>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Toronto, 04-10.08.2014

Status
Zamknięty.
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Andy Murray - Richard Gasquet 1 [-1.5 AH Sets] @ 2.01 Pinnacle
W przypadku Andy&#39;ego Murray&#39;a zwykle wszystko wiadomo po jego pierwszym meczu w turnieju. Jeśli wygrywa znaczy, że jest dobrze przygotowany i zmotywowany. Jeśli obu tych czynników nie ma to albo przegrywa w pierwszych rundach albo wygrywa po męczarniach. Mecz z Kyrgiosem dał w mojej ocenie wystarczającą odpowiedź. Szkot jest zdrowo wkurzony po nieudanym Wimbledonie i podczas tripu po Ameryce Północnej zechce nabić sporo punktów rankingowych. W starciu z Francuzem na pierwszy rzut oka powinien mieć spore problemy, jednak Gasquet jest w mojej ocenie w słabej formie. Potwierdziły to wcześniejsze spotkania, kiedy to męczył się z kontuzjowanym Pospisilem (m.in. stracił przewagę przełamania w drugim secie) oraz był bliski przegranej z Karloviciem (Chorwat przy prowadzeniu 1-0 w setach oraz 5**-4 w tiebreaku nie był w stanie wygrać spotkania). Jednocześnie pod wodzą Brugery gra Richarda coraz bardziej przypomina hiszpańską przebijankę, która lepiej sprawdza się na kortach ziemnych niż twardych. Również styl gry Gasqueta powinien sprzyjać Murray&#39;owi, który świetnie czuje się w długich wymianach, grze kątowej, a przede wszystkim w kontrach. Z powyższych względów stawiam na pewne, dwusetowe zwycięstwo Szkota.
 
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
Ferrer-Dodig 2 @3.75
Kurs zacheca po prostu. Wczoraj ładnie ktos to nazwal, ze zawodnicy/zawodniczki maja swoje &quot;schematy&quot;, chodzi tutaj oczywiscie o sytuacje gdy grane sa dwa duze turnieje pod rzad i trudno sie z tym nie zgodzic. Osobiscie zawsze nazywalem to, iz zawodnik/zawodniczka gra w takich wypadkach jeden turniej lepiej, drugi gorzej, ale ten termin &quot;schematy&quot; bardzo przypadl mi do gustu. Nie mozna powiedziec, ze ktos z gory przegra czy wygra, ale jezeli ktos przesledzi wyniki w perspektywie paru sezonow, to zadziwiajace jest ze duza czesc graczy gra zdecydowanie lepiej w konkretnym turnieju. Jakkolwiek glupio by to nie brzmialo, to posluze sie przykladami. Jezeli wezmiemy dla przykladu Jelene Jankovic czy Venus Williams to ich wyniki w Cincinatti sa o niebo lepsze od tych w Kanadzie. Oczywiscie dziala to tez vice versa. To samo mozna zauwazyc u mezczyzn. Przyklady Radek Stepanek, Roger Federer, Mardy Fish, Benjamin Becker czy Garcia-Lopez w Cinci graja nieporownanie lepiej. Tego jest sporo wiecej rzecz jasna. Kazda rzecz mozna zmienic i wylamac sie ze &quot;schematu&quot;, poniewaz to nie jest kwestia, ze ktos potrafi czy nie, ale te zaleznosci bywaja naprawde zaskakujace i nader regularne.
Sa tez oczywiscie gracze u ktorych dziala to &quot;wymiennie&quot;, albo ktorzy powetowac chca sobie nieudany wystep tydzien wczesniej. To taka mala dygresja majaca na celu uswiadomic o znaczeniu konkretnego turnieju.
David Ferrer ogolnie w tej kanadyjskiej czesci radzi sobie slabiutko. W ostatnich 5 latach wygral w Montrealu/Toronto jeden mecz (nie wilczajac obecnej edycji) i to bylo 5 lat temu. Poza tym dwukrotnie przegrywal swoje mecze inauguracyjne (raz byl to super mecz z Nalbandianem trzeba oddac), dwukrotnie w ogole nie wystratowal, ale zaznaczam od razu, ze w obydwu tych przypadkach w Cincinatti tydzien pozniej sie juz pojawial. I jak tu nie mowic, ze Hiszpan koncentruje sie na jednym z tych turniejow bardziej ?
Ivan Dodig z kolei w kanadyjskiej edycji to najbardziej wslawil sie pokonaniem Rafaela Nadala. Co prawda bylo to w Montrealu, a nie Toronto, ale Dodig notuje z reguly tutaj dobre wytepy w tej czesci roku, a tu pokonal Johan Isnera i Andreas Seppiego. Nie widzialem meczu Ferrera wczorajszego z Russellem, gdyz ogladalem inne spotkanie, ale z Chorwatem to Ferrerowi latwiej niz z Amerykaninem nie bedzie. Ferrer moze i wygral, ale szczerze powiedziawszy to dostal dobrego gracza, ktory na pewno pasowal mu pod jego styl gry. Davis Ferrer bez dwoch zdan jest lepszym zawodnikiem niz Ivan Dodig, ale nie zawsze hierarchicznie lepszy zawodnik wygrywa, a przede wszystkim zacheca kurs, co zaznaczone zostalo na samym wstepie. Ewentualnie w opcji+1,5 seta Dodig tez powinien byc bardzo dobry kurs.
Ogolnie ciekawi mnie tez kurs na Tommy&#39;ego Robredo, poniewaz Dimi tez mi pasuje pod Cincinatti wraz z Maryska, ale przebicie kursowe mnie nie do konca satysfakcjonuje, wiec ryzykuje w duzy kurs.
Gasquet-A.Murray 2 @1.3
U Ryszarda caly czas cos tu nie pasi. Wykrecil troche historii tu w Toronto Francuz, ale zawiodl mnie wczoraj Gasquet, mimo ze mecz wygral, a w 2-im secie bylo juz krucho, gdyz Francuz przegrywal w tie-breaku 2-5. Karlovica wiadomo, ze jak sie pociagnie w dystans i jest 3 set, to Chorwat traci wiele ze swojej dyspozycji. Murray podminowany po Wimbledonie, to fakt. Oczywiscie tez juz Muuray ten turniej wygrywal, a jezeli dobrze zaczal to bedzie grac. Wczoraj Muzza w Kyrgiosem na serwisie oddal tylko 6 punktow, co prawda Kyrgios po tym co pokazal w meczu z Giraldo rywalem nie byl, ale statystyka robi wrazenie. Poza tym podczas meczu Gasqueta z Karlovicem wsrod widzow siedziala mamusia Judy Murray i na pewno nie w celach lapania opalenizny, wiec to chyba tylko potwierdza jakie ambicje Szkota tutaj i byc moze szykuje sie jakis clash z Djokovicem. W kazdym razie jezeli Murray mysli o wyniku to i tak bedzie musiec prawdopodobnie Serba pokonac. Kurs do kombinacji rzecz jasna.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Ferrer David-Dodig Ivan 2:0, Pinnacle Sports 1.97
VS.

Hiszpan w ostatnich tygodniach często zawodził siebie oraz swoich fanów ponieważ odpadł w II rundzie Wimbledonu z Kuznetsovem później w Bastad z Berloqiem w bardzo marnym stylu, nie wygrał finału w Hamburgu czy tutaj stracił seta z podstarzałym Russelem 6:4, 2:6, 6:1. Nie oglądałem meczu Ferrera, nie wiem czy była nawet transmisja ale tłumaczę sobie,że ten stracony set był spowodowany rozegraniem pierwszego meczu po przejściu z kortów ziemnych na twarde. Chorwat natomiast pokonał w I rundzie faworyzowanego Isnera, oraz w II Seppiego gdzie w trzecim secie przegrywał w rozgrywce dodatkowej 5:2,a udało mu się wyciągnąć na 5:7. Tak jak pisałem wczoraj po kontuzji Dodiga nie ma najwidoczniej śladu i może grać swój tenis. Ferrer mimo, że bilans na hardzie w tym roku ma dodatni ponieważ 12/5 to nic znaczącego nie osiągnął np. Doha- porażka w II rundzie z Brandsem, Auckland- porażka w półfinale z Lu (kolejny raz napiszę,że półfinał brzmi dumnie ale musiał pokonać tylko dwóch graczy żeby tam się znaleźć), AO- tutaj najlepszy wynik ponieważ ćwierćfinał i porażka z Berdychem, Acapulco- ćwierćfinał i porażka z Andersonem, Miami- porażka w 4 rundzie z Nishikorim. David miał czteroletnią przerwę od tego turnieju ponieważ nigdy mu się tutaj nie powodziło, nigdy nie przekroczył III rundy,a grał tutaj 4 razy...także może w końcu należałoby spiąć pośladki i w końcu w Toronto coś osiągnąć? Rywal jest teoretycznie mało wymagający, Dodig był kiedyś 29 graczem na świecie,no ale jak na Ferrera to tylko 29. Ivan to właśnie taka uboga wersja Ferrera, także można powiedzieć,że dzisiaj spotka się uczeń i mistrz. Ferrer od zawsze o sobie mówi,że jego tenis jest siłowy i faktycznie tak jest, technicznie oczywiście przewyższa Ivana ale Chorwat również gra bardziej siłowo niż miękko i lekko. Teoretycznie będziemy świadkami tenisa na wyniszczenie ,ale wiadomo, że w praktyce nigdy nic nie wiadomo. Chorwat jedynie ma lepszy serwis od Davida, ponieważ mocniejszy ale w innych elementach jest gorszy i to znacznie. Tym bardziej,że Dodig ma bardzo ujemny bilans grając z TOPOWYMI zawodnikami tj. z Djokovicem 0:3, z Nadalem 1:3, z Federererm 0:1, z Wawrinką 0:1, z Berdychem 0:2, z Del Potro 0:3, z Murrayem 0:2, z Gasquetem 0:2. Te wyniki pokazują jakie Dodig ma problemy grając z najlepszymi tenisistami, a wiadomo,że Ferrer do takich się zalicza. W bezpośrednich pojedynkach jest 2:0 na korzyść Hiszpana, grali raz w hali 6:4, 6:7, 6:1 oraz na Wimbledonie 6:7, 7:6, 6:1, 6:1. Jeśli David utrzyma koncentrację przez cały mecz,a Chorwat nie będzie miał przysłowiowego dnia konia to moim zdaniem Hiszpan powinien zamknąć mecz w dwóch i tak też stawiam.
 
K 14

kuba83bb

Użytkownik
Ostatnie podejście, bo wyszedłem na 0 z dość dużego +, ale tym razem trzymam się zasad w 100%, 10% całej stawki, pojedyńcze zakłady itp...

???? Stanislas Wawrinka - Kevin Anderson +1.5 seta ✅
Tenis - ATP - ATP Rogers Cup 17.05
Handicap na sety ( 0 : 1.5 ) , Zakład złożony na: 2
Kurs: 1.72
Stawka: 1/10
Betsafe

H2H 3:1 dla Stana, ale 3 z 4 pojedynków były 3 setowe, w tym roku wygrał Kevin, myślę że ten handicap jest bez problemu do pokrycia jeśli nie wydarzą się jakieś niespodzianki.
 
phant4mare 34

phant4mare

Użytkownik
Uraz Dodiga, jest mała wzmianka w trzecim akapicie. ????
Tommy Robredo - Grigor Dimitrov
Dimitrov 2:0 ▶ 2.10 ▶ bet365 ▶ 3/10
5-7 7-5 4-6 ⛔⛔⛔
Bułgar wygrał wczoraj z Dondaldem Youngiem, w którym przegrał pierwszego seta. Moim zdaniem było to po części spowodowane brakiem wyczucia twardego kortu, ostatni turniej na hardzie Grigor grał w Miami, a więc około 5 miesięcy temu. Kiedy się &quot;ocknął&quot; to grał zdecydowanie lepiej.
Jeżli chodzi o grę Robredo to wg mnie potyczki z Kolbą i Simonem nie są wyznacznikiem formy, bo obaj wymienieni wyżej tenisiści są daleko od swojej dobrej dyspozycji. Mimo to Tommy męczył się z Francuzem dosyć długo. Dimitrov to co najmniej półka wyżej niż Simon i wydaje mi się, że przy normalnej dyspozycji i dobrym wejściu w mecz nie powinien mieć kłopotów z ograniem Tommy&#39;ego.
Richard Gasquet - Andy Murray
Gasquet +3,5g ▶ 1.80 ▶ bet365 ▶ 3/10
ZWROT
Po dwóch meczach przeciwko bombardierom (Pospisil, Karlovic) przychodzi czas na zdecydowanie bardziej zaawansowanego technicznie gracza. Wydaje mi się, że Rysiek może spokojnie z Andym powalczyć, dlaczego? Murray wczoraj grał z najgorszą wersją Kyrgiosa, któremu nic nie siedziało, a w dodatku po nieudanych zagraniach stroił fochy i rzucał rakietami. Wydaje mi się, że tego spotkania nie można zakwalifikować jako dobre przetarcie przed następnymi. Gasquet już trochę kortu powąchał, zagrał dwa dobre mecze, w których musiał pokazać dużo dobrego, technicznego tenisa, żeby odesłać do domu i Vaska i Ivo. Gasqueta jest teraz bardzo ciężko przełamać, jeżeli Murray wygra to z pewnością nie po łatwym spotkaniu, a po ciężkim boju. A i sama gra Murraya pozostaje wielką niewiadomą, mimo, że jako gracz turniejowy gra zazwyczaj z meczu na mecz coraz lepiej. Nie jest łatwo złamać Szkota, zwłaszcza psychicznie, ale jeżeli Rychu zagra tak jak chociażby wczoraj, wierzę, że jest w stanie tego dokonać.
Milos Raonic - Julien Benneteau
Benneteau +3,5g ▶ 1.80 ▶ bet365 ▶ 3/10
6-3 4-6 6-4 ✅✅✅
Zacznijmy od tego, że obydwaj panowie są w niezłej dyspozycji, choć Milos wczoraj mógł i powinien odpaść wczoraj z Sockiem, który zagrał kapitalne zawody, i przegrał po trzysetowej batalii nie dając się przełamać w całym spotkaniu. Benneteau ma moim zdaniem szanse nawet na wygranie tego pojedynku, Raonic miał wczoraj problemy z grą z głebi kortu. Pierwszą rzeczą jaką musi zrobić Benneteau to starać się jak najbardziej narzucić własny styl, bo jeżeli Milos go zaatakuje to nie będzie litości. Francuz gra bardzo dobrze, wczoraj dał mi fajnie zarobić, więc dzisiaj idę za ciosem. Wiadomo, nie jest łatwo przełamać Raonicia, ale wczoraj Sock pokazał, że jest to możliwe.
Po drugie Raonic to jest zawodnik, który kwapi się do jak najszybszego przełamania rywala. Jest z pewnością przyzwyczajony do masowego grania tie-breaków. Myślę, że z taką grą jak wczoraj Julien spokojnie do dwóch tie-breaków jest w stanie doprowadzić.
We wczorajszym meczu Raonicia jego słabą stroną był niewątpliwie backhand, psuł dużo, grał często podniesioną piłka. Dobrą taktyka dla Juliena będzie też serwis na ciało albo na forehand. Raonic przyzwyczajony, że rzadko przeciwnicy grają mu w stronę tego piorunującego forehandu może się lekko zdziwić.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
David Ferrer - Ivan Dodig @3,8⛔⛔ Sportingbet Niewiarygodne ale Ferrera przy break poitach ratował serwis

Wczoraj David tak jak się spodziewałem o mały włos nie odpadł z Russellem, który zagrał świetne spotkanie. Dziś mała progresja na zwycięstwo Chorwata. Michael rozgromił Ferrera w drugim secie, świetne zagranie bh DTL, po których Hiszpan odprowadzał piłkę wzrokiem, Trzeci set to już trochę w początkowej fazie rozkojarzenie Amerykanina szybkim drugim setem,gdy się obudził było już za późno po dwóch przełamaniach. Russell nie wykorzystywał na tyle dobrze swojego pierwszego podania przez co wchodził w wyniszczające wymiany z Ferrerem, którego wczoraj firmowym i kończącym zagrania był odwrócony fh. Przy własnym podaniu, David miał często problemy walcząc na przewagi.
Dzisiaj Dodig ze swoim serwisem nie zostawi cienia szans Hiszpanowi, wczoraj z Seppim wyszedł z mega opresji, z Isnerem świetna gra na returnie jeśli zagra podobnie w tym elemencie z Ferrerem o przełamanie nie będzie ciężko.
Wiele zależy od 1st serve Chorwata, który zaczął gubić w drugim siecie z Seppim ale miejmy nadzieje że kolejny tak kiepski dzień w polu serwisowym się nie przytrafi.
btw. 3rd runda to najlepszy wyczyn Ferrera w Kanadzie (tylko raz w 2008r. był w 3rundzie odpadł z Gasqetem).
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Feliciano Lopez - Tomas Berdych 1 @2.75 ✅
Mecz z pozoru wydaje się łatwy dla Berdycha, ale to co zrobił wczoraj w meczu z Lu pozostawia wiele do życzenia. Przegrał pierwszego seta na własne życzenie, prowadził 4:1, a doprowadził do tie-breaka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, jeśli nie fakt, że w swoim gemie na seta prowadził 30-0 i posłał piłkę w kilometrowy aut przy prostym drivie. Później dwa 2DFy i Lu wykorzystał swoją szansę w trzynastym gemie. Właśnie fakt nierównej gry Czecha jest tutaj kluczowy. W kolejnych partiach też miał słabsze momenty i wcale się nie zdziwię jeśli dzisiaj przegra z Felkiem.
Spotkanie Lopeza z Smyczkiem także oglądałem i tutaj się nie zawiodłem. Równa gra reprezentanta Hiszpanii, bardzo dobra gra w wymianach, ale zabrakło mi serwisu. Nie był to Feliciano, który ryzykuje, grał bardzo spokojnie i widać było, że serwis to akurat wczoraj mu nie leżał. Jeśli dzisiaj dołoży ten aspekt powinien powalczyć z Czechem o zwycięstwo.
Obaj w ostatnich turniejach zawodzą, ale w lepszej formie moim zdaniem znajduje się Lopez, który po prostu gra regularniej, a na hardzie nie jest to bez znaczenia. Może niektórzy stwierdzą, że to tylko chwilowe problemy Berdycha, ale moim zdaniem po prostu jest kompletnie bez formy. Możliwe, że przyjdzie w decydującym momencie na US Open, ale tam też nie widzę go jakoś wysoko. Musi poprawić swoją grę, bo jak na razie gra słabo. Kurs na Felka jak na moje za wysoki jeśli spojrzymy na to co pokazali obaj zawodnicy wczoraj. Warto lekko pograć, bo może akurat Hiszpan wyeliminuje &quot;faworyta&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 94

bart7890

Użytkownik
#36
Ferrer - Dodig

typ: Dodig (+1,5 seta)
kurs: 2,06
buk: Pinnacle
stawka: 1 j
#37
Wawrinka - Anderson

typ: Over 23 gemy
kurs: 1,92
buk: Pinnacle
stawka: 1 j
#38
Djokovic - Tsonga

typ: Over 21 gemów
kurs: 1,98
buk: Pinnacle
stawka: 1 j
#39
Gasquet - Murray

typ: Over 22,5 gema
kurs: 1,98
buk: Pinnacle
stawka: 1 j
#40
Robredo - Dimitrov

typ: Over 22,5 gema
kurs: 2,00
buk: Pinnacle
stawka: 1 j
Oglądałem wczoraj kilka spotkań, tak też będzie dzisiaj, zagram coś w każdym spotkaniu, jak na razie pierwsze 5 pojedynków. Pierwszy typ na urwanie seta przez Dodiga, który prezentuje sie przyzwoicie i myślę, że przeszkodzić może tylko ten ból pleców. Ferrer to wiadomo klasowy zawodnik, ale za oceanem nie osiąga dobrych wyników i nie wiem za bardzo czemu nagle miałoby się coś zmienić. Wczoraj Russell zdobył seta to czemu nie ma dzisiaj tego zrobić Dodig, kurs 2,06 pobieram z przyjemnością.
Myślałem nad pozostałymi spotkaniami co by tu wymyślić i wpadłem na pomysł, że overy gemowe nie będą wcale głupim rozwiązaniem, ponieważ jest to już 3 runda i nie widzę tutaj słabych punktów także spotkania powinny być wyrównane. Dimitrov wczoraj miało spore problemu z Youngiem, który jednak nie potrafił utrzymać wysokiego poziomu gry przez całe spotkanie, a dobrymi momentami nie da rady wygrać, ale dziś po drugiej stronie siatki Robredo, którego nie widziałem, ale za to wiemy, że notuje dobre wyniki, widać regularność i dlatego też uważam, że dziś powalczy, ale w końcowym rozliczeniu wygra Bułgar. Djokovic wczoraj rozegrał świetne spotkanie z Monfilsem, który walczył dosłownie do upadłego i napsuł sporo nerwów i sił Serbowi, który miał wiele słabszych momentów i przestoi, które właśnie dzisiaj zadecydowały o kolejnym typie na over gemowy, Tsonga dobrze serwuje, mocny fh i myślę, że nie da się łatwo przełamać, a pojedynek będzie bardzo zacięty. Wawrinka nie poradził sobie łatwo z Paire, mógł nawet przegrać, ale obronił piłkę meczową, udało się awansować i tak samo chyba będzie dzisiaj, ale również daje over gemowy ze względu na to, ze trafił na serwismana, z którym już grał 4 krotnie, zawsze na kortach twardych i w trzech przypadkach grali trzy setówkę także argumenty są, a zawalić może jedynie Anderson jeśli zagra poniżej oczekiwań, bo czytałem, że podobno jego forma średnia, ale to trzeci pojedynek turnieju i powinien czuć się pewniej. Na koniec najmniej pewny bet, bo również chodziło mi po głowie 2-0 dla Murraya, ale jednak też dałem over gemowy. Andy ograł pewnie 2-0 mlodego Kyrgiosa, któremu dawałem seta w tamtym spotkaniu, ale wiadomo jest to jeszcze młody zawodnik i na korcie było to widać, bo Australijczyk jesli można to tak nazwać trochę &quot;strzelał&quot;, zamiast zagrać spokojniej i z głową, a doświadczony Murray swoje trafiał, a reszte pomógł Kyrgios. No ale dziś po drugiej stronie siatki Gasquet, na którego dziś bardzo liczę i jesli zagra dobre zawody to over gemowe siądzie. Obaj panowie grali ze soba juz 8 razy, wynik 5-3 na korzyść Brytyjczyka, często grali trzysetowki lub więcej na szlemach także typ taki sam jak inne ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Novak Djokovic - Jo-Wilfried Tsonga
Tsonga +4,5g @ 2,02 Pinnacle Sports

2:6 2:6✅✅✅ z nawiązką ????

Obaj tenisiści spotykają się w tym sezonie po raz trzeci. W obydwóch spotkaniach górą zdecydowanie był Serb.
Novak od Wimbledonu nie rozegrał żadnego oficjalnego meczu, czyli nie jest w rytmie meczowym, czy też turniejowym. Turniej w Toronto na pewno potraktuje jako przetarcie przed US Open, jednak pod nieobecność Rafy będzie chciał wygrać. Najlepszy według mnie tenisista na świecie w pierwszej rundzie trafił także na Francuza, Gaela Monfilsa, z którym stracił seta. W tym sezonie do tej pory na hardzie wygrał 2 turnieje, Indian Wells, a także w Miami. W Australian Open po ciężkim boju skapitulował z Wawrinką w ćwierćfinale. W tym sezonie rozegrał już łącznie 23 mecze, z czego tylko 2 przegrał.
Przeciwnikiem Serba będzie Tsonga, który na nawierzchniach twardych osiągał największe sukcesy. W dwóch poprzednich rundach także trafiał na Francuzów, w 1R na Rogera-Vasselina, w 2R na Chardyego. W obu przypadkach nie stracił seta, ba! Nawet nie został przełamany. Francuz dysponuje sporym wachlarzem zagrań. Posiada dobrze ułożony forehand, a także silny serwis. Z Chardym zaserwował aż 23 asy. W tym sezonie na hardzie bez większych sukcesów, jednak w samym już Toronto wygląda na dobrze przygotowanego. Na hardzie w tym roku 9/4.
W h2h 14/5 na korzyść Serba. Ostatni pojedynek obu panów wygrany przez Tsonge miał miejsce 4 lata temu w AO. Dzisiaj natomiast liczę na świetną dyspozycję Francuza tak jak w dwóch poprzednich meczach. Największe nadzieje pokrywam w serwisie, który nie da mu się połamać. Myślę, że handi do pokrycia.

Milos Raonic - Julien Benneteau
Raonic -1,5s @ 1,79 Pinnacle Sports


Będzie kompletnie bez analizy, bo nie mam czasu, jednak w starciu z Francuzem myślę, że warto zaufać Milosowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 2,2K

barichello

Użytkownik
uzupełniam i propozycje na dzisiaj
Ferrer vs Russel @8.00 ⛔Ub
Sock +1.5 seta @2.2 ✅

Young @ 4.5 Bet 365 ⛔

Gulbis Benneteau
Benneteau +1.5 seta @1.8 ✅
Benneteau @3.50 ✅ Bet365

Kyrgios 2-0 @7.40 ⛔Marathonbet
taki bilans grania przeciwko wybranym faworytom po kursach w granicy @1.3. Young i Russel powalczyli urywając sety, ale postanowiłem zaproponować pełne pule, no cóż...
dzisiaj zestaw par wygląda tak, że prawie we wszystkich poszukałbym typu przeciwko faworytem
Wawrinka S. - Anderson K. 1.36 3.13
Robredo T. - Dimitrov G. 2.78 1.43
Gasquet R. - Murray A. 3.44 1.31
Ferrer D. - Dodig I. 1.30 3.51
Lopez F. - Berdych T. 3.04 1.37

Robredo, który dla czołówki potrafi być groźny, więc lubię go grać w roli nie faworyta
Marej już było wspominana to tykająca bomba, a potencjał Ryśka dobrze znany
Ferrer i jego wyczyny sprzed lat o czym wspominałem i napomknął również @abraxas, a Dodig to kolejny gracz, na którym można świetnie zarobić gdy jest niedoceniony przez oddsmakerów
próbowałbym też na Andersona, bo na hardzie jest bardzo niebezpieczny, a Stasiu lubi stroić fochy
reasumując, moje luźne propozycje
Robredo 2.98
Gasquet +1.5 seta @ 1.80 &amp; Gasquet 2-0 @6.10
Lopez +1.5 seta @1.72
Dodig @3.51
Anderson @3.30
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 14

kuba83bb

Użytkownik
???? Richard Gasquet +1,5 seta - Andy Murray ZWROT
Tenis - ATP - ATP Rogers Cup godz. 20.30
Handicap na sety ( 1.5 : 0 ) , Zakład złożony na: 1
Kurs: 1.80
Stawka: 1/10
Betsafe
H2H 4:5 dla Andyego, ale w każdym meczu który wygrał Murray było 3 lub więcej setów, stąd wejście typu prawdopodobne, jeśli nie będzie niespodzianek.
Na Hardzie h2h na korzyść Gasqueta 2:1, stąd handi w jego stronę, dla zmaksymalizowania pewności typu.

???? David Ferrer - Ivan Dodig ✅
Tenis - ATP - ATP Rogers Cup
Liczba setów, Zakład złożony na: powyżej 2.5
Kurs: 2.50
Stawka: 1/10
Betsafe
 
dx2 254,9K

dx2

Użytkownik
Tsonga-A.Murray 2 @1.44
Murrayowi ladnie sie drabinka otwarla po porazce Djokovica i chyba tal sie glownym pretendentemn do tytulu. Mial czas Szkot na przygotowania powimbledonskie, mecze rywali obserwuje matak Murraya jak juz wspominalem wczoraj. Na pewno Murray chciec bedzie, tym bardziej w ogniu krytyki po zatrudnieniu Amelie Mauresmo jako trenera i nieudanym w sumie Wimbledonie. Muzza wie jak sie wygrywa w Toronto i Montrealu. Nawet jezeli rozegral tylko 1 mecz i to ze slabym rywalem Nickem Kyrgiosem (1 runda wolny los, 3 runda walkover Gasqueta) to powienien stanac na wysokosci zadania. Po drugiej stronie siatki Joe-Wilfried Tsonga, ktory w tym sezonie gra generalnie malo turniejow, a efekt raczej tez malo zadowalajacy. Nie wiem jak tam Tsonga wygladal do konca z Djokovicem wczoraj, gdyz kolidowalo to z innym meczem, ktory ogladalem. Pewnie Francuz sie przygotowal w koncu jak nalezy, ale 2-6 2-6 Djokovica pokazuje chyba, ze cos tu u Serba nie jest dobrze z forma. Zobaczymy czy Djokovic pojdzie gleboko w Cincinatti na jeden turniej czy to jednak nadmair grania. Murray jest lepszym tenisista, ma swoje do udowodnienia, na pewno po ewentualnej wygranej polepszyly by sie relacje Muzza-Mauresmo-mass media, wiec mysle, ze Szkot jako lepszy gracz udowodni jednak swoja wyzszosc, nawet przy bardzo dobrej dyspozycji Tsongi.

pahnt4Mare
&quot;For Dodig, Monday marked his first Tour-level match since he retired in the first round at the French Open to Marcel Granollers due to a right shoulder injury. Dodig has also struggled with a back problem this season, but on Monday he sent Isner packing in just under two hours.&quot;
Phant to nie oznacza, ze Dodig jest kontuzjowany. Generalnie jest to informacja, ze byl to 1-szy mecz Chorwata od kiedy skreczowal na French Open. Dalej pisze, ze Dodig jak dotad w tym sezonie zmagal sie z kontuzja plecow (a nie ze obecnie ma jakakolwiek kontuzje), ale w pon. odeslal Isnera w troche mniej niz 2 h. Ale dzieki za dobre checi z Twojej strony.
 
M 135

mhm

Użytkownik
typowa analiza pod to co sie czuje a nie na odwrot.
&quot;Pewnie Francuz sie przygotowal w koncu jak nalezy, ale 2-6 2-6 Djokovica pokazuje chyba, ze cos tu u Serba nie jest dobrze z forma.&quot;
Czyli co? Djokovic slaby i podarowal mecz. Nie ogladales ale wiesz, ze na pewno Djoko spieprzyl a nie Tsonga byl dobry? Tez tego meczu nie ogladalem ale wypisywanie takich bzdur jest smieszne.
Ja gram Tsonge bo mam takie przeczucie i kurs jest fajny ale nie robie z tego analizy typu &quot;Murray slaby&quot;.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
K. Anderson vs G. Dimitrov typ 1 @2.45 Unibet
Kevin zagrał 2 dobre mecze, wczorajszy mecz z Wawrinką bardzo dobry. Wykorzystał swój główny atut - serwis do maksimum. Wawrinka trochę pomagał, aczkolwiek nie można umniejszać wygranej Andersona. Dimitrov natomiast rozegrał 2 trzy setowe mecze, z Youngiem i Robredo. Oba te mecze powinien był wygrać 2:0 jednak prowadząc dość wysoko Dimitrov przestaje grać. Grigor jest nieprzeciętnym talentem, potrafi zagrać wszystko, ale jednak te przestoje faworyzują Andersona. Jeżeli Kevin będzie serwował jak wczoraj to Bulgar go nie przełamie, a w drugą stronę jest to bardzo prawdopodobne, Bulgar popełniał już kilka prostych niewymuszonych błędów i praktycznie sam oddawał swoje podanie.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Witam panowie, po French Open miałem przerwę w oglądaniu i typowaniu tenisa więc jestem trochę do tyłu. Oczywiście wyniki jakoś tam śledziłem i starałem się oglądać highlightsy. Anyway zbliża się US Open i akurat mamy mastersa więc wróciłem. Z wczorajszych propozycji grałem Lopeza i Dodiga + 1.5 więc myślę, że czutka wciąż jest. W dniu dzisiejszym poważnie myślę o postawieniu na Tsongę @2.7. Nie chcę byście myśleli, że to przez pryzmat pokonania Djoko(co nawet w przypadku bycia pod formą wynik 6:2 6:2 jest wyczynem) a przez pryzmat racjonalnych argumentów. Z tego co się orientuję to już nie jest ten Tsonga z ostatnich miesięcy i gra na prawdę dobrze a przecież hard to jego ulubiona nawierzchnia + na pewno publiczność będzie po jego stronie. Murray jakoś tam wraca po kontuzji ale skrewił Wimbledon co już mówi co nieco. W toronto na dobrą sprawę nie został sprawdzony. Pokonanie Kyrgiosa, który mimo ogromnego potencjału to od Szkota może usłyszeć jedynie DonGURALesko - Synku jestem w budynku na innym levelu. Gaską walkower więc dalej nie wiemy zbyt wiele. Osobiście widzę value w typie ale przez wspomnianą przerwę wolałbym zasięgnąć opinii większego grona. Z góry dzięki :]
@up Czy pokonanie Robredo powinno być takim &quot;2:0&quot; dla Dimitrova to bym uważał bo mimo wieku jest to wciąż świetny i doświadczony grajek ????
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Dimitrov prowadził w drugim secie 4:1 więc tak, powinno być 2:0. Z Youngiem to samo 4:0 prowadził i przegrał 6:4.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Osobiście widzę value w typie ale przez wspomnianą przerwę wolałbym zasięgnąć opinii większego grona.
Tak słabego meczu Djokovicza nie widziałem od Miami 2013 gdzie przegrał z Haasem, bo śpieszył się na święta Wielkanocne do Jeleny. Wczoraj było podobnie,Novak nieobecny, zero gry, waleczności, obojętność do niektórych returnów nawet się nie ruszał a wystarczyły by dwa kroki. DE nie podobne do niego,nawet komentatorzy brytyjscy to zauważyli, świetne dotychczas kontowe zagrania wyrzucał z fh 2 metry za linie boczną.
Co do Tsongi to tylko na serwis można zwrócić uwagę, po za tym zaczął stosować jednoręczny bh w pasing shotach (chyba spodobały mu się zagrania Fedexa w ich konfrontacjach), który jest często śmieszny i nieudolny.
Murray dziś skutecznie zniweluje najgroźniejszą broń Tsongi przez świetny return. W wymianach wystarczy nie zagrywać Francuzowi wznoszący piłek na fh i rozrzucał go.
H2H mówi wszystko, Jo na pokazówce w grudniu wygrał tylko dlatego że Murray wracał po kontuzji do rytmu meczowego, w Miami już wynik 6:4,6:1 Murray.
Jeśli tylko Andy nie odpuści w co watpię bo przez w/o Ryśka ma już łatwą drogę po zwycięstwo w całym turnieju to wygra dzisiejsze spotkanie.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Andy Murray - Jo Wilfried Tsonga Typ: Andy Murray [-1.5 Sets AH] @ 2.31 Pinnacle ⛔
Również skłaniam sie ku Andy&#39;emu. Wczoraj Rysiek mu uciekł z kortu więc, był czas by spokojnie potrenować. H2h 9-0 dla Szkota w meczach rankingowych to nie przypadek. Szkot potrafi grać z Francuzem przede wszystkim dlatego, że jego ulubione uderzenia doskonale niwelują atuty Tsongi. Co z tego, że Francuz będzie świetnie serwował, jak Szkot fantastycznie returnuje. Potężne forhendy również nie zrobią krzywdy Murray&#39;owi, gdyż w grze z kontry czuje się jak ryba w wodzie . Dlatego też nie przeceniałbym wczorajszej wygranej Tsongi nad Djokoviciem. Inna sprawa, że po porażce Serba drabinka i nawet ewentualny triumf w Toronto stoi otworem dla Murray&#39;a.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Czy ja wiem, żeby atakować -1,5 seta w stronę Szkota? Wrócił dopiero co do gry, zagrał bardzo dobry mecz z Kyrgiosem, ale nadal jego forma jest zagadką. Tsonga zagrał solidnie trzy mecze, więc nie wiem czy czasami tego jednego seta nie ugra, bo i tak moim zdaniem Andy zwycięży w tym spotkaniu. Ma patent na Francuzika i będzie potrafił wykorzystać jego błędy na backhandzie, ale -1,5s to ryzykowne zagranie ;)
 
phant4mare 34

phant4mare

Użytkownik
pahnt4Mare
&quot;For Dodig, Monday marked his first Tour-level match since he retired in the first round at the French Open to Marcel Granollers due to a right shoulder injury. Dodig has also struggled with a back problem this season, but on Monday he sent Isner packing in just under two hours.&quot;
Phant to nie oznacza, ze Dodig jest kontuzjowany. Generalnie jest to informacja, ze byl to 1-szy mecz Chorwata od kiedy skreczowal na French Open. Dalej pisze, ze Dodig jak dotad w tym sezonie zmagal sie z kontuzja plecow (a nie ze obecnie ma jakakolwiek kontuzje), ale w pon. odeslal Isnera w troche mniej niz 2 h. Ale dzieki za dobre checi z Twojej strony.
Jeżeli się nie mylę, to użycie czasu Present Perfect ma zastosowanie w przypadku, gdy dana czynność miała miejsce w przeszłości i ma związek z teraźniejszością. &quot;Dodig has also struggled~&quot;, chyba nie zaprzeczysz, że jest to czas Present Perfect. Znam się na tym bardzo dobrze (jestem tłumaczem), więc raczej nie ma mowy o pomyłce, chyba, że coś przeoczyłem. ????
Teraz przejdźmy do analiz:
Grigor Dimitrov - Kevin Anderson
Over 23,5g ▶ 1.83 ▶ bet365 ▶ 3/10
5-7 7-5 7-6(6) ✅✅✅
Spodziewam się zaciętego spotkania, Anderson wczoraj ograł zgodnie z moimi przypuszczeniami Stana Wawrinkę, natomiast zawiódł mnie Dimitrov męcząc się z Robredo. Bułgar powinien w cuglach wygrać 2-0, ale coś mu sie poprzestawiało w głowie, kiedy prowadził w drugim secie 4-1 i dwa gemy dzieliły go od awansu. Anderson gra bardzo solidnie, wczoraj zagrał naprawdę dobrze z Wawrinką, który po pokonaniu Rafy Nadala w Australian Open jest cieniem samego siebie. Wg mnie możemy się spodziewać trzysetowego pojedynku, bądź dwusetowego z dużą ilością gemów w każdym z setów. Widać, że Grigor nie doszedł jeszcze do pełni formy, miewa przestoje i tutaj upatruje szanse dla Kevina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom