>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym, 08.05-15.05.2016

Status
Zamknięty.
U 89

user18

Użytkownik
Kohlschreiber P. / Troicki V. 3,25 - kurs zdecydowanie przesadzony, widzę tu ogromne value. Niemiec z Serbem odprawili już w tym turnieju 2 solidne pary deblowe Kontinen/Peers i Dodig/Melo, owszem w każdym z tych meczy bronili kilka piłkek meczowych, ale koniec końców wyszli na swoje, dlaczego teraz miałoby być inaczej ? Przy takim kursie warto spróbować, bo o zwycięstwie decydować zapewne będą pojedyńcze piłki. Troicki następny tydzień wolne, Kohlschreiber startuje w Genewie. Gra w deblu nie jest jakąś super męcząca grą, jest to raczej forma solidnego treningu dla singlistów, o odpuszczaniu w tym meczu nie ma mowy. Co ciekawe Bopanna/Mergea w Madrycie też odprawili dwie wyżej wymienione pary deblowe i też po super tiebreakach. W poprzedniej rundzie dużo krwi napsuła im para Paire/Sousa. W moim odczuciu mecz będzie bardzo wyrównany, a skoro tak to kurs proponowany na serbsko-niemiecką parę jest o niebo lepszy. B365
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Kei 5.50 Pouille 9.0 b365
Półfinały tysiecznika, a my mamy Kursy z kosmosu ???? nie ma co pisać analiz, bo i jeden i drugi to ostre dogi, ale czy zupełnie bez szans ? Nie wydaje mi się... Nie zdziwia mnie porażki tych panów, ale czy to będzie spacerek dla jedynki i dwójki światowego tenisa? Też mi się nie wydaje, że stawka nie szaleć, ale próbujemy ????

Zero argumentów popierających typy. Samo wróżenie z fusów. Proszę podać rzeczowe argumenty./Macko18
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Pouille 1,5+ set 3.41 Pinnacle

Drugi final kolejnego z rzedu Mastersa Djoko vs Murray. Jakos tego nie czuje, ale faworytami sa zdecydowanymi. Wczoraj bez niespodzianek. Mialem zagrac jak kolega wyzej , ale Djoko udowodnil wczoraj dlaczego jest nr 1. Nishikori ze swoja mentalnoscia nie ma zadnych szans z Serbem. Dlatego szkoda kasy na szukanie niespodzianek w jego meczu. No to pozostaje drugie spotkanie.
Szczesliwiec Pouille vs 2 rakieta swiata. Andyego kazdy zna. Ale co do francuza to ambitny młodziak. Serwis mocny w wymianach tez potrafi strzelic. Pokonal w tym sezonie 2 krotnie Ferrera, niby pod forma Hiszpan ale mecz z nim trzeba nadal taktycznie dobrze rozegrac bo biegac bd do kazdej pilki. Przed turniejem myslalem ze Murray podpusci Rzym a tu prosze, bez problemowy polfinal. Tylko pytanie czy Murray bd chcial wygrac to spotkanie? Final na 90% z Djokoviciem wiec mecz ktory raczej wzrostu morali nie spowoduje. Raczej moze je tylko obnizyc. Licze ze Andy troche niepewnie zaprezentuje sie w 1 secie i nie znajdzie recepty na mlodziencza fantazje.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tylko pytanie czy Murray bd chcial wygrac to spotkanie?
Na pewno nie będzie chciał, jestem tego w 100% przekonany ;).
???? Pouille L. - Murray A.
Poniżej 19,5 gemów ::: 1,85 ::: 1/3 Pinek ✅
Ten typ to jest coś nowego w mojej grze, a mianowicie under gemowy. Jak wyjdzie ten debiut? Okaże się po meczu, ale wracając do analizy spotkania to co tu dużo pisać. Pouille 22-letni farciarz tego turnieju. Do turnieju trafił jako lucky loser po odpadnięciu w kwalifikacjach z Kukushkinem. Później po 3 setach ograł szalonego Gulbisa i wygrał z Ferrerem stanem 6:4 6:1 co budzi na pewno podziw, choć Hiszpan w tym roku gra baaardzo kiepsko jak na niego. Monaco oddał mecz walkowerem w ćwierćfinale i takim oto sposobem znalazł się w półfinale turnieju rangi Masters 1000.
Murray - tego Pana chyba nie trzeba przedstawiać, rankingowa #2, a jedyne z kim przegrywa to ścisły top czyli Djokovic czy Nadal. Na tym turnieju jak na razie pokrył w każdym z meczów linię gemową, 19 z Kukushkinem, 16 z Chardym, 19 z Goffinem. Przypomnę jeszcze finał w Bukareszcie Pouille i tam padło 6:3 6:2 dla Verdasco, czyli wydawać by się mogło, że młodego Francuza zjadła trochę presja, na to samo liczę i tym razem.
Wynik: 2:6 1:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Djokovic Novak - Nishikori Kei
1 handicap -0.5 asów serwisowych, Unibet 1.80

5:4 ✅✅✅
Na fuksie w taju ostatni as :grin:

Nie podaję często takich typów, ale są one moimi ulubionymi i w nich mam największą skuteczność. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Djokovic 8:2 gdzie aż trzykrotnie grali ze sobą w tym roku. Zawsze wygrywał Serb gdzie nie tracił ani jednego seta. Ostatni raz spotkali się na mączce w Madrycie gdzie padł wynik 6:3, 7:6. Jeden, jak i drugi w tym turnieju mieli momenty słabości, bo Novak przegrał seta do zera z Belluccim, a Kei przegrał seta z Torickim . Djokovic w tym roku wygrał 36 spotkań i przegrał 2, z czego jeden po kreczu, a Nishikori ma bilans 30/8. Jakiś czas temu pisałem, że Japończyk jest na chwilę obecną jednym z nielicznych, który może zagrozić numerowi jeden, lecz ja nie o tym, w tym typie.
Djoko w tym turnieju posłał tylko 6 asów, a Kei 5, czyli miernota pod tym względem. Bowiem wiadomo, że grają na mączce więc o asy trudniej. Tutaj kieruje się trochę wzrostem, ponieważ Serb ma 188 cm, a Japończyk tylko 178 cm. Tych asów tak jak w poprzednim meczu będzie, jak na lekarstwo, ale mamy półfinał czyli Panowie będą się jeszcze bardziej spinać. Serb mimo wszystko lepiej serwuje od Azjaty i moim zdaniem jednego asa więcej będzie miał.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Djokovic N. - Murray A.
Powyżej 22 gemów ::: 1,75 ::: 1/3 Pinek ⛔
Murray A. +1,5 seta ::: 1,66 ::: 0,5/3 Pinek ✅

H2H 23:9 z lat 2006-2016. Pisałem już analizę takiego samego finału z okazji turnieju Masters w Madrycie i co tu można napisać znowu? Liczę na podobny scenariusz. Dla Djokovica ten Masters w Rzymie jest chyba jednym z najtrudniejszych w ostatnim czasie. 24 gemy z Robertem, strata seta do 0 z Belluccim, obronionych bodajże 5 piłek setowych z Nadalem i w końcu morderczy 3 godzinny półfinał z Nishikorim gdzie Panowie zagrali razem grubo ponad 200 punktów.
W tym czasie Murray zapewne mówiąc żartobliwie zajadał się popcornem przed tv kibicując oby jak najdłużej trwał ich mecz. Szkot co prawda nie miał tak naprawdę poważnego przeciwnika w drodze do finału, ale to dla niego lepiej. Wszystkich swoich rywali można powiedzieć, że wciągnął nosem, jest wypoczęty, zregenerowany i zapewne rządny zemsty za finał w ubiegłym tygodniu w Madrycie. Novaka jutro znowu czeka bardzo ciężki mecz i jeden z najtrudniejszych przeciwników z możliwych. Czy wystarczy mu paliwa na finał?
Wynik: 3:6 3:6
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Djokovic - Murray

DJOKOVIC 2:0 2.25 Betsson ⛔⛔

Finał turnieju w Rzymie, hegemon Djoković kontra od jakiegoś czasu 2 rakieta świata(spadł na 3 miejsce po ostatnim turnieju lecz gra w tym sezonie lepiej od Rogera), w kolejnym tygodniu panowie spotykają się w finale turnieju, przed tygodniem w Madrycie wygrał Djoković 2:1, typowałem tam 3 sety i były, kurs 3.0 wyszedł dla was na +. Tutaj jednak przewiduję, że Murray nie dobierze się raczej do Djokovicia, mimo iż ten stracił tu seta z Bellucim oraz w 1/2 z Nishikorim. Można powiedzieć ze słabsze mecze przeplata genialnymi. O ile z Bellucim kompletnie zawalił pierwszy set i był to słabszy nie tyle co mecz a set ale jednak, że zdołał się ocknąć z tego stanu, potem zagrał genialne spotkanie z Nadalem, GENIALNE!! Co potem? Okazało się, że to nie wszystko bo z Keiem może nie było już na AŻ tak wielkim poziomie jak to z Nadalem a mimo to i tak bardzo wysokim. Djokoviciowi przytrafił się w tym turnieju dwukrotnie moment słabości, raz jak wspomniałem z Bellucim oraz z Keiem w pierwszej partii również przegrywając 2-6. I za tym idę, w każdym turnieju przytrafia mu się mały dołek, w Madrycie szedł jak burza i do finału wygrywał wszystko po 2-0, był na maksa zmobilizowany ale nie da się tak przez cały czas, to tylko głowa, typowałem, że w tamtym meczu przegra seta bo nie przegrał do tamtej pory i to się stało. TO JEST HEGEMON, ROBOT, KOSMOS, być może w przyszłości najlepszy gracz w Historii, w tym turnieju już te dołki miewał, on finały zawsze gra najlepiej przeważnie mimo, że poziom w nich jest najwyższy ze wszystkich meczów. Miewał powiedzmy chwilę rozprężenia, ale na tym koniec, Djković wygra z Murrayem 2-0 , po raz kolejny nie licząc ostatniego meczu(ale tam zgodnie z planem bo liczyłem, że przegra) i zgarnie kolejny skalp ATP 1000. ROBOT !!!!!! Co tu więcej pisać, w tamtym siadło elegancko 3 sety po kursie 3.0, a tutaj bukmacherzy nie ogarniają trochę i dają tylko 1.55-1.60 na zwycięstwo min. 1 seta Murraya? Mało, mało. Ludzie korzystać póki kurs taki ok 2.20-2.30 na zwycięstwo HEGEMONA 2:0, bo znowu mam nadzieję po typie przyznacie mi rację, dając mi reputki za co wam Wielkie Dzięki!! Ale skorzystajcie też z typu!! Naprawdę wkładam dużo pracy i poświęcenia w analizy dla was! Grać, wygrywać!! Pozdrawiam!!

EDITH: SORKI PANOWIE, NIE WSZYSTKO SIĘ TRAFI, MAM NADZIEJĘ SIĘ ZRECHABILITOWAĆ NAJBLIŻSZYMI TYPAMI!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Novak Djokovic - Andy Murray
Typ: 2
Kurs: 2,75 (B365)
Typ: dokładny wynik 1-2
Kurs: 6,00 (B365)
Szykuje się niezwykle ciekawy finał, mimo że skład jest taki sam jak przed tygodniem w Madrycie. Tam Serb grał bez zastrzeżeń i dopiero w ostatnim starciu powinęła mu się noga i oddał jedną partię. Tutaj jednak się bardzo, ale to bardzo męczy, choć ostatecznie wychodzi obronną ręką. Mieliśmy 7-5 7-5 z Robertem, stracony set 0-6 z Belluccim (z ciekawości sprawdziłem i jeśli nic mi nie umknęło to Djokovic ostatni raz przegrał seta do 0 w 2012 roku z Federerem), 7-5 7-6 z Nadalem (w drugim secie Rafa był już 9 palcami u nóg w trzeciej partii, ale zmarnował 5 piłek setowych) i wczoraj trzygodzinna walka z Kitajcem zakończona tie-breakiem trzeciego seta. Momentami ewidentnie brakuje mu baterii, popełnia więcej niż zwykle niewymuszonych błędów. Jeśli w finale wygra 2-0, to naprawdę klasa i czapki z głów.
Nie da się ukryć, że do tej pory Murray wyglądał solidniej, choć i rywali miał znacznie słabszych. Przeszedł jak burza do finału i dopiero dzisiaj czeka go prawdziwy sprawdzian. Szanse są wyrównane, wszystko się może zdarzyć, także widzę value w kursie 2,75.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dzis panowie nie stawiajcie na Noleee..
Wczoraaj zrobil sobie cos w kostke i pierwszy set cienko wygladal.. pozniej sie wzial w garsc i wygral z japoncem.. Lecz ten mecz Novaka sporo kosztowal sil.. Dzis w finale z Murrayem na pewno to wyjdzie.. Szkot bierze Rzym wg mnie.. Biore pod uwage to, ze serb to nie robot i na pewno nie zagra dzis na pelnie swych umiejetnosci jakie posiada, wlasnie przez to zmeczenie.. Szkot jest swiezy i pokazal, szczegolnie w tym turnieju, ze jest w formie, jak serwis siedzi Andy&#39;ego gra sie rozkreca.. Mysle, ze Nole kolejnego turnieju pod rzad nie wygra i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na zwyciestwo Murraya.. Na szkocie dzis da sie zarobic pzdr i powodzenia
Murray vs Djokovic Murray win 2.75 bet365
Murray 2:0 ( typ hardy ale po wygranym 1 secie, tym razem szkot pojdzie za ciosem) bet365

Gladko szybko brawo Murray.. 2:0 w setach dla szkota Nole problemy z kostka, Murray zagral swietnie, zasluzenie wygral.. PS French Open wygra Nole i tam juz Murray dostanie znow w ciryy jak w madrycie ????
Bukmacher?/Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
no obtarł sobie skórę na kostce, dzisiaj będzie pewnie konkretny opatrunek, że nawet tego nie będzie czuł... jak to czasem bywa, Nole się pomęczył w drodze do finału (tym razem dużo bardziej) ale na finał jak zwykle się zepnie i pewnie Andy nie podskoczy. Set pewnie ugra, ale to max. Szkoda jak pisał Shakal, byłby ciekawy finał Kei - Andy, coś nowszego i ciekawy meczyk.


ja bym się chętnie dowiedział czegoś więcej o tych wszystkich znakach co kolega wyżej zauważył, bo dla mnie to trochę mało, że ma otartą kostkę i miał cięższe mecze. Klasa rywali pokonanych w drodze do finału zdecydowanie za Serbem, wiadomo też jaką ma kondycję i wydolność. Novak po tym meczu odpoczywa do Garossa więc płuca i serce zostawi dzisiaj w Rzymie. Mało istotny fakt, że jak wygra Rzym to przekroczy 100 baniek zarobionych na kortach. Oczywiście, że Andy powalczy, bo jest na pewno bardziej świeży i wypoczęty, ale Nole mu nie odpuści finału, nawet w dzień urodzin Andyego ;)
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Djokovic kurs 1.473 (lokata) Pinnacle sports

Nie wiem jak można myśleć że Szkot tutaj wygra turniej. Djoko wygrywał tutaj juz trudne spotkania grając momentami na poziomie nie do osiągnięcia dla nikogo. Na finały motywuje się wyjątkowo. Murray nie przegrał seta ale z kim on grał, poullie czy chardy. Trudno było nie przejsc taka drabinkę. Murray już w tym sezonie poprzegrywal frajersko gdzie widzialem jak gada do siebie i do wszystkich ma pretensje. Nigdy bym na takiego zadufanego gracza złotówki nie postawił.
Licząc ostatnie 3 lata Nole wygrywał 12 razy a Brytyjczyk RAZ. Może sobie powalczyć o seta , ale żeby stawiac na djoko ze przegra final po pokonaniu nadala czy nishikoriego , w turnieju master 1000 , jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

Jeszcze pisanie, &quot;nie stawiajcie na nole&quot; &quot;wszystkie znaki na niebie wskazują na murraya&quot; . Litosci
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Murray raczej zdobędzie seta, ale na czysty win w jego stronę nigdy się nie pokuszę, grać przeciwko Djoko to abstrakcja, on nie przegrywa ;)

Dlaczego nikt nie mówi o finale debla? Jak dla mnie Skarpety wygrają ten mecz, wydaje się że w końcu złapali swój optymalny rytm, pokonali lepszych przeciwników niż bracia. Amerykańce grają bardzo chimerycznie. Mecz dla mnie 50/50. W maratonie jeszcze niedawno wisiało 2,48 teraz jest 2,21
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Murray raczej zdobędzie seta, ale na czysty win w jego stronę nigdy się nie pokuszę, grać przeciwko Djoko to abstrakcja, on nie przegrywa ;)
Dlaczego nikt nie mówi o finale debla? Jak dla mnie Skarpety wygrają ten mecz, wydaje się że w końcu złapali swój optymalny rytm, pokonali lepszych przeciwników niż bracia. Amerykańce grają bardzo chimerycznie. Mecz dla mnie 50/50. W maratonie jeszcze niedawno wisiało 2,48 teraz jest 2,21
a jak dla mnie , jeśli chodzi o ten finał poszedł bym w stronę Klonów.
Fakt ze są coraz starsi i to juz nie to co pare lat temu ale własnie to znów jeszcze jedna okazja by wygrać kolejny turniej.Oglądałem te dwie pary w paru meczach. Brayanów oglądałem z Querrey/Johnson tu nie zagrali wybitnie lecz wygrali bronili meczowych i ten mecz moim zdaniem dał im lekkiego powera. Socka i Pospisila oglądałem trochę więcej z Granollersem i Cuevasem bronili wiele bp i z Bopannami rownież , jakoś ich gra nie wygląda rewelacyjnie gdy tylko serwis im nie siedzi to czesto nie dają rady , bracia mają świetnie dopracowany volley i wydaje mi się że dzis zakonczą turniej z nastepną wygraną.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na zwyciestwo Murraya
Powalający argument ...

Nole jest przekozakiem. Pokazuje niewiarygodną klasę na korcie. To co pokazał w meczu z Nadalem, czy Belluccim można nazwać mistrzostwem !
Murray przegrał z Djoko 13 z 14 ostatnich spotkań między nimi !
Murray nigdy nie wygrał z Djoko na cegle !

Szkot jest swiezy i pokazal, szczegolnie w tym turnieju, ze jest w formie
A Djoko nie jest w formie ? ???? Zarówno w Madrycie jak i Rzymie pokazuje totalną dominację w tenisie ! Według mnie rzymska forma Murraya niczym się nie różni od tej madryckiej. No, a bęcki dostał w finale jak zwykle.

Novak to wygra. 1,44 w większości bukmacherów to bardzo dobra opcja na niedzielę !
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Powalający argument ...

Nole jest przekozakiem. Pokazuje niewiarygodną klasę na korcie. To co pokazał w meczu z Nadalem, czy Belluccim można nazwać mistrzostwem !
Murray przegrał z Djoko 13 z 14 ostatnich spotkań między nimi !
Murray nigdy nie wygrał z Djoko na cegle !



A Djoko nie jest w formie ? ???? Zarówno w Madrycie jak i Rzymie pokazuje totalną dominację w tenisie ! Według mnie rzymska forma Murraya niczym się nie różni od tej madryckiej. No, a bęcki dostał w finale jak zwykle.

Novak to wygra. 1,44 w większości bukmacherów to bardzo dobra opcja na niedzielę !
No i co 2:0 szybkie.. wiem, ze Nole to przekozak ale liczylem na to, ze nie bedzie sie spuszczal na szkota jak niedlugo French Open, ktorego nie wygral jeszcze.. Lekkie problemy z kostka, 3h wczoraj z kitajcem, turniej za turniejem same wygrane.. No musial dzis dostac lanie ???? co nie zmienia faktu, ze we Frenchu Murraya zmiecie z kortu Djoker jak sie spotkaja ale tu w Rzymie no musial przegrac..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom