>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wimbledon (27.06.2022 - 10.07.2022)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
C.Norie - S.Johnson
Bouth players over 11 asów
Kurs 5.00 williamhill zakładka you ods
Hm tutaj już linie dosyć wysokie ale i kurs nie mały.
NORIE w ostatnim meczu z Munarem ledwie 7 asów w 5 setach , za to w meczu poprzednim z Allabą 10 asów w 3 setach.
Johnson z Penistonem 13 asów w trzech setach , a w meczu poprzednim z Dimitrovem 6 przy nie spełnia dwóch setach.
To dzisiaj w planie mecz wieczoru i tu w tym zestawieniu nie powinno się to skończyć w trzech setach , powinien się pojawić też jakiś co najmniej jeden Tiebreak i tak myślę że gdyby te założenia okazały się słuszne i obaj utrzymali poziom serwisu z ostatnich meczów to może się udać.
Trochę dużo tych jeśli ??? w tym typie ,ale myślę że obu w tym meczu asy mogą się przydać, obaj też czasem asami bronią breackpointow.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +746
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Humbert-Goffin 2 @1.66

Slaby start Wimbledonu chyba dla wielu osob. Sporbujmy wrocic do turnieju mezczyzn i dzis zagrac na Goffina, ktory znowu zaczal dobrze grac. Najpierw rzut oka na rywala - Humbert bardzo mocny ciety wyrzucajacy serwis. W CV Francuza 4 runda Wimbledonu, ktora wykrecil z duzego zaskoczenai bdajze 3 seozny wstecz i wygrana ubiegloroczna "500" w Halle, takze wygalada dobrze.

Goffin co prawda turniejow trawiastych nie wygral, ale jednak na Wibledonie pokazywal klase kilkukrotnie pokazywal klase i na Wimbledonie ma cwiercfinal i 4 rundy w dorobku, wiec jest to wynik lepszy. Warot tez wspomniec, ze Goffin turniej uan trawie nie wygral, ale on akurat bylw Halle w finale i potykal sie w fianel z samym Federerem, kiedy te turniej mialy wieksza estyme.

Nei da sie ukryc, e powoli w meskim tenisie nastepuje zmiana generacji i gracze na ktorym mzona bylo stawiac co raz czesciej zawodza, jednak Goffin jeszcze jest realtywnie w dobrym wiku i Bardziej ufam tutaj w jego mozliwosci, wiec zagram w jego kierunku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1133
noone 697

noone

Użytkownik
Panowie i Panie co myślicie jutro o Boticu z Gasquetem ? Francuz wytrzyma to kondycyjnie ? na AO kreczował ale przed Wimbledonem złapał lepsza formę i tutaj nawet jeśli będzie walczył do końca to Botic wydaje się być lepszym zawodnikiem niż taki McDonald i powinien sobie poradzić ?
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Sonego + 6,5 - Nadal @ 1,89

Rafael Nadal. No czlowiek boi sie pisac, ze Rafa gra tutaj przecietnie pamietajac AO i Indian Wells. No ale fakty
sa faktami. Slabiutki mecz z Cerundolo i przecietny z Berankisem. Teraz rywal troszke bardziej wymagajacy.
Sonego ogral w I rundzie Kudla, a to jest dobra rekomendacja. Kłopoty Rafy ze zdrowiem. Dobrze wiemy, ze
przyjmuje zastrzyki i inne medykamenty mniej lub wiecej dozwolone. Nie mowie, ze Rafa przegra bo mozna sie
osmieszyc, ale handi 6,5 w strone Sonego to bardzo spokojny typ.
 
Ostatnia edycja:
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Sonego + 6,5 - Nadal @ 1,89

Rafael Nadal. No czlowiek boi sie pisac, ze Rafa gra tutaj przecietnie pamietajac AO i Indian Wells. No ale fakty
sa faktami. Slabiutki mecz z Cerundolo i przecietny z Berankisem. Teraz rywal troszke bardziej wymagajacy.
Sonego ogral w I rundzie Kudla, a to jest dobra rekomendacja. Kłopoty Rafy ze zdrowiem. Dobrze wiemy, ze
przyjmuje zastrzyki i inne medykamenty mniej lub wiecej dozwolone. Nie mowie, ze Rafa przegra bo mozna sie
osmieszyc, ale handi 6,5 w strone Sonego to bardzo spokojny typ.
Różnie może byc. Rok temu Sonego grał z Federerem który potem baty od Hurkacza dostał i sam Sonego też nie miał nic do powiedzenia a wydawalo sie że może być równiejszy mecz. Teraz mlodszy i w formie Nadal celujacy w Wielkiego Szlema w tym roku no a sam Sonego gorzej gra niz rok temu
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Sock-Kubler over 40,5 @ 2,03

Jack Sock. Amerykanin wraca po kilku latach niebytu do wielkiego tenisa. Ten rok juz calkiem solidny.
Wiosna w Stanach jak wtapial to z Opelka Kecmanovic lub Tsitsipasem. Na trawie ma bilans 12/2.
No byly to chalengery, ale pewne gry. Przegral z Evansem i pechowo z Bergsem. Szczegolnie ta ostatnia
porazka boli, bo zwyciestwo dawalo WC do glownej drabinki Wimbla. Po niedzielnym finale juz w poniedzialek
musial grac kwale. Zagral i wygral 3 mecze, bilans setow 7-0. Tutaj Zapata M i Cressy. Co by nie mowic to
mlodszy Amerykanin zagral lipny mecz. 17 A , 15 DF Po 1 podaniu ledwie 69 %. Nie wiem ale nie ufam Jackowi.
Sock potrafi byc bardzo niestabilny, za duzo gier ostatnio, moze brakowac swiezosci.
Jason Kubler. Australijczyk szedl zupelnie inna droga. Zaczynal nawet od ITF. Tylko WS i tylko chalengery.
Dobre dwa chelki przd Wimblem w Stanach. Pierwsze gry na trawie dopiero w elimlkach na Wimblu, byly na poczatku
male klopoty, ale potem juz pewnie i stabilnie. Ogranie Evansa 3-0 robi wrazenie.
Mecz pół na pół , zadecyduje dyspozycja dnia. Napewno nie bedzie to krotki mecz.Nie sadze by jakis set byl ponizej 9 genow, a jeden tie break tez bedzie. Kusi Kubler + 40,5 gema ale
pozostaniemy przy overze gemowym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +674
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kyrgios @1,85
STS
6:7 6:4 6:3 7:6

Dzisiejszy mecz dla wygranego może być meczem o półfinał. Przez wycofania z głównej drabinki i nieoczekiwane rezultaty w tej ćwiartce oprócz Kyrgiosa i Tsitsipasa zostali, Nakashima, De Minaur, Garin, Galan, Broady, Brooksby czyli nie są to wybitni gracze z którymi Nick czy Grek nie poradziliby sobie. Dlatego ten mecz jest niezwykle ważny. Kyrgios pokazał dwie twarze w dwóch pierwszych rundach. W pierwszym meczu z Jubbem od pierwszej piłki był nerwowy, prowadził dialogi z kibicami, sedzią i z sobą. Wymęczył wygraną w 5 setach.
Za to w drugiej rundzie zagrał na poziomie swojego potencjału. Wyszedł na kort i pozamiatał go Krajinovicem. Od pierwszej piłki dominował i nie był zagrożony choćby przez chwilę. Zero dyskusji. Wyglądał jak robot, który został zaprogramowany tylko na wygranie meczu. Szybka wygrana w niespełna 90 minut i oddane tylko 6 gemów Serbowi. Zagrał mecz doskonały. 50 winnerów, 10 niewymuszonych błędów. 24 asy.
Tsitsipas nie jest w optymalnej formie. Serwis nie jest jego wielką bronią. W 1 rundzie też miał kłopoty ze szwajcarem z 2 setki. W drugiej z Thompsonem mimo że wygrał 3:0 nie był to jego wybitny mecz. I teraz na drodze staje Kyrgios.
Według mnie to Kyrgios będzie rozdawał karty i to od jego nastawienia będzie wszystko zależeć. Jeżeli wyjdzie skoncentrowany tylko na grze to w obecnej formie obu graczy górą będzie kangur. Natomiast jeżeli czajnik się będzie gotował to sprawa jest oczywista. Ja jednak uważam i liczę (może naiwnie) że to może być wreszcie turniej Kyrgiosa i zajdzie on daleko patrząc na drabinkę, tylko musi dziś wygrać z Tsitsipasem.

Kyrgios wygra 3 ćwiartkę( czyli dojdzie do 1/2) @2,7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1596
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Sonego + 6,5 - Nadal @ 1,89

Rafael Nadal. No czlowiek boi sie pisac, ze Rafa gra tutaj przecietnie pamietajac AO i Indian Wells. No ale fakty
sa faktami. Slabiutki mecz z Cerundolo i przecietny z Berankisem. Teraz rywal troszke bardziej wymagajacy.
Sonego ogral w I rundzie Kudla, a to jest dobra rekomendacja. Kłopoty Rafy ze zdrowiem. Dobrze wiemy, ze
przyjmuje zastrzyki i inne medykamenty mniej lub wiecej dozwolone. Nie mowie, ze Rafa przegra bo mozna sie
osmieszyc, ale handi 6,5 w strone Sonego to bardzo spokojny typ.
Pewnie bym się z Tobą zgodził gdyby po drugiej stronie siatki stał ktoś inny, niż Sonego. Włoch ma strasznie marny mental i nie zdziwie się jak on ten mecz przegra zanim wyjdzie na kort. Rafa ma trawie raczej grać nie lubi, ale na jego korzyść działa to , że zazwyczaj rozkręca się z meczu na mecz o na pewno z Berankisem wyglądał lepiej, niż niż Cerundolo
 
Otrzymane punkty reputacji: +226
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pewnie bym się z Tobą zgodził gdyby po drugiej stronie siatki stał ktoś inny, niż Sonego. Włoch ma strasznie marny mental i nie zdziwie się jak on ten mecz przegra zanim wyjdzie na kort. Rafa ma trawie raczej grać nie lubi, ale na jego korzyść działa to , że zazwyczaj rozkręca się z meczu na mecz o na pewno z Berankisem wyglądał lepiej, niż niż Cerundolo
Trafione w punkt.Nadal nie musi sie zbyt wysilac, dawno nie widzialem by ktos popelnil tyle bledow, przy tak malo wygranych pilkach jak Sonego
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Ciekawa sytuacja. Tsitsipas powinien zostać zdyskwalifikowany i to bez dyskusji. Po przegranym secie wystrzelił piłkę w trybuny, za co zawsze jest natychmiastowa dyskwalifikacja. Sytuację można obejrzeć na Twitterze. Kyrgios nie daje spokoju sędziemu, ale ten pozostaje nie ugięty. Rozumiem, że nie zrobił krzywdy nikomu, ale jednak jakieś reguły obowiązują, zwlascza na Wimbledonie, który przecież ma być takim "dobrym przykładem"
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Djokovic - Van Rijthoven
Typ: over 29.5gema
Kurs:1.65 lokata
Totolotek

Przeglądając już wczoraj kursy oniemiałem, a jednak buki się mylą i najlepszym przykładem jest oferta na ten mecz, szczerze powiedziawszy to myślałem że np na wygraną Djokera będzie (nawet pomimo wiadomo nazwiska, dobrej nawierzchni wielkiej najlepszej trójki bo tak jest)kurs w granicach 1.25,1.3 a tu wywijają takie coś?!!!!!!!!!!!!nie wiem oni naprawdę nie oglądali meczów Holendra i poprostu dali na Nole 1.05, to jest paranoja, dlatego bezpieczniejszym typem,pewnym (bo nie wydaję mi się żeby Holender zamknął to w 3 szybkich setach)wydaję mi się over 29.5gema w meczu,pewna lokata o kursie 1.65, POLECAM!!!!!!!!!!!!

Sinner -Alcaraz
Typ: over 3.5seta w meczu
Kurs :1.65 (w momencie stawiania już spadł)
Totolotek

Tu podobny typ tyle że prędzej może pierwszy zawodnik wygrać, tak samo jak w 1typie nie sądzę żeby Sinner wygrał gładko w 3setach ale też nie sądze żeby Carlos wygrał gładko , dlatego ten typ wydaję mi się najpewniejszym, jest on mocarzem ale póki co na ziemi, na trawie musi się jeszcze poduczyć , nabrać doświadczenia ,a przykładem była dzis Iga, każdy wie jak mecz wyglądał, nie wierzę żeby Jannick ten mecz gładko oddał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +517
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Djokovic - Van Rijthoven
Typ:eek:ver 29.5gema
Kurs:1.65 lokata
Totolotek

Przeglądając już wczoraj kursy oniemiałem, a jednak buki się mylą i najlepszym przykładem jest oferta na ten mecz, szczerze powiedziawszy to myślałem że np na wygraną Djokera będzie (nawet pomimo wiadomo nazwiska, dobrej nawierzchni wielkiej najlepszej trójki bo tak jest)kurs w granicach 1.25,1.3 a tu wywijają takie coś?!!!!!!!!!!!!nie wiem oni naprawdę nie oglądali meczów Holendra i poprostu dali na Nole 1.05, to jest paranoja, dlatego bezpieczniejszym typem,pewnym (bo nie wydaję mi się żeby Holender zamknął to w 3 szybkich setach)wydaję mi się over 29.5gema w meczu,pewna lokata o kursie 1.65, POLECAM!!!!!!!!!!!!

Sinner -Alcaraz
Typ: over 3.5seta w meczu
Kurs :1.65 (w momencie stawiania już spadł)
Totolotek

Tu podobny typ tyle że prędzej może pierwszy zawodnik wygrać, tak samo jak w 1typie nie sądzę żeby Sinner wygrał gładko w 3setach ale też nie sądze żeby Carlos wygrał gładko , dlatego ten typ wydaję mi się najpewniejszym, jest on mocarzem ale póki co na ziemi, na trawie musi się jeszcze poduczyć , nabrać doświadczenia ,a przykładem była dzis Iga, każdy wie jak mecz wyglądał, nie wierzę żeby Jannick ten mecz gładko oddał.
Ty serio wierzysz, ze Holender jest w stanie wygrac z Djoko? Przeciez malo jest tenisistow, ktorzy byli w top 10 a wygrali z Nole Dodatkowo, pewnie beda grac na korcie centralnym, co Holendra moze zestresowac, jak chociazby Sonego dzis i bedzie klapa.Nie widze tu w ogole underdoga,choc nie widzialem go w akcji
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ty serio wierzysz, ze Holender jest w stanie wygrac z Djoko? Przeciez malo jest tenisistow, ktorzy byli w top 10 a wygrali z Nole Dodatkowo, pewnie beda grac na korcie centralnym, co Holendra moze zestresowac, jak chociazby Sonego dzis i bedzie klapa.Nie widze tu w ogole underdoga,choc nie widzialem go w akcji
Też mi się wydaje że za dużo Holender nie będzie mieć do powiedzenia w tym meczu. Widziałem go w dwóch poprzednich meczach na Wimbledonie i pokonanie Basila który mocno pomagał błędami czy Opelki i to po tb nie można porównywać do gry z Djokovicem w takiej fazie turnieju. Wielu piszę o jego rewelacyjnej grze bo wygrał turniej ale pokonał tylko Firtza, Alliassime i Medvedeva z graczy z topu. Alliassime odpadł w 1 rundzie Wimbledonu. Medvedev w finale wziął medical w 2 gemie meczu z powodu krwawienia z nosa a jak wiadomo musiała byc jakaś przyczyna, dograł finał bez większej walki. Jednak trzeba docenić że Van Rijthoven potrafił wykorzystać niedyspozycje rosjanina. Czym innym jest rywalizacja w 2 czy 3 rundzie turnieju ATP 250 a gra w szlemie. Djokovic w 2 i 3 rundzie nie dał większych szans rywalom. Liczę na ciekawy mecz i że Holedner pokaże się z dobrej strony ale nie zdziwi mnie wynik typu 6:3 6:2 6:3 bo prócz serwisu to nie widzę argumentów za Timem.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Ja też liczę, że Holender się postawi. W zwycięstwo nie wierzę, chociaż symboliczne kilkanaście zł można rzucić tą stronę, ale na pewno pójdę mocniej w seta, lub jakiś over gemów Holendra. Serwis funkcjonuje, bekhend całkiem niezły, no i on już od około 10 spotkań wygląda świetnie. Liczę, że chociaż w jednym secie dojdzie do tie breaka, a w reszcie nie da się przełamać po dwa razy i już może pokryć fajny over.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Ciekawa sytuacja. Tsitsipas powinien zostać zdyskwalifikowany i to bez dyskusji. Po przegranym secie wystrzelił piłkę w trybuny, za co zawsze jest natychmiastowa dyskwalifikacja. Sytuację można obejrzeć na Twitterze. Kyrgios nie daje spokoju sędziemu, ale ten pozostaje nie ugięty. Rozumiem, że nie zrobił krzywdy nikomu, ale jednak jakieś reguły obowiązują, zwlascza na Wimbledonie, który przecież ma być takim "dobrym przykładem"

Dyskwalifikacja bo wybił piłkę w trybuny? XD Jeśli już to 1 punkt dla rywala. To samo miało miejsce podczas meczu Fokiny z Veselym. 5 set super tie-break wynik 9-7 dla Czecha (po tym punkcie Fokina piłki której nie odebrał wybił w trybuny) sędzie zakomunikował "penalty point" i Czech wygrał 10-7. To można zrozumieć, ale nie żeby od razu walkower... Niech Kyrgios jednak nie szczeka, bo to co on odwala czasami na korcie (zachowanie) to woła o pomstę do nieba
 
better 0

better

Użytkownik
Ty serio wierzysz, ze Holender jest w stanie wygrac z Djoko? Przeciez malo jest tenisistow, ktorzy byli w top 10 a wygrali z Nole Dodatkowo, pewnie beda grac na korcie centralnym, co Holendra moze zestresowac, jak chociazby Sonego dzis i bedzie klapa.Nie widze tu w ogole underdoga,choc nie widzialem go w akcji
To najpierw zobacz a potem się odnieś, van rijthoven naprawdę wyglada solidnie, novak to oczywiście novak, no ale nie wydaje mi się żeby młody Holender został szybko zmieciony
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyskwalifikacja by mogła być gdyby ktoś został uderzony piłką która nie była już w grze i takie sytuacje pamiętam , Shapo uderzył sędziego głównego na stołku i został zdyskwalifikowany , Novak Djokovic uderzył piłką sędziego liniowego na US Open I też został zdyskwalifikowany.

A skurr...syn Kyrgios został zdyskwalifikowany bo wyrzucił krzesło na kort , nie pamiętam już jaki to był turniej chyba Monaco , pamiętam tylko że w Bet365 kolejne skur....syny rozliczyli mi ten zakład jako przegrany a stawiałem 100 euro.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
To najpierw zobacz a potem się odnieś, van rijthoven naprawdę wyglada solidnie, novak to oczywiście novak, no ale nie wydaje mi się żeby młody Holender został szybko zmieciony
Co Ty mi bedziesz gadac glupoty. "Najpierw zobacz a potem sie odnies".16 lat sie interesuje tym sportem, wiesz ilu juz takich mlokosow widzialem? Mnostwo juz takich bylo, co przed meczami z Djoko, Federerem czy Nadalem mieli ostro z nimi powalczyc.Przychodzil dzien meczu,wieksze trybuny i z 98% tych malolatow dostawalo lekcje zycia, schodzac z kortu gladko pokonanym. Takiej mentalnosci, jak ta 3 nie ma prawie nikt.Taki Alcaraz, to jeden z garstki mlodych, ktory dal rade.Ile razy taki Thiem, Zverev czy Tsitsipas mieli mocno powalczyc z trojka, a gladko przegrywali.To gdzie taki Holender.Ja w to nie wierze, no chyba, ze ma psyche ze stali, w co watpie.

Jak chcesz sie wykazac, to napisz jakas konkretna analize, a nie szukasz argumentow na sile😉
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom