>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wimbledon (27.06.2022 - 10.07.2022)

Status
Zamknięty.
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyskwalifikacja by mogła być gdyby ktoś został uderzony piłką która nie była już w grze i takie sytuacje pamiętam , Shapo uderzył sędziego głównego na stołku i został zdyskwalifikowany , Novak Djokovic uderzył piłką sędziego liniowego na US Open I też został zdyskwalifikowany.

A skurr...syn Kyrgios został zdyskwalifikowany bo wyrzucił krzesło na kort , nie pamiętam już jaki to był turniej chyba Monaco , pamiętam tylko że w Bet365 kolejne skur....syny rozliczyli mi ten zakład jako przegrany a stawiałem 100 euro.
Akurat tutaj powinna byc dyskwalifikacja. Juz bylo po secie, Tsitsi szedl po recznik wyjal pilke z kieszeni i walnąl nie w trybuny, tylko plasko zaraz w ludzi siedzacych za kortem. Pilka walnela w plandeke pomiedzy glowami kobiety i faceta. Ze nikt nie oberwal to fuks i zadne wytlumaczenie.
 
deepred 688,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dyskwalifikacja by mogła być gdyby ktoś został uderzony piłką która nie była już w grze i takie sytuacje pamiętam , Shapo uderzył sędziego głównego na stołku i został zdyskwalifikowany , Novak Djokovic uderzył piłką sędziego liniowego na US Open I też został zdyskwalifikowany.

A skurr...syn Kyrgios został zdyskwalifikowany bo wyrzucił krzesło na kort , nie pamiętam już jaki to był turniej chyba Monaco , pamiętam tylko że w Bet365 kolejne skur....syny rozliczyli mi ten zakład jako przegrany a stawiałem 100 euro.
Kyrgiosa wyrzucili na Mastersie w Rzymie.
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Akurat tutaj powinna byc dyskwalifikacja. Juz bylo po secie, Tsitsi szedl po recznik wyjal pilke z kieszeni i walnąl nie w trybuny, tylko plasko zaraz w ludzi siedzacych za kortem. Pilka walnela w plandeke pomiedzy glowami kobiety i faceta. Ze nikt nie oberwal to fuks i zadne wytlumaczenie.
No właśnie tu tkwi problem ze nikogo nie trafił tylko w plandekę. Gdyby trafił, nawet przypadkiem jak Djokovic w US Open to wtedy dyskwalifikacja. Nikt nie poniósł obrażeń. Pamiętam kiedyś Nalbandian w Londynie w finale z Cilicem kopnął w bandę reklamową i kawałek oderwał się i trafił w nogę sędziego liniowego i była dyskwalifikacja.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Uważam że już lepiej zagrać w meczu Nola over 29.5 po kursie 1.65 i Sinnera over 3.5 seta identycznym i bardziej prawdopodobnym niż powyższe typy z dużo niższymi kursami (z całym szacunkiem)
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Dyskwalifikacja bo wybił piłkę w trybuny? XD Jeśli już to 1 punkt dla rywala. To samo miało miejsce podczas meczu Fokiny z Veselym. 5 set super tie-break wynik 9-7 dla Czecha (po tym punkcie Fokina piłki której nie odebrał wybił w trybuny) sędzie zakomunikował "penalty point" i Czech wygrał 10-7. To można zrozumieć, ale nie żeby od razu walkower... Niech Kyrgios jednak nie szczeka, bo to co on odwala czasami na korcie (zachowanie) to woła o pomstę do nieba
Napisałem to, co powiedział komentator w Polsat Sport i to co pisali na Twitterze ludzie ze świata tenisa. Nie mam pojęcia jak to wygląda od strony regulaminu, ale tak twierdzą Ci którzy to wiedza. Djokovic został zdyskwalifikowany, bo uderzył piłka sędzinę, ale on nie zrobił tego umyślnie, bo nawet nie patrzył gdzie wybija piłkę ( oczywiście zasłużone dsq) Tsitsipas wyjął z kieszeni i wybil na takiej wysokości, że musiał się z tym liczyć, że to leci w kibiców, bo przecież dookoła są trybuny. To co robił później również nie było normalne. Dał się Kyrgiosowi sprowokować i potem próbował go ustrzelić piłka kilkukrotnie.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Bardzo przepraszam wszystkich za nie cenzuralne słowa użyte w poście dotyczącym meczu Kyrgios - Tsitsipas, oczywiście użycie kilku kropek pomiędzy literami nie zmienia niczego.
I słusznie post został usunięty przez moderatora.Obiecuję że to się nie powtórzy, zwłaszcza że tenis to nie Piłka Nożna i na trybunach i na korcie mamy do czynienia z damami i gentelmenami.
Co nie zmienia konkluzji że lepiej omijać z daleka Kyrgiosa i Tsitsipasa tych dwóch młodych gentelmenów " bardzo stabilnych emocjonalnie , wysokiej klasy i kultury osobistej".
A to co kiedyś wykrzykiwał Kyrgios do Wawrinki podczas meczu o zawodniczce Vekic , wtedy chyba partnerce Wawrinki to już poziom kiboli na stadionach piłkarskich jeśli nie gorszy , bo ci chociaż mają jakieś poczucie honoru , czego z całą pewnością nie da się powiedzieć o Kyrgiosie tym młodym australijskim
"GENTELMANIE"
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Ciężki ten Wimbledon do typowania. Chyba więcej typów mi weszło w Wta, niż ATP.
Na dzisiaj chyba można spróbować wejść w jakieś fajne ako z 4 zdarzeń.
Goffin 1,90
Belg wygląda tutaj naprawdę świetnie. Wygrywa mnóstwo długich wymian, rozrzuca swoich rywali po korcie i nie jest pasywny. Tiafoe lepszy serwis, ale Wimbledon ma to do siebie, że z rundy na rundę ta nawierzchnia jest wolniejsza. Widzę po prostu więcej atutów po stronie Goffina.

Sinner więcej asów 2,00 Fortuna
Alcaraz i over 28,5 gema 1,69

Fajny kurs mozna ustrzelić. Niby w turnieju więcej zaserwował Carlitos, ale tak czysto obiektywnie patrząc, to lepiej serwującym zawodnikiem jest Włoch i po takim kursie można próbować, chociaż nie oglądałem meczu Sinnera z Isnerem i zastanawia mnie to dlaczego Włoch tam zaserwował tylko dwa asy.

Jednak głównym typem na ten mecz jest wygrana Carlosa i over 28,5. Nie wydaje mi się żeby był to jednostronny mecz, ale więcej argumentów widzę po stronie Hiszpana. Z meczu na mecz się rozkręca i w starciu z Otte wyglądał rewelacyjnie.

Norrie - Paul over 3,5 setów 1,52
Zagralem na tym Wimbledonie już tyle overow setowych, które nie weszły, że w końcu musi się udać. Paul gra tutaj dobrze, a Norrie prócz słabszego meczu z Munarem też gra swoje. Jakoś nie widzę jednostronnego spotkania tutaj, ale czas pokaże jak to się zakończy.
 
Ostatnia edycja:
better 0

better

Użytkownik
Co Ty mi bedziesz gadac glupoty. "Najpierw zobacz a potem sie odnies".16 lat sie interesuje tym sportem, wiesz ilu juz takich mlokosow widzialem? Mnostwo juz takich bylo, co przed meczami z Djoko, Federerem czy Nadalem mieli ostro z nimi powalczyc.Przychodzil dzien meczu,wieksze trybuny i z 98% tych malolatow dostawalo lekcje zycia, schodzac z kortu gladko pokonanym. Takiej mentalnosci, jak ta 3 nie ma prawie nikt.Taki Alcaraz, to jeden z garstki mlodych, ktory dal rade.Ile razy taki Thiem, Zverev czy Tsitsipas mieli mocno powalczyc z trojka, a gladko przegrywali.To gdzie taki Holender.Ja w to nie wierze, no chyba, ze ma psyche ze stali, w co watpie.

Jak chcesz sie wykazac, to napisz jakas konkretna analize, a nie szukasz argumentow na sile😉
nie spinaj się,
mental u Holendra tez wyglada dobrze, oczywiście ze Serb to klasa sama w sobie, na plus również ogromne doświadczenie i jest sporym faworytem tutaj, aczkolwiek spotykają się dwa ofensywne style gry i różnie może się zadziać.
No ale najpierw trzeba zobaczyć co nieco a potem się odnosić xD
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Novak Djokovic Over 10 Aces & Tim Van Rijthoven Over 13 Aces -kurs 6.0 williamhill
Coś te typy ze statystyk nie wchodzą mi na tym wimbledonie ale moze dobry mecz na przelamanie.Mecz wieczoru Timo zdecydowanie musi postawic na serwic a Novak moze podejmie wyzwanie w tym aspekcie kto wie?
Za drobne
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
nie spinaj się,
mental u Holendra tez wyglada dobrze, oczywiście ze Serb to klasa sama w sobie, na plus również ogromne doświadczenie i jest sporym faworytem tutaj, aczkolwiek spotykają się dwa ofensywne style gry i różnie może się zadziać.
No ale najpierw trzeba zobaczyć co nieco a potem się odnosić xD
Juz wiesz czemu takie kursy byly? Mental Holendra zostal brutalnie zweryfikowany.Oprocz przeblysku w drugim secie, Tim zagral slabo.Chlop serwis ma, co nie raz go ratowal.Oprocz serwisu forehand ma grozny i slice jest gleboki, ale backhand to porazka.Przy kims takim, jak Nole, jego gra wygladala ogolnue slabo.Chlop,zeby nie dysponowal takim serwisem przegralby baardzo gladko w trzech setach.Z drugiej strony, zeby mial backhand, moze i by bylo 5 setow.Gratulacje typu, ale nastepnym razem nie krzycz, co to za kursy niskie na Novaka, bo bukmacherzy wiedza co wiedza.Moze z 10 meczy cale big 3 przegralo z gosciem, co kurs by na niego z 10 lub wiecej.

Poza tym, nie powiedzialbym, ze Djokovic ma ofenaywnybstyl gry 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Djokovic -Sinner
Typ: over 33,5gema w meczu
Kurs: 1.8
Totolotek

Tak jak wczoraj weszly typy tak i wejda jutro, o pięknym pewnym kursie typ koło którego nie przechodzimy obojętnie, Sinner w mega formie, elegancja, pewność zagrań mega forhend zabójczy wręcz, serwis również bardzo dokładny i ciężki do odbioru, return na wysokim poziomie, sprawia wrażenie trochę kruchego ale na trawie jestem w stanie mu zaufać , mecze na szczęście dla niego "krótsze", Djokovic potrafi mieć chwilowe przestoje i Sinner momentalnie to wykorzysta, ZARĄBISTY TYP, lepszy od wczorajszego, POLECAM Z CAŁEGO SERCA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +167
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Ja się akurat z kolegą wyżej nie zgodzę.
Sinner ma duże umiejętności, ale to gość, który wygra mecz w pięknym stylu, by następny przegrać w fatalnym.
W tym roku w AO właśnie tak było. Grał rewelacyjny turniej i nagle Tsitsipas go zmiótł z kortu, a Sinner wyglądał w tym meczu jak dziecko we mgle. Grek nic nadzwyczajnego nie zagrał, a wygrał gładko. Czuje, że teraz po tym jak pokonał Alcaraza znowu ludzie uwierzą, że Sinner może pokonać każdego, bo zagrał świetny tenis. Uważam, że prędzej Alcaraz mógłby się przeciwstawić Nole, niż zrobi to Sinner. Djoko wczoraj się męczył tylko w jednym secie. Wielu ludziom to wystarczyło, bo nawet sam zachęcałem do grania seta Van Rittjhoven'a, jednak prócz tego jednego seta Holender miał niewiele do powiedzenia. Sinner to jednak nie jest zawodnik z aż tak dobrym serwisem, więc na pewno nie "wyserwuje" sobie seta. Na pewno się postawi, ale myślę, że samym mentalem, nie mówiąc już o umiejętnościach Nole wygra ten mecz 3:0. Oczywiście wszelkie overy, nawet ten, który zaproponował ktoś wyżej są do pokrycia przy takim wyniku. Liczę na ciekawe widowisko, ale jednak obawiam się, że Nole gładko wygra to spotkanie
Djokovic 3:0 1,87 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Którego seta w takim razie wyserwował Rijthoven? W drugim którego wygrał tylko jeden gem do 15, a tak to w każdym z pozostałych męczył się na przewagi.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Zgadza się w Australii tak było , ale tu mamy trawe na której Włoch czuję się znakomicie, jego uderzenia, płaskie sieją spustoszenie ma tej nawierzchni, Alcaraz Fartem tego tiebreaka wygrał(oglądałem cały mecz), Sinner jest zarąbisty, za mało w niego co niektórzy wierzą, i mentalnie podrósł, jest w stanie leciutko pokryć tą linie a na dowód wypłata jutro:
 

Załączniki

Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Wyserwowal sobie, bo w wymianach raczej nie istniał za wiele, więc wygrywał gemy dzięki serwisowi 😉 nie wiem z jakiej racji dysktujemy. Jak wczoraj napisałem na czacie, że Nakashima to nie leszcz i Kyrgios będzie mieć problemy i lepiej grać over, niż jakieś handicapy na Kyrgiosa, to mnie wysmiales, a właśnie Kyrgios seta przegrał.
 
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Tylko w jakim kontekście to wczoraj napisałeś? Bo wynikało z tego że Nakashima to nie taki leszcz jak Tsitsipas. Dlatego Ciebie wyśmiałem i uważam że słusznie.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Bo Tsitsipas kompletnie nie wykorzystuje swojego potencjału zwłaszcza serwisowego. Przy jego warunkach, to naprawdę średnio wygląda. Nakashime obserwuje od dłuższego czasu i głównie imponuje mi returnem, co przeciwko Kyrgiosowi jest kluczowe. No i co najważniejsze, to Presja, która na Amerykanie raczej nie ciąży tak jak na Greku.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Wimbledon
Godzina: 15:55
Spotkanie: Kubler - Fritz
Typ: Kubler wygra mecz
Kurs: 4.90
Bukmacher : lvbet
Analiza: Na pierwszy rzut oka będzie to łatwe zwycięstwo Fritza, przynajmniej wielu tak twierdzi i wielu gra w jego kierunku nawet z handicapem. Mimo że Australijczyk ma już 29 lat to nigdy nie był w topie światowego tenisa, najwyższe miejsce to 91 w 2018 roku. Mimo że kibicuje Fritzowi to wrzucam ten typ bo zwyczajnie uważam że kurs jest przesadzony. Kubler jak narazie gra turniej życia, Evans nie miał wiele do powiedzenia a potem ogarnie kolejno Novaka i Socka. Nie ma nic do stracenia dlatego myślę że może mieć Fritz dziś bardzo ciężkie zadanie, za drobne spróbuję Kublera.
 
Ostatnia edycja:
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Zgadza się w Australii tak było , ale tu mamy trawe na której Włoch czuję się znakomicie, jego uderzenia, płaskie sieją spustoszenie ma tej nawierzchni, Alcaraz Fartem tego tiebreaka wygrał(oglądałem cały mecz), Sinner jest zarąbisty, za mało w niego co niektórzy wierzą, i mentalnie podrósł, jest w stanie leciutko pokryć tą linie a na dowód wypłata jutro:
Wyplata jutro? Za pewny jesteś. I sie na tym przejedziesz
Post automatycznie złączony:

Wyserwowal sobie, bo w wymianach raczej nie istniał za wiele, więc wygrywał gemy dzięki serwisowi 😉 nie wiem z jakiej racji dysktujemy. Jak wczoraj napisałem na czacie, że Nakashima to nie leszcz i Kyrgios będzie mieć problemy i lepiej grać over, niż jakieś handicapy na Kyrgiosa, to mnie wysmiales, a właśnie Kyrgios seta przegrał.
Nakashima wygrał seta bo Nick ma kontuzje od poczatku meczu xd. No chyba nie uwazasz że jest lepszy od cipasa
Post automatycznie złączony:

Którego seta w takim razie wyserwował Rijthoven? W drugim którego wygrał tylko jeden gem do 15, a tak to w każdym z pozostałych męczył się na przewagi.
W drugim secie 10 asów i jak dobrze pamietam to wiekszośc break pointów bronił serwisem wiec mozna powiedzieć że tak wyserwowal sobie 2set. Bez serwisu by było 3:0 dla Novaka
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom