>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wimbledon (27.06.2022 - 10.07.2022)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Wimbledon
Godzina 14.30
N.Kyrgios - C.Garin
Typ zwycięstwo Garin
Kurs 4,42
Betcris
analiza:
Zacznę od tego że analizując wszystkie tenisowe aspekty kursy wystawione są tu dobrze , australijczyk ma większość argumętów i powinien to jutro wygrać .Powinien! Na tę druga obcję 4,42 podoba mi się ta cyfra!!!Nie za bardzo mi się che cokolwiek pisać o Kyrgiosie zacytuję tylko coś co już zostało w ostatnich dniach napisane lub co sam powiedział:

ĆWIERĆFINALISTA IMBLEDON Nick Kyrgios ma stanąć w przyszłym miesiącu w sądzie w Australii w związku z zarzutem pobicia.

“I have a massive chip on my shoulder. I sit here now in the quarter-finals of Wimbledon again, and I just know there’s so many people that are so upset.”
“Mentally I feel like I just deal with these things a lot better now. Earlier in my career - I knew today I wasn't feeling 100 per cent. But mentally I stayed quite calm, you know, knowing I wasn't able to serve full out for the whole five sets. Obviously I had to take painkillers.
After practice today, reporters swarmed Kyrgios asking if he had any comment on the allegations. Kyrgios, predictably, chose to not answer any questions about his legal case but did joke, "I feel like I'm in The Last Dance," and shared a laugh with man walking beside him.
To oczywiscie jest wyrwane z szerszego kontekstu więc pozostawię to bez komentarza.

Kurgios ma nową panią trener , bardzo piękna kobieta , która nie ma doświadczenia w profesjonalnym tenisie , ale na pewno ma na niego dobry wpływ i pewnie jest zdolną masazystką.

Garin to kawał tenissty , na pewno bardzo mocny na mączce , na hardzie to juz blado wyglada choć pamietam jakieś bardzo bobre mecze na hali kilka lat temu .Ostatni mecz z De Minaurem Kangurem bardzo dobrym na trawie , wygrany w super Tajbreacku i wyciągniety ze stanu 2:0 .W dodatku był to rewnge za przegraną 2:0 dwa tygodnie wcześniej.
Zacytuję nie dokładnie fragmęt wypowiedzi po meczu : ciągle się uczę grania na trawie , w dzisiejszym meczu też bardzo dużo się znowu nauczyłem. Bardzo mi się spodobał ten text.

Coż bardzo groźny na trawie , wysoki , z mocnym serwisem , bełkoczący ( damski boxer) któremu zarzuca się pobicie byłej dziewczyny a którego trenerką jest chyba aktualna dziewczyna , kontra młody latynoski Gentelmen , z klasą umiejętnościami , sprawiający bardzo dobre wrażenie , mający z pewnością dobrze poukładane w głowie .
Mam mieszane uczucie , partnerka Jana Błachowicza jest jego Agentką i jak widać znakomicie to funkcjonuje , natomiast partnerka indywiduanym trenerem tenisowym ??? mam wątpliwości.

Pierwsza zasada retoryki : Aby być dobrze zrozumianym należy mówić obrazami

sprubuje użyć jeszcze do tego nie mojego języka :

4,42 na to że Dzban Kyrgios znowu nie dojedzie mętalnie ???? to wydaje mi się całkiem rozsądna propozycja

W Halle na szybszej trawie nie dojechał mentalnie w meczu z Hurkaczem.
Nie chcę skazywać Taylora Frizza w meczu z Nadalem ale to hiszpan jest faworytem , może Kyrgios zawinie się jutro po angielsku?
jak już nie jeden raz?

Myślę że z całą pewnoscią Garin nie będzie dzisiaj siedział w Pubie do czwaerej rano , ani trenował do puzna z indywidualną trenerką.
Bardzo możliwe że jestem niesprawiedliwy , i że się mylę , nie lubie takich typów , wolę brać pod uwagę czysto sportowe aspekty
ale po tym kursie będę się chciał przekonać.

Może na koniec jeszcze coś sportowego , Garin na pewno nie zaseruje 35 asów ale jest waleczny , wybiegany z kondycją , całkiem mccny w wymianach , sprawia wrażenie skupionego i lubiącego to co robi.
 
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Tenis ATP Wimbledon
Godzina 14.30
N.Kyrgios - C.Garin
Typ zwycięstwo Garin
Kurs 4,42
Betcris
analiza:
Zacznę od tego że analizując wszystkie tenisowe aspekty kursy wystawione są tu dobrze , australijczyk ma większość argumętów i powinien to jutro wygrać .Powinien! Na tę druga obcję 4,42 podoba mi się ta cyfra!!!Nie za bardzo mi się che cokolwiek pisać o Kyrgiosie zacytuję tylko coś co już zostało w ostatnich dniach napisane lub co sam powiedział:

ĆWIERĆFINALISTA IMBLEDON Nick Kyrgios ma stanąć w przyszłym miesiącu w sądzie w Australii w związku z zarzutem pobicia.

“I have a massive chip on my shoulder. I sit here now in the quarter-finals of Wimbledon again, and I just know there’s so many people that are so upset.”
“Mentally I feel like I just deal with these things a lot better now. Earlier in my career - I knew today I wasn't feeling 100 per cent. But mentally I stayed quite calm, you know, knowing I wasn't able to serve full out for the whole five sets. Obviously I had to take painkillers.
After practice today, reporters swarmed Kyrgios asking if he had any comment on the allegations. Kyrgios, predictably, chose to not answer any questions about his legal case but did joke, "I feel like I'm in The Last Dance," and shared a laugh with man walking beside him.
To oczywiscie jest wyrwane z szerszego kontekstu więc pozostawię to bez komentarza.

Kurgios ma nową panią trener , bardzo piękna kobieta , która nie ma doświadczenia w profesjonalnym tenisie , ale na pewno ma na niego dobry wpływ i pewnie jest zdolną masazystką.

Garin to kawał tenissty , na pewno bardzo mocny na mączce , na hardzie to juz blado wyglada choć pamietam jakieś bardzo bobre mecze na hali kilka lat temu .Ostatni mecz z De Minaurem Kangurem bardzo dobrym na trawie , wygrany w super Tajbreacku i wyciągniety ze stanu 2:0 .W dodatku był to rewnge za przegraną 2:0 dwa tygodnie wcześniej.
Zacytuję nie dokładnie fragmęt wypowiedzi po meczu : ciągle się uczę grania na trawie , w dzisiejszym meczu też bardzo dużo się znowu nauczyłem. Bardzo mi się spodobał ten text.

Coż bardzo groźny na trawie , wysoki , z mocnym serwisem , bełkoczący ( damski boxer) któremu zarzuca się pobicie byłej dziewczyny a którego trenerką jest chyba aktualna dziewczyna , kontra młody latynoski Gentelmen , z klasą umiejętnościami , sprawiający bardzo dobre wrażenie , mający z pewnością dobrze poukładane w głowie .
Mam mieszane uczucie , partnerka Jana Błachowicza jest jego Agentką i jak widać znakomicie to funkcjonuje , natomiast partnerka indywiduanym trenerem tenisowym ??? mam wątpliwości.

Pierwsza zasada retoryki : Aby być dobrze zrozumianym należy mówić obrazami

sprubuje użyć jeszcze do tego nie mojego języka :

4,42 na to że Dzban Kyrgios znowu nie dojedzie mętalnie ???? to wydaje mi się całkiem rozsądna propozycja

W Halle na szybszej trawie nie dojechał mentalnie w meczu z Hurkaczem.
Nie chcę skazywać Taylora Frizza w meczu z Nadalem ale to hiszpan jest faworytem , może Kyrgios zawinie się jutro po angielsku?
jak już nie jeden raz?

Myślę że z całą pewnoscią Garin nie będzie dzisiaj siedział w Pubie do czwaerej rano , ani trenował do puzna z indywidualną trenerką.
Bardzo możliwe że jestem niesprawiedliwy , i że się mylę , nie lubie takich typów , wolę brać pod uwagę czysto sportowe aspekty
ale po tym kursie będę się chciał przekonać.

Może na koniec jeszcze coś sportowego , Garin na pewno nie zaseruje 35 asów ale jest waleczny , wybiegany z kondycją , całkiem mccny w wymianach , sprawia wrażenie skupionego i lubiącego to co robi.
Bardzo ciekawe spostrzeżenia zgadzam się w 100%, że wszystko zależy od metalu Nicka jednak jak pokazał ten turniej wytrzymuje go psychicznie dobrze. Garin waleczny i wybiegany ale jak napisałes nie ma jakiegoś atomowego serwisu jak również wybitnego returnu, a przynajmniej jedna ta rzecz trzeba mieć żeby wygrać z Kyrgiosem w obecnej dyspozycji. Nie zapominaj, że Garin zagrał w poniedziałek morderczą pieciosetówke genialny mecz pełen wielu długich wymian. Wiem, że Kyrgios też miał 5 setów ale tu było zdecydowanie mniej wymian i obaj bazowali na mocnym serwisie. To, że Garin wygra to bardzo życzeniowy typ uważam, że jego pula szczęścia już się wyczerpała. Jeżeli uważasz, że Kyrgios się będzie przejmował tym procesem jaki go czeka to powodzenia ten gość już wiele razy pokazała, że ma wywalone na wszystko. Podsumowując Kyrgios może ten mecz przegrać jedynie sam ze sobą jak zagra taki tenis jaki prezentuje w tym roku w Londynie to Chilijczyk nie urwie nawet seta.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Mój post i Twój ma mniej więcej taki sam wniosek że Kyrgios powinien to wygrać.
Natomiast moja konkluzja jest taka że kurs 4.4 to już dobra propozycja by obstawić że Kyrgios kolejny raz przegra sam ze sobą.
Ja oczywiście nie będę zdziwiony jeśli wygra nawet bez straty seta.
I to napisałem na samym początku mojego postu.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Mój post i Twój ma mniej więcej taki sam wniosek że Kyrgios powinien to wygrać.
Natomiast moja konkluzja jest taka że kurs 4.4 to już dobra propozycja by obstawić że Kyrgios kolejny raz przegra sam ze sobą.
Ja oczywiście nie będę zdziwiony jeśli wygra nawet bez straty seta.
I to napisałem na samym początku mojego postu.
Niestety nie mogę się z wami zgodzić. Oglądaj wcześniej Tsitsipas - Kyrgios oraz Nakashima - Kyrgios twierdzę że typowanie Garina jest mocno życzeniowe. Kurs przy stanie 2-2 z Nakashima i bodajże 1-0 w gemach ponad 2,gdzie realnie powinno być tam 1,5. Kyrgios ma potencjał i jak musi to to robi. Bardziej zastanawia mnie under 5,5 asów Garina za 1,8. Póki co jeszcze nie pokrył tej linii na tym turnieju. Tylko czy Kyrgiosowi będzie się chciało wyciągać wszystkie serwisy ?
 
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Mój post i Twój ma mniej więcej taki sam wniosek że Kyrgios powinien to wygrać.
Natomiast moja konkluzja jest taka że kurs 4.4 to już dobra propozycja by obstawić że Kyrgios kolejny raz przegra sam ze sobą.
Ja oczywiście nie będę zdziwiony jeśli wygra nawet bez straty seta.
I to napisałem na samym początku mojego postu.
No tak wnioski mamy podobne🙂 ja tylko tak sobie to analizuję i nie bardzo widzę co mogło by wyprowadzić z równowagi Nicka publiczność bedzie pewnie 50/50 jedni go kochają drudzy nienawidzą, a Garin to za grzeczny chłopak żeby go sprowokować. Więc kto/co sędzia? Myślę, że mimo wszystko on też zdaje sobie sprawę, że może zrobić życiowy wynik na Wimbledonie i tego nie puści.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Niestety nie mogę się z wami zgodzić. Oglądaj wcześniej Tsitsipas - Kyrgios oraz Nakashima - Kyrgios twierdzę że typowanie Garina jest mocno życzeniowe. Kurs przy stanie 2-2 z Nakashima i bodajże 1-0 w gemach ponad 2,gdzie realnie powinno być tam 1,5. Kyrgios ma potencjał i jak musi to to robi. Bardziej zastanawia mnie under 5,5 asów Garina za 1,8. Póki co jeszcze nie pokrył tej linii na tym turnieju. Tylko czy Kyrgiosowi będzie się chciało wyciągać wszystkie serwisy ?
Chyba bym tego nie pograł, bo Nick po zdobyciu przełamania może zlewać wręcz gemy serwisowe Garina w danym secie, a też nie do końca widzę go odbierającego serwis przy 40-0 dla Garina. Bardziej widzę go idącego na krzesełko przy takim wyniku niż przejmującego się odbiorem serwisu. Ja bym nie ryzykował, bo z tym wariatem nic nigdy nie jest wiadomo. Akurat w tym sezonie na trawie widać, że mu zależy, forma jest, nawet debla z Kokkinakisem odpuścił, więc jestem w stanie zaryzykować, że jest skupiony 100% na grze, ale też natura z nim wygra przy takim wyniku jak wyżej napisałem ;)
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ja tylko przeczytałem kilka wypowiedzi Kyrgiosa I twierdzę że ma bałagan w głowie.
TLUMACZENIE LAJTOWE.
"Cieszę się że moją obecnością w ćwierćfinale Wimbledonu zdenerwowałem tak wiele osób."

Przecież to jest poziom rozkapryszonego gimnazjalisty!
To jak byś słyszał Artura Szpilkę!
A nie dojrzałego profesjonalnego sportowca.

Są takie powiedzenia w języku polskim ,
lampka się zapala , nóż w kieszeni się otwiera , a na mojej twarzy pojawią się lekki uśmieszek z odcieniem zarzenowania .

Pycha kroczy przed upadkiem ....

Granie w tym meczu na Garina to ryzyko?
Przecież to oczywiste! Sam kurs 4.4 i więcej o tym mówi!!!!!!
Post automatycznie złączony:

Miałem tego meczu nie ruszać , dla mnie to początkowy był klasyczny no bet!
Ale jak poczytałem kilka nagłówków, zobaczyłem kilka zdjęć Kyrgiosa I jego trenerki to stwierdzam jeszcze ze tutaj dochodzi jeszcze poziom pudełka.
A u Nadala na meczu siedzi Tony Nadal I Mark Lopez i rozmawiają wymieniają wrażenia, chyba sie nawet lekko sprzeczali ;a Kyrgiosowi klaszcze ładna pani i pokazuje kciuka do góry!!!!!

No koments........
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Garin - Kyrgios
Typ:2
Kurs:1.3 (sprzed spadku na 1.2
Totolotek

Garina nie widzę w tym meczu, pomimo morderczego, 5setowego, odwróconych losów itp, itd., jednak to nie jest gracz na trawe, Kyrgios jest wręcz urodzony na trawie, pomijając głowę jaką ma, prosty typ o niskim kursie.

Fritz-Nadal
Typ: over 37gema w meczu
Kurs:1.65 przed spadkiem
Totolotek

Nic innego mi tu nie przychodzi do głowy, Nadal to nie Fedi ani Djoker na trawie, natomiast to zawsze wojownik, do końca, i na tej zdobył, jednak jak wszyscy wiemy najmniej, Fritz nie ma walnięcia jak Jannick, a to na trawce niezbędne, sorry za powtórkę, ale tu jest styl pistol Peta potrzebny, no chyba że się gra jak Nole czy w szczególności Federer, Fritz powalczy i tak jak w poprzednich spotkaniach nie widzę 3-0dla niego i tym samym 3-0dla Nadala choć trochę bardziej jeśli już, dlatego najlepszym typem będzie ten dość bezpieczny overek
 
Otrzymane punkty reputacji: +155
I 24,7K

iti

Użytkownik
Przepraszam za taki komentarz 'live', ale Nadal trochę zaczyna djokovicować (z dawnych czasów) na korcie. Dziwnie to brzmi, ale zaczynam takie wrażenie odnosić od jakiegoś czasu z każdym kolejnym meczem Rafy.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Zgadza się z Rafą wygra, ale finału bym się bał obstawiać- chodzi tylko o głowę Nicka, jego fochy, zachowanie, wiele czynników, w skrótach widziałem przedziwne zachowania- dobieganie do piłek i naprzykład lob przy siatce między nogami, głupie, bezsensowne tracenie punktów, o takie rzeczy chodzi, chyba że mega poważnie by podszedł, co do meczu z Nadalem znowu mam przeczucie, buki się tu nie mylą wystawiając min. mniejszy kurs na 40 rakietę naprzeciw piątej. Jak pisałem trawa najlepsze miejsce dla Nicka, Nadal już z Fritzem się niesamowicie męczył, każdy mógł wygrać tiebreak w ostatnim zadecydował, topspiny ma trawce nie działają tak jak na ziemi, pozatym wymęczenie organizmu:

Nick win 1.70, Totolotek(chyba najgorszy kurs ze wszystkich)
Po wimbledonie kończymy z tym bukiem
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ram/Salisbury-Ebden/Purcell 2 2, 9

Widze tu niespodzianke.Ram z Salisburym w ogole mnie nie przekonuja,ani na Wimbledonie, ani w tym roku.Tak doswiadczona para, a tylko 1 tytul w tym roku i to ja maczce.Nie przekonuja mnie faworyci a Kangury ograly tutaj lepsze pary.Koolhof/Skupski czy Peers/Polasek to dobre pary na rozkladzie.Ramy meczyly z praktycznie emerytem Mahutem i Rogerem-Vasellinem.Ebden z Purcellem,maja swoj moment i trzeba sprobowac ich zagrac.Takim zdecydowanym faworytem Ramy pewnie, ze wzgledu na nazwiska.Jak bedzie, czas pokaze.
Dodatkowo, obie pary spotkaly sie w tym roku, w Australii i 2-0 bylo dla Kangurow.W h2h 1 1 ogolnie.Kurs wart gry.

W drugim pofinale widze zwyciestwo Mektica i Pavica.Pavic robi mega robote na serwisie, a takze returnie.Mektic wspomaga kolege i watpie, by ktos ich zatrzymal w drodze po tytul.Cabale, to nie to samo co np sezon czy dwa, a i nawierzchnia nie pod Kolumbijczykow.Kurs slaby, ale so jakiegos dubla jak znalazl.Jak ktos lubi wyzszy poziom ryzyka, to szedlbym w 3:0 dla faworytow.

Mektic/Pavic 1,44 3:0 3,00
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Nadal to jest wielki człowiek i wielki sportowiec jak nie z tej planety. Z bólem i urazami tak zagrać jak zagrał z Fritzem, pokazał charakter i mental zwycięzcy.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Djokovic- Kyrgios
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 1.77
Totolotek

Patrząc na poszczególne typy na to spotkanie ten mi najbardziej przychodzi do głowy, nie tak pewnie jak poprzednie, ale jeśli psycholodzy, ławka trenerska uświadomi Nicka że to finał Wimbledonu, podejdzie w miarę poważnie to o wynik jestem spokojny, jak widzieliśmy Norrie tak naprawdę nic wielkiego nie pokazał prócz przebijania, zawijanego serwisu, lewej ręki- to wszystko + mały przestój spowodował że wygrał dość gładko 1 seta, Nick jest jeszcze lepszy na trawie-lepszy wachlarz, potężniejsze zagrania z którymi Nole będzie miał problemy, tylko o głowę Nicka się boje, o nic więcej, nie wiemy co tam siedzi, czy potrafi się stresować finałem czy wręcz przeciwnie, nie podejdzie poważnie nawet do finału, typek chyba lepszy od overka gemowego z tego względu że boję się aż myśleć co będzie w dalszych setach przy wygranej 1 lub 2 pierwszych przez Djokera, zagramy grubo, może na live jakis czysty typek w odpowiednim momencie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +321
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Djokovic (-1,5 seta)-Kyrgios 1 @1.53 3:1

Serb najprawdopodobniej wygra, taki hac setowy to oczywiscie zwiekszenie wartosci kursu. Serbowi za bardzo zalezy na gonieniu Nadala w ilosci wygranych tytulow szlemowych to raz, a dwa jest po porstu na tej nawierzchni najlepszy.

Kyrgios pierwszy final w zyciu, do tej pory nigdy nie przebrnal nawet cwiercfinalu. Australijczyk duzo przygotowywal sie do sezonu trawiastego i ciezka praca poplacila, ale nie jest w stanie wygrac szlema, a wiec tez Wimbledonu.
Bardzo dobry mecz mial z Tsitsipasem i to trzeba mu oddac, ale z drugiej strony Hurkacz ogral go bez mrugniecia oka.
Za wazny tutaj return i regularnosc w finale szlema, Djokovic nie bedzie tego ciagnac, bo tie-break to zawsze zagrozenie, jezeli Kyrgios trafi 2-3 pilki.

Sadze, ze plusem dla Djokovica jest rowniez to ze zagral mecz z Norrie'm i mecz nie potrwal jakos wybitnie dlugo, a Kyrgios dostal polfinal w prezencie i od srody nie rywalizowal, co uwazam ze dla niego bedzie minusem. Sadze, ze to moze byc troche podobny final do tego Djokovica z Berrettinim, poniewaz atuty Wlocha i Kyrgiosa sa podobne.

Mozna jeszcze wspomniec, ze Kyrgios w bezposrednich meczach prowadzi 2-0 (bylo to w Acapulco i Indian Wells) i ze wygral cztery rozegrane sety z Serbem, o czym Djokovic wspomnial nawet usmiechajac sie w pomeczowym wywiadzie po polfinale, ale nie ma to tutaj zadnego znaczenia. Rozne okresy maja tenisisci, a to wtedy byl trudny czas dla Djokovica, podczas Australian Open przegral w 2 rundzie z Denisem Istominem, a jego obecna zona byla w ciazy.

Reasumujac, typ to Djokovic maksymalnie w czterech setach. A nawet bym sie nie zdziwil, gdy Kyrgios po pierwszym przegranym secie by sie rozjechal i final bylby calkiem jednostronny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +864
adik1992 403,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kyrgios @4,44
+1,5 seta @2,55
+2,5 seta @1,55
1xbet

Finał Wimbledonu. Dla Kyrgiosa pierwszy finał szlema w singlu. W deblu wygrał AO w parze z Kokkinakisem. Dla Novaka to 32 taki mecz o tytuł. 20 wygrał. Doświadczenie po stronie Serba. Jednak niejednokrotnie historia pokazywała że bardziej doświadczony gracz przegrywał z żółtodziobem. Pamiętam RG 2015 gdzie Novak po pokonaniu Nadala w 1/4 i Murraya w półfinale miał zmieść z kortu Wawrinkę, Wiadomo Stan rok wcześniej wygrał AO więc troche inna sytuacja, jednak Djokovic wtedy był terminatorem. Niszczył wszystkich na swojej drodze. Buki jeszcze bardziej faworyzowały Serba niż przed meczem z Kyrgiosem. Po raz kolejny Serb nie wytrzymał presji na zeszłorocznym US Open w mecz z Medvedevm gdzie po wygraniu AO, RG i Wimbledonu miał okazje jako pierwszy zdobyć kalendarzowego szlema, a jednak przegrał gładko 0:3 pozostawiając słabe wrażenie. Presja zjadła go też w meczu ze Zverevem na IO gdzie prowadził z przełamaniem w drugim secie i miał mecz pod kontrolą a mimo to zszedł z kortu jako pokonany.
O Kyrgiosie sporo pisałem przed meczem z Tsitsipasem i nie chciałbym sie powtarzać. Dla mnie Nick jeżeli chodzi o umiejętności czysto tenisowe to ścisła czołówka. Nie ustępuje znacznie Serbowi. Serwis po stronie Australijczyka, podobnie jak siła zagrań. Gra przy siatce na podobnym poziomie.Do tego ta lekkośc w grze kangura, widać że gra sprawia mu przyjemność. Novak jest bardziej cierpliwy i regularniejszy, jednak też miewa przestoje w meczach, co było widać w spotkaniu z Sinnerem gdzie przez pierwsze 2 sety był wyraźnie gorszy, tak samo 1 set z Norriem.
Kluczowy będzie mental i podejście do meczu Kyrgiosa. Widać że od kilku miesięcy Nick bardzo się zmienił na lepsze. Nie dał się wyprowadzić z równowagi Tsitsipasowi. Praktycznie poza meczem z Jubbem w 1 rundzie gdzie dyskutował ze wszystkimi a publika jeszcze go podburzała, zachowywał sie spokojnie i dojrzale. Jeżeli wyjdzie na kort mocno skoncentrowany i z jasnym celem to daje mu sporę szanse na wygraną.
Tak poza tym Serb też nie słynie z mocnej głowy. łatwo go sporowokować aby wybuchnął złością. A Nick zna sposoby aby zdenerwować rywala. Szykuje się nam bardzo dobrze zapowiadający finał i mam nadzieję że Panowie dadzą na pokaz tenisa z najwyższej półki.

Na dziś finał debla Mektic/Pavic @1,45 2:3

Znakomita forma tej pary w ostatnich miesiącach. Na 25 spotkań wygrali 24, przegrywając tylko w 3 rundzie RG. W tym czasie wygrali Rzym, Genewę, Londyn i Eastbeurne. Najlepsza obecnie para w ATP. do dubla typ w sam raz. Australijczycy powinni przegrać w 1/2 jednak Ram wyciągnął pomocną dłoń przy piłce meczowej smeczując w aut.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +481
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom