>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym, 08.05-15.05.2016

Status
Zamknięty.
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Nie twierdze, że typ nie wejdzie, natomiast pisanie, że Nadal jest żadko przełamywany jest ściemą pod typ , ponieważ Nadal jest praktycznie w każdym meczu łamany ????
Tylko ostatnie 4 mecze(nie liczac meczu z Murrayem, bo tam wiadomo ze nawet czesciej moga byc przelamania niz nie), był przełamany 4 razy, to średnio 1 raz dał się złamać na mecz, to dużo??? co pisanie pod typ, taka prawda, nie mowię, że nikt go nie łamię bo to nie prawda i żaden zawodnik nigdy nie będzie wygrywał zawsze swoich gemów, musiałeś się przyczepić o taką błachostkę? Nadal w tych 4 meczach łamany, -1, -1, -2, -0. Zawsze wkradnie się jakaś chwila dekoncentracji, pisz swoje typy a nie przyczepiaj się na siłe, Dla mnie jak ktoś traci jedno podanie z około 10 czy 15 swoich w całym meczu to można powiedzieć że jest łamany rzadko, nie napisałem, że nigdy.

PS. jak taki dokładny RZadko piszemy przez &quot;RZ&quot; , pozdro i nie spinaj tyle nast. razem.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Lucas Pouiile - David Ferrer
TYp przegra pierwszego seta i wygra mecz Pouille kurs 13 Williamhill⛔

Tutaj za drobniaczki , Ferrer na pewno ciut poniżej optymalnej formy tutaj w Rzymie zaspał w pierwszym secie z Volandrim.Łukasz to utalentowany młokos który ciagle się uczy i przeplata naprawdę dobre wyniki z tymi słabszymi .Ostatnio nadział się na Kukuszkina i Sama Querry ale Gulbisa już ponownie pogonił.Waleczności i ambicji młodemu Francuzowi nie mozna odmówić.H2H 1:0 dla Pouille wygrał po zacietym meczu w Miami 2:1 po bardzo zacietym meczu z dwoma Tiebreckami 7:6 6:7 5:7
Ferrer na pewno będzie chciał się zrewanżować powinien mocno zacząc a gdyby doszło do decydującego seta to może mu zabraknąć pary na gwizdek.Ponadto historie lubią się powtarzać.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
a czemu 4 ostatnie mecze, a nie 10 czy 15? Bo wyjdzie, że nie masz racji w tym względzie. Sam się spinasz.
przykładowo cztery bo nie chciało mi się sprawdzać, nie. to ja podałem typ a on się do niego spiął, niech da typ na under gemów skoro myśli, że nadal będzie łamany czy nie nie wiem i że będzie mało albo po prostu, że przegra nie wiem. o co chodzi? chyba sporo zarabiacie na moich podpowiedziach to jeszcze źle? bo nie chce mi się szukać innych meczów ale chyba logiczne, że nadal jest łamany mało, ech. a więc skoro 15 meczów, nadal był łamany odpowiednio, we wszystkich meczach:

-1 (Kohrshreiber) na 9 własnych podań
-4 (z Murrayem) na 11 własnych podań
-1 (J. Sousa) na 13 własnych podań
-2 (Querrey) na 9 własnych podań
-0 (Kuznetzov) na 9 własnych podań
-3 (Nishikori) na 11 własnych podań
-0 (Kohrshreiber) na 9 własnych podań
-2 (Fogini) na 10 własnych podań
-1 (Montanes) na 8 własnych podań
-1 (Granollers-Puyol) na 9 własnych podań
-5 (Monfils) na 15 własnych podań
-3 (Murray) na 13 własnych podań
-1 (Wawrinka) na 9 własnych podań
-2 (Thiem) na 11 własnych podań
-2 (Bedene) na 9 własnych podań

Traci praktycznie przełamanie w każdym meczu to fakt, ale na 155 swoich podań został przełamany 28 razy w 15 ostatnich wszystkich swoich meczach, w tym przegrał tylko 1 mecz więc nie zaważyło to raczej na niczym więcej. Czyli łamany jest w co 5/6 swoim gemie, myślę, że to i tak światowe TOP 20. Coś jeszcze Ci znaleźć, czy to ja się nadal przyczepiam??????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ludzie podający typ na Gasquet powinni dostać profilaktycznego bana, żeby trochę odpocząć od forum. ;)

Murray 2:0
Goffin +1,5 seta
AKO @2,33 Pinek
izi hajs
Nie spodziewałem się tak dobrych wyników Szkota na mące. Oglądałem jego mecz z Kuku i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem - Kazach niesamowite uderzenia trafiał, co drugi winner lądował w linii, Murray musiał naprawdę wyszarpać to zwycięstwo, a mimo to dokonał tego ze sporym zapasem. Dziś na przeciwko niego Chardy, w moim przekonaniu tenisista znacznie gorszy, który powinien odpaść już w poprzedniej rundzie. Leży Murray&#39;owi, przewiduję tu łatwe zwycięstwo Szkota.
Goffin ostatnio obniżka formy, ale po dwóch ostatnich meczach można stwierdzić, że nawierzchnia w Rzymie mu odpowiada. Czego z kolei nie można powiedzieć o Tomaszu. Berdych co potrafi wyczyniać na mące, gdy rywal mu się postawi pokazał w meczu z Dzumhurem w Monte Carlo. Serwis go tu nie uratuje (mąka + dobry return Goffin), jeśli zagra mądrze to o kończące uderzenia Czecha też może być ciężko. Grać zwycięstwo trochę się obawiam, ale kursy na Belga zawyżone, więc ze spokojem atakuję set.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
K 139

kurczak-z-kfc

Użytkownik
Widzę znowu H2H wzięło górę, a niektórzy oglądają inne mecze. Polecam zwracać także uwagę na grę przy stawianiu. Podobno to ważne, ale co ja tam się znam. ???? Nishikori klasę wyżej, zacieram palce na meczyk z Thiemem, będzie na co popatrzeć. ;)

Kyrgios (+4.5 gema) - Nadal - 1 @1.58
Chardy (+1.5 seta) - Murray - 2 @1.47

@2.32 ⛔⛔⛔
Bukmacher:
Marathonbet

Kyrgios w Rzymie potwierdza swoją formę i właściwe podejście do gry. To właśnie po spotkaniu z Rafą na Wimbledonie stał się jednym z moich ulubionych tenisistów (postawiłem piątaka po kursie 12 ???? ). Serwisem jest w stanie trzymać się w meczu i tak z pewnością będzie. Na returnie często bywa jakiś nieskoncentrowany. Niemniej jednak ma argumenty w wymianach na Hiszpana, nawet na nawierzchni ziemnej. Potrafi płasko i niewygodnie uderzyć z forehandu. Nie wierzę, że Rafa odpuści ze względu na zbliżającego się szlema. Trzymam kciuki za Australijczyka, ciężko mi wskazać zwycięzcę. Taka linia jak najbardziej do grania.

Chardy&#39;ego nie powinno być w tym turnieju już po pierwszej rundzie. Mnóstwo niewymuszonych błędów i tak jak już wcześniej wspominałem - słaby return. Panicz słabo grał w Stanach, ale teraz już raczej nie myśli o pieluchach, a wielkim tenisie. W Madrycie pokonał w dwóch setach Nadala i w finale postawił się Djoko. Tutaj stosunkowo łatwo odprawił Kukushkina i podobnie powinno być z Francuzem. Panowie są na zupełnie innych biegunach jeśli chodzi o dyspozycję. Jeśli jakiś dłuższy okres świetnej gry Chardy&#39;ego (hehe, taki żarcik) nie splecie się z chwilą dekoncentracji Murray&#39;a, z pewnością będzie szybkie 2-0. Brytyjczyk powalczy tu o tytuł z Nole.
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Piszecie o graniu na Kyrgiosa, ok zgodzę się ale we wczorajszym meczu miał on jakieś problemy zdrowotne, wie ktoś coś na ten temat?
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Piszecie o graniu na Kyrgiosa, ok zgodzę się ale we wczorajszym meczu miał on jakieś problemy zdrowotne, wie ktoś coś na ten temat?
tylko w pierwszym secie pokazywał, że coś jest nie tak, w drugim w ogóle tego nie widziałem... raczej wszystko ok.
jeszcze co do serwisu Nadala... może te 16 razy to nie jest wielki dramat w 10 meczach, zwłaszcza na cegle, ale jak można pisać, że on ma świetny serwis?
w każdym meczu broni wielu bp i strasznie męczy przy swoim podaniu. Takie są fakty. Jest walczakiem, ale nigdy nie jestem jakoś spokojny gdy mam go pogranego, bo zwyczajnie rzadko dobrze sobie radzi w swoich gemach serwisowych.
A typów gratuluje, oby tak dalej.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
No to Federer ładnie opał mecz :p ehh, no cóż, widzę, że niespodzianka goni niespodziankę, więc może Goffin też nam sprawi niespodziankę ???? ? Tylko czy to będzie niespodzianka? Wątpię, bo jemu musi zależeć na takich turniejach, zaraz rg, a później trawa, gdzie ma raczej dużo mniej atrybutów żeby wygrywać, więc tu zagra na maksa (mam nadzieję oczywiście) to wygra z drewnianym Czechem.

@2.50 b365✅✅✅ izi jak diabeł ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Berdych vs Goffin
over 22.5 |1,80| bet365 rowerek ⛔

Jak dla mnie over jest niemal pewny. Cegła w Rzymie jest szybsza to fakt i faktycznie tutaj taki mały plusik dla Belga. Goffin, który na hardzie był w świetnej formie, głównie chodzi o turnieje w Miami oraz Indian Wells, gdzie zagrał świetne turnieje. Na cegle w tym sezonie w sumie jest, że tak powiem &quot;średniawo&quot;. W Monte Carlo poleciał z Pujolem, wcześnie pokonując Lopeza i Verdasco. W Niemczech poleciał z Zverevem, ale to na pewno nie było jakieś &quot;mega&quot; zaskoczenie. W Madrycie w pierwszym spotkaniu porażka z utalentowanym Pouille, który dziś gładko poskładał wyge Ferrera. Tutaj w Rzymie pokonał Mayera 2:1 i pewnie 2:0 Socka. W sprawie Czecha jest bardzo podobnie, bo że jest w formie to na pewno nikt nie powie. W Monte Carlo pierwsze spotkanie i porażka z Dzuzmurem. W Madrycie pokonał Istonima 2:0 a następnie Ferrera 2:0, ale wynik nie odzwierciedlał tego co działo się na korcie...głupia porażka Ferrera. W następnej rudzie poległ gładko z Murrayem co było do przewidzenia. W Rzymie pokonał 2:0 Ramosa. Dla mnie sprawa jest prosta. Obaj nie są w szczytowej formie i na pewno nikt tutaj nie zdominuje drugiego. Zapowiada nam się na prawdę zacięte spotkanie. 22.5 jest linią jak najbardziej do gry. POLECAM!
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Nole to jest jednak mega kozak. Przegrać pierwszego seta 0:6, grać mizerię i później się podnieść i pozamiatać, to tylko nieliczni to potrafią. Ten dzisiejszy mecz dobitnie pokazał dlaczego Serb jest numerem 1 na świecie i jak bardzo różni się od reszty tenisistów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
szpil 313

szpil

Użytkownik
Z wczorajszego dnia przede wszystkim nie poznawałem Federera, 2 set totalnie odpuszczony. Pierwszy raz widziałem jak Federer nie trafia czysto rakietą, tylko odbija ramą... Takie rzeczy mu się nie zdarzają. Ale gościu swoje lata ma, mączka jest wymagającym terenem, więc można było się takiego obrotu spraw spodziewać.

Bardziej nurtujące jest zachowanie Berdycha, który ładnie wczoraj aktorzył gadając do siebie na ławce. Widziałem mecz i Berdych wyglądał jakby był po 3 głębszych. 2, 3 uderzenia i siatka lub aut. Chyba specjalnie nie wytrzymywał podań. Goffin nie grał niczego magicznego, poprostu robił swoje. Jak już dochodzili po meczu do siatki i sędziego Goffin sam z niedowierzania kręcił głową i unosił ręce w geście &#39;sam nie wiem jak to się stało&#39;.

Chcąc dzisiaj wybrać coś ciekawego do typowania, to wydaje mi się, że Thiem może nawiązać walkę z Japończykiem, ale prawdopodobnie przegra. Ma umiejętności cholernie wysokie, ale Japończyk w tym roku to maszyna, najbardziej przerażający jest jego brak zmęczenia.

Murray raczej też nie popuści Goffinowi, wczoraj widać było u niego mega zaangażowanie, chce tutaj coś ugrać. Goffin jak to Goffin bardzo dobry technicznie, ale przegrywał lub tracił sety z znacznie gorszymi zawodnikami: Pouille, Zverev, Marcel, Estrella no i nieszczęsny Verdasco.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Djoković - Nadal

over 2.5 seta 2.75 Bet365 ⛔

Ostatnie 7 meczów między nimi Djoković wygrywał bez straty seta. Ale kiedyś w końcu musi przegrać tego seta z nim tym bardziej na mączce, gdzie Nadal czuje się najlepiej. Tym bardziej, że w ciągu ostatnich 2 lat Djoković wygrywał tutaj 2 razy ten turniej lecz aż w 8 meczach tracił seta, wczoraj również stracił go z Bellucim i mieliśmy 3 setową batalię, podobnie jak u Nadala z Kyrgiosem (co również przewidywałem, over gemów). Tak więc taki kurs jest dla mnie mega niespodzianką od bukmacherów, mam nadzieje, że podtrzymam świetną serię typów trafionych z Madrytu i Rzymu , łącznie 6/6. Czuję tu 3 sety jak cholera, Djoković nie zachwyca swoją grą, lepiej prezentuję się tu Nadal, zobaczymy. Powodzenia!

EDITH: CO ZA JAJA, MIEC 5 PIŁEK SETOWYCH W 2 SECIE PRZY SWOIM PODANIU, WYGRAĆ JEDNA Z PIECIU PILEK!!!!! TO BYL 1 BREIK POINT DJKOERA W TYM SECIE, NO NIE WIERZE............... I TYP BY WSZEDL, PRZEGRAL GEMA, POTEM MIAL 0:30 NA KOLEJNE ODLAMANIE NA 6:5, NIE PRZELAMAL I PRZEGRAL W TIE - BREAKU, NO BEZ JAJ... JEDNAK DJOKOVIC POKAZAL ZE JEST HEGEMENOM I BYC MOZE JEDNYM Z NAJLEPSZYCH W HISTORII, KOLEJNYMI SZLEMAMI BEDZIE TO TYLKO POTWIERDZAL.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Pouille vs Monaco
over 22.5 |1,80| bet365

Na dziś mam dwie konkretne propozycję i oczywiście obie polecam zagrać.
To będzie zdecydowanie najrówniejsze spotkanie ze wszystkich, które są dziś rozgrywane. Stary wyga Monaco, który w tym sezonie jest w świetnej formie i to nie podlega dyskusji i młodziutki Francuz, który jest w równie dobrej formie. Zacznę od Francuza, który przed tym sezonem swoje wyniki brał by w ciemno. W Monte Carlo wyciągnął najwyżej jak mógł bo pokonał Mahuta 2:0 i Ryśka 2:1 by w następnej rundzie odpadł z Tsongą po dobrym spotkaniu z jego strony, przegrywając dwa sety do 4. W Rumuni bardzo dobry turniej, gdzie przegrał dopiero w finale z Verdasco. W Madrycie poskładał Gulbisa 2:0 czy Goffina 2:1, ale odpadł z Querrym po zaciętym spotkaniu przegrywając 2:1. Tutaj w Rzymie udowadnia, że może namieszać w każdym spotkaniu. Wygrał z Gulbisem 2:1 pokazując, że to zwycięstwo w Madrycie nie było przypadkiem oraz wczoraj pokonał &quot;walczka&quot; Ferrera. Argentyńczyk wygrał turniej w Houston, pokonując w finale Socka 2:1, gdzie wcześniej pokonał Paire czy Lopeza. W Madrycie dostał w pierwszym spotkaniu Verdasco i poległ 2:0. Tutaj w Rzymie póki co na prawdę solidnie. Johnsona pokonał 2:0, Andersona 2:1 i wczoraj Stasia 2:1. Zapowiada się na prawdę równe spotkanie i nie wykluczam 3 setów. Obaj panowie dobry serwis i szybko będą szukali rozwiązania i na pewno nie będzie głupiego przebijania, szczególnie ze strony młodego Francuza, który dużo ryzykuje.


Thiem vs Nishikori
Thiem +1.5 |1,60|betsson⛔

Nie wierzę, że Dominik nie ugra seta z Japończykiem, po prostu nie wierzę.
O Thiemie nie ma co pisać bo kto śledzi ten wie jaki to jest talent. Osobiście uważam, że między nim a Kyrgiosem w przyszłości będzie walka o lidera ATP, ale nie o tym.Dominik wczoraj świetne spotkanie z Federerem. Już wielokrotnie pisałem, że ten jego forhend jest niesamowity, to przyśpieszenie po prostu miazga i aż strach pomyśleć jakie chłopak ma jeszcze możliwości, oczywiście pod warunkiem, że w główce się nie poprzewraca jak w przypadku Paire. Nishikori jest w dobrej dyspozycji bo w opbu turniejach w Hiszpanii zagrał na prawdę dobre turnieje. Wczoraj pokonał Ryśka co było pewne, ale dziś na prawdę będzie miał ogromne problemy. Dominik spokojnie jest w stanie wziąć to spotkanie nawet w dwóch setach, ale kurs 1,60 na to, że ugra seta to ja biorę z pocałowaniem ręki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Thiem vs Nishikori
Over 23 @1.99
Pinnacle⛔

Zapowiada się niesamowicie wyrównane spotkanie. Na przeciw siebie stanie dziś dwóch walecznych graczy, będących w wyśmienitej formie. Gdybym miał tu typować zwycięzcę, to rozum mówi - Nishikori. Ale z drugiej strony Thiem pokazał już tyle niesamowitych zagrań, walczył jak równy z Nadalem, wczoraj pokonał Federera - na pewno nie ma żadnych kompleksów przed Japończykiem. Panowie jak do tej pory zagrali między sobą tylko jedno spotkanie - na trawiastym turnieju w Halle 2015 górą był Kei, po zaciętym boju 7:6 7:5. Nishikori od tamtego czasu lotów nie obniżył, za to Thiem z meczu na mecz jest coraz lepszy. Dziś liczę na wyrównany mecz, dużo zwrotów akcji i... powyżej 23 gemów!

Djokovic vs Nadal
Nadal +1.5 seta @1.88
Pinnacle⛔

Mecz nr 49 pomiędzy Serbem, a Hiszpanem. Pod koniec 2014 roku ich bilans wyglądał następująco: 23-19 na korzyść Nadala. Od tego czasu Rafa nie wygrał z Novakiem nawet seta! W bieżącym roku &quot;Król Mączki&quot; wrócił jednak do dobrej gry i jest niesamowicie zmobilizowany by ten ostatni, wstydliwy bilans z Djoko poprawić. I uważam, że jest szansa by tego dokonać, ponieważ Novak w Rzymie nie prezentuje się olśniewająco. Być może jak do tej pory dostał zbyt &quot;słabych&quot; rywali i były problemy z motywacją? Całkiem prawdopodobne, że tak właśnie było. Uważam jednak, że Djokovic ma tutaj więcej przestojów w grze od Nadala i liczę, że w połączeniu z większą motywacją hiszpańskiego tenisisty Serb będzie miał dziś problemy z wygraniem tego w 2 setach.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Niesamowite dzisiaj mecze Pouille vs. Monaco czy Thiem vs. Nishikori. Powinno być ciekawie i zgadzam się z Waszymi opiniami. Spójrzcie na mecze Thiema z Djokovicem, wynik niby mocno na korzyść Serba, ale tam było bodajże 1/15 wykorzystanych BP. Z Nadalem było dość podobnie w 1 secie. Wczoraj Federer odpadł z nim.
Co sądzicie o tym całym &quot;Stasiu&quot;? Czy poza tymi dwoma wygranymi szlemami to nie jest &quot;jednostrzałowiec&quot; jak Cilic?
Pouille L. - Monaco J.
Powyżej 22 gemów ::: 1,75 ::: 1/3 Pinek ▶
H2H 1:1 z lat 2014-2015. Co prawda 2 lata temu Monaco wciągnął nosem młodego Francuza, ale on miał wtedy dopiero 20 lat. Rok temu gdzie miał genialny turniej w Hamburgu nastąpiło odwrócenie sytuacji i to Argentyńczyk został wciągnięty. Tam Pouille doszedł aż do półfinału turnieju grając od kwalifikacji.
Tutaj jako &quot;szczęśliwy przegrany&quot; pokonał już Gulbisa i po raz drugi Ferrera. Ten wynik na pewno musi budzić podziw pomimo, że David w tym roku jest mocno pod formą. Grał już z nim podczas turnieju w Miami gdzie Ferrer bodajże miał nawet piłkę meczową, ale mecz zamknął na swoją korzyść wtedy Francuz. Jedyne co mnie martwi to wtedy w następnym spotkaniu Pouille wygrał zaledwie 1 gema z Simonem Gillesem.
Czy dzisiaj taki scenariusz się może powtórzyć? Po wczorajszym dniu to chyba jest wszystko możliwe, ale wydaje mi się, że walka o półfinał turnieju Masters będzie tutaj najwyższych lotów. Monaco jest w świetnej formie, on rzadko kiedy przegrywa &quot;gładko&quot; swoje mecze, a przynajmniej tak jest w ostatnim czasie. Pouille w Madrycie zagrał 6 tie-breaków w 5 meczach, za to Argentyńczyk w ostatnich dwóch spotkaniach stracił po secie. Liczę na zacięty i wyrównany mecz.
Wynik: Mecz się nie odbył, walkower Monaco J.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wczoraj łatwiutko, dziś idziemy w Murray&#39;ów.
Murray/Soares
Murray
@2,94 marathon
no niestety Soares bez serwisu, a Murray2 słaby pod siatką

Era dominacji Bryanów powoli dobiega końca, co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Coraz częściej przegrywają, a wiadomo, że na mące mają mniej atutów niż na szybszych nawierzchniach. Po drugiej stronie bardzo mocno para, choć chyba nieco słabsza niż Murray/Peers. Mimo to, szanse oceniłbym 50/50, a może nawet z lekkim wskazaniem na szkocko-brazylijską parę, więc kurs 2,37 wydaje mi się interesujący.
Murray w ostatnim czasie gra imponujący tenis, ale miewa dziwne przestoje w grze. To samo przydarzyło mu się wczoraj, gdy po świetnym pierwszym secie w drugim nagle się rozregulował, nie wykorzystując 3bp z rzędu, by potem samemu oddać podanie. Na szczęście Chardy mocno pomagał, aczkolwiek Francuz momentami również stawiał trudne warunki. Stąd też nie kombinuję nic z handicapami, bo Goffin jest bardzo niewygodnym tenisistą. Meczu z Berdychem nie będę nawet komentował, ale mimo wszystko w tej formie Szkot powinien to zamknąć nawet w dwóch setach.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Pouille vs Monaco
over 22.5 |1,80| bet365
Na dziś mam dwie konkretne propozycję i oczywiście obie polecam zagrać.
To będzie zdecydowanie najrówniejsze spotkanie ze wszystkich, które są dziś rozgrywane. Stary wyga Monaco, który w tym sezonie jest w świetnej formie i to nie podlega dyskusji i młodziutki Francuz, który jest w równie dobrej formie. Zacznę od Francuza, który przed tym sezonem swoje wyniki brał by w ciemno. W Monte Carlo wyciągnął najwyżej jak mógł bo pokonał Mahuta 2:0 i Ryśka 2:1 by w następnej rundzie odpadł z Tsongą po dobrym spotkaniu z jego strony, przegrywając dwa sety do 4. W Rumuni bardzo dobry turniej, gdzie przegrał dopiero w finale z Verdasco. W Madrycie poskładał Gulbisa 2:0 czy Goffina 2:1, ale odpadł z Querrym po zaciętym spotkaniu przegrywając 2:1. Tutaj w Rzymie udowadnia, że może namieszać w każdym spotkaniu. Wygrał z Gulbisem 2:1 pokazując, że to zwycięstwo w Madrycie nie było przypadkiem oraz wczoraj pokonał &quot;walczka&quot; Ferrera. Argentyńczyk wygrał turniej w Houston, pokonując w finale Socka 2:1, gdzie wcześniej pokonał Paire czy Lopeza. W Madrycie dostał w pierwszym spotkaniu Verdasco i poległ 2:0. Tutaj w Rzymie póki co na prawdę solidnie. Johnsona pokonał 2:0, Andersona 2:1 i wczoraj Stasia 2:1. Zapowiada się na prawdę równe spotkanie i nie wykluczam 3 setów. Obaj panowie dobry serwis i szybko będą szukali rozwiązania i na pewno nie będzie głupiego przebijania, szczególnie ze strony młodego Francuza, który dużo ryzykuje.
Hahaha, ale się uśmiałem, Monaco dobry serwis? Otóż Monaco ma jeden z najgorszych serwisów w top100, szeroka wiedza w ATP? wątpię jak sądziłeś w poprzednich analizach że mączka w Rzymie jest super szybka ???? ???? ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Thiem D. - Nishikori K.
Powyżej 22 gemów ::: 1,75 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 0:1 z 2015 roku podczas turnieju na trawie w niemieckim Halle. Wynik? (4)6:7 5:7 czyli to było dość zacięte spotkanie. Teraz Thiem jest starszy, robi genialne wyniki w tym sezonie, jak i ubiegłym (3 wygrane turnieje ATP). To wszystko robi wrażenie.
Ja już Wam wcześniej pisałem, że on z Djokovicem w Miami zagrał piekielnie wyrównany mecz, wykorzystał chyba tylko 1 z 15 BP, ale spotkanie stało na niezwykle wysokim poziomie. W meczu z Nadalem było podobnie, a wczoraj ograł Federera. Coś więcej trzeba dodać? Wydaje mi się, że nie.
Nishikori pomimo, że gra genialnie, przegrywa tylko z czołówką, jest to bardzo inteligentny tenisista, to jednak młodzieńcza fantazja i ambicje Thiema robią swoje. Do tego Austriak na mączce czuje się świetnie (4 wygrane tytuły ATP). Kto wygra? Rozum podpowiada, że Nishikori, ale kto wie co zrobi Thiem bo ten młody 22-letni chłopak ma wielki potencjał na dobrego tenisistę. Pewnie za kilka lat będzie walczył o wielkie szlemy wraz z Kyrgiosem czy Zverevem.
Wynik: 3:6 5:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom