>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour -Rio De Janeiro, Marseille, Delray Beach - 15.02 - 21.02.2016

Status
Zamknięty.
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Na dzisiaj wybrałem dubla który na moje oko wydaje się być tym, który siada! Niestety typy się powtarzają z wyżej polecanych, no ale to tylko utwierdza w tym, że wiemy na co gramy ;)!
Nicolas Mahut - Vincent Millot 1 1.35 Expekt ⛔ frajersko, ale &quot;honorowo&quot;. Jak Cie coś boli gamoniu to się nie słania po korcie tylko się poddaje mecz a nie 3 seta gra się jak byście zamienili się rankingami
Juz za chwile mecz, w którym zmierzą się dwaj Francuzi, z których dla mnie zdecydowanym faworytem jest starszy z nich - Nicolas. Po świetnym ostatnim turnieju w Rotterdamie można stwierdzić, że Mahut trzyma forme a forma Mahuta! Myślę, że mało kto z nas spodziewał się, że dojdzie do półfinału i zagra tam tak zacięty pojedynek, który w zasadzie mógł przecież wygrać, no ale Klizan.. ;) Millot ociera się o 200 rankingu (obecnie 196) i co dobrego o nim można powiedzieć? W zasadzie nie zbyt wiele, ma juz 30 lat osiągnięć specjalnych brak, ostatnie występy w singlach kończyły się qw, także w mojej opinii ten mecz ma jednego faworyta. Obaj grają u siebie, może to zmotywuje Millota, no ale Mahut w domu się nie &quot;sprzeda&quot; ;) a jednak sprzedał. ⛔
Butorac E / Lipsky S - Chardy J / Paes L 1 1.55 Expekt
⛔
Pierwsza para, która wg mnie wygra ten mecz formą za specjalnie nie zachwyca jak narazie. W AO trafili na &quot;grającą&quot; parę pt&quot; Inglot &amp; Lindstedt no i po zaciętym meczu niestety odpadli w 1/32, no a potem mały wypadek przy pracy - porażka w Memhpis z Marachem&amp; Martinem. Niby dlaczego grać w ich stronę skoro wyniki nie za specjalnie o tym świadczą? Dlatego, że jest to para, która gra ze sobą profesjonalnie i nie liczyłbym na cuda w postaci Chardyiego który ma tylko forehand i serwis i Paesa, który jak kolega wczesniej wspomniał &quot;roztył się&quot; i fakt faktem ogrania odmówić mu nie można, no ale przeciwko parze &quot;grającej&quot; myślę, że eksperyment w postaci &quot;Lays&#39;a&quot; i Francuza po prostu nie wypali . Kurs 1.55 jest przyjemny, dlatego pobieram go i czekam na mecz!Lipsky wstydź się! 3 gemy po dwa podwójne błędy?! To nawet &quot;Lay&#39;s&quot; serwował lepiej.. oddać po breaku w secie 1 i 2 przez fatalny serwis jednego z panów- tego nie przewidziałem DUŻY MINUS DLA MNIE
AKO : 2.02
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Nie będzie tak fachowo jak u niektórych ale postaram się coś wnieść do tematu z moich obserwacji.
Giraldo - Pella
typ: over 22.5 @ 1.84 Unibet ⛔
Nie zgodzę się z tym, że Santiago czeka łatwy mecz. Guido na AO niesamowicie powalczył z Lopezem któremu wróżono łatwy pojedynek. Nie oddał za darmo meczu Estrelli, zwycięzcy turnieju w Quito, powalczył z Mayerem w Buenos Aires wygrywając z nim łatwego seta a teraz zwyciężył już z Isnerem który to może nie czuje się najlepiej na tej nawierzchni ale nie znaczy to że nie potrafi na niej grać. Zaciętość tego spotkania pokazuje, że poradził sobie z presją. Bronił ataki ze strony Amerykanina a na końcu wykorzystał swoją szansę. Zacięty mecz, może 3 sety - tak to widzę. Może Giraldo i zwycięży ale ruchy kursów oraz to że od początku chodzi mi po głowie over sprawia, że gram właśnie ten typ.
Thiem - Schwartzman
typ: over 21.5 @ 1.84 Unibet ✅
Wygrana Thiema w Buenos Aires może sugerować jego zwycięstwo w tym meczu. Również tak sądzę, ale tempo jakie narzucił w ostatnim czasie może odbić się na grze. Tylko jedno spotkanie w Argentynie, na pięć rozegranych, zwyciężył do zera. Wszystkie pozostałe to 3-setówki. Podobny scenariusz widzę i dziś. Szybka wygrana Schwartzmana z Souzą, walka z Lorenzim na przestrzeni 3 setów w BA, wygrana z Dolgopolovem świadczy moim zdaniem o tym, że i dziś zobaczymy ciekawy pojedynek z utalentowanym Dominiciem.
Mannarino - Ito
typ: -3.5 @ 1.77 Unibet ⛔
Rok temu półfinał Francuza na tym turnieju przegrany z Karloviciem, ubiegłorocznym zwycięzcą. Na ten moment wydaje się być w zdecydowanie lepszej dyspozycji niż Japończyk który nie pokonał nikogo, kto mógłby zaburzyć moją wizję tego typu. Moim zdaniem będziemy świadkami dobrej gry Mannarino, który powinien szybko dostać się do następnej rundy.
Cilic - Haase
typ: +4.5 @ 2.00 Unibet ✅
Idę w podobnym kierunku co @SHAKAL z tymże nie wykluczam zwycięstwa Chorwata w dwóch setach jednak nie aż tak zdecydowanie jak pokazują to kursy. Forma Cilica nie jest adekwatna do tego co sugerują nam buki. Haase szybko poradził sobie Sousą i tym samym pokazuje, że tanio skóry nie sprzeda. Na to po prostu liczę i tyle. Resztę opisał wspomniany wcześniej kolega z forum także odsyłam do jego analizy (mam nadzieję że się nie obrazi ;) )
Wawrinka - Stakhovsky
typ: over 21.5 @ 1.83 Unibet ✅
O tym meczu też już pisano. Nic dodać, nic ująć, Kilka postów wyżej można poznać i moją wizję na to spotkanie. Nie będzie to moim zdaniem łatwa przeprawa Szwajcara.
Fognini - Gimeno-Traver ⛔
typ: 1 @ 1.21 Unibet
Finalista z ubiegłego roku. Przeciwnik nie powinien przeszkodzić mu w brnięciu po turniejowej drabince.
Dzumhur - Dimitrov
typ: 2 @ 1.11 Unibet ✅
Zdecydowany faworyt tego spotkania. Nie powinien mieć problemów z pokonaniem swojego przeciwnika. Za wiele atutów ma po swojej stronie Dimitrov żeby przegrać mecz.
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Kowalczyk/Siljestrom @1,5 Bet365
7:5 6:1 ✅✅✅


Typowa para challengerowa, dobry serwis, większość akcji kończą po dobrym pierwszym podaniu, na returnie wirtuozami na pewno nie są. Po drugiej stronie siatki Guez, który będzie zmęczony po singlowym meczu i Paire, którego obecność w deblu wzięła się tylko z potrzeby zapełnienia drabinki. Kowalczyk z kolegą powinni dać radę, solidna para, typ jest głównie przeciwko ich rywalom, którzy zdrowia ryzykować na pewno nie będą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 53

papulek65

Użytkownik
J.P Smith - H.M Del Potro 0:2, 1,75 BAH
Albo rybka, albo akwarium ... Jak napisał RW# tak czy inaczej Huan Denisa Kudlę wciągnął nosem - szybciutko w dwóch setach.Jutro, trochę trudniej Smith 135 pozycja w rankingu a Huan ponad 1000 - kelner, dla kogoś ktoś, jak się nie zna i nie śledzi . Niestety nikt nie wie, jak będzie z nadgarstkiem... Śmiem twierdzić, że gdyby nie kontuzja, ktoś to już pisał, Djoković nie miałby tyle punktów. No nic, fajny kurs do dubla. Welki Huan da radę !!! Pozdrawiam
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Gabashvili-Kyrgios 1 @3.85
Gabashvili +4,5 gema @1.7

Ostatnio mnie tak naszlo, zeby sobie codziennie strzelic jednego underdoga zabawowo po bardzo wysokim kursie i tak sprobuje wytypowac. Nie widzialem mecza Gabashvielgo z Simonem, ale Gillou nie poszlo w Montpellier i Rotterdamie, a w Marsylii zwykl grywac bardzo dobrze, wiec moze to Gabashvili tez gra dobrze i zakladam ze Simon sie staral. W koncu Gabashvili pocztek roku w Australii niezly i polfinal w Sydney. Teraz w Rotterdamie przegral z Mahutem po wyrownanym meczu. Kyrgios ni stad nie z owad sobie tu przyjechal, postrzela troche i moze sie znudzi. Musze jeszcze zerkanc czy Kyrgios czasem nie planuje wojazy na Acapulco, wiec doprecyzuje jakby co. Ale mecz za chwile wiec taki szalenczy typ na dzis to bedzie w Gabashvilego.

P.S. Nie, Kyrgiosa w Acapulco nie bedzie.

Ja bym w tym miejscu również dodał, że jutro Gabashvili w parze z Kyrgiosem grają debla przeciwko Draganja/Knowle. Także mecz singlowy pomiędzy tymi panami to dla mnie no bet.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Sam Querrey - Krajicek Austin
Typ: -3gems Querrey ✅
Kurs: 1,73 (SportingBet)
Stawka: 4/10j

Turniej w amerykańskim Delray Beach. Krajicek dzięki kontuzji Andersona gra dalej w turnieju. Querrey po słabym zeszłym sezonie próbuje wrócić na dobre miejsce w rankingu. W zeszłym tygodniu zrobił pierwszy krok, dochodząc do półfinału w Memphis, gdzie przegrał z Kei&#39;em Nishikori&#39;m. Urwał Japończykowi seta, co napawa optymizmem przed kolejnymi turniejami. Gdzie te punkty zdobywać, jak nie na swojej ulubionej nawierzchni, u siebie w kraju ?
Krajicek to zawodnik leworęczny, a z takimi graczami Sam Querrey ma świetny bilans 51-25.
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Cervantes H.-Dolgopolov 2 @1.28
Ten typ oczywiscie do kombinacji jest. Dolgopolov nie po to ogrywal Bellucciego, zeby przegrac teraz z na pewno mniej renomowanym Hiszpanem. Dolgopolov mial cala publicznosc przeciwko sobie wczoraj w meczu z Belluccim, a wygral. Wystarczylo, ze Ukrainiec podszedl sprawdzic slad do linii po jakims zagraniu Bellucciego, a juz gwizdali na niego, buczeli, a on po prostu wygral. Ukrainiec w dobre formie. W tym sezonie wybral turnieje na cegle w Ameryce Poludniowej, wiec tu w Rio trzeba grac. Dodam, ze Dolgopolov byl finalista w Rio dwa sezony temu. Mysle, ze bedzie chciec mierzyc sily z Nadalem w nastepnej rundzie. Z calym szacunkiem dla Cervantesa, ale regularnosc moim zdaniem tutaj nie wystarczy.
Nadal do tego i wyjsciowo ok.1.4 jest na start do kombinacji.
Brawo dla Shakala za seta dla Haase z Cilicem... Johnson, Anderson, Karlovic... Delray Beach to ogolnie nie jest miejsce do grania w tenisa dla jakiejs 3/4 zawodnikow w czolowki. Nasuwa sie mysl pt. &quot;trening trzeba odbyc&quot;. Jednak te przyszlotygodniowe duze turnieje w Acapulcoi Dubaju robia swoje.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Kuznetsov + Kyrgios @1,89 1xbet ::: 0,5/3j✅

Tak pisałem o meczu Kyrgiosa z Gabą ostatnio:
&quot;Kyrgios wczoraj zagrał dobrze z Pospisilem. Może nie zaserwował zbyt dużej liczby asów, ale miał całą masę serwisów wygrywających. Vasek mimo wbicia 12 asów w sumie 2 razy się połamał i koniec końców to Nicka oglądamy w kolejnej rundzie. Kangur nie popełniał wczoraj zbyt wielu błędów, zagrał trochę winnerów, nieźle wyglądał w wymianach. Gabashvili sprawił małą niespodziankę eliminując Simona, ale ten gość po Australian Open spuścił z tonu. Gaba to gracz bardzo silny, bijący mocno piłki, ale popełniający też dość sporo błędów. Jeśli trafia, ciężko jest z nim wygrać. Jednak górą powinien być Nick.&quot;

Kuznetsov z kolei zagra z Quentinem Halysem, który jest w tej fazie turnieju głównie dlatego, że Gael Monfils zrezygnował z udziału w nim. W peirwszej rundzie dostał challengerowca Davida Gueza i po trzech setach ostatecznie go pokonał. Ja jednak idę w stronę Rosjanina. W pierwszej rundzie bez większych kłopotów wygrał z Pouille, wcześniej w Rotterdamie urwał seta Troickiemu. A na Australian Open doszedł do 4 rundy, czym wielu zadziwił. Halys coraz częściej próbuje swoich sił w turniejach rangi ATP, ale póki co słabo mu to wychodzi. Nawet w challengerach ostatnio miał słabe wyniki. Andrey powinien tu wygrać. W kolejnej rundzie czeka Cilić, który aktualnie znajduje się w słabej formie i Kuznetsov moim zdaniem miałby szanse go ograć. Stawką tego meczu jest ćwierćfinał - moim zdaniem warto powalczyć, tym bardziej, że rywal słaby.

Querrey + Del Potro @1,78 1xbet ::: 1/3j✅

Dopóki Sam nie złapał swojego rytmu z De Bakkerem wyglądał słabo. Ale potem już grał naprawdę nieźle. Z kolei Krajicek wygrał głównie przez kontuzję Andersona. Zresztą mecz był na kiepskim poziomie - mnóstwo błędów, o wiele więcej punktów po niewymuszonych błędach niż po winnerach. Dodatkowo łamali się raz za razem. U Krajicka pierwszy serwis na poziomie ledwie 50% - z Andersonem z kontuzją, który niedługo po rozpoczęciu meczu wzywał fizjoterapeutę do swojego prawego barku. Sam jak już mówiłem powoli się rozkręcał, ale kiedy już złapał rytm to grał dobrze. Miał po prostu słabszy dzień - w poprzednim turnieju pokazał się z bardzo dobrej strony i liczę, że pokaże taką dyspozycję po raz kolejny.

Del Potro zaliczył udany powrót w meczu z Kudlą - wyglądał dobrze, serwis na niezłym poziomie, w wymianach też górował. Jego rywal to John-Patrick Smith. Ograł w pierwszej rundzie Ivo Karlovicia, ale &quot;Doktor Ivo&quot; od początku roku nie jest sobą - jeszcze nie wygrał meczu w tym roku. Zresztą w meczu ze Smithem popełnił aż 11 DF-ów - co mu się praktycznie nie zdarza. Ogółem Smith to poziom challenger, na którym w tym roku i tak prezentował się słabo, bo najwyżej był w drugiej rundzie. JMDP powinien to wygrać.

Nadal R. - Almagro N. +1,5 seta 2 @2,59 Pinnacle ::: 0,25/3j⛔

Myślę, że warto spróbować. Rafa jak na niego w słabej formie - ostatnio przegrał nawet z Thiemem. Po prostu wyglądał w tamtym meczu słabo. Almagro z kolei w porównaniu do ostatnich miesięcy zaliczył spory skok formy. Na seta go stać.

Venus M./Pavic M. + Mirnyi M./Huey T. @2,07 1xbet ::: 0,75/3j✅

Pavicie znowu grają z Kowalczykiem i Siljestromem, więc przytoczę, co pisałem ostatnio.
&quot;Pavicie jak już pisałem dobra forma, wygrana w Auckland, gdzie grali bardzo dobrze. W pierwszym meczu pokonali Browna i Junaida w dwóch setach, łamiąc ich w sumie 4 razy i serwując 7 asów. Dobrze wyglądali na returnie, przełamali się tylko raz, bo bardzo często ustawiali sobie wymianę serwisem. Ich rywale po zaciętym spotkaniu pokonali Brunstroma i Roelofse. Co ciekawe - w całym meczu nie doszło do ani jednego przełamania. Polsko-szwedzka para dobrze wyglądała na serwisie, 8 asów i 80% trafionego pierwszego serwisu. To bardzo dobre liczby, a wiadomo jak ważne jest trafianie pierwszym serwisem w deblu. Jednak na returnie wyglądali słabo. Generalnie z całym szacunkiem dla obu, ale Pavicie stoją klasę wyżej od nich. I nie powinni tego przegrać.&quot;

Mirny i Huey w pierwszej rundzie ograli Frytkę i Gonzalezem, zwycięzców ubiegłego turnieju, w dwóch setach. Bardzo dobrze wyglądali przy swoim podaniu, nawet nieźle odbierali serwis rywali. Tomic i Guccione mieli grać z Querreym i Johnsonem, ale zamiast tego zagrali z parą Groen/Virgili, z którą i tak stracili seta. Co jest w tym zabawnego? Groen, to gość, który ma już 48 lat. Generalnie o żadnym z nich wcześniej nie słyszałem. Kompletni amatorzy dla mnie. Poza tym Tomic odpadł już z singla, więc wątpię, żeby miał zamiar grać z Guccione dalej w tym turnieju. Liczę mocno na Mirny&#39;ego i Hueya.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 89

user18

Użytkownik
Kuznetsov z kolei zagra z Quentinem Halysem, który jest w tej fazie turnieju głównie dlatego, że Gael Monfils zrezygnował z udziału w nim. W peirwszej rundzie dostał challengerowca Davida Gueza i po trzech setach ostatecznie go pokonał. Ja jednak idę w stronę Rosjanina. W pierwszej rundzie bez większych kłopotów wygrał z Pouille, wcześniej w Rotterdamie urwał seta Troickiemu. A na Australian Open doszedł do 4 rundy, czym wielu zadziwił. Halys coraz częściej próbuje swoich sił w turniejach rangi ATP, ale póki co słabo mu to wychodzi. Nawet w challengerach ostatnio miał słabe wyniki. Andrey powinien tu wygrać. W kolejnej rundzie czeka Cilić, który aktualnie znajduje się w słabej formie i Kuznetsov moim zdaniem miałby szanse go ograć. Stawką tego meczu jest ćwierćfinał - moim zdaniem warto powalczyć, tym bardziej, że rywal słaby.
Czysto sportowo oczywiście Rusek bije Francuza na łeb i w normalnych okolicznościach powinien szybko się z nim rozprawić.
W razie przejścia do kolejnej rundy na Kuznetsova czeka już Cilić, a dalej prawdopodobnie Wawrinka.. Szanse na ugranie czegokolwiek niech każdy oceni sam.

Z tego co widzę Kuznetsov widnieje na liście kwali do Dubaju. Kwale zaczynają się w sobotę, więc jeśli Kuznetsov poważnie myśli o udziale w tej imprezie powinien powoli pakować się z Marsylii.
Biorąc pod uwagę te okoliczności kurs 3,25 Halys BET365 wygląda dość interesująco.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Smith - Del Potro
Typ: Del Potro -3,5g ✅
Kurs: 1,68(Pinnacle)
Stawka: 4/10


Juan Martin Del Potro w świetnym stylu powrócił do grania na najwyższym poziomie nie dając żadnych złudzeń Denisowi Kudle. Amerykanin ugrał tam zaledwie 5 gemów, a Del Potro sam powiedział, że nie wiedział czego się może spodziewać. Na koniec wywiadu powiedział, że to było niesamowite i bardzo ważne zwycięstwo, dziękował kibicom za ogromne wsparcie i dał do zrozumienia, że jest w formie mówiąc: &quot;Maybe I can be dangerous again&quot;.

Jego rywalem będzie John Patrick Smith, który do tej pory zupełnie nie zachwycał i jedynie tutaj w Delray ugrał coś ciekawego. Wygrane nad Rublevem, Falla oraz z Karloviciem bez formy, wszystko w 3 setach, więc widać charakter. Tutaj jednak będzie inna liga, inne granie. Del Potro to mimo wszystko wybitny tenisista, a bilans z lewą ręką naprawdę korzystny, bo aż 51-21 w tym 8 porażek z Nadalem, a większość innych dość dawno temu.

Jak dla mnie Argentyńczyk pokaże klasę po raz kolejny, na pewno stać go na wielki tenis, a śmiem twierdzić, że Smith tutaj dużo wyższych warunków nie postawi od Kudly, także spokojnie można grać na Juana Martina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dzisiaj w Delray Beach pachnie mi Smyczkiem...
???? Lorenzi P. - Delbonis F.
???? Monteiro T. - Cuevas P.
Delbonis F. &amp; Cuevas P. ::: 1,75 ::: 2/3 PinnacleSports ✅
H2H 3:2 z lat 2010-2015. Tylko, że te 3 zwycięstwa Włocha były z przed 5-6 lat, Delbonis miał około 19-20 lat, a już wtedy potrafił urwać seta, więc teraz to zrobi tym bardziej, a jestem tego dość mocno przekonany, że zamknie ten mecz z korzyścią dla siebie dość pewnie. Liczę na to, że zmęczenie u Włocha w końcu da znać o sobie. Grał w finale Challengera w Kolumbii, później półfinał w Ekwadorze, następnie zaliczył ćwierćfinał w Buenos Aires i teraz przeszedł 1 rundę tracąc seta z rodakiem Cecchinato. Co prawda Lorenzi ma do wyrównania rachunki z Delbonisem za przegrany finał w Sao Paulo 2014 roku, ale czy teraz da radę? Szczerze mocno w to wątpię. Rok temu grali w Argentynie i padł wynik 6:4 6:2 dla &quot;Fryderyka&quot;. Delbonis z Lorenzim grają na tym turnieju razem w deblu więc znają się prawdopodobnie świetnie.
Monteiro to zawodnik z Brazylii +300 miejsca, wczoraj pokonał Tsongę który ruszał się jak mucha za przeproszeniem w gównie, taka jest prawda i wyleciał przegrywając po kursie w okolicy 10. Cuevas na mączce to silny top, jeżeli wygra znowu Brazylijczyk będę mocno zdziwiony.
Wynik I: 3:6 0:6
Wynik II: (5)6:7 3:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Cuevas handicap i 2-0 to dzisiaj najlepsze bety. Tsonga grał strasznie, ruszał się jak słoń i same auty, aż dziwne jak parę dni a zawodnik prezentuję się*tak słabo.
Bardzo dobry mecz z Mayerem, słaby z Almagro bez walki, a wczoraj kompromitacja.
Gabashvili widzę, że ma nowego trenera? Canasa? Rusek zrobił postęp, ale dalej błędy robi, chyba nie będzie mocy na Kyrgiosa, bo ten tak zabija serwisem, że praktycznie nie ma gry, ale przy dłuższych wymianach powiedziałbym, że Rusek radzi sobie lepiej.
Ciekawie gra Giraldo 4-2 40/15 i 4/6 ????
ee lepiej 0/6 w 2 secie ???? po 3.00 brejki zabijalem i under 8,5 po 2.. dobre i to, ten under widzialem po 4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 138

misi3kk

Użytkownik
Czy któryś z panów oglądał i może powiedzieć co tam się wydarzyło w meczu Giraldo Pella ? Przed zamknieciem livesportsa ostatni wynik jaki widziałem to 4:2 dla Santiago. Patrzę teraz a tu 10 gemów przegrał z rzędu... Leżał na tym korcie czy co tam za cyrki były ?
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Patrzę teraz a tu 10 gemów przegrał z rzędu... Leżał na tym korcie czy co tam za cyrki były ?
lubi sprzedać/oddać, wybierz sobie co wolisz...
tak gwoli przypomnienia:
Giraldo - Schwartzman 6:0 2:6 2:6 przed niespełna rokiem w Stambule...
kto nie zna gościa, niech sobie go zapamięta i nie gra :]
 
M 138

misi3kk

Użytkownik
Znam gościa i wiem co gra, kurs był dobry, dlatego grałem ;) Wałki robi niestety większość zawodników z touru, więc gdyby każdego omijać komu się przydarzył dziwny wynik to by nie było co grać z tenisa ;/
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Zverev vs Berdych 1 @ 5.0 bet365
Berdych od Ao nic nie grał. Jego forma to jedna wielka niewiadoma, ale to w sumie nie jest istotne dlaczego tak gram. Tomas często zalicza dziwne wtopy w pierwszych rundach. Zverev może wytrzymać początek pojedynku i Tomas się zagotuje z młodym. Nie ma sensu tu więcej pisać bo to oczywiste, że umiejętności wszelkiego rodzaju po stronie Berdycha. Od typ na czuja.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jaki bukmacher oferuje na live bądź teraz w trakcie meczów opcję na zwycięstwo w turnieju?
Tak myślę o Dolgopolovie. Może pocisnąć Nadala o ile ten wygra z Almagro, a z Ferrerem już wygrał. Cuevas tylko martwi w drabince ;).
Chciałbym zobaczyć jaki kurs jest.
myślisz ze jest szansa by Nadal umoczył z Almagro?
W obecnej formie Nadala wszystko jest możliwe. Bardzo słaby występ zaliczył w Buenos Aires, a w Rio z Carreno-Bustą w 2 secie łamali się jak zapałki. Wystarczy, że ktoś będzie lepszy po drugiej stronie siatki patrz np. Thiem i Nadala nie ma. Wiadomo, że to walczak i nie odpuści, ale on gra po prostu słabo jak na niego, z Dolgopolovem już raz się spotkali tu w Rio w samym finale 2 lata temu i tam Ukrainiec grał dobry mecz, teraz ma duuużo większe szanse na zwycięstwo o ile dojdzie do takiego meczu, najpierw Almagro i tu się zatrzymajmy z dalszymi analizami. Hiszpan w mojej opinii nie wygra French Open na 95% w tym roku, jak coś grajcie już teraz taki zakład na Betfair. W ogóle to po turnieju w Buenos Aires mocno kursy wzrosły na zwycięstwo Hiszpana na drugim szlemie w tym roku.
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Nadal - Almagro @4.33 - Pierwszy set wygra Almagro ⛔ 5 break pointów niewykorzystanych, Nadal wcale nic imponującego nie zagrał tylko przeceniłem Almagro bet365

W Rio dziś gorąco. Almagro ostatnio wykręcił finał w Argentynie. W drodze do tego finału dokonał przełomowego wyczynu w swojej karierze tenisisty a mianowicie pokonał pierwszy raz Davida Ferrera. Hiszpan gra całkiem przyzwoicie i z pewnością ma szanse ugrać otwierającego seta z niemrawym Nadalem. Jak już coś ma przegrać Rafa to własnie wydaje mi się, że pierwszego seta. On ostatnio dłużej wchodzi w mecze a o przełamanie go wcale nie trudno. Co prawda Almagro to typ tenisisty operujący jednoręczynym backhedem co wyjątkowo pasuje Nadalowi, ale Thiem również gra w tym stylu a z Rafą wygrał.
Sądze, że Nicolas nie spali się w szatni i tego pierwszego seta da rade ugrać. Dzisiaj już 2 underdogi urwały pierwszego seta faworytom spotkań ( Ramos, Cervantes). Próbuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom