>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Wielki Szlem: Australian Open (08.02.2021 - 20.02.2021)

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Tak jak myślałem. Medvedev go po prostu gwałci w tym półfinale. Dalej podtrzymuje to co pisałem, czyli, że Danil wygra tego Szlema i Djoko w niedzielę nie będzie mieć argumentów. Sądzę, że nawet Novak w swoim prime miałby bardzo ciężka przeprawę, a co dopiero w takiej dyspozycji. Jedyna rzecz jaka u Serba funkcjonuje znakomicie, to serwis, ale Medvedev ma jeszcze lepszy. Przebijać w nieskończoność nie będzie mógł, bo Rusek może robić to jeszcze dłużej. Kontry z Forhendu ma tak zabójcze, że świetnie usposobiony defensywnie Nole może po prostu nie nadążać. Bekhend również ma kosmiczny i jest tak nieprzewidywalny, że Djoko z gema na gem będzie się mocno gotował. Czekam na kursy, ale odrazu wjeżdżam grubo w Danila i pomyślę nawet nad Handi - 1,5 seta.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Tak jak myślałem. Medvedev go po prostu gwałci w tym półfinale. Dalej podtrzymuje to co pisałem, czyli, że Danil wygra tego Szlema i Djoko w niedzielę nie będzie mieć argumentów. Sądzę, że nawet Novak w swoim prime miałby bardzo ciężka przeprawę, a co dopiero w takiej dyspozycji. Jedyna rzecz jaka u Serba funkcjonuje znakomicie, to serwis, ale Medvedev ma jeszcze lepszy. Przebijać w nieskończoność nie będzie mógł, bo Rusek może robić to jeszcze dłużej. Kontry z Forhendu ma tak zabójcze, że świetnie usposobiony defensywnie Nole może po prostu nie nadążać. Bekhend również ma kosmiczny i jest tak nieprzewidywalny, że Djoko z gema na gem będzie się mocno gotował. Czekam na kursy, ale odrazu wjeżdżam grubo w Danila i pomyślę nawet nad Handi - 1,5 seta.
Daj spokoj. Danil może gra poprawnie ale to Tsitsipas gra kompletne dno.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ale ja nigdzie nie napisałem, że Medvedev gra w tym meczu kosmicznie. On nawet nie gra na 100%. Gość w tym meczu bardziej się oszczędził, niż Djoko z Karatsevem. Obserwuję Rosjanina od ponad roku i wiem, że wygrana w Szlemie to kwestia czasu. W niedzielę będzie miał ku temu świetna okazję i jestem pewien, że ją wykorzysta.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Skad az takie reakcje gawiedzi na Rosjanina? Bucza jakby nietoperza zjadl...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Skad az takie reakcje gawiedzi na Rosjanina? Bucza jakby nietoperza zjadl...
W porównaniu do tego jak na niego buczeli w Stanach na US Open, to dzisiaj można to nazwać niczym 🙃 po prostu jest arogancki i zachowuje się trochę jak Djokovic na początku swojej drogi z tenisem, a kibice takich zawodników nie lubią.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Inna sprawa, że w Australii jest potężna Grecka Kolonia 😀 to trochę taki kraj jak Kanada, czyli więcej cudzoziemców, niż rodowitych obywateli
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
W porównaniu do tego jak na niego buczeli w Stanach na US Open, to dzisiaj można to nazwać niczym 🙃 po prostu jest arogancki i zachowuje się trochę jak Djokovic na początku swojej drogi z tenisem, a kibice takich zawodników nie lubią.
Ja wiem czy jest arogancki? Nie każdy musi się mizdrzyć do publiczności. Gość jest charakterny i nie da sobie w kaszę dmuchać jakiejś przypadkowej publiczności (bo ta grecka część widowni zachowuje się jak pastuchy, które przypadkowo znalazły się na widowni). Jak nie lubię ruskich tak Miedwiedwiewowi kibicuję.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja wiem czy jest arogancki? Nie każdy musi się mizdrzyć do publiczności. Gość jest charakterny i nie da sobie w kaszę dmuchać jakiejś przypadkowej publiczności (bo ta grecka część widowni zachowuje się jak pastuchy, które przypadkowo znalazły się na widowni). Jak nie lubię ruskich tak Miedwiedwiewowi kibicuję.
Wydaje mi się, że to konsekwencje tego, co zrobił na US Open. W meczu bodajże z Lopezem nie za bardzo mu szło i kibice wspierający Lopeza głośno go wspierali a Danil pokazał środkowy palec kibica i sędziemu. Później po meczu i kilku następnych wypowiadał się szydzac z kibiców i mowil trochę jak Djoko, czyli, że uwielbia gdy gwiżdżą, że dzięki nim wygrywa i, że dopóki będą gwizdac dopóty będzie wygrywał. To się chyba za nim ciągnie aż do teraz.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ale jestem ciekawy jakie kursy wystawią na finał kogo buki wskażą jako faworyta myślę ze Djoko będzie minimalnym Djoko 1.8 Medvedev 2.1-2.3
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Ale ja nigdzie nie napisałem, że Medvedev gra w tym meczu kosmicznie. On nawet nie gra na 100%. Gość w tym meczu bardziej się oszczędził, niż Djoko z Karatsevem. Obserwuję Rosjanina od ponad roku i wiem, że wygrana w Szlemie to kwestia czasu. W niedzielę będzie miał ku temu świetna okazję i jestem pewien, że ją wykorzysta.
możliwe że tak będzie, natomiast finały rządzą się swoimi prawami, Djoko idzie po swoje i kursy powyżej 1.7 na Nole będą do grania, choć myślę że finał jest tylko do oglądania.
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
możliwe że tak będzie, natomiast finały rządzą się swoimi prawami, Djoko idzie po swoje i kursy powyżej 1.7 na Nole będą do grania, choć myślę że finał jest tylko do oglądania.
Oj tu bym się nie zgodził, że Djoko idzie po swoje. Nie wiem czy to tylko zasłona dymna ale wygląda on na tym turnieju mega słabo. Jedyny zawodnik z topu, z którym grał to Zverev (Raonica nie liczę bo gość jest po kontuzji a i swoje najlepsze lata ma już za sobą). Ale nie od dziś wiadomo, że ruski Niemiec jest obesrany jak tylko ma grać z kimś z top 3. Miedwiedwiew wygląda tu bardzo dobrze i mam nadzieję, że utrze nosa serbskiemu bucowi.
 
I 313

igtel

Użytkownik
Nie zgodziłbym się, że Djoko to buc. ma swoje fochy i tyle. Jest wybitnym tenisistą i mu się należy. Co do finału - Miedviediev win.
 
typer86 2K

typer86

Użytkownik
Czytam te wszystkie typy/ opinie to może też coś od siebie dodam 😀. Sam pograłem Ruska po kursie ponad 3 na jego wygraną całej Australii. Patrząc na jego progres w jego karierze to robi niesamowite wrażenie w każdym aspekcie. Trzyma serwis , gra agresywnie pod linie , nie przypadkowo wygrał tyle meczy pod rząd. Patrząc na gre Serba to oczywiście gra cały czas swoje. Jego gierki psychologiczne , solidność robi cały czas robote i jest w finale. To będzie mecz typu wojna 😀 Rosjanin był już blisko szlema i teraz jest kolejna szansa przed nim. Djoko ma dziwne zastoje w swojej grze w tym turnieju i to wykorzysta maszyna jaką jest Miedwiedew. Pora na nowe nazwisko dopisane do wygrania Australii. Rosjanin wygra 👌 Pozdro 🍻
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Djokovic-Medvedev spotkanie zakonczone asem @@10

Dla odmiany taki nietypowy zaklad, bo mecz zapowiada sie ciekawie i mysle, ze rozsadnym rozwiazaniem byloby granie overa gemowego. Analiza tutaj jest zbyteczna, bo tutaj powdzenie tego zakladu uzaleznione jest od czynnika szczescia.
Niemniej jednak zdarza sie przeciez tak, ze gdy mecz jest rozstrzygniety i zawodnik serujacy po mecz prowadzi w okolicach 40-00 lub 40-15 to returnujacy juz sie nie przyklada tak do odbioru, a nawet bez takich okolicznosci moze pasc as serwisowych.
Podoba mi sie kurs na to zdarzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +183
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Djokovic-Medvedev spotkanie zakonczone asem @@10

Dla odmiany taki nietypowy zaklad, bo mecz zapowiada sie ciekawie i mysle, ze rozsadnym rozwiazaniem byloby granie overa gemowego. Analiza tutaj jest zbyteczna, bo tutaj powdzenie tego zakladu uzaleznione jest od czynnika szczescia.
Niemniej jednak zdarza sie przeciez tak, ze gdy mecz jest rozstrzygniety i zawodnik serujacy po mecz prowadzi w okolicach 40-00 lub 40-15 to returnujacy juz sie nie przyklada tak do odbioru, a nawet bez takich okolicznosci moze pasc as serwisowych.
Podoba mi sie kurs na to zdarzenie.
Mi tez sie podoba kurs na to zdarzenie. U jakiego buka znalazłeś takie coś?
 
J 19,3K

Jabłonie i Grusze

Użytkownik
Djokovic N. - Medvedev D. --> +23.5 asów @ 1.50 fortuna

Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Czuję, że nikt nie zamknie tego w 3 setach a co za tym idzie spotkanie będzie długie i zacięte. Obaj świetnie serwują ( po 17 asów w półfinałach i to przy wynikach 3:0). Nie jestem wstanie wskazać faworyta tego meczu a linia zaoferowana przez fortunę wydaje się być śmiało do osiągnięcia. Niech wygra lepszy !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom