>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Toronto, 04-10.08.2014

Status
Zamknięty.
phant4mare 34

phant4mare

Użytkownik
Ale mimo wszystko Thiem to bardzo młody gracz i nie ma wiele doświadczenia, tym bardziej brakuje mu ogrania na hardzie.
Po pierwsze gratuluję prawie udanego kuponu i życzę więcej szczęscia i stalowych nerwów (Lu-Granollers, to spotkanie stało na poziomie meczu WTA). Po drugie pomimo, że mam Thiema na singlu życzę wygranej.
Jednak z cytowanym przeze mnie zdaniem pozwolę się nie zgodzić. Uważam, że Thiem jak na swój wiek jest bardzo dobrze ograny na hardzie, co więcej osiąga tam dobre rezultaty. Simon co prawda bardziej doświadczony, o czym wspominałeś jednak jego forma na hardzie w tym roku z pewnością Thiema nie przestraszy, poza tym Dominic już go w tym roku w Indian Wells ograł. Wydaje mi się, że druga runda turnieju w Toronto jest spokojnie w zasięgu reki Austriaka.
Z góry gratuluję ewentualnej wygranej. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
phant4Mare
Ja tutaj nie spodziewam się spacerku Simona,ponieważ Thiem wygrał już raz z Francuzem i jak zagra dobrze, może powtórzyć ten wynik. Gdyby grali na mączce ominąłbym ten mecz ale moim zdaniem w chwili obecnej nic nie zdarza się dwa razy (chodzi mi hard) za 2,3 lata może i tak,ale teraz? Zdania nie zmieniam ????
 
phant4mare 34

phant4mare

Użytkownik
Feliciano Lopez - Tim Smyczek
Smyczek ▶ 2.75 ▶ bet365 ▶ 2/10
7-5 6-4 ⛔⛔⛔
Typ, który za jakieś drobne z pewnością zagram. Wiadomo, że Hiszpan jest faworytem, ale tak na dobrą sprawę powinno go w tym turnieju nie być. Lopez jest tenisista grającym bardzo dobrze na trawie, szybkie twarde nie do końca mu służą, choć i na nich osiąga nie najgorsze rezultaty. Smyczek fajnie zagrał w meczu z Kamke, bardzo wysoki procent wygranych punktów po trafionym pierwszym serwisie. Lopez jak wiadomo preferuje częste wypady do siatki i lubi przy niej sprzątać. Jednak taka gra ma swoje wady, jak każda. Mianowicie zawodnik, który ma dobrze opanowane passing shoty radzi sobie z tak ofensywną grą. Prawdę mówiąc jestem bardzo ciekawy tego spotkania, a rezultat może być różny.
Julien Benneteau - Ernests Gulbis
Benneteau ▶ 3.25 ▶ bet365 ▶ 2/10
7-6(4) 6-3 ✅✅✅
Kolejne spotkanie, w którym buki mają upatrzonego stuprocentowego faworyta, ja zagram przeciwko niemu. Dlaczego? Benneteau był bardzo regularny przeciwko dziadzi Hewittowi i ograł go jak juniora, Łotysz dzisiaj na spokojnie poradził sobie z Sousą, przełamywał go po razie i wystarczało. W jutrzejszym spotkaniu może być bardzo ciekawie, obaj panowie preferują szybkie korty. Wszyscy dobrze wiedzą, że Ern może zagrać świetnie i katastrofalnie. Ja obieram kierunek najbardziej neutralny, po środku. Wg mnie Ernests nie zagra nic nadzwyczajnego, zagra tak jak ostatnio grywa. Jeżeli nie będzie mu siedział serwis z pewnością będzie w poważnych tarapatach. Nie ukrywam, że po cichu na to liczę.
Kolejne typy rano.
EDIT: Miałem dodać typ Dodig-Seppi w kierunku Chorwata, ale Tie Break jak zwykle świetnie i bardzo szczegółowo opisał to spotkanie, good job.
6-4 3-6 7-6(5) ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
E 89

encys

Użytkownik
Lopez jest tenisista grającym bardzo dobrze na trawie, szybkie korty nie do końca mu służą
Gra dobrze na trawie, ale korty szybkie nie do końca mu służą? Przecież grass to szybka nawierzchnia.
Sam myślę, że coś w kierunku Kyrgiosa można pograć, dzisiaj fajny pojedynek z Giraldo i jak serwis będzie siedział to tak łatwo meczu nie odda. Na razie tylko Pinnacle wystawiło kursy, +3,5 gema i +1.5 seta wygląda atrakcyjnie, ale wolę poczekać na overki. Murray w tym sezonie o krótkich meczach jak na razie może pomarzyć i sądzę, że przy podaniu jakim dysponuje Australijczyk jeszcze trochę poczeka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
Gasquet-Karlovic 1 @1.42
Pan Kokaina wygra i juz. Finalista sprzed 2 lat zawsze gra conajmniej jeden z tych turniejow bardzo dobrze. Wczoraj pokonal Vaska Pospisila, dzis odprawi Karlovica.
K.Anderson-Fognini 2 @2.5
Z wyzszych kursow licze na Fogniniego. Fognini odkad zwizal sie z Pennetta to zarowno ani jednemu ani drugiej zbyt dobrze to nie wrozy. Wloch juz nawet zacza &quot;olewac&quot; turnieje &quot;500&quot;. Wczoraj jednak zagral bardzo dobry mecz z Youzhnym, a Anderson mial duzy problem wygrac z mlodymKokkinakisem, takze widze szanse dla Foga w tym meczu. Zobacze jak bedzie hc setowy jeszcze.
F.Lopez-Smyczek 1 @1.42
To jest taki mecz z cyklu, gdzie jest faworyt i ten mecz powinien wygrac. Lopez moze smialo dostac sie do 3 rundy. Pokonanei Bautisty bardzo dobry prognostyk. Smyczek czlowiek ze slabym serwisem, wiec tenis podobny do Bautisty niejako. Spodziewam sie zwyciestwa Lopeza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Seppi Andreas-Dodig Ivan 2, Bet365 1.83

4:6, 6:3, 6:7 ✅✅✅

VS.


Jeśli spojrzymy na bezpośrednie pojedynki tych tenisistów to zobaczymy miazgę ze strony Włocha ponieważ prowadzi on 5:0,a ostatni ich pojedynek miał miejsce w 2013 roku podczas Davis Cup i Seppi wygrał 6:2, 6:7, 6:4, 6:4, teraz się tym nie bardzo sugeruję ponieważ Seppi jest daleki od swojej optymalnej formy. Bilans w bieżącym roku wygranych do przegranych to 16/26, a w tym 5/5 na hardzie, w obecnym sezonie on jeszcze nic znaczącego nie ugrał. Wygrał 5 meczów na nawierzchniach twardych niby mało, ale w 4 z nich było jako dog i wygrywał tj. AO wygrana z Hewwitem 3:2 (kurs 3.90), Dubai wygrna z Mayerem ( kurs 2.50), Indian Wells wygrana z Querreyem ( kurs 2.30), Miami wygrana ze Stepankiem (kurs 3.00). Tutaj w Toronto wygrał z młodocianym Schunurem 612 ATP 6:3, 6:3 i zdarzyło mu się raz stracić serwis. Dodig natomiast wygrał tutaj z faworyzowanym Isnerem 6:4, 6:7, 6:3. Ivan również nie błyszczy w tym roku ale spowodowane jest to w dużej mierze kontuzją jakiej się nabawił 26 maja podczas French Open co wykluczyło go z gry aż do tego turnieju. Po statystykach meczowych z Isnerem można zobaczyć,że Chorwatowi siedział dobrze serwis ponieważ skuteczność wygrywanych punktów po pierwszym serwisie wynosiła 52/60 czyli aż 87% z returnem już znacznie gorzej,ale każdy kto gra z Johnem ma słaby wynik na returnie. Seppi również miał dobrą skuteczność wygrywania po I serwisie ponieważ 26/33 79% lecz odbierał znacznie gorzej bo 10/29 34%. Jeśli Italianin miał problemy z serwisem Braydena który jest bardzo słaby to możliwe,że jeszcze większe będzie miał z Dodigiem,a on ma bardzo mocne podanie. Wiem,że to statystyki i każdy mecz jest inny,ale zapewne te argumenty też wnoszą coś do analizy. Dlaczego bukmacherzy nie widzą faworyta mimo,że Andrzej wygrał aż pięciokrotnie? Dlatego,że Seppi gra bardzo źle....a kiedy mu się nie układa na korcie pod względem umiejętności to dochodzi jego słaba psychika i to go pogrąża...nagle pojawiają się dziesiątki niewymuszonych błędów, durnowate minki, olewatorksie zachowanie no i bardzo często tracił swoje podanie do 15 albo do 0 OD TAK Z NICZEGO. Chorwat najwidoczniej czuje się dobrze po kontuzji, to zawodnik bardzo pracowity, nie jest obdarzonym jakąś wielką techniką ponieważ pod tym względem jest o klasę gorszy od Sepiego ale to bardzo waleczny tenisista który często gra bardzo prosto i siłowo ale zarazem skutecznie. Moim zdaniem dzisiaj ma wielką szansę aby w końcu wygrać z Włochem który jest znacznie pod formą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Co sądzicie o Murray - Kryiagos?
Ja tu widzę szybkie 2:0 dla Murray&#39;a albo zacięty mecz.
Murray nie błyszczy ostatnio, a Kyrgios to młodzieniaszek i jego forma może nie być stabilna. Ciężki mecz do typowania.
 
K 13

koniak1x1

Użytkownik
Co sądzicie o Murray - Kryiagos?

Ja tu widzę szybkie 2:0 dla Murray&#39;a albo zacięty mecz.

A ja widzę 2:1 dla Murray&#39;a w tym pierwszy set wygrany przez Kyrgiosa. Dlaczego? W ostatnich trzech turniejach na twardej nawierzchni Murray przegrywał pierwszego seta z takimi tuzami jak:
-Ebden - żeby w kolejnym secie rozwalić go do zera (Miami)
-Rosol (Indian Wells)
-Andujar (Acapulco)

Do tego dochodzi przejście z innej nawierzchnie (wiadomo trenował- ale to jest trening a nie mecz o stawkę).
Liczę na powolne wejście Murray&#39;a w mecz i jego przegranej w pierwszym secie...

Kyrgios 1 set @ 3 Bet365
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
W tym meczu moze zdarzyc sie wszystko, doslownie.

Osobiscie radze odpuscic.

Pierwsza runda ( dla Murraya ) i chyba nikt nie wie jak podejdzie do tego spotkania. Mam w pamieci kilka turniejow, gdzie Murray wychodzil w pierwszych rundach i dostawal 0:2 w plecy, bo ewidentnie nie chcialo mu sie grac.

Murray to gracz typowo turniejowy - rozkreca sie z meczu na mecz i im dalej w las tym lepiej dla Niego - a na poczatku nie wiadomo co wymysli. Stad taki kurs.

Przeciwnik nie jest zly, wrecz przeciwnie, bardzo utalentowany i jesli postawi silne warunki na poczatku to diabli wiedza czy Murrayowi bedzie chcialo mu sie przeciwstawiac czy nie. Jak Brytyjczyk wyjdzie skoncentrowany i w formie to moze rownie dobrze go zmiesc, ale tak jak pisze, wszystko tu rozchodzi sie o jego nastawienie do meczu.
 
H 221

heksan

Użytkownik
Godzina: 20:30
Spotkanie: D.Young vs Dimitrov
Typ: Young + 4,5 gema
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Donald Young ostatnio w bardzo dobrej formie. Kto wie, może ten zawodnik, który dysponuje naprawdę dużym potencjałem zacznie w końcu regularnie grać na miarę swych możliwości. Co jeszcze za nim przemawia w tym meczu? Na pewno to, że jego przeciwnik nie grał od Wimbledonu i dopiero teraz wraca do gry. Nie wątpię, że Dimitrov trenował do tego turnieju ale trening to jedno a ogranie i rytm meczowy to drugie. Ponadto Dimitrov mimo, iż też wielki talent to zdarzają mu się mecze słabsze i po takiej przerwie myślę, że taki słabszy mecz może mu się przytrafić. Dodatkowo turniej rozgrywany w Kanadzie czyli możliwe, że pojawi się spora grupka kibiców z USA i będą wspierać Younga. H2H na nawierzchni twardej 2:1 dla Younga. Ja zabezpieczam się tym solidnym handi plus 4,5 gema ale dla odważniejszych polecam również czysty win Younga. Buki wyraźnie kierowały się rankingiem w wystawianiu kursów, jak dla mnie mecz 50/50.
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
Turniej: ATP Masters Toronto, Kanada, twarda.
Data: 06.08.2014r, godzina: 18:30
Julien Benneteau - Ernests Gulbis
Typ: Julien Benneteau + 1.5 seta
Kurs: 2.15 (Pinnacle Sports)


Wynik: 2:0 (7:6, 6:3) ✅

Na 18:30 polskiego czasu zaplanowany jest mecz II rundy turnieju w Toronto, gdzie zmierzą się Francuz z Łotyszem. Wyraźnym faworytem bukmacherów jest Gulbis. Dla mnie trochę na wyrost są wystawione kursy. Ernests, jak i Julien lubią grać na twardych nawierzchniach. W I rundzie Benneteau pokonał dość gładko (6:1, 6:2) podstarzałego, ale w dobrej ostatnio formie Leytona Hewwita. Ernests za to pokonał Joa Souse (6:3, 6:4), gdzie do zwycięstwa potrzebował tylko dwóch przełamań Gulbis w tym roku ma bilans 9-5 na hard kortach. Benneteau 9-6. Ten kto interesuję się choć trochę tenisem wie, że Łotysz jest nieregularny. Potrafi zagrać bardzo dobry mecz, jak i bardzo słaby. Dużo zależy od jego głowy. Łotysz preferuję ofensywną grę. Jego styl opiera się na agresywności, mocnym serwisie. Gra dużo slajsowanych piłek, jak i dropszoty, aby zmusić przeciwnika do gry przy siatce, dzięki czemu może zagrać skutecznie minięcie lub lob. Jednak Julien potrafi grać w ten sposób, jest bardzo dobrym deblistą, co poświadcza jego ranking (14 miejsce). Ze swoim etatowym kolegą Rogerem-Vasselin potrafi uprzykrzyć życie nawet tym najlepszym zawodnikom od gry podwójnej. Warto dodać, że w ich dwóch dotychczasowych pojedynkach prowadzi Francuz 2:0. Pierwszy raz ich spotkanie miało miejsce w 2010 roku, na French Open, gdzie na swojej ziemii Julien wygrał poprzez poddanie Łotysza w 3 secie, jednak tego meczu nie biorę pod uwagę. bo miał miejsce bardzo dawno temu, jak na tenisowe realia. Bardziej przykuwa moją uwagę mecz, który miał miejsce w marcu tego roku, gdzie na twardych kortach w turnieju Masters, w Miami Francuz zwyciężył Łotysza 2:1 (6:4, 4:6, 7:5). Benneteau najdalej w tym turnieju zachodził właśnie do 1/16 finału, ale było to dawno temu, bo w 2006 roku. Jednak potrafi on walczyć na turniejach w Kanadzie. W 2012 roku, w II rundzie stoczył wyrównany pojedynek z Tomasem Berdychem, ulegając Czechowi w 3 setach (6:7, 6:4, 6:4), a jeszcze 2 lata wcześniej, też w II rundzie uległ on Novakovi Djokovicovi, tylko 7:5, 7:5. Zawodnik naszego sąsiada, grał tutaj tylko 2 razy, w 2008 roku odpadł w I rundzie, a w 2010 w II rundzie. Gulbisowi w tym roku na hard kortach sety ugrywali m.in (Roberto Bautista Agut na początku roku, gdzie nie był jeszcze w tak dobrej dyspozycji, jak teraz, David Goffin w lutym, Sam Querrey wygrał gładko 3;0 na Australian Open, Juan Monaco, także na Australian Open, nasz Łukasz Kubot w Doha, i Daniel Evans, także w Doha).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bauvan 34

bauvan

Użytkownik
&quot;W I rundzie Benneteau pokonał dość gładko (6:1, 6:2) podstarzałego, ale w dobrej ostatnio formie Leytona Hewwita.&quot;
Trudno mówić tu o &quot;dobrej formie &quot; Hewitta. Lleyton w tym meczu miał trudności ze wszystkim, brakowało zarówno serwisu jak też regularności w wymianach. Mecz z Hewittem nie jest tu żadnym wyznacznikiem formy Benka .
PS Warto oglądnąć mecz na który się powołujemy a nie kierować się tylko wynikiem
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
&quot;W I rundzie Benneteau pokonał dość gładko (6:1, 6:2) podstarzałego, ale w dobrej ostatnio formie Leytona Hewwita.&quot;
Trudno mówić tu o &quot;dobrej formie &quot; Hewitta. Lleyton w tym meczu miał trudności ze wszystkim, brakowało zarówno serwisu jak też regularności w wymianach. Mecz z Hewittem nie jest tu żadnym wyznacznikiem formy Benka .
PS Warto oglądnąć mecz na który się powołujemy a nie kierować się tylko wynikiem
Wygrał finał w Newport, w Waszyngtonie dobrze sobie radził z Raonicem, więc można powiedzieć, że był w dobrej formie. Ja nie mówiłem nic o meczu z Benneteau w poprzedniej rundzie.
Odniosłem się tylko do tego jaką formę prezentował przed meczem z Benneteau, a ta była dobra.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wczoraj Kyrgios ratował się dość często serwisem, bo swoje niektóre gemy zaczynał od stanu 0:30 lub 15:30. Dziś dyspozycja serwisowa prawdopodobnie może być duża gorsza, zresztą Murray to jeden z top 3 returnujących zawodników, który gra bardzo inteligentny tenis. W dłuższych wymianach Nick wczoraj się podpalał i piłka lądowała w siatce, albo w aucie.
???? Seppi A. - Dodig I.
Seppi A. ::: 2,10 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 4:0, ale większość ich meczów były dość zacięte. Stawiam tutaj jednak na Włocha który pomimo, że ostatnio nie imponuje formę, to jednak jest to taki zawodnik który potrafi odpalić w najmniej oczekiwanym momencie.
Dodig Ivan nie grał nic od French Open to prawda. Pokonał jedynie tutaj Isnera, ale osobiście uważam, że właśnie &quot;Big John&quot; myślami jest w Cincinnati gdzie rok temu doszedł do finału niż właśnie w Kanadzie. Dlatego też Chorwat wygrał mecz, z Seppim to powinno wyglądać zupełnie inaczej.
Wynik: 4:6 6:3 (5)6:7 ⛔ @Edit: Szkoda, bo w 3 secie Seppi prowadził w tie-breaku już 5:2.
???? Anderson K. - Fognini F.
Anderson K. ::: 1,67 ::: Pinnacle ::: 3/10
Nawierzchnia typu hard to nie jest ulubiona Włocha, czemu się tu dziwić? Facet nie ma dużego wzrostu i na hardach w ostatnich latach grał naprawdę przeciętnie. Pokonał Youzhnego, ale co z tego skoro Rosjanin w tym sezonie jest kompletnie bez formy.
Anderson? Jego forma powoli rośnie w górę, już podczas turnieju w Waszyngtonie pokazał się z dobrej strony. Tutaj podczas 1 meczu 13 asów i pewny serwis. Jeżeli podtrzyma tą passę serwisową to Włoch może mieć piekielnie trudno o przełamanie.
Wynik: 7:5 6:2 ✅

???? Robredo T. - Simon G.
Simon G. ::: 2,70 ::: Pinnacle ::: 3/10

...
Wynik: 7:5 6:4 ⛔
???? Ferrer D. - Russell M.
Russel M. ::: 9,16 ::: Pinnacle ::: 3/10



Dziś większość osób czuje niespodziankę w tym meczu, moim zdaniem i słusznie. Kurs bardzo przyzwoity, Russell gra tutaj od kwalifikacji, widać, że się solidnie przygotował pod ten Masters. Ferrer w Kanadzie od iluś lat nic nie wygrał, albo po prostu tu nie grał. Rok temu porażka z Alex Jr. Bogomolovem.

Wynik: 6:4 2:6 6:1 ⛔
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Kanadyjskie turnieje w Toronto oraz Montrealu cechuje spora liczba niespodzianek i tych sporego kalibru i tych kursowych. Wziąłem pod lupę 4 ostatnie lata i kursy w granicach @1.3 max i w głównej mierze pierwsze dwie rundy:
Montreal 2013
Marcel Granollers Grigor Dimitrov 6-4 6-4 4.11 - 1.23 $$
Vasek Pospisil John Isner 5-7 7-6(5) 7-6(4) 4.15 - 1.22 $$
Alexandr Dolgopolov Kevin Anderson 7-6(0) 6-4 3.34 - 1.32
Alex Jr. Bogomolov David Ferrer 6-2 6-4 9.28 - 1.05 $$$
Vasek Pospisil Tomas Berdych 7-5 2-6 7-6(5) 5.46 - 1.14 $$$
Ernests Gulbis Andy Murray 6-4 6-3 5.23 - 1.15 $$
Torotno 2012
Jeremy Chardy Jo-Wilfried Tsonga 6-4 7-6(4) 5.09 - 1.16 $$$
Radek Stepanek Juan Martin Del Potro 6-4 7-6(5) 5.26 - 1.15 $$$
Montreal 2011
Philipp Petzschner Gilles Simon 7-5 6-2 3.36 - 1.31 $$
Ivan Dodig Rafael Nadal 1-6 7-6(5) 7-6(5) 26.89 - 1.01 $$
Kevin Anderson Andy Murray 6-3 6-1 8.48 - 1.06 $$
Marin Cilic Juan Martin Del Potro 6-3 6-4 4.11 - 1.23 $
Toronto 2010
Peter Polansky Jurgen Melzer 7-6(6) 6-4 6.81 - 1.1 $
Sergiy Stakhovsky Richard Gasquet 7-5 6-1 3.21 - 1.34 $
Viktor Troicki Marin Cilic 6-4 7-6(2) 3.99 - 1.24 $
Alexandr Dolgopolov Mikhail Youzhny 1-6 7-6(4) 7-5 3.59 - 1.28 $
Jeremy Chardy Fernando Verdasco 6-7(7) 7-6(5) 6-2 3.11 - 1.36 $

W tym roku mamy już pierwsze kursowe niespodzianki
Dodig I. - Isner J. 2:1 5.06 1.16
Polansky P. - Janowicz J. 2:0 3.09 1.36
Oczywiście nie ma co grać przeciwko wszystkim kursom, ale jednak podatność na niespodzianki daje do myślenia i radzi zachować ostrożność
w tym roku zagrają dwie pary, które zostały wymienione w/w zestawieniu
Wawrinka S. - Paire B. 1.24 3.92
Chardy J. - Tsonga J-W. 3.77 1.25 ( 2012 Jeremy Chardy Jo-Wilfried Tsonga 6-4 7-6(4) 5.09 - 1.16 $$$) ( rok temu Montreal Benoit Paire Stan Wawrinka 6-2 7-6(2) 2.75 - 1.44 $)
Póki co obserwuję, głośno myślę, analizuję
i jeszcze jedna para, z żelaznym faworytem
Próbuję przeciwko Ferrerowi, który przed USO w ostatnim czasie nie robi furory, max 3 runda... dla przypomnienia rok temu Montreal (Alex Jr. Bogomolov David Ferrer 6-2 6-4 9.28 - 1.05 $$$)
Ferrer vs Russel @8.00 Ub
uzupełniam i propozycje na dzisiaj
znowu pod lupę wybrane kursy max około @1.3 i pojedynek
Raonic Sock
Milos zgarnął turniej w Waszyngtonie, w którym to po drodze do finału zmierzył się z Sockiem. Pojedynek rozstrzygnęły dwa tie break, więc spacerku nie było. Wcześniej Sock dotarł do 1/2 finału w Atlancie. Gdy Sock&#39;owi siedzi serwis to ciężko go przełamać, gdyż dysponuje mocnym podaniem. Milos stosunkowo często rozgrywa 3-setówki, ostatni mecz stykowy, więc może Sock zdoła urwać minimum seta, a płacą za to całkiem nieźle
Sock +1.5 seta @2.2
Dimitrov Young
Young jest niczym dr Jekyll Mr Hyde. Można się po nim spodziewać wszystkiego, jest w stanie odprawić czołówkę jak Murray, Wawrinka, Monfils, by z drugiej strony w 16 turniejach z rzędu nie móc przejść pierwszej rundy. Dimitrov po Wimbledonie to też człowiek zagadka. Zważywszy także na w/w okliczności kursowe
Young @ 4.5 Bet 365

Gulbis Benneteau
Benneteau +1.5 seta @1.8
Benneteau @3.50 Bet365
Kyrgios Murray
O Mareju zostało napisane, on potrafi zagrać na pół gwizdka, by rozkręcić się w najważniejszym momencie. Dlatego jak grać przeciwko Andiemu to ryzkuję na maxa, bo jak miał słabsze dni to z reguły było bez większej walki, dlatego
Kyrgios 2-0 @7.40 Marathonbet
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Na początek chciałbym napisać kilka zdań na temat meczu Milosa Raonicia i Jacka Socka. Obaj zawodnicy to przedstawiciele północnoamerykańskiej szkoły tenisa, cechującej się solidnym, bardzo mocnym serwisem. Zarówno Kanadyjczyka, jak i Amerykanina dość ciężko przełamać, a więc nadarza się okazja do zobaczenia tie-breaka.
Na przestrzeni dwóch sezonów obaj zawodnicy grali ze sobą aż pięciokrotnie. Mecze za każdym razem były stosunkowo wyrównane, zazwyczaj o losach seta decydowało jedno przełamanie. W tym roku na hardzie obaj Panowie spotkali się dwukrotnie - w Miami oraz niedawno w Waszyngtonie. Co ciekawe - na przestrzeni czterech rozegranych setów aż w trzech można było zobaczyć tie-breaka.
Nawierzchnia w tym roku w Toronto należy do bardzo szybkich, tak więc jest to kolejny atut w stronę serwismanów. Milos Raonic, pomimo zwycięstwa w Waszyngtonie, nie jest w najwyższej formie, co sam przyznaje. To pozwala mi stwierdzić, iż mecz - podobnie jak ten rozgrywany w stolicy Stanów Zjednoczonych - będzie bardzo wyrównany i warto poszukać czegoś w stronę tie-breaka bądź overa gemowego w meczu.
Milos Raonic - Jack Sock; Tie-Break w meczu - TAK @ 1,61 (Bet365) [4/10] ✅
Milos Raonic - Jack Sock; over 22,5g @ 1,86 (Pinnacle) [4/10] ✅

Kevin Anderson nie jest ostatnimi czasy w wysokiej formie. Porażka z Donaldem Youngiem w Waszyngtonie czy strata seta z utalentowanym, choć wciąż niedoświadczonym na szczeblu turniejów rangi ATP, Kokkinakisem jak najbardziej potwierdzają moją tezę.
Różnica w grze obu Panów na hardzie jest dość znaczna, Fabio Fognini to nie jest zawodnik na nawierzchnie twarde, a najlepiej czuje się w środowisku nawierzchni ziemnej. Nie zmienia to faktu, iż &quot;jeśli mu się chce&quot; potrafi rozgrywać dobre mecze nawet na hardzie, co udowadnia ostatni pojedynek z Mikhailem Youzhnym.
Obaj zawodnicy spotykali się ze sobą trzykrotnie, jednak ani razu na hardzie. Chociaż ciężko porównywać ze sobą nawierzchnie, to niewątpliwie gra na kortach takich, jak w Toronto przypomina bardziej grę na trawie aniżeli na mączce. Dlaczego o tym wspominam? Ano dlatego, iż właśnie w tym roku obaj zawodnicy spotkali się na Wimbledonie, gdzie stoczyli długi, pięciosetowy pojedynek, a Fognini, co tyczy również się nawierzchni twardej (o czym już wspominałem), nie jest wirtuozem grassu.
Biorąc pod uwagę fakt, iż Kevin Anderson, dla którego nawierzchnia twarda powinna być sporym atutem, jest bez formy mogę stwierdzić, iż zobaczymy wyrównany pojedynek, być może nawet trzysetowy. To wszystko stwarza podstawy do zagrania overu gemowego. Warto jednak uważać ze stawką, gdyż jak wiadomo - Fabio Fognini jest zawodnikiem niestabilnym emocjonalnie i równie dobrze może dostać gładkie 6:2; 6:2.
Kevin Anderson - Fabio Fognini; over 22,5g @ 1,91 (Pinnacle) [2/10] 20 gemów ⛔
Zabrakło niewiele, cały Fog, szkoda, ale właśnie dlatego było grane najlżej.

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy Timem Smyczkiem a Feliciano Lopezem. Obaj zawodnicy potrafią grać na hardzie, w szczególności Smyczek, dla którego jest to zdecydowanie ulubiona nawierzchnia.
Feliciano Lopez w pierwszej rundzie stoczył ciężki pojedynek z Bautistą-Agutem. Moim zdaniem to Roberto przegrał ten mecz, aniżeli Felek wygrał, gdyż przez cały 1. set Roberto prowadził grę, miał nawet bodajże trzy piłki setowe, których nie wykorzystał. Pierwszy set odcisnął piętno na grze młodszego z Hiszpanów, który już w swoim drugim gemie serwisowym połamał się i nie zdołał odrobić straty, ulegając Felkowi 3:6.
Smyczek bez problemu przebrnął przez kwalifikacje, a w pierwszej rundzie pokonał bez problemów groźnego Tobiasa Kamke. Podobnie jak Feliciano Smyczek dysponuje mocnym serwisem, a jak już wspomniałem w swojej pierwszej analizie - nawierzchnia w Toronto w tym roku należy do szybkich.
Nie wydaje mi się, aby Smyczek miał dzisiaj pęknąć, tym bardziej, iż stoi na pozycji outsidera. Zasadniczo to nie ma nic do stracenia, a trzecia runda w turnieju rangi Masters byłaby dla niego dużym osiągnięciem. Według mnie ma spore szanse na pokonanie Feliciano, który po okresie trawy nie jest w najwyższej formie (m.in gładka porażka z Estrellą w Waszyngtonie). Nie będę radykalny w swoich stwierdzeniach, być może doświadczenie Hiszpana dzisiaj wygra, niemniej jednak wszystkie fakty związane z tym meczem pozwalają mi stwierdzić, iż będzie to wyrównany pojedynek, a Smyczek urwie Felkowi seta.

Feliciano Lopez - Tim Smyczek; over 22,5g @ 1,88 (Pinnacle) [4/10] 22 gemy ⛔
Feliciano Lopez - Tim Smyczek; Smyczek +1,5s @ 1,77 (Pinnacle) [3/10] 2:0 ⛔
Zabrakło TB w pierwszym secie, podczas którego Smyczek mógłby powalczyć o set. Podczas dwóch pierwszych okazji do połamania się Amerykanin skrzętnie z tego &quot;skorzystał&quot;, z kolei w szóstym gemie w drugim secie sześć okazji na brejka to było za mało. Wstyd panie Smyczek, wstyd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Donald Young - Grigor Dimitrov Tie-break w meczu @ 2,37 Bet365
Amerykanin przez bukmacherów ostro skazywany na pożarcie przez młodego Rogera. Ja tutaj byłbym bardziej ostrożny. Tak jak toś napisał wyżej, handi +4,5 może się w tym meczu okazać promocją. Ja jednak wyszukałem coś bardziej okazałego. Może nie tak pewnego, aczkolwiek szansę na powodzenie są dosyć spore. Zaraz wyjaśnię dlaczego.
Young to typ tenisisty, który potrafi grać bardzo dobrze w tenisa. Mając dobry dzień byłby w stanie pokonać kogoś z pierwszej 10. Jednak także potrafi się spalić i grać kompletne dno, jak dziecko we mgle. Na tą chwilę jest notowany na 50 miejscu, jednak był już nieco wyżej. Donald posiada dobry serwis, a także dobrze gra z głębi z kortu. Dobrze porusza się po korcie. Sporym atutem w pojedynku z Dimą może okazać się lewa ręka. W minionym tygodniu pokazał się z dobrej strony u siebie w Waszyngtonie, dochodząc do półfinału. Tam poległ z późniejszym triumfatorem, czyli Raoniciem. Po drodze jednak potrafił pokonać niebyle kogo, bo chociażby Benneteau, Istomina czy Andersona. Cała trójka to pierwsza 50 rankingowa. W Toronto już pokonał gospodarza Dancevicia, z którym pierwszego seta przespał, jednak w dwóch kolejnych nie pozostawił złudzeń i wygrał je gładko. W tym sezonie na hardzie 13/9.
Przeciwnikiem Younga będzie tytułowany następca Rogera Federera. Niby faworyt, ale czy tak do końca? Nie grał od Wimbledonu. Dla mnie jego forma to spora zagadka. Na pewno nie jest w rytmie meczowym, co w parze idzie i w turniejowym. W Wimbledonie pokazał się z najlepszej strony jak tylko mógł. W półfinale przegrał 3:1 z samym Nole, a po drodze pokonał chociażby jeszcze Murraya. Jak na młodziaka Grigor wykazuje się sporo regularnością uderzeń. Dysponuje także dobrym serwisem, nie wspominając już o jego doskonałym jednoręcznym backhandzie. W tym sezonie uzyskał 2 dobre wyniki na hardzie, a mianowicie ćwierćfinał Australian Open, a także triumfował w Acapulco. W tym roku na nawierzchniach twardych 12/6.
Forma Bułgara to spora niewiadoma, dlatego w moim odczucie szanse Younga rosną. W h2h 2:2, a co najlepsze, w każdym ich pojedynku był przynajmniej jeden TB. Dla mnie kurs oscylujący w granicach 1,2 to spore nieporozumienie. Daje tutaj spore szansę Amerykaninowi. A jeśli obaj będą trzymali podanie, to TB raczej pewny.

Milos Raonic - Jack Sock
over 10,5g 1.set @ 2,25 Bet365

O Kanadyjczyku nie ma co się rozwodzić. Forma przyszła, wyniki są. Jak gra Raonic też dobrze wiemy. Mocny serwis, nieprzeciętny forehand. Ostatnio triumf w Waszyngtonie. Rao można rzec, że przeciwników wręcz wykańcza psychicznie. Przełamanie Kanadyjczyka graniczy z cudem i walką z wiatrakami. Nie jeden po 1 secie ma już dość. Wtedy o przełamanie walczy już Milos. Przedostatnim, który walczył do końca żeby Rao przełamać był właśnie dzisiejszy jego przeciwnik czyli Jack Sock. Mecz skończył się 2:0, jednak po 2 TB. Na hardzie w tym sezonie Milos prezentuje się bardzo dobrze, z 16 pojedynków przegrał tylko 3.
Jack Sock i podejście nr 2. Czyli pojedynek tydzień po tygodniu. Wczoraj razem z Pospisilem wycofali się z gry podwójnej. Sock wcześniej pokonał gładko Melzera 2:0 - 6:1; 6:3. Przed Waszyngtonem wybrał się na turniej w Atlancie, gdzie doszadł do półfinału, ulegając podobnemu w charakterystyce Kanadyjczykowi, czyli Isnerowi. W tym sezonie na hardzie 11/8.
Faworytem spotkania, spotkania u siebie jest Rao. Miałem grać TB w tym meczu, jednak po pierwsze kurs mnie nie zadowala, a po drugie nie jestem pewien, czy Sock dotrzyma kroku Milosowi właśnie do samego TB. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest over gemowy w pierwszym secie, po bardzo dobrym kursie.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
David Ferrer - Michael Russell @9,0⛔⛔ Bet365 Trzeci set to najlepszy tenis Ferrera, Russell nie miał w nim szans :/

Zacznę od tego, że Ferrer nie wygrał na tym etapie spotkanie w Kanadzie od 2009r. gdzie w pierwszym meczu pokonał Troickiego. Rok temu odpadł po beznadziejnym meczu 2:6, 4:6 z Alexem Dogomolov. Dziś mierzy się z bardzo doświadczonym na nawierzchni twardej Russelem, który dość niespodziewanie według mnie wygrał w 1r. z zawsze groźnym Mahutem. To chyba tyle o Amerykaninie, bo typ to bardziej pod schematy Ferrera, który jak już wielokrotnie pisałem musi myśleć o swoim zdrowiu i aby pograć jeszcze z 2-3 sezony w top 10 musi odpuszczać takie turnieje na których nie ma nic do obrony i przykładać się do Wielkich Szlemów. Uważam go za zawodnika już doskonałego w swojej karierze i nie widzę go aby grał gdzieś poza pierwszą 20 rankingu i pewnie będzie chciał zakończyć karierę w chwale.
To tyle o przyszłości Ferrera, obecnie nastał ten moment w którym David oprócz USO stara się odpuścić turnieje, z formą też nie najlepiej, przegrana w finale w Hamburgu czy szokująca porażka na Wimbledonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Uważałbym z tym hurraoptymizmem na Russella... Ferrer ma 32 lata, a Russell 36, więc o argumenty o wieku są słabe. Ostatni ich mecz na AO 2011 6-1, 6-0, 7-5. Russell gra ostatnio mega przeciętnie, a Toronto to w końcu ATP1000, więc wątpię, żeby David tutaj odpuścił. Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom