>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Wimbledon 21.06-04.07.2010

Status
Zamknięty.
M 28

mitch

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem Lu nie ma szans z Novakiem. Okej, pokonał Roddicka, który co prawda poprawił gra zza linii końcowej, ale wciąż jest w tym elemencie, co najwyżej solidnym graczem. Novak to inna liga. Jeśli wygra 1 seta, dalej powinno być już gładko.
 
gju 134

gju

Użytkownik
dzisiejszy dzień dużo mi rozjaśnił. wreszcie miałem okazje oglądnąć wszystkie mecze. jeszcze przed ćwierćifinałami byłem bardzo zdezorientowany bazując przede wszystkim na wynikach i statystykach.
dziś nadal gładziutko poradził sobie z sodą, a obawiałem się bardzo tego meczu. wyłączając 5 pierwszych gemów, w których rafa jeszcze głową był w szatni, to soderling nie miał nic do powiedzenia. warta podkreślenia bardzo dobra forma serwisowa nadala.
kolejnym półfinalistą może być tylko słaby murray (mecz trwa) bo tsonga jest ultrażałosny na trawie. nie widzę, żadnych argumentów na korzyść, któryś z tych panów w pojedynku z rafą. naprawdę bez szału to wygląda.
w drodze po tytuł rafie może zaszkodzić już tylko albo kontuzja albo ktoś z dwójki berdych-djo. czech wyeliminował dziś federera. brzmi mocno. ale prawda jest taka, że feda mogło już nie być w pierwszej rundzie i był tak słaby na trawie, że trudno sobie przypomnieć tak słabą gre szwajcara na trawie. djo widziałem tylko przez chwilę. wygląda nadzwyczaj dobrze. ale to zawodnik, którego bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi. gdyby jakimś cudem przeszedł berdycha w półfinale to w finale z rafą nie ma szans.
podsumowując. według mnie rafa jest pewniakiem w finale. i jeżeli będzie zdrowy to szansę ma z nim tylko berdych.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
djo widziałem tylko przez chwilę. wygląda nadzwyczaj dobrze. ale to zawodnik, którego bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi. gdyby jakimś cudem przeszedł berdycha w półfinale to w finale z rafą nie ma szans.
podsumowując. według mnie rafa jest pewniakiem w finale. i jeżeli będzie zdrowy to szansę ma z nim tylko berdych.
Cudu nie będzie. Naprawdę. Po prostu Djokovic swoją dobrą grą najpierw ogra Berdycha i podejrzewam, że dość szybko. W finale Rafa lub Murray. Przed meczem dzisiejszymi drugimi spotkaniami typowałem finał Djokovic - Murray. Ale po tym co pokazał Murray w meczu z Tsongą i po tym co pokazał Nadal w meczu z Soderlingiem nie jestem już tego taki pewien. Nadal tak jak mówisz poza pierwszymi 5 gemami grał bardzo dobrze, można powiedzieć, że czasami wręcz świetnie. Natomiast Murray mnie dzisiaj totalnie niczym nie zaskoczył. Bardzo ciekawi mnie w kim bukmacherzy widzą faworyta ;) Ja liczę na Djokovica
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Tak na świeżo po meczach ćwierćfinałowych.
Murray-Nadal
Typ: Murray

Szkot jak dla mnie wygra ten turniej. Gra momentami świetnie. Można odnieść wrażenie, że bez problemów łamie rywali. Nadal wygrywa głównie dzięki psychice, chociaż trzeba powiedzieć, że dziś ładnie ograł Soderlinga. Już się zdarzało w historii, że Szkot wygrywał spokojnie z Nadalem w GS-ach. Tym razem nie musi być aż tak lajtowo, ale zwycięstwo będzie.
Djokovic-Berdych
Typ: Djokovic

Zdecydowanie Dżoker. Gra coraz lepiej z meczu na mecz i wreszcie po raz pierwszy od pewnego czasu wychodzi mu dobrze turniej GS. Berdych ograł Federera, ale Szwajcar zagrał słabo. Trochę mnie zmyliły poprzednie mecze Fedexa z Clementem i Melzerem, ale w 1/4 okazało się, ze on już chyba nigdy nie wróci do wielkiej formy sprzed lat. Podsumowując, stawiam na Serba. Myślę, że tutaj dużo zrobi doświadczenie w tej fazie turnieju wielkoszlemowego.
 
D 0

domel86

Użytkownik
Na wstępie zaznaczę, że oglądałem dziś wszystkie spotkania, co jakiś czas przełączałem transmisję więc udało mi się prześledzić wszystko...
Tak na świeżo po meczach ćwierćfinałowych.
Murray-Nadal
Typ: Murray

Szkot jak dla mnie wygra ten turniej. Gra momentami świetnie. Można odnieść wrażenie, że bez problemów łamie rywali. Nadal wygrywa głównie dzięki psychice, chociaż trzeba powiedzieć, że dziś ładnie ograł Soderlinga. Już się zdarzało w historii, że Szkot wygrywał spokojnie z Nadalem w GS-ach. Tym razem nie musi być aż tak lajtowo, ale zwycięstwo będzie.
Jak dla mnie może to być bardzo zacięte spotkanie. Nadal w pierwszym secie z Sodą przegrywał już 5-0. Wściekły na wszystko i wszystkich, nawet zaczął dyskutować z sedzią. To był moment przełomowy. Zaczął grać i co najważniejsze wygrywać podania Soderlinga. Tego seta nie udało się ugrać, ale kolejne to już prawie taki Nadal, jakiego pamiętają Wszyscy. Swoich podań nie dawał łamać, odbierał potężne ataki Sody, ganiał Go po całym korcie. Jeżeli chodzi o Murraya... pierwsze dwa sety, to zacięta walka. Nie potrafił sobie poradzić z serwisem Tsongi. Przegrywał niektóre gemy 40-0! Przy dobrym serwisie Nadala, jaki zaprezentował dzisiaj może być bardzo ciężko. Nadal to też nie Tsonga ( nic Mu nie ujmując, w tym turnieju pokazał się z dobrej strony ) i może przełamać Murraya. Dla mnie spotkanie na pewno zacięte. Jedyne co bym typował to jakiś over gemowy.
Djokovic-Berdych
Typ: Djokovic

Zdecydowanie Dżoker. Gra coraz lepiej z meczu na mecz i wreszcie po raz pierwszy od pewnego czasu wychodzi mu dobrze turniej GS. Berdych ograł Federera, ale Szwajcar zagrał słabo. Trochę mnie zmyliły poprzednie mecze Fedexa z Clementem i Melzerem, ale w 1/4 okazało się, ze on już chyba nigdy nie wróci do wielkiej formy sprzed lat. Podsumowując, stawiam na Serba. Myślę, że tutaj dużo zrobi doświadczenie w tej fazie turnieju wielkoszlemowego.
Tutaj kompletnie się już nie zgodzę. Djoko, fakt - zagrał poprawnie ale nie oszukujmy się - Tajwańczyk nie był przeciwnikiem z wysokiej półki. W tym turnieju zaszedł bardzo daleko, pokonał wielu dużo mocniejszych od siebie rywali, ale tutaj nie miał szans nawet na urwanie seta. Co do Berdycha - kapitalny! Tylko tyle napiszę. Zagrał wg mnie na prawdę wyśmienite spotkanie z Rogerem. Każdy kto oglądał spotkanie dzisiaj, zauważył na pewno że co jak co, ale serwis akurat Fedexowi leżał. W pierwszych kilku gemach miał ponad 5 asów. Na Czecha jednak to nie wystarczyło. Nie dość że łamał Szwajcara, to jeszcze ten Jego niesamowity serwis. Z sytuacji &quot;podbramkowych&quot; 0-30 potrafił serwując załatwić Federera. Dla mnie kolejny typ na over gemowy. Ja osobiście zagram też Berdycha, bo szanse wg mnie są na poziomie 40/60 na korzyść Czecha.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nadal vs Murray 1,64

Po odpadnieciu Federere oraz Roddicka to własnie Nadal jest głownym faworytem do zwyciestwa na kortach w Londynie. Hiszpan świetna forma w ostatnch miesiącach wygrywa mecz za mecz, dzisiaj pokonał b. groznego Szweda- Robina Soderlinka. Po pzegranym pierwszym secie, Rafa nie dał już szans swoijemy rywalowi.Wyraznie było widać poprawe w grze Hiszpana. Murray pokonał za to Tsonge. Francuz wygrał pierwszego seta mógł wygrywac kolejne ale jak to On zaczął robić głupie błedy, oddawał swój podanie w najważniejszych momentach i Szkot wygrał mecz. Na takie prezenty Andy w piatek nie ma co liczyc! Nadal tutaj swietnie serwuje, gra b. pewnie. Dzisiejsze spotkanie Murray pokazało, ze bardziej poukładany grajek może go pokonac.Idealnym przecwinikiem jest Hiszpan. Teoretycznie Murray ma najwieksza szanse na wygranie upragnionego turnieju, towarzyszy temu ogromna presja+publika na korcie to nie koniecznie mu pomoże. W przeszłości pkazywał, ze ma z tym problemy. Rafael bedzie spokojnie oczekiwał swoich szans. Szykuje sie naprawde ciekawe spotkanie, ale jak dla mnie zwyciesca moze byc tylko jeden, no chyba ze Szkot naprawde przy dopingu publiki zepnie sie na max swoich umiejetnosci- ale nie wiem czy nawet to wystarczy.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Berdych - Djokovic
Typ: 2
Kurs: 1,92
BukmacherL Pinnacle
Półfinałowe spotkanie w Wimbledonie mezczyzn. Berdych po sensacyjnym wyelminowaniu Federera zyskał w oczach wszystkich ale nie oszukujmy sie... wyszedł mu mecz życia. Taki mecze nie wychodzą 2 razy z rzędu. Pamiętamy jak na RG Soda wygrał z Federerem a potem już tak nie błyszczał... Djokovic bedzie na pewno zmobilizowany i zmotywowany bo juz od dawna nie wygrał turnieju wiec da z siebie 110% w tym spotkaniu i mysle że pokona Czecha.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja bym był ostrożny co do meczu Berdych - Djokovic. Dla mnie jeżeli Czech przeciągnie mecz jak najdłużej, to wiemy co się dzieje ze Serbem jak gra 5 set i tam powyżej 3,5-4h. Po prostu zaczyna po korcie chodzić, dużo psuje, ma w końcu te problemy z oddychaniem, przypomnijcie sobie mecz z Melzerem w RG gdzie dał ciała w 3 secie gdzie powinien go wygrać a ostatecznie przegrał 2:3. A Berdych jest przygotowany na 5 setów, grał z Istominem, grał w RG z Soderlingiem i widać że jemu to tak nie przeszkadza jak spędzi na korcie ponad 4 godziny.
A w Londynie obecnie panują lekkie upały, grają jutro o 14 a więc w godzinach gdzie będzie gorąco i jeżeli Berdych przeciągnie do 5 setów, a nie wierzę żeby przegrał gładko to jestem przekonany że Czech wygra ten mecz.
Ja może pokuszę się o takie zakłady:
Djokovic - Berdych typ: Dokładny wynik 3:1
Djokovic - Berdych typ: Dokładny wynik 2:3
Co do meczu Murray - Nadal to Hiszpan zdecydowanie się rozkręca. Mimo że jestem fanem Nadala to postawiłem na Soderlinga i cóż Rafa mnie miło zaskoczył. Na trawię grali raz, 2 lata temu gdzie Nadal był w kosmicznej formie i wynik: 3:0 dla Hiszpana. Ale teraz Nadal jest w gorszej formie, ale i Murray według mnie w tym sezonie nie gra nic specjalnego dlatego jestem przekonany że Hiszpan znów poradzi sobie. Na plus także jak serwuje, z Sodą 12 asów. Murray będzie pod presją kibiców bez dwóch zdań, a Nadal będzie zmobilizowany za porażkę w Australian Open, a jak Nadal jest zmobilizowany to widzieliśmy w meczu z Soderlingiem w RG.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
W meczu Djokovica z Berdychem wszystko jest możliwe. Każdy z nich może wyjść z tego pojedynku zwycięsko. Novak wreszcie złapał rytm, tak mocny jeszcze nie był w tym sezonie. Bardzo trudno go przełamać, bezwzględnie wykorzystuje wszystkie potknięcia rywali o czym bardzo boleśnie przekonał się Lu, którego drugi serwis to prawie pewny punkt dla Serba. Berdych za to ograł samego Federera. I to w jakim stylu. To chyba najlepsza reklama dla jego umiejętności. Typowanie czegokolwiek w tym meczu to jak dla mnie wróżenie z fusów. Jedyne co przychodzi mi do głowy to typ, że będzie tie-break za który bwin daje 1,5. Obaj świetnie serwują, w którymś z setów powinni wytrzymać do 6-6.
W drugim meczu jak i faworytem całego turnieju jest Rafael Nadal. Nie ma obecnie w ATP zawodnika który regularnością gry byłby w stanie mu dorównać. Rafa nawet mając słabszy dzień wygrywa mecze. Ten zawodnik to klasa sama w sobie co udowodnił w meczu z Soderlingiem. Szczerze wątpie aby Murray był mu w stanie zagrozić. W przypadku Szkota jako dwa wielkie plusy należy mu zaliczyć grę przy siatce oraz własną publiczność. Reszta już niestety dla niego na korzyść Hiszpana. Gram więc na niego z pełnym przekonaniem zarówno na czyste zwycięstwo po 1,65 jak i handi -2,5 gema za 1,83.
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Naprawdę, aż momentami ciężko się czyta, co poniektóre tak zwane analizy. Jak dobrze pamiętam, a przyglądam się jak zwykle Wimbledonowi bacznie to Joker miał już odpaść trzy rundy temu. Montanes miał go zmusić do niebywałego wysiłku, a Hewitt zmiażdżyć. I, oooo jakimś cudem jest w półfinale. Nie cudem, ale niezwykle poprawną grą. Joker jest, według mnie, obecnie najinteligentniej poruszającym się zawodnikiem na korcie. Ma ponadto niesamowity zmysł taktyczny i do tego poprawny, pewny serwis. Na trawie dochodzą do tego slajsy i odpowiednie wchodzenie w kort po własnym serwisie. Ponadto, gdzie ktoś widział nieudany Szlem w wykonaniu Jokera w tym roku. Chyba, że ktoś ćwierćfinał, tudzież półfinał uznaje za kleskę, ale wtedy to mamy jeno dwóch dobrych tenisistów na świecie, a reszta to szczawie.
A, co do Berdycha. Widać, że jest w wyśmienitej formie, co pokazał już RG. Zarówno fizycznie, jak i psychicznie jest przygotowany doskonale. Brakuje mu tylko błysku. Owy błysk posiadają nieliczni. W tej chwili brakuje go Fedexowi. Roger nigdy nie wygrywał stabilnością, czy silną psychiką, ale właśnie błyskiem, który wrzucał go na inny poziom gry. Berdych wygrał zasłużenie, ale bez przesady, że zagrał na jakimś kosmicznym poziomie. On zagrał swoje, czyli to, co potrafi, a Fedex nie miał czym odpowiedzieć.
W tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta, choć szanse szacuję na 55-45 dla Jokera. Uważam, że będzie więcej, niż 3 sety. Joker na pewno postawi wszystko na szali, chociaż w jednym 1, czy 2 secie. Z drugiej strony przy przewadze Jokera ma on tendencję do odpuszczania 2 lub 3 seta, gdy wygra 1, jakby zbierał siły.
Linia over 42,5, choć ryzykowna jest jedyną koncepcją, którą warto tu grać nie wybierając zwycięzcy spotkania.
W drugim meczu mamy Rafę, który obecnie, jak dla mnie jest nieziemski. Właśnie asy z meczu z Sodą, czy sposób podniesienia się ze stanu 0-5 pokazują, że Nadala nie wystraszą, ani ściany, ani publika, a co najwyżej sprawią, że przyśpieszy i Murray nie będzie wiedział, co się dzieje. Murray jest chimeryczny i nieprzewidywalny. Spokojnie przegrałby z Sodą, a może nawet Hewittem, ale drabinkę miał, jak marzenie. Querrey, który po raz kolejny okazał się, że gdy gra wchodzi na wysoki poziom to okazuje się, że drewno wychodzi z lasu, czy Tsonga po kontuzji, który i tak mnie zaskoczył tym, jak wysoko zaszedł.
Jednym słowem Rafa.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Ja podtrzymuję swoje zdanie sprzed trzech dni i dzisiaj gram na Djokovica. Mało tego, gdyby u buka w którym obecnie gram był handicap -1,5s zagrałbym go. Djoker złapał formę z którą może wygrać tegoroczny Wimbledon. Przed turniejem byłem sceptycznie do niego nastawiony i o tym, że on może się pokusić o wygranie GS w Londynie nawet nie pomyślałem. Ale przekonał mnie swoim szybkim, agresywnym tenisem. Sporo ryzykuje, ale to mu popłaca. A ryzykuje dlatego, że wierzy w siebie i wie że może sobie na to pozwolić. Również to o czym wspomniał elcomendante, poruszanie się po korcie, robi to naprawdę świetnie.
Natomiast nie rozumiem rozpływania się nad Berdychem. Ok, w porządku, ograł Rogera. W moich oczach to raczej Federer swoim słabszym występem dał mu okazję na zwycięstwo w tamtym meczu i nic więcej. On ją tylko wykorzystał. Taką szansę na pewno wykorzystali by też wszyscy zawodnicy z obecnego półfinału, bez wątpienia. To czym może dzisiaj postraszyć może być za mało na Djokera.
Typ:
- Djokovic @ 1,88 6/10 ⛔
- Djokovic - 1,5s @ 2,55 3/10
⛔
E: Tak tragicznej gry w wykonaniu Djokovica się nie spodziewałem. Gdzie ta piękna agresywna gra? Przez cały mecz jej nie było. Choć przyznam, ze w 2 secie gdzieś od 4-4 zaczął grać tak jak tego oczekiwałem. Później przespany początek TB, odrobienie i przegranie go w głupi sposób. Po TB było wszystko wiadome...
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Djokovic przegrał pierwszego seta. Jednak to tylko przez słabszą dyspozycję serwisową w jednym jedynym gemie. Berdychowi dojdą nerwy w końcu dopiero drugi raz w karierze walczy o finał szlema i to w dodatku Wimbledonu!
Co do meczu Nadala z Murray&#39;em. Andy naprawdę fajna forma w tym turnieju. Rafa natomiast odwrotnie i dziś gram przeciwko niemu, mimo to że to tenisista któremu kibicuje. Forma jest przeciętna, a w dodatku problemy z kalanami. Za rywalem będą kibice, którzy pragną jego pierwszego triumfu w turnieju GS i mają na to wielką szansę w obliczu tego co przyniósł turniej. Kurs 2.25 na Murraya? Trzeba spróbować.

Andy Murray - Rafael Nadal 1 @ 2.25 ⛔
Brawo Rafa! ;)
 
J 0

jajeczko19

Użytkownik
Andy Murray - Rafael Nadal 2 1,68 betfair

Nie widziałem meczow Murray i nie mam pojacia w jakiej jest formie.Mysle ze jego wysokie miejsce wynika z łatwej drabinki.Nadal za to b.dobrze zaprezentował sie w meczu z Sonderlingiem.Myslę ze ten mecz bedzie stanowił kolejny krok w drodze po tytuł
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Andy Murray - Rafael Nadal 2 1,68 betfair
Nie widziałem meczow Murray i nie mam pojacia w jakiej jest formie.Mysle ze jego wysokie miejsce wynika z łatwej drabinki.Nadal za to b.dobrze zaprezentował sie w meczu z Sonderlingiem.Myslę ze ten mecz bedzie stanowił kolejny krok w drodze po tytuł
Swietna analiza, tylko przyklasnąc. To tak jakby grał Real Madryt z powiedzmy Odrą Wodzisław (bez urazy dla kibiców) i mogłbym napisać: &quot;Nie widziałem meczów Realu, a Odra grała dobrze w sparingach. Myślę, że Odra wygra w tym roku LM&quot;
Murray jest w swietnej formie. To Nadal ma problemy z kolanami. Jednak na jego korzysc jest psychika. Sądze, ze czeka nas kolejna 5-setówka. Kto wygra? Szanse imho 50/50
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Sorry za offtop, ale podczas Rolanda Garrosa ktoś pisał, że jeśli Berdych kiedykolwiek zagra w finale wielkiego szlema, to on nie zna się na tenisie i kończy z obstawianiem tego sportu... :p Nie pamiętam dokładnie kto, ale chyba miał nawet jakąś rangę.
Żeby nie było offtopu: miałem przyjemność obejrzeć jego mecz z Federerem. Obnażył wszystkie słabości Szwajcara. Gdyby nie to że Federera nie lubię, to byłoby mi go trochę żal. Berdych obrał go z argumentów, jak mandarynkę ze skóry. Według mnie jest faworytem całego turnieju.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
aut przy ostatnij pilce z forhendu to kpina, powinnien skonczyc ta pilke, co nie zmienia faktui ze bardzo mnie cieszy porazka panicza bo jakos on mi do wygrania szlema nie pasuje. z drogiej sterony nadal i trawa? pewna era sie konczy, federer widac ze chyba juz nie nawiaze walki z nadalem, od AO jest w beznadziejnej formie z kilkoma przeblyskami. szkoda ze roddick nie wykozystal takiej szansy, jak on mogl nie wygrac tej swojej cwiartki? w fkinale nie ma innej opcji jak zwyciestwo nadala, ja obstawiam maks 4 sety, berdych gra fenomenalnie, w swojej karierze nigdy nie byl w lepsej formie ale i to na hiszpana nie wystarczy, ktory w ostatnich swoich meczach z berdychem lal go niemilosiernie
a i jeszcze cos... djokovic numerem 2, smiejecie sie z wta, a ta pokraka niby droga rakieta swiata...
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Świetnie to wygląda, jak od początku Berdych jest przez większość użytkowników ośmieszany i wykpiwany. Nie ma szans, kolejnej rundy nie przejdzie, a dzisiejszy jego przeciwnik jest w niesamowitej formie, podczas gdy ten z którym ostatnio wygrał grał beznadziejnie.
Fajnie się to czyta i naprawdę mam z tego dużo atrakcji przed monitorem, ale to chyba nie o to chodzi.
Berdych owszem, zawsze miał coś takiego jak brak stałości w grze. Mógł wygrać z Federerem, żeby później zostać zdominowanym przez kogoś z drugiej setki. Mimo to radziłbym zwrócić uwagę na fakt, że to, że jest w finale znaczy, żę jeszcze nikt go tutaj nie pokonał ( mogę się mylić, oczywiście ) Jasne, swoje przeszedł z Brandsem i Istominem, ale później to już pokaz świetnej gry. Niesamowity serwis, bardzo dobre rozgrywanie piłek, dobry przy siatce, super forhand... nie zapominajcie o tym przy typowaniu swoich super typów na Nadala w finale.
Jak dla mnie finał to no bet. Gdzieś na BA ktoś napisał, że od półfinałów w tegorocznym Wimblu zrobiła się ruletka i całkowicie go popieram. Berdych to od lat wielki talent, a w formie w jakiej jest teraz naprawdę ciężko będzie go pokonać. Owszem, miewa swoje zastoje ( jak choćby w drugim secie w tie breaku z Djoko ) ale w ostateczności potrafi się zmobilizować. Ponadto z tego co widzę ostatnio, potrafi zachować zimną krew. To Djokovic dzisiaj był gotowy zastrzelić sędziego za kilka jego domniemanych błędów.
Nadal to Nadal, od kilku lat jedna z dwóch najlepszych rakiet w tenisie i nic nie zapowiada się, żeby coś się zmieniło. Szczerze jednak uważam, że akurat na tej powierzchni razem z Berdychem mogą stworzyć niezłe show. Dobre do oglądania w tv, niezbyt dobre do obstawiania, chyba że za grosze.
Pozdrawiam i miłego finału;-)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No ja czekam na wypowiedź moderatora filweb, który ciekawe co napiszę że Soda znów grał ostatnio na 10%, a może napisze że obecnie ATP to słaby poziom, a może że Nadal miał łatwą drogę do finału.
Według mnie ATP w tej chwili jest na bardzo wysokim poziomie. W końcu nie ma tego co 2-3 lata temu że wygrać z Nadalem czy Federerem to graniczyło z cudem. Szwajcar jest ogrywany coraz częściej. Do tego do czołówki przebija się Berdych, warto czekać na powrót Del Potro. Dla mnie jest 10-15 tenisistów którzy obecnie mają szansę wygrać każdy z każdym jeżeli będą w optymalnej formie czyli żadnych kontuzji. Prawda oczywiście że Nadal jest obecnie najlepszym tenisistą i jeżeli kontuzje mu nie przeszkodzą to w ciągu kto wie może 3-4 lat będzie miał na koncie więcej szlemów niż Federer. No i przede wszystkim ma szansę dużo szybciej zdobyć każdy tytuł wielkoszlemowy.
A co do finału szykuje się na prawdę wielkie widowisko. Nadal faworytem ale Berdych pokazał że jest w kosmicznej formie. U niego z psychą wszystko w porządku więc to jest atut jakiego nie mieli Soderling i Murray grając przeciwko Hiszpanowi. Ale czy ma umiejętności na pokonanie Nadala z którym to ostatnie spotkania dostawał za każdym razem lanie. Jedno pewne nie będzie warto stawiać na Nadala bo kurs za mały, na Berdycha może jakieś grosze ale ryzyko olbrzymie. Trzeba będzie szukać innych ciekawych zakładów ale jestem przekonany że Nadal zwycięży w tegorocznym Wimbledonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom