>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: US Open (30.08.2021 - 12.09.2021)

Status
Zamknięty.
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Gdybym chciał się przyczepić bez powodu to bym napisał że NJ to New Jersey a nie New York
Zapomniałem że mieszkamy w USA a nie w Polsce. Napisz do wszystkich polskich gazet portali i stacji by poprawili karygodne błąd w swoich materiałach. Mój błąd jak zwykle masz rację.

Zapomniałem że kolega światowy i mieszka w metropoli na podlasiu w Whitestoku.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Kto by uwierzył że mogli się skumać w AO i Nole coś jest winny Danilowi i musi teraz przegrać albo został poproszony przez Ruskich, by Rosja wbiła flagę w kort centralny na USO. Dla publiczności komunikat był prosty: Serb się denerwuje, więc będzie gorzej grał i tak właśnie zagrał. Jeśli robi się takie teatrzyki a nie była to czysto sportowa potyczka, to źle się dzieje w tenisie źle się dzieje. Mam nadzieję że przegrał bo był słabszy i nic więcej.
 
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Zapomniałem że mieszkamy w USA a nie w Polsce. Napisz do wszystkich polskich gazet portali i stacji by poprawili karygodne błąd w swoich materiałach. Mój błąd jak zwykle masz rację.
Więc gdyby był turniej New Jersey to byś pisał NDŻ? Jeżeli piszesz cała nazwę to nikt Ci nie zabroni napisać Nowy Jork ale jak już używasz skrótu to wypadałoby użyć tego właściwego.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Odpuść, błagają niebiosa.

Od dawna już myślałem, że nowy top 4 to będą właśnie: Djokovic/Medvedev/Zverew jako pierwsze 3 miejsca I do tego Tsitsipas. Djoko ma jeszcze trochę grania jak odpocznie.

Nieco wcześniej pokładałem nadzieję w Nishikorim, ale jemu zdrowie pozwoli już raczej tylko na przebłyski.

Grupa pościgowa w postaci młodych wilków typu Berrettini, Rublev, Auger też może mieć lepsze okresy.

Osobny rozdział to Kyrgios, gdyby temu człowiekowi ktoś związał kończyny i torturował mózg do skutku to byłby to Pan tenisista. Dla niego trybuny by pękały w szwach
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Więc gdyby był turniej New Jersey to byś pisał NDŻ? Jeżeli piszesz cała nazwę to nikt Ci nie zabroni napisać Nowy Jork ale jak już używasz skrótu to wypadałoby użyć tego właściwego.
Czytam, śledze i nie wiem o co chodzi?
O co ta gównoburza z Twojej strony?

Osobny rozdział to Kyrgios, gdyby temu człowiekowi ktoś związał kończyny i torturował mózg do skutku to byłby to Pan tenisista. Dla niego trybuny by pękały w szwach
Kyrgios to odpowiednik Safina. Gdyby Maratowi się chciało to tych Szlemów miałby więcej kosztem Federera. Kyrgios niestety zadowala się pojedynczymi meczami. Wielka szkoda, że zwyczajnie mu się nie chce.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Punkt 1. Czasami zastanawiam sie ile lat maja tu niektore osoby i wcale nie mowie o wieku widniejacym w dowodzie.
Za niedlugo bedzie mozna sie dowiedziec, ze ktos zjadl obiad, wyniosl smieci, albo podrapal sie po d...e.

Punkt 2. Naprawde nic to nie zmieni w zyciu jednego czy drugiego co anonimowa osoba, ktorej nie znasz o Tobie pomysli w wirtualnym swiecie, a niektorzy przezywaja to albo maja traume jak gdyby byla to sprawa zycia lub smierci.

Punkt 3. A Ty wyniosłes dzis juz smieci?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Kto by uwierzył że mogli się skumać w AO i Nole coś jest winny Danilowi i musi teraz przegrać albo został poproszony przez Ruskich, by Rosja wbiła flagę w kort centralny na USO. Dla publiczności komunikat był prosty: Serb się denerwuje, więc będzie gorzej grał i tak właśnie zagrał. Jeśli robi się takie teatrzyki a nie była to czysto sportowa potyczka, to źle się dzieje w tenisie źle się dzieje. Mam nadzieję że przegrał bo był słabszy i nic więcej.
Kto zarobil ten uwierzyl. Albo raczej vice versa.

Postaw sie na miejscu Djokovica przyjaciel mowi ci zebys polozyl mecz, oddal ci wczesneij, teraz da ci dwa razy tyle za wykladke.

Oczywiscie mozesz odmowc tylko przestajesz miec przyjaciela, zarobisz 2 razy mniej i mozesz skonczyc z nowiczokiem w zebach bo nie wiadomo co po tym 'przyjacielu' mozesz sie spodziewac jak mu odmowisz.

I co zrobisz? Dokladnie to co pan Djoko biore 4 miliony i 'masz przyjacielu'

I teraz balanga. Tak to dziala na topowym poziomie, na ktorym nie miales szansy sie znalezc ni porozgladac, dlatego nawet moze tego nie zrozumiesz.

Zrozumialbys jakbys choc pogadal z ruskimi na jakiejs imprezie przy alkoholu. JA tak mialem, w Londynie jest ich pelno, wytlumaczyli mi troszeczke. Dlatego nie mialem wiekszych watpliwosci. A wlasciwie zadnych

A Sinner? Nie ma szans zajsc daleko?
 
K 2,4K

konradjerzy

Użytkownik
Miejmy nadzieję że wymiana zdań pomiędzy Panami będzie owocna i poprawi jakość tego tematu. Dwa lata temu dzięki Adikowi można było w 2 tyg ,bez stresu, zarobić ponad 15k. Afirmujmy fair play i zyski
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom