>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07.2018

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
. Tak na powaznie Nole ma swiadomosc ze w grze zostalo niewielu , ktorzy moga mu zagrozic , nie ma mowy o dekoncentracji .
Zapomniałeś dodać DelPo ????
A tak na boku ja się osobiście modlę żeby Del Potro i szczególnie Rafa doszli spokojnie do ćwierćfinału i się tam zderzyli. To będzie coś pięknego bo będą wtedy kursy na wieżowca ok 2.
Tiafoe+ Kyrgios ako 2,95 Fortuna ⛔
Murzynek na razie wygląda mi lepiej w tym turnieju niż Rusek, który ograł póki co.dwoch emerytów. Szczególnie z Bagietką miał problemy bo po dwóch pewnych pierwszych setach uruchomiło mu się coś w głowie i w piątym już przecież bronił trzech brejkow na raz bodaj przy 2-2 i później były kolejne 3. Tiafoe ograł.pewbie kolejnego emeryta Juliana, który przecież kocha trawę i prezentował się na niej póki co lepiej niż Ferrer i Baghdatis. Pokonanie Verdasco, który umie grać na grassie też budzi szacunek. Będą dzisiaj szły bombowe wymiany ale w Tiafoe widzę większy power i entuzjazm. Kibice też na pewno w zdecydowanej większości będą za nim bo takich wariatów się lubi.
Kyrgios powinien spokojnie ograć Keia, tutaj nie ma się co rozpisywac
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
Serio nie ma żadnego value na Sushiego? Kyrgios juz ochłonął, skończył pajacować i jest tak regularny by ograc takiego zawodnika jak Kei?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Serio nie ma żadnego value na Sushiego? Kyrgios juz ochłonął, skończył pajacować i jest tak regularny by ograc takiego zawodnika jak Kei?
A jakim zawodnikiem jest Key ? Po kontuzji to jest 35% dawnego Japonczyka. Kyrgios nie skonczyl pajacowac, dalej to robi ale Nikishoriego powienien ogarnąć .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emile 16

emile

Użytkownik
Zapomniałeś dodać DelPo ????
Delpo to sam mówi publicznie że on nic na tej nawierzchni nie osiągnie nigdy bo nie potrafi i nie lubi na niej grać.
12-13 r coś grał ale wtedy on Prezentował poziom 3razy lepszy niż teraz to nie sądzę aby Delpo coś pograł oprócz ogrania ogórków.
 
R 0

rafalrdnk

Użytkownik
Bencic akurat daje radę, ale niestety wywalił kupon gość po którym bym się tego akurat nie spodziewał. Eden ma umiejętności gry na trawie jednak mało skutecznie łamał przeciwnika gdy miał do tego okazje, a miał sporo..
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Monfils czy Tsitsipas? ????
Ktoś musi ograć jednego z wielkoludów. Pytanie kto ma większe szanse, jak myślicie? Bo kursy zachęcające.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dobra pora by cos wymyślić na jutrzejsze spotkania ????
Tsitsipas @2,67 Fortuna⛔
Typuje zwycięstwo Greka ponieważ dla mnie Isner to tylko serwis i nic więcej , czasem jakies przeblyski na wymianach ale to by bylo na tyle. Jeśli chodzi o Tsitsipasa to ma o wiele większy wachlarz zagran, dobry serwis i jest dla mnie zdecydowanie kompletniejszym zawodnikiem. Nie ukrywam , ze bedzie mu ciezko przelamac Johna ale na pewno nie jest to niemożliwe . Wierzę , ze jutro Stefan bedzie mial chlodna glowe i nie bedzie zbytnio spięty bo to te aspekty sa bardzo wazne w spotkaniach z zawodnikami , którzy potrafią niszczyć serwisem.
Monfils @2,24 Fortuna⛔
Od wczoraj sie glowie czy to dobry pomysl typowac Gaela , ale jakos zawsze lubilem go oglądać na korcie , kiedy tylko nie pajacowal. Wierze , ze jutro mu nie odbije , jeśli tak będzie to wtedy szanse oceniał bym 60/40 dla Francuza. Oczywiście nie twierdzę , ze Anderson to jakis leszcz bo o ile kiedyś uwazalem , ze to typowy drewniak z mocnym serwisem to akurat od jakiegos czasu gosc naprawdę stal sie tenisista kompletnym , ale w starciu z Mofnilsem , który gra na 100% może miec duzy problem bo Francuz od dawna jest uwazany za gościa , który odbija niemożliwe pilki a z takimi zawodnikami jak Kevin czyli bardziej sZtywnymi niż zwinnymi może to byc kluczowe. Licze jutro na pełna koncentracje u Francuza i dobry meczyk bo na pewno takim powinien byc jesli zagra na 100% .
Djoko - Chaczanow over 35,5 gemów @1,79 Fortuna⛔
Djoko wyglada coraz lepiej ale jutro czeka go ciężka przeprawa, gra z Rosjaninem , który mial chwile słabości na tym wimbledonie ale wychodzil z nich calo bo tak jak kiedys pisałem to jeden z niewielu tenisistów z naprawdę chlodna glowa i świetnie radzi sobie w trudnych sytuacjach a to cechuje najlepszych. Z Bagieta przez swoja głupotę przegrał dwa sety i powiem szczerze , ze pierwszy raz widzialem zeby Chaczanow tak sie przypalal mając rywala na łopatkach, ale wyszedł z tego calo i wygral piątego seta. Wczoraj kiedy juz wielu go skreślilo bo przegrywał z Tiafoe 2-0 , nagle wrócił do meczu i w świetnym stylu wygral 3-2. To jest właśnie to co najbardziej w nim cenie , czyli walecznosc i ta wyzej wspomniana chlodna głowa bo nie zagotowal sie w momencie kiedy wielu na jego miejscu by juz odpuścilo. Jutro jednak gra z Djokovicem , dlatego przez wielu jest skazywany na pozarcie ale dlaczego mialby nie powalczyc ? Kurs @1,15 na Djoko jest trochę śmieszny bo ja naprawdę wierze , ze Chaczanow jest w stanie urwac seta , przeciez to jeszcze nie jest Djokovic sprzed kontuzji i miewa duzo momentów słabości , które Rosjanin powinien wykorzystac. Proponowany przezemnie over gemowy wydaje mi się najlepsza opcja do grania w jutrzejszym meczu.
Spróbujemy jeszcze pograc debla ale jutro akurat sa trudne spotkania i kieruje sie bardziej intuicja niz mocnymi argumentami.
McLachlan / Struff @1,96 Fortuna✅✅✅

Japończyk z Niemcem graja przeciwko Niemieckiej parze, ktora o dziwo na trawie jeszcze nie przegrała meczu ale każda seria kiedys sie konczy i sądzę , ze nastąpi to jutro. U moich faworytów głównym atutem jest serwis Struffa i gra pod siatka Japończyka. Ide jutro w strone pary, ktorej glownym atutem jest serwis bo na trawie nawet deblu jest to bardzo wazne.
Nielsen / Salisbury @2,73 Fortuna✅✅✅ inni
Uwazam , ze kursy w tym spotkaniu sa wystawione za nazwiska a nie obecna forme , zwlaszcza na trawie. Cabal i Farah owszem sa mocni ale nie na tej nawierzchni . A moi faworyci do tej pory mnie nie zawiedli , na trawie graja dobrze , narazie przeszli dalej po kreczach przeciwników ale tez byli lepsi w obu spotkaniach i raczej na pewno by tam zwyciężyli. Wierzę , ze jutro pokaza na co ich stać bo na pewno moga dotrzec daleko na tym Wimbledonie.
Jeszcze jeden meczyk bez analizy z kursem w którym widzę potencjał ????
Krawietz / Mies @3,20 Fortuna⛔⛔
Niestety.. ale nie dużo zabrakło
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
A Widział ktoś moze jak Gulbis czy jest w stanie wygrać z Nishikorim.Pamietajmy ze Japończyk grał wcześniej w sobote pod koniec dnia i gra w poniedziałek o 13.Jestem Geografem wieć może jutro około 13 w głowę Słońce przygrzac i moze byc ze letko prad odetchnie bo pamietam ze Gulbis nawet kiedys z Djoko wygral na Hardzie wiec moze czemu by teraz nie wygrac ? Prosze o jakieś opinie ;)
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Monfils G. - Anderson K. 2.10 STS ⛔

Jedna z dwóch wielkich wież jutro odpadnie i moim zdaniem będzie to Anderson. Racją jest, że stał się on bardziej uniwersalnym zawodnikiem niż tylko serwis, ale to nie wystarczy na Francuza. Monfilis biega do każdej piłki, a do tego ma tak samo dobry serwis (18 asów z Querreyem). Na pewno posiada większy wachlarz zagrań i jeżeli tylko uda mu się dobrze przyjąć serwis Andersona to będzie wygrywał wymiany.
 
A 13

acelina

Użytkownik
Popieram typ na Monfilsa. @2,24 fortuna ⛔ Do słów poprzednika należy dodać, że Gael ma patent na Kevina - 5-0 w H2H, tylko jeden stracony set.
Gulbis może nie wygra, ale myślę, że seta powinien ugrać, on jest naprawdę świetnym zawodnikiem z dużym wachlarzem zagrań, o ile mu się chce, a na pewno będzie mu się chciało w 4 rundzie szlema. W challengerze bym na niego nie postawiła, ale tutaj to co innego. @1,49 fortuna ✅
Co do meczu Isner-Tsitsipas to myślę, że jednak bierze to John, on jest bardzo trudny do złamania bo wszelkie break pointy odpiera asami, a młody Grek jest słaby w tie-breakach ???? @1,51 fortuna ✅
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja jednak zdecydowanie bardziej wierze w zwycięstwo Tsitsipasa. Jesli bedzie odbierał serwis Isnera to wymiany dlugo nie będą trwać. Bolaczka Isnera przez cala kariere są niewymuszone błędy , za duzo sily za malo precyzji, on tych błędów popełnia mnóstwo w przeciwieństwie do Greka i to jutro może byc kluczem.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
A jakim zawodnikiem jest Key ? Po kontuzji to jest 35% dawnego Japonczyka. Kyrgios nie skonczyl pajacowac, dalej to robi ale Nikishoriego powienien ogarnąć .
to jest nadal aktualna opinia? Kurs na 3:0 Keia 2.48&gt;??
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A Widział ktoś moze jak Gulbis czy jest w stanie wygrać z Nishikorim.Pamietajmy ze Japończyk grał wcześniej w sobote pod koniec dnia i gra w poniedziałek o 13.Jestem Geografem wieć może jutro około 13 w głowę Słońce przygrzac i moze byc ze letko prad odetchnie bo pamietam ze Gulbis nawet kiedys z Djoko wygral na Hardzie wiec moze czemu by teraz nie wygrac ? Prosze o jakieś opinie ;)
Teoretycznie wszystko jest możliwe, życzeniowo nawet bym chciał, ale zwracając uwagę na pogodę, odpoczynek, odcięcie prądu bardziej powinieneś się skupić na tym, że Gulbis od pierwszej rundy wygrywa 3:2. Trzy pięciosetówki pod rząd mogą mieć większe znaczenie niż fakt, że Japończyk grał w sobotę wieczorem, a dziś koło 13 znów powalczy. Oczywiście 5 setów na trawie to nie taki dramat, jak na clayu, jednak mimo wszystko każdy poprzedni mecz trwał ponad 3h, Nishikori pierwsze rundy grał po 2,5h, a z Kyrgiosem niewiele ponad 1,5h ;) Pograłbym tu over 3,5 seta po kursie 1,6 w ETOTO, w sam raz do dubla ;) Obawiam się jedynie, że Gulbis może coś odwalić na wzór Kyrgiosa i gładko przegrać. Mimo wszystko nie widzi mi się tu wynik 3:0 ;)
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Gulbis jest nieobliczalny ale bądźmy szczerzy do Kyrgiosa nie ma podjazdu w kwestii pajacowania i umiejętności. Jednak uważam , ze jesli zagra na 100% to jest tu w stanie powalczyć , pokazal na co go stac Dzuhmurem, kiedy w drugim secie odrobil strate przełamania , na wymianach byl niesamowity bo wyglądał jak gość , który moze przebijac i przebijac, do tego dochodzi mocny serwis wiec myślę , ze mozna tutaj poszukac czegos w jego strone , Kei to nie typ zawodnika , ktory wygrywa po 3-0 nawet sie nie męcząc, on lubi sobie czasem skomplikowac sytuacje wiec over 3,5 mysle , ze jak Najbardziej można spróbować
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Sobota lipna więc trzeba się odkupić
Vesely over 12,5 g @ 1,7 Fortuna ⛔
Jiri póki co jedna z najbardziej pozytywnych niespodzianek tego.turnieju. Pokonał już i graczy urodzonych na grassie i przebijakow. Serwis funkcjonuje bardzo dobrze. Rafa to tykajaca bomba zegarowa. Seta jeszcze nie stracił.ale.to kwestia czasu. De Minaur nie miał.szans bo jednak za.mlody i za.slaby fizycznie, to był taki mecz na przeczekanie dla Nadala.i.schody zaczną się od dzisiaj. Rafa dzisiaj może odczuć siłę.uderzen Czecha. Typ.spokojnie może wejść.przy trzech setach a.przy czterech już nie ma bata więc chyba lepsza opcja niż np.over 3,5. Pamiętajmy rok temu o tej porze Muller ograł Rafę ????
A z tym.hurraoptymizmem na Monfilsa bym uważał. Pokonał.niby Gasqueta, który jest już cieniem.samego.siebie. Pokonal Querreya, który gra w tym.sezonie 50procent tego.co w ubiegłym. Anderson nauczył.sie stawiać na najlepsze turnieje a to jest jeden z niewielu gości co nie pajacuje i ma zawsze.pelne skupienie. Pokonał stoika Seppiego. Pokonał Kolbe, który powiózł Mullera na lajcie i jest świetny na trawie.Warto też zaznaczyć, że Monfilsowi wybitnie siadał.pierwszy serwis w setach 2 oraz 4 przeciwko Samowi- odpowiednio 92 i 83 procent a u Querreya słabo to wyglądało przez cały mecz.
 
P 1

pavel45

Użytkownik
To że Kolba pokonał Mullera to nie jest żaden wyczyn bo Luksemburczyk jest również cieniem samego siebie i tylko serwis go ratowal w tym meczu i średnia forma Niemca ;-) w tym meczu bardziej bym się skłaniał ku overowi 3.5 seta.
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Monfils @ 2.20 Bet365 Na wlasne zyczenie ...
Tez musze tutaj isc w strone Mofnilsa , nie moge sie doczekac na ten mecz , oby sie nie rozczarowac .... Mam nadzieje ze Gael podejdzie to tego meczu z mysla ze moze osiagnac wiecej , a nie ze juz tyle osiagnalem i bedzie co bedzie . H2H 5:0 , tym nie ma sie co kierowa zbytnio bo ostatnie sprzed 2 lat , od tej pory Kevin znacznie urusl jako tenisista . Tak jak zachwalalem Kevina przed spotkaniem z Seppim , to musze cofnac te slowa gdyz bardzo w niektorych momentach sie meczyl , inny tenisista by wykorzystal chwile slabosci i wynik moglby byc inny , tutaj mamy na przeciwko czlowieka , ktora no trzeba zaznaczyc jak chce to returnuje genialnie , mam nadzieje ze nie bedzie tutaj straconych pilek dla La Monfa ! ????
do tego dokladam bez analizy do trebla Makarova , Cibulkova ????
Powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom