>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - US Open (29.08.2022 - 11.09.2022)

Status
Zamknięty.
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
Jednak moje słowa ostatnio tutaj napisane dzisiejszej nocy idealnie się potwierdziły, że dla mnie osobiście Auger Aliassime to nie jest żaden dobry zawodnik co potwierdził to dobitnie dzisiejszej nocy w meczu z niżej notowanym Draperem. To jest gość który w większych turniejach traci mózg na korcie. Uważam, że oprócz mocnego serwisu ten gość nie ma nic do zaoferowania. W dzisiejszym spotkaniu potwierdziło się, że jeśli dobrze nie funkcjonuje u niego serwis to gość ma wielki problem. Tutaj nawet przez niego zatrudniony jako trener Toni Nadal mu nie pomoże. Do dzisiaj nie mogę zrozumieć jaki taki zawodnik znajduje się w pierwszej "10" na świecie. Co prawda nie grałem żadnego zakładu w tym spotkaniu ale pewnie gdybym coś miał zagrać to pewnie bym zagrał over 3,5 seta licząc na wyrównane spotkanie. U mnie Auger znajduje się już na czarnej liście od dłuższego czasu i swoją grą nadal potwierdza, że znalazł się on na niej jak najbardziej zasłużenie.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Jednak moje słowa ostatnio tutaj napisane dzisiejszej nocy idealnie się potwierdziły, że dla mnie osobiście Auger Aliassime to nie jest żaden dobry zawodnik co potwierdził to dobitnie dzisiejszej nocy w meczu z niżej notowanym Draperem. To jest gość który w większych turniejach traci mózg na korcie. Uważam, że oprócz mocnego serwisu ten gość nie ma nic do zaoferowania. W dzisiejszym spotkaniu potwierdziło się, że jeśli dobrze nie funkcjonuje u niego serwis to gość ma wielki problem. Tutaj nawet przez niego zatrudniony jako trener Toni Nadal mu nie pomoże. Do dzisiaj nie mogę zrozumieć jaki taki zawodnik znajduje się w pierwszej "10" na świecie. Co prawda nie grałem żadnego zakładu w tym spotkaniu ale pewnie gdybym coś miał zagrać to pewnie bym zagrał over 3,5 seta licząc na wyrównane spotkanie. U mnie Auger znajduje się już na czarnej liście od dłuższego czasu i swoją grą nadal potwierdza, że znalazł się on na niej jak najbardziej zasłużenie.
Czyli w skrócie Draper wygrał przez słabość rywala czy na Drapera warto grać ? Niestety godziny kiepskie do oglądania.
 
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
Czyli w skrócie Draper wygrał przez słabość rywala czy na Drapera warto grać ? Niestety godziny kiepskie do oglądania.
Niestety meczu nie oglądałem, zobaczyłem tylko końcowy wynik i postanowiłem napisać coś na temat Augera. Patrząc jednak na statystyki meczowe wychodzi na to, że Draper ograł Augera bez żadnych problemów nie dając nawet się przełamać więc chyba o czymś to świadczy jeśli chodzi o grę Kanadyjczyka
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Hurkacz -1,5 seta 1,57
Z Wolfem się udało to i próbujemy z Hurkaczem. Przeprawa Hurkacza z Ottem napawa optymizmem, bo było łatwe 3:0 i nawet nie potrzebny był tie-break. Na pewno więc nie dojdzie do powtórki z tegorocznego Wimbledonu, gdzie Hubert odpadł już w 1.rundzie z Fokiną. Iwaszka też sobie całkiem nieźle poradził na starcie US Open z Querreyem, jednak seta zdołał stracić. Iwaszka przegrywa w Cincinnati z Kokkinakisem 1:2. To kiepski prognostyk, jeśli idzie o ocenianie jego obecnej formy. Z kolei Hurkacz dostaje lanie od Isnera 1:2. Aczkolwiek Hurkacz udowadnia, że grać potrafi na amerykańskiej ziemi (kontynentalnie) w Montrealu, gdzie przedziera się aż do finału, odstrzeliwując takich graczy po drodze jak Kyrgios czy Ruud. Przegrywa 1:2 dopiero w finale z Carrenio. Iwaszka w ogóle w Montrealu nie występuje. H2h proszę państwa. Jest dość obfite. Na 5 łącznych spotkań Polak wygrywa z Białorusiem aż 4. To chyba dobrze prawda w kontekście dzisiejszego spotkania? A czemu -1,5 seta. A temu, by podnieść kurs no i wierzę w Hurkacza. Jeśli niezły Otte dostaje manto 0:3 to dlaczego Iwaszka ma nie dostać 0:3 lub chociaż 1:3?
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Jednak moje słowa ostatnio tutaj napisane dzisiejszej nocy idealnie się potwierdziły, że dla mnie osobiście Auger Aliassime to nie jest żaden dobry zawodnik co potwierdził to dobitnie dzisiejszej nocy w meczu z niżej notowanym Draperem. To jest gość który w większych turniejach traci mózg na korcie. Uważam, że oprócz mocnego serwisu ten gość nie ma nic do zaoferowania. W dzisiejszym spotkaniu potwierdziło się, że jeśli dobrze nie funkcjonuje u niego serwis to gość ma wielki problem. Tutaj nawet przez niego zatrudniony jako trener Toni Nadal mu nie pomoże.
Takie rozwazania sa bez sensu. To ze dany zawodnik gra slabiej w danym okresie w roku to nie znaczy, ze zagra tak samo w innym okresie tegoz roku. Po prostu trudno jest grac na bardzo wysokim poziomie przez 11 miesiecy w sezonie. To tak jakbys napisal, ze Serena Williams jest słaba, bo obecnie wazy tyle ile nigdy i gra slabo i przekreslibys cala jej pozostala kariere wczesniej.

Rownie dobrze, kazdy moze napisac, ze podczas tegorocznego French Open nikt nie byl tak blisko pokonania Nadala co Auger, albo ze byl o wlos od pokonania Medvedeva podczas AO. Juz po prostu nastapilo zmeczenie materialu ciagla gra na wysokim poziomie i wyniki sie pogorszyly.

Posluze sie przykladem tegoz Augera. W trakcie sezonu na kortach ceglanych to w tym roku Auger dotarl do 4 rundy i wspomnianego meczu z Nadalem, cwiercfinalu w Madrycie i cwiercfinalu w Rzymie, ktory przegral po bardzo wyrownanej batalii z Djokovicem.
W ubieglym roku z kolei Auger przegral w 1 rundzie French Open z Seppim, w 1 rundzie w Madrycie i w 3 rundzie w Rzymie. No to teraz Auger jest slaby czy nie jest slaby, bo tegoroczne wyniki z kortow ceglanych i ubieglroczne z tych samych kortow sa diametralnie inne ? Otoz nie jest slaby. Po prostu w tym sezonie byl gotowy na dobra gre w tym okresie i to zrobil, a w ubieglym sezonie na dobra gre w tym okresie gotowy nie byl i to jest cala roznica.


To nie ma sensu takie kategoryzowanie, dyspozycja zawodnikow to nie jest stala, tylko zmienna. Inaczej zawodnik X zawsze wygrywalby z zawodnikiem Y, a zawodnik Y z zawodnikiem Z, a przeciez tak nie jest i w bezposrednich pojedynkach prawie zawsze sa wygrane jednego czy drugiego gracza (przy zachowaniu oczywiscie jakiejs tam proporcji), gdy sie ich zestawi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
Pablito91 450,4K

Pablito91

Użytkownik
Zgadza się. Tylko najwięksi mistrzowie potrafią grać cały rok na wysokim poziomie gdzie przytrafiają im się porażki raz na jakiś czas. Taki Djokovic, Nadal czy Federer. Ale tak jak mówię takie coś to tylko mistrzowie. Taki Auger, Medvedev czy Alcaraz to nie potrafią jak na razie mieć równego roku. Ale są jeszcze młodzi więc jeszcze wszystko przed nimi. Każdy z w/w trójki miał dobry początek roku a później klapa.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis US Open
Godzina: 17:00
Spotkanie: Duckworth - Evans
Typ: powyżej 3.5 seta
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Evans w pierwszej rundzie gladko pozamiatal słabo ostatnio grającego Vesely mimo że był mniejszym faworytem niż dziś jest. Brytyjczyk w tym roku grywal w kratkę, nie mógł znaleźć swojej optymalnej formy przez co zaliczył kilka wpadek z niżej notowanymi zawodnikami. Duckworth w pierwszym meczu wystąpił w roli underdoga a mimo to ograł swojego rodaka O'Connella po ładnym meczu w którym widać było że czuje się pewnie na kortach twardych w USA. Australijczyk najlepiej grywa właśnie na hardzie, nie ma nic do stracenia bo i tak skazywany jest na pozarcie. Panowie ze soba grali raz ale bylo to dawno bo aż 4 lata temu, wówczas Evans gladko wygrał 2:0. Patrząc na niespodzianki jakie towarzyszą nam na tym turnieju myślę że warto poszukać jakiegoś zakładu w stronę Duckwortha jakim bez wątpienia jest powyżej 3.5 seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +276
I 24,7K

iti

Użytkownik
Gdybym miał podsumować moje poprzednie propozycje to powiedziałbym, że wyszło nieźle. Totalna wtopa z Griekspoorem, że aż mi głupio, bo nie sądziłem, że Coria cokolwiek potrafi na betonie.

Oglądałem kilka meczów wczoraj i przedwczoraj, więc napisze kilka zdań:

Wu - Borges
Jakoś czekałem na ten mecz i zwycięzca tego meczu mnie nie dziwi. Dziwi mnie, że potrzebował do tego aż pięciu setów. W pierwszym wszystko szło dobrze i przy *4-3 40-0 Chińczyk oddał gema. Zacząłem oglądać od tb i tam Borges był na tyle solidny, że Wu nie dał rady. Zadecydował mini na początku. W drugim trzymali swój serwis, po czym Yibing oddał serwis przy 5-5 i wyglądało to średnio. Odłamał jakby był jednym z najlepszych tenisistów na świecie. Zagrał super gema. TB wziął do *5-2 tak jak Korda z Bagnisem po odłamaniu, ale Wu zrobił dwa proste błędy i oba mini przełamania oddał. Po czym wygrał dwa punkty przy serwisie Borgesa. Borges z biegiem czasu popełniał coraz więcej prostych błędów. W trzecim Wu wydawało się, że ogarnie, ale znowu z 40-0 prawie oddał przy *3-4, miał swoje szanse (jak to się mówi przełamanie na rakiecie, ale popsuł). Seta oddał przy swoim serwisie. Czwarty set to coraz słabszy fizycznie Borges i coraz solidniejszy Wu. Przełamał i trzymał serwis. To wystarczyło. W piątym w pierwszym swoim gemie serwisowym Chińczyk był w sporych opałach, ale znów Nuno pomagał, od razu w następnym przełamał i trzymał serwis, ale znowu prostymi błędami oddał przy *4-3, no i znów zagrał świetnego gema, jak przy 5-6* w drugim. Wojnę nerwów w ostatnim wygrał Yibing. Nuno słabł w oczach, widać było morderczy bój z poprzedniej rundy.
Predykcja meczu z ruskiem? Max set co będzie w stanie ugrać, ale o nim jeszcze tej jesieni i w przyszłym sezonie usłyszymy.

Carreno-Busta - Bublik
Carreno oddał pierwszego i od drugiego oglądałem mecz. Był cały czas solidny, przełamał Bublika i trzymał serwis, ale przy *5-3 oddał i od razu przełamał na seta. Trzeci set to po prostu trzymanie swojego serwisu i czekanie na błędy Bublika i te przyszły, poszło dosyć gładko. Czwartego nie oglądałem, nie było większego sensu.
Z de Minaurem może być długi mecz, over 3,5 seta aż się prosi dla zabawy.

Tomljanovic - Rodina
To był dziwny mecz. Rodina jak na 3 lata bez tenisa jest w super formie i jeżeli to nie był jednorazowy skok po wykorzystanie PR to ma szanse coś tam pograć jeszcze. W trzecim secie miała nawet *5-3, ale Tomlanovic wygrała ostatecznie, choć było tu bardzo dużo długich wymian i Serena wcale nie musi przegrać z Alją w następnej rundzie.

Sinner - Altmaier
Tu widziałem tylko końcówke trzeciego, czwartego i piątego seta. Wyglądało, że po pierwszym Altmaire totalnie zgasł, bo od 2-2 w drugim zrobiło się szybko 2-6 1-6 *0-40 na początku czwartego. Niemiec się wybronił i siły wróciły, seta wygrał grając dobrze i solidnie, a piąty, mimo że wynik na to nie wskazuje był świetny z obu stron, a przynajmniej pierwsze 3-4 gemy, które zadecydowały o wyniku. Altmaier miał przełąmanie na rakiecie, ale Sinner tylko w znany sobie sposób dał radę się wybronić i od tego czasu poszło. Altmaier w tym meczu był tak nierówny, że przegrał 18 piłek z rzędu w końcówce drugiego i na początku trzeciego.
Sinner ma teraz Eubanska, który potrafi tylko serwować, jeżeli będzie serwis siedział to powinien ugrać seta. Sinner znany jest z tego, że potrafi przegrywać sety z dużo niżej notowanymi rywalami.

Tiafoe - Giron
Oglądałem ten mecz raz z dwoma innymi (łatwo nie było) i na tyle na ile widziałem to Tiafoe był solidny, trzymał serwis, biegał, wygrywał ważne punkty, dosyć pewnie i bez większych problemów pokonał solidnego Girona.
Z Kublerem nie powinno być tak łatwo, nie mam propozycji na ten mecz. W meczu Kubler-Ymer były długie przerwy, zakładam że to mogły być medicale, ale nie dałem rady obejrzeć nawet kawałka tego meczu.

Anisimova - Putintseva
Drugiego seta widziałem i Anisimova próbowała się ratować medicalem po pierwszym secie. Jej gra w drugim secie nie wskazywała na to żeby coś jej dolegało. Wiało i to miało wpływ jak piłka latała. Amanda miała swoje szanse, które powinna wykorzystać, ale popełniała proste błędy. Z Niemeier zapowiada się over gemowy, typowanie zwyciężczyni to dla mnie loteria.

Shapovalov - Huesler
Nie wiem co się stało z Denisem, ale gość zaliczył straszny zjazd jeżeli chodzi o poziom. Popełniał proste błędy, po wygranych piłkach próbował się nakręcać, ale na nic to się przekładało. Jak to się mówi, Hueslerowi zabrakło doświadczenia, bo nie był gorszym tenisitą w tym meczu.
Z Baena będzie długi mecz. Shapo nie jest w takiej formie jak rok temu na USO i przynajmniej seta straci, jego poziom tenisa na ten moment nie predysponuje go do wygrania do 0. W 2020 widziałem ich maraton na ziemi w Paryżu na jesieni i chociaż inna nawierzchnia to dzisiaj możemy spodziewać się chyba podobnego meczu. Baena to ziemniak, ale z Munarem dawał radę. Pisałem nawet, że na Munara trzeba uważać, ale styl w jakim przegrał i mnie zaskoczył.

Griekspoor - Coria
Mój faworyt. Griekspoor oddał serwis przy *5-6 w pierwszym i od tego momentu zaczęła się jego degrenolada. Coria tylko przebijał, nie grał nic nadzwyczajnego. Mimo, że Holender miał 4-2 w drugim to i tak przegrał tego seta do 4... W trzecim od razu oddał serwis i jak natychmiast odrobił gema i wydawało się, że będzie w stanie wrócić do gry to nic bardziej mylnego. Dalej grał słabo i Coria to wykorzystał.
Coria za chwile powinien dostać trzy szybkie sety od Alcaraza, mimo że młody Hiszpan nie jest w najwyższej formie.

Popyrin - Tseng
Widziałem drugiego i trzeciego seta i w obu powtórzył się ten sam scenariusz, Tseng biegał, walczył, miał przełamanie w obu (3-1 w drugim i 4-2 w trzecim, ale za każdym razem od razu oddawał, a w tb zwyczajnie brakowało mu siły/szybkości/precyzji.
Schwartzmana nie widziałem z Sockiem, ale Jack miał go na widelcu patrząc po wyniku, więc Popyrin powalczy. Diego jest pod formą od dłuższego czasu.

Norrie - Paire
Ten mecz też oglądałem, w skrócie to początek wyglądał jakby Paire przyjechał tylko po wpisowe, w drugim trzymał serwis i tego pilnował, przełamał i serwował na seta, ale szybciutko to oddał. Do tb jeszcze dał radę dociągnąć, ale tam już rządził Norrie. W trzecim się obraził. Podsumowując: Paire przegrał 6 gemów z rzedu w pierwszym, 7 punktów pod rząd w tb i 6 gemów z rzędu.
Bardzo się ciesze, że to już jego ostatnie podrygi na tym poziomie.

No i chyba to tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +557
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP - US Open
Godzina: 20:20
Spotkanie: Grigor Dimitrov - Brandon Nakashima
Typ: Grigor Dimitrov
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W przypadku Grigora Dimitrova wiele zależy od tego czy trafi on z formą na dany turniej. Jeśli to mu się uda, to stać go na bardzo wiele, przecież ten zawodnik dochodził już do półfinału w wielkich szlemach, wygrał też ATP Finals oraz jeszcze kilka ważnych turniejów ATP. Pierwsze spotkanie na US Open pokazało, że ta forma jest. W pierwszej rundzie jego rywalem był Steve Johnson. Dimitrov wygrał tamto spotkanie nadspodziewanie łatwo, bo 6:3, 6:2, 6:2. Bułgar bardzo dobrze serwował, grał solidnie przez cały mecz. Moim zdaniem ma on większy potencjał od Nahashimy i uważam, że może nie tylko wygrać ten mecz, ale też trochę namieszać w tegorocznym US Open.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dla mnie hit nocy
F.FOGNINI - R.NADAL
Obaj gracze powyżej 6 asów serwisowych Kurs 4.75
Obaj gracze powyżej 7 asów serwisowych Kurs 10
Williamhill.com
Linie wysokie przy 3:0 raczej bez szans ale jeśli zrobił by się ciut bardziej wyrównany mecz kto wie.
Kilka lat temu Fognini był jedynym który potrafiĺ czasem pokonać Nadala na mączce, wygrał z nim raz na US Open 3:2 0d stanu 2:0.
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Khachanov - Draper
Typ: 2
Kurs: 1.73
Fortuna

Bardzo ciekawe spotkanie, w ktorym zmierzy sie Rusek z Brytyjczykiem, młody pnie się w gorę i rankingowo i mentalnie, umiejetnosci coraz wieksze, lewa reka dodatkowo na plus dzieki czemu przeciwnicy maja wiekszy problem bo musza wiecej odgrywac z beckhendu i tu widze gwozdz do trumny dla Kharena, bo niestety u niego duzo lepiej funkcjonuje forhend a ze Draper jest leworeczny bedzie mu ladowal bomby na beckhend, pozatym mam wrazenie ze lepiej trafil z forma, tego ze ogral Fina i Augera nie biore pod uwage choc oba wyniki po 3-0 juz robia wrazenie, to nie przypadek, Rusek meczyl sie z Kudla i Monteiro, tu mamy inna polke, Brytyjczyk ich przewyzsza, naprawde ciekawy typ ogladalem skroty i nie widze w tym meczu Chaczanowa, POLECAM!!!
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Schwartzmann - Tiafoe
Typ: 2
Kurs: 1.6
Fortuna

I jedno i drugie spotkanie nie grzeszy wysokim kursem ale jak spojrzalem na kurs na Tiafoe troche niedowierzalem, facet w dobrej formie, lubiacy takie korty, u siebie, zagra z gosciem ktory nie umie grac na hardzie i nigdy nic na nim nie osiagnal, do tego Frances nie jest chimeryczny jak np Auger, zawsze te pilki sa takie "soczyste" mocne, trafia, jesli nie w pierwszym gemie asy to w drugim, jesli nie w 2 to w trzecim, zawsze czesto broni sie i przewaznie z tych potyczek wychodzi zwyciesko, dobry serwis, bardzo ciekawy forhend, przeciwnik nie ma nic czym moglby go zaskoczyc, nie chce sie wymadrzac bo nie stawialem meczu Polaka ale o wiele pewniej bym postawil na Tiafoe o kursie 1.6 anizeli na Huberta o np 1.30 bo taki mielismy z Ivaszką, ten kurs o czyms swiadczyl mimo wszystko z prawie 80 rakietą, czemu np Norrie grajac z 50 mial kurs 1.08?o czyms to swiadczylo np chociazby ze Ivaszka nie prezentuje 80 tylko np 30, moze 40 miejsce, a Hubi nie prezentuje(na szlemach)swojego obecnego, kurs zarabisty, uwazam ze pewniej sie czuje stawiajac na niego o kursie 1.6 niz jakbym mial postawic np na Davidovicia o kursie 1.43, czy wspomnianego przegranego Huberta o kursie 1.3,polecam, zachęcam i stawiam.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Eh, nikogo nie obraziłem, a post i tak wyleciał. Wyraziłem jedynie swoje zdanie, jak kolega wyżej. No cóż...
Ja się na tenisie nie znam (i nawet tego nie ukrywam, bo po co?), a jak mi zaufałeś i straciłeś pieniądze to gratuluje. Wybrałeś po prostu złe mecze i pretensje możesz mieć tylko i wyłącznie do siebie.
 
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik
Eh, nikogo nie obraziłem, a post i tak wyleciał. Wyraziłem jedynie swoje zdanie, jak kolega wyżej. No cóż...
Ja się na tenisie nie znam (i nawet tego nie ukrywam, bo po co?), a jak mi zaufałeś i straciłeś pieniądze to gratuluje. Wybrałeś po prostu złe mecze i pretensje możesz mieć tylko i wyłącznie do siebie.
Sorry, wypity jestem i za ostro napisałem trochę. Żadnego typu od Ciebie nie wziąłem, sam sobie typuję ;]
Po prostu nie pisz w sposób jak byś był expertem bo tenis to zmienna i nie ma co wnioskować po tym co widziałeś.
A tak poza tym, typ mój na dziś:

Murray - Berrettini
Berrettini
1.6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
I 24,7K

iti

Użytkownik
Luz.
Opisałem swoje przemyślenia na temat meczów i to wyraźnie zaznaczyłem. Czy jestem ekspertem czy nie - mogę to robić.
Od siebie dodam, że gdyby ktoś napisał coś podobnego na temat oglądanych meczów to wziąłbym to pod uwagę i skonfrontował ze swoimi przemyśleniami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +342
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ruud 1,56
Jak przegram i powiem, że to promocja, to będzie mi trochę głupio. No ale tak to wygląda. Chyba jeden z pewniejszych typów na dzisiaj. Tylko że peffek nie ma w tym uniwersum bukmacherów. Tak czy siak spróbujmy się wytłumaczyć. Paul rozegrał już dwie 5-setówki z ziemniaczanym Zapatą i słabym w tym turnieju Kordą. Ewidentnie Paul stracił impet i forma go opuszcza. Albo sobie przypomni jak grał jeszcze trochę przed US Open, albo leci na łeb na szyję z więcej niż poprawnym, dużo więcej niż poprawnym pomimo że na betonie Ruudem. Nie ma co się więcej rozpisywać. Ruud jest pewniejszy w grze i udowodnił to wynikami z Edmundem gładko oraz Rijthovenem ze stratą tylko 1 seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +402
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Norrie - Rune
Typ: 1
Kurs: 1.3
Fortuna

Nie lubię stawiać i bardzo rzadko stawiam na tego zawodnika ale w tym meczu mu zaufam, tylko dlatego że młodocian jest jeszcze nie ograny na tego typu turniejach, mamy twardą nawierzchnię, i jak wiemy młodym jeszcze ciezko grac do 3 wygranych setow na rownym poziomie, Sinner, Alcaraz sie powoli przebija ale tu jeszcze trzeba poczekac na rozwoj wydarzen, chodzi mi o takiego Rune czy Drapera, typowani gracze spotkali sie bodajze w Cincinnatti i mielismy wyrownany mecz, na styku, kazdy mogl wygrac ale jak juz pisalem tu mamy grę do 3 setow i sytuacja wyglada inaczej nie ma tej kondycji, sily mentalnej na tyle setów, do dubla polecam.


Brooksby - Alcaraz
Typ: over 32,5 gema
Kurs: 1.60
Fortuna

Bardzo ciekawy typ oprócz wspomnianego Tiafoe również na dzisiaj (na poprzedniej stronie opisałem ten mecz a odnosnie meczu Anglika przypomne tylko że Draper miał juz przelamanie i blisko prowadzenia 2-1 w setach i gdyby nie krecz wygral by to spotkanie, zaczal wyraźnie lepiej grac, Rusek sie zaczal gubic, niestety przeszkodzila kontuzja i mielismy krecz, w tym meczu mamy natomiast ladna linie, i sie dziwie bo niewielką z niezlym kursem, mysle ze z latwoscia Brooksby bedzie ja u siebie w stanie pokryc, w formie, choc Carlos rowniez w b.dobrej, na ziemi bym tego meczu nie ruszal ale tu przy dobrym serwisie Amerykanin pokryje, tym bardziej ze dla przykladu Carlos w 1 rundzie wygral na styku z przecietnym na hardzie Baezem i w dodatku po 2 setach i wyniku 5-7, 5-7 mielismy krecz Argentynczyka, tu mamy lepszego zawodnika grajacego u siebie na hardzie i nie widze wyniku typu 2-6, 3-6, 1-6, nie ma opcji, dodajac Tiafoe (przy wczorajszym wpisie kurs wynosil 1.60, teraz juz mamy 1.53 + Norrie o kursie 1.3 i mamy łączny kurs 3.2, bardzo ładnie to wygląda, zachęcam i polecam.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Carreno B.-Khachanov 1 @1.47

Carreno po prostu jest w szczytowej formie, takiej nie znajduje sie czasem przez caly sezon. Nie tak dawno wygral swoj najwiekszy w karierze tytul w Montrealu i gral tam wybornie. Hiszpan w tej chwili jezeli chodzi o granie wymian to ciezko go pokonac w tym aspekcie, a nawet serwis zaczal lepiej chodzic w tym Montrealu, co raczej bylo slabsza strona Carreno. Mial po Montrealu czas na regeneracje, wygral trzy mecze na Flushing Meadows, musi byc dobrze w jego przypadku, gdzie jeszcze trzeba grac formula best-of-five.

Medvedev-Kyrgios 1 @1.6

A tutaj jeszcze przy turnieju w Montrealu po ich meczu powiedzialem sobie, ze jezeli los skojarzy ich gdzies na US Open to postawie na Medvedeva. W Montrealu stawialem na Rosjanina, ale Kyrgios jest jednak w bardzo dobrej formie caly czas i gora w 3 setach byl wlasnie on, ale tam zadecydowal 2 gem ostatniego seta, gdzie Kyrgios obronil break ponita na swoim serwie przy stanie 30-40, atakuajc siatke i trafiajac po woleju w linie, gdzie tak naprawde po tym zagraniu wszystko zalezalo od szczescia i wtedy ten decider mogl sie potoczyc inaczej.

Tutaj jednak daje mozliwosc rewaznu Medvedevowi, raz ze jak juz wyzej wspomniano formula best-of-five na szlemie to zupelnie inny mecz, a Medvedev bedzie chciec grac o turniejowa wygrana. Rosjanin na US Open prezetuje sei swietnie, dwa lata temu przegrany 5-setowy final z Nadalem, a w ubieglym roku wrocil do tego finalu i wygral 3-0 z Djokovicem zgarniajac swojego szlema. Kygrios powalczy, beda jakies bliskie sety, ale tym razem spodziewam sie wygranej Medvedeva.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Proszę o usunięcie na koniec ale dodam tylko że kontuzja lub apokalipsa musialaby sie wydarzyc zeby Tiafoe przegral z nieumiejacym grac i serwowac na hardzie karłem z Argentyny, mega typ dziwie sie ze jeszcze wczoraj byl taki kurs, naprawdę się dziwie, pozdrawiam
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Proszę o usunięcie na koniec ale dodam tylko że kontuzja lub apokalipsa musialaby sie wydarzyc zeby Tiafoe przegral z nieumiejacym grac i serwowac na hardzie karłem z Argentyny, mega typ dziwie sie ze jeszcze wczoraj byl taki kurs, naprawdę się dziwie, pozdrawiam
Apokalipsa to musialłby sie wydarzyc, zebys pozbyl sie uprzedzen. Na ten moment, biorac wygrane turnieje i wyniki jedynie na twardych nawierzchniach, to jezeli skrupulatnie porownalbys wystepy na szlemach i turniejach rangi ATP 1000 to mozna stwierdzic, ze Argentynczyk wciaz troche wiecej osiagnal ... nawet na tej twardej nawierzchni. Jezeli chcesz to otworz statystyki kariery obydwu graczy w wikipedii, zacznij zliczac i wtedy mozesz dyskutowac z przedstawionymi tam faktami, bo wyjdzie Ci że bardziej efektywnym wynikowo graczem na tej twardej nawierzchni jest poki co wciaz Schwarztman.

Ty z kolei zachowujesz sie jakbys byl pelen uprzedzen lub mentalnie niezrownowazony takimi bezproduktywnymi wpisami.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom