>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Australian Open (08.02.2021 - 20.02.2021)

Status
Zamknięty.
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Tsitsipas gładko ograł Ymera i Simona bo zarówno jeden jak i drugi nie mają serwisu. Kokkinakisa głównie trzymał serwis. Grek wygrywał swoje podania na luzie, a zawodnik z Antypodów dość mocno się męczył. Berrettini to inna półka niż dotychczasowi rywale. Mecz powinien być wyrównany. Widzę tu min 4 sety i 2 Tie-breaki
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Tsitsipas - Berrettini
Tsitsipas -1.5 seta @1.51

Grek jest tu sporym faworytem i nie bez powodów, z jego nazwiskiem wiąże się przyszłość top ATP na kolejne lata.
W skrócie Berrettini to głównie trzymanie serwisu szybkim nadgarstkiem , ale jego podanie nie wygląda tutaj rewelacyjnie - utrzymuje serwis na dobrym poziomie ale nie są to częste zagrania kończące , czajnik kaczanow miał szansę aby z nim wygrać przynajmniej 2 sety ale to czajnik.
Tsitsipas dużo szkody tutaj wyrządzi swoim Bekhendem. Serwis ma lepszy bez dwóch zdań , no i doświadczenie na wielkich turniejach też większe.
Dochodzi aspekt jakiś bólów w ostatnim meczu ,Berrettini sam wypowiadał się " ciesze się że wygrałem 3 seta bo ból był ciężki do wytrzymania"
Jakiegoś seta może uda się ugrać bo jest to dystans 3setowy i koncentracja Greka może być różna ale na więcej chyba tu Włochowi nie pozwoli.
 
I 313

igtel

Użytkownik
Nie mam jutro pomysłu na Rublowa z Miedviediewem. Chłopaki są przyjacółmi, kasa jest do zabrania i do końca może któryś z nich wygrać. Kasa, punkty, rozstawianie w turniejach, ciężko ogarnąć. Nie będzie chyba 3 setów, bo cały świat będzie buczał, że się ustawili...Dylemat jest a mecz może być bardzo ciekawy.
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Nie no, bez jaj! Karacjew w półfinale Australian Open? Ja takiej opcji nie widzę! Dimitrov jest tenisistą o co najmniej dwie klasy lepszym, bardziej utalentowanym, o wiele bardziej doświadczonym, grywał już mecze w decydujących rundach szlemów z najlepszymi i zdarzało mu się wychodzić z nich zwycięsko. Jest bardzo dobrze przygotowany, idzie jak burza przez turniej, choć drabinkę miał o wiele trudniejszą niż Rosjanin. Asłan już powinien być za burtą turnieju tylko jakoś dziwnie się przepaliły zwoje w głowie Augerowi-Aliassime. Zawodnik tej klasy nie ma prawa przegrać prowadząc 2-0 z o wiele niżej notowanym rywalem. Jutro rano Dimitrov melduje się w półfinale AO, gdzie wcale nie będzie bez szans (Djoko lub Zverev).


Dimitrov - Karacjew

win Bułgara
kurs 1.46
9/10

win Bułgara (-1.5 seta)
kurs 1.75
5/10
 
Ostatnia edycja:
dx2 223,7K

dx2

Użytkownik
Medvedev - wygra III kwarte @2

Mysle, ze Medvedev to jest kandydat do bycmoze finalu. Rosjanin od kkoncowki ubieglego sezonu wyglada znakomicie, wygral turniej Masters, na ATP Cup byl bezkonkurencyjny i naprawde widac bylo klase i spokoj, wiec mysle ze on moze duzo ugrac. W cwiartce Medvedeva z takich znaczacych nazwisk jest Rublev, ktorego jednak Medvedev poki co zawsze ogrywa, moze Coric i w sumie tyle. Wypadli sensacyjnie Bautista i chyba zle przygotowany Goffin. Medvedev bedzie faworytem w kazdym meczu do polfinalu, gdzie moze spotkac sie dopiero z Nadalem. Przy tak nieoczekiwanych wynikach mysle, ze takie granie terminowki moze byc dobrym pomyslem i ze warto troche poczekac i postawic po takim kursie na Medvedeva, ze wygra swoja cwiartke.
Jako, ze postawilem ten typ 5 dni w jeszcze srode to grac nie bede, bo głupio byloby to dublowac, ale przynajmniej podpowiadam, co bym tutaj zagral. Obydwaj spotkali sie ponad 4 miesiace temu podczas US Open i gora byl w trzech setach Medvedev, wiec mysle ze tym razem bedzie podobnie. Sety byly w miare wyrownane bo Medvedev wygral 7/6 6/3 7/6, ale tez w kazdym secie Medvedev mial lepsze statystyki i w miare pewnie awansowal wtedy dalej. Rublev niby dotrzymywal kroku, ale czegos tutaj jednak brakowalo. Medvedev jest jednak lepszym graczem, co widac zreszta jak Rosjanie ustawiaja ich w Davis Cupie i ostatnio ATP Cup. Rosjanie maja bardzo mocny zespol, ale jednak w tych meczach na pierwszy ogien idzie zawsze Rublev, a na mocniejszego rywala Medvedev i taka jest tam hierarchia. Pewnie znowu beda jakies wyrownane sety, ale koniec koncow spodziewam sie wygranej Medvedeva, ktory pewnie liczy na final.

Zaproponowalbym wiec: Medvedev (-1,5 seta) po kursie 1,85 lub wersja bezpieczniejsza Medvedev -2, 5 gema przy kursie w granicy @1.7, poniewaz nawet w wyrownanym 4-setowym meczu 2,5 gema zazwyczaj okazuje sie wystraczajacym handicapem, a nawet przy 5 setach przy dobrym ukladzie moze zostac pokryty.

Zwyciestwo Medvedeva @1.45 aktualnie, wiec do akumulowanego ewentualnie sie od biedy nada.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Nole (-1,5s)

Przeciez Novak powyciera kort tym drewniakiem Zverevem.

Jedyna moja obawa, to to, ze te ten typ nie budzi we mnie zadnych obaw.

Argumenty? Wystarczy mecz obejrzec
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nole (-1,5s)

Przeciez Novak powyciera kort tym drewniakiem Zverevem.

Jedyna moja obawa, to to, ze te ten typ nie budzi we mnie zadnych obaw.

Argumenty? Wystarczy mecz obejrzec
Zgadzam się, zverev miał autostradę do tego meczu. Novak gdyby nie rzekoma kontuzja z Fritzem to w meczu z Rao jak i tutaj kurs był maks 1,2-1,25 jak w zeszłym sezonie. Teraz huki trochę niepewnie podchodzą do Novaka, ale prawda taka że jeśli wyjdzie na kort to wygra. Nie bolało w niedzielę z Rao to jutro boleć nie będzie. Liczę na finał z Nadałem bo tych finałów zostało już coraz mniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jeszcze mi się przypomniało jak Zverev przegrał 5 seta i TB w finale US Open z Thiemem, że zmęczonym i kulawym Thiemem.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
jak ktos sie zastanawiał jak wyglada ustawka na poziomie wielkiego szlema i jak to najłatwiej zrobić to Dimitrov pokazał wystarczy zasymulowac powazną kontuzje i dograc do konca mecz:) a Aslan nawet nie udaje że jest zaskoczony że jest w półfinale szlema
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Nie wiem jak jest w ćwierćfinale, ale wiem, że w początkowych rundach za krecze dostaje się mniejsza kase.
jakbyś rozumiał sport i kojarzył fakty to bys wiedział że gra z kontuzją to kretynizm i podejmowanie ryzyka żeby sie pogłebiła i wykluczyła zawodnika na dłuzej z gry tylko dla kilkunastu /kilkudziesietu tysiecy dolarów to kompletny nonsens . jeszcze dla takiego 'zarobionego' zawodnika jak Dimitrov jest kompletnie nieuzasadniona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Ten cały boom Karatseva jest grubymi nićmi szyty. Gość ni stąd ni zowąd "wskakuje" do półfinału AO!!! Odwraca mecze z Alliasimem (0-2!) i z Dimitrovem (ten niby kontuzjowany, ale nie kreczuje) i czeka na rywala z którym zagra o finał wielkiego szlema. Kurs na Dimitrova spadał z 1.46 na 1.33 (na efortunie), taki najniższy widziałem. Zawsze wiedziałem że tenis jest popier... i wały na poziomie ITF, challengerów, czy nawet pierwszych rund większych turniejów są na porządku dziennym, ale to co się dzieje podczas pandemicznego AO to jest przegięcie przyrodzenia. Nie mam problemu, żeby pogodzić się z porażką czasem nawet najbardziej niefartowną, ale nie nawidzę jak ktoś mnie robi w biały dzień.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dla niektórych jak nie wchodzi kurs 1.40 to zawsze wałki będą. To już się chyba tu nie zmieni
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Dla niektórych jak nie wchodzi kurs 1.40 to zawsze wałki będą. To już się chyba tu nie zmieni
żal mi cie człowieku, po co te osobiste wycieczki? czytam to co piszesz tu, czy na konkurencyjnym forum i wychodzi mi obraz gościa który jak ktoś mu sika na łeb to myśli że deszcz pada. Nie każdy kurs 1.4 co nie wchodzi to wałek. Nieznany zawodnik w półfinale AO to wałek - tyle. Pozycje w tenisie buduje sie często latami. Nie można z ITF przeskoczyć nagle do półfinały wielkiego szlema. Kto gra/grał w tenisa ten wie o czym mówie (wiem już że Aronek nie grał, bo xbox sie nie liczy)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
żal mi cie człowieku, po co te osobiste wycieczki? czytam to co piszesz tu, czy na konkurencyjnym forum i wychodzi mi obraz gościa który jak ktoś mu sika na łeb to myśli że deszcz pada. Nie każdy kurs 1.4 co nie wchodzi to wałek. Nieznany zawodnik w półfinale AO to wałek - tyle. Pozycje w tenisie buduje sie często latami. Nie można z ITF przeskoczyć nagle do półfinały wielkiego szlema. Kto gra/grał w tenisa ten wie o czym mówie (wiem już że Aronek nie grał, bo xbox sie nie liczy)
Wystarczyło wysilić się nieco przed meczem, zamiast wylewać teraz żale. Karatsev to wcale nie jest no name, no ale Ty o nim nie słyszałeś, w ubiegłym roku grał bardzo dobrze, wygrywając turnieje, miał ewidentną formę i utrzymuje ją nadal. Widać to również jeśli prześledzi się highlights ze spotkań na AO. Z kolei DImitrov: Busta mu skreczował a Thiem każdą możliwą piłkę wywalał na aut, Dimitrov nic tam specjalnie nie musiał robić. Po takiej analizie widziałem i grałem wczoraj Karatseva, było 3.45 co stanowiło mega value. A Ty zagrałeś Dimitrova, bo... to Dimitrov. Brawo
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Wystarczyło wysilić się nieco przed meczem, zamiast wylewać teraz żale. Karatsev to wcale nie jest no name, no ale Ty o nim nie słyszałeś, w ubiegłym roku grał bardzo dobrze, wygrywając turnieje, miał ewidentną formę i utrzymuje ją nadal. Widać to również jeśli prześledzi się highlights ze spotkań na AO. Z kolei DImitrov: Busta mu skreczował a Thiem każdą możliwą piłkę wywalał na aut, Dimitrov nic tam specjalnie nie musiał robić. Po takiej analizie widziałem i grałem wczoraj Karatseva, było 3.45 co stanowiło mega value. A Ty zagrałeś Dimitrova, bo... to Dimitrov. Brawo
Odezwał się ten co podaje typy po zakończonych meczach...A co do wyników Karacejeva w ubiegłym roku...jeżeli chodzi o zawodników z top 50 to pokonał: Sandgrena w Petersburg. KONIEC! To by było na tyle. To że ogrywał gości w okolicach setnego rankingu nijak ma się do tego co się dzieje na tegorocznym AO, więc nie pisz bzdur. Karatsev to wielkoszlemowy no name.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Odezwał się ten co podaje typy po zakończonych meczach...A co do wyników Karacejeva w ubiegłym roku...jeżeli chodzi o zawodników z top 50 to pokonał: Sandgrena w Petersburg. KONIEC! To by było na tyle. To że ogrywał gości w okolicach setnego rankingu nijak ma się do tego co się dzieje na tegorocznym AO, więc nie pisz bzdur. Karatsev to wielkoszlemowy no name.
No i w tym roku rozwalił Schwartzmanna, Augera, Gerasimova, skończ więc pajacować bo zaśmiecasz forum frustracjami!!! Wszyscy mu sie sprzedali czy jest synem organizatora imprezy, bo nie wiem jaki spisek widzisz???? O czym my gadamy, skoro Ty typujesz na podstawie znajomości nazwiska i analizy rankingu :rolleyes:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Ty masz schizofrenie chyba, piszesz najpierw o ubiegłym roku Rosjanina, a teraz piszesz kogo pokonał w tym roku, na AO hahah. To jest śmieszne. Postronny obserwator jak to poczyta to się poskłada ze śmiechu :) A najlepsze są te punkty reputacji które dodaje ci, chyba Aronek :D dobrze mieć takiego przydupasa na forum ;)
Słuchaj to jest forum tematyczne. Karatsev miał dobrą formę w ubiegłym roku, w tym roku pokonał wyżej wymienionych tenisistów. Całość składa się na analizę ewentualnego typu, posłużyłem się tym aby wyjaśnić Ci że nie jest on żadnym no name, a po prostu wstrzelił się formą. I tego najwyraźniej nie pojmujesz, nie zrobiłeś żadnej analizy przed meczem, zagrałeś zwyczajnie po nazwisku bo Dimitrov. Oglądaj dalej ranking. Dalszej dyskusji nie będzie, ponieważ przekracza to Twoje umiejętności intelektualne.
 
dx2 223,7K

dx2

Użytkownik
:):):)

A nie chcecie sie pozabijac czasami? Moze jakis pojedynek na rewolwery w samo poludnie?

Nie chce brac zadnej strony, bo po co angazowac sie w glupoty, ale kilka ciekawostek statystycznych:

- Przypadek Karatseva ze zawodnik z kwalfikacji dociera do polfinalu szlema jest czwartym takim przypadkiem w historii, ostatnio zdazyl sie bodajze w 2000 roku.
- W ostatnim dziesecioleciu zawodnikiem, ktory mial najmniej zwyciestw w tourze i dotarl do polfinalu szlema byl oczywiscie Marco Cecchinato w 2018 roku (French Open). Nie pamietam ile dokladnie mial wtedy w sumie zwyciestw w karierze w calym tourze, ale bylo tego na pewno mniej niz 20.
- I oczywisice historia zna jeden przypadek zawodnika, ktory wygral turniej szlemowy grajac z dzika karta. Byl to oczywiscie Goran Ivanisevic, ale trudno powiedziec, ze nie byl o znanym zawodnikiem.

Reasumujac, pisanie o sprzedanym meczu na etapie cwiercfinalu szlema jest smieszne. Smieszne jest rowniez udawanie eksperta po meczach, nie podajac typow na forum (jak ja ich nazwyam "filozofowie bez argumentow") ale to zupelnie inne pole do dyskusji.
Z takim dyskusjami powinniscie sie udac do dzialu z typami na zywo, tam mentalnie srednia wieku jest bardziej dopasowana do poziomu tego dyskusji, a nie co jakis czas wracac z tym do dzialow tematycznych.

Ogolnie czesto tu zabawnie...
Dziekuje za uwage. A teraz mozecie sie juz pozabijac.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom