>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Toronto, 04-10.08.2014

Status
Zamknięty.
B 94

bart7890

Użytkownik
#13
Bautista Agut - Lopez

typ: Lopez (+1,5 seta)
kurs: 1,68
buk: Pinnacle
stawka: 1 j
#14
Karlovic - Tomic

typ: Tomic
kurs: 1,63
buk: Pinnacle
stawka: 1 j
#15
Garcia Lopez - Matosevic

typ: Matosevic
kurs: 1,58
buk: Pinnacle
stawka: 1 j

Dzisiaj wyjątkowo niskie kursy, ale tak jakoś wybrałem. Myślę, że Lopeza spokojnie stać na seta z Agutem, jak nawet nie na wygraną, rywal co prawda może w wyższej formie, wygrał ostatnio turniej, ale zazwyczaj traci seta, a ogrywał rywali, z którymi na pewno Lopez również mógłby odnotować dobre wyniki także tutaj kurs jak na jednego seta trochę przeceniony. Next Tomic, który jest w dobre dyspozycji ogólnej i serwisowej, Karlovicia opisywać nie trzeba serwis, ale lata już robią swoje, w decydujących momentach młody Bernard powinien to wykorzystać. H2H 3-0 dla Tomicia, więc jedynie dwa tie breaki i parę lepszych zagrań Chorwata lub słabszych Australijczyka mogą zadecydować o niepowodzeniu. No i Matosevic, który wczoraj w kwalach oddał miejsce rodakowi, dziś zmierzy się z Garcia Lopezem, który ostatnio ewidentnie ma zniżkę formy, do tego rozegra pierwszy turniej po przylocie za ocean. Wręcz przeciwnie Marinko, który własnie w Ameryce #hard czuje się najlepiej.
 
B 0

binio77

Użytkownik
Garcia-L.-Matosevic 2 @1.65

Marinko w ubieglym sezonie zagral w Montrealu chyba najlepszy turniej sezonu. Australijczyk stal sie naprawde klasowym zawodnikiem i mysle, ze moze to byc dla niego kolejny preferowany turniej jak Indian Wells w kalendarzu. Oczywiscie mogl wylosowac lepiej Matosevic. Garcia tez gra bardzo dobrze, chociaz pechowo. Niemniej jednak Matosevic ma o co grac, osiagajac w ubieglym sezonie cwiercfinal na Rogers Cup, a Garcia Lopez znacznie lepiej prezentuje sie generalnie w Cincinatti. Milo tez, ze Marinko po wycofaniu sie Nishikorego zrobil uklon w strone rodaka Kokkinakisa i zrezygnowal po 1 secie w kwalifkakacjach wczoraj. Tutaj nie ma mowy o zadnych urazach. Matosevic zagra na maksa to co ma obecnie, wiec nawet w razie porazki nie bedzie niedosytu, ze przeszed obok meczu, ale sadze ze Australijczyk zapunktuje i nie skonczy na 1 swoim meczu.
Ty powinieneś opowiadać bajki na dobranoc ???? Cytuję &quot;Tutaj nie ma mowy o żadnych urazach.&quot;
Może mi wyjaśnisz jeśli nie miał urazu jak twierdzisz dlaczego dzisiaj nie wystąpił w odwołanym meczu???
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Jednym z ostatnich spotkań w dzisiejszym planie gier w Toronto będzie mecz, pomiędzy Jo-Wilfriedem Tsongą a Edouardem Rogerem-Vasselinem. Bilans gier jest bezlitosny dla starszego z dwójki Francuzów, siedem meczów z Jo, siedem porażek, na przestrzeni dziewięciu lat ugrane zaledwie trzy sety (!!!). Obaj zawodnicy po Wimbledonie darowali sobie grę na trawie w Newport, ERV postanowił wrócić na clay, gdzie rozegrał kilka spotkań w niemieckiej Bundeslidze oraz uczestniczył w turnieju w Umagu, w którym odpadł już w pierwszej rundzie - z Borną Coriciem. Tsonga, jak większość graczy uplasowanych w okolicach TOP 10 rankingu ATP, odpuścił sobie turnieje, w których występują typowi &quot;nabijacze&quot; i od razu zaczął przygotowania do ponownego wejścia na korty twarde.
Porównując grę na przestrzeni karier obu zawodników można powiedzieć, iż to Tsonga jest zawodnikiem, który zdecydowanie lepiej radzi sobie na hardzie i to na tej nawierzchni odnosił największe sukcesy (Bangkok, Paryż 2008; Johannesburg, Marsylia, Tokio 2009; Metz, Wiedeń 2011; Doha, Metz 2012; Marsylia 2013). Nie popadajmy także w skrajności, ERV to nie jest ogórek na hardzie, na przestrzeni dwóch ostatnich sezonów dochodził do dwóch finałów (Delray Beach w 2013 roku oraz turniej w Indiach w styczniu tego roku), mimo wszystko Tsonga, ze swoim mocnym, urozmaiconym serwisem oraz świetnym forehandem i bardzo dobrą grą kątową jest graczem zdecydowanie bardziej stabilnym, który pokazuje bardziej urozmaicony tenis.
Biorąc pod uwagę stadium przygotowań do ponownego wejścia na hard obu zawodników (można założyć, iż ERV trenuje zaledwie tydzień, z kolei Tsonga 3-4 tygodnie), sukcesy i ogólną grę na hardzie oraz h2h mogę założyć, iż pewne zwycięstwo odniesie dzisiaj młodszy z dwójki Francuzów. Mimo wszystko uważałbym ze stawką, gdyż Tsonga rozpędza się dość wolno. Wygrać wygra (jeśli ktoś szuka czegoś do dubla), jednak ja atakuję handicap gemowy, gdyż kurs jest smakowity, a i szanse na powodzenie tego typu oceniam dość wysoko.
Edouard Roger-Vasselin - Jo-Wilfried Tsonga; Tsonga -3,5g @ 1,88 (Pinnacle) [3/10] 7:13 ✅.
Easy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Roberto Agut-Bautista - Feliciano Lopez
over 22,5g @ 1,85 Pinnacle Sports

6:7 3:6 ⛔ / młodszy Bautista bał się chyba wygrać 1 seta ze starszym kolegą..
Dla bukmacherów faworytem jest Baustista, który w tym roku osiągnął życiowy sukces wskakując do pierwszej 20 rankingu. Na tą chwilę notowany jest na 16 pozycji, natomiast jego rodak Feliciano na 25 miejscu. Dla mnie ten mecz jest bardziej 50/50.
Wiadomo, Roberto sezon i wyniki życia, Lopez nieco gorzej, ale jest bardziej doświadczony, i ta jego lewa ręka. Większe sukcesy jednak przyszły na mączce, aniżeli na hardzie. Na początku sezonu przewinął się półfinał w Auckland, gdzie odpadł z Isnerem. Na clayu natomiast półfinał w Madrycie czy też dosyć niedawno triumf w Stuttgarcie. Po drodze wygrał na trawie w Hertogenbosh jednak tam nie miał zbyt wymagających przeciwników. Agut preferuje grę prawą ręką z oburęcznym backhandem. Lopez natomiast zupełnie odwrotnie, lewa ręka z jednoręcznym backhandem. Obaj dla siebie mogą być niewygodni, jednak doświadczenie u Feliciano może wziąć górę. Bautista opiera swoją grę na regularności i na wymianach z głębi kortu. Serwis ma przeciętny, który łatwo zreturnować i na co na pewno będzie liczył prawie 7 lat starszy kolega. W tym sezonie na hardzie 12/6.
Przyjaciel Fernando Verdasco, czyli Feliciano na hardzie w tym sezonie średnio na jeża. Bez jakichś większych fajerwerków. Ostatnio w Waszyngtonie odpadł w 2R z Estrellą. Zdecydowanie lepiej w tym sezonie radził sobie na trawie. Finał w Queen&#39;s przegrany 2:1 z Dimitrovem, potem w Eastbourne w finale triumf 2:1 z Gasquetem, a następnie 4R w Wimbledonie. Od tamtego czasu forma jego faluje, a rozegrał tylko 3 pojedynki. Na pewno sporym atutem będzie jego ręka. Sporo i dobrze gra slajsem, a także nie próżnuje na linii podania. W tym sezonie na nawierzchniach twardych rozegrał 20 spotkań wygrywając 12, czyli nieco gorzej od swojego młodszego kolegi.
Tak wspomniałem na początku, dla mnie to spotkanie to czyste 50/50. Forma po stronie Bautisty, doświadczenie w rękach Lopeza. Kto wygra mogą, tego nie wiem, jednak mogą zadecydować pojedyncze akcje. Według mnie spore szanse na TB w którymś z setów, a nawet możliwa trzysetówka.

Peter Polansky - Jerzy Janowicz
Tie-break w meczu @ 2,20 Bet365

7:6 6:4✅✅✅
Przeglądając ofertę trafiłem na o to taki typ. Myślę, że na powodzenie są spore szanse, bo dobrze wiemy jak gra Jerzyk.
Forma obu tenisistów pozostawia wiele do życzenia. Janowicz w tym sezonie zalicza spory spadek w rankingu. Z 20 wyleciał poza 50, natomiast jego rywal na tą chwilę na 129 pozycji. Co może sobie myśleć sam Jerzy, tego nie wiem, jednak gdzieś w końcu musi zacząć wygrywać. Przed nimi ostatni, chyba najważniejszy dla niego turniej, czyli US Open. Do Toronto na pewno przyleciał z myślą budowania formy na wielkiego szlem, który zbliża się wielkimi krokami. Do tej pory w najważniejszych turniejach w tym sezonie zaliczył 3 razy 3R. W mniejszych turniejach nawet się nie liczył. Potrafił odpadać w 1R, po beznadziejnych spotkaniach. Pozytywnie zaskoczył mnie w Hamburgu w 1R z Ramosem, gdzie przed meczem był spisywany grubo na straty. Ostatecznie gładko ograł Hiszpana 2:0 - 6:0; 7:5. Styl jaki preferuje Polak jest nam dobrze znany. Mocny serwis oraz poprawny forehand. W tym sezonie łącznie na wszystkich nawierzchniach rozegrał 33 pojedynki, z czego aż 19 przegrał! Na hardzie natomiast 2/4, czyli zdecydowanie słabiej niż jego rywal.
Kanadyjczyk natomiast w turnieju bierze udział dzięki organizatorom, czyli dzikiej karcie. W tym sezonie Peter bez większych sukcesów, jednak na hardzie ma zdecydowanie większe ogarnie od Polaka. Łącznie rozegrał 23 spotkania, wygrywając 13. Od 2 tygodni nie rozegrał żadnego meczu, więc zapewne szykował formę i dyspozycję właśnie pod turniej w Toronto. Na pewno będzie chciał się pokazać z dobrej strony grając u siebie i wykorzysta szansę w postaci wild card. Polansky preferuję grę z linii końcowej, a także grę siłową. Sporo mocnych uderzeń posyła w stronę rywala.
Obaj nie zachwycają, jednak obaj będą walczyć. Mecz rozegrany zostanie na korcie centralnym, więc publika będzie po stronie Kanadyjczyka. Najbardziej się boję kontuzji mózgu u Jerzyka i granie nieprzemyślanych dropshotów. Jednak uważam, że spotkanie będzie dosyć wyrównane i TB raczej padnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Djokovic N. / Wawrinka S. - Cabal J.S. / Marrero D.
|1.57| ▶ Unibet !

Nikt jeszcze takiego typu nie zapodał, aż dziwne więc ja napiszę. Stawiam tutaj oczywiście na parę, która podczas grania po tej samej stronie kortu rozumieją się nie co bardziej solidniej od swoich rywali. Djoko pod siatką również nie gra mizernie, razem ze Stachem tworzą zgrany duet. Mimo że ich meczy razem nie było dużo, to pierwsza runda jest w ich zasięgu jak najbardziej mimo że po drugiej stronie Marreo, doświadczony deblista grający ze swoim kolegą w parze. Na pewno najmocniejszą stroną Serba i Szwajcara będzie utrzymanie serwisu, u Szwajcara czasem zdarzy się DF, ale Djoko jest świadomy co to jest za mecz i nie powinien zawieść kibiców którzy stoją po ich stronie ;).

✅ 6:3; 7:5
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
phant4mare 34

phant4mare

Użytkownik
Yen-Hsun Lu - Marcel Granollers-Pujol
Lu ▶ 1.53 ▶ bet365 ▶ 4/10
Fajny mecz, z wysokim kursem. Granollers, to zawodnik, który na hardzie grać zwyczajnie nie potrafi, w przeciwieństwie do Lu. Próżno szukać wielkich nazwisk, które pokonał na hardzie, Paire jest chyba najlepszym z nich wszystkich. Tajwańczyk w tym roku całkiem dobrze, może z mistrzami na hardzie nie grywał, jednak ogranie i umiejętności gry na tej nawierzchni ma o niebo większe od Hiszpana. Mimo, że Lu zmagał się ostatnio z urazem szyi/karku, ciężko mi to dokładnie stwierdzić, to jego skill na hardzie powinien mu spokojnie wystarczyć do ogrania MGP.
EDIT: Panowie... WTA wita...
7-6(6) 7-5 ✅✅✅
Gilles Simon - Dominic Thiem
Thiem ▶ 2.20 ▶ bet365 ▶ 3/10
EDIT: Wszystko rozumiem, ale żeby w decydującym secie ugrać 4 punkty? Szczęście, że zamknąłem zakład na samym jego początku, więc jestem jeszcze odrobinę na plus. Chłopak musi popracować nad psychiką, bo siadła momentalnie, kiedy został przełamany pod koniec drugiego seta.
3-6 6-4 6-0 ⛔⛔⛔
Ukłon ze strony bukmachera, czy podpucha? Nie bardzo rozumiem tak wysoki kurs na Austriaka. Czyżby buki kierowały się bardzo wysoką ostatnio aktywnością Thiema we wszelkiego rodzaju turniejach? Chłopak jest młody, a już jest dosyć mocno eksploatowany, ale...
Simon na hardzie raczej niezbyt się ostatnio sprawdzał, jego popisy kończą się zazwyczaj na pierwszych rundach. Ostatnio na hardzie grał w marcu, a z pewnościa nie jest to poziom Djokovica, który przed Wimbledonem nie gra w żadnym turnieju na trawie. Nie wydaje mi się, żeby Simon mógł sobie na takie coś pozwolić. Młody z pewnością wściekły po porażce w Kitzbuhel w finale z Goffinem, ma coś sobie i jego fanom do udowodnienia. Gilles to nie jest rywal, którego Thiem nie jest w stanie ograć. W tym roku grali w Indian Wells, Dominic wygrał w dwóch setach. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby jutro zdarzyło się podobnie, może Simon dostanie jeszcze większy łomot niż ostatnio?
Donald Young - Frank Dancevic
Young ▶ 1.53 ▶ bet365 ▶ 4/10
EDIT: Od drugiego seta Donek zaczął grać normalnie.
5-7 6-0 6-3 ✅✅✅

Mega kurs na Amerykanina. Po ostatnich wyczynach w stolicy jestem utwierdzony w przekonaniu, że Young jest w życiowej formie. Bardzo dobry turniej w jego wykonaniu, choć nie tak prestiżowy, jak kanadyjski (ATP co roku zamienia się z WTA, zarówno panowie jak i panie grają raz w Toronto, raz w Montrealu). Wydaje mi się, że Dancevic jest spokojnie &quot;do łyknięcia&quot; przez Donka. Na liście Dancevicia próżno szukać topowych tenisistów, których ograł w niedalekiej przeszłości na hardzie. Wydaje mi się, że tym typem buki poprostu rozdają kasę, a ja nie zawaham się jej podnieść.
Radek Stepanek - Gael Monfils
Stepanek ▶ 2.20 ▶ bet365
EDIT: Dobrze zrobiłem, że nie grałem. Swoją drogą Stepanek zagrał końcówkę drugiego seta jak baba... BRAWO GAEL!
3-6 5-7 ⛔⛔⛔
Od razu na początku wspominam, że przeciwko Monfilsowi nie zagram, jest to mój ulubieniec, a życie już nie raz mi pokazało, że nie warto ufać swoim idolom, a grać przeciwko nim też nie jest zbyt przyjemnie. Ciężko się zawsze powstrzymać przed wyborem: sentymenty czy pieniądze. Dlatego nie wybieram ani jednego, ani drugiego. Gael od Wimbledonu nie grał nigdzie, z marszu wchodzi w cykl turniejów mających przygotować go do US Open. Radek to nie jest tenisista obdarzony jakimś wielkim talentem, natomiast nadrabia to wszystko serduchem i walecznością. Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że na Monfilsa może to wystarczyć. Na koniec podkeślę jeszcze raz: NIE BĘDĘ GRAŁ TEGO TYPU, ALE GDYBYM MIAŁ POSTAWIĆ PIENIĄDZE, TO ULOKOWAŁBYM JE PRZY NAZWISKU CZECHA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Granollers, to zawodnik, który na hardzie grać zwyczajnie nie potrafi, w przeciwieństwie do Lu. Próżno szukać wielkich nazwisk, które pokonał na hardzie, Paire jest chyba najlepszym z nich wszystkich.
Z tym się absolutnie nie zgadzam ???? Mimo,że Groszek na hardzie nie ma super korzystnego bilansu to potrafi grać na tej nawierzchni,a pokonywał wielu dobrych graczy na twardych nawierzchniach np. Tipsarevic, Rosol, Dimitrov, Fognini, Gulbis, Tommy Haas, Wawrinka, Llodra. Wiele meczów nadgryzł ząb czasu ale Hiszpan potrafi grać na hardzie mimo,że w tym roku tego nie pokazuje. A Lu po wygranym challengerze przegrał dwa razy w marnym stylu z Beckerem oraz Lacko,a to pokazuje nam kolejny raz przepaść między challengeramia i ATP. Nie zdziwię się jak Lu przegra. P.S Na moje oko wybrałeś bardzo ryzykowne typy i myślę,że Monfils oraz Simon również wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 7

skejcior

Użytkownik
A.Seppi - B. Schnur - 2, 5,50 Bet365⛔⛔
6-3,6-3 głowa nie wytrzymała;/
Młodzi zawodnicy coraz częściej sprawiają sensacje i w tym typie też doszukuje się niespodzianki. Brayden Shnur to 612 zawodnik rankingu Atp, rocznik 1995. Zawodnik o dobrych warunkach fizycznych(190) praworęczny, który był skazywany na odpadnięcie już w pierwszej rundzie kwalifikacji, gdzie pokonał w dwóch setach w dobrym stylu Matthew Ebdena (96ATP) (7-6,6-2). Następnie pokonał Yuichi Sugita (131ATP) na którego większość stawiała, że względu na dobrą grę w challengerach. Na przeciwko młodego Kanadyjczyka stanie 30 letni Andreas Seppi (51ATP) bilans w tym roku na hardzie (4-5). Włoch potrafi zagrać bardzo dobry mecz, albo wręcz beznadziejny z dużą ilością niewymuszonych błędów. Młody Kanadyjczyk może postarać się o sprawienie niespodzianki.
 
grigor 21

grigor

Użytkownik
Gilles Simon - Dominic Thiem Thiem 2.20 Bet365 3/10 Ukłon ze strony bukmachera, czy podpucha? Nie bardzo rozumiem tak wysoki kurs na Austriaka
Spróbuję wytłumaczyć ???? Thiem jeszcze 2 dni temu grał na innej nawierzchni i w innej strefie klimatycznej. Zakładając, że poleciał zaraz po turnieju z Austrii do Toronto miał raptem 1 dzień na przestawienie się z mączki na hard oraz przyzwyczajenie się do chodzenia spać o innych godzinach. Simon powinien wygrać ten mecz. Miał bardzo dobre losowanie i tylko dlatego, że Thiem ostatnio błysnął formą kurs na Gila nie jest niższy. 8/10 tu stawiam.
 
phant4mare 34

phant4mare

Użytkownik
Nie zdziwię się jak Lu przegra. P.S Na moje oko wybrałeś bardzo ryzykowne typy i myślę,że Monfils oraz Simon również wygrają.
OK, szanuję zdanie innych. To jest tylko sport, tutaj może się wydarzyć dosłownie wszystko. Dlatego stawki, które zagrałem jak widać nie są zbyt wysokie. ????
Z tym się absolutnie nie zgadzam ???? Mimo,że Groszek na hardzie nie ma super korzystnego bilansu to potrafi grać na tej nawierzchni,a pokonywał wielu dobrych graczy na twardych nawierzchniach np. Tipsarevic, Rosol, Dimitrov, Fognini, Gulbis, Tommy Haas, Wawrinka, Llodra. Wiele meczów nadgryzł ząb czasu ale Hiszpan potrafi grać na hardzie mimo,że w tym roku tego nie pokazuje.
OK, ale kiedy to było? Przynajmniej rok temu, albo wcześniej. Zgadza się, zdarzają się takie mecze, że zawodnikowi wszystko wychodzi, a jedna akcja, nawet będąca dziełem przypadku jest w stanie zmienić przebieg spotkania. Mimo wszystko uważam, że Lu powinien ograć Hiszpana.
Spróbuję wytłumaczyć ???? Thiem jeszcze 2 dni temu grał na innej nawierzchni i w innej strefie klimatycznej. Zakładając, że poleciał zaraz po turnieju z Austrii do Toronto miał raptem 1 dzień na przestawienie się z mączki na hard oraz przyzwyczajenie się do chodzenia spać o innych godzinach. Simon powinien wygrać ten mecz. Miał bardzo dobre losowanie i tylko dlatego, że Thiem ostatnio błysnął formą kurs na Gila nie jest niższy. 8/10 tu stawiam.
To wszystko prawda, jednak gdybym skłaniał się tutaj ku Simonowi z pewnością nie za taką stawkę. Nie uważam wcale Francuza za murowanego faworyta tego spotkania. Mimo wszystko, życzę powodzenia. ????
 
T 8

tennis-types

Użytkownik
B.Tomic – I.Karlovic 1 Set powyżej 10,5 gema 1.82 Unibet


Moim zdaniem ciekawy zakład godny uwagi. Obydwu graczu raczej myślę że nie należy dokładnie przedstawiać bo są to postacie znane, bardzo często występujące na tym szczeblu rozgrywek. Ivo Karlovic jest to zawodnik który kończy sety przede wszystkim w Tie-breakach. Jest to oczywiście powiązane z jego stylem gry oraz przede wszystkim wzrostem i wypracowaniu do perfekcji uderzenia serwisowego. Bardzo rzadko zdążają się sety gdzie Ivo zostaje przełamany lub też Ivo kogoś przełamuje. Raczej ma to miejsce na nawierzchniach bardzo wolnych typy mączka w Monte Carlo. Ten mecz odbędzie się na nawierzchni typu Hard. Nie jest to może najszybszy hard na którym grane są turnieje Atp ale na pewno jest to na tyle szybka nawierzchnia by Tie –break w tym meczy był bardzo prawdopodobny. Panowie grali ze sobą raptem 3 tygodnie temu .Wygrał Tomic wygrywając 2:1 z czego dwa sety były kończone właśnie w 13 gemie .Myślę że zagranie over 10,5 gema po kursie 1.82 w 1 secie jest warte uwagi.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Jack Sock - Jurgen Melzer
Sock -1,5s @ 2,37 Pinnacle Sports

6:1 6:3✅✅✅
Pojedynek młodości z doświadczeniem. Sock od Melzera młodszy jest o 11 lat. 22 latek na tą chwilę zajmuję w rankingu 60 pozycję, a jego starszy rywal na 67.
Jack ostatnio w bardzo dobrej formie. Wiadomo, w parze z Pospisilem są nie do zatrzymania. Zaliczyli triumf w Wimbledonie czy też ostatnio w Atlancie. W grze pojedynczej młody Amerykanin ostatnio również osiąga dobre wyniki. Chociażby półfinał w Atlancie, gdzie odpadł dopiero ze zwycięzcą całego turnieju - Isnerem, czy też w zeszłym tygodniu pokazał się z dobrej strony w Waszyngtonie, grając dobry tenis z samym Raoniciem, ulegając dopiero po 2 TB. W tym sezonie na nawierzchniach twardych rozegrał 18 pojedynków, z czego 10 wygrał.
Melzer natomiast swoje najlepsze lata gry ma już za sobą. Na karku ponad 30 lat, grać za dużo w tym sezonie nie gra, bo rozegrał łącznie na wszystkich nawierzchniach tylko 22 mecze. Ostatnio w Kitzbuhel odpadł w 1R, wcześniej 1R Wimbledonu. Na hardzie w tym sezonie nie rozegrał żadnego spotkania, więc brakuje mu jakiegokolwiek ogrania i pewności, bo na samych treningach tego nie osiągnie. Sam sezon już zaczął bardzo późno, bo w połowie kwietnia i nie osiągnął jakichkolwiek wyników mających znaczenie.
Dla mnie faworytem dużo młodszy Sock, który ostatnio jest w dobrej dyspozycji, większe ma ogranie na hardzie od Melzera, a także większa pewność siebie, która dzisiaj mam nadzieje zaprocentuje.

Sock/Pospisil - Gasquet/Tsonga
Sock/Pospisil @ 1,61 Bet365

ZWROT
Kursy na parę amerykańsko-kanadyjską lecą mocno w dół, dlatego warto łapać póki jeszcze jest co.
Dla mnie murowani faworyci. Grać ze sobą zaczęli dopiero na głównym turnieju Wimbledonu. Jakie tego były skutki, dobrze wiemy. Wygrana w finale z faworytami, czyli braćmi Bryanami po 5 setach. Ostatnio również odnieśli sukces, jednak już na nawierzchni twardej w Atlancie. W finale pokonali Johnssona z Querreyem. W jakiej formie jest Sock już nie muszę pisać. Wszystko zawarte jest wyżej. Natomiast Vasek wydaje się, że jest w jeszcze lepszej formie. W niedziele grał finał ze swoim rodakiem, czyli Milosem Raoniciem. Na hardzie w tym sezonie ta para nie przegrała jeszcze spotkania. Obaj panowie rozumieją się bez słów, świetnie grają przy siatce, a także dobrze serwują.
Rywalami rewelacji deblowej tego sezonu są Francuzi, czyli Gasquet/Tsonga. Z punktu widzenia singla zdecydowanie bardziej doświadczeni tenisiści, jednak z grą podwójną ostatnio mają razem mało wspólnego. Od 3 lat rozegrali razem tylko jedno spotkanie, a było to raczej wymuszone bo w Davis Cup. Pokonali oni wtedy 3:1 parę Guccione/Hewitt. Wygląda na to, że Jo i Richard chcą stworzyć parę na US Open, a turniej w Toronto będzie dla nich sprawdzianem. Ja jednak uważam, że trafili najgorzej jak tylko mogli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Giraldo S. - Kyrgios N.
Giraldo S. ::: 2,08 ::: Pinnacle ::: 3/10
Kyrgios to jeszcze młody nieokrzesany zawodnik, podczas Wimbledonu pokazał na co go stać. Choć równie dobrze mógł zakończyć tamtego szlema na II meczu turnieju, bo jak dobrze pamiętam Nick obronił wtedy 9 match pointów z Gasquetem. Od tego czasu Australijczyk nic nie grał.
Giraldo ostatnio w dobrej formie, naprawdę jest to solidny doświadczony zawodnik. W Waszyngtonie już trochę pograł, zaliczył dwa zwycięstwa i urwał finaliście turnieju set. Moim zdaniem po takim kursie warto w to wejść.
Wynik: (3)6:7 5:7 ⛔
???? Lu Y.H. - Granollers-Pujol M.
Lu Y.H. ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 3/10
Hiszpan ostatnio jest kompletnie bez formy, przegrywa mecze jak leci, teraz z Kitzbuhel gdzie bronił tytułu z przed roku odpadł już w 2 meczu turnieju przetransportował się do Kanady na Masters. Wątpię by nagle złapał formę, zresztą w tym roku bilans Hiszpana na hardzie wynosi 4-3 czyli bardzo kiepsko.
Lu od jakiegoś czasu pogrywa w Ameryce Północnej z różnym skutkiem. Na razie zaliczył jedno zwycięstwo w Atlancie i w Waszyngtonie odpadł już w 1 meczu. Nie dziwią mnie te porażki, bo zaraz startują dwa Mastersy pod rząd, a później jeszcze US Open więc trzeba mądrze rozplanować swój tenisowy kalendarz. Bilans Tajwańczyka na poziomie ATP w tym roku 10-9 czyli znacznie lepiej.
Wynik: 7:6(6) 7:5 ✅
???? Stepanek R. - Monfils G.
Monfils G. ::: 1,94 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 3:5, co prawda Monfils nie grał nic od Wimbledonu to jednak wierzę tutaj w niego. Zawodnik o umiejętnościach top 10, ale niestety głowa nie ta. Stepanek Radek ma już swoje lata, pogrywa czasami coś jeszcze, ale ostatnio mnie nie przekonuje swoją grą. Porażka z Jazirim w Waszyngtonie, wcześniej z Karlovicem w Bogocie. Jeżeli Monfils przepracował okres przygotowawczy budując formę pod 2 Mastersy i US Open to powinien ten mecz spokojnie wygrać.
Wynik: 3:6 5:7 ✅
???? Robredo T. - Kohlschreiber P.
Robredo T. ::: 2,18 ::: Pinnacle ::: 3/10

&quot;Kolba kolba stara torba&quot;. H2H 4:3, ale 3 ostatnie mecze wygrał właśnie Niemiec. Tommy Robredo ostatnio dobrze zagrał podczas turnieju w Umag, ale był bez szans w życiowej formie Cuevasem. Podobno od ponad tygodnia przygotowuje się na korty typu hard. Właśnie to jest cały Hiszpan, może grać słabo, ale jak zależy mu na jakimś turnieju (patrz właśnie Umag) to dojdzie do finału &quot;jedząc&quot; po drodze swoich przeciwników. Niemiec ostatnio mocno pod formą. Chociaż z drugiej strony odpadał z przeciwnikami będącymi w formie.

Wynik: 6:3 7:6(3) ✅
???? Gasquet R. - Pospisil V.
Pospisil V. ::: 2,66 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 0:2 i to do tego ostatnio Vasek wygrał w Waszyngtonie gdzie doszedł do samego finału. Więc nie rozumiem tego kursu. Pospisil do tego jest w formie co potwierdził w poprzednim tygodniu. Do tego rok temu doszedł do półfinału tego turnieju, gra przed własną publicznością. Gasquet co prawda solidny zawodnik, ale jednak po takim kursie na niego bym nie zagrał za nic w świecie.

Wynik: 7:5 7:5 ⛔
???? Simon G. - Thiem D.
Thiem D. ::: 2,21 ::: Pinnacle ::: 3/10
...
Wynik: 3:6 6:4 6:0 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Simon - Thiem ✅
1 @1,71

Unibet
Thiem nieźle się zaprezentował w ostatnim turnieju u siebie w Austrii rozegrał kilka dobrych spotkań ale finał to była porażka, oprócz pierwszego seta grał po prostu słabo. Austryjak nie miał zbyt wiele czasu na aklimatyzacje na kontynencie amerykańskim jak i na trening na innej nawierzchni. Jakoś nie widzę jego zwycięstwa w tym spotkaniu.
Simon długo nie grał podejrzewam że przygotowywał się do do tych turniejów przed US Open i do samego Wielkiego Szlema.
Powodzenia.
 
anzelmo 245,6K

anzelmo

Użytkownik
05 Aug 2014, 20:00 Tennis » Canada » ATP Toronto Doubles » Matkowski M./Lindstedt R. - Garcia-Lopez G./Ferrer D.
typ Matkowski M./Lindstedt R⛔
kurs 1,45
MarathonBet

Dzisiaj spróbujemy debla czasem to troszkę loteria ale idę w stronę ludzi którzy z tego żyją tym sie zajmują.Polsko- szwedzka para powinna sobie poradzić z hiszpańska.Obaj graja ze sobą z tego co sie orientuje 1 raz wiec...napewno obaj bardzo doświadczeni z dużymi sukcesami. Sukcesy odnosili z innymi partnerami Matka głownie z Fyrstenbergem a Lindstedt choćby z naszym Kubotem zresztą z kim on nie grał... Nenad Zimonjić, Horia Tecău czy Martin Damm. Obaj dysponują dobrym serwisem- Hiszpanie to głownie singliści i raczej maczka. Garcia-Lopez ma bodajże 2 wygrane turnieje w deblu z tego roku 2014 Brazylia São Paulo-Ceglana (hala) partner Austriak Philipp Oswald. Największa gwiazda w tym zestawieniu to oczywiście David ale wygrane turnieje na mączce także dość dawno z tego co sie orientuje...dla Ferrera taki debel to pewnie świetna forma treningu przetarcia sie przed singlem gdzie zawsze jest jednym z kluczowych zawodników.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
YOUZHNY - Fognini ⛔⛔0-2 omg:?
Youzhny
1,92 betsson


Gra ktoś tutaj w ogóle rosjanina ?? dla mnie jestto murowany faworyt tego spotkania bo Fognini w ogóle mnie nie przekonuje i nigdy nie przekona , aż dziw że zajmuje on tak wysokie miejsce w rankingu ATP .
Na hardzie Youzhny w tym roku 4/3 , a w całej swojej karierze 154/121.
Fognini w tym roku 7/4 a w całej karierze to on więcej meczy przegrał jak wygrał 54/70.
Panowie raz sie spotkali , było to na nawierzchni ziemnej w Madrycie w 2013 r. gdzie rosjanin pokonał włocha 2:1 .
Jesli wejdzie ten typ ( bo to ostatni lub niektóre z ATP są juz tutaj opisane ) to na jutro postaram sie wam pomóc w wiekszy sposób ( nie chce pisać ze to i tamto wszystko dziś wchodzi bo to mija się z celem ) .
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Peter Polansky we wczorajszym meczu z Jerzym Janowiczem w ogóle mnie nie zachwycił. Początkowo szukał kończących uderzeń, lecz z biegiem czasu zorientował się, iż przeciwko Polakowi wystarczy grać zachowawczo, bez zbędnego ryzyka, gdyż podczas dłuższych wymian Janowicz po prostu wyrzucał piłki (grubo ponad 30 UE). Sam serwis Polansky&#39;ego nie wzbudza większego strachu, w 9. gemie, gdy Janowiczowi zaczął się palić grunt pod nogami po raz pierwszy, wszedł na wyższy poziom koncentracji i bez większych problemów przełamał Kanadyjczyka.
Nie ma co ukrywać - przeciwnikiem w kolejnej rundzie dla Kanadyjczyka występującego z dziką kartą jest gracz o nieporównywalnie większym wachlarzu zagrań, można powiedzieć, iż Janowicza do Federera dzieli taka odległość, jak stąd do księżyca, mówiąc wprost - Jurek jest zawodnikiem o dwie, trzy klasy gorszym od Szwajcara.
O atutach Federera nie trzeba się zbytnio rozwodzić. Jeśli od początku meczu wyjdzie odpowiednio skoncentrowany i jeśli będzie chciał zakończyć mecz szybko - to jestem przekonany, iż swój plan, założenie wykona.
Przywołując jeszcze przeciwnika Polansky&#39;ego z pierwszej rundy - nie ukrywajmy, ten sezon dla Jurka to po prostu równia pochyła, notuje bardzo słabe wyniki rozczarowując tym samym swoich fanów. Jak już wspomniałem - ponad 30 niewymuszonych błędów, 10 podwójnych błędów - Federer musiałby trafić na naprawdę słaby dzień, aby coś takiego powtórzyć bądź przebić.
Według mnie Roger jest zdecydowanym faworytem tego meczu, zwycięstwo Polansky&#39;ego nad Jurkiem nie zrobiło na mnie dużego wrażenia, ba, to nie jest żaden wyznacznik, według którego Kanadyjczyk mógłby powalczyć ze Szwajcarem. Moim zdaniem Federer zamknie to w dwóch setach, a najprawdopodobniejszym scenariuszem jest wynik pokroju 6:4; 6:3. Z tego też względu wchodzę w under gemowy, jaki proponuje nam Unibet.
Roger Federer - Peter Polansky; under 19,5g @ 1,7 (Unibet) [4/10] 14 gemów ✅
Absolutnie bez spiny, na maksymalnym luzie, tak zwany izydor :].
Niezwykle interesująco zapowiada się spotkanie pomiędzy Tommym Robredo a Philipem Kohlschreiberem. Obaj zawodnicy jeszcze do niedawna grali na mączce, ostatnim turniejem Hiszpana na clayu był Umag, z kolei Niemiec przystąpił do zmagań w Kitzbuhel, gdzie gładko uległ Davidowi Goffinowi.
Robredo ostatni występ zanotował 27 lipca, można więc założyć, iż cały poprzedni tydzień poświęcił na przygotowania do powrotu na hard. Obaj zawodnicy mają dość podobny bilans na nawierzchni twardej, dlatego też nie można stwierdzić, iż hard będzie handicapem w stronę któregoś z zawodników, chociaż ja osobiście postawiłbym malutki plusik przy nazwisku Niemca, głównie ze względu na dobry serwis.
Philip Kohlschreiber ostatnich tygodni z pewnością nie może zaliczyć do udanych. Dwukrotnie występował w turniejach u siebie, w Stuttgarcie (2 runda) oraz w Hamburgu (półfinał), jednak gra Niemca w ogóle mnie nie przekonywała. Jestem w stanie pokusić się o stwierdzenie, iż Kolba jest po prostu w słabej formie, dlatego o małym atucie w postaci serwisu można zapomnieć.
Spotkania obu panów najczęściej były wyrównane, na hardzie spotykali się dwa razy - bilans 1:1. Moim zdaniem dziś ponownie zobaczymy mecz, w którym ciężko znaleźć faworyta. Osobiście obstawiam trzy sety, podczas których handicap gemowy zostanie pokryty.
Philip Kohlschreiber - Tommy Robredo; over 22g @ 1,92 (Pinnacle) [3/10] 22 gemy.
Biorąc pod uwagę to, iż Kolba jest w dość słabej formie, a Robredo przygotowuje się na nawierzchni twardej już od tygodnia mogę stwierdzić, iż kurs na Hiszpana jest trochę przeszacowany. W mojej opinii to on powinien zostać uznany za faworyta, dlatego w kursie 2,18, jaki oferuje nam Pinnacle, widzę value i jestem w stanie zaufać Hiszpanowi.

Philip Kohlschreiber - Tommy Robredo 2 @ 2,18 (Pinnacle) [2/10]
0:2 (3:6; 6:7) ✅
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Gasquet R. - Pospisil V. |2.50| ▶ Unibet !

Idę tutaj w kierunku Vaska i spodziewam się po jego stronie bardzo dobrego meczu. Ostatnio można rzecz, że się trochę &#39;&#39;rozbrykał&#39;&#39; w debla, ale to dobrze bo nabierze doświadczenia i czekają go kolejne trofea w tym aspekcie. Dziś już na swoich śmieciach będzie gościł Francuza, który mimo nie zbyt silnego serwisu, jego wachlarz umiejętności potrafi być trudny do odbioru, dla przeciwnika. Jednak Vasek już dwa razy wygrał, na twardej z Francuzem i dzisiaj u siebie nie powinien przegrać. Posiada silny bity serwis na linię, bądź wyrzucający serwis na przeciwnika, jeśli tylko będzie kontrolował podanie, a wiem że na to go stać, to może zajść daleko, zwłaszcza że jest to dopiero pierwsza runda. Kurs idealny do zagrania. Podoba mi się u Kanadyjczyka, że u siebie jest bardzo nieustępliwy, pamiętam jego mecz z Isnerem kiedy ten robił z nim w TB bardzo dobre umiejętności. Wierze, że nie tylko kibice mu przyniosą dużo siły na ten mecz ale i sam on się mocno postawi Ryśkowi i przyniesie wygraną w tym meczu!
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Kanadyjskie turnieje w Toronto oraz Montrealu cechuje spora liczba niespodzianek i tych sporego kalibru i tych kursowych. Wziąłem pod lupę 4 ostatnie lata i kursy w granicach @1.3 max i w głównej mierze pierwsze dwie rundy:
Montreal 2013
Marcel Granollers Grigor Dimitrov 6-4 6-4 4.11 - 1.23 $$
Vasek Pospisil John Isner 5-7 7-6(5) 7-6(4) 4.15 - 1.22 $$
Alexandr Dolgopolov Kevin Anderson 7-6(0) 6-4 3.34 - 1.32
Alex Jr. Bogomolov David Ferrer 6-2 6-4 9.28 - 1.05 $$$
Vasek Pospisil Tomas Berdych 7-5 2-6 7-6(5) 5.46 - 1.14 $$$
Ernests Gulbis Andy Murray 6-4 6-3 5.23 - 1.15 $$
Torotno 2012
Jeremy Chardy Jo-Wilfried Tsonga 6-4 7-6(4) 5.09 - 1.16 $$$
Radek Stepanek Juan Martin Del Potro 6-4 7-6(5) 5.26 - 1.15 $$$
Montreal 2011
Philipp Petzschner Gilles Simon 7-5 6-2 3.36 - 1.31 $$
Ivan Dodig Rafael Nadal 1-6 7-6(5) 7-6(5) 26.89 - 1.01 $$
Kevin Anderson Andy Murray 6-3 6-1 8.48 - 1.06 $$
Marin Cilic Juan Martin Del Potro 6-3 6-4 4.11 - 1.23 $
Toronto 2010
Peter Polansky Jurgen Melzer 7-6(6) 6-4 6.81 - 1.1 $
Sergiy Stakhovsky Richard Gasquet 7-5 6-1 3.21 - 1.34 $
Viktor Troicki Marin Cilic 6-4 7-6(2) 3.99 - 1.24 $
Alexandr Dolgopolov Mikhail Youzhny 1-6 7-6(4) 7-5 3.59 - 1.28 $
Jeremy Chardy Fernando Verdasco 6-7(7) 7-6(5) 6-2 3.11 - 1.36 $

W tym roku mamy już pierwsze kursowe niespodzianki
Dodig I. - Isner J. 2:1 5.06 1.16
Polansky P. - Janowicz J. 2:0 3.09 1.36
Oczywiście nie ma co grać przeciwko wszystkim kursom, ale jednak podatność na niespodzianki daje do myślenia i radzi zachować ostrożność
w tym roku zagrają dwie pary, które zostały wymienione w/w zestawieniu
Wawrinka S. - Paire B. 1.24 3.92
Chardy J. - Tsonga J-W. 3.77 1.25 ( 2012 Jeremy Chardy Jo-Wilfried Tsonga 6-4 7-6(4) 5.09 - 1.16 $$$) ( rok temu Montreal Benoit Paire Stan Wawrinka 6-2 7-6(2) 2.75 - 1.44 $)
Póki co obserwuję, głośno myślę, analizuję
i jeszcze jedna para, z żelaznym faworytem
Próbuję przeciwko Ferrerowi, który przed USO w ostatnim czasie nie robi furory, max 3 runda... dla przypomnienia rok temu Montreal (Alex Jr. Bogomolov David Ferrer 6-2 6-4 9.28 - 1.05 $$$)
Ferrer vs Russel @8.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Simon Gilles-Thiem Dominic 1, Pinnacle Sports 1.71

4:6, 6:3, 6:0 ✅✅✅

VS.


Dominik ma sezon życia ponieważ zajmuje swoją najwyższą pozycję jaką jest 44 oraz na dniach zaliczył swój pierwszy finał rangi ATP,a miało to miejsce w Kitzbühel gdzie przegrał z Goffinem wygrywając pierwszego seta 4:6, 6:1, 6:3. Austriak ma w tym roku ma bardzo dobry bilans ponieważ 37/19,a na hardzie 15/5 lecz jak przyjrzeć się bilansowi na hardzie to dopatrzymy się,że wiele tych wygranych meczów wygrał w kwalifikacjach z mało znaczącymi graczami,a takich spotkań było aż 12. W turniejach głównych wygrywał zaledwie 4 razy, pokonywał Souzę 5:7, 6:4, 6:3, 7:6, Kosakowskiego 6:2, 7:6, Rosola 7:6, 6:4 i właśnie Simona 7:6, 6:2. Bukmacherzy faworyzują Simona ponieważ jest bardziej doświadczonym graczem, jest starszy prawie o 11 lat od swojego przeciwnika no i mimo wszystko ostatni mecz wygrał właśnie Gilles 6:3, 4:6, 6:2 na mączce, także w bezpośrednich pojedynkach mamy 1:1. Thiem ostatni swój mecz rozegrał 02.08 w Europie także miał bardzo mało czasu na podróż oraz aklimatyzację na nowym kontynencie,3 dni na treningi, przyzwyczajenie się powtórnie z nawierzchni zmiennej na twardą to bardzo mało czasu. Francuz natomiast koczuje w Toronto znacznie dłużej ponieważ od 30 lipca, czyli tydzień i wiadomo jaką to daje mu przewagę jeśli chodzi o treningi oraz sparingi,a sparował najczęściej ze swoim kolegą Tsongą. Dominic nie raz w tym roku sprawiał niezłe niespodzianki np. pokonywał Stepanka, Granollersa, Wawrinkę czy ten ostatni finał na własnej ziemi. Ale mimo wszystko Thiem to bardzo młody gracz i nie ma wiele doświadczenia, tym bardziej brakuje mu ogrania na hardzie. Simon to uboga wersja Ferrera, uboga ponieważ nie ma znaczącego uderzenia kończącego, serwis bez rewelacji. Jego atutami są regularność oraz zmysł taktyczny, potrafi bardzo długo utrzymywać piłkę w korcie co prowadzi przeciwników często do szewskiej pasji. Nawierzchnia w tym turnieju jest znacznie wolniejsza niż w tamtym roku także będzie to faworyzować defensywny styl Franzuza,a Domincia ofensywa na tym ucierpi. Nie spodziewam się łatwego meczu dla Gillesa ale moim zdaniem przechili on szalę zwycięstwa na swoją stronę pokonując nieopierzonego Austriaka.

P.S
Wstawiam analizę z tym meczem wyłącznie dlatego,że zamyka mi taśmę jaką można zobaczyć poniżej w linku. Możecie zadać pytanie dlaczego zagrałem w ziemniaku? Nie często gram taśmy,a tym bardziej u naziemnych bukmacherów,ale oni,a zwłaszcza efortuna ma alternatywne handicapy. Czasem jeden gem więcej w dodatnim handicapie to naprawdę dużo tak jak tutaj, gdybym zagrał w Bet365 z +2.5 na Granollersa to byłbym w plecy,a tak kupon mam jeszcze w grze. Pinnacle Sports ma w swojej ofercie taki,ale nie wiedzieć czemu przez długi okres czasu nie była taka dostępna.

EDIT.
Dograłem jeszcze ten typ w Pinnacle Sports żeby późnej nie było głupiego pisania.

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMyNTQ0MjE3NTYzOTcwMDp9wj%2FbS6jcVNCFKEk%3D&amp;amp;kind=MAIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom