>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - turniej główny

Status
Zamknięty.
G 370

golkiper

Użytkownik
Dzisiaj dowiedziałem się, że Anderson od dwóch dni ma problemy z błędnikiem, boli go ucho i głowa. Nie wiem czy jest to już problem rozwiązany, ale ma w bazie danych dla organizatorów i akredytorów z wył. sponsorskim wpisane &quot;medical treatment&quot; z datą wczorajszą&quot;. To był częsty zabieg stosowany kilkanaście lat temu, jak jeszcze stosowano dopping, ale wątpie, żeby Anderson był tak głupi. Taka ciekawostka, ot co. Jak będzie grał jak głupi to można pokusić się o samoocene, w innym wypadku Schwartzman powinien go rozwalić
myślicie, że warto pograć że będzie medical ?
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
J. Isner vs J. Del Potro [1] @2.72 5/10 ⛔
Isner naprawdę w tym turnieju mi imponuje, widać że zależy mu na tym turnieju, Juan jakiś taki niemrawy, warto spróbować za mniejszą stawkę po takim kursie, Isnera będzie ciężko przełamać, serwis mu siedzi w tym turnieju, tie breaki potrafi wygrywać, mentalnie naprawdę fajnie wygląda. Próbujemy Amerykanina!

M. Cilic vs F. Fognini [2] @2.73 5/10 ⛔

Tutaj widzę drugą dzisiejszą niespodziankę, Fabio jakoś tak trochę nam spoważniał po tym jak został ojcem, wiadomo, że będzie tu dużo zależało czy dla Włocha będzie wychodziło, bo jak nie to będą łamane rakiety i głupio oddane punkty. Fognini lubi grać z lepszymi od siebie, pamiętam meczycho z Thiemem w Rzymie gdzie pograłem go wtedy na żywo, dużo zależy od tego czy wstanie dziś prawą nogą. Warto próbować Fabio po takim kursie. Gdyby opanował głowę to ze swoimi umiejętnościami i przygotowaniem fizycznym byłby śmiało w top 5.
Forza Fog!

S. Johnson / J. Sock vs P. H. Herbert / N. Mahut [1] @2.19 6/10 ⛔

Typ bardziej na czutkę, ściany za Francuzami lecz większe umiejętności po stronie Amerykanów. Bardzo dobrze serwujący zawodnicy to raz, a dwa Johnson w formie. Serwis w deblu odgrywa bardzo dużą role dlatego widzę tutaj zwycięstwo USA. Debel jak to debel ruletka, więc ze stawką także nie szalejemy.

bet at home
Podsumowanie -
Jednak szukanie niespodzianki jest czasem jak szukanie igły w stogu siana, Isner kompletnie nie podjął rękawic, Fognini nieco lepiej ale nie wytrzymała głowa w decydującym secie ( czego było można się kompletnie spodziewać ). O Amerykańskiej parze deblowej lepiel nic nie pisać goście zbłaźnili się tylko, zero walki. Dzień kompletnie na minus, wstałem lewą nogą? może i tak
????
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
ATP. Roland Garros
Juan Martin del Potro - John Isner
Lowest Scoring Set: Over 8.5 @ 1.74 ✅ 6-4 6-4 6-4 miało być na luzie, a weszło cudem.. z taką grą Isnera ograłby Hurkacz
1xbet
Chyba dobry bet na takie zestawienie zawodników. Przeciwko sobie dwóch 2-metrowych serwerów więc trudno spodziewać się wielu przełamań, ani nawet szans na takowe. Na dobrą sprawę nikt się nie zdziwi jeśli wszystkie sety zakończą się dogrywką tiebreakową. Kluczem tu oczywiście styl gry Isnera, który poza atomowym serwem nie ma wielu innych atutów, poza tym że w każdym meczu generuje dużo tiebreaków. A przynajmniej buki tak uważają dając kurs @1.1 na tiebreak w meczu, zresztą słusznie. Pewnie nawet kurs na 2 tb w meczu byłby w okolicach 1.8, dlatego podobny kurs na to że w każdym secie będzie różnica maksymalnie jednego przełamania - a to właśnie oznacza powyższy typ - wydaje się bardzo atrakcyjny. Już wynik 6-3 robi robotę, a na takich graczy to raczej niezbyt wygórowana linia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
ATP. Roland Garros
Juan Martin del Potro - John Isner
Lowest Scoring Set: Over 8.5 @ 1.74
1xbet
Właśnie byłem w trakcie pisania posta, że zauważyłem u Ciebie w temacie ciekawy typ ;) A tu widzę ubiegłeś mnie nawet z analizą ???? Często z polskich bukmacherów takie zakłady oferuje też LVBET, ale jak na złość dziś akurat nie, a u ruskiego nie gram. Tak, czy siak typ bardzo dobry, chyba tylko kontuzja i chęć dogrania meczu mogłaby spowodować, że któryś z panów wygrałby seta z co najmniej dwoma przełamaniami ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
Tak jak pisałem - &quot;medical treatment&quot; to tylko ściema była i poszedł all-in w celu uzyskania próby wywalczenia ATP Finals.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: French Open (Francja), ziemna
Godzina: 14:30
Spotkanie: Juan Martin del Potro - John Isner
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
A ja tutaj jednak nie widzę niespodzianki i gram na faworyta del Potro. Isner rzeczywiście zadziwia na tym turnieju ale jednak Argentyńczyk na cegle według mnie jest dużo lepszym technicznie tenisistą i mu będzie łatwiej swojego rywala zaskoczyć. Isner to przede wszystkim gracz siłowy i dle Potro będzie na to przygotowany. Według mnie John żeby wygrać to spotkanie musiałby przez cały mecz grać niezwykle precyzyjnie ale przy tym jak mocno uderza to ciężko może mu być również i z precyzją przez cały mecz. Jednak Juan Martin ma dużo więcej ciekawych zagrań na cegle w zanadrzu i myślę, że to on zamelduje się ostatecznie w ćwierćfinale.
✅ 3-0 (6-4 , 6-4 , 6-4)

Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: French Open (Francja), ziemna
Godzina: 16:30
Spotkanie: Marin Cilic - Fabio Fognini
Typ: 2
Kurs: 3,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj już z kolei próbuję niespodzianki, bo meczu spodziewam się bardziej wyrównanego niż wskazywałyby na to kursy. Fognini lubi te najważniejsze turnieje, wówczas koncentruje się w nich na maksa i potrafi zagrać dużo lepiej niż w turniejach niższej rangi, gdzie często gra tak jakby mu się nie chciało i nie zależało na wygraniu. W finale w Rzymie gdzie grał z Nadalem, wprawdzie przegrał ale był w stanie Hiszpanowi urwać seta co na cegle udaje się mało komu. Po takich kursach wolę tutaj poszukać niespodzianki i postawić na Fabio. Chorwat Cilic jest w dobrej dyspozycji, owszem jest tutaj faworytem ale w moim odczuciu nie aż na takie kursy. Włoch tutaj się postawi swemu rywalowi i spodziewam się wyrównanego spotkania i nawet pięciosetowego pojedynku.
⛔ 3-2 (6-4 , 6-1 , 3-6 , 6-7 , 6-3)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Anderson gwałci Diego więc skoro tutaj serwisman(trochę lepiej niby biegający od Isnera bo ma te 8cm mniej) może utaj niszczyć speca od mączki to.dlaczego nie Isner... Mamy spora zapaść ui braki u graczy specjalizujących się od.tej nawierzchni obecnie bo w ostatnich latach to było nie do.pomyslenia żeby gracze typu Isner czy Anderson bywali tutaj w qf a może i w sf.
 
gaara-160830 13

gaara-160830

Użytkownik
????Isner @ 2.83 efortuna ⛔
Obaj nie grają na swojej ulubionej nawierzchni. Byłem średnio nastawiony do Isnera na mączce, no ale to co on tutaj wyprawia to głowa mała. Jest w mega gazie, a co to oznacza to większość wie. Jak jest forma to jest mega serwis i nie sprawia to różnicy jaka nawierzchnia, asy soczyste siadają. Prawdopodobnie będą jakieś tie-breaki, wiec jesli tak dobrzy trzema serwis to wole pograć Isnera po 2,83 niż grać Del Potro po 1,43, który tutaj wcale super nie wygląda.
 
D 0

dadinho

Użytkownik
ATP. Roland Garros
Juan Martin del Potro - John Isner
Lowest Scoring Set: Over 8.5 @ 1.74
1xbet
Chyba dobry bet na takie zestawienie zawodników. Przeciwko sobie dwóch 2-metrowych serwerów więc trudno spodziewać się wielu przełamań, ani nawet szans na takowe. Na dobrą sprawę nikt się nie zdziwi jeśli wszystkie sety zakończą się dogrywką tiebreakową. Kluczem tu oczywiście styl gry Isnera, który poza atomowym serwem nie ma wielu innych atutów, poza tym że w każdym meczu generuje dużo tiebreaków. A przynajmniej buki tak uważają dając kurs @1.1 na tiebreak w meczu, zresztą słusznie. Pewnie nawet kurs na 2 tb w meczu byłby w okolicach 1.8, dlatego podobny kurs na to że w każdym secie będzie różnica maksymalnie jednego przełamania - a to właśnie oznacza powyższy typ - wydaje się bardzo atrakcyjny. Już wynik 6-3 robi robotę, a na takich graczy to raczej niezbyt wygórowana linia.
wszystko sie zgadza poza kursem ktory wynosi 1.35
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Postawilem dzisiaj bez zadnych analiz Diego , po pierwszym secie chcialem napisac post czy jest w ogole zaklad ze utrzyma serwis , pozniej szukalem jakis analiz na forum , byly totalnie sprzeczne z tym co sie dzialo na korcie , ostatnia nadzieje mialem ze Anderson wymieknie , ale nic na to nie zapowiadalo , ale koniec koncow wszystko sie potoczylo wysmienicie brawo dla Diego ze to wyciagnal , a nie moge pojac jak Anderson mogl przegrac ten mecz ...masakra !
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
wszystko sie zgadza poza kursem ktory wynosi 1.35
Bukmacher jednak manewruje kursami. Typ był wrzucony rano do tematu z typami, a tu z analizą 5h temu. To normalne chyba, że kurs spada na wydarzenie, które zapewne jest grane nie tylko przez psotnicka, więc nie ma potrzeby szukania tutaj sensacji :confused:
 
D 0

dadinho

Użytkownik
Bukmacher jednak manewruje kursami. Typ był wrzucony rano do tematu z typami, a tu z analizą 5h temu. To normalne chyba, że kurs spada na wydarzenie, które zapewne jest grane nie tylko przez psotnicka, więc nie ma potrzeby szukania tutaj sensacji :confused:
bardziej to traktuje jako błąd buka lub psotnicka znajac charakterystyke gry obu panów. Nie traktuj tego jako sensacji czy mącenia
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Postawilem dzisiaj bez zadnych analiz Diego , po pierwszym secie chcialem napisac post czy jest w ogole zaklad ze utrzyma serwis , pozniej szukalem jakis analiz na forum , byly totalnie sprzeczne z tym co sie dzialo na korcie , ostatnia nadzieje mialem ze Anderson wymieknie , ale nic na to nie zapowiadalo , ale koniec koncow wszystko sie potoczylo wysmienicie brawo dla Diego ze to wyciagnal , a nie moge pojac jak Anderson mogl przegrac ten mecz ...masakra !
Rowniez postawilem na niego. Z uwagi na prace ogladalem mecz jednyn okiem, czesciej sprawdzajac suche wyniki. 1 set szybka masakra, mimo, ze Diego zlamal Kevina w pierwszym jego gemie serwisowym. Wiec mysle, ze pierwszy wypadek przy serwisie Diego to wyladek przy pracy.. a tu poszla masakra. Drugi set w pewnym sensie przypominal pierwszy.. 3 set troche lepiej Diego jednakze 3-5.. 15-40 i serwis Kevina, po czym wygrana 7-5 przez Diego. Za sama koncowke tego 3 seta, zebranie sie w sobie przy 2 MB przy serwisie przeciwnika. 4 set podobny do 3, w ktorym tez Kevin prowadzil i znowu motywacja Diego pod koniec seta dzieki czemu odrobil przelamanie i TB w ktorym co tu duzo mowic zniszczyl Kevina. Tak na prawde 5 set to jedyny set w ktorym Diego gral jak sie od niego oczekuje poza poczatkiem gdzie sam przelamal Kevina po czym znowu oddal mu tym samym przeciwnik. Jutro chyba Thiem? Tylko po tym jakim w necie jest faworytem(kursy chyba tego nie odzwierciedlają) to sa obawy.. ale chyba on tak nierowna gre Niemca wykorzysta co nie udalo sie innym. Szczegolnie Rusek mi zaimponowal wczoraj. Tyle od laika, obserwatora ????
Ps. Jutro to oni nie pograja. Dzisiaj pewnie mecze Isnera i Cilicia sie nie skoncza, jutro bedzie im ciezko dokonczyc a co dopiero rozegrac planowane na jutro spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Thiem vs Zverev. Thiem 1.62 fortuna 3:0.
Wygrana Alexa by mnie ucieszyła ale to Thiem jest mniej zmeczony, Zverev juz na oparach, trzy mecze pod rzad wychodzil ze stanu 1:2 na 3:2 . Domino bierze to wg mnie 3:0 max 3:1.
No i troche for Fun znowu. Cechinato vs Djokovic. Cechinato 8.0 fortuna. cuda niewidy , 3:1 Cechinato ;)
Djoko pewnie wygra ale za drobne kurs 8 postawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Thiem - Zverev @1.62 ✅ eFortuna
Jak dla mnie bet dnia, nie wyobrażam sobie tutaj porażki Dominica i zrewanżowanie się za Madryt. Alex po trzech 5-cio setówkach o mało już nie odpadł z Kaczką, jak dla mnie Thiema już nie przeskoczy ten stracił tylko 3 sety a Keia na prawdę ładnie rozłożył, można się pokusić o jakieś 3:1 tego seta może ugrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
Novak Djokovic zagra w finale RG
@ 2.50 sts
.....Belg który po moim zddaniem, nie jakoś strasznie ciężkim spotkaniu z Gaelem, którego by odprawił dwa dni temu w trzech setach gdyby nie ddeszcz i również był mimo wszystko, podkreślam moim zdaniem, faworytem gdy FFrancuz wygrał trzeciego seta, ponieważ to iż za kilkanaście minut będzie oddychać rekawami było pewne. Co nie zmienia ffaktu, że pajac był bardzo bblbliski,w końcu mial meczowe. Odlecialem trochę a czas uccieka. Zmierzając ku końcowi....
Nawet bardzo odleciałeś... Nie wiem jak Goffin miałby wygrać w 3, gdyby nie deszcz, skoro przegrał 1go seta. Na prawdę tak ciężko ogarnąć wyniki ?? Po takich dyrdymałach odechciewa się czytać reszty &quot; analizy &quot;
A co do Djoka... Może / nie może ( zagrać na dawnym poziomie ) to sprawa otwarta. Mi się jednak wydaje, że te czasy ( dominacji ) już nie wrócą. Największą różnicę u serba robiła głowa, a ta już zdecydowanie nie ta, co przed kontuzją. Choć o tej &quot; kontuzji &quot; też różne teorie krążą. Zagra z Sasha - wchodzi easy bo Sasha to kaleka psychiczny, zagra z Thiemem - au revoir...
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Zverev ma lepsze papiery na to by rządzić w przyszłości w ATP niż Domi. Lepsza siła uderzeń, warunki fizyczne, serwis. Ale ja oglądając ten turniej widzę tak jakby optimum formy Zvereva wypadło od tyg w Monachium do finału w Rzymie. Teraz widzę delikatną regresje.
Najbardziej pokazują to jego męczarnie w tym turnieju. 5 setówka gdzie bronił piły meczowej z Damirem i to wymęczył go wzmocniła. Z Karenem przystąpił do tego by zmarnować jak najmniej sił. Jednak i tutaj miał pod górkę. Znów uciekł od topora. W 4 secie Karen miał 40-15 na returnie i to był kluczowy moment jak dla mnie meczu Zverev się wybronił i ponownie odwrócił losy meczu. Ale było już widać brak chęci ale po tym gemie całkowicie się zmotywował a mogło by być różnie. Rusek też to przegrał taktycznie to ile zagrał kiepskich skrótów pod siatkę na pewno już miał na wykładzie z trenerem bo Zverev do nich dochodził jak chciał w 4-5 secie.
Thiem to już lepsza selekcja uderzeń. Może i mniej siły w wymianach. Ale tylu rażących błędów nie popełnia cyklicznie od 2 lat dochodzi minimum do półfinału tej imprezy. Zverev na pewno wypocznie ale im dłużej potrwa ten mecz tym prędzej wyjdą z niego te 3 pięciosetówki. Podejrzewam, że Dominic może przyjąć taką taktykę aby trzymać piłkę w korcie aby zamęczyć przeciwnika i iść na wyniszczenie co też jest jego stylem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
Thiem vs Zverev
Typ: Thiem
Kurs: 1.78 ( Milenium ) ✅
Ćwierfinały RG 2018 przed nami i chciałoby by się rzec, że mężczyzni zostali oddzieleni od chłopców. Czy na pewno ? Nie wydaje mi się. Granie na Thiema, faktycznie, powoli robi się to masówka i to może wydawać się niepokojące, ale chyba tylko to, więc nie dajmy sie zwariować.
Sasha - nie ujmując nic temu chłopakowi ( gra świetny sezon póki co ), tym bardziej na nawierzchni ceglanej, ale nie zapominajmy, że to szlem, które jak każdy wie do tej pory Niemca przerastały ( dopiero na tegorocznym RG pokonał zawodnika TOP50, w turnieju tej rangi ). Do czego pije ? Dwa przykłady, po które nawet nie muszę sięgać do statystyk - wtopa z Verdasco na zeszłorocznym Wimblu, druga chyba jeszcze gorsza, bajgel od Chunga w 5 secie Australii... Tak, tak, to jest historia, jednak dla mnie zbyt &quot;mocna&quot; by Niemca stawiać w roli faworytów do zwycięstwa, w którymkolwiek z najbliższych kilku szlemów. Chłopak pali się niesamowicie - przy dotychczasowych rywalach udawało się uciec spod topora, ale gdzie jego rywalom do Dominica.
Thiem - ma wszelkie papiery na nowego &quot; King of clay &quot; ( wiadomo, nie tak despotycznego jak Rafa, ale wciąż ). Jedyne co mnie ździwiło to jego występ w Lyonie. Myślałem, że trzeba nazywać się Radwańska, aby zyłować się w tygodniu poprzedzającym szlema, Dominic pokazał, że jednak nie. Z tym, że on przebrnął już pierwszy tydzień ( jakieś problemy były, ale to nic w porównaniu do jego jutrzejszego rywala ), teraz powinno być z górki. Ktoś tu pisał, że Thiem po 5 setówce &quot;popłakał by się&quot; i zwinął manatki do domu. Ciekawe, bo chłopak jest tytanem treningu, a w sytuacji gdy pół roku spędził w austriackiej armii, łączac to z trenowaniem, tym bardziej śmieje się, czytając takie &quot;rewelacje&quot;. Facet ( no właśnie, nie chłopak... ) jest mocny fizycznie i mentalnie ( przypominam - jako jedyny pokonał w tym roku pokonał Rafę na clayu, owszem, by później gładko przegrać z Sashą, ale przypominam znów, jesteśmy na wielkim szlemie ). Nishikoriemu coś tam dolegało, ale nie zapominajmy, że Austriak wygrywał 100 % piłek po 1 podaniu, na przestrzeni dwóch pierwszych setów. Z kolei u Sashy, serwis nie jest takim atutem jakby się mogło wydawać, przynajmniej nie w tym turnieju.
Podsumowując :
Serwis - Thiem
Wymiany - Thiem
Gra przy siatce - Thiem
&quot;Głowa&quot; - Thiem.
Dla mnie rachunek jest prosty i pogram tutaj grubo.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja widze kolejne piec setów w meczu Zvereva. Bedzie walka do końca ale jednak co prawda to prawda , Thiem ma duzo wiekszy wachlarz zagran
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom