>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Wielki Szlem: French Open (30.05.2021 - 13.06.2021)

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
O ile Thiema jeszcze porażkę jestem w stanie jakoś zrozumieć o tyle popis Dimitrova 2:0 5:1 w trzecim i poddany mecz to już jest jakiś kiepski żart 😉
Lepiej skreczować niż grać z bólem i złapać jeszcze większą kontuzje, a ja porażki Thiema nie mogę zrozumieć, z kim jak z kim ale z drewnianym Andujarem, który młodzieńcem już nie jest przegrać wygrany mecz, no cóż Thiem powinien używać czasem więcej głowy niż siły podczas mecz bo inteligentnie to dziś on nie grał, a Andujar i tak pewnie aut w next round
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Co z tym Hurkaczem chlop ma taki potencjal a z challengerowcami przegrywa,zaraz pewnie odpadnie
Może i ma potencjał ale również ma słabo psyche. Jak mu idzie, jak rywale popełniają błędy to wygrywa. Jak coś zaczyna dziać się nie po jego myśli to łapie blokadę i z gema na gema coraz bardziej nie istnieje.
 
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Querrey Sam - Isner John
Betclic 1.70 Isner over 26.5 asów serwisowych
22❌
W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Querrey 5:3, gdzie większość tych meczów była bardzo zacięta. Natomiast nigdy nie spotkali się w turnieju wielkiego szlema. Dla jednego jak i drugiego nawierzchnia ziemna to najgorsza i mają tutaj nędzne osiągnięcia. Mimo wszystko kibicuje Isnerowi, ale nie zdziwi mnie tutaj mocno overowy wynik gemowy czy setowy. Sam 198 cm wzrostu a John 208 cm czyli będzie serwis na serwis, naprawdę będzie ciężko o przełamanie. A co za tym idzie dziesiątki asów serwisowych. Mimo, że mają potężny zasięg i najwolniejsze z możliwych kortów to na returnie będzie ciężko coś osiągnąć. Chociaż z tego co mówią gracze, specjaliści oraz sami gracze to korty jak na ziemne są szybkie. Spotykają się dwie strzelby, uważam że Isner pokryje tą linię. Nie ma co więcej biadolić.
 
Ostatnia edycja:
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Kohlschreiber - Verdasco over 37.5 1.85

Obaj Panowie mają za sobą już swój świetlny czas, obaj doświadczeni, ale wiadomo wieku się nie przeskoczy i czuje, że będzie tutaj dużo przestojów w grze i przełamań. Nie sądzę, że będzie to spotkanie 3 setowe, bardziej celuje w 4 sety typu 63 67 46 64. Over powinien być pokryty, to jest wielki szlem więc myślę, że każdy w jakiś sposób chce się pokazać.

De Minaur - Travaglia - over 37.5 1.80

Tutaj też wielka niewiadoma bo jeśli obaj będą w formie meczowej to może być to całkiem bliski mecz. Nie sądzę, aby były 3 sety, a bardziej wyrównane spotkanie. Travaglia zawsze przyzwoity, natomiast De Minaur to prawdziwa bomba zegarowa, różnych rzeczy się można po nim spodziewać, mało meczy ostatnio grał, więc ja stawiam tutaj na minimum 4 sety które będą wyrównane 64 67 63 64.


Mager - Millman over 37.5g 1.85

Solidny rzemielsnik na mączce Włoch Mager to zawsze gwarancja nie odpuszczania i pewnego poziomu dzięki czemu Millman nie będzie miał tutaj łatwo. Australijczyk najlepiej natomiast czuje się na szybszych nawierzchniach, ale w przeszłości sprawił już na mączce nie jednemu problemy (Zverev, Bautista czy ostatnio Lajovicia pokonał). Pokuszę się o to m, że będzie to długie spotkanie które będzie na styku.
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Ciężko się czyta tą krytykę o Hubercie.
Nie wiem co cięższe - czy te stawianie przeciwko Świątek na mączce która jest obecnie numerem nie "1" a "0" na tym korcie pisząc jednozdaniowe analizy czy właśnie krytyka na Huberta.
To jest niestety nie jego wina że odpada z challengerowcami a bardziej wasza wina z racji braku pojęcia o tenisie.
Post wcześniej wyjaśniłem dlaczego Hubertowi nie idzie. To nawet bukmacherzy wiedzieli ustalając kursy. I ja też wyjaśniłem dlaczego Hubert bardziej się męczy na mączce niż czerpie przyjemność. Ale zagrać - zagrał, choćby za sam występ zarobi. Po co ma się męczyć skoro nie chce mu się grać? Może nie lubi? Dobra decyzja Huberta, nie ma co się męczyć jak się nie chce grać na mączce. Chłopak już się dorobił na tyle, że może czerpać przyjemność z gry na jednym korcie. I lepiej się w tym specjalizować aby zarobić więcej.
Na hali Hubert kończyłby akcje szybciej. Tutaj zepchnął do głębokiej defensywy Holendra który długo trzymał grę. Hubert nie jest przyzwyczajony do takiej gry na hali gdzie gra toczy się szybciej i takiego Holendra skończyłby w akcji zdecydowanie po chwili. Akcje jak na wolny kort przystało - były długie i finalnie Hubert nie mógł znaleźć odpowiedniego uderzenia na Holendra przez co popełniał niewymuszone błędy. Taka gra sprawia Hubertowi drogę przez mękę. A po co ma się męczyć zamiast grać swoje? Lepiej poczekać na następny turniej halowy w którym zajdzie daleko na co liczę.
Kursy na ten mecz były jak najbardziej logiczne.
Przepraszam za lekki off-top, ale wręcz musiałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jak to nie jest jego wina?Czy to ja dzisiaj trzymalem rakiete za niego?Bronisz go jakby przegral z Nadalem na clayu i kazdy oczekiwal cudu od niego. Nie, on gral z zawodnikiem, ktory na codzien pyka w chalengerach a wiec Polka nizej a to jest 1z4 najwaznjejszych turniejow w ciagu roku.

Nie stawialem na Polaka ale zal patrzec jak kolejny rodak z potencjalem marnuje kolejny wielki Szlem.Tylko to mnie boli bo malo ktory Polak w ogole dosiega gry w turnieju glownym I jak juz do niego dociera to miloby bylo widziec, ze przynajmniej walczy,zwlaszcza, ze gra ze slabszym po prostu rywalem.

Ogolnie nigdy nie bylem za jakims hejtem na jakiegos gracza ale glaskac Huberta po takim spotkaniu po prostu nie mozna.Zawiodl I tyle.

Poza tym Hubert popelnil 62 niewymuszone bledy czyli jakby oddal 15 gemow samymi bledami 🤔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Jak to nie jest jego wina?Czy to ja dzisiaj trzymalem rakiete za niego?Bronisz go jakby przegral z Nadalem na clayu i kazdy oczekiwal cudu od niego. Nie, on gral z zawodnikiem, ktory na codzien pyka w chalengerach a wiec Polka nizej a to jest 1z4 najwaznjejszych turniejow w ciagu roku.

Nie stawialem na Polaka ale zal patrzec jak kolejny rodak z potencjalem marnuje kolejny wielki Szlem.Tylko to mnie boli bo malo ktory Polak w ogole dosiega gry w turnieju glownym I jak juz do niego dociera to miloby bylo widziec, ze przynajmniej walczy,zwlaszcza, ze gra ze slabszym po prostu rywalem.

Ogolnie nigdy nie bylem za jakims hejtem na jakiegos gracza ale glaskac Huberta po takim spotkaniu po prostu nie mozna.Zawiodl I tyle.

Poza tym Hubert popelnil 62 niewymuszone bledy czyli jakby oddal 15 gemow samymi bledami 🤔
Właśnie i to jest to.
Po co ja piszę x argumentów skoro dociera tylko jeden typu - "krytykujecie Hurkacza".
Stawianie na Huberta mijało się ze sporym ryzykiem przez co wywołała się dyskusja na bazie emocji.
Omówiłem jak krowie na rowie - gdyby zostało zrozumiane to co napisałem przez 2 posty nie byłoby tego posta.
Kto mu każe grać na mączce? Od 2 lat jak go oglądam to widać, że bardziej się na niej męczy niż gra. Dzisiaj było nie inaczej. Po co ma się męczyć? Wziął kasę za uczestnictwo i tyle.
Dlaczego Djoković jest nr 1 a na mączce dostaje z Nadalem? Albo Nadal na mączce dostaje od Djokovicia tak, że ostatnio Djoković w pojedynkach z Nadalem nie ugrał seta ostatnio aż w 2010 roku?
Inne walory się liczą na mączce, inne na hali. Było widać, że walczył - wywalczył 2 sety. Jak lubisz pasjonować się antytenisem to oglądaj itfy. Ja nie lubię, Hubert myślę też nie lubi - woli kończyć akcje od razu na hali a nie bezradnie dobijać Holendra przez co Hubert nie mógł znaleźć na niego patentu i popełniał niewymuszone błędy bo Holender wszystko bronił a Hubert aby go dobić - popełniał błędy z czego korzystał Zandschulp. Może kiedyś to przepracuje, że będzie dobrym graczem na mączce ale szczerze bardzo w to wątpię, bo jego postura oraz styl gry wskazuje na to aby rozwijał się na hali.
Ja jego nie głaszczę. Gra na mączce dla Huberta to tak jak robienie z niego piłkarza Legii i mówić mu, że zawiódł bo nie awansował do LM. Rozumiesz to czy wolałbyś aby się męczył na mączce i wygrywał? Ja już zrozumiałem dawno, że na mączce z niego nie jest dobry tenisista i to uargumentowałem.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja po prostu chce aby w koncu ktorys z Polakow cos osiagnal na Szlemie, zaszedl do chociazby QF.Jak nie lubi clayu to niech nie gra na nim.Poza tym 3 lata temu takich Holendrow potrafil ogrywac w Paryzu a teraz to Co?

Mi osobiscie nie chodzi o zadne stawianie tylko o ambicje sportowy, ktorych moze I Hubertowi nie brakuje ale brakuje na pewno glowy.

12 razy gral w turnieju glownym Szlema I teraz tak:

1x3 runda (Wimbledon)
4x 2 runda
I 7 razy odpada w pierwszym meczu

ALE Nie bo Hubertowi clay nie lezy.

Jak chce byc w top 10-15 to musi byc wszechstronny


E: No dobra to teraz z punktu widzenia tego forum, stawiales na porazke Hubert a skoro wiesz od 2 lat, ze jest slaby na clayu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Nadal wygra French Open @1.85

Na razie jeden taki typ dlugoterminowy w kierunku 13-krotnego triumfatora tej imprezy.
Reszta po drodze jak czas pozwoli, bo ostatnimi dniami zupelnei inne zajecia okupuja czlowieka. Kluczem bedzie tutaj prawdodpobnie mecz z Djokovcem w polfinale, ale wciaz kibicuej Hiszpanowi.
U wieksozsci bukmacherow mozna polaczyc z jakims mniejszym kursem z innych dyscyplin lub French Open kobiet, wiec mozna jeszcze ten kurs podrasowac chociaz troche sadze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Kurs na Huberta był bardzo przyjemny, ale obserwuje jego występy na szlem ach i dramat. To nie kontuzje, choroby itd. Na szlema wszyscy są w gazie maksymalnie przygotowani i nie ma łatwych spotkań. Wczoraj przekonał się Zverev. Nie da rady prześliznac się. Musiał się postarać by mieć 2 rundę z leszczem. Thiem choć jest specjalistą od clayu przegrał, chociaż po nim wielkiego wyniku się nie spodziewałem w tym roku to 1 runda zdecydowanie za słabo jak na niego. Hubert mentalnie nie dorosl by osiągać sukcesy na szlem ach. Nie wykluczone że kiedyś będzie lepiej. Do Świątek mu daleko. Tu trzeba wszystko wywalczyć, każda piłka jest ważna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ciężko się czyta tą krytykę o Hubercie.
Nie wiem co cięższe - czy te stawianie przeciwko Świątek na mączce która jest obecnie numerem nie "1" a "0" na tym korcie pisząc jednozdaniowe analizy czy właśnie krytyka na Huberta.
To jest niestety nie jego wina że odpada z challengerowcami a bardziej wasza wina z racji braku pojęcia o tenisie.
Post wcześniej wyjaśniłem dlaczego Hubertowi nie idzie. To nawet bukmacherzy wiedzieli ustalając kursy. I ja też wyjaśniłem dlaczego Hubert bardziej się męczy na mączce niż czerpie przyjemność. Ale zagrać - zagrał, choćby za sam występ zarobi. Po co ma się męczyć skoro nie chce mu się grać? Może nie lubi? Dobra decyzja Huberta, nie ma co się męczyć jak się nie chce grać na mączce. Chłopak już się dorobił na tyle, że może czerpać przyjemność z gry na jednym korcie. I lepiej się w tym specjalizować aby zarobić więcej.
Na hali Hubert kończyłby akcje szybciej. Tutaj zepchnął do głębokiej defensywy Holendra który długo trzymał grę. Hubert nie jest przyzwyczajony do takiej gry na hali gdzie gra toczy się szybciej i takiego Holendra skończyłby w akcji zdecydowanie po chwili. Akcje jak na wolny kort przystało - były długie i finalnie Hubert nie mógł znaleźć odpowiedniego uderzenia na Holendra przez co popełniał niewymuszone błędy. Taka gra sprawia Hubertowi drogę przez mękę. A po co ma się męczyć zamiast grać swoje? Lepiej poczekać na następny turniej halowy w którym zajdzie daleko na co liczę.
Kursy na ten mecz były jak najbardziej logiczne.
Przepraszam za lekki off-top, ale wręcz musiałem.
Dla mnie Hubert i na twardych nawierzchniach to żadna rewelacja. Jego gra opiera się na przebijaniu piłki i czekaniu na błędy rywala. Nawet ten finał w Miami z Sinnerem tak wyglądał. Tak jak wcześniej pisałem jak mu idzie to idzie, jak rywal się ogarnia to z gema na gema coraz gorzej to wygląda. Nie wiem być może kwestia jakiejś blokady w głowie. Wczoraj do tego doszły jakieś problemy z ręką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Istomin - Federer
Istomin +8,5 gema @ 1,52
Istomin win @ 7,80
1 set/mecz Federer / Istomin @ 18,00



Roger klasa wiadomo. Dobry meczyk na przetarcie z Andujarem 2 tygodnie temu. Sam mówi, że tutaj nic nie zwojuje. Będzie chciał zrobić parę rund i wszycho, potem siły na Wimbledon wiadomo. Istomin dobre kwale, jest w niezłej dyspozycji. Obaj doświadczeni, Roger wygrywał z Uzbekiem, ale ten zawsze walczył. Według mnie dobra dyspozycja Denisa + długi mecz + dekoncentracja i brak płynności gry u Rogera mogą zaowocować sensacją. Istomin powinien powalczyć. Handi do wzięcia. Nie zdziwię się jednak jak odprawi Szwajcara. To jest moja prawda tenisa. Oczywiście ze stawką delikatnie. Nigdy nie grali razem na mączce - pamiętajcie.
 
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Up. Handicap spoko, osobiście nie neguje może wejdzie. Wygrana Istomina? W ramach ciekawostki Federer odpadł w pierwszej rundzie w jakimkolwiek turnieju wielkiego szlema w 2003 roku. "Ten zawsze walczył "? W bezpośrednich pojedynkach 7:0 dla Rogera, dwa urwane sety, żadnego taja. No nie wiem czy to jakaś szczególnie zawzięta rywalizacja. Ale spoko rozumiem to tylko sport😏
 
Ostatnia edycja:
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
W każdym z ich pojedynków Istomin ugrywał gemy i nawet jeśli było 2:0 w meczu i bez taja to nie było jakiś mega pogromów. Roger jest faworytem bez wątpienia. Istomin to dobry grajek, z olbrzymim doświadczeniem i fakt , że grał w kwalach powinien mu pomóc. Każda seria kiedyś się kończy. Czemu nie dziś. Nawet 3 set z Andujarem gdzie król miał 4:2 i dał się odłamać świadczy o tym, że ta koncentracja może uciec. To wgl będzie dobry mecz do oglądania.
 
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
R.Opelka - A.Martin
Typ: A Martin
@2.90 Fortuna
godz. 12:50
Cześć wszystkim :)


Na dziś proponuję wg mnie bardzo ciekawe spotkanie między Amerykaninem i Słowakiem. Obaj po bardzo dobrych występach na mączce. Opelka półfinał w Rzymie, Martin w Belgradzie. Moim zdaniem Martin o wiele lepiej przebija i jeżeli zagra tak jak z Djokoviciem parę dni temu to z Opelką nie będzie miał problemu. Opelka oczywiście serwisem może doprowadzać do tiebreków,bo to gracz pokroju Karlovicia i Isnera ale raczej na więcej bym nie liczył jeżeli o niego chodzi. Korty w Paryżu nie należą do najszybszych i zawsze premiują zawodników umiejących przebijać, a takim jest na pewno Martin. Jak dla mnie 65% - 35% na korzyść słowaka. Można też się pobawić odważniej z HA na 1,5 seta dla Martina po kursie 4.00 ale to już ostrożniej :).
Pozdrawiam.
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Ja po prostu chce aby w koncu ktorys z Polakow cos osiagnal na Szlemie, zaszedl do chociazby QF.Jak nie lubi clayu to niech nie gra na nim.Poza tym 3 lata temu takich Holendrow potrafil ogrywac w Paryzu a teraz to Co?

Mi osobiscie nie chodzi o zadne stawianie tylko o ambicje sportowy, ktorych moze I Hubertowi nie brakuje ale brakuje na pewno glowy.

12 razy gral w turnieju glownym Szlema I teraz tak:

1x3 runda (Wimbledon)
4x 2 runda
I 7 razy odpada w pierwszym meczu

ALE Nie bo Hubertowi clay nie lezy.

Jak chce byc w top 10-15 to musi byc wszechstronny


E: No dobra to teraz z punktu widzenia tego forum, stawiales na porazke Hubert a skoro wiesz od 2 lat, ze jest slaby na clayu?
A ja chcę żeby pół Ekstraklasy grało w europejskich pucharach i wygrywało regularnie LM oraz LE.
Nie mierzmy siły na zamiary.
Hubertowi brakuje głowy? Co ja czytam?
Co to znaczy - musi? To jest jego osobista kariera. Widać po nim i po jego liczbie lajków na FB, że nie jest tak "hardcorowo szalonie" ambitny jak Janowicz który zostawiłby wątrobę na korcie oraz zjadłby żywcem przeciwnika aby zajść daleko. Gra sobie spokojnie, jest spokojnym chłopcem i przynosi chwałę naszemu narodowi. I bardzo prawidłowa droga. Może gdyby inaczej jego kariera się potoczyła od młodszych lat - to i grałby na spokojnie na clayu. Może nie lubi na clayu osobiście grać i nie może się do niego przekonać? To już nie my mamy dywagować. Dywagować może jedynie tylko on sam i do niczego nie przekonywać oraz wymagać jako kibice nie mamy prawa. Sam kieruje karierą i jest wysoko w rankingu. Chłopak nie czuje presji oraz czytając powyższe posty oraz media nie uległ jej i bardzo dobrze, bo pewnie by oszalał przez co nie byłoby później ani sukcesów na mączce ani na hali.

Szczerze powiedziawszy, że z trójki Majchrzak, Ciaś, Hurkacz najdalej powinien zajść Ciaś potem Majchrzak a następnie Hurkacz.
Dlatego cieszmy się z tego co HH wyciąga.

E: No dobra to teraz z punktu widzenia tego forum, stawiales na porazke Hubert a skoro wiesz od 2 lat, ze jest slaby na clayu?

que?

Mówiłem, że odpadnie a jak nie to max 2-3 runda.

Kurs na Huberta był bardzo przyjemny, ale obserwuje jego występy na szlem ach i dramat. To nie kontuzje, choroby itd. Na szlema wszyscy są w gazie maksymalnie przygotowani i nie ma łatwych spotkań. Wczoraj przekonał się Zverev. Nie da rady prześliznac się. Musiał się postarać by mieć 2 rundę z leszczem. Thiem choć jest specjalistą od clayu przegrał, chociaż po nim wielkiego wyniku się nie spodziewałem w tym roku to 1 runda zdecydowanie za słabo jak na niego. Hubert mentalnie nie dorosl by osiągać sukcesy na szlem ach. Nie wykluczone że kiedyś będzie lepiej. Do Świątek mu daleko. Tu trzeba wszystko wywalczyć, każda piłka jest ważna.
Thiem w tym sezonie jest bez absolutnej formy. To nie jest ten sam zawodnik którym był w 2016 gdy jeszcze był 20 - wtedy się dziwiłem czemu Cilić jest 5 w rankingu ATP a on 20 skoro dzieliła ich przepaść w grze. Potem się zmierzyli i Thiem pokazał swoją wyższość. Pozycje też uległy zmianie.

Dla mnie Hubert i na twardych nawierzchniach to żadna rewelacja. Jego gra opiera się na przebijaniu piłki i czekaniu na błędy rywala. Nawet ten finał w Miami z Sinnerem tak wyglądał. Tak jak wcześniej pisałem jak mu idzie to idzie, jak rywal się ogarnia to z gema na gema coraz gorzej to wygląda. Nie wiem być może kwestia jakiejś blokady w głowie. Wczoraj do tego doszły jakieś problemy z ręką.
Wygrać turniej przebijaniem?
Chyba muszę go obejrzeć jeszcze raz.
 
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Uchiyama Yasutaka - Cecchinato Marco, 0:3
Schwartzman Diego - Lu Yen-hsun, 3:0
Nadal Rafael - Popyrin Alexei, 3:0
1:3❌
3:0✅
3:0✅
Fortuna, 2.17

Nie lubię stawiać dokładnych wyników, ale te typy wydają się być teoretycznie bardzo pewne. Zobaczymy co wyjdzie w praktyce.

Uchiyama od dwóch sezonów totalnie bez formy, w roku 2020 sezon 5/13 a w bieżącym 3/10 w tym na clayu nie wygrał żadnego meczu, bo on tam po prostu się nie nadaje. W całej karierze ma bilans 51/41 ale nie może to nam zamydlić oczów, bo większość tych wygranych to futuresy, kwalifikacje z jeszcze większymi ogórkami niż on sam. Marco to specjalista od gry na tych kortach, ostatnio poprawił swoją grę dochodząc do finału w Parmie. Ciężko sobie wyobrazić inny wynik jak szybkie 3:0 dla Włocha. Japończyk dostał baty ostatnio od Alcaraza 6:0, 6:3, Milijevica 6:3, 6:2, w tym meczu powinno być podobnie.

W drugim meczu analogiczna sytuacja, tylko martwi mnie trochę formą Diego. Bo w Europejskich turniejach nie osiągnął nic znaczącego, w ostatnich trzech turniejach odpadał od razu w pierwszych rundach, wygrywając jednego seta. No ale teraz przeciwnik będzie znacznie ze słabszej półki. Lu to rocznik 1983, aktualnie 680 ATP przez swoje kontuzje nie może się odnaleźć. Jego bilans na clayu w całej karierze to uwaga....6/24 do porównania z Diego 442/213. Lu ostatni raz wygrał na kortach ziemnych w 2015 roku. Jakimś cudem pokonał kiedyś Delbonisa czy Seppiego, w 2011 Verdasco. Ale to były wieki temu gdzie Azjata był w jakiejś formie. Czy teraz będzie cud? Sport i wszytko możliwe. Mimo wszystko stawiam na pewną wygraną Argentyńczyka. Nie wiem co organizatorzy mają w głowach dając mu ponownie dziką kartę? Zamawiają siatki z Chińskiego Tajpeju czy co?

Ostatni mecz to król mączki vs młody, niedoświadczony kangur. Bitym faworytem do wygranej w meczu jak i turnieju jest Rafa oczywiście. Rafa ostatni raz stracił seta w pierwszej rundzie w 2013 roku. To jest jego turniej, jego królestwo i pełna mobilizacja od pierwszej rundy. Spotkali się raz w tym roku i padł wynik 6:3, 6:3 dla Nadala. Alex ma 196 cm wzrostu I dobry serwis, jedynie tym można gdzieś się martwić, że jak będzie trzymał podanie dobrze to może pojawi się mała szansa w secie czy taju. Mimo wszystko stawiam na 3:0 dla faworyta.

Tym oto sposobem robi się ładny Kurs 2.17. Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo dwa typy na otwarcie mi nie weszły. Nie Dokładam Djokovica, bo moim zdaniem jest niepewny patrząc po tym co działo się w Belgradzie i nie wróżę mu w całym turnieju niczego dobrego, ale zobaczymy może magia szlema zadziała.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Wygrać turniej przebijaniem?
Chyba muszę go obejrzeć jeszcze raz.
Ile razy bym go nie oglądał to tak w skrócie wygląda jego gra. Przebijanie i czekanie na błędy rywali. Mało kiedy próbuje przejmować inicjatywę, gra strasznie zachowawczo. Do tego moim zdaniem ma słabo psychę bo jak coś nie układa się po jego myśli to przestaje grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom