>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wimbledon (27.06.2022 - 10.07.2022)

Status
Zamknięty.
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Wyplata jutro? Za pewny jesteś. I sie na tym przejedziesz
Post automatycznie złączony:


Nakashima wygrał seta bo Nick ma kontuzje od poczatku meczu xd. No chyba nie uwazasz że jest lepszy od cipasa
Post automatycznie złączony:


W drugim secie 10 asów i jak dobrze pamietam to wiekszośc break pointów bronił serwisem wiec mozna powiedzieć że tak wyserwowal sobie 2set. Bez serwisu by było 3:0 dla Novaka
Gdyby grał z kontuzją, to nie byłby w stanie nadal serwować z taką siłą. Jeśli masz kontuzje barku, który ciągle pracuje podczas gry, to nie jesteś w stanie grać. Po prostu go pobolewa, być może słabo się rozgrzał i tyle. Nakashima nie bronił żadnego BP w pierwszym secie, więc bark Kyrgiosa mial raczej na to niewielki wpływ. po prostu to jest Kyrgios i tyle. On nie jest typem zawodnika co gładko wygrywa mecze. W pierwszej rundzie ledwo ograł Jubba...
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
R.Nadal - Van De Zandschulp B.
Both player over 9 asów serwisowych kurs 7.00 Williamhill zakładka You ods
Tutaj wydaje mi się że Holendra stać na ugranie co najmniej seta i o jego dobrą dyspozycję serwisową mozemy byc spokojni z kolei Rafa w tym elemencie bardzo w kratkę ale na trawie również potrafi słać duze ilości asów , zależy od meczu zależy od dnia ostatnio Berankisowi posłał 13 , Sonnego 2 i Crecundolo 5 ale w poprzednich latach Quermu w trzech setach 10 , Rogerowi w 4 setach w przegranym meczu 10 , Tsondze 10 Kyrgiosowi 11. Botic na returnie nie jes jakims mistrzem a ja tutaj jestem optymistą za podwójne drobne.

No niestety dość pechowo Van De Zandschulp B.11 asów Nadal 9 asów
minus ------- !!!!!!!!

i oczywiście były do wyboru również niższe linie po odpowiednio niższych kursach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +827
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
QUOTE="louisarmstrong, post: 7115599, member: 107805"]
R.Nadal - Van De Zandschulp B.
Both player over 9 asów serwisowych kurs 7.00 Williamhill zakładka You ods
Tutaj wydaje mi się że Holendra stać na ugranie co najmniej seta i o jego dobrą dyspozycję serwisową mozemy byc spokojni z kolei Rafa w tym elemencie bardzo w kratkę ale na trawie również potrafi słać duze ilości asów , zależy od meczu zależy od dnia ostatnio Berankisowi posłał 13 , Sonnego 2 i Crecundolo 5 ale w poprzednich latach Quermu w trzech setach 10 , Rogerowi w 4 setach w przegranym meczu 10 , Tsondze 10 Kyrgiosowi 11. Botic na returnie nie jes jakims mistrzem a ja tutaj jestem optymistą za podwójne drobne.

No niestety dość pechowo Van De Zandschulp B.11 asów Nadal 9 asów
minus ------- !!!!!!!!

i oczywiście były do wyboru również niższe linie po odpowiednio niższych kursach
[/QUOTE]

Ja obserwuje te linie z Williama i czesto sa one tak wystawione, ze nie wchodza.Nie wiem czy na przyszlosc, warto w to isc.William tez skurczybyk, tylko na czesc spotkan wystawia dodatkowe, takie zdarzenia.W niektorych meczach, takie linie wchodzily, ale oczywiscie oferty nie bylo.Wiedza,co robia
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Panowie, który buk wystawił kurs na Wielkiego Szlema? Chciałbym zainwestować małe co nieco a nie mogę znaleźć.

Absolutnie tego nie polecam do gry, żaden pewniak. Ale też kurs na win Djoko na Wimbledonie prześmieszny. A uważam że gdyby Rafie się tutaj udało to siła rozpędu weźmie i US Open i powie adios
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Panowie, który buk wystawił kurs na Wielkiego Szlema? Chciałbym zainwestować małe co nieco a nie mogę znaleźć.

Absolutnie tego nie polecam do gry, żaden pewniak. Ale też kurs na win Djoko na Wimbledonie prześmieszny. A uważam że gdyby Rafie się tutaj udało to siła rozpędu weźmie i US Open i powie adios
Nie wiem, czy ktoś ma taki zakład, ale zawsze możesz po prostu zagrać na zwycięstwo Nadala w Wimbledonie, a potem za całą wygraną postawić na jego zwycięstwo w US Open.

Ciekawe, czy wejdzie mój typ z pierwszej strony tematu na wygraną ćwiartkę przez Fritza. Cztery mecze już wygrał, teraz czeka go ostatni, najtrudniejszy krok, bo zagra z Nadalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +157
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Panowie, który buk wystawił kurs na Wielkiego Szlema? Chciałbym zainwestować małe co nieco a nie mogę znaleźć.

Absolutnie tego nie polecam do gry, żaden pewniak. Ale też kurs na win Djoko na Wimbledonie prześmieszny. A uważam że gdyby Rafie się tutaj udało to siła rozpędu weźmie i US Open i powie adios
u ruska jest 9,2 na wygraną Nadala w US Open, a 4,8 że wygra Wimbledon
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
u ruska jest 9,2 na wygraną Nadala w US Open, a 4,8 że wygra Wimbledon
9,20 na wygraną Nadala w US Open, to wydaje się lekka promocją. Djoko prawdopodobnie nie zagra, Med przeciętna forma, Zvereva nie będzie ( chociaż i tak by pewnie nie wygrał 🙃 ), Tsitsipas jest za kruchy, a Alcaraz chyba jeszcze jest za młody. Kolejny argument, to, że US Open Rafa chyba lubi najbardziej zaraz po Paryskiej mączce.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma .Inna sprawa że jeśli wygra tegoroczny Wimbledon to Wimbledon będzie lubił najbardziej.:)
Post automatycznie złączony:

Novak Australian Open lubił najbardziej ale wydaje mi się że już najbardziej Australian Open nie lubi hahaha
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Goffin i over 27,5 gemów 3,10 Fortuna
Kolejny nie do końca zrozumiały kurs jak dla mnie. Wiadomo Goffin najlepsze lata ma już chyba za sobą, ale tutaj wygląda jak w swoim prime kiedy był 7 tenisistą świata. Widziałem jego mecze tutaj i naprawdę prezentuje się rewelacyjnie, czasem ma słabsze momenty i przestoje, ale później t po wszystko nadrabia rewelacyjną grą. W poprzedniej rundzie stoczył morderczy bój z Tiafoe, ale to głównie za sprawą rewelacyjnej gry i sprawności Amerykanina, który dobiegał do nieprawdopodobnych piłek. Pomimo tego, że Tiafoe przegrał ten mecz, to uważam, że było to jego najlepsze spotkanie na Wimbledonie. Belg jednak wytrzymał ciśnienie i wygrał. Ważnym aspektem w grze Belga jest to, że naprawdę rewelacyjnie tutaj serwuje. Procentowo punkty wygrane po pierwszym serwisie są na wyższe, niż u Norrie. Zaserwował również więcej asów, niż jego dzisiejszy przeciwnik. Norrie oglądałem w starciu z Munarem i Paulem. Z Hiszpanem mocno się męczył, ale trzeba przyznać, że jak na ziemniaka, to Munar wyglądał całkiem dobrze w tamtym spotkaniu, jednak Norrie powinien był zagrać lepiej. Jeśli chodzi o mecz z Paulem, to Brytyjczyk wyglądał już o klasę lepiej. Spodziewam się wyrównanego spotkania, ale kursy wystawione na to spotkanie są dla mnie lekkim zaskoczeniem, bo sugerując się obecną formą i grą tutaj na Wimbledonskiej to trawie, to powinniśmy mieć kursy 50/50. Myślę, że warto pograć na wygraną Belga z minimalnym Overem( żeby kurs wzrósł do 3), który raczej powinien zostać pokryty.
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Panie Haroldzie bardzo dobry typ na Fritza, szkoda że trafia na Hiszpana, ale na trawie ma szanse, jest bardzo skuteczny ale te uderzenia takie czasem nudne, nie ma pierdzielnięcia ,szybkiej ręki jak Jannick, lub chocby, serwis Van Rijthovena😊 , a to na trawie jest bardzo potrzebne, zgodzicie się ze mną że zwycięzca meczu Novak Sinner wygrywa Wimbledon?jesli Novak to ma Wimbledon, bo to bedzie swiadczyło o jednak zarąbistej formie, kondycji, o Novaku 😊, wogóle, natomiast jesli Jannick(bo wierzę w wygraną, ale bezpieczniej zagrałem over 33gemy )to mental mu na tyle podrośnie i podniesie na duchu, że będzie w stanie zdobyć trofeum, takie mam PRZECZUCIE, chyba że będzie krecz to co innego, chyba tylko o zdrowię(kondycje)się boje o nic innego, bo jak wiemy u Novaka z tym nie ma co sie martwic
 
Otrzymane punkty reputacji: +152
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Panie Haroldzie bardzo dobry typ na Fritza, szkoda że trafia na Hiszpana, ale na trawie ma szanse, jest bardzo skuteczny ale te uderzenia takie czasem nudne, nie ma pierdzielnięcia ,szybkiej ręki jak Jannick, lub chocby, serwis Van Rijthovena😊 , a to na trawie jest bardzo potrzebne, zgodzicie się ze mną że zwycięzca meczu Novak Sinner wygrywa Wimbledon?jesli Novak to ma Wimbledon, bo to bedzie swiadczyło o jednak zarąbistej formie, kondycji, o Novaku 😊, wogóle, natomiast jesli Jannick(bo wierzę w wygraną, ale bezpieczniej zagrałem over 33gemy )to mental mu na tyle podrośnie i podniesie na duchu, że będzie w stanie zdobyć trofeum, takie mam PRZECZUCIE, chyba że będzie krecz to co innego, chyba tylko o zdrowię(kondycje)się boje o nic innego, bo jak wiemy u Novaka z tym nie ma co sie martwic
Nie zgodę się, bo Sinner jest za krótki. Goffin, jeśli przejdzie Norriego, to poskładał by Sinnera w półfinale, ale on i tak dzisiaj dostanie lanie od Djokovica. Nadal też by go poskładał w ewentualnym finale 3:1 maksymalnie
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Każdy ma prawo do własnych przypuszczeń, nie wiem czemu ale ja mam wrażenie że młody się przełamie , na live będe obserwował i może pokuszę sie o jedyneczkę w odpowiednim momencie, chyba że faktycznie padnie psychicznie, jakoś mam przeczucie że Jannick dzisiaj wypali, życzę wszystkim wygranych
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Każdy ma prawo do własnych przypuszczeń, nie wiem czemu ale ja mam wrażenie że młody się przełamie , na live będe obserwował i może pokuszę sie o jedyneczkę w odpowiednim momencie, chyba że faktycznie padnie psychicznie, jakoś mam przeczucie że Jannick dzisiaj wypali, życzę wszystkim wygranych
Ja to widzę tak : jak Sinner przegra pierwszego seta, to potem już przegra gładko to spotkanie. Jak się ma odpowiednie umiejętności żeby powalczyć z Nadalem, czy Djokovicem, to kluczowy jest pierwszy set. Jak źle wejdziesz w mecz z nimi, to już potem nie wrócisz
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hm
Janik Sinner - Novak Djokovic
Both players over 9 ases
KURS 21
WILLIAHILL ZAKŁADKA YOU ODS
Tu już chłopaki dali kurs 21 :) 😀
I nie ma dyskusji atrakcyjny a linie oczywiście wygórowane przy czym kurs jeszcze bardziej wygórowany.
Nadal wczoraj w trzech setach zrobił 9 asów, nie wiem ale pewnie Novak oglądał mecz badz skrót, badądź choćby zajrzał w statystyki.
DLa Janika linia 10 asów to jak na razie bardzo wysoko , chociaż z Wawrinką w czterech setach miał 9.
Kolejna sprawa że Sinner ma warunki fizyczne by serwować asy , może odpali w tym elemencie ale musiałby odpalić jeszcze w paru innych.Przede wszystkim nie dać się przełamywać , bo każde przełamanie obniża ilość gemów serwisowych obu zawodnikom.Dla mnie poza składem ćwierćfinału dwóch Niemek, Sinner w ćwierćfinale to największe zaskoczenie.Zaskoczył z Isnerem , jeszcze bardziej z Alcarazem kto wie może mieć jeszcze jakieś asy w rękawie.Na pewno nie ma dziury w bekhandzie jak Timo.
Kurs 21 nawet nie trzeba podwajać wczorajszych drobnych , można zagrać za połowę, ale po namyśle zagram za całe.
Typ ryzykowny beż dyskusji , nie ma ryzyka nie ma zabawy:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +748
G 0

gubernator_nh

Gość
Wlazlem . Poczytałem.myslalem że coś sensownego będzie a tu 99% o Australian Open...... a mamy wimbledon. Żeby nie było. Nic nie pisze ,mam urlop. Czytam w wolnej chwili
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Zwracam honor grającym na Sinnera. Nole dzisiaj nie istnieje. Sinner gra świetnie. Niech tylko to dowiezie na 3;0 i Nadal będzie mieć autostradę do wygrania kalendarzowego Szlema 😀
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom