>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wimbledon (27.06.2022 - 10.07.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
2-1.png

Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 27.06.2022- 10.07.2022
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: Wielki Szlem
Pula nagród:
Oficjalna strona: https://www.wimbledon.com/index.html
Lista startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23805-atp-entry-list-27-giugno-10-luglio-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/wimbledon/540/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/wimbledon/540/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
N. Djokovic
Zwycięzca debla 2021: N. Mektic / M. Pavic


Zestawienie kursów (Fortuna):

M.jpg




Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Otrzymane punkty reputacji: +747
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Losowanie drabinek turniejowych Wimbledonu odbędzie się już w najbliższy piątek (24 czerwca) o godz. 11:00 czasu polskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +179
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Beznadziejnie wyglada ten Wimbledon.

Przewidywany QF

Djokovic-Alcaraz
Ruud-Hurkacz
Berretini-Tsitsipas
Auger-Nadal

Nie sadze by jednak,do nich doszlo.Djokovic zagadka, bo na Rolandzie juz mialo byc pieknie. Alcaraz nie sprawdzony na trawie.Dla Ruuda, to nie jego bajka.Hurkacz moze wykrecic dobry wynik tu.Berretini duze szanse na dobry wynik Tsitsipas mnie nie przekonuje.Auger ewentualnie moze ograc Nadala.
 
noone 697

noone

Użytkownik
Hej mysle skleic dzis tasme na te dwa dni i wybralem cos takiego zeby nie grac tych faworytów po kursach stad tez pytanie do osob ktore pewnie maja wieksza wiedze w tenisie niz ja co tutaj lepiej odrzucić a co zostawic ? zastanawiam sie jeszcze czy zostawic gasqueta i socka

Goffin , Kecman , Djere , Auger , Molcan , Krajinovic , Gasquet , Sock
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam Panów, zawsze lubiałem się dzielić (i wciąż lubie)typami ale w tym przypadku mam pytanie co do dyspozycji 3tenisistów, Majchrzak o identycznym kursie co przeciwnik 1.92, miał już styczność z trawą w Holandii i bodajże Anglii, były, dobrze zapowiadający się zmarnowany Australijski talent zagrał w tym roku tylko 1spotkanie na trawie z Virtanenem(270atp)w Holandii i sromotnie przegrał , czy ten kurs jest wynikiem czegoś czego nie wiem, Kamila głowa, może niedyspozycja, a może coś innego?chyba nie wypada przegrać odrazu w 1rundzie?nikt nic nie pisze, i jeszcze 2 spotkania , czemu na Mannarino Sinnera są takie dość duże kursy?Purcell nie gra nic a francuz lubi trawę i jest dość solidny, Wawrinka natomiast emeryt jeszcze do 3 setów już wogóle, te kirsy nie powinny oscylować w granicach 1.15?o co tu chodzi, będę wdzięczny za info
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Witam Panów, zawsze lubiałem się dzielić (i wciąż lubie)typami ale w tym przypadku mam pytanie co do dyspozycji 3tenisistów, Majchrzak o identycznym kursie co przeciwnik 1.92, miał już styczność z trawą w Holandii i bodajże Anglii, były, dobrze zapowiadający się zmarnowany Australijski talent zagrał w tym roku tylko 1spotkanie na trawie z Virtanenem(270atp)w Holandii i sromotnie przegrał , czy ten kurs jest wynikiem czegoś czego nie wiem, Kamila głowa, może niedyspozycja, a może coś innego?chyba nie wypada przegrać odrazu w 1rundzie?nikt nic nie pisze, i jeszcze 2 spotkania , czemu na Mannarino Sinnera są takie dość duże kursy?Purcell nie gra nic a francuz lubi trawę i jest dość solidny, Wawrinka natomiast emeryt jeszcze do 3 setów już wogóle, te kirsy nie powinny oscylować w granicach 1.15?o co tu chodzi, będę wdzięczny za info
Purcell nie gra nic? Przeszedł trzymeczowe kwalifikacje w dobrym stylu wcale nie z jakimiś ogórami, ma solidny serwis.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Sinner to według mnie jeden z najbardziej przereklamowanych tenisistow, nie widze go w ścisłym topie, siła uderzen poruszanie się po korcie nie pasuje mi do top 10, a stan jak backhand będzie siedział to może pozamiatac, ale musiałby naprawdę często trafiać ja pogralem set stana chociaż myślę że sinner to wygra 3-1, 3-2 , ale szybkie 3:0 dla Jannicka nie widze
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
B 0

bastek2

Użytkownik
Witam Specjalistów. Po głowie mi chodzi by zagrać jutro Goffin, Murray, Dymitrow, Alcaraz oraz Collins i Garcia z wta. Co o tym myślicie??? Kurs wyjdzie kolo 4
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Goffin ma jeden mecz w tym roku na trawie z Medvedevem ugral 5 gemow , ciezko powiedziec w jakiej jest formie z kolei Albot z kwalifikacjami ma meczy 11 bilans w/l 8/3 i set wygrany z Berettinim 1,5 na Goffina zadne Value
Murray 1,2?? pewnie łyknie Duckworta , gral niezle w Surbiton i Sztutgarcie potem sie wycofal z powodu kontuzji brzucha - nie ruszal bym.
Dimitrov 1.2??? ma 6:2 h2h z Johnsonem ale i mecz przegrany na Wimbledonie 2016 , Johnson najlepsze lata ma za soba , pewie go Dimitrov lyknie ale po 1,2 kursie nie wchodze.
A;caraz 1.25???? Sztruf ma fatalny sezon i tylko paatrzec jak sie przelamie , a po Alcarazie na trawie ciezko wyczuc czego sie spodziewac do tego w h2h 1:0 dla Struffa na FO 2021 3:0
Garcia ostatnio w swietnej formie i gdyby kurs byl 1.5 to bym sie zastanowil a 1.25 zadna atrakcja
Daniele Collins v Buzkova 50/50 do tego Daniele ma ledwie 12 meczow na trawie bilans 5 wygranych i 7 poraezek a Byzkowa grac potrafi na hardzie jeden mecz wygrala Collins 2:0 a w drugim secie byl Tiebreack.
Tego tez bym nie ruszal
Post automatycznie złączony:

A i warzna sprawa ja sie nie czuje specjalista , zwlaszcza od tasiemek z kursami 1,2 od dawna wiem ze najczesciej cos na tasmie nie wejdzie
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Typ: Taylor Fritz wygra 4. ćwiartkę (czyli dojdzie co najmniej do półfinału)
Kurs: 11,00
Bukmacher: Betfan

Ten sezon jest świetny dla Taylora Fritza. Najpierw doszedł on do czwartej rundy Australian Open, ale największy sukces przyszedł trochę później. Chodzi oczywiście o zwycięstwo w bardzo prestiżowym turnieju ATP Masters 1000 Indian Wells. Już nie chodzi tutaj tylko o same zwycięstwo, ale ogranie w półfinale Rubleva 2:0 i w finale Nadala 2:0 robi wrażenie i pokazuje jak wielki potencjał drzemie we Fritzu. Do dobrych wyników należy też zaliczyć ćwierćfinał w Monte Carlo. Teraz Taylor Fritz odniósł kolejny sukces wygrywając turniej w Eastbourne. Ciekawostką jest, że Fritz w tym turnieju nie dał się przełamać ani razu. W całych zawodach stracił on dwa sety, ale oba po tiebreaku. Oglądałem trochę spotkań z turnieju w Eastbourne i gra Fritza bardzo mi się podobała. W finale miał on trochę problemów z Cressym, ale swoje gemy serwisowe wygrywał zaskakująco łatwo. Ten sezon jest dla Fritza bardzo udany, jego aktualna forma wydaje się być wysoka, a turniej w Eastbourne pokazał, że Fritz na trawie czuje się całkiem dobrze.

Jeśli chodzi o ćwiartkę Taylora Fritza, to według mnie może być zadowolony z losowania. Faworytem bukmacherów do wygrania tej ćwiartki jest Rafael Nadal, w dalszej kolejności są Felix Auger-Aliassime i Marin Cilic. Rafael Nadal wygrał French Open, ale korty trawiaste to jest zupełnie co innego. Nadal w przeszłości wygrywał już dwa razy Wimbledon, trzy razy przegrywał w finale, ale to było dawno temu. Od 2012 roku jego najlepszymi wynikami w Wimbledonie były półfinały w 2018 i 2019 roku, dość często odpadał niespodziewanie szybko. Trawa to jest najgorsza nawierzchnia dla Nadala. Jeśli chodzi o Felixa Augera-Aliassime, to on może tutaj namieszać, świetnie sobie radzi na kortach trawiastych. Problemem tego gracza jest jednak psychika, w turniejach wielkoszlemowych często zawodzi. Marin Cilic na trawie czuje się świetnie, ale ten gracz ma już swoje lata. Cilic nadspodziewanie dobrze zagrał w Roland Garros, gdzie udało mu się dojść aż do półfinału, ale czy stać go na kolejny tak dobry turniej, czy uda mu się utrzymać tak długo dobrą formę? Trudno powiedzieć, na turnieju Queens Club w Londynie nie spisywał się najlepiej, odpadł w półfinale z Krajinovicem i to dość gładko, bo 3:6 3:6.

Taylor Fritz ma całkiem fajną drabinkę. W pierwszej rundzie zagra z Musettim, gdzie jest wyraźnym faworytem i raczej nic złego mu się nie przydarzy. W ewentualnej drugiej rundzie zadanie też wydaje się być proste, gdyż zagra w niej z Tsengiem albo z tenisistą z dziką kartą o nazwisku Gray. W trzeciej rundzie teoretycznie najgorszym rywalem może być Rune, ale na kortach trawiastych znacznie więcej argumentów ma Fritz. Według mnie Taylor Fritz powinien się zameldować w czwartej rundzie i dopiero tam będzie trudno, gdyż możliwe jest, że zagra w niej z Felixem Augerem-Aliassime. Jeśli jednak Auger-Aliassime by odpadł(a w wielkich szlemach on lubi robić takie przykre niespodzianki), to rywal będzie zaskakująco łatwy jak na ten etap turnieju. Trzeba przyznać, że Auger-Aliassime pechowo trafił, gdyż w pierwszej rundzie jego przeciwnikiem będzie Maxime Cressy, który to potrafi grać na trawie i doszedł do finału turnieju w Eastbourne ulegając w nim Fritzowi. Naprawdę jest to pechowe losowanie dla Kanadyjczyka i nie można tutaj wykluczyć niespodzianki. Jeśli Fritz dotrze do ćwierćfinału, to tutaj najgorszą możliwą opcją jest Rafael Nadal, a w drugiej kolejności Marin Cilic. Taylor Fritz ma tak dobry sezon i jest w na tyle dobrej formie, że na trawie ma szanse pokonać jednego i drugiego.

Taylor Fritz dobrze serwuje, dobrze porusza się po korcie, według mnie ma on atuty, które umożliwiają mu osiągnięcie dobrego wyniku w tegorocznym Wimbledonie i uważam, że stać go nawet na dotarcie do półfinału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +262
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Wimbledon
godzina 12.00 zapewne ulegnie

Basilashvili N. - Rosol L.
Typ Rosol kurs 3.4
forbet
analiza:
Dla mnie jest pewna zagadką jak Basilashvili utrzymuje sie wciąż w pierwszej trzydziestce rankingu , no dobra jest dobry zwlaszcza na hardzie , zaliczyl w tym roku finał w Doha gdzie przegral z Agutem i to chyba wszystko z sukcesow Gruzina .Po drugiej stronie siatki 36 letni juz Lukas Rosol , ktory ostatnie lata obija sie w drugiej setce i tlucze jakies ITFy z roznym choc ostatnio miernym skutkiem , choc kiedys byl 25-tą rakietą świata , dawno 2014 i graczem formatu Janowicza , wrozono Rosolowi wiele ale nic z tego nie wyszło.
W h2h 1 do 1 jeden mecz na maczce wygral Gruzin 2:0 i z Tajbreckiem , jeden mecz na Hardzie wygral Czech 2:1 i w tym meczu wtgral dwa Tiebreacki .Lukasz Rosol na trawie niewiele osiągał poza jednostkowymi spektakularnymi sukcesami , a To ograł Bagietę , a to wywalil Nadala z Wimbledonu rowno 10 lat temu , tutaj dzisiaj Rosol zaskoczyl pozytywnie kwalifikujac sie do głownego turnieju moze przeciwnicy w tych kwalifikacjach nie za wymagajacy ale samo to ze przeszedl Eubanksa juz jest sporym zaskoczeniem.Dal mu jedna szanse na przelamanie w Calym meczu , w kwalifikacjach Rosol zagral 3 tajbreki i wszystkie 3 wygral .
Te mecze z H2H dos zamierzchłe bo grane w 2016 roku , a ostatnie mecze Gruzina na trawie 3 porazki 2 zwyciestwa i duza amplituda , ogral Rubleva , i dostal 2:0 od Rosenkrantza ranking 356 po dwoch tajbrekach.
Rosol ma w Kwalifikacjach dosc dobre statystyki , a Basilashvili ogolnie bilans trawy ma slaby i z nim to nigdy nie wiadomo jaki bedzie mial dzien , mecze w ktorych jest faworytem przegrywa , czesto gdy jest dogiem wygrywa , ale najlepiej idzie mu na hardzie .
Dzisiaj Rosol jesli utrzyma jakosc z kwalifikacji to moim zdaniem nie jest w tym meczu bez szans , blisko 50/50 w kolejnej rundzie Paire badz Hałys czyli przeciwnicy absolutnie w zasiegu .Mysle ze tu obaj powinni byc zmotywowani , jesli serwis Rosola bedzie siedzial to moim zdaniem Gruzin do przejscia po tym kursie sprubuje.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 928

majer04

Użytkownik
do tego co napisał 5xharoldx5 5xharoldx5 uwazam ze warto zagrać to + Cilic wygra cwiartke w fortunie jest kurs 8 na to zdarzenie u innych 5.5. jest duza szansa ze ktorys znich wygra. Nadal wedlug mnie odpadnie albo szybciej albo z ktoryms z nich
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Nikt się nie wypowiedział na temat Hurkacza, który na trawie chyba ma najlepsze wyniki.
Rywal kreczował ostatnio (nadgarstek,dłoń) i trawa nie jest jego mocną stroną.
Ktoś coś więcej na temat meczu? Kurs na wygraną niski, ale 3-0 DW, handi -1.5?
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Nikt się nie wypowiedział na temat Hurkacza, który na trawie chyba ma najlepsze wyniki.
Rywal kreczował ostatnio (nadgarstek,dłoń) i trawa nie jest jego mocną stroną.
Ktoś coś więcej na temat meczu? Kurs na wygraną niski, ale 3-0 DW, handi -1.5?
na czacie pisało chyba 2 userów, że wcale nasz tak łatwo może nie mieć.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Rune - Giron 2 1.75 ✅️

no nie pasuje styl na tym etapie kariery Duńczyka pod trawę zupełnie. za mało argumentów tak potrzebnych na trawie do wygrywania łatwych punktów, za słaby serwis. ogólnie zbyt duże nastawienie (choć konieczne pewnie z uwagi na możliwości obecne) na prowadzenie wymian rodem z kortów ziemnych. no po prostu nie pasuje mi jego styl na zdziałanie czegoś na trawie.

Giron jak się go obserwuje nie przekonuje tak specjalnie wzrokowców ale jest w tym sezonie trawnikowym skuteczny, ograny na tej nawierzchni. dla mnie powinien Rune ograć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Przeglądając ofertę na 1R Wimbledonu Panów wyselekcjonowałem 5 najpewniejszych moim zdaniem typów. Idealnie na podwojenie za większą stawkę. Oto one:
1. Ruusuuvouri 1.16
2. Peniston 1.21
3. Fritz 1.16
4. Querrey 1.22
5. Van Rijthoven 1.11

Wszyscy dobrze spisują się na trawiastej nawierzchni, a ich rywale wyraźnie tej nawierzchni nie lubią. Sądzicie że może się tutaj wydarzyć coś niepokojącego?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Cilic 1-16 1.80

na pewno są łatwiejsi dużo rywale od McDonalda w 1r. na Wimbledonie ale też Amerykanin nie robił serwisem specjalnie konkretów by Cilicowi zagrozić w zwycięstwie, 2r. powinna być łatwiejsza i potem w 3r. van Zandelschup/Russuovori. no po prostu faworytem w tej formie Cilic, powinien sobie poradzić.
Post automatycznie złączony:

Przeglądając ofertę na 1R Wimbledonu Panów wyselekcjonowałem 5 najpewniejszych moim zdaniem typów. Idealnie na podwojenie za większą stawkę. Oto one:
1. Ruusuuvouri 1.16
2. Peniston 1.21
3. Fritz 1.16
4. Querrey 1.22
5. Van Rijthoven 1.11

Wszyscy dobrze spisują się na trawiastej nawierzchni, a ich rywale wyraźnie tej nawierzchni nie lubią. Sądzicie że może się tutaj wydarzyć coś niepokojącego?
Russuovori to od zawsze mistrz robienia sobie samemu problemów w teoretycznie wygranych już spotkaniach, choć no tu nie powinno się nic wydarzyć ale po takim kursie... no nie dla mnie

Peniston jest kontuzjowany, a przynajmniej z Draperem wyraźnie miał problemy - był cieniem zawodnika tak fajnie wyglądającego na trawie w tym sezonie, raczej o nadgarstek chodziło - ogólnie on niejako blokował tylko uderzenia Drapera. coś tam próbował przy swoim podaniu grać ryzykowniej przez kontuzję ale to sie też błędami kończyło najczęściej. widać że zdrowia brakowało także trzeba mieć to na uwadze
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 16:30
Spotkanie: Bublik - Fucsovics
Typ: powyżej 39.5 gema
Kurs:1.85
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Według bukmacherów Bublik powiniem sobie poradzic z Wegrem i awansowac do kolejnej rundy. Jest to prawdopodobne ale nie odbieral bym szans Fucsovicsowi który na Szlemach zazwyczaj prezentuje się z dobrej strony. 2 ostanie mecze h2h to wygrane Kazacha bez straty seta ale nie wydaje mi się żeby dziś było gładkie 3:0. O tym że Węgier jest ciężkim i nie przewidywalnym rywalem 2 tygodnie temu przekonał się Hurkacz, ponieważ został przez niego wyeliminowany z turnieju w Stuggarcie. W mojej ocenie nie będzie to jednostronne spotkanie z żadnej strony A co za tym idzie zobaczymy sporo gemow, linia nie jest bardzo wysoka A kurs przyzwoity.
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
F..... oddaj mecz chociaż zwrot będzie dla ludzi, na wszystkich 3kuponach oprocz jeszcze Van Rijthovena i Linette mam tylko Hubiego, chimeryk jednak do potęgi ntej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom