>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: US Open (30.08.2021 - 12.09.2021)

Status
Zamknięty.
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Gojowczyk bral medicals bo mial cos z moga a Alcaraz na pewno bral medicala rowniez?
Nie oglądalem tego meczu jedynie końcówkę, tak czytalem tutaj z wypowiedzi kogoś i tym sie sugerowałem i mogła to być fałszywa informacja ale nie zmienia to mojego nastawienia do tego meczu, obaj zawodnicy podobny tenis+ auger ma jeszcze znaczna przewage w serwisie nie widze tutaj opcji by zmęczony Alcaraz wygrał. Ale to temat nie na ten dział.
 
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
nie widze tutaj opcji by zmęczony Alcaraz wygrał
Spotkanie Augera z Tiafoe pomimo 1 seta mniej trwało o 2 minuty dłużej niż Alcaraza z Gojowczykiem i dodatkowo było rozgrywane później, więc Kanadyjczyk ma jeszcze mniej czasu na regenerację. W poprzedniej rundzie obaj pięciosetówki odpowiednio z Bautistą i Tsitsipasem, więc takie gadanie dla gadania o tym, kto bardziej zmęczony, można sobie w buty włożyć.
 
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Spotkanie Augera z Tiafoe pomimo 1 seta mniej trwało o 2 minuty dłużej niż Alcaraza z Gojowczykiem i dodatkowo było rozgrywane później, więc Kanadyjczyk ma jeszcze mniej czasu na regenerację. W poprzedniej rundzie obaj pięciosetówki odpowiednio z Bautistą i Tsitsipasem, więc takie gadanie dla gadania o tym, kto bardziej zmęczony, można sobie w buty włożyć.
Niestety patrzysz w złe statystyki, Alcaraz przebył znacznie większy dystans podczas meczu niż Auger. Auger jest w 100% zdrowy w przeciwieństwie do Alcaraza i jego mecze nie były tak męczące jak młodzika. Nie będe nikogo zachęcał do grania na Augera bo większość pewnie żyje meczem Alcaraza z Tsitsipasem ale w tym meczu Alcaraz odpadnie i myślę że nie bedzie miał nic do powiedzenia.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Gojowczyk bral medicals bo mial cos z moga a Alcaraz na pewno bral medicala rowniez?
Obaj brali medicala w 4 secie i w sumie nie ma w tym niczego nadzwyczajnego - raz, że dla młodego to pierwszy turniej GS, gdzie zaszedł tak daleko, dwa że gra bardzo wyniszczający tenis, a trzy, że Gojowczyk tym medicalem chciał chyba nieco złapać oddechu (oczywiście jakiś uraz tam też raczej był).
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Obaj brali medicala w 4 secie i w sumie nie ma w tym niczego nadzwyczajnego - raz, że dla młodego to pierwszy turniej GS, gdzie zaszedł tak daleko, dwa że gra bardzo wyniszczający tenis, a trzy, że Gojowczyk tym medicalem chciał chyba nieco złapać oddechu (oczywiście jakiś uraz tam też raczej był).
Ze medical Hiszpana byl to nie wiedzialem. Jakis tam uraz byl??? Niemiec gral na stojaco w piatym secie, ktorego ogladalem, 2 gemy w 2 setach wcale nie dziwia.Gojowczyk mial cos z noga I nie chcial zlapac oddechu tylko chcial sie podleczyc.Zeby Niemiec byl sprawny to by moglo byc roznie.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Alcaraz miał masowane udo. Gojowczyk z tego co pamiętam też. Ja uważam, że spuchł i pękł fizycznie, bo to była naprawdę ostra przebijanka we wcześniejszych setach.
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Van De Zandschulp +9,5 asa @1,8
O2,5 asa @1,53
4:13

1xbet

Holender bardzo dobrze serwuje. Podanie to jedno z kluczowych jego atutów. W tym turnieju posyłał 15, 11, 9, 18 asów. W każdym meczu więcej od rywala. Dziś nie daje mu zbyt dużych szans w starciu z Danilem jednak myślę że parę asow uda się mu zdobyć i pokryje linie zarówno handicapowa jak i overowa.
 
Ostatnia edycja:
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Auger-Alcaraz Auger@1,5
Auger-1,5 seta @1,8
Jak dla mnie najpewniejszy mecz ze wszystkich wartych grania. Zmęczony Alcaraz po 2 przerwach medycznych w 2 pięciosetowych meczach zagra z w pełni dyspozycyjnym Augerem który gra w podobny sposob do Alcaraza posiadając jednak dobry serwis który będzie procentował. Alcaraz juz zrobił swoje na tym turnieju i teraz już pora niestety na pożegnanie ale nie wykluczam że Alcaraz powalczy na początku meczu.
Zverev-Harris Harris+2,5 seta@1,8
Myślę że to będzie mecz z dużą ilością gemów, Harris grał na Opelkę i był dla mnie jasnym faworytem za sprawą braku słabych stron podczas gdy Opelka jedyne co posiada to serwis a nawet w tym harris go zdominował. Powinno tam być gładkie 3-0 ale oddał 1 seta w prezencie Opelce. Ze Zverevem już mu na pewno będzie ciężej bo gra na zawodnika który jednak potrafi odbijać, spodziewam się długich setów i myślę że na ten mecz najlepszym typem jest wygrana jednego seta przez Harrisa bądź też over gemów. Na Zvereva na pewno nie oplaca się grać po tak niskim kursie a Harris na pewno powalczy, nie zdziwię się jak by nawet wygrał w co wątpie bo Zverev to już nie ogórek do lania taki jak Opelka.
Nie ma niestety już takich pewniaków jak w 4 rundzie ale coś trzeba grać:ROFLMAO:
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Zverev-Harris
Typ:eek:ver 34,5 gema
Kurs:1.72

Koło tego nie można przejść obojętnie, Harris w życiowej formie pokonywał po drodze mocnych zawodnikow(Opelkę, Shapovalova , Chaczanova), Zverev stracił seta z kreczującym Sockiem ktory nie gra tego co Harris, Harris czuję się tu wyśmienicie, napewno nie wygra 3-0, Zverev rowniez nie wygra 3-0co więc pozostaje?pokryty over 34,5gema, wynik 6-2, 4-6, 6-3, 6-2, lub 6-7 ,6-1 ,6-3, 6-2 ,nawet w 3setach jest mozliwy 7-6, 6-4, 7-5(to tylko przykłady),polecam przy takim kursie!!!!
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Djokovic - Berrettini

Berrettini + 2,5 seta @2.00 Unibet
DW 3:1 @3.65 Unibet

Oglądałem dwa niedawne spotkania Nole, a konkretniej z Brooksy'm oraz z Griekspoor'em. Widać, że Serb się pomału rozkręca i pozwala sobie czasem na błędy. W 1/8 totalnie odpuścił 1. Set, aby rywal się "wyszalał". I tak też było. Młody Amerikanin w 2-gim secie jeszcze walczył, ale w trzecim oraz czwartym secie zabrakło mu paliwa.

Griekspoor próbował, pokazał kilka ciekawych zagrań, ale to wszystko. Pozostawił jedynie dobre wrażenie.

Dodatkowo, obejrzałem ostatnie spotkanie tych Panów na Wimbledonie (finał) i myślę, że spotkanie może potoczyć się podobnie, mimo innej nawierzchni.Djoko doskonale rozpracowuje rywali, więc liczę, że i tym razem to uczyni. Berrettini z kolei tanio skóry nie sprzeda. 3-2 również mnie nie zaskoczy.

A w półfinale czeka już Zverev. Złotego Szlema już nie będzie. Ale Wielki Szlem wciąż w zasięgu rakiety.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +297
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Auger- Miedviediev
Typ: powyżej 34,5gema
Kurs: 1.72
Totolotek

No i mamy pierwsze spotkanie półfinałowe w którym zagrają w super formie Kanadyjczyk z niezwykle inteligentnym graczem jakim jest Daniil, stracił on jak dotąd tylko seta,w ostatnim spotkaniu z Holendrem, bardziej przez lekkie rozkojarzenie aniżeli super grę drugiego,choć trzeba przyznać że Holender był w b.dobrej formie, typ opieram na mocnym ,bardzo trudnym do odbioru serwisie Augera, bedzie jakis tiebreak, we wczorajszym meczu podałem identyczny typ i by wszedł gdyby nie ten net przy serwisie Harrisa na 6-4 w pierwszym secie(miał piłkę setową)zaserwował asa ale czujnik wyczuł jednak piłkę,powtórka, drugi serwis nie wyszedł,a po przegraniu seta kompletnie się spalił, psuł piłki ktore normalnie powinny być wygrane(przebite przez zawodnika z top 200), kompletnie zżarły go nerwy, Auger jest już troszeczkę obyty na turniejach i tak tanio skóry nie sprzeda,choć zapewne Daniil wyjdzie zwycięsko ale po pokrytym handicapie.Polecam

Djokovic -Zverev
Typ:1
Kurs: 1.42
Totolotek

Co można napisać nt. tego spotkania,dyspozycja serwisowa Zvereva w tym dniu, w grze 10razy lepszy Djoker, psychika po jego stronie,myślę że skoro z Harrisem rzucał rakietą przy prawie wygranym meczu 3-0,to co będzie gdy Nole bedzie odbierał piłki których nie powinien odebrac?typ bardziej przeciwko Zverevovi i myśli Djokera o WIELKIM SZLEMIE, nie ma mowy o jakichkolwiek nerwach, on się nie denerwuje tym że jest bliski finału itp dlatego polecam jak najbardziej obydwa typy.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Auger- Miedviediev
Typ: powyżej 34,5gema
Kurs: 1.72
Totolotek

No i mamy pierwsze spotkanie półfinałowe w którym zagrają w super formie Kanadyjczyk z niezwykle inteligentnym graczem jakim jest Daniil, stracił on jak dotąd tylko seta,w ostatnim spotkaniu z Holendrem, bardziej przez lekkie rozkojarzenie aniżeli super grę drugiego,choć trzeba przyznać że Holender był w b.dobrej formie, typ opieram na mocnym ,bardzo trudnym do odbioru serwisie Augera, bedzie jakis tiebreak, we wczorajszym meczu podałem identyczny typ i by wszedł gdyby nie ten net przy serwisie Harrisa na 6-4 w pierwszym secie(miał piłkę setową)zaserwował asa ale czujnik wyczuł jednak piłkę,powtórka, drugi serwis nie wyszedł,a po przegraniu seta kompletnie się spalił, psuł piłki ktore normalnie powinny być wygrane(przebite przez zawodnika z top 200), kompletnie zżarły go nerwy, Auger jest już troszeczkę obyty na turniejach i tak tanio skóry nie sprzeda,choć zapewne Daniil wyjdzie zwycięsko ale po pokrytym handicapie.Polecam
Muszę przyznać, że grasz naprawdę ryzykownie. Medvedev to kozak na tej nawierzchni i zachwycanie się Augerem nie wiem czy nie jest przereklamowane. Może ten overek wejdzie, ale nikogo nie powinno zdziwić jakby Rusek poskładał Kanadyjczyka szybko i skutecznie.


Djokovic -Zverev
Typ:1
Kurs: 1.42
Totolotek

Co można napisać nt. tego spotkania,dyspozycja serwisowa Zvereva w tym dniu, w grze 10razy lepszy Djoker, psychika po jego stronie,myślę że skoro z Harrisem rzucał rakietą przy prawie wygranym meczu 3-0,to co będzie gdy Nole bedzie odbierał piłki których nie powinien odebrac?typ bardziej przeciwko Zverevovi i myśli Djokera o WIELKIM SZLEMIE, nie ma mowy o jakichkolwiek nerwach, on się nie denerwuje tym że jest bliski finału itp dlatego polecam jak najbardziej obydwa typy.
Djoker to świetny zawodnik. Jest do tego stopnia zabawny, że przegrywa pierwsze sety dla zabawy i nauki, by potem pokazać miejsce przeciwnikowi. Wszystko pięknie i fajnie. Tylko że ci przeciwnicy sobie na to pozwalają. Djokowic jest silny psychicznie do momentu, kiedy mniej więcej wszystko idzie po jego myśli. Zobaczysz co się stanie, jak Zverev zacznie go dominować, jak na IO w Tokio. No chyba że cel uświęca środki i chęć zdobycia Wielkiego Szlema przez Serba przewyższy chęć zdobycia pierwszego Szlema przez Niemca.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Przeciez doswiadczenie Djokovica best of 5 robi tu mega przewage.Co Zverev osiagnal na Szlemie z Djoko 1 set na 2 mecze? Owszem Zverev to inny zawodnik, w ostatnim czasie ewoluowal ale Djokovic gra o Wielkiego Szlema.To bedzie na pewno inne spotkanie niz te na IO, poza tym Djokovic rzadko kiedy przegrywa 2 razy pod rzad, z tym samym zawodnikiem, bardziej bym widzial Medvedeva teraz za gorszego rywala dla Serba.

Ogolnie for fun zagram 3:2 Serb
 
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Auger-Alcaraz Auger@1,5
Auger-1,5 seta @1,8
Jak dla mnie najpewniejszy mecz ze wszystkich wartych grania. Zmęczony Alcaraz po 2 przerwach medycznych w 2 pięciosetowych meczach zagra z w pełni dyspozycyjnym Augerem który gra w podobny sposob do Alcaraza posiadając jednak dobry serwis który będzie procentował. Alcaraz juz zrobił swoje na tym turnieju i teraz już pora niestety na pożegnanie ale nie wykluczam że Alcaraz powalczy na początku meczu.
Zverev-Harris Harris+2,5 seta@1,8
Myślę że to będzie mecz z dużą ilością gemów, Harris grał na Opelkę i był dla mnie jasnym faworytem za sprawą braku słabych stron podczas gdy Opelka jedyne co posiada to serwis a nawet w tym harris go zdominował. Powinno tam być gładkie 3-0 ale oddał 1 seta w prezencie Opelce. Ze Zverevem już mu na pewno będzie ciężej bo gra na zawodnika który jednak potrafi odbijać, spodziewam się długich setów i myślę że na ten mecz najlepszym typem jest wygrana jednego seta przez Harrisa bądź też over gemów. Na Zvereva na pewno nie oplaca się grać po tak niskim kursie a Harris na pewno powalczy, nie zdziwię się jak by nawet wygrał w co wątpie bo Zverev to już nie ogórek do lania taki jak Opelka.
Nie ma niestety już takich pewniaków jak w 4 rundzie ale coś trzeba grać:ROFLMAO:
Czas na jakieś małe podsumowanie "rundy" oraz typ na półfinał. Harris koncertowo oddał 1 seta w identycznym stylu jak z Opelką, a potem już się posypał. W obu meczach przełamał w 1 secie a potem jak trzeba było kończyć swoim serwisem to oddał gema, w tiebreaku też miał swoją szanse przy wyniku 5:6 i swoim serwisie ale też zaprzepaścił i potem już poleciało 3:0. Auger niestety zwrot, podejrzewałem że może być krecz po tych 2 ostatnich spotkaniach które zagrał Alcaraz ale u moich buków nie było opcji bez.

Co do półfinałów to najlepszy typ jaki znalazłem z sensownym kursem to over 8,5 asa u Augera, jak dla mnie linia strasznie niska, Augera stać by ją pokryć nawet w wyrównanym 1 secie a tym bardziej w 3. Biorę pod uwagę także fakt że Augera stać by powalczyć w tym meczu, może nie o zwycięstwo ale myślę że seta może urwać a chciałbym oczywiście żeby wygrał. Moim zdaniem kursy w tym meczu są strasznie rozjechane, nie ufam nigdy ruskowi, prawie nigdy na niego nie stawiałem, postawiłem raz w Cincinnati by "podbić" na Rubleva no i każdy wie jak się ten mecz skończył, ah ta nieszczęsna kamera...
Co do meczu Djokovicia będę grał 3,5 seta z racji tego iż kurs na Djoko nie jest bardzo satysfakcjonujący, a nie wydaje mi się żeby Zverev dostał aż takie lanie ale nie mam tego za pewniaka.
Auger Over 8,5 asa @1,70 Betclic (linia była wcześniej 7.5 ale już wzrosła do 8.5)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Czas na jakieś małe podsumowanie "rundy" oraz typ na półfinał. Harris koncertowo oddał 1 seta w identycznym stylu jak z Opelką, a potem już się posypał. W obu meczach przełamał w 1 secie a potem jak trzeba było kończyć swoim serwisem to oddał gema, w tiebreaku też miał swoją szanse przy wyniku 5:6 i swoim serwisie ale też zaprzepaścił i potem już poleciało 3:0. Auger niestety zwrot, podejrzewałem że może być krecz po tych 2 ostatnich spotkaniach które zagrał Alcaraz ale u moich buków nie było opcji bez.

Co do półfinałów to najlepszy typ jaki znalazłem z sensownym kursem to over 8,5 asa u Augera, jak dla mnie linia strasznie niska, Augera stać by ją pokryć nawet w wyrównanym 1 secie a tym bardziej w 3. Biorę pod uwagę także fakt że Augera stać by powalczyć w tym meczu, może nie o zwycięstwo ale myślę że seta może urwać a chciałbym oczywiście żeby wygrał. Moim zdaniem kursy w tym meczu są strasznie rozjechane, nie ufam nigdy ruskowi, prawie nigdy na niego nie stawiałem, postawiłem raz w Cincinnati by "podbić" na Rubleva no i każdy wie jak się ten mecz skończył, ah ta nieszczęsna kamera...
Co do meczu Djokovicia będę grał 3,5 seta z racji tego iż kurs na Djoko nie jest bardzo satysfakcjonujący, a nie wydaje mi się żeby Zverev dostał aż takie lanie ale nie mam tego za pewniaka.
Auger Over 8,5 asa @1,70 Betclic (linia była wcześniej 7.5 ale już wzrosła do 8.5)
Nie no z tym pokryciem w jednym wyrownanym secie to poleciales.Z Danilem Gasquet 1 as w meczu,Koepfer 1 as, Andujar 0,Evans 0,Van de Zandschulp 4 asy.Auger, owszem duzo razy kryl to linie na tym turnieju ale Rosjanin bedzie walczyc o kazda pilke, dwa ciekawe jak poziom stresu mlodego kanadyjczyka w tym spotkaniu a Co za tym idzie czy reka nie bedzie a trzy moze sie skonczyc w 3 setach meczach Co zmniejsza szanse na pokrycie tego overa.
Ogolnie uwazam,ze linia do pokrycia tak 40 do 60 a jednym secie to baaardzo malo prawdopodobne.
 
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Nie no z tym pokryciem w jednym wyrownanym secie to poleciales.Z Danilem Gasquet 1 as w meczu,Koepfer 1 as, Andujar 0,Evans 0,Van de Zandschulp 4 asy.Auger, owszem duzo razy kryl to linie na tym turnieju ale Rosjanin bedzie walczyc o kazda pilke, dwa ciekawe jak poziom stresu mlodego kanadyjczyka w tym spotkaniu a Co za tym idzie czy reka nie bedzie a trzy moze sie skonczyc w 3 setach meczach Co zmniejsza szanse na pokrycie tego overa.
Ogolnie uwazam,ze linia do pokrycia tak 40 do 60 a jednym secie to baaardzo malo prawdopodobne.
Auger to już nie jest młody kanadyjczyk tylko pełnoprawny gracz na najwyższym poziomie, wątpie żeby był zestresowany tym że jest w teorii skazany na pożarcie(ja tak nie sądzę), żaden z tych zawodników których wymieniłeś nie był żadnym bosem serwisowym jedynie Botic od którego na pewno Auger ma lepszy serwis + prawie wszyscy oprócz Boticia dostali lanie. Medvedev może walczyć ale do precyzyjnych "bomb" i tak nie dobiegnie, 9 asów na Augera to moim zdaniem mało.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Auger to już nie jest młody kanadyjczyk tylko pełnoprawny gracz na najwyższym poziomie, wątpie żeby był zestresowany tym że jest w teorii skazany na pożarcie(ja tak nie sądzę), żaden z tych zawodników których wymieniłeś nie był żadnym bosem serwisowym jedynie Botic od którego na pewno Auger ma lepszy serwis + prawie wszyscy oprócz Boticia dostali lanie. Medvedev może walczyć ale do precyzyjnych "bomb" i tak nie dobiegnie, 9 asów na Augera to moim zdaniem mało.
Najbardziej chodzilo mi o pokrycie w jednym secie, ale I tak w calym meczu nie gralbym tego.Niemniej jednak zycze powodzenia ale jesli by pokryl w jednym secie zwroce honor ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom