>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Wimbledon 21.06-04.07.2010

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Federer vs Melzer
Typ: over 34 gema
Kurs: 1,81
To świetny sezon dla Jurgena, półfinał RG, pokonanie trzeciejn rakiety świata- Novaka Djokovia i szereg innych świetnych wyników pokazuje, ze Austryjak dojrzał do wielkich wyników i na pewno nie &quot;pęka&quot; przed meczami z zawodnikami z top3, wresz przeciwnie takie wyzwania go napędzają i gra w nich lepiej niż w pozostałych pojedynkach. Dzisiaj zagra z królem Londyńskich trawników- Rogerem Federerem, który mógł, powinien odpaść tutaj w 1r podczas spotkania z Fallą. Kolumbijczyk prowadził 2:0 w setach, serwował na mecz... ale i to było za mało zabrakło mu wyraznie &quot;jaj&quot;. Federer jest od kilku miesiecy wyraznie pod formą, lepiej poukładany grajek potrafi to wykorzystać. Pokazują to osttanie wyniki i porazki z Soderlingiem,Hewittem czy Gulbisem. Dzisija nie typuje jednak zwyciescy tego meczu, to byłyby zbyt duże wyzwanie, jestem jednak pewny, iż zobaczymy wyrównane spotkanie. Aby linia weszła wystarczą nawet 3 wyrównane sety. Obaj panowie dobrze,wiec trudno bedzie sie dobrac do serwisu rywala. Jednak oboje mają przestoje w swoje grze i wtedy traca podanie a z a tym najcześciej i seta, pytanie czy tak bedzie i dzisiaj.
Proponuje na dzisiaj jeszcze Djokovica po kurse 1.85...
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Berdych- Brands oglądałem mecz tego pierwszego z Istominem nie powiem żeby mnie zachwycił swoją grą lecz serwis ma naprawdę dobry i trzyma go nie daje się przełamac .Widzieliście jak gra Brands naprawdę jest w wysokiej formie czy tylko rywale nie zachwycili?
 
H 0

haazard

Użytkownik
Berdych jest oczywisicie ogromnym faworytem tego meczu i na 95% go bez problemu wygra..... Co do meczu Djokovic vs Hewitt to ja bym był za Australijczykiem bez 2 zdan.....
 
M 28

mitch

Użytkownik
Z tym, że Istomin to bardzo solidny gracz na trawie i wydaje mi się, że Berdych pokonując go, tylko udowodnił, że się będzie liczył w jkolejnych rundach. Brands może i powalczy. Pewnie seta urwie, ale nic poza tym. Kurs na czecha tylko bardzo mały. Ja bym tego nie ruszał. Dużo lepiej wygląda typ Melzer+2,5 seta o, którym juz chyba ktoś tu pisał.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Federer - Melzer
Typ: 4 lub więcej seta
Kurs: 1,90
Bah
Pojedynek powinien być wyrównany, ponieważ Federer nie może sobie poradzić z formą. Melzer nie jest chłopcem do bicia. Jego forma ma tendencję wzrostową. Raczej ciężko będzie mu wygrać (wkońcu Federer zawsze błyszczał na Wimbledonie), ale nie podda się. Uważam, że zdoła urwać conajmniej jeden set. Kurs w Bahu o dziwo jest zachęcający, przy jakimś pewniaku może wyjsć całkiem ładne ako (ja mam 2,85 z typem na Brazil na mundialu :p)
 
M 28

mitch

Użytkownik
Federer - Melzer
Typ: 4 lub więcej seta
Kurs: 1,90
Bah
Pojedynek powinien być wyrównany, ponieważ Federer nie może sobie poradzić z formą. Melzer nie jest chłopcem do bicia. Jego forma ma tendencję wzrostową. Raczej ciężko będzie mu wygrać (wkońcu Federer zawsze błyszczał na Wimbledonie), ale nie podda się. Uważam, że zdoła urwać conajmniej jeden set. Kurs w Bahu o dziwo jest zachęcający, przy jakimś pewniaku może wyjsć całkiem ładne ako (ja mam 2,85 z typem na Brazil na mundialu :p)
Aspektem przemawiającym za tym typem jest jeszcze fakt, ze panowie nigdy ze soba nie grali. Nie wiadomo jak Federer będzie sobie z Jurgenem radził. Na pewno ciekawy typ.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Brands nie ma żadnych szans, czym wy sę sugerujecie tym że ogral tak słabego Denke, czy całkiem bez formy ceglarza Hanescu, Davydenko jest w tragicznej formie, zresztą było to widać w meczu z Brandsem, gdy by forma Rosjanina był optymalna, Brandsa już dawno by tu nie było, Berdych to 2 klasy wyżej i szczerze nie wiem jakim cudem Niemiec miałby ugrać chociaż seta, mało prawdopodobne, złamanej złotówki bym na to nie postawił.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Każdy ma prawo do swojego zdania ;) Nie stawiam na Brandsa w tym meczu, ale ze swoim serwisem i bardzo dobrą grą z końcowej linii ma spore szanse na walkę. Nie wiem czy urwie seta, myślę, że tak, bardziej podoba mi się jednak typ na Tie-Break w tym meczu. Skoro Istomin nawiązał taką walkę, myślę że i Niemiec jest w stanie to zrobić. Nie zgodzę się też z tym, że Hanescu jest ceglarzem, ale to już inna sprawa. O 13 gemów w jednym z setów jestem spokojny ;)
 
T 0

tipser.

Użytkownik
Moje typy na dziś:
single:

28/06/2010 14:30 ATP Wimbledon
T. Berdych - D. Brands
typ: tie break w meczu - TAK
kurs: 1.7 @ gamebookers 9/10
28/06/2010 15:30 ATP Wimbledon
L. Hewitt - N. Djokovic
typ: Hewitt
kurs: 2.03 @ pinnacle 8/10

Komentarze:
Bardzo ciekawy i dobry typ moim zdaniem na to że w spotkaniu Berdycha z Brandsem zostanie rozegrany przynajmniej jeden tiebreak. Berdycha przy jego atomowym serwisie będzie ciężko przełamać a dla zawodnika obdarzonego słabym returnem jak Brands będzie to praktycznie niemożliwe (Hanescu, który równie mocno i solidnie serwował przez długi czas swojego pojedynku z Brandsem nie dał mu nawet jednego breakpointa) z drugiej strony Brands prezentuje się na tym turnieju równie solidnie jeżeli chodzi o swoje podanie i utrzymywanie go. Davydenko, który dysponuje jednym z najlepszych returnów podczas długiego i zaciętego spotkania w 4 setach miał tylko 5 okazji na przełamanie. Hanescu podczas 5-cio setowego pojedynku tylko 3 razy mógł przełamać Brandsa. Zresztą dobrze to potwierdza fakt, że Brands podczas dotąd rozegranych 3 spotkań rozgrywał aż 7 tiebreaków. Berdych jest tu mocnym faworytem, ale uważam że to spotkanie będzie bardziej zacięte i zdominowane solidną dyspozycją serwisową obu zawodników. Grają na trawie po jednodniowej przerwie gdzie korty będą dobrze przygotowane więc na początku na pewno będzie się lepiej grało jeżeli chodzi o szybkość a tym samym łatwiej będzie utrzymać swój serwis i myślę że zobaczymy tu minimum jednego tiebreaka.
Kursy bardzo wyrównane na to spotkanie i na pierwszy rzut oka ciężko wskazać faworyta, ale po głębokich analizach ja tu jednak widzę wygraną Hewitta. Już kiedyś pisałem że ten zawodnik trapiony licznymi kontuzjami w ostatnich latach w tym sezonie postanowił dać sobie ostatnią szansę. Stwierdził że skoncentruje się maksymalnie na Wielkich Szlemach przy czym Wimbledon będzie absolutnym priorytetem i albo coś osiągnie i wróci ponownie na szczyt albo kończy karierę. Patrząc na jego wyniki i formę widać że jak obiecał tak robi bo na trawie wygrał turniej przed Wimbledonem pokonując tam samego Federera z którym miał bilans ostatnich spotkań 0-15. To musiało dać mu &quot;kopa&quot; i było też zapewne potwierdzeniem jego świetnej dyspozycji i sporych aspiracji przed Wimbledonem. Obaj zawodnicy spotkali się ze sobą 4 razy i Djokovic prowadzi 3-1 ale na Wimbledonie zagrali raz w 2007 roku i Novak wygrał 3-1 przy czym 3 sety rozstrzygnął po tiebreakach. Djokovic od jakiegoś czasu ma wyraźny spadek formy i tu na Wimbledonie było to wyraźnie widać gdzie prawie pożegnał się z turniejem już w pierwszej rundzie. Potem trafił na dwóch &quot;kelnerów&quot; bo tylko tak można nazwać słabego Denta i Montanesa na tej nawierzchni więc nie miał prawdziwego testu aż do dziś. &quot;Teraz albo nigdy&quot; tak można najlepiej skomentować to spotkanie z perspektywy Hewitta. Z drugiej strony kiedy ma odnieść sukces na Wimbledonie jeżeli nie teraz kiedy jest w wyśmienitej formie? Niedawno pokonał Federera z którym przegrał ostatnie 15 spotkań więc dlaczego nie wygrać z Djokovicem, który jednak w przeszłości był łatwiejszym rywalem i ich pojedynki były bardziej zacięte.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Z tym że Brands to bardziej Challengerowiec, najwyżej w rankingu 77, tak naprawdę to wygrał tylko z Denką, no i z Andriejewem jeśli chodzi o tych bardziej liczących się tenisistów, zwycięstwo nad Denką nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia ponieważ oglądałem ten mecz, Brands nie grał niczego niesamowitego, a mimo to wygrał ze Rosjaninem który nie może wrócić do optymalnej formy, ale nie ma się co łudzić z Berdychem jest bez najmniejszych szans, czy będzie tie-break w sumie niewiadomo, jeśli Czech będzie miał chwilę przestoju to może....
Ok, Hanescu najbardziej lubi Clay...
 
B 0

bialy331

Użytkownik
Tsonga - A Murray
Jak oceniacie w tym meczu szanse Tsongi ?
Osiągnięcia Murray w tego rocznym Wimbledonie wydaja sie imponujące ponieważ nie stracił jeszcze seta ale kiedy zobaczymy na jego przeciwników to zobaczymy ze z nikim z czołówki jeszcze nie grał. Tsonga tez miał przeciętnych rywali.
W spotkaniach bezpośrednich prowadzi Murray 2:1,
i co tu gracie ?
Moim zdaniem to może być turniej Tsongi i szansa na jego pierwsze zwycięstwo w wielkim szlemie
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Tsonga - A Murray
Jak oceniacie w tym meczu szanse Tsongi ?
Osiągnięcia Murray w tego rocznym Wimbledonie wydaja sie imponujące ponieważ nie stracił jeszcze seta ale kiedy zobaczymy na jego przeciwników to zobaczymy ze z nikim z czołówki jeszcze nie grał. Tsonga tez miał przeciętnych rywali.
W spotkaniach bezpośrednich prowadzi Murray 2:1,
i co tu gracie ?
Moim zdaniem to może być turniej Tsongi i szansa na jego pierwsze zwycięstwo w wielkim szlemie
Wątpie, Tsonga nie należy do zawodników &quot;trawiastych&quot;. Murray wygra szybko 3:0.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Wątpie, Tsonga nie należy do zawodników &quot;trawiastych&quot;. Murray wygra szybko 3:0.
Mógłbyś zdefinować zawodnika &quot;trawiastego&quot;? Porośnięty trawą?

A tak poza tym to turniej zaczyna mi przypominać Austalian 2008, skład półfinałów i finału może być ten sam ???? Oby tylko Djoko nie miał problemów zdrowotnych
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Novak Djokovic - Yen-Hsun Lu
Typ: 2
Kurs: 6,00
Typ: 2 (+7)
Kurs: 1,72
Wydawałoby się, że Djoker odpadnie w 4 rundzie z Hewittem, jednak rozegrał bardzo dobre spotkanie przez większość czasu, niewątpliwie swoje najlepsze podczas tego Wimbledonu i jedno z lepszych w całym sezonie. Bardzo pewnie trzymał swój serwis (zwłaszcza przez pierwsze dwa sety), ale robił dosyć sporo podwójnych błędów, bo łącznie chyba z 10 zaliczył. Australijczyk w sumie zawiódł, dawał się złamać odpowiednio przy 5-5 i dwukrotnie przy 4-4, oddał wiele prezentów Serbowi - masa niewymuszonych błędów przy tak naprawdę nietrudnych piłkach. To jednak już trochę dziadzia jest. Lu to tenisista, którego obserwuję od dawna, spory potencjał i pokazał to w tym turnieju. Dzisiejsze pokonanie Roddicka i problemy jakie mu sprawiał nie tylko przy własnym podaniu zasługują na uznanie. Wygrać z serwisem Andy-ego na trawie w TB dwa razy, szacun. Biorąc uwagę przede wszystkim nierówną dyspozycję DJ Okovica i nieustanną ambicję skośnookiego Tajwańczyka możemy być świadkami zaciętej walki, podobnie jak to było w pierwszym meczu Novaka, z Rochusem (wygrany 3-2). Obiektywnie patrząc szans za dużych nie ma, może 40%, ale z kursem przesadzili, więc wypada zagrać. Podobnie jak z Melzerem na RG (gdzie Djoko prowadził 2-0, przegrał 2-3), im to spotkanie będzie trwało dłużej, tym chyba większe szansę ma Lu, ale czy da radę?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Djokovic vs Lu
Typ: Lu + 5,5 gema
Kurs: 2,10

Skądn taki kurs? Nie mam pojecia. Tajlandyczyk pokonał zeszło roczngego finaliste- Roddicka w 5 setach. Zmęczony? wątpie... dzisija miał dzień odpoczynku, i to raczej typ zawodnika który nie boi sie wysiłku i długich spotkań. Tego na pewno nie można powiedzieć o Serbie. Djokovic mógł już odpasc w 1 r z Rochusem, wczoraj jednak zagrał jedno z najlepszych spotkań w sezonie- pokonał w czterech setach Hewitta w stylu który naprawdę robi wrażenie. Jednak Lu to inny typ zawodnika, jest nieobliczalny, po pokonaniu Amerykanina który na grass&#39;ie jest jak dla mnie top3, na pewno nie będzie bałs sie numeru 3 światowych list. Na pewno bedzie walka w tym meczy, na pewno jakies TB, wiec nawet jak Lu przegra w trzech setach to hani spokojnie topokryje. Ja licze na wygrana Lu, ale handi bespieczna opcja i naprawde pewny typ.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Djokovic vs Lu
Typ: Lu + 5,5 gema
Kurs: 2,10

Tajlandyczyk
Lu jest z Tajwanu ;)
Uważam jednak, że Nole dość szybko sobie poradzi. Prawda jest taka, że Roddick od dłuższego czasu zawodzi i nie ma specjalnie co gloryfikować zwycięstwa nad nim. Lu swoje już zrobił, a Novak ma szanse powalczyć o coś więcej w tym turnieju.
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Djokovic vs Lu
Typ: Lu + 5,5 gema
Kurs: 2,10

Skądn taki kurs? Nie mam pojecia. Tajlandyczyk pokonał zeszło roczngego finaliste- Roddicka w 5 setach. Zmęczony? wątpie... dzisija miał dzień odpoczynku, i to raczej typ zawodnika który nie boi sie wysiłku i długich spotkań. Tego na pewno nie można powiedzieć o Serbie. Djokovic mógł już odpasc w 1 r z Rochusem, wczoraj jednak zagrał jedno z najlepszych spotkań w sezonie- pokonał w czterech setach Hewitta w stylu który naprawdę robi wrażenie. Jednak Lu to inny typ zawodnika, jest nieobliczalny, po pokonaniu Amerykanina który na grass&#39;ie jest jak dla mnie top3, na pewno nie będzie bałs sie numeru 3 światowych list. Na pewno bedzie walka w tym meczy, na pewno jakies TB, wiec nawet jak Lu przegra w trzech setach to hani spokojnie topokryje. Ja licze na wygrana Lu, ale handi bespieczna opcja i naprawde pewny typ.
1.Jesli oglądałeś ten mecz to pewnie widziałeś że od stanu 0:2 w ostatnim secie Djoko pokazał że jak trzeba to potrafi grać i Rochus nie miał nic do powiedzenia....
2. Serb jutro powinien wygrać 3:0 lub 3:1 nic więcej...
3. Lu jest nie obliczalny ale Roddick ostatnio nie był i nadal nie jest w formie ...
4. Roddick top 3 .... Na pewno nie z tą formą ...
5. bespieczna ??
FeeVer: Czy to przypadkiem nie były problemu żołądkowe ?? Jesli tak to w 2 dni nie powinno być po nich śladu.... Może ja o czymś nie wiem ?;) Jeśli jutro upatrywać niespodziankę to u Nadala i Murray&#39;a jak dla mnie... ;)
 
feever 5

feever

Użytkownik
Czemu nikt nie wspomina o problemach zdrowotnych Djokovica? Nie wydaje mi sie, zeby w ciagu dwoch dni Djoko wyleczyl ten problem &quot;zdychania&quot;, Lu pokazal w meczu z Roddickiem, ze ma forme i nie zdycha tak jak Novak ;s Według mnie, wystarczy, ze Lu zepnie poslady, zmusi Novaka do biegania co w dalszym rozrachunku da zmeczenie Djokovica i zdychanie i wygrana Lu.. Co o tym sadzicie?
 
T 0

tipser.

Użytkownik
Ktoś ma aktualne informacje co z kolanami Nadala? Przed meczem z Mathieu kursy na francuza spadały drastycznie a powodem tego była wypowiedź Rafy że kolana znowu dają znać o sobie i odczuwa ból. Mathieu go nie przetestował zbytnio ale z Sodą może być zacięty pojedynek i pamiętamy z ubiegłorocznego RG jak niedysponowany na 100% Rafa zakończył starcie ze Szwedem. Warto pilnować informacji o jego stanie zdrowia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom