>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: French Open (30.05.2021 - 13.06.2021)

Status
Zamknięty.
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Tsitsipas Stefanos - Medvedev Daniil
Typ:
powyżej 37,5 gema
@1.85 TOTOLOTEK

Dziś w sesji wieczornej zmierzą się Stefanos Tsitsipas z Daniilem Medvedevem. Pojedynek zapowiadany jako hit i ja też stawiam, że takim będzie. Mówi się, że ten mecz to rewanż za półfinał Australian Open 2021, w którym zdecydowanie wygrał Miedwiediew w trzech setach. Tym razem jednak pojedynek odbędzie się na kortach ziemnych, a tutaj zdecydowanie lepiej czuje się Tsisipas. Jest to ubiegłoroczny półfinalista Frech Open. Medvedev z kolei przed tym turniejem nigdy wcześniej nie wygrał tu spotkania! W tym roku jednak gra tutaj swój najlepszy tenis i powinien postawić Grekowi bardzo trudne warunki. Obaj panowie w drodze do tego meczu stracili tylko po jednym secie. Rok temu na kortach ziemnych w Monte Carlo Rosjanin zdołał wygrać z Grekiem 2:1, także wie jak przeciwstawić się Tsitsipasowi, który w Paryżu jest naprawdę świetnie dysponowany i w końcowym rozrachunku powinien być górą, lecz kurs na jego zwycięstwo jest zbyt niski, więc gram tutaj over 37,5 gema.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Tsitsipas - Medvedev
Tsitsipas
1,48 Fortuna
Tsitsipas -1,5 seta
1,85 STS
Tsitsipas -2,5 seta
3,0 STS

Przecież Medvedev nie umie grać na cegle. To że doszedł tak daleko, to i tak spore zaskoczenie jak dla mnie. Tsitsipas mógłby znów poganiać się w berka z Djokovicem, a ma za zadanie pokonać tylko Rosjanina. Wg mnie bezapelacyjnie na Stefanosa. Na takie mecze się czeka tygodniami, by zarobić. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
To co odwalil Medvedev w ostatnim gemie poezja a przy meczowej to chyba zaskoczyl kazdego oprocz Greka.

Tsitsipas swietny wystep,teraz ciezka batalia z Niemcem, ktory na bank urwie chocby seta I czeka nas widowisko pierwszej klasy bo obaj w gazie
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Djoko - Berettini, Berettini over 1,5 podwójnych błędów serwisowych @ 1,75 Fuksiarz

Double faulty Mateo na Rolandzie dotychczas : 4 z Danielem, 2 z Corią , 2 z Kwonem. 3 z 4 dotychczasowych rywali Djoka zrobili conajmniej 2 dubelki, Sandgren miał 1 . W ich meczu w 2019 Berrettini 2 double fault. Mateo będzie musiał tutaj ryzykować na 2 serwisie więc jak zorientuje się z jakim returnem będzie miał doczynienia ryzyko podejmie większe. W setach nr 2 i 3 kiedy pojawi się zmęczenie spodziewam się u Włocha tego typu błędów. Typ do przemyślenia. Kurs wg mnie warty gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Djokovic - Berrettini
tie-break w spotkaniu - tak
1,90 Fortuna

Djokovic będzie czarował na korcie i wygrywał przegrane gemy, natomiast póki ochoty do gry starczy Berrettini będzie bombardował Serba serwisami i trzymał podanie. Stawiam, że dojdzie do tie-breaka w pierwszym secie, Djokovic go ugra i Włoch popłynie z ambicją a mecz zakończy się szybkim 3:0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Djokovic - Berrettini
Typ: Berrettini +1,5 seta
@3.25 FORTUNA


Numer jeden światowego rankingu Novak Djokovic przeżywał ogromne problemy w spotkaniu IV rundy, gdy naprzeciw siatki pojawił się 18-letni Lorenzo Musetti. Włoch prowadził już 2:0 w setach. Niestety sił na wyniszczające wymiany z doświadczonym Serbem wystarczyło Musettiemu jedynie na te 2 sety. Djokovic ma bardzo dobry bilans pojedynków grając na poziomie 1/4 finałów w turniejach Wielkiego Szlema – 31:4! Dziś Serb wg bukmacherów też jest faworytem, grając z innym Włochem - Matteo Berrettinim. Matteo zawiesi poprzeczkę moim zdaniem zdecydowanie wyżej niż jego młodszy rodak. Matteo w tym sezonie wygrał na kortach ziemnych w Belgradzie, oraz dotarł do finału Madryt Masters! Zajmuje obecnie dziewiątą pozycję w rankingu światowym! Szkoda, że Federer potraktował ten turniej jako przetarcie przed Wimbledonem i po ciężkim ponad 3,5h pojedynku z Koepferem nie wyszedł na pojedynek z Berrettinim. Ale mniejsza z typ. Reasumując, kursy moim zdaniem zdecydowanie przesadzone przez bukmacherów i upatruję w tym spore value. Stawiam, że Włoch w dzisiejszym pojedynku wygra przynajmniej dwa gemy lecz nie wykluczam też niespodzianki w postaci jego zwycięstwa. Sakkari już dała dzisiaj zarobić, mam nadzieję, że i Włoch dołączy do jej grona
:)
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
To polfinaly nuda. Djokovic bez szans, Zverev troche wieksze szanse, ale i tak raczej przegra, to chyba jasn youtcome dla kazdego kto oglada mecze

Pytanie czy w finale Tsitsipas ma szanse zrobic krzywde Nadalowi? Thiem bez kontuzji by mial, Tsitsipas raczej przegra, Niemiec w ogole jest bez szans

Jesli ja bym wystawial kursy to dalbym Nadal - Djokovic 1,15 Nadal
Tsitsipas - Zverev 1,4 Tsitsipas

I final Nadal - Tsitsipas 1.3

Ciekawe o ile sie pomyle
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja bym kurs dal z 1,3 na Nadala, Djoko to Djoko.

E
Patrze, ze juz sa 1,36 na Hiszpana, dla wielu lokata 36% ale lepiej chyba sobie w spokoju obejrzec ten mecz, bo spektakularnych wymian i winnerow nie zabraknie.

Jedyne w Co bym szedl w pofinach to zagrac, ze bedzie 5 setow w obu I mysle, ze cos siadzie.W jednej parze obydwaj glodni Szlema, obaj w kapitalnej formie I obaj nie odpuszcza.W drugiej zas starszy wyjadacze, Wiadomo Nadal mistrz clayu,z drugiej strony mentalnie przede wszystkim mega mocny Djokovic I spodziewam sie zacietych meczy w obu starciach
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Djokovic z Nadalem ma 8-18 na clayu mega przewage Hiszpana ALE Serb dzisiaj popelnil tylko 19 UE na 4 rozegrane sety a Nadal zas 29 ze Schwartzmanem, co jakies przelozenie moze miec w piatek.Poza tym 1/4 I 1/8 bez niespodzianek wiec tez daje do myslenia 🤔
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Znowu podrzuce swoje przemyślenie odnośnie półfinałowego szlagieru. Rok temu byłem przekonany, że over 3,5 seta to coś pewnego, coś na co postawiłbym dom (na szczęście nie postawiłem) i liczył hajs jeszcze przed pierwszym "gwizdkiem". Jak było to każdy widział. Nole grał źle i fatalnie w dwóch pierwszych setach, Nadal był ścianą nie do przebicia. W trzecim dał nadzieje, ale jak Rafa wrzucił wyższy bieg to skończyło się łatwo. Paradoksalnie Schwartzman wydawał mi się wtedy w życiowej formie, a nie ugrał seta z Rafą. Z kolei wczoraj ugrał seta, w trzecim gorszy nie był, a w formie jest dosyć przeciętnej moim zdaniem. Reasumując wydaje mi się, że jeżeli mecz odbędzie się w sesji dziennej przy otwartym dachu to over 3,5 seta wejdzie, jeżeli natomiast wrzucą go do sesji wieczornej to może być różnie.
Drugi półfinał skłaniam się do grania w stronę Tsitsipasa, chociaż Zverev naprawdę zmiótł z kortu Keia i Fokine, był prawie bezbłędny.
 
Ostatnia edycja:
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Bóle znaffców odnośnie Świątek w dziale WTA bezcenne;) jak mówił klasyk słychać wycie znakomicie.
Ale do rzeczy bo na margines szkoda czasu.

Andujar P / Martinez P - Bublik A / Golubev 2 1,75 w zależności od bukmachera

Przyznam szczerze obejrzałem spotkanie Bublika i Golubeva i muszę stwierdzić, że grają naprawdę dobry tenis.
Kazachowie w tym sezonie i turnieju mierzyli się już naprawdę z bardzo dobrymi parami i odprawiali je z kwitkiem.
Hiszpanie natomiast w drodze do półfinału mieli słabszych rywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Djokovic jak jakoś dogoni Nadala, to Nadal odleci na wyższy level i Djokovic tylko będzie patrzył jak ucieka mu mecz. Nie ma co analizować. Kurs 1,37 może nie powala, ale ja bym brał z pocałowaniem ręki i bez żadnych hc, bo może dojść do 5-setówki. Djokovic zrobił się znów ambitny, więc ten level Nadal może wejść dopiero na sam koniec 5-setówki. Tak czy siak jutro Nadal win 1,37. Bogu daj zarobić!

Ale Rodionov z typów dnia wygrał kurs ponad 5,00 xD
 
Ostatnia edycja:
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Djokovic Novak - Nadal Rafael

1, Fortuna 3.40
3:6, 6:3, 7:6, 6:2✅
W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Serb 29:28, na kortach ziemnych oczywiście Hiszpan 18:7 jeśli dobrze policzyłem. Można pisać godzinami na temat historii pojedynków tych tenisistów. Ostatni raz spotkali się w tegorocznym turnieju w Rzymie gdzie wygrał Nadal 7:5, 1:6, 6:3. Tam typowałem wygraną Nadala, udało się zobaczymy co będzie tym razem. Ile ludzi tyle opinii, więc hejty zawsze się znajdą do tej analizy.

Rafa wygrał tutaj 13 razy, w tym roku bilans 24/3, w tym 19/2 na cegle. Początek sezonu na tych kortach nie miał udanego, przegrał z Rublovem w trzech setach, później wygrał w trzech setach z Tsitsipasem w Barcelonie. W Madrycie przegrał 2:0 ze Zvierevem, no i później wygrał w Rzymie w trzech setach właśnie z Djoko. Nie ma co się oszukiwać, ale w tym turnieju naprawdę jeszcze nie miał godnego rywala, a jakieś tam zastoje miał. Pierwsza runda, 3 set z Popyrinem, kangur miał dwie setowe i pierwszą ze smecza wali w aut, druga stu procentowa sytuacja podobnie. Druga runda, drugi set z Gasquetem 5:4 serwis, zaczyna od 0:40 i daje się złamać. Z Sinnerem pierwszy set był mocno zagrożony, ale wyszedł z opresji. Ze Schwartzmanem stracił seta. Wiem, że to są szczegóły, ale może bardzo ważne? Jeśli tacy rywale gdzieś tam trochę postawi to wiadomo, że Djoko tym bardziej ma szanse. Hiszpan w Rolland Garros ma serię 28 meczów wygranych z rzędu, stracił tylko 3 sety? Czy kiedykolwiek odpadł tutaj w półfinale? Nigdy! Miał kilka trudniejszych meczów czy odpadał sensacyjnie, ale o takiej historii to pisać nie będę.

Tsitsipas, Djokovic to są tenisiści którzy aktualnie mogą powalczyć z Hiszpanem na mączce. Dokonania Serba w tym roku to 26/3, clay 16:3. Przed rozpoczęciem tego szlema napisałem, że wątpię iż Novak wygra ten turniej. Pisałem tak po marnym występie w Belgradzie gdzie męczył się z kelnerami, po tym jak sensacyjnie odpadł z Evansem czy Karatsevem. Ta wygrana w Belgradzie nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia a wręcz przeciwnie, byłem zażenowany postawą gospodarza. Aczkolwiek co innego marna 250 tka a co innego Rolland Garros. Nole miał najcięższy mecz z Musettim gdzie wyciągnął mecz ze stanu 0:2 na 2:2 i kontuzje rywala. Dwa pierwsze sety, bardzo dobry i wyrównany mecz, później Djokovic rozgromił Włocha. Ćwierćfinał z Berrettinim 3:1 i tam lider światowego rankingu pokazał dlaczego jest numerem jeden, mimo straconego seta rozegrał fenomenalny mecz.

Pamiętajmy to jest tylko sport, od 4 rundy wygrywają tylko faworyci.....Zobaczymy czy to będzie kolejny pogrom króla mączki czy numer jeden światowego rankingu wyjdzie zwycięsko. Nadal miał mniejsze zastoje, Djokovic większe. Kieruję się przeczuciem, zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Djokovic-Nadal 2 @1.4

Nadal, skoro zwsze tak jest na French Open to nie sadze, by tym razem mialo byc inaczej, jesli Rafa wygral wszystkei dotychczasowe mecze z Djokovicem tutaj. W Rzymie byl ciekawy mecz, ale po raz kolejny mozna powtrzac, ze Nadal na paryskich kortach gra jeszcze lepiej, a pojedynek jest w frmule best-of-five.
Co prawda w 1 poscie turnieju postawilem na wygrana turniejowa Nadala, ale typowac mozna, wiec typuje faworyta.
Dla Nadala to po prostu najwazniejszy turniej w roku, a ten mecz jest prawdopodobnie kluczowy. Singlowo oczywisce nie, ale jest w czym wybierac wiec ten kurs do skumulowania wyzszego kursu pownien sie przydac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
moze Nadal nie jest w formie zycia, ale po prostu nie widac kogos, kto mu ten tytul odbierze. Starzy mistrzowie sa posypani (Federer) albo odstaja mu jeszcze bardziej na clayu niz w najlepszych czasach (Djokovic) a mlodzi jak zwykle spietrani ze moga wygrac.

Jedynym ktory mial szanse byl Thiem, obym sie mylil bo Nadala na French open porownuje do wystawiania zmarlej miesiace temu babci do okna co miesiac piatego, , zeby listonosz przyniosl kolejna emeryture, ale widokow na to zeby tu ktos go pokonal nie ma
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
moze Nadal nie jest w formie zycia, ale po prostu nie widac kogos, kto mu ten tytul odbierze. Starzy mistrzowie sa posypani (Federer) albo odstaja mu jeszcze bardziej na clayu niz w najlepszych czasach (Djokovic) a mlodzi jak zwykle spietrani ze moga wygrac.

Jedynym ktory mial szanse byl Thiem, obym sie mylil bo Nadala na French open porownuje do wystawiania zmarlej miesiace temu babci do okna co miesiac piatego, , zeby listonosz przyniosl kolejna emeryture, ale widokow na to zeby tu ktos go pokonal nie ma
To chyba nie ogladales spotkan Tsitsipasa. Jesli zagrają razem w finale to Grek wedlug mnie ma spore szanse na pokonanie Hiszpana
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
To chyba nie ogladales spotkan Tsitsipasa. Jesli zagrają razem w finale to Grek wedlug mnie ma spore szanse na pokonanie Hiszpana
Nadal jest tak pewny siebie ze nawet niebawil sie w odpuszczanie, ten pamietny final trzysetowy w ostatnich tygodniach, juz nie pamietam gdzie (Madryt?). Normalnie by wypusil mlokosa by ten uwierzyl w sibie i sie przejechal, a tymczasem nawet sie nie bawil w odpuszczanie.

Jest pewny siebie Nadal
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Co do Novaka to widzę u niego znów możliwość grania forhendowych krótkich crossów w karo serwisowe, którymi wręcz gnębił Rafe w latach swojej świetności na mączce i wygrywania z nim regularnie na tej nawierzchni. Nie wiem czy operacja łokcia mu to uniemożliwiała do tej pory i dopiero odzyskał taką możliwość, ale jeżeli będzie tak grał jak wtedy to może być ciekawy mecz, ale poprzedni finał nauczył mnie tego, że ten mecz jest do oglądania, a nie do grania ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
I 24,7K

iti

Użytkownik
Nie mam w zwyczaju komentować meczów w trakcie, ale niedzielny mecz jest zbędny. Dzisiaj jest prawdziwy finał. Novak gra tak jak przed laty, kiedy - nie boje się tego napisać - zamiatał Nadalem po mączce. Te krótkie crossy wróciły. Po cichu liczę na pięciosetówke, mimo że nie przepadam za Nadalem.
Nawet kibiców nie wyprosili, bo ten mecz jest tak genialny, że szkoda byłoby go grać bez kibiców.

Edit: Ten mecz był genialny jeżeli chodzi o poziom i nawet jak komuś jakiś zakład nie wszedł to nie ma co się denerwować. Mogło to pójść w dwie strony. Obaj byli genialni i pokazali poziom, jakiego nie widziałem od dobrych kilku miesięcy.
 
Ostatnia edycja:
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
3-1 trochę przekłamuje różnicę klas między oboma graczami. Gdyby Nole nie wszedł tak beznadziejnie w mecz to pozamiatałby Nadala w 3 setach. Dziś Hiszpan łamany jak zapałka, a z drugiej strony nie potrafił przełamać w kluczowych momentach. Bardzo dobrze się stało, bo od tej dominacji Nadala na clayu już się chciało rzygać. Wrócił stary dobry Djokovic, który moim zdaniem w swoim szczycie był dużo lepszym graczem niż Nadal kiedykolwiek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom