>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: French Open (30.05.2021 - 13.06.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
rolandgarros_tournlogo.png


Miejsce: Paryż, Francja
Data rozgrywania: 30.05.2021 - 13.06.2021
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: Wielki Szlem
Pula nagród: €17,171,108
Oficjalna strona turnieju: https://www.rolandgarros.com/en-us/
Lista Startowa: https://www.rolandgarros.com/en-us/players
Drabinka: https://www.rolandgarros.com/en-us/results/SM?round=1
Plan gier: https://www.rolandgarros.com/en-us/order-of-play?date=2021-05-26
Zwycięzca singla:
R. Nadal
Zwycięzca debla: K. Krawietz/A. Mies

Zestawienie kursów (Fortuna):


Bez tytułum.jpg



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Świątek&Sabalenka&Ruud&Zverev&Tsitsipas 1-16 @6.22
Na wstępnie puściłem sobie takie AKO teoretycznie wszyscy po drodze mają zawodników z którymi powinni sobie poradzić i nie widać tam jakiegoś mega zagrożenia przez 3 rundy powinni przejść.
Dajcie znać co myślicie.
 
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Ja zacznę sobie turniej od typów długoterminowych.

Najwięcej asów w całym turnieju:
Opellka 3.0 betclic
Isner 5.0 betclic

Opelka w pierwszej rundzie wylosował Martina, który na pewno jest w jego zasięgu patrząc po tym co zaprezentował w Rzymie. W drugiej rundzie ewentualnie Munar albo Thompson i tutaj też mecz jest do wygrania. Zakładając, że byłby to Munar to poprzeczka idzie w górę, ale mimo wszytko też jest do pokonania. Dalej nie wybiegam w przyszłość. 3 mecze i rekord turnieju może być pobity. Natomiast Isner, który gra na dzień dobry z Querreyem, pierwszy mecz to będzie mnóstwo asów bo o przełamanie w tym spotkaniu będzie bardzo trudne. W kolejnej rundzie ewentualnie Krajinovic albo Martreter, też do przejścia później zapewne Tsitsipas to już zapewne porażka. Te dwa typy na pewno godne uwagi.

Podczas turnieju ( kobiet jak i mężczyzn) będzie przynajmniej jedna dyskwalifikacja? Tak fortuna 27.0

Typ bardzo egzotyczny, ale za kilka złotych można się pobawić. Kto się spodziewał, że Djokovic odpadnie w taki sposób w USA? Nikt. Oczywiście jestem daleki od tego, że to będzie on. Ale w trunieju gra setki tenisistów i tenisistek, mnóstwo temperamentów może komuś się zagotuje czajnik i coś roz*li dla zasady.

Moim zdaniem bez sensu stawiać na wygraną Nadala po 1.50-1.70.

Ktoś ma swoje typy?
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Mam pytanie o mecz Verdasco. Dlaczego kursy zmieniły się z 1.85 - 1.85 na 1.5 - 2.4 na stronę Kolby? Czy jest to kwestia jakiegoś drobnego urazu Hiszpana? Zdaję sobie sprawę, że Molcan zmiótł go ostatnio z kortu, ale może Hiszpan nie chciał już grać więcej przed szlemem. We wcześniejszych meczach spisał się całkiem dobrze. Jak dla mnie Verdasco w pełni dyspozycji jest jak najbardziej w stanie wygrać to spotkanie i po kursie 2.44 w betfanie go pobieram.
Verdasco @2.44 betfan
Z długoterminówek pograłem:
Gauff 1-16 @1.90
Sabalenka 1-16 @1.54
Tsitsipas 1-8 @1.46
AKO 4.27 fortuna

Sabalenka ma szansę na swój historyczny sukces na French Open i dotarcie do czwartej rundy. Nie ma bowiem jakiejś strasznie trudnej początkowej drabinki. To samo Gauff. Pierwsze dwa mecze będzie ona miała naprawdę dosyć łatwe. W trzecim może zagrać najprawdopodobniej z Brady lub Sevastovą. Na tę chwilę są to rywalki w jej zasięgu. Biorąc pod uwagę dobre występy nastolatki ostatnio na clayu i ciekawy kurs również to pobieram. Dodaję do tego Tsitsipasa, dla którego brak wejścia do ćwierćfinału, a nawet półfinału będzie sporym rozczarowaniem. Nie widzę rywala, który mógłby w meczu do czwartej rundu z nim urwać choćby dwa sety.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam serdecznie, zadnej wzmianki nt. meczu rodaka, czy moglby mnie ktos oswiecic i grono innych użytkowników czemu kursy na 154 rakietę Zandchulpa z naszym jest kurs 2.2 a na naszego 1.7?tamten z historii widzę że przegrane w Challengerach z ogórkami,nasz w jakimś domku?z góry dzieki
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Może dlatego, że HH słabo wypada w wielkim szlemie, z reguły szybko odpada i zazwyczaj z niżej notowanymi zawodnikami.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja zacznę sobie turniej od typów długoterminowych.

Najwięcej asów w całym turnieju:
Opellka 3.0 betclic
Isner 5.0 betclic

Opelka w pierwszej rundzie wylosował Martina, który na pewno jest w jego zasięgu patrząc po tym co zaprezentował w Rzymie. W drugiej rundzie ewentualnie Munar albo Thompson i tutaj też mecz jest do wygrania. Zakładając, że byłby to Munar to poprzeczka idzie w górę, ale mimo wszytko też jest do pokonania. Dalej nie wybiegam w przyszłość. 3 mecze i rekord turnieju może być pobity. Natomiast Isner, który gra na dzień dobry z Querreyem, pierwszy mecz to będzie mnóstwo asów bo o przełamanie w tym spotkaniu będzie bardzo trudne. W kolejnej rundzie ewentualnie Krajinovic albo Martreter, też do przejścia później zapewne Tsitsipas to już zapewne porażka. Te dwa typy na pewno godne uwagi.

Podczas turnieju ( kobiet jak i mężczyzn) będzie przynajmniej jedna dyskwalifikacja? Tak fortuna 27.0

Typ bardzo egzotyczny, ale za kilka złotych można się pobawić. Kto się spodziewał, że Djokovic odpadnie w taki sposób w USA? Nikt. Oczywiście jestem daleki od tego, że to będzie on. Ale w trunieju gra setki tenisistów i tenisistek, mnóstwo temperamentów może komuś się zagotuje czajnik i coś roz*li dla zasady.

Moim zdaniem bez sensu stawiać na wygraną Nadala po 1.50-1.70.

Ktoś ma swoje typy?
Ja to zbytnio nie kojarze dyskwalifikacji na Szlemie,tylko Djoko w USA I Nalbandian kiedys za kopniecie sedziego a tak to nie pamietam by ktos jeszcze byl zdyskwalifikowany na Szlemie.Pewnie ktos byl ale zakladajac ze np ktos jest zdyskwalifikowany na zalozmy 20 szlemow to masz tylko 5% szans z matematycznego punktu widzenia I nawet ten kurs 27 jak dla mnie nie wart zadnych pieniedzy.

Co do typow na jutro to wg mnie kilka niespodzianke bedzie ale strasznie ciezko je wyczuc. Na pewno zagram Jakies hc na Chardego bo to stary Lis a w Paryzu gra sie zwykle Francuzom dobrze.Grek top swiatowy ale Chardy bedzie walczyc I ciekawy jestem tej intesywnosci w ost tyg Tsitsipas a czy nie wyjdzie mu bokiem.

Drugi typ to Kecmanovic po 2,5 z Evansem.Brytol gral kapitalnie w ostatni czasie a Serb slabiutko ale to jest Szlem I poza tym buk tez nie szaleje z faworyzowaniem Evansa a Kecmanovic potencjal ma.

Zastanawiam mnie Simon.Fucs rok temu sprawi sensacje ogrywajac Medvedev a, moze tym razem odpadajac sprawi? 7 kusi na Simon a.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
N 999

Nairoq

Użytkownik
Świątek&Sabalenka&Ruud&Zverev&Tsitsipas 1-16 @6.22
Na wstępnie puściłem sobie takie AKO teoretycznie wszyscy po drodze mają zawodników z którymi powinni sobie poradzić i nie widać tam jakiegoś mega zagrożenia przez 3 rundy powinni przejść.
Dajcie znać co myślicie.
Bardzo dobry kupon dorzucił bym jeszcze Rubleva i Barty
Post automatycznie złączony:

Ja zacznę sobie turniej od typów długoterminowych.

Najwięcej asów w całym turnieju:
Opellka 3.0 betclic
Isner 5.0 betclic

Opelka w pierwszej rundzie wylosował Martina, który na pewno jest w jego zasięgu patrząc po tym co zaprezentował w Rzymie. W drugiej rundzie ewentualnie Munar albo Thompson i tutaj też mecz jest do wygrania. Zakładając, że byłby to Munar to poprzeczka idzie w górę, ale mimo wszytko też jest do pokonania. Dalej nie wybiegam w przyszłość. 3 mecze i rekord turnieju może być pobity. Natomiast Isner, który gra na dzień dobry z Querreyem, pierwszy mecz to będzie mnóstwo asów bo o przełamanie w tym spotkaniu będzie bardzo trudne. W kolejnej rundzie ewentualnie Krajinovic albo Martreter, też do przejścia później zapewne Tsitsipas to już zapewne porażka. Te dwa typy na pewno godne uwagi.

Podczas turnieju ( kobiet jak i mężczyzn) będzie przynajmniej jedna dyskwalifikacja? Tak fortuna 27.0

Typ bardzo egzotyczny, ale za kilka złotych można się pobawić. Kto się spodziewał, że Djokovic odpadnie w taki sposób w USA? Nikt. Oczywiście jestem daleki od tego, że to będzie on. Ale w trunieju gra setki tenisistów i tenisistek, mnóstwo temperamentów może komuś się zagotuje czajnik i coś roz*li dla zasady.

Moim zdaniem bez sensu stawiać na wygraną Nadala po 1.50-1.70.

Ktoś ma swoje typy?
Barty 1/8 1.9
Świątek 1/8 1.72
Sabalenka 1/16 1.54
Trzy najlepsze zawodniczki na mączce w tym sezonie

Nadal 1/4 1.21
Djokovic 1/4 1.37
Tsitsipas 1/8 1.46
Rublev 1/16 1.49
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
A wg mnie Sabalenka bedzie miec ciezko dojsc do 1/16 Konjuh,Sasnowicz I Pawluczenkowa czyli potencjalne rywalki moga za skoczyc Sabalenka jak beda mialy dzien.Sabalenka gra mocny,silowy tenis ale jak jest pod forma to wyrzuca jak leci wiec uwazal bym bo Pavlyu ostatnio bardzo solidne grala a Konjuh to talent.
 
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Khachanov Karen - Vesely Jiri
Vesely wygra seta, tak 1.61 Fortuna
6:1,6:3,6:3 ❌ Ta jasne....
Rosjanin od dłuższego czasu obniżył loty , dość niedawno 8 ATP, aktualnie 25. Niby bardzo uniwersalny tenisista, ale mimo wszytko ta mączka mu jakoś nie leży od dwóch sezonów. W bieżącym sezonie 4/5 d*py nie urywa, gdzie dopiero w ostatnim turnieju przed Rolland (w Lyonie) zanotował 3 wygrane co podreperowało jego staty. Przegrał z Carreno-Busta 2:0, Nishikori, Norrie, Delbonis po 2:1 (w trzecim do zera), strata seta z Bonzim i ostatnio raz jeszcze porażka z Norrie aż 6:1, 6:1. To ewidentnie świadczy, że nie jest w najwyższej formie.

Czech przez kontuzje tegoroczna nie spisuje się dobrze 7/10, 2/5 na clayu. Widziałem jego mecz w Parmie z Paulem, gdzie Vesley powinien wygrać to w dwóch setach. Prowadził z setem a w drugim miał przewagę przełamania i 2 czy 3 szanse na podwójne przełamanie, ale Amerykanin wyciągnął mecz. Mimo wszystko zębaty w tamtym meczu zaprezentował się bardzo dobrze, 14 asów, solidnie serwował i trzymał głęboko piłkę dzięki swojemu top spinowi z lewej ręki. Waży z 5 kg więcej niż powinien to widać gołym okiem.

Panowie grali ze sobą w poprzedniej edycji tego turnieju i po zaciętym boju wygrał Kachanov 6:1, 6:7, 7:6 7:6. Dla Czecha to najlepsza nawierzchnia, zagrał dobry mecz z Paulem a Karen grubo pod formą. Stawiam, że Vesley ugra seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Witam serdecznie, zadnej wzmianki nt. meczu rodaka, czy moglby mnie ktos oswiecic i grono innych użytkowników czemu kursy na 154 rakietę Zandchulpa z naszym jest kurs 2.2 a na naszego 1.7?tamten z historii widzę że przegrane w Challengerach z ogórkami,nasz w jakimś domku?z góry dzieki
10 maja w Rzymie Hubert skreczował z powodu złego samopoczucia, a Holender tanio skóry nie sprzeda.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Kecmanović 2.75 Unibet
Mnie Evans na mączce ani trochę nie przekonuje. Nie zmieni tego nawet dobry występ w Monte Carlo. Serb to utalentowany zawodnik. Były numer 1 rankingu juniorskiego i na pewno nie jest tu bez szans.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja zacznę sobie turniej od typów długoterminowych.

Najwięcej asów w całym turnieju:
Opellka 3.0 betclic
Isner 5.0 betclic

Opelka w pierwszej rundzie wylosował Martina, który na pewno jest w jego zasięgu patrząc po tym co zaprezentował w Rzymie. W drugiej rundzie ewentualnie Munar albo Thompson i tutaj też mecz jest do wygrania. Zakładając, że byłby to Munar to poprzeczka idzie w górę, ale mimo wszytko też jest do pokonania. Dalej nie wybiegam w przyszłość. 3 mecze i rekord turnieju może być pobity. Natomiast Isner, który gra na dzień dobry z Querreyem, pierwszy mecz to będzie mnóstwo asów bo o przełamanie w tym spotkaniu będzie bardzo trudne. W kolejnej rundzie ewentualnie Krajinovic albo Martreter, też do przejścia później zapewne Tsitsipas to już zapewne porażka. Te dwa typy na pewno godne uwagi.

Podczas turnieju ( kobiet jak i mężczyzn) będzie przynajmniej jedna dyskwalifikacja? Tak fortuna 27.0

Typ bardzo egzotyczny, ale za kilka złotych można się pobawić. Kto się spodziewał, że Djokovic odpadnie w taki sposób w USA? Nikt. Oczywiście jestem daleki od tego, że to będzie on. Ale w trunieju gra setki tenisistów i tenisistek, mnóstwo temperamentów może komuś się zagotuje czajnik i coś roz*li dla zasady.

Moim zdaniem bez sensu stawiać na wygraną Nadala po 1.50-1.70.

Ktoś ma swoje typy?
Jeżeli ktoś ma zostać zdyskfalifikowany, to będzie Benoit Paire. Liczę, że głowa mu się zagotuje w meczu z Ruudem, który pewnie i tak się skończy 3:0. Gramy przecież właśnie do 3 wygranych setów, więc Paire ma czas żeby opluc kort, rzucić krzeslelkiem, czy uderzyć sędziego Piłka.
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Witam serdecznie, zadnej wzmianki nt. meczu rodaka, czy moglby mnie ktos oswiecic i grono innych użytkowników czemu kursy na 154 rakietę Zandchulpa z naszym jest kurs 2.2 a na naszego 1.7?tamten z historii widzę że przegrane w Challengerach z ogórkami,nasz w jakimś domku?z góry dzieki
1622375966747.png

Hubertowi przez ostatnie 2 lata ewidentnie nie idzie mączka. Co innego na hali na której odnosi ogromne sukcesy. Natomiast przez ostatnie 2 lata? Wygrane z zupełnymi amatorami tenisa w Poznaniu oraz przez ostatni rok wymęczone wygrane 2:1.

Hubert jest graczem który doskonale sobie radzi na nawierzchni halowej. Operuje sprytem i techniką której niestety nie sposób powtórzyć na mączce, ponieważ w niej liczą się walory siłowe. W przeciwieństwie do Igi Świątek. Na mączce Iga niszczy wszystkich - na hali z czasu też, ale nie czuje się tak świetnie jak na mączce. Tak samo Hubert Hurkacz. Dlatego typowałbym w stronę Holendra. Jak przejdzie holendra - daję dwie, trzecia runda max. Oczywiście chciałbym się pomylić, ale typowanie przeciwko polskim graczom/zespołom jest sprzeczne z moimi zasadami. Szczególnie po tak niskim kursie na Zandschulpa.

Jedyny wyjątek mógłbym zrobić w europejskich pucharach gdzie zapowiada się na ogromny under w wykonaniu Legii w europejskich pucharach na samym początku. Takiego antyfutbolu w polskiej lidze jaki jest w tym sezonie nie widziałem już dawno. Przełoży to się w pucharach - jedynie liczę na bogaty sztab myśli Czesia Michniewicza ale gdy Legia trafi w LM na amatorów na wyjeździe można grać sowity under.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Witam serdecznie, zadnej wzmianki nt. meczu rodaka, czy moglby mnie ktos oswiecic i grono innych użytkowników czemu kursy na 154 rakietę Zandchulpa z naszym jest kurs 2.2 a na naszego 1.7?tamten z historii widzę że przegrane w Challengerach z ogórkami,nasz w jakimś domku?z góry dzieki
Marek Furjan opowiadał, że nie wiadoma jest dyspozycja Huberta na ziemi miał problemy zdrowotne, później jakieś choróbsko ale niby teraz mocno trenował i jest z nim w porządku. Generalnie nawierzchnia nie jest najlepsza pod Huberta ale sam osobiście uważam, że tą 1 rundę przejdzie
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zverev A. - Otte
Otte +2,5 seta
3,05 STS

Zverev ma wszelkie papiery, by wygrać ten mecz. Z kolei Otte w bardzo dobrym stylu przeszedł kwalifikacje. Jeśli forma u niego rośnie, ma szanse zaskoczyć Zvereva i urwać mu seta. Kurs jest bardzo zachęcający, a Otte w kwalifikacjach wygrywał naprawdę wysoko i pewnie. W challengerach też pogrywał sobie na niezłym poziomie. Dla mnie zaskoczenie w meczu i bach set dla prosperującego Otte. Do tego gra dwóch Niemców, przyszywany i rodowity. Może być ciekawie w psychice obu panów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Botic Van De Zandschulp - Hubert Hurkacz
Typ: Botic Van De Zandschulp wygra dokładnie jeden set
@4.30 FORTUNA

Hubert Hurkacz rozpocznie dziś popołudniu rywalizację w turnieju Roland Garros. Polak rozstawiony jest z numerem 19. i zmierzy się z niżej notowanym Boticem Van De Zandschulp'em. Hurbert wcześniej tylko raz przebrnął pierwszą rundę. Jak pójdzie mu dziś? Forma Huberta to duża niewiadoma. W Roland Garros wystąpi po chorobie. Zmagał się z infekcją, a później nadrabiał treningowe zaległości. Nasz Rodak po sukcesie w Miami Open próbował pójść za ciosem na kortach ziemnych. Jednak pierwsze występy Hurkacza na mączce w tym sezonie delikatnie mówiąc nie były zbyt udane. Ostatni mecz Hubert rozegrał 10 maja w Rzymie, kreczując w trakcie pojedynku z Lorenzo Musettim. Rywal Huberta, czyli Holender Van De Zandschulp (ATP: 154) do głównej drabinki w Paryżu przebił się przez kwalifikacje. Ma za sobą już trzy wygrane mecze na Paryskiej mączce. To może być atut Holendra, jednak w końcowej wygranej w tym meczu stawiałby Huberta, który po przerwie powinien być głodny gry. Zakład na to, że Polak straci dokładnie jednego seta daje moim zdaniem spore value i postanawiam zaryzykować taki typ.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Szacunek dla Pabla zagrał bardzo dobre spotkanie ciekawe jaki tam kurs musiał być przy 2:0
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
O ile Thiema jeszcze porażkę jestem w stanie jakoś zrozumieć o tyle popis Dimitrova 2:0 5:1 w trzecim i poddany mecz to już jest jakiś kiepski żart 😉
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom