałem coś do podbicia AKO w LM. Wpadło mi w oko spotkanie Raonica z Isnerem. Nie śledzę zbyt uważnie tegorocznego Wimbledonu. Jednak Isner na mączce spisywał się bardzo dobrze. Przegrał ćwierćfinał w FO z Del Potro, ale w całym turnieju prezentował się bardzo dobrze. Potężny facet z silnym serwisem, robi mało błędów. Jest dla mnie maszynką do wygrywania z USA. Raonica śledzę od kilku lat. Był okres, że się pogubił. Tegoroczny Wimbledon idzie mu bardzo dobrze, ale ma przestoje.
Na forum widzę, że jest tendencja na win Isnera i ja to popieram, jednak dla zabezpieczenia się daję tu handi. Dwa sety to minimum dziś dla Isnera.
Moim zdaniem lipa, bo kurs sporo mniejszy, a zakładam, ze będą same taje w meczu, co za tym idzie piąty set jest aż do przełamania, jak Big John przegra to masz -2 ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Przemyslalem, obejrzalem wszystkie mecze obu panow w tym turnieju i widze wieksze szanse na powodzenie niz buki.
Fedex kontra Anderson. Licze na mega sensacje mimo iz szanuje Fedexa, to Anderson ostatnio imponuje forma. Jesli nie tym razem to kiedy. Utrzymywanie serwisu bedzie kluczowe dla niego. Fedex moze w koncu nie wytrzymać tempa.
Pogram za symbolicznego tysiaczka na Andersona, czuje tutaj mega niespodzianke po pieknej grze Andersona.
Anderson 10.0 Fortuna bez podatku
Juz to widze jak ladujesz tysiaka w Andersona :facepalm: . Jakieś tam szanse iluzoryczne moze i ma bo Fedex ma juz swoje lata ale bez przesady zeby tutaj za koło wchodzic przeciwko królowi Wimbledonu. Zwazajac na serwis Andersona i lata Rogera , mysle , ze odpowiedni bedzie tu over 32,5 @1,65 Totalbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wg mnie te szanse nie sa iluzoryczne, Anderson od.ostatniego ich meczu zrobil mega postep. Jesli bedzie trzymal serwis to nie widze przeszkod zeby wygral nawet 3-0. I tak zagralem tysiaka bo czemu by nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wg mnie te szanse nie sa iluzoryczne, Anderson od.ostatniego ich meczu zrobil mega postep. Jesli bedzie trzymal serwis to nie widze przeszkod zeby wygral nawet 3-0. I tak zagralem tysiaka bo czemu by nie.
Juz nie tacy serwismani próbowali ograć Rogera na trawie i nic z tego nie wychodziło.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Federer 3 mecze z serwis menami na zeszłorocznym Wimbledonie i wszystkie po 3:0.
Federer uwielbia grać z takimi wielkoludami. Wyczeka Andersona na jego słabszy moment i go połamie, ew w taju.
Federer 3:0 To wygra bez gadania.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Boże litosci, rozumiem, że Federer jest starszy o 15lat gdy wygrał.pierwszy raz Wimbledon ale nawet wtedy będąc młokosem składał serwisantów i to o wiele lepszych(typu Roddick czy Phillipousis) a teraz wiek tutaj nie ma żadnego znaczenia w takiej szybkiej i krótkiej grze na trawie.
 
marrrrrio 0

marrrrrio

Użytkownik
kozi90 Ryzykowne granie na 3:0 dla Djokovica, on miewa przestoje. Moim zdaniem pewnie wygra ale niekoniecznie 3:0. Pozostałe typy popieram ;) Federer 3:0, a Raonic może zagrać 5 setów z Isnerem @3.15 sts
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom