>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: US Open (30.08.2021 - 12.09.2021)

Status
Zamknięty.
S 0

sadiomane

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US Open Debel
Godzina: 20:30
Spotkanie: Johnson/Querrey - Arevalo/Middelkoop
Typ: Arevalo/Middelkoop
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna

Przyznam, że jeszcze 3-4 sezony temu nie miałbym żadnych wątpliwości, że to Amerykanie wygrają, zwłaszcza przed własną publicznością i z pewnością to oni byli by faworytem tego pojedynku. Czasy się jednak zmieniają i Jankesi najlepsze czasy deblowe jak i również singlowe mają już za sobą, nie są już tak mocno jak kiedyś i to ich rywale są faworytem. Tym bardziej, że wygrali oni niedawno turniej w Winston-Salem właśnie przed US Open i myślę, że zwyczajnie wstydem byłoby po tym triumfie odpaść tutaj już tak wcześnie. Też Salwadorczyk z Holenderem grają ze sobą cały ten sezon i różnie bywa, ale jednak są zgrani, zaś dla Amerykanów to trzeci mecz razem w tym roku, a obydwa wcześniejsze przegrali, dlatego też dla mnie sytuacja jest tutaj jasna i będę bardzo zaskoczony jeśli uda się ten mecz Amerykanom wygrać, bo dla mnie to jednak ich dzisiejsi rywale wygrają pewnie to spotkanie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628.jpg

W tym tygodniu w grze US Open oraz siatkarskie Mistrzostwa Europy! Odbieraj freebety 50 zł od dziś do piątku grając przez naszą aplikację! Wystarczy, że zagrasz zakład, a kolejny, darmowy na jedną ze wspomnianych imprez, znajdzie się na Twoim koncie! Ale uwaga - masz tylko jedną godzinę, aby go wykorzystać!
1. Zagraj zakład

  • Postaw zakład przez naszą aplikację za dokładnie 79 zł
  • Jeśli nie masz naszej aplikacji, możesz ją pobrać W TYM MIEJSCU
  • Na dowolny sport, ligę, wydarzenie
  • Kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami
  • Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia - 1.40
2. Odbierz freebet
  • Otrzymasz freebet 50 zł zaraz po spełnieniu warunków
  • Możesz odebrać po jednym takim freebecie od 31.08 do 3.09
  • Freebetem grasz jak chcesz na ofertę LIVE na siatkarskie ME Mężczyzn 2021 oraz US Open
  • Pamiętaj tylko, aby zagrać nim również przez apkę!
  • Freebet pojawi się na Twoim koncie automatycznie po zagraniu zakładu!
  • UWAGA! Freebet należy wykorzystać w ciągu 1 godziny od momentu otrzymania
3. Czas trwania
  • Od 31.08, godz. 16:00 do 3.09, godz. 23:59
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden freebet każdego dnia trwania promocji
  • W przypadku zagrania więcej kuponów dziennie, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
0b0f7b4640.png
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
O usuwane są nawet posty z trafnymi typami :) haha brawo administrator:) jesteś Wielki!! Forum jednak nie jest dla użytkowników oni mogą sobie czasem coś napisać forum jest przede wszytskim dla adminów żeby mogli leczyć swoje kompleksy :) taka terapia
Lądowanie człowieka na księżycu to zwykła mistyfikacja!


Corentin Moutet (+2.5s) @2.01
Myślę, że to jest do gry. Berrettini przerwa od gry po Wimbledonie i problemy z kolanem, w Cincinnati męczenie buły z Ramosem i oddany mecz z Augerem, gdzie znowu kolano zaczęło boleć i przeszkadzało w grze. USO pierwsza runda i niby 3:0 ale ciężki mecz z dwoma tajami, a Chardy to to już inwalida na wózku. Moutet to nie jakiś ogórek żeby tutaj wystawiać 1.10 na Bereta, który od dwóch miesięcy biega z problemami zdrowotnymi, do końca w sumie nie wiadomo też co mu jest, czy to tylko problemu z mięśniami czy coś poważniejszego, jednak nie mógł przez to pojechać na IO. Nawet w normalnym warunkach takie kursy to przesada, Ci młodzi zawodnicy to nie są takie pewniaki na dłuższą metę i sporo takich lokomotyw upada bo kursy mocno przesadzone.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie rozumiem dlaczego mecz deblowy, który miał się odbyć wczoraj, rozegrali trzy punkty, został przerwany z powodu pogody i zamiast grać dzisiaj, to grają go jutro?
 
S 0

sadiomane

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA US Open Debel
Godzina: 23:00
Spotkanie: Garcia/Podoroska - Begu/Mitu
Typ: Begu/Mitu wygrają drugi set
Kurs: 1.79
Bukmacher: Fortuna

Witam. Wczorajszy mój mecz został przerwany że względu na deszcz i zostanie dokończony dziś w nocy. Nie mniej jednak właśnie dziś bez deszczu i typuję kolejny mecz z US Open. Znowu jest to mecz debla z tym, że tym razem biorę pod lupę panie. W jednym ze spotkań zmierzą się Rumunki Begu i Mitu, a ich przeciwniczkami będą Francuzka Garcia oraz Argentynka Podoroska. Kursy mamy 50 na 50 nie mniej jednak to zdecydowanie Rumunki są lepszymi deblistkami i od niedawna tak na prawdę grają ze sobą. Jak dotychczas wystąpiły w jednym turnieju u siebie w Bukareszcie w lipcu go wygrały eliminując po drodze nie takie słabe pary. Jako, że Begu z singla już odpadła, a Mitu nie startowała, tak w pełni mogą się skupić na tym meczu, co prawda ich rywalki też już odpadły, ale to są typowe singlistki i myślę, że w przebiegu meczu nie dadzą rady. O ile może ich łupem paść pierwszy set, tak myślę, że reszta spotkania będzie należeć do Rumunek. Dlatego też mój typ na to spotkanie to ich triumf w drugim secie po kursie 1.79 w Fortunie.

 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Mocarny Hubert przegrywa z dziadkiem Seppim,trzeci bardzo slaby wynik na Szlemie nie wrozy dobrze na przyszlosc.Po Rolandzie sporo osob pisalo, ze maczka mu nie pasuje a teraz co hard?Niby potencjal ma, co Wimbledon pokazal ale glowa chyba bardzo slabiutko.
Mocno rozczarowujacy wynik I tylko jeden set ugrany z zawodnikiem, ktory zaraz bedzie konczyc kariere.
Mam wrazenie, ze poziom tenisa spadl (oprocz top 5),to zawodnicy pokroju Hurkacz,De Minaura czy Garina sa polke nizej albo I dwie a mimo to sa w top 20.
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Mocarny Hubert przegrywa z dziadkiem Seppim,trzeci bardzo slaby wynik na Szlemie nie wrozy dobrze na przyszlosc.Po Rolandzie sporo osob pisalo, ze maczka mu nie pasuje a teraz co hard?Niby potencjal ma, co Wimbledon pokazal ale glowa chyba bardzo slabiutko.
Mocno rozczarowujacy wynik I tylko jeden set ugrany z zawodnikiem, ktory zaraz bedzie konczyc kariere.
Mam wrazenie, ze poziom tenisa spadl (oprocz top 5),to zawodnicy pokroju Hurkacz,De Minaura czy Garina sa polke nizej albo I dwie a mimo to sa w top 20.
W pełni się zgodzę z tobą co do tego, że top5 utrzymuje poziom. No, ale co zrobisz? Wygrali parę turniejów i miejsce w rankingu ciężko stracić... Czasem oglądając turniej lub nawet na tym szlemie, przychodzi taki moment w którym mówisz sobie z flustracj '' co on robi na tym miejscu w rankingu'' :)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
W pełni się zgodzę z tobą co do tego, że top5 utrzymuje poziom. No, ale co zrobisz? Wygrali parę turniejów i miejsce w rankingu ciężko stracić... Czasem oglądając turniej lub nawet na tym szlemie, przychodzi taki moment w którym mówisz sobie z flustracj '' co on robi na tym miejscu w rankingu'' :)
No taki Thiem wygrany Szlem,w tym roku tragedia, oczywiscie rowniez kontuzje zrobily swoje ale wciaz nr 6?To jest zart jak dla mnie a te porazki z top 20 z zawodnikami z drugiej setki to ja nawet nie wiem jak to nazwac blamaz, tragedia czy jak?
Tu juz tez nie chodzi o obstawianie czy cos tylko lubie obejrzec dobry tenis a wiem ze kazdy z top 20 ma potencjal ale jak sie wlaczy I oglada to Co prezentuja to odechciewa sie ogladac tenis.
Hurkacz mega napompowany medialnie, zwlaszcza po ograniu slabego na tym etapie kariery Federera, ale nazwisko robi swoje.
Smiem twierdzic, ze Janowicz w swoim prime ogralby Hurkacza mimo, iz technicznie Hubert wiekszy talent ale determimacja I sila zdecydowanie bylaby po stronie JJ.

Zal patrzec jak HH meczy sie na tym korcie ale coz zrobic.

Iga tez pod forma, duzo musi sie nameczyc by zgarnac seta, chociazby z taka Ferro ale Kontaveit podlapala mocna forme I watpie by Swiatek dala rade.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom