>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07.2018

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Może argumentacja Qarnego nie do końca do mnie przemawia, to jednak typ na Isnera jak najbardziej. Zdecydowana większość widzi tu zwycięstwo pogromcy Federera. Moim zdaniem bierze to Isner. Wielokrotnie zdarzały się sytuacje, że po wielkich sensacjach tenisiści, którzy ogrywali faworytów, już w kolejnej rundzie żegnali się z turniejem. Oczywiście zdarzało się też, że dochodzili daleko, jak Soderling na Roland Garros 2009. Nie zmienia to faktu, że w mojej opinii Isner jest na tyle stabilny na serwisie w tym turnieju, że pokona Afrykanera, który po długim meczu z Federerem zapewne nie zagra dziś na takiej skuteczności.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Przecież ten kurs na Andersona to śmierdzi na kilometr. Buki głupie nie są i coś kombinują. Anderson zagrał najlepszy mecz w swoim życiu z Federerem i jeśli to miałby podtrzymać to kurs na Andersona były 1.60.
Tymczasem minimalnym faworytem jest Isner. Albo o czym nie wiemy albo po prostu drugiego tak znakomitego meczu Kevin już długo nie zagra.
Isner to prawdopodobnie wygra tak jak patrzę po kursach i tym wszystkim to właśnie kurs na gościa z RPA...No ewidentnie coś w nim nie gra!
Kursy są takie, bo Anderson w TB, to Anderson w TB, kto zna tego pana to to potwierdzi, a Isner ostatnimi czasy nawet ladnie returnuje. Glowa po stronie Amerykanina, więc to robi z niego poważnego faworyta, a buk glupi nie jest I daje tu 50/50, bo zagrają na afrykamena po zaniżonym kursie. Dla mnie taki bet na ten pólfinal ma sens, bo Djoko z Rafą to rzut monetą, a gra na Andersona, bo raz się pokazal.. Większe zaufanie mam do serwisu Isnera, I życzę mu tego Szlema ????
PS. Dodam tylko, że Anderson zaliczyl progress na returnie, kosztem gorszego serwisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Osobiście uważam, że Isner dziś ogra Andersona. Serwis to jedno, drugie to gra przy siatce. Jak Andersonowi wyrośnie wierza przy siatce to nie pogra. Isner ma potężny zasięg i z Raoniczem odrazu skracał pole gry schodząc do siatki. Dla mnie murowany faworyt w świetnej formie.
Isner-Anderson —&gt; Isner po 1,92 w STS ⛔
edit godzina 8:07: już po 1,85 w STS
 
B 93

blazarekqvc

Użytkownik
Wg mnie większe szanse na zwycięstwo w tym pojedynku ma Isner. Jest stabilny na serwisie I ma zdecydowany return. Widac że potrenowal pozaserwisowe elementy gry. Dobrze gra przy siatce. Wymian, w ktorych Anderson miałby przewage nie będzie za wiele.
Pozdrawiam
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Ja jakoś nie mam przekonania do INSERA. Nie podoba mi się taki styl gry, ale dzisiaj to kompletnie nie wiem kto tutaj może wygrać. Nasuwa mi się jedynie na myśl, że skoro Anderson pokonał króla trawy Federera to może tutaj sięgnąć wyżej. Co myślicie jeszcze o tym pojedynku?
 
B 93

blazarekqvc

Użytkownik
Ja jakoś nie mam przekonania do INSERA. Nie podoba mi się taki styl gry, ale dzisiaj to kompletnie nie wiem kto tutaj może wygrać. Nasuwa mi się jedynie na myśl, że skoro Anderson pokonał króla trawy Federera to może tutaj sięgnąć wyżej. Co myślicie jeszcze o tym pojedynku?
Wg mnie nie chodzi tutaj o przekonania. Jak popatrzysz na H2H to mozesz nabrac przekonania ze Anderson raczej mecze w ktorych wygrywa z Isnerem ma już dawno za sobą...
Mnie tez się nie podoba styl obu graczy bo nie lubie serwisantów. Ale to jest jeden z wielu styli jaki można prezentowac w tenisie. Taki po prostu wynika z budowy ich ciala I jego motoryki. Niski zawodnik będzie polegał na defensywie I grze z głebi kortu, a wysoki będzie opieral gre na serwisie. A na trawie właśnie gra się serwis, volley, gra przy siatce.
Nie bez powodu mamy w półfinale &quot;Dwie wieże&quot;.
To że pokonał Federera to nie ma nic do rzeczy w tym meczu bo spotka się z totalnie innym typem zawodnika dzisiaj. Odnośnie Fedexa to on już w turnieju w Halle prawie przegrał z jednym z siepaczy czyli Benoit Paire. Oglądałem ten mecz I Roger naprawde nie miał tam lekko.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ludzie co wy za bzdury wygadujecie... Isner procz serwisu nie ma nic i jak dochodzi do wymiany to uderza na sile i na oslep. On nie ma za grosz techniki , ktora od jakiegos czasu posiada Anderson .. powiedzcie mi co osiagnal w swojej karierze Isner dzieki temu serwisowi ? Pierwszy w zyciu półfinał szlema.. Anderson przynajmniej taz byl w finale i to rok temu w Us Open... dla mnie bardziej kompletny tenisista wezmie ten mecz , a jest nim Anderson.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Wg mnie nie chodzi tutaj o przekonania. Jak popatrzysz na H2H to mozesz nabrac przekonania ze Anderson raczej mecze w ktorych wygrywa z Isnerem ma już dawno za sobą...
Mnie tez się nie podoba styl obu graczy bo nie lubie serwisantów. Ale to jest jeden z wielu styli jaki można prezentowac w tenisie. Taki po prostu wynika z budowy ich ciala I jego motoryki. Niski zawodnik będzie polegał na defensywie I grze z głebi kortu, a wysoki będzie opieral gre na serwisie. A na trawie właśnie gra się serwis, volley, gra przy siatce.
Nie bez powodu mamy w półfinale &quot;Dwie wieże&quot;.
To że pokonał Federera to nie ma nic do rzeczy w tym meczu bo spotka się z totalnie innym typem zawodnika dzisiaj. Odnośnie Fedexa to on już w turnieju w Halle prawie przegrał z jednym z siepaczy czyli Benoit Paire. Oglądałem ten mecz I Roger naprawde nie miał tam lekko.
No tak, prawie przegrał w Halle, ale co tam miał za motywacje? Turniej mało prestiżowy ATP World Tour 500. Wszystko skupiało się w tym roku u Federera na Wimbledon i uległ z Andersonem.
 
A 0

amelinowy

Użytkownik
Ludzie co wy za bzdury wygadujecie... Isner procz serwisu nie ma nic i jak dochodzi do wymiany to uderza na sile i na oslep. On nie ma za grosz techniki , ktora od jakiegos czasu posiada Anderson .. powiedzcie mi co osiagnal w swojej karierze Isner dzieki temu serwisowi ? Pierwszy w zyciu półfinał szlema.. Anderson przynajmniej taz byl w finale i to rok temu w Us Open... dla mnie bardziej kompletny tenisista wezmie ten mecz , a jest nim Anderson.
Był m.in w QF USO na długo przed tym jak Anderson mogl o tym pomarzyć, wygrał w tym roku Mastersa w Miami(na najwolniejszym hardzie, co robi jeszcze większe wrazenie).
Anderson jest minimalnie lepszym zawodnikiem, ale to Isner ma najleszy serwis w Tourze i zdecydowanie lepszą psychikę. Ile razy KAndy przegrywał &quot;wygrane spotkania&quot;?
Jak ciekawostka H2H w oficjalnych spotkaniach 8-3 dla Jasia, w tym ostatnie 5 spotkań dla niego. Dla Isnera być może to ostatnia szansa na zrobienie czegoś wielkiego i dzisiaj jej nie zmarnuje choć wiadomo, że należy spodziewać się TB-ow, a tam jak to w rzutach karnych może być roznie.
 
B 93

blazarekqvc

Użytkownik
No tak, prawie przegrał w Halle, ale co tam miał za motywacje? Turniej mało prestiżowy ATP World Tour 500. Wszystko skupiało się w tym roku u Federera na Wimbledon i uległ z Andersonem.
Skad wiesz jaka miał motywacje? Rozmawiałeś z nim czy z fusów wróżysz?
Może to nie Wimbledon, racja malo prestiżowy jak mówisz. Tylko że Fedex wygrał tam 9razy a 12 był w finale. Także raczej nigdy nie oduszczał tego turnieju tak jak I tym razem. W tym roku też by wygrał gdyby Borna nie miał dnia konia w finale....
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
A ile to już razy było tak, że gdy ktoś pokonywał głównego faworyta to odpadał od razu w następnej rundzie ?
Ludzie co wy za bzdury wygadujecie... Isner procz serwisu nie ma nic i jak dochodzi do wymiany to uderza na sile i na oslep. On nie ma za grosz techniki , ktora od jakiegos czasu posiada Anderson .. powiedzcie mi co osiagnal w swojej karierze Isner dzieki temu serwisowi ? Pierwszy w zyciu półfinał szlema.. Anderson przynajmniej taz byl w finale i to rok temu w Us Open... dla mnie bardziej kompletny tenisista wezmie ten mecz , a jest nim Anderson.
A ile tych wymian będzie w tym meczu dłuższych niż 5 uderzeń ? 5 na set ? To nie będzie miało większego znaczenia. I czy Rao i Tsitsipas też nie byli lepsi w wymianach a polegli szybko bo nie mają tak regularnego serwisu? Anderson 1 serwis ok. 65% a Isner ok. 75% jest różnica. I widziałeś jaką drogę do owego finału miał Anderson, że tak wychwalasz ten finał? Przecież on tam poza średnim Querreyem i Carreno, który poza ceglą nie gra nic wielkiego nie miał nikogo innego rozstawionego a poza tym finałem tylko raz był w 1/4 więc to tylko szczęśliwa drabinka jak dla mnie
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ja tam złamanego grosza bym nie postawił na Big Johna. Owszem w H2h prowadzi amerykanin ale ileż to razy Isner dawał sie łamać i przegrywal z gorszymi od Kevina. Kevin troche drewno ale ma mentalnosc zwyciezcy i wg mnie Isner tu polegnie psychicznie. Jak mu gra nie idzie to zaczyna olewac spotkanie, dochodzi tez fakt, ze kilka wymian zobaczymy a Big John z minuty na minute bedzie coraz wolniejszy i sil mu zabraknie. Kevin jak zagra tak jak ostatnie 3 sety z Rogerem to bierze ten mecz. Kevin 2.0 fortuna . 3:2 Kevin.
Nadal vs Djokovic. Nadal 1.95 fortuna ⛔

Djokovic w koncu trafia na godnego rywala . Mecz powinien byc wyrownany jednak to hiszpan porusza sie lepiej po korcie, Nole wyglada czasem i odbija piłki jakby mu sił brakowało . Z tak silnym fizycznie graczem jak Rafa moze dzis poleciec. DOdam ze Nole schódł pare kilo bo sobie diety powymyślał i zabraknie mu dzis pary na hiszpana. Dodam ze Rafa jak juz przegrywa to po walce 5 setowej i wg mnie Nolasowi sił nie starczy na ten rozpędzony pociąg.
 
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wimbledon
Kevin Anderson - John Isner
Highest Scoring Set: Over 10.5 @ 1.17 ✅ 7:6, 6:7, 6:7, 6:4, 26:24 w obu przypadkach jak można się było spodziewać nie było zagrożenia..
Lowest Scoring Set: Over 8.5 @ 1.3 ✅
1xbet
Ktoś tu w 1xbecie chyba czegoś nie przemyślał. Na tiebreaka w tym meczu dają śmieszny kurs @1.01, ale że setem z największą ilością gemów będzie co najmniej 11 - czyli wcale nie musi być tiebreaka, bo wystarczy 7-5 w którymś secie - na co dają aż 1.17, czyli bez porównania z tiebreakiem, który jest mniej prawdopodobny. Przecież over 1.5 tiebreaków jest po kursie 1.3, czyli niewiele więcej. Zero tu logiki, więc trzeba korzystać, wprawdzie @1,17 szału nie robi, ale prawdopodobieństwo że nie obędzie się bez co najmniej jednego przedłużonego seta jest bardzo duże. Podobnie z drugim typem że najniższym setem będzie 6-3, nikt chyba przy zdrowych zmysłach nie spodziewa się że tu chłopaki się będą łamać jak w WTA, atomowe serwy plus przeciętny returny na to nie pozwalają. Do podniesienia kursu jakiegoś dubla w sam raz.
 
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja na półfinały mam inny pomysł
Nadal - Djokovic o1,5 przełamania w 1 secie @2,4⛔⛔⛔ w 2 secie 3 brejki a w 1 tylko jeden.
Anderson o218,5 najszybszy serwis @1,85✅✅✅
Co do meczu Nadala to ani On ani Novak nie posiadają jakiegoś wybitnego serwisu, choć Serb ostatnio sie poprawił, posyła więcej asów. Dużą role będzie odgrywał tutaj return, w czym obaj Panowie sa bardzo dobrzy, a jak już będzie dochodziło do wymian to może bć różnie. Licze że set będzie trwał przynajmniej 10 gemów i że zobaczymy minimum dwa przełamania a kurs na to bardzo fajny. Djokovic był łamany w trzech setach z Keiem, a sam tez odpłacał sie brejkami. Tu wydaje mi się byc spotkanie bardzo podobne, choc Nadal tak łatwo swojego podania nie oddaje.
Można tez o5,5 przełamania w meczu po 1,62.
Na 3 setach tutaj nie powinno sie skończyć.
Co do Andersona to kręci on prędkości między 218-220 na tym turnieju. Linia nie jest za wysoka i myslę że Kevin przy swoic warunkach powinien ją pokryc. Początkowo miałem grac +9,5% pierwszego podania w kierunu Kevina ale tuż przed akceptacja kuponu zostało to usunięte z ofert.
Kursy z Lvbet
 
A 0

amelinowy

Użytkownik
Isner będzie z seta na set coraz wolniejszy , tak samo jak w legendarnym meczu z Mahutem na Wimbledonie, gdzie w 5 secie było 70-68 dla Jasia.
Kevin i mentalność zwycięzcy, ile to razy przegrywał ze stanu 2-0? Istomin/Davydenko/Djokovic(to wszystko na Wimbledonie), a warto wspomnieć o tym co zrobił w tegorocznym meczu z knypkiem Schwartzmanem.
Dwa pierwsze sety deklasacja, a później wielokrotnie serwował na mecz, ale zmienił się w swoje alter ego tj .Kevina Chokersona. To tyle na temat jego mentalności.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nadal wiecej podwójnych błędów @2,20 sts ⛔
Sprawa jest prosta, Rafa zawsze popełniał duzo podwojnych i dzis zmęczenie po prawie 5 godzinnym meczu powinno zrobić swoje. Im dluzej bedzie trwalo to spotkanie tym wiecej Nadal bedzie popełniał takich błędów. Djoko w tym aspekcie tez idealny nie jest ale wedlug mnie kurs na podwójne Rafy za wysoki ????
Isner wiecej asow @1,35 sts✅✅✅
Isner lepszy serwis i wydaje mi sie , ze kurs i tak zawyżony. Mecz wygra Anderson ale Asy beda na korzyść Johna. Sory , ze tak krótko ale mecz juz sie zaczyna za kilka chwil.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nole90 360

nole90

Użytkownik
Djokovic @1.90 Bet365

Cos pieknego !!! epicki mecz , gladiatorzy , jeden i drugi zasluguje na final , na wielkie slowa uznania , jedyne co mnie mocno irytowalo u Nole , to ze tak pasywnie gral w kluczowych momentach przy bp . Tak szczerze Nadal wygladal kondycyjnie duzo duzo lepiej w 5 secie , dlatego to zwyciestwo smakuje niesamowicie !!! Ale jestem wrakiem czlowieka po nim ????


Przedostatni krok moj faworycie , z pewnoscia wiele bylo napisane na temat tego spotkania , wybaczcie , nie czytalem poprzednich opinii , wiec pisze swoja niezalezna . To bedzie z pewnoscia wielkie swieto , ktore obejrze z przyjemnoscia , obu panow nie trzeba przedstawiac , wiec skupmy sie na tym co ogladalismy , Nole na trawie prezentuje sie wysmienicie , Nadal rowniez zaskoczyl forma ale na Wimbledonie , Rafa bedzie niesamowicie zmotywowany , przez wzglada na sensacyjne wyelminowanie &#39;&#39; Maestro &#39;&#39; , bedzie chcial doscignac Federera . Novakovi motywacji tez nie mozna odmowic , wraca po kontuzji , wraca by udowodic ze cos jeszcze moze , a gdzie jak nie na londynskiej trawie ?? Obaj panowie jak burza na Wimbledonie , Djoko zostal raz sprawdzony , przez Edmunda , ale pozniej juz wrocil na wlasciwe tory . Rafa po pieknej walce ogral JMDP , kto wie czy jakby Argentynczyk zakonczyl 3:0 z Simonnem , moglby ograc Hiszpana , to bylo , minelo . Kursy wystawione mowia same za siebie 1.90 - 1.90 , tak wiec gdzie widze roznice ?? Wymiany ide ku Djokoviciovi , defensywa rowniez , jedyne co mnie martwi to wydolnosc , mysle ze tutaj na prawde kolosalna przewage ma Rafael . Nie zdziwilbym sie jezeli ten pojedynek dojdzie na pelen dystans , tutaj juz maleja szanse Nole , choc osobiscie licze na 3:1 .. Wiem ze moze ta analiza nie jest jakas przenikliwa , glowie skupilem sie na suchych faktach , ale sercem jestem za Djokoviciem
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie podawalem jeszcze tutaj betów na Mixa ale dzisiaj zaryzykuje bo widze naprawde ladny kurs i mysle , ze po tym co wczoraj widziałem to zdecydowanie warto spróbować. Jay Clarke - 19 letni Brytyjczyk gra w parze z Harriet Dart - 21 letnią Brytyjka . Przed Wimbledonem pewnie nawet nie miescilo im sie w glowach , ze beda w półfinale ale tak sie stalo i zrobili to w świetnym stylu. Wczoraj ograli Cabala i Spears, a malo kto sie tego spodziewał , zrobili w tak świetnym stylu , ze komentatorzy polsat sport szaleli za mikrofonami . Publika niesie tutaj młoda Brytyjska pare , a oni graja kompletnie bez zadnej presji i imponuja tutaj wszystkim . Dzisiaj zagraja przeciwko parze Murray / Azarenka . O ile Jamie Murray jest dobrym deblista to Azarenka raczej niczym sie nie wyróżnia w Deblu i nigdy nie osiagala tutaj większych sukcesów. Murray to tez Brytyjczyk ale publika bedzie zdecydowanie po stronie mlodej Brytyjskiej pary i wierze , ze pomoga im swoim wsparciem awansowac do finału , naprawdę kto wczoraj oglądał to na pewno podziwiał ich na korcie bo grali kapitalnie.
Calrke / Dart @3,27 Fortuna⛔⛔
Dla tych , ktorzy nie ryzykowac polecam +1,5 seta @1,95⛔⛔
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Swoją droga dzisiaj mecz Nole - Nadal będzie skończony? Ktoś trochę nie pomyślał, przecież do przewidzenia było, ze tak to będzie wyglądało, za nim dwie wieże skończą jeszcze potrwa... a drugi mecz się szykuje na dłuższa batalie i pytanie, będą grali do oporu czy w końcu przerwa i dokańczaniem jutro?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom