>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Rzym, 08.05-15.05.2016

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Rzym, Włochy
Data rozgrywania: 08.05.2016-15.05.2016
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour Masters 1000
Pula nagród: €3,748,925
Oficjalna strona turnieju: http://www.internazionalibnlditalia.com/
Lista startowa: http://www.internazionalibnlditalia.com/players_tournment/singolare-maschile/
Drabinka: http://www.internazionalibnlditalia.com/wp-content/uploads/2016/05/MAIN-DRAW-MASCHILE.pdf
Drabinka kwalifikacje: http://www.internazionalibnlditalia.com/wp-content/uploads/2016/05/QUALIFICAZIONI-MASCHILI.pdf
Plan gier: http://www.internazionalibnlditalia.com/en/schedule/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/italy/atp-rome/
Zwycięzca singla 2015: Novak Djokovic
Zwycięzcy debla 2015: David Marrero i Pablo Cuevas
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
De Schepper- Lajovic 2 @1.36 b365
Stara dobra klasyczna cegla. Lajovic technicznie lepszy zawodnik. Nie wiem, mysle ze po prostu Serb awansuje dalej. Rok temu Lajovic przebrnal kwalifikacje i sadze, ze tym razme moze byc podobnie, stad taki typ do kombinacji.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Dziś półfinały kwalifikacji do turnieju w Rzymie, wpadły mi w oko 2 mecze które można zagrać.
Mathieu- Robert
Spotkanie bratobójcze, gdzie faworytem dla mnie jest Mathieu. Mimo iż Robert jest starszy o nieco ponad pół roku, to jest to już typowy zawodnik challengerów. To jest jego główna arena choć ostatnio wrócił do zawodów ATP rozgrywanych na cegle. Mathieu z kolei kojarzy mi się właśnie jeszcze z tą najwyższą klasą, czasami pogra w lokalnych zawodach, ale generalnie czuje się na siłach i walczy z najlepszymi. Paul-Henri rozegrał ostatnio 3 zawody na mączce. Sprawił jedna sensację ograł w Marakeszu Ramosa i raz przegrał niespodziewanie- z Albotem w Bukareszcie. Poza tym solidne występy, był w stanie urwać seta faworyzowanym graczom: Simonowi i Coricowi ograł też grającego u siebie Eliasa- na pewno solidne rezultaty. Jego dzisiejszy rywal Robert grał ostatnio turnieje na mączce i w sumie pierwszy mecz z Monte Carlo i wygrana z Kukuszkinem był największym zaskoczeniem na plus- ale powiedzmy szczerze, że Kazach gra piach totalny ostatnio. Potem praktycznie wygrywał kilka spotkań- głownie w Estoril, ale pokonywał tam niżej notowanych graczy, z tymi lepszymi nie podejmował walki (np. Carreno Busta). Zaliczył też na początku tygodnia porażkę z Lamasine. Kurs zadowala, dlatego pogram Mathieu.
Kudla- Giannessi
Ja rozumiem, że Rzym, rozumiem, że Giannessi gospodarz, ale ostatnie wyniki &quot;makarona&quot; to mega przeciętność. Siedzi on na cegle od marca i jeden niezły wynik pokonanie Carballesa Baena na &quot;czelku&quot; u siebie we Włoszech. Poza tym porażki z takimi tuzami jak: Lama, Lopez-Perez. Na przeciw stanie z kolei gracz mający za sobą udane turnieje. Bo tak trzeba nazwać występy Denisa Kudli w Savannah czy zwłaszcza w Madrycie. Najpierw na własnej ziemi pokonanie Lapentiego, Bakera czy Jarry&#39;ego. W Hiszpanii na rozkładzie Becker, Bachinger i Karlovic, który co prawda na cegle grać nie potrafi, to jednak ta wygrana ma troszkę inny wymiar. Wynik meczu 6-7, 7-6, 7-6 pokazuje siłę charakteru Denisa. Praktycznie nie było ani momentu meczu, gdzie koncentracja mogła spaść bo cały czas wynik gonił, baaaaaaaaa w 3 secie przed tie-breakiem obronił 2 piłki meczowe i potem poskładał Ivo. Dziś pewnie włoscy kibice będą głośno dopingować swojego rodaka, więc przyda się całkowite skupienie na meczu i na ograniu rywala. W Madrycie po tych niezłych wynikach przyszłą porażka z Ferrerem, ale po walce 2-1 w setach. Mecze dzień po dniu i zmęczenie dało znać o sobie, teraz było 3 dni przerwy, organizm zregenerowany i czas ograć dziś Alessandro.

Mathieu- Robert 1 @ 1,50 Bet365⛔
Kudla- Giannessi 1 @ 1,44 Bet365✅
Ako: 2,16⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Popieram typy kolegi wyżej, a sam dorzucę od siebie:

Jaziri vs Volandri
Jaziri @1.64
Pinnacle ⛔ kontuzja

Jaziri jest po prostu w dużo lepszej dyspozycji od swojego rywala. Tunezyjczyk osiągnął właśnie najlepszy ranking w karierze, a ostatnio na clayu jak równy z równym walczył ze Alexandrem Zverevem (którego też wcześniej pokonał) i Pairem. Uważam, że &quot;ziemniak&quot; to najlepsza nawierzchnia Jaziriego, ponieważ jest to zawodnik bardzo techniczny, co na takich kortach procentuje - potrzeba większej kreatywności żeby zdobyć punkt. Panowie spotkali się rok temu w Turynie, gdzie przy stanie 6:1 2:0 dla Jaziriego Volandri skreczował. Dzisiejszy kurs 1.64 biorę jako promocję i polecam do grania.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
ponieważ jest to zawodnik bardzo techniczny
Ze co??? Techniczny zawodnik to jest Volandri, a na pewno nie Jaziri. Poza tym w zyciu bym tego nie postawil na rzymskich kortach. Stawianie przeciwko zawdonikowi, ktory na tych kortach w latach swietnosci ogrywal Federera i ktory gral w 4 rundzie French Open to jest co najmniej dziwne, mimo ze Volandri jest juz jedna noga na emeryturze. Rzucanie sie na typ pod kurs, dlatego ze Jaziri zagral dobrze w Barcelonie z Wlochem, ktory zna te korty jak wlasna kieszen to taka &quot;promocja&quot; moze sie zle skonczyc.
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Johnson - Monaco @1.47 ✅ 4:6 4:6 unibet

Pierwszy typ z głównej drabinki, mecz odbywa się już jutro. Juan Monaco czyli tenisista dobrze znany grający całe życie na cegle. Miał przerwe spowodowaną kontuzją nadgarstka, ale można stwierdzić, że powoli wraca do swojej optymalnej dyspozycji. Wygrał turniej w Houston na amerykańskiej cegle, w Madrycie musiał uznać wyższość Verdasco po zaciętym meczu. Kurs zadowalający choćby dlatego, że Johnson to gracz jedynie na twarde nawierzchnie. Bilans 22/24 w całej karierze na cegle, co prawda powalczył trochę z Dolgopolovem w Madrycie urywając seta, ale nawierzchnia w Rzymie zdaje się, że jest wolniejsza co automatycznie odejmuje mu atut w postaci serwisu, a daje przewagę Argentyńczykowi. Monaco rok temu odpadał tu w drugiej rundzie, ale urywał seta Wawrince. Z kim jak z kim, ale z Johnsonem po prostu nie przegra na cegle.

Pouille - Kukushkin @1.65 ⛔ 1xbet

Francuz jest rewelacją ostatnich kilku turnieji, wielokrotnie na niego stawiałem i czy to live czy przed meczem jak byl underdogiem, to zawsze się sprawdzał i można było łapać grube kursy. Oglądałem jego mecz z Goffinem i po prostu poezja. Kukushkin ostatnio nie zachwyca, Pouille trochę wypoczął i myślę, że spokojnie przejdzie tu kwalifikacje. Rzadko się myli, popełnia mało błędów i jest bardzo waleczn, Kukushkin generalnie nie wygrał nawet z żadnym zawodnikiem ze średniej półki. W kwalach stracił seta z Gaio, jutro Pouille jeżeli wejdzie od początku w mecz tak jak z Arnaboldim to powinien znieść Kazacha z kortu i zameldować się w głównej drabince. Kursy tego rzędu na młodego i rewelację ostatniego czasu to promocja.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Gabashvili vs Troicki
Gabash +1.5 |1,59| Unibet⛔
Na dziś mam dwa solidne typy z Rzymu i jak najbardziej je polecam. Najpierw coś o spotkaniu Gaby z Troickim. Pisałem już wielokrotnie, że uwielbiam grać przeciw Serbowi, który jest przykładem typowego &quot;przebijaka&quot; i jego miejsce w rankingu ATP to jakieś nieporozumienie. Liczyłem właśnie, że znów wyraźnym faworytem będzie Wiktor i tak się stało, więc Gabashvili +1.5 seta jest świetnym rozwiązaniem na to spotkanie, oczywiście nie zdziwię się jeśli Rosjanin wygra. Razem na cegle grali ze sobą raz w 2009 roku, więc nie ma co się sugerować jakąś &quot;historią&quot;. Był mecz nie dawno w Sydney gdzie Troicki wygrał 2:1. Wiktor w tym sezonie na cegle rozegrał tylko 4 spotkania z pośród których wygrał jedno z totalnym pionkiem Fucsovics i nawet stracił seta. W Monte Carlo od razu poleciał z Simonem, w Barcelonie z Fogninim a w Madrycie z Kuznetsovem. Gaba również słabe wyniki, ale z jego spotkań można wynieść dużo dobrego. Rozegrał 6 spotkań na cegle w tym sezonie i wygrał jedno z Almagro po dobrym spotkaniu w jego wykonaniu. Bardzo dobre spotkanie w Monte Carlo przeciwko Vesleyowi, gdzie wygrał pierwszego seta i w drugim serwował po mecz przy stanie 4:5 i dał się połamać co skończyło się 5:7 w plecy i w decydującym również 5:7. Obaj panowie nie grzeszą formą, ale Gaba dziś na pewno powalczy bo Troicki po za serwisem, który też nie zawsze działa nie ma nic w czym odskakuje od Rosjanina, który dziś bierze seta.

Volandri vs Stepanek
Stepanek 2:0 |2,00| Unibet⛔

Pogrzało ich z kursem na Czecha. Oczekiwałem kursu max 1,30 lecz nie ma co narzekać tylko trzeba grać. Czech jest w dobrej formie i to nie podlega dyskusji, chodź myślę że gdyby był nawet w gorszej dyspozycji to spokojnie pokonał by Włocha, który nie oszukujmy się jest o klasę słabszym zawodnikiem. Czech dobry występ w Barcelonie. W Madrycie pokonał Fritza 2:1, który będzie w przyszłości w topce, Pujola 2:0, Pospisila 2:1 aż w końcu odpadł z Murrayem, któremu urwał seta. Wczoraj w Rzymie pokonał znów Fritza 2:1. Jego przeciwnikiem będzie Włoch, który nie grał w tym sezonie z kimś lepszym od Radka. Szkoda wymieniać bo to na prawdę byli zwodnicy o kilka klas słabsi a on i tak parę razy przegrał. Dla mnie niezrozumiały jest kurs na Czecha i z pełną odpowiedzialnością mówię : Chcecie zarobić? GRAJCIE!
 
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Pouille - Kukushkin @1.65

Francuz jest rewelacją ostatnich kilku turnieji, wielokrotnie na niego stawiałem i czy to live czy przed meczem jak byl underdogiem, to zawsze się sprawdzał i można było łapać grube kursy. Oglądałem jego mecz z Goffinem i po prostu poezja. Kukushkin ostatnio nie zachwyca, Pouille trochę wypoczął i myślę, że spokojnie przejdzie tu kwalifikacje. Rzadko się myli, popełnia mało błędów i jest bardzo waleczn, Kukushkin generalnie nie wygrał nawet z żadnym zawodnikiem ze średniej półki. W kwalach stracił seta z Gaio, jutro Pouille jeżeli wejdzie od początku w mecz tak jak z Arnaboldim to powinien znieść Kazacha z kortu i zameldować się w głównej drabince. Kursy tego rzędu na młodego i rewelację ostatniego czasu to promocja.
Nie jestem osobą, która wypomina błędy innym, ale mam pytanie:

Skąd wziąłeś taki piękny kurs na Lucasa Pouille&#39;a? Patrząc na Oddsportal bukmacher Unibet miał najwięcej 1.35, a potem kurs już tylko spadał - z tego wniosek, że kurs masz od innego buka, pytanie tylko jakiego?

A od siebie dorzucę:

Kudla vs Gulbis
Kudla +1.5 gema @1.81
Pinnacle

Nie wierzę tu w wielkie odrodzenie Gulbisa. Zawodnik ten ma nierówno pod sufitem. Od momentu przegranej w półfinale Roland Garros z Djokovicem w 2014 roku Łotysz stopniowo stacza się na dno, można by rzec, że znajduje się w tenisowym rynsztoku. Dlatego, że Gulbis nie wygląda na gościa, któremu zależy na dobrej grze w tenisa. Sportowo chyba już się spełnił, dzięki temu półfinałowy sprzed 2 lat. Finansowo... cóż, pochodzi z bardzo bogatej rodziny... tutaj chyba także doskwiera mu poważny brak motywacji. W tym roku porażki m.in z Yoshihito Nishioką, Alexandrem Sarissianem czy Martonem Fucsovicsem. Najefektowniejsze zwycięstwo? Z Donskoyem w Rotterdamie. Myślę, że to wystarczająco opisuje dołek w jakim znajduje się obecnie Gulbis.

Amerykanin Kudla jest za to w całkiem innym położeniu, na przestrzeni lat uczynił w swojej grze ogromny progres i dość niespodziewanie jak na gracza &quot;zza wielkiej wody&quot; bardzo dobrze radzi sobie także na cegle. W turnieju w Madrycie bardzo zaimponował mi w spotkaniu z Davidem Ferrerem, w którym udało mu się urwać seta. Uważam, że w dzisiejszym pojedynku z Gulbisem bukmacherzy nie doceniają Denisa i nie zdziwię się, jeśli Amerykanin pokona będącego lata świetlne od swojej najlepszej formy Łotysza. Gram jednak handicap gemowy na wypadek minimalnej przegranej Kudli.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Kudla vs Gulbis
Kudla +1.5 gema @1.81 Pinnacle
nie zastanawiają cię spore wzrosty na Kudle? Poszło z bodaj 1.61 na 2.0... chciałem to grać, zwłaszcza po tym co pokazał ostatnio, ale teraz się zastanawiam czy buki czegoś nie wiedzą. Wejdzie jako przegrany do głównej drabinki czy jak? Nie chce mi się wierzyć by tyle osób grało na Gulbisa.
 
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
nie zastanawiają cię spore wzrosty na Kudle? Poszło z bodaj 1.61 na 2.0... chciałem to grać, zwłaszcza po tym co pokazał ostatnio, ale teraz się zastanawiam czy buki czegoś nie wiedzą. Wejdzie jako przegrany do głównej drabinki czy jak? Nie chce mi się wierzyć by tyle osób grało na Gulbisa.
Myślę, że dużo osób mogło grać na Gulbisa, bo kursy (Pinnacle) początkowo były wystawione 1.42 na Kudlę do 3.01 na Gulbisa. Dużo osób zauważyło w tym value (i prawidłowo), kursy poleciały, a potem ruszyli też ci co grają po kursach. Ja gram na Kudlę, widzę tu 65-35% na jego korzyść. Jeśli przegram to trudno, nie gram przecież all in, tylko 5% banku.
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Nie jestem osobą, która wypomina błędy innym, ale mam pytanie:

Skąd wziąłeś taki piękny kurs na Lucasa Pouille&#39;a? Patrząc na Oddsportal bukmacher Unibet miał najwięcej 1.35, a potem kurs już tylko spadał - z tego wniosek, że kurs masz od innego buka, pytanie tylko jakiego?
W momencie wystawienia pierwszych kursów był taki kurs, teraz faktycznie u wsyzstkich koło 1.3, ale kolo polnocy taki duzy kurs wystawilo chyba 4 czy 5 bukmacherow, miedzy innymi 1xbet i tym sie sugerowalem, myslac ze na unibecie bedzie podobny.

Zeby nie zaśmiacać od siebie polecam jeszcze :

Sock - Pella @2.43 Unibet
Pella +1.5 seta @1.53 Unibet

Wyborne kursy choćby na seta. Kilka powodów :
-Pella znakomicie czuje się na cegle,
-W tym roku doszedł do finału w Rio, gdzie przegrał urywając seta Cuevasovi, po drodze wygrywając między innymi z Thiemem i Gimeno-Traverem,
-Bukareszt i ćwierćfinał, bardzo zacięty mecz z Garcia-Lopezem, który bronił tytułu,
-Oglądałem mecz z Kyrgiosem i Pella był bliski ugrania seta, przegrał w tb, drugiego sea 6:4, ale mecz był bardzo wyrównany, Kyrgios grał znakomicie, a Pella minimalnie gorzej, forma jest na pewno,
-Sock na cegle gra zdecydowanie gorzej niz na hardzie, wygral niby ostatnio z Del Potro, ale z tego co gdzieś czytałem Argentyńczykowi odnowiła się kontuzja

Nie będzie to na pewno łatwy mecz, ale po meczu Pelli z Kyrgiosem wchodzę w to.
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Do wspomnianych wcześniej typów :
Sock - Pella @2.43 ⛔
Pella +1.5 seta @1.53[/B]✅

dorzucam reszte tego co gram (wszystko Unibet) :
Alexander Zverev - Grigor Dimitrov [B]@2.02
✅
Zverev +1.5 seta @1.37✅

NextGen star czyli Alexander Zverev grający w ostanim czasie bardzo dobrze kontra Dimitrov, który ostatnio nie zachwyca. H2H 1:1, w obu spotkaniach padły 3 sety. Niemiec gra bez najmniejszego respektu dla kogokolwiek, jest pewny siebie i jak serwis siedzi to tym bardziej. Dimitrov w ostatnim czasie haniebny występ finałowy ze Schwarzmanem i porażka z Carreno-Bustą w 2 setach w Madrycie. Często gubi sety i nie jest zbyt pewny w swojej grze, często popełnia sporo błędów. Mecz zapewne będzie dość mocno overowy, nie wykluczony jakiś tb, ale przy takich kursach i dyspozycji Dimitrova set dla Niemca pewny, jak nie cały mecz.

Andreas Seppi - Vasek Pospisil @1.41✅

Niezwykle doświadczony reprezentant gospodarzy przeciwko Kanadyjczykowi, który niespecjalnie uwielbia wolne nawierzchnie. Rekord 38/45, w tym roku 0/3 w zeszłym 0/3, 2 lata temu 0/4. Seppi w ostatnim czasie nie grał za dużo, ale gra u siebie i zna te korty jak własną kieszeń i na pewno jest przygotowany do turnieju. Poniesie go publika. Z resztą z tego co pamiętam to Seppi w przeciwieństwie do np. Fogniniego u siebie gra zdecydowanie lepiej. W przypadku gdyby w 1 rundzie dostał kogoś lepszego i bardziej ogranego na pewno zastanowiłbym się nad tym typem. Aczkolwiek Pospisil od początku roku nie może złapać dobrej dyspozycji, do tego cegła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Dolgopolov-Thiem 2 @1.42 @1.42
Mysle, ze Thiem nie odpadnie drugi raz z rzedu w 1-zym meczu. W tym turnieju w Rzymie po prostu bedzie sie starac zagrac lepiej. Rok temu dobry wystep. Korty sa wolniejsze i dla Thiema moze to i lepiej. Dolgopolov wiadomo, ze gra bardzo atakujacy tenis, obarczony sporym ryzykiem. Sadze, ze na na koncu wygra jednak mlody Austriak.
Karlovic-Gulbis 2 @1.6 oddring
A ja tutaj postawie na Gulbisa. Niby jako taka, ale dwa mecze kwalifikacyjne wygrane w dobrym stylu. Przede wsyztskim jednak Gulbis gral w tym turnieju w przeszlosci genialne mecze kiedy pokonywal m.in. Federera lub byl bardzo blisko ogrania Nadala. Lubi Gulbis cegle, czasem wystrzeli z formy. Jest to bez watpienia moim zdaniem najbardziej zmarnowany zaowdnik jezeli chodzi o mozliwosci. Niemniej jednak pamietajmy, ze Gulbis byl tez polfinalista French Open i ta cegla to chyba najbardziej mu pasuje. Cudow w tym seoznie nie bylo, ale jezlei nie chce Lotysz spisac kolejnego sezonu na straty na cegle to French Open za dwa tygodnie, a jeden z jego ulubioych turniejow jest wlasnie teraz, wiec sprobuje zaufac Gulbisowi.
https://www.youtube.com/watch?v=f7k8s9D97z0
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Coric + Sousa 2:0 ako 1,9 Unibet
Taki dubelek na jutro będzie strzałem w dziesiątkę. Młodziutki Chorwat podejmuję Kazacha, który dziś niespodziewanie wygrał z Pouille, ale jutro jego przygoda w Rzymie się zakończy bo Coric pewnie go pokona i innej opcji nie widzę. Chorwat jeszcze młody nie doświadczony, ale zdecydowanie należy do grupy zawodników &quot;przyszłościowych&quot; razem ze Zverevem, Fritzem itd. Ma dobry serwis, który jutro będzie jego atutem, tylko czasem w jego grze jest właśnie to bez sensowne &quot;byle przebić&quot; i nie szuka szybkiego zakończenia akcji. Dobry mecz rozegrał z Almagro czyli małym &quot;królem&quot; mączki, wygrywając 2:0 do 2 w obu setach. Jutro nie ma prawa przegrać z Kukułką.
Drugim spotkaniem do zabójczego ako jest mecz Sousy z Sonego czyli zawodnikiem o klasę słabszym, chodź o klasę to mało powiedziane. Młody Włoch grywa sobie na poziomie Itfów i Challengerów z zawodnikami ze swojej półki i chyba nikt jutro nie wieży w to że stary &quot;wyga&quot; Sousa nie wygra tego meczu pewnie w dwóch setach. Ostatnio przyzwoity występ w Madrycie gdzie pokonał Pujola, Socka czy urwał seta Nadalowi. Pewne zwycięstwo 2:0 - inaczej nie będzie.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Ogólnie rzecz biorąc Coric to nie jest ofensywny zawodnik i raczej jego największym atutem nie jest serwis. Borna to gracz stawiający raczej na defensywny styl gry, i bd się tu wdawał w długie wymiany.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Kontinen/Peers spotkają się jutro ze składakiem Kohlschreiber/Troicki. Faworyt jeden para fińsko-australijska. Jak pisałem niemiec z serbem rozegrali wspólnie jedno spotkanie w Monte Carlo przegrywając z kolejnym składakiem Nadalem/Verdasco dość gładko 4-6, 2-6. Ich przeciwnicy niezły sezon, także na mączce. Wygrali w Monachium, niezły turniej w Monte Carlo gdzie przegrali ze specjalistami na tej nawierzchni Cabalem i Faradem i ostatnio w Madrycie ulegli w 1/4 finału Bopannie i Mergei. Ogrywali już różne składaki np. Dolgopolova z Tomicem czy braci Zverevow, jutro wygrają p oraz kolejny, typ do dubla w sam raz.

Kontinen/Peers- Kohlschreiber/Troicki 1 @ 1,40 Bet365⛔⛔⛔
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Chyba mi nie powiesz, że jak na swój wiek dysponuje słabym serwisem, proszę cię...
a co ma wiek do serwisu tutaj? ???? Nigdzie nie pisałeś, że jak na swój wiek to ma dobry serwis. On serwisem nie błyszczy absolutnie i na takiej wolnej nawierzchni jak w Rzymie to wyjdzie. Oczywiście może pokonać Kukułę, ale nie zrobi tego serwisem, tylko będzie swoje rzeźbił w tej wolnej cegle. To uboższa wersja Djoka i sam często mówi, że to jego wzór. Jemu pasuje defensywny styl gry, lubi to i taki ma styl. Serwisem jutro nic nie zrobi, choć rywal to żaden mistrz defensywy.
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
W kursie na Thiema nie ma zadnego value, a nawet bym rzekl, ze jest zanizony, ja tam bylbym ostrozny... Natomiast Gulbisa &gt;@1,50 sie oplaca jeszcze lapac, bo widac, ze akurat mu sie chce w tym tygodniu, a Ivo na cegle to nie jest rywal z tych nie do przejscia. Ernest go umiejetnosciami bije na glowe, i spodziewam sie, ze to udowodni.

Seppiego tez mozna dorzucic do jakiegos ako, Pospisil dla mnie ten sezon ma bardzo slaby, poza tym jak juz kolega wyzej zauwazyl maczka to nie jego zywiol. Przyzwoicie za to wyglada kurs na Nestora i Stepanka, no okej, nie mozna powiedziec, ze Jankesi to jakies no name&#39;y gry deblowej, ale na szybsze nawierzchnie, tutaj straci ich gra na wartosci. Jedyne co zastanawia, to mecz Radka w kwalach z Volandrim. Pierwszy set na mega luzie, a w drugim tylko dwa punkty na returnie, i w trzecim zlamany 3 razy... Mozna sie tylko domyslac, czy jakas kontuzja, czy tankowanie, bo akurat raptem w 7-8 dni tych meczow zagral sporo. W kazdym razie taki kurs jaki jest teraz, czyli &gt;@1,65 (pinnacle, 1x2) trzeba koniecznie sprobowac.

Nestor/Stepanek ⛔ @1,62 pinnacle
Gulbis ✅@1,53 bet365
Seppi ✅ nie zagrane finalnie, nie zdazylem
To typy warte polecenia wg mnie ;)

Rano zagram, dopisze kursy
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom