>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: US Open (30.08.2021 - 12.09.2021)

Status
Zamknięty.
I 24,7K

iti

Użytkownik
Novak nie jest w najwyższej formie, ale po takim maratonie jaki gra od RG nie ma prawa w niej być, a mimo to niby 3-2 ze Zverevem, ale w żadnym momencie nie dało się czuć, że to Zverev jest bliżej wygranej.
Finały rządzą się swoimi prawami. W grze Novaka widać presje tego Wielkiego Szlema (strasznie szybko się irytuje błahostkami) i to czuć, ale dalej wygrywa i to jest niesamowite. Tak jak pisałem - Novak w best of 5 to inny zawodnik niż w tych mniejszych turniejach i wydaje mi się, że weźmie ten finał dosyć luźno. Do tej pory myślałem, żeby sobie dla zabawy pogram coś w strone Ruska, ale im bliżej meczu tym mam większe wrażenie, że to będzie mecz do jednej bramki i jedyne co Ruski może ugrać to set. Gra z najlepiej returnującym facetem w tourze, podobnie jest z bekhendem. Największym problemem Medvedeva jest to, że nikt go poważnie nie przetestował w tym turnieju, a Novak miał swoje dłuższe czy krótsze mecze z Berrettinim czy Zverevem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Medvedev gra dzisiaj bardzo dobrze na podaniu 15/15 I tylko 4 stracone na drugim w 5 gemach.Djoko jakis nie swoj, drugiego seta I mecz wg mnie przerznie.Czyzby presja wybila ponad orbite?
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Widział to ktoś? Że Djokovic chciał z nerwów walnąć piłkę, ale dziecko biegło po nią i się powstrzymał :O
Potem paletka złamana, nerwy Djoka dziś niosą chyba :(
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dużo ludzi poszło dziś w łamańca, że Med wygra 1.seta a Nole mecz. Oby to nie wywołało "licha", które rozwali im kupony. Ja czysto Djoka. Walka jest wyrównana bardzo. Zobaczymy. Wygląda faktycznie trochę na przegraną Djokovica. Może się uruchomi jeszcze, ale póki co nie jest dobrze. ***** ***!
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Oglądam i okazuje się, że Nole jest jednak tylko człowiekiem. Nawet on presji nie wytrzymuje potencjalnego Wielkiego Szlema. Nie zmienia to faktu, że Rusek gra oczywiście bardzo dobrze.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Niesamowite, ze w najwazniejszej chwili w jego karierze zagral top 10 najslabszych meczy.Nic nie ujmujac Danilowi, ktory gra bardzo dobrze ale Novak nie wygrywajacy seta w finale Szlema to cos nieapotykanego.
 
adik1992 402,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Niesamowite, ze w najwazniejszej chwili w jego karierze zagral top 10 najslabszych meczy.Nic nie ujmujac Danilowi, ktory gra bardzo dobrze ale Novak nie wygrywajacy seta w finale Szlema to cos nieapotykanego.
Przecież Djokovic w NJ gra słabo. Do meczu ze Zverevem miał łatwa drogę bo Berrettini też nie jest w wysokiej formie. Danil gra dziś jak profesor i udowadnia że nie przypadkowo jest w czołówce.
Wiele osób pisało że Novak będzie mocno zmotywowany bo klasyczny szlem. Ale nikt nie brał pod uwagę że Medvedev też będzie podwójnie zmotywowany. Raz ze blisko szlema a dwa ze pozbawi wlanie wygrania Novaka kalendarzowego szlema.

Tak samo było z Vinci. Pokonanie Sereny dało jej miejsce w historii.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Przecież Djokovic w NJ gra słabo. Do meczu ze Zverevem miał łatwa drogę bo Berrettini też nie jest w wysokiej formie. Danil gra dziś jak profesor i udowadnia że nie przypadkowo jest w czołówce.
Wiele osób pisało że Novak będzie mocno zmotywowany bo klasyczny szlem. Ale nikt nie brał pod uwagę że Medvedev też będzie podwójnie zmotywowany. Raz ze blisko szlema a dwa ze pozbawi wlanie wygrania Novaka kalendarzowego szlema.

Tak samo było z Vinci. Pokonanie Sereny dało jej miejsce w historii.
Niesamowite jest dla mnie z tego wzgledu jak ten mecz wyglada a nie, ze Danil wygrywa.Jestem zaskoczony postawa Djokovic, ktory gra naprawde slabo
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Przypomniałem sobie jaki mecz mi to przypominało. AO 2008, gdzie Novak zmiótł z kortu Federera. Medvedev oczywiście jest starszy od tamtego Novaka, ale to zwiastowało, że do Federera i Nadala może dołączyć ktoś jeszcze.
Oby ta 20 nie okazała się "pechowa" i dla Novaka.

Czy Novak cierpi na miastenie? To choroba, na którą chory jest Gattuso.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Taka mala dygresja na mecz Djokovic - Medvedev byl wczoraj taki zakad w williamhill
Medvedev wygra 3:0 6:4 6:4 6:4 kurs 201
ciekawe czy ktos to zagral ? moze tylko Medvedev i Djokovic.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
0
Taka mala dygresja na mecz Djokovic - Medvedev byl wczoraj taki zakad w williamhill
Medvedev wygra 3:0 6:4 6:4 6:4 kurs 201
ciekawe czy ktos to zagral ? moze tylko Medvedev i Djokovic.
Czesto widzialem takie zaklady na Szlemach w Williamie czy to przy Djokovicu Nadalu Federerze czy tez wlasnie w finalach.Moze Medvedev to nastepny w kolejce kandydat do Wielkiego Szlema? 🤔
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Przypomniałem sobie jaki mecz mi to przypominało. AO 2008, gdzie Novak zmiótł z kortu Federera. Medvedev oczywiście jest starszy od tamtego Novaka, ale to zwiastowało, że do Federera i Nadala może dołączyć ktoś jeszcze.
Oby ta 20 nie okazała się "pechowa" i dla Novaka.
O następnej takiej szansie jak dzisiaj może już pomarzyć, ale ze dwa lub trzy turnieje wielkoszlemowe w karierze jeszcze powinien wygrać. Numerem jeden powoli będzie się stawał Medvedev, coraz lepszy jest też Zverev.

Kiedyś tak sobie myślałem co to będzie jak się kiedyś zjawi ktoś kto serwuje jak Isner czy Karlovic, a do tego będzie zwrotny oraz będzie posiadać ogromne umiejętności. Wydaje się, że tym kimś może być Medvedev, który ma wszystko co potrzebne do bycia dominatorem.
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Chciałbym Ci wierzyć, kurs jest kolo 3,0 że wygra.

Nie no zaraz może i Med mało popełnia błędów, gra spokojnie i celnie a Djokovic ma przestoje i się gotuje czasem, to jednak on pokonał Zvereva i z reguły łamie przeciwników nie byle jakich dwukrotnie na seta. To o czymś świadczy. Myślę że możemy się szykować na kolejną pięciosetówkę. Oby Serb wytrzymał, jeśli ma zdobyć Wielki Szlem. Chyba że się zepnie, to i bezbłędny Rusek nie da rady.
To widzisz trzeba bylo uwierzyc

Ewidentnie sie dogadali jeszcze w Australii
Post automatycznie złączony:

0

Czesto widzialem takie zaklady na Szlemach w Williamie czy to przy Djokovicu Nadalu Federerze czy tez wlasnie w finalach.Moze Medvedev to nastepny w kolejce kandydat do Wielkiego Szlema? 🤔
Takie zaklady sa limity po 40 zlotych wiec akurat ta hipoteza o spisku nie jest prawdziwa. Juz predzej Putin przekonal Djokovica zeby odpuscil ziomkowi, tzn pomogl rodakowi :D
Post automatycznie złączony:

Przypomniałem sobie jaki mecz mi to przypominało. AO 2008, gdzie Novak zmiótł z kortu Federera. Medvedev oczywiście jest starszy od tamtego Novaka, ale to zwiastowało, że do Federera i Nadala może dołączyć ktoś jeszcze.
Oby ta 20 nie okazała się "pechowa" i dla Novaka.

Czy Novak cierpi na miastenie? To choroba, na którą chory jest Gattuso.
Novak cierpi na chorobe 'realizacja dealu'. Na ten mecz czekalem od Australian Open tzn wiedzialem ze mu kiedys odda tamto odstapienie
Post automatycznie złączony:

Z takich zakladow terminowych jak bedzie grac Walia z Czechami Gareth Bale zarobi czerwona kartke bo zdziel ijakiegos Czecha za rasizm

Warto sobie zapisywac takie rzeczy do notatnika i wyciagac
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ciekawe Co bedzie w Australii.Patrzylem na zwyciezcow z lat poprzednich, to glownie wygrywal ktos z trojki faworytow Federer, Nadal, Djokovic.Od 2006 roku tylko raz nie wygral tam zaden z nich a zrobil to zas Wawrinka.Teraz pewnie Nadal I Federer bez szans.W gronie faworytow pewnie beda Nole, Danil I rankingowo Tsitsipas ale wg mnie lepsza banie do wygrania moze miec Zverev.Nie wierze tez ze ktos pokroju Augera Berettiniego czy Rubleva moze wystapic przed szereg.

Dobrze, ze dzisiaj nikt nie gada, ze przerwa przy 54 w trzecim zaklocila rytm Serba bo byl "on fire" 😂
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Przecież Djokovic w NJ gra słabo. Do meczu ze Zverevem miał łatwa drogę bo Berrettini też nie jest w wysokiej formie. Danil gra dziś jak profesor i udowadnia że nie przypadkowo jest w czołówce.
Wiele osób pisało że Novak będzie mocno zmotywowany bo klasyczny szlem. Ale nikt nie brał pod uwagę że Medvedev też będzie podwójnie zmotywowany. Raz ze blisko szlema a dwa ze pozbawi wlanie wygrania Novaka kalendarzowego szlema.

Tak samo było z Vinci. Pokonanie Sereny dało jej miejsce w historii.
adik1992 adik1992 jak zwykle ze swoimi mądrościami po meczu i przytaczaniem faktów z historii.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
O tym że Djokovic gra słabo w NJ pisałem przed meczem ze Zverevem przy typie że Djokovic nie wygra US Open. Przewin stronę. A Ty jak zwykle chcesz się przyczepić beż powodu.
Gdybym chciał się przyczepić bez powodu to bym napisał że NJ to New Jersey a nie New York

Swoją drogą to szkoda że nasz Hubert tak słabo nie grał bo może też cieszylibyśmy się z finału.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom