>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: French Open (30.05.2021 - 13.06.2021)

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Tsitsipas Stefanos - Isner John
Isner over 22.5 asów serwisowych, Betclic 1.70
Chyba ten Betclic poza dużą marżą na takie zakłady statystyczne, nie jest najlepszym bukmacherem do gry asów. Ponownie w Superbet masz linię sporo niższą o wyższym kursie:
IMG_20210604_183614.jpg

Nawet rusek ma linię 17,5 i kurs 1,64 na over. Superbet więc chyba ponownie niedoszacował linii na asy zawodnika 🤔

Edit:
No i faktycznie Betclic na tyle wysoko postawił linię, że Isner jej nie pokrył. W Superbet z zapasem, podobnie w ruskim.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Tsitsipas - Isner
Typ: over 39,5 gema
Kurs: 2,20 w Superbet
Wynik: 41 gemów

O ile linia na asy w Superbet zaniżona, to ja odpuszczam takie statystyczne zakłady na ten mecz i pójdę po prostu w ilość gemów. Grek jest tutaj zdecydowanym faworytem i myślę, że Big Johna pokona w ostatecznym rozrachunku. Nie będzie to jednak jednostronny pojedynek, a mogą go zdominować pewnie wygrywane gemy serwisowe. Stefanosa narazie nie miał kto poddać próbie i myślę, że zrobi to Isner, który serwuje pewnie i nie stracił jeszcze podania (bronił w pierwszych rundach odpowiednio 3 i 2 BP). Spodziewam się ze dwóch TB, przynajmniej 4 setów, a to powinno pokryć linię z nawiązką 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina. Tenis ziemny / Roland Garros
Godzina. 21:00
Spotkanie. Koepfer - Federer
Typ. Federer wygra 3:0
Kurs. 2.50
Bukmacher. STS
Analiza. Koepfer może mówić o dużym szczęściu że znajduje się w 3 rundzie tegorocznego French Open. W 1 rundzie ograł słabego Francuza a w ostatnim spotkaniu po przeciętnym meczu wygrał z Fritzem który chyba dalej się zastanawia jak mógł zepsuć ten mecz. Federer ograł w 1 rundzie Istomina bez straty seta a w ostatnim meczu wygrał 3:1 z Ciliciem, który jest o wiele lepszym zawodnikiem niż Niemiec. Bardzo duże prawdopodobieństwo że dziś Koepfer pożegna się z turniejem, w mojej ocenie nie ma zbyt wielu atutów żeby powalczyć ze Szwajcarem. Sam fakt że po drugiej stronie siatki stanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych tenisistów powinien być dla Koepfera paraliżujący, po takim kursie zaryzykuje i postawie ze będzie to zwycięstwo Federera bez straty seta.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Alcaraz -Struff 1 @ 1 52 betfan ⛔ głowa juniora

Młokos nakręcony i pełny energii, forma życiową Gruzin w poprzedniej rundzie nie wiedział co się dzieje, a wyniki na mączce ma imponujące .
Zverev- Nishikori 2 @ 6 1
Liczę na przestoje Niemca Słaby Djere miał 5/3 i 40/0 w 2 secie po czym siadła mu głowa i ugrał 2 gemy do końca meczu. Japończyk po wczorajszym kreczu rywala będzie wypoczęty, a wtedy potrafi być groźny
AKO @ 9.27
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Koepfer - Federer
Koepfer
3,95 Fortuna

Federer udowadnia, że jest wielkim graczem, ale głównie już w pojedynczych wymianach. Nie biega jak kiedyś do każdej piłki, popełnia więcej błędów. Koepfer zaczyna gonić lepszego w rankingu Struffa. Taki niby nijaki jeszcze, ale wyniki ma. Urwał seta Ruudowi w Genewie. Pokonał Opelkę w Madrycie. Urwał seta Struffowi w Monachium czy odstrzelił Zapatę w Monte Carlo. Federer męczył się z Andujarem u siebie w Szwajcarii, by ostatecznie przegrać. Tu dał sobie odebrać seta Cilicowi. Kondycyjnie górą stoi Koepfer. 4-5 setów i Roger może się zabiegać...
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Koepfer - Federer
Koepfer
3,95 Fortuna

Federer udowadnia, że jest wielkim graczem, ale głównie już w pojedynczych wymianach. Nie biega jak kiedyś do każdej piłki, popełnia więcej błędów. Koepfer zaczyna gonić lepszego w rankingu Struffa. Taki niby nijaki jeszcze, ale wyniki ma. Urwał seta Ruudowi w Genewie. Pokonał Opelkę w Madrycie. Urwał seta Struffowi w Monachium czy odstrzelił Zapatę w Monte Carlo. Federer męczył się z Andujarem u siebie w Szwajcarii, by ostatecznie przegrać. Tu dał sobie odebrać seta Cilicowi. Kondycyjnie górą stoi Koepfer. 4-5 setów i Roger może się zabiegać...
Koepfer rusza sie jak kloc, watpie ze wroci z breaka w drugim bo nie ma argumentow na Szwajcaria, wbrew pozorom az tak duzo nie psuje Roger

E:

Koepfer-Czajnik, Federer wygral z nim po prostu spokojem.Przez cale spotkanie Niemiec ma 50% przy siatce a nie raz biegl slepo po slabym ataku, tragedia.Wloch w nastepnej rundzie zniszczy Federera serwisem, nie moge Co Niemiec odwalil w tym meczu
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Garin - Medvedev
Typ: Garin +1,5 seta
Kurs: 2,08 w Superbet
Wynik: 0:3

Postawiłbym nawet czyste zwycięstwo Chilijczyka, ale kurs jest na tyle duży, że postawiłem dać lekki margines błędu w postaci przegranej w pięciu setach. Cristian z roku na roku coraz lepiej prezentuje się na Roland Garrosie, w końcu gra na swojej ulubionej nawierzchni. W zeszłym roku dotarł do 3 rundy, w tym już zrobił najlepszy wynik w karierze w Wielkim Szlemie, ale coś mi mówi, że nie powie jeszcze "pas". Rosjanin, delikatnie rzecz ujmując, z mączką ma nie po drodze. Co prawda dokonał rzeczy historycznej - wygrał wreszcie tu jakiś mecz, a nawet trzy. Za przeciwników miał jednak narazie Bublika, który też nie przepada za mączką, Paula, który chyba nie ma ulubionej nawierzchni, no i ostatnio z Opelką - on również nie jest fanem clayu, jednak trzeba mu oddać, że ostatnio robił na nim wyniki. Dlatego myślę, że jeśli spotka się Medvedev z osobą, lubiącą i potrafiącą grać na mączce, to po prostu skapituluje. Ostatni raz grali miesiąc temu w Rzymie i tam Garin wygrał w trzech setach. Liczę, że dziś również wygra, ale zabezpieczam się i gram, że ugra conajmniej 2 sety.
 
Ostatnia edycja:
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Zverev Alexander - Nishikori Kei
2 handicap + 6.5 gemów, STS 1.90
6:4, 6:1, 6:1 ❌ dramat
W tej fazie turnieju jakiś faworyt musi odpaść, nie twierdzę że to będzie Zvierev ale uważam, że Nishikori postawi się. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Niemiec 4:1, spotkali się w tym roku na kortach ziemnych dwukrotnie i padały wyniki 6:3, 6,2 oraz 4:6, 6:3, 6:4. Zvierev często potrzebuje dużo czasu na rozruch i przez to często gubi sety. W pierwszej rundzie wyciągnął mecz z Otte ze stanu 0:2, w drugiej rundzie nie tak łatwo pokonał Safiullin 7:6, 6:3, 7:6 i następnie Djere ze spokojem. Nishikori bardzo, bardzo, bardzo powoli wraca na swoje tory. Stoczył w pierwszej i drugiej rundzie pięciusetowe boje,w 3 rundzie wczasy bo rywal skreczował po przegranym pierwszym secie, więc energia zachowana. Japończyk w Barcelonie urwał seta Nadalowi, we wcześniejszym meczu ze Zvierevem grał jak równy z równym. Może znów dojdzie do piątego seta, a takich wygranych Azjata ma mnóstwo. Stawiam na Nishikori z handicapem ponieważ na pewno ma papiery na to aby wygrać z Niemcem, który często ma zastoje.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja nie wiem jakim cudem dinozaury deblowe Herbert/Mahut sa tu jeszcze w turnieju ale moze o czyms nie wiem...

06 totalnie zdominowani I potem wygrywaja mecz? W meczu z Erlichem I Harrisem ich rywale nagle w bodajze 8 gemie trzecie go seta zapomnieli jak sie serwuje.Strasznke to podejrzane
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Zverev Alexander - Nishikori Kei
Typ:
powyżej 31,5 gema
@1.54 FORTUNA

Będzie to już szóste bezpośrednie spotkanie pomiędzy obydwoma tenisistami. Górą jak narazie jest Zverev, który prowadzi w tej rywalizacji 4:1. Warto odnotować, że obydwaj Panowie mierzyli się już dwa razy w przeciągu miesiąca. Pierw podczas turnieju Masters w Madrycie Zverev gładko wygrał 2:0 a Nishikori zdobył tylko 5 gemów. Dużo bardziej wyrównany pojedynek miał miejsce w Rzymie, gdzie Zverev wygrał po zaciętym pojedynku 2:1. Nishikori jednak słynie z długich batalii i świetnie się czuje w długich pięciosetowych bojach. W turniejach wielkoszlemowych Japończyk rozegrał aż 29 spotkań 5-setowych, z których wygrał aż 24! Warto to mieć na uwadze, jeżeli dojdzie tutaj do piątego seta w ofercie LIVE. Ja dziś również stawiam na zacięte spotkanie i bardzo wątpię aby zakończyło się ono w 3 setach.
 
Ostatnia edycja:
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
Kim takim jest Schwartzman, żeby stawiać go w roli aż takiego faworyta? Te kursy początkowe typu 1.4 to już w ogóle śmiech na sali.
Może i Diego jest „specjalista” na mączce i na tej nawierzchni czuje sie najlepiej. To pewne. Natomiast jego gra od początku sezonu na tej właśnie nawierzchni jest po prostu słaba. Oczywiście, znajda sie tacy co powiedza „przecież wygrał turniej w Buenos” to ja sie zapytam z kim?! Z zawodnikami z 100 miejsca w rankingu?
Zaliczył 4 porażki z rzędu z zawodnikami teoretycznie o wiele słabszymi od siebie i rankingowi i nawierzchniowo. I ostatnia przegrana z Fritzem.
Ok, w obecnym turnieju jego gra i wyniki są już lepsze i widać poprawę w jego grze. Natomiast nie jest on w jakieś swojej wybitnej formie. Gra optymalnie.

Po drugiej stronie siatki gracz, ktory nigdy nie zdobył czegos wielkiego. Osoba, która na kortach ziemnych tez nigdy nie błyszczała i sie nie wyróżniała. Struff, czyli gość ktory ma świetne warunki fizyczne, ale nie jest obdarzony jakimś niesamowitym talentem. Mimo wszystko złapał tutaj cholernie dobra formę i do tego głowa mu nie peka od nadmiaru wrażeń i checi zarobku na prawdziwym turnieju. Niemiec ewidentnie gra siłowo, czesto potrafi zerwać uderzenie, ale jego gra działa! Jego dokładny, mocny serwis czesto nie daje szans przeciwnikom. Argentyńczyk przez swój wzrost tez będzie musiał sie napracować żeby wyłapać te mocne serwisy na zewnątrz. Kończący forehand Jana tez będzie nabijał punkty i dawał winnery.

Dla mnie spotkanie może być bardzo wyrównane. Jeden będzie grał na winnery, drugi będzie odbijał i czekał na błąd przeciwnika. Jeden specjalista od mączki,
Którego nie miał kto sprawdzić z lepszych graczy, a z drugiej zawodnik, którego forma z meczu na mecz rośnie. Rozumiem ranking, ale on nie gra.

Podsumowując: mecz może składać sie z wielu scen i zdobywaniu setów na przemian. Mocny serwis Struffa będzie kluczem w tym pojedynku. Wieksze doświadczenie Argentyńczyka i nudne przebijanie również może dać mu zwycięstwo. Oboje opierają swoją grę na totalnie innej grze i ich style również duzo sie różnią. Struff będzie chciał szybko kończyć i będzie więcej błędów po jego stronie. Diego będzie starał sie czekać na błąd albo powoli rozprowadzać po rogach przeciwnika, żeby wygrać wymianę. Jezeli Diego będzie słabo returnowal to nie daje miły dużych szans tutaj. Mimo wszystko stawiam na wyrównany pojedynek.

Over 3,5 setów @ 1.57 Unibet
Struff + 1,5 setów @ 1.85 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
I 24,7K

iti

Użytkownik
Diego to półfinalista poprzedniej edycji, który po drodze pokonał Thiema, który wówczas nie był cieniem zawodnika, jakim jest w tym sezonie. Jest też 10 zawodnikiem w tym nieco przekłamanym pandemicznie rankingu. Wyniki Struffa nie robią na mnie większego wrażenia niż te Schwartzmana, bo ogranie Rubleva na ziemi mimo wszystko nie jest jakimś wyczynem. A gdyby porównać ich sezony to mają podobnie przeciętne pół roku za sobą.
Serwis na ziemi nie daje takiej przewagi jak na pozostałych nawierzchniach. Nie jest to też Isnerowy serwis żeby robił różnice.

Typy może i wejdą, ale generalnie kursy są dobrze wystawione w tym spotkaniu. Diego jest faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
Diego to półfinalista poprzedniej edycji, który po drodze pokonał Thiema, który wówczas nie był cieniem zawodnika, jakim jest w tym sezonie. Jest też 10 zawodnikiem w tym nieco przekłamanym pandemicznie rankingu. Wyniki Struffa nie robią na mnie większego wrażenia niż te Schwartzmana, bo ogranie Rubleva na ziemi mimo wszystko nie jest jakimś wyczynem. A gdyby porównać ich sezony to mają podobnie przeciętne pół roku za sobą.
Serwis na ziemi nie daje takiej przewagi jak na pozostałych nawierzchniach. Nie jest to też Isnerowy serwis żeby robił różnice.
Typy może i wejdą, ale generalnie kursy są dobrze wystawione w tym spotkaniu. Diego jest faworytem.
To Ty chyba nie widziałeś tego meczu z Thiem’em wtedy. Rzeczywiście był w takiej formie, ze oddał ostatniego seta bez walki. Słaniał sie na nogach w ostatniej partii i grał żeby już przegrać.
O Rubleve nic nie pisałem, ale skoro finalista Monte Carlo i podwójny ćwierćfinalista następnych turniejów to takie nic i jest on do ogrania przez byle kogo to widać jak sie znasz.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Oczywiście kolego, że oglądałem ten mecz, bo to była tenisowa uczta i Diego był tam ścianą i powinieneś kojarzyć, że to właśnie on przyczynił się do tego, że Thiem w 5 secie był bez mocy, bo to był mega wyniszczający pojedynek. Niemniej jednak napisałem tylko, że Thiem wówczas był w lepszej formie aniżeli jest w tym sezonie. Rublev to jedyne w miarę poważne nazwisko jakie pokonał Struff na ziemi, dlatego o nim wspomniałem.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Tsitsipas-Medvedev 2 2,75

Po takim kursie az zal nie skorzystac.
Grek w mega gazie,jeden z glownych faworytow do wygrania calego turnieju przez wielu.Jednak ja mam pewne watpliwosci bo Medvedev to nie Carreno Co ma psyche jak przedszkolak I bedzie walczyc bardzo mocno.Do tej pory maczka nie sprzyjala Rosjaninowi ale Danil w tym turnieju idzie rowniez jak burza.Obaj maja po tylko jednym straconym secie w turnieju a w h2h 61 dla Medvedeva.
Jestem bardzo ciekaw jak Tsitsipas, ktory do tej pory popenial malo bledow przeciwstawi sie regularnosci I wybieganiu Danila.Kurs wart ryzyka.Nie zdziwi mnie rowniez 5 setow.

Co do Zvereva to ostatnio z Nishikorim pozamiatal kort.Ogolnie to nic mnie nie zdziwi w tym spotkaniu.Gladkie 3 0 dla Niemca najbardziej prawdopodobne, tyle ze Hiszpan bardziej wybiegany niz Kei a I technicznie wg mnie lepszy I moze tutaj cos urwac.Zverev zagral naprawde mega spotkanie z Nishi,pytanie tylko czy glowa nie bedzie juz w polfinale I nie bedzie psikusa bo psychika Saszki nie raz I nie dwa juz dawala o sobie znac.
 
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Tsitsipas Stefanos - Medvedev Daniil
1 handicap-1.5 seta, STS 1.90
6:3, 7:6, 7:5✅
W bezpośrednich pojedynkach prowadzi aż 6:1 Medvedev, czyli na pewno ma przewagę psychologiczną mimo,że clay nie jest jego nawierzchnią. Niby nie lubi tutaj grać,miał odpaść w pierwszej rundzie z Bublikiem później z Opelką czy Garinem a tak naprawdę radzi sobie bardzo dobrze, stracił tylko seta z Paulem. Tsitsipas nie miał jakiegoś godnego rywala, stracił seta z Isnerem. Pokonał Carreno-Busta dość łatwo w trzech setach. Grek a tym sezonie 37/8,w tym na mączce 20/3. Jest w formie, czuje się naprawdę dobrze. Rosjanin na kortach ziemnych traci sporo dużo swoich atutów co nie oznacza, że się położy. Mimo wszytko tu i teraz się liczy i właśnie tu i teraz Grek jest w lepszej dyspozycji, uważam że wygra I straci maks seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
I 24,7K

iti

Użytkownik
Nie podam typu, ale przekaże swoje przemyślenia odnośnie meczu sesji wieczornej.
Nie wiem czemu, ale ten mecz przypomina mi mecz Tsitsipasa z Rublevem z poprzedniego Rolanda. Liczyłem na długi mecz, na świetne wymiany, a skończyło się to tak, że wyszło nieogarnianie mączki przez Rubleva i było potężne lanie. Jednostronnym, bardzo nudnym meczem. Czy dzisiaj będzie podobnie? Nie jestem pewien, ale coś mi podpowiada, że Grek udzieli mączkowej lekcji kolejnemu Rosjaninowi w Paryżu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom