>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - US Open (29.08.2022 - 11.09.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
usopen.jpg

Miejsce: Nowy Jork, USA
Data rozgrywania: 29.08.2022 - 11.09.2022
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Wielki Szlem
Pula nagród: $27,915,200
Oficjalna strona turnieju: https://www.usopen.org/index.html
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/women/us-open
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/us-open/560/draws?matchType=Singles
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/us-open/560/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
D. Medvedev
Zwycięzca debla 2021: R. Ram / J. Salisbury


Zestawienie kursów ( Betfan ):

tenis M.jpg


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Po wycofaniu Novaka, chyba Medvedev obroni tytul.Glowni rywale to Nadal, Fritz i Sinner wg mnie.Reszta nie bedzie sie raczej liczyc
 
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
No to zaczynamy ostatni turniej wielkoszlemowy w tym roku

Shelton - Borges
TYP: Shelton 1,45 (n)


Można śmiało powiedzieć,że młodziutki Amerykanin to wielkie objawienie w tym sezonie jeśli chodzi o grę na kortach twardych. Od początku czerwca rozegrał dużą ilość spotkań na hardzie w hali. Większość tych turniejów w jego wykonaniu była bardzo dobra ale chyba największą uwagę przykuwa tutaj występ dzięki dzikiej karcie w turnieju w Cincinatti gdzie pokonał Sonego i Ruuda i poległ dopiero z Norrie. Jego przeciwnikiem jest Portugalczyk Nuno Borges który jeszcze kilka lat temu zapowiadał się na duży talent a póki co jest zawodnikiem przeciętnym. Jest to zawodnik który podczas meczu potrafi odwalać takie numery, że głowa boli potrafi mieć cały mecz pod kontrolą i pewnie prowadzić by za chwilę tracić kontrolę nad meczem uderzając kilka piłek pod rząd w auty lub siatkę. Borges będąc w rankingu 105 musiał tutaj przechodzić kwalifikacje i można powiedzieć, że miał bardzo dużo szczęścia, że w rundzie finałowej trafił na Włocha Maestrelliego z którym strasznie się męczył a gdyby w pewnym momencie spotkania nie przerwali ze względu na opady deszczu to myślę,że moglibyśmy tutaj Portugalczyka już wogóle nie oglądać. Myślę, że młody 19-latek ze Stanów wykorzysta tutaj swoją ogromną szansę jaką otrzymał od organizatorów i pokona Portugalczyka. W ostatnim czasie forma i ogranie na twardych kortach w USA zdecydowanie po stronie Sheltona.

Wu - Basilashvili
TYP: Wu 1,30 (y)


Kolejny typ na zawodnika młodego pokolenia. Młody Chińczyk można powiedzieć, że to kolejne objawienie obecnego sezonu jeśli chodzi o grę na kortach twardych. Wu już tego szczęścia nie miał co wyżej opisany Shelton i musiał tutaj przebrnąć przez kwale żeby zagrać w turnieju głównym i udało się chociaż nie było łatwo głównie chodzi mi tutaj o mecz z Travaglią oraz Moutet. Ale właśnie w meczu z Włochem młody Chińczyk pokazał, że jest naprawdę w wysokiej formie w ostatnim czasie i w tym spotkaniu potrafił odrobić duże straty i zwyciężyć. Wiadomo Gruzin jest graczem dużo bardziej doświadczonym ale ten sezon dla niego jest kompletnie nie udany. Do tej pory w całym sezonie Nikoloz wygrał tylko 13 spotkań na prawie 40 rozegranych spotkań. Co prawda przez jakiś czas leczył kontuzję ale widać, że to nie jest zupełnie jego sezon. U Gruzina również sporo się dzieje w życiu prywatnym w tym roku jakiś czas temu wypłynęła informacja, że są podejrzenia wobec niego i Karatseva o ustawianie meczy ze swoim udziałem a całkiem niedawno okazała się, że jego była żona oskarżyła go o pobicie. Myślę, że znając Gruzina i podejścia do niektórych swoich spotkań myślę, że przy tych problemach prywatnych które ma może czasami być myślami zupełnie gdzie indziej a to jest ogromna szansa dla młodego Chińczyka.

Wawrinka - Moutet
TYP: Wawrinka 2,10 < zwrot >
TYP: Over 3,5 seta 1,55 < zwrot >


Stan to jeden z moich ulubionych grajków w tourze. Przed US Open zagrał w USA tylko dwa spotkania i oba przegrał ale myślę, że momentami zostawił po sobie całkiem dobre wrażenie. Porażka z Finem Ruusuvuorim i Murrayem po 2:1 także walka była. Może to jest dla niego dobry prognostyk. W 1 rundzie trafia tutaj na szczęśliwego przegranego kwali Francuza Moutet. Corentin ma spotkania gdzie naprawdę potrafi powalczyć z tym lepszymi zawodnikami a ma takie spotkania, że woli przez większość meczu prowadzić dyskusje z sędziami. Moutet to zawodnik który zdecydowanie woli grać na clayu niż na hardzie. Myślę, że jeśli Stan będzie trzymał swój serwis to powinien tutaj zwyciężyć bo szans na przełamanie niskiego Francuza powinien mieć w tym spotkaniu całkiem sporo.

Zhang - Van Rijthoven
TYP: Zhang 1,65 (n)
TYP: Over 3,5 seta 1,50 (y)


Kolejny zawodnik z Chin w tym turnieju który w ostatnim czasie jest w wysokiej formie. Zhang kwalifikacje tutaj przebrnął bez straty seta. Bardzo pewny przy swoim serwisie. Holender od czasu gry na trawie zgubił gdzieś swoją dobrą dyspozycję, w ostatnim czasie mało grał. Myślę,że w tym spotkaniu możemy zobaczyć jakiś tiebreak oboje mocni przy swoim serwisie. W tym spotkaniu idę również w over gemowy bo nie wydaje mi się żeby któryś z nich miał zwycieżyć 3:0

Kyrgios - Kokkinakis
TYP: Kokkinakis wygra min. jednego seta 1,65 (n)


Obok tego typu nie mogę przejść obojętnie. Los tak chciał, że dwóch wielkich przyjaciół z kortu jak i poza nim spotyka się ze sobą już w 1 rundzie US Open. Zdecydowanym faworytem tego spotkania oczywiście jest tutaj Nick odpoczął trochę po swoich ostatnich świetnych występach więc myśle, że tutaj Nick będzie groźny dla tych najlepszych. Nie sądzę, że już w pierwszym spotkaniu Kyrgios zagra na 100 % serio i to jeszcze w spotkaniu ze swoim przyjacielem. Głupio było by z jego strony jakby tutaj miał z Kokkim wygrać 3:0. Dlatego po takim kursie na min. seta dla Kokkinakisa ciężko mi przejść obojętnie. A jak wiemy Kokkinakis na kortach twardych potrafi grać. Oboje oczywiście jeszcze razem wystąpią tutaj w parze deblowej.


Z innych rzeczy gram jeszcze

Nishioka wygra min. jednego seta 1,25 (n)
Medvedev 3:0 1,25 (y)
De Minaur 1,25 (y)
Carreno Busta 1,25 (y)
Draper - Ruusuvuori over 3,5 seta 1,50 (n) Draper 1,85 (y)
Garin - Lehecka over 3,5 seta 1,50 (y)
Molcan - Monteiro over 3,5 seta 1,50 (y)
Bonzi - Humbert over 3,5 seta 1,50 (y)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +884
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis US Open
Godzina: 17:00
Spotkanie: Nishioka - Davidovich Fokina
Typ: 5 setów
Kurs: 3.60
Bukmacher: STS
Analiza: Mecz na papierze zapowiada się bardzo zacięcie. Nishioka zagrał świetny turnieju w Waszyngtonie gdzie dotarł do finału, wcześniej wygrywając 5 spotkań z bardzo wymagającymi przeciwnikami, zatrzymał go dopiero Kyrgios. Hiszpan mimo przegranych ostatnich 3 spotkań zawsze jest groźny i potrafi grać na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy na szlemach potrafią wznieść na wyżyny swoich umiejętności A jeśli Ci dwaj zagrają na 100% to piąty set może być konieczny do rozstrzygnięcia meczu. Jeśli zaden z zawodników nie będzie miał gorszego dnia to widzę spore szanse na powodzenie.
 
przez pryzmat 3K

przez pryzmat

Użytkownik
Ciekawe czy Medvedev będzie trenował w pierwszym secie z Kozlovem czy od samego początku spróbuje gościa zmieść z planszy ? Nawiązując do pojedynku Kyrgiosa i Kokkinakisa jestem ciekaw jak fakt, że znają się jak łyse konie będzie mieć wpływ na bezpośrednią taktykę na mecz i poziom ryzyka obu Kangurów . To jest bardzo ciekawe w kontekście podwójnych błędów serwisowych.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ciekawe czy Medvedev będzie trenował w pierwszym secie z Kozlovem czy od samego początku spróbuje gościa zmieść z planszy ? Nawiązując do pojedynku Kyrgiosa i Kokkinakisa jestem ciekaw jak fakt, że znają się jak łyse konie będzie mieć wpływ na bezpośrednią taktykę na mecz i poziom ryzyka obu Kangurów . To jest bardzo ciekawe w kontekście podwójnych błędów serwisowych.
To juz wszystko zalezy od Kyrgiosa.w h2h 2 0 dla Nicka, ale na Szlemie Kyrgios lubi 5 setow i jak ktos lubi ryzyko, to mozna probowac.Over jakis wiekszy np 40,5 po 2,23
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Czy ktoś dzis widzi szanse w Murrayu. Ostatnio oglądałem Majchrzaka, nie wyglądał dość dobrze ..
Majrzchak grac potrafi a Tabilo to nie jest jakis mocarz.Jak serwis bedzie hulal, moze wygrac.
Cerundolo himeryczny strasznie, moze zajsc daleko, ale i szybko odpasc.Wg mnie Murray mimo wszystko.
Wolf mnie kusi, u siebie powalczy
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Nadal wygra kwarte @1.8

Uklad w miare wydaje sie dobry. Nie ma tutaj Medvedeva, Tsitsipasa czy chociazby Alcaraza lub Corica. Polfinal powinien Hiszpan byc zrobic na papierze.
 
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
Majrzchak grac potrafi a Tabilo to nie jest jakis mocarz.Jak serwis bedzie hulal, moze wygrac.
Cerundolo himeryczny strasznie, moze zajsc daleko, ale i szybko odpasc.Wg mnie Murray mimo wszystko.
Wolf mnie kusi, u siebie powalczy
Zacznijmy od tego, że Majchrzak nie potrafi serwować na dobrym poziomie. Gość już od dłuższego czasu jest patologicznie słaby...Gdyby dzisiaj nie miał jako przeciwnika będącego ostatnio w słabszej dyspozycji Tabilo to podejrzewam, że udział Majchrzak zakończył by się na 1 rundzie. Co prawda kilka dni przed rozpoczęciem US Open Kamil zatrudnił nowego trenera który swego czasu był trenerem Davydenko który pod jego wodzą osiągał swoje najlepsze wyniki w karierze. Tylko pytanie co można zmienić w grze i nastawieniu w zaledwie kilka dni pewnie nie za wiele...Dla mnie Majchrzak jest słabym zawodnikiem i wątpie w to żeby nagle zaczął osiągać jakieś sukcesy skoro jest brak umiejętności. W tym meczu zagrałbym tylko over gemowy
 
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
Shelton - Borges
TYP: Shelton 1,45


Można śmiało powiedzieć,że młodziutki Amerykanin to wielkie objawienie w tym sezonie jeśli chodzi o grę na kortach twardych. Od początku czerwca rozegrał dużą ilość spotkań na hardzie w hali. Większość tych turniejów w jego wykonaniu była bardzo dobra ale chyba największą uwagę przykuwa tutaj występ dzięki dzikiej karcie w turnieju w Cincinatti gdzie pokonał Sonego i Ruuda i poległ dopiero z Norrie. Jego przeciwnikiem jest Portugalczyk Nuno Borges który jeszcze kilka lat temu zapowiadał się na duży talent a póki co jest zawodnikiem przeciętnym. Jest to zawodnik który podczas meczu potrafi odwalać takie numery, że głowa boli potrafi mieć cały mecz pod kontrolą i pewnie prowadzić by za chwilę tracić kontrolę nad meczem uderzając kilka piłek pod rząd w auty lub siatkę. Borges będąc w rankingu 105 musiał tutaj przechodzić kwalifikacje i można powiedzieć, że miał bardzo dużo szczęścia, że w rundzie finałowej trafił na Włocha Maestrelliego z którym strasznie się męczył a gdyby w pewnym momencie spotkania nie przerwali ze względu na opady deszczu to myślę,że moglibyśmy tutaj Portugalczyka już wogóle nie oglądać. Myślę, że młody 19-latek ze Stanów wykorzysta tutaj swoją ogromną szansę jaką otrzymał od organizatorów i pokona Portugalczyka. W ostatnim czasie forma i ogranie na twardych kortach w USA zdecydowanie po stronie Sheltona.

Borges 2.90

Dokładny wynik :
1:3 - 7.90
2:3 - 9.00 :giggle:



On waćpan da tutaj tarabum. Wydaje się bez sensu ale jakieś kłopoty z kostką albo to zasłona ale przed czym niby ? Że co, że Borges się wystraszy i da walkowera bo ma większą szansę ?XD Ruud mu sie podłożył ostatnio, żaden wyczyn, obejrzyj mecz co robił. Pozycji w rankingu 70 + niby nic ale jednak. USA no tak , u siebie, ale często jest kuku właśnie przez presję. Będzie tarabum i ejkum kejkum, Borges się zepnie i rympał z Sheltonem.
E: błędów tyle co Shelton robi to głowa mała, posypał się i szansy nie wykorzystał, nie udźwignął presji...
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Borges 2.90

Dokładny wynik :
1:3 - 7.90
2:3 - 9.00 :giggle:



On waćpan da tutaj tarabum. Wydaje się bez sensu ale jakieś kłopoty z kostką albo to zasłona ale przed czym niby ? Że co, że Borges się wystraszy i da walkowera bo ma większą szansę ?XD Ruud mu sie podłożył ostatnio, żaden wyczyn, obejrzyj mecz co robił. Pozycji w rankingu 70 + niby nic ale jednak. USA no tak , u siebie, ale często jest kuku właśnie przez presję. Będzie tarabum i ejkum kejkum, Borges się zepnie i rympał z Sheltonem.
E: błędów tyle co Shelton robi to głowa mała, posypał się i szansy nie wykorzystał, nie udźwignął presji...
Co ja pacze, zakład rozliczony na plus, kiedy mecz trwa ;) To wyglądało przez cały czwarty set jakby młody miał oddać serwis, ale Borges pokazał, że to on nie wytrzymał zdrowotnie, bo "masował" sobie przedramie w trakcie tie breaka. Piąty set będzie arcyciekawy. Młody jak przełamie to weźmie seta szybko. Nuno nie wygląda jakoś super.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Co się stało Wawrince ? Oglądałem go, szczerze ciągnął tego słabego w drugim secie jak chciał Mouteta. Czy czasem nieodechcialo mu się grać po przegranym drugim secie ? Z drugiej strony moutet wyciągał wszystko co miał w zanadrzu Stasiu
 
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
Co ja pacze, zakład rozliczony na plus, kiedy mecz trwa ;) To wyglądało przez cały czwarty set jakby młody miał oddać serwis, ale Borges pokazał, że to on nie wytrzymał zdrowotnie, bo "masował" sobie przedramie w trakcie tie breaka. Piąty set będzie arcyciekawy. Młody jak przełamie to weźmie seta szybko. Nuno nie wygląda jakoś super.
Nawet jak przełamie to błędami odda podwójnie. No i po Sheltonie, kolego, zobacz co on robi. Ładnie powalczył ale jeszcze musi wiele poprawić. ;)
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kyrgios - Kokkinakis 1 set o10,5 @2,45 6:3
1xbet

Jak zostało to juz wyżej napisane, spotkanie pomiędzy dwoma przyjaciółmi. Razem trenują, grają debla. Znają się bardzo dobrze. Kyrgios obecnie w wyższej formie, ale czy będzie chciał wygrać szybko to spotkanie. Nie sądzę. Pewnie będzie trochę zabawy w tym spotkaniu. Licze że podejdą luźno do meczu i przynajmniej 1 set będzie wyrównany a Panowie skupią się na trzymaniu swojego serwisu i rozstrzygną losy pierwszej partii w tb. Ja natomiast gram troche bezpieczniej i próbuje o10,5, kurs zachęcający do gry.
 
Ostatnia edycja:
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
Hurkacz - Otte
TYP: Otte wygra min. jednego seta 1,80 (n)


Hubert i jego gra na turniejach wielkiego szlema to jest porażka i jakieś fatum już od kilku sezonów. I tak naprawdę do dzisiaj nie wiadomo co Huberta tak paraliżuje grając w turniejach wielkoszlemowych może to, że trzeba tutaj wygrać 3 sety żeby zwyciężyć w całym meczu ciężko stwierdzić. Oczywiście Polak jest tutaj dużym faworytem w tym spotkaniu ale jak pokazały ostatnie jego wyniki w turniejach wielkoszlemowych wiele razy już był tym faworytem jeśli chodzi o 1 rundy i zawodził. Przeciwnikiem Polaka jest Niemiec Oscar Otte który w ubiegłym sezonie miał doskonały bilans meczy 55/20 ten sezon już jest dużo gorszy dla Niemca spowodowane to jest przez kontuzję której doznał w tym sezonie. Od Wimbledonu Otte nie grał wogóle w żadnym turnieju przygotowawczym do US Open co na pewno jest na duży plus dla Hurkacza który świetnie zaprezentował się w Montrealu przegrywając ostatecznie w finale z Carreno Bustą. Otte potrafi powalczyć z tymi lepszymi od siebie co już nie raz udowadniał. Pytanie czy Hubert ze swoją głową dojechał na US Open czy będziemy mieli powtórkę z poprzednich wielkich turniejów. Myślę,że spokojnie Niemiec jest w stanie tutaj Polakowi urwać min seta.

Fognini - Karatsev
TYP: Fognini 2,10 (y)
TYP: Fognini wygra min. jednego seta 1,25 (y)


Jeśli Fog nie jest faworytem w tym spotkaniu to próbuje w jego stronę. Przed każdym występem Włocha każdy zadaje sobie pytanie jak podejdzie do spotkania bo dobrze wiemy, że jak jest w pełni skoncentrowany na meczu i nie pajacuje to potrafi napsuć krwi nawet najlepszym w tourze. Ostatnie 2-3 sezony dla Foga nie są niestety najlepsze ale to jest nadal zawodnik który ma bardzo duże umiejętności i praktycznie w każdym momencie potrafi odpalić. Uważam, że rywala ma jak najbardziej w swoim zasięgu. Karatsev ten sezon również ma słaby. Myślę, że turniej wielkiego szlema zadziała tutaj dużo bardziej mobilizująco na Foga niż te mniejsze turnieje i powalczy z Ruskiem o zwycięstwo.

Dimitrov - Johnson
TYP: Dimitrov 1,50 (y)
TYP: Tiebreak w spotkaniu 1,65 (n)


Dimitrov ostatnie tygodnie jeśli chodzi o grę słabe jak na jego możliwości ale liczę, że tutaj może odpali i coś ugra więcej niż tylko 1-2 runda. Bułgar na kortach twardych prezentuje się zdecydowanie najlepiej ze wszystkich pozostałych nawierzchni. W tym spotkaniu uważam, że duże znaczenie może mieć dyspozycja serwisowa bo i jeden jak i drugi dysponują mocnym serwisem. Także nie zdziwię się wcale jak w tym spotkaniu zobaczymy jakiś tiebreak. Jeśli Bułgar będzie trzymał swój serwis to myślę, że umiejętności czysto tenisowe ma poprostu większe niż Steve i pojawią się dla niego jakieś szanse.


Z innych rzeczy gram jeszcze

Daniel - Rysiek over 3,5 seta 1,50 (y) Gasquet 1,75 (y)
Rune 1,25 (y)
Evans 1,35 (y)
Duckworth - O Connell over 3,5 seta 1,55 (y)
Isner 1,20 (y)
Kubler wygra min. jednego seta 1,25 (y)
Shapovalov 1,35 (y)
Nadal 3:0 1,25 (n)
Munar 1,25 (n)
Gombos - Ramos Vinolas over 3,5 seta 1,52 (n)
Martinez - Eubanks over 3,5 seta 1,54 (n)
Goffin - Musetti over 3,5 seta 1,52 (y)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom