>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

ATP Tour - RG 2010 23.05.-06.06.

Status
Zamknięty.
11th 14

11th

Użytkownik
Montanes - Soderling typ 1 kurs 5.37
Ale ta wygrana Hiszpana była w 2007 roku i zdaje się po kreczu w drugim secie... Nie wydaję mi się, żeby przypominanie tego spotkania miało sens. W tenisie decyduje forma i psychika. Montanes nigdy nie był dla mnie zawodnikiem silnym psychicznie. Przydarzają mu się niewytłumaczalne porażki z wiele słabszymi rywalami. Nie gram na niego tak samo jak i na Verdasco, bo często zawodzą. Soda to solidny grajek, wyrobił formę na RG, w wymianach jest niesamowity. Dodatkowo w zeszłym roku wygrał z Montanesem 3:1 na USO. W tym roku mączka na RG nie jest tak wolna jak zwykle, a to tym bardziej predysponuje do zwycięstwa Szweda. Serwis jest tutaj bardzo ważny, a ten lepszy ma Soda. No po porostu nie widzę starzejącego się już Montanesa zwyciężającego Sodę w gazie...

Ja w tym meczu będę grał na Soderlinga za grubą kasę.
✅ Soda! [3:1]
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Fish 3,13 1/10
Fish (+1,5 seta) 2,0 2/10



Korci mnie Fish w obu wersjach, wygrana i szczegolnie plus 1,5 seta bo troche sie obawiam ostatniej ewentualnej partii. Mardy nigdy nie grał dobrze na tej nawierzchni ale coś tam potrafi, gorzej, ze dziś pada i korty beda jednak wolniejsze. Teoretycznie mecz o 13 ale wiadomo, że zagrają pozniej. Ljubo troche narzeka na zdrowie, 1 runda Fisha udana, chyba warto zaryzykować. Szlemy zazwyczaj nie były udane dla Chorwata, jesli faktycznie jest jakis uraz to moze miec problemy z Fishem. Nie wiem niestety jaka jest obecnie forma Ryby dlatego stawkuje minimalnie. Raczej szykuje sie zaciety mecz ale cos czuje, ze Fish powalczy. Dla Chorwata wolniejsze korty tez nie beda jakims atutem wiec to sie w miare wyrownuje chociaz mam pewne obawy, ze przy tej pogodzie moze miec problemy MF. Na pewno glownym problemem Amerykanina bedzie gra z glebi kortu, sporo robi bledow a nie wiadomo czy bedzie jak atakowac, trzymanie serwisu to podstawa. BH ma dosc bezpieczny o to sie nie boje.
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Mnie też Fish kusił ale trudno powiedzieć po dopiero jednym meczu. Najlepiej jakby Fish przemasował go z tyłu kortu bez dużego ryzyka nawet kosztem seta (dwóch) ale po ciężkiej gonitwie pierwszy zdecydowanie odpadnie Ljubicic.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Starace P. - Ginepri R. ✅ ✅ ✅
Wynik: Starace 1 - 3 Ginepri ;)
Typ: 2 (Ginepri R)
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W drugiej rundzie Rollanda zmierzą się Włoch Potito Starace oraz Amerykanin Robby Ginepri. gran Robbiego od jakiegos czasu już mi się podoba, ładne starcie z Almagro, tutaj pokonany w pierwszej rundzie Querrey, zresztą w tym meczu również stawialem na Robbiego, jego małym mankamentem jest nieregularność, ale potrafi zagrać świetny crossowy bh, do ktorego Sammy nawet nie ruszał, fh również solidny no i serwis, jest to typowy hardcourt player ale jego gra na mączce zaczyna się podobać. I tutaj nie tyle będą grać statystyki co dyspozycja dnia i turnieju, a u Amerykanina zdaje się rosnąć. h2h 1-0 dla Ginepriego, 2-1 w setach, dzisiejszy mecz powinien być dość zacięty.. myślę że warto pomyśleć nad jakimś handi lub też overem gemowym. Potito natomiast w 1r 3-1 z Marchenko, w meczu który jak dla mnie z jego strony był mocno asekuracyjny i jakoś mnie nie przekonał.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Dodatkowo w zeszłym roku wygrał z Montanesem 3:1 na USO. W tym roku mączka na RG nie jest tak wolna jak zwykle, a to tym bardziej predysponuje do zwycięstwa Szweda. Serwis jest tutaj bardzo ważny, a ten lepszy ma Soda. No po porostu nie widzę starzejącego się już Montanesa zwyciężającego Sodę w gazie...
Ja w tym meczu będę grał na Soderlinga za grubą kasę.
To ja też napiszę ,że nie ma co przypominać wygraną 3:1 w zeszłym rokus na USO tym bardziej ,że to inna nawierzchnia . Co masz na myśli pisząc ,że Soda jest w gazie bo chyba nie jego 3 porażki w ostatnich 5 meczach a w tym blamaż Rochusem ? Twoja decyzja ale granie za grubą kasę kursu 1.15 mija się z celem tym bardziej ,że tej formy nie widać
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Soda coś tam uderza nie przesadzajmy, 2 gemy dentowi dał, chyba samo się nie wygrało. Ja mam do złapania za 1.222 Soderlinga. IMO lepiej zostawić, obejrzeć mecz i zagrać następną rundę.
 
gju 134

gju

Użytkownik
ja bym się bardziej skłaniał jednak ku soderlingowi. RG to nie jest turniej w nicei na tydzien przed wielkim szlemem, ktory nie wszyscy traktują mega poważnie. zresztą idąc podobnym tokiem myślenia to montanes tez odpadł w pierwszej rundzie po dwóch szybkich setach tego turnieju a w madrycie już na wstępie rozbił go gulbis. dodatkowo widziałem pierwszy mecz montanesa w paryżu i rozczarowała mnie jego dyspozycja, a soda idzie jak burza i chyba widać, że chłop się dobrze czuje na paryskiej mączce ????

tak czy tak wydaje mi się że jutro jest pare meczy atrakcyjniejszych do obstawienia.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Wawrinka - Fognini 2 6,54
Kurs przerósł moje oczekiwania. Włoch po bardzo ciężkich dwóch spotkaniach, najpierw z Massu a potem z Monfilsem teraz zmierzy się z chyba najbardziej przereklamowanym przez buki zawodnikiem, Szwajcarem Wawrinką. Stan nigdy w Szlemach nie prezentował się przesadnie dobrze, maksymalnie na przestrzeni 5 lat dochodził do 4 rundy 3 razy. Za Fogninim nie przemawia praktycznie nic poza właśnie wysokim kursem i całkiem ciekawą grą zaprezentowaną w spotkaniu z Monfilsem. Naprawdę kompletnie nie rozumiem, dlaczego buki faworyzują Stana w taki sposób, podczas pisania tej analizy zauważyłem, że kurs na Włocha jeszcze wzrósł aż do 6,97. Wawrinka powinien być 1,25 - 1,30 jak byk.
 
D 3

damian699

Użytkownik
Hewitt, Lleyton - Istomin, Denis
Typ: 2 (+6,5)
Kurs: 1,75 betway
Uważam, że pojedynek mimo faworyzowania Hewitta będzie miał równy przebieg, nie widzę argumentów, którymi Hewitt jest wiele nad Istominem, który ostnimi czasy widocznie zwyżkuje formę. Uważam, że mecz będzie miał zdecydowanie wyrównany przebieg, myślę, że handicap w tym meczu jest zawyżony, polecam.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wawrinka - Fognini 2 6,54
Kurs przerósł moje oczekiwania. Włoch po bardzo ciężkich dwóch spotkaniach, najpierw z Massu a potem z Monfilsem teraz zmierzy się z chyba najbardziej przereklamowanym przez buki zawodnikiem, Szwajcarem Wawrinką. Stan nigdy w Szlemach nie prezentował się przesadnie dobrze, maksymalnie na przestrzeni 5 lat dochodził do 4 rundy 3 razy. Za Fogninim nie przemawia praktycznie nic poza właśnie wysokim kursem i całkiem ciekawą grą zaprezentowaną w spotkaniu z Monfilsem. Naprawdę kompletnie nie rozumiem, dlaczego buki faworyzują Stana w taki sposób, podczas pisania tej analizy zauważyłem, że kurs na Włocha jeszcze wzrósł aż do 6,97. Wawrinka powinien być 1,25 - 1,30 jak byk.
Bez większych szans powodzenia, Fognini praktycznie wszystko przegrywa, to zwycięstwo z Monfilsem wogóle mnie nie przekonuje, Francuz to dla mnie zwykły Cyrkowiec, słaba głowa, na dodatek kompletnie bez formy, co było widać w meczu z takim pionkiem jak Włoch, ogólnie mecz na niskim poziomie taka przebijanka, nawet nie było mowy o jakiejś kątowej grze....żałuje tylko że to nie Monfils nie przeszedł dalej wtedy miałbym jutro bet dnia na Wawrinkę po na pewno lepszym kursie niż zaproponowały to buki w mecz z F.F.
Pewne 3-0 dla Stama, wątpie żeby Fogninii z taką grą jaką dziś i wczoraj zaprezentował był w stanie chociażby ugrać seta Szwajcarowi, wydaje mi sie to niemożliwe.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Hewitt, Lleyton - Istomin, Denis
Typ: 2 (+6,5)
Kurs: 1,75 betway
Uważam, że pojedynek mimo faworyzowania Hewitta będzie miał równy przebieg, nie widzę argumentów, którymi Hewitt jest wiele nad Istominem, który ostnimi czasy widocznie zwyżkuje formę. Uważam, że mecz będzie miał zdecydowanie wyrównany przebieg, myślę, że handicap w tym meczu jest zawyżony, polecam.
Kolejny raz muszę się nie zgodzić, Leyton w ostatnim meczu z gospodarzem Turnieju Francuzem Chardym popełnił niesamowicie mało błędów, grał praktycznie przez cały mecz bezbłędnie widać że motywacja na większy Turniej jest na maksa, i to na takiego Istomina wystarczy z pewnością.
Istomin z kolei zagrał 1 mecz z zawodnikiem którego grę na clayu nawet nie skomentuje bo naprawdę nie ma sensu, a sam mecz był bardzo słaby z obu stron.

Na jutro Polecam Tsongę można kursy złapać nawet po 1.55 Francuz w jakiejś tam formie jest, jedyny gospodarz reszta cienkich Francuzików ( nie licząć Serry i Mahuta, ale to też raczej jutro już ich tutaj nie powinno być) co prawda Thiemo najbardziej lubi clay i na nim odnosi najlepsze wyniki, to Tsonga tutaj nie ma prawa przegrać.
 
D 3

damian699

Użytkownik
Bez większych szans powodzenia, Fognini praktycznie wszystko przegrywa, to zwycięstwo z Monfilsem wogóle mnie nie przekonuje, Francuz to dla mnie zwykły Cyrkowiec, słaba głowa, na dodatek kompletnie bez formy, co było widać w meczu z takim pionkiem jak Włoch, ogólnie mecz na niskim poziomie taka przebijanka, nawet nie było mowy o jakiejś kątowej grze....żałuje tylko że to nie Monfils nie przeszedł dalej wtedy miałbym jutro bet dnia na Wawrinkę po na pewno lepszym kursie niż zaproponowały to buki w mecz z F.F.
Pewne 3-0 dla Stama, wątpie żeby Fogninii z taką grą jaką dziś i wczoraj zaprezentował był w stanie chociażby ugrać seta Szwajcarowi, wydaje mi sie to niemożliwe.
Tak jak pokazuje to wynik i gra na korcie to obrazowała 2-0 następnie 2-3 praktycznie z niczego, bo Foginni wiele na korcie robić nie musiał by punktować Monfinsa, który pewnie słabo przygotowany jest kondycyjnie do meczy, już w turniejach przed Rolandem Garrosem pokazywał swoje braki do sezonu, Foginni po prostu czekał na błędy Monfisna a ten je popełniał, wiele się zresztą mówiło, że poświęca wiele czasu na pokera zamiast trenować, no i okazuje się, że coś w tym musi być.. Również jestem zdania, że Wawrinka pewnie awansuje do kolejnej rundy turnieju, powodzenia.
 
F 0

filweb

Forum VIP
W pewnym sensie masz rację - Fognini gra w tym sezonie bardzo słabo i tak, jak pisałem wcześniej, praktycznie nic za nim nie przemawia. Ja jednak stawiam nie na Włocha, ale przede wszystkim przeciwko Wawrince, o którym mam zdecydowanie niższe zdanie niż bukmacherzy. Fognini zaprezentował naprawdę ciekawy tenis w spotkaniu z Monfilsem i choć kurs daje mu 15 wygranych na 100 spotkań, to ja jestem zdania, że wygrałby z Wawrinką przynajmniej 20. Przepraszam ,to Szwajcar by je przegrał ???? Powtórzę jeszcze raz - Wawrinka to zawodnik bardzo, bardzo przeceniany i warto stawiać przeciwko niemu po takich kursach z zawodnikami nieobliczalnymi, a takim z pewnością jest Fognini.
 
D 3

damian699

Użytkownik
Kolejny raz muszę się nie zgodzić, Leyton w ostatnim meczu z gospodarzem Turnieju Francuzem Chardym popełnił niesamowicie mało błędów, grał praktycznie przez cały mecz bezbłędnie widać że motywacja na większy Turniej jest na maksa, i to na takiego Istomina wystarczy z pewnością.
Istomin z kolei zagrał 1 mecz z zawodnikiem którego grę na clayu nawet nie skomentuje bo naprawdę nie ma sensu, a sam mecz był bardzo słaby z obu stron.

Na jutro Polecam Tsongę można kursy złapać nawet po 1.55 Francuz w jakiejś tam formie jest, jedyny gospodarz reszta cienkich Francuzików ( nie licząć Serry i Mahuta, ale to też raczej jutro już ich tutaj nie powinno być) co prawda Thiemo najbardziej lubi clay i na nim odnosi najlepsze wyniki, to Tsonga tutaj nie ma prawa przegrać.
No powiem, że śmiałe stwierdzenie co do Hewitta, zaangażowanie może to i on ma tylko czy to wystarczy, generalnie tak, każdy ma własną w pewien sposób poprawną wizję na każdy mecz no i zobaczymy jak będzie. ;)
Co do Tsongi gracz zapewne bardziej zasłużony niż rywal lecz akurat na niego granie jest zawsze ryzykowne, potrafi popełniać dużo błędów, jego forma nie jest stała po prostu, gra nierówno, wiele zależy od formy dnia, byc może własna publiczność go poniesie no i oby tak było tego Ci życzę.
 
K 0

kristooo

Użytkownik
Marin Cilic - Leonardo Mayer ⛔⛔⛔⛔⛔ niestety brakło czegoś właśnie nie wiem czego podobna liczba błedów prawie dwa razy więcej wygranych piłek a szkoda niezasłużyl cilic...
Typ 2
kurs 2.99
bwin
Niestety ja mam kłopoty z unibetem więc nie mogę postawić nawet nie mam u kogo wczoraj przepadł gabashvili dziś przepadnie mayer ale cóż. Szykuję się bardzo zacięte spotkanie. Nieźle dysponowany jest Cilic ma świetne warunki fizyczne a co za tym idzie świetny serwis ale jest do przełamania, a szczególnie na clayu. Marin doszedł do finału w monachium i to bodajże jego największy wyczyn tak to kończył na drugich rundach. Wiadomo nie od dziś że chorwat lepiej spisuję się na kortach twardych niż na ziemi. Po drugiej stronie Leonardo Mayer. Ograł gospodarza turnieju Benneteaua i nie powiem zaskoczył mnie francuz że tak solidnie umiał poprzebijać i że wygrał seta no ale Mayer zawsze ten pierwszy set gra jakoś inaczej i tak niemrawo dopiero potem łapie swój rytm. Forma Leonardo naprawdę bardzo wysoka potrafi solidnie poprzebijać zarówno bekhendem jak i forhendem przy czym to drugie zagranie jest zabójcze dysponuje świetnym uderzeniem. Potrafi również zagrać technicznie i dysponuje świetnym serwisem ale również jest do złamania podobnie jak Cilic. Tutaj daję szanse 50 na 50 ale mimo wszystko z lekkim wskazaniem na Mayera. Napewno kurs w granicach 1.3 nie zachęca do gry Cilica przy tak wyrównanym spotkaniu,,,
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Czy tylko ja zauważyłem, jak ciekawym spotkaniem jest to Berdycha z Isnerem (Ew. o czymś nie wiem!). Berdych gra ostatnio w kratkę, miewa dobre i złe mecze. A Isner np. w samym RG już zdążył zrobić 46 asów i wygrać pewnie dwa mecze (w sumie Berdych też).
W każdym razie, sens jest taki, ze kurs 3.05 na Isnera (mam taki na betfair) to według mnie astronomiczny Value w tych okolicznościach. Myślę, że każdy z tych zawodników ma sporą szansę wygrać a przy tych okolicznościach aż szkoda nie postawić.
Ps. Ostatnio Ci Panowie ze sobą grali, i wygrał Berdych (1-6, 6-1 7-6) ale według mnie to tylko pokazuje jak blisko siebie są Ci zawodnicy i jak bardzo ten mecz może być ciekawy!
Edit. Ja mam na betfair kurs na Fogini 8.2... Co najmniej ciekawe. Nie rozumiem skąd aż taka &quot;pewność&quot; buków?!
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Oglądałem zarówno spotkania Wawrinki i Fogniniego. Myślę, że ten pierwszy jest dużo bardziej regularny, świetnie czuje tamtejsze korty, robi mało błędów, pewnie wygrał pierwsze dwa spotkania bez straty seta. Fognini za to wygrał 3-2, w obu był już na muszce, jednak udało mu się wyjść na prostą. Często jest zbyt pewny siebie lub z drugiej strony - gra asekuracyjnie. Zgadzam się z twierdzeniem, że to taki kortowy cwaniaczek, co zresztą przyniosło mu sprawiedliwą wygraną z Monfilsem. Także uważam, że kurs ok. 8 jest przesadzony i próbuję go zagrać, ale w ogóle nie zdziwi mnie wynik 3-0 dla Szwajcara.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Wawrinka jeszcze w tym turnieju nie dał się przełamać! Fognini za to łamie się jak zapałka. Ambicja Fogniniego nie starczy do wyrzucenia Wawrinki jeśli ten nie złapie żadnego urazu. Warte zastanowienia jest +8.5, ale Wawrinka dotychczas wygrywał 11 i 9 gemami, co przy przestojach Fogininiego może oznaczać szybki set do 1 i typ do śmieci...
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Serra zaczął grac bardzo mocno, na luzie. Mial troche szczescia, bo troche trafiał w linię, ale potrafił tez umiejętnie rozrzucić Verdasco po korcie. No i publiczność bardzo żywiołowo mu kibicowała, co mnie troche denerwowało ???? Serra dotrwał z ta niezłą gra do połowy 4 seta. Pozniej Fena go przełamał i dowiózl zwyciestwo
 
czacher 5

czacher

Użytkownik
Spotkanie: J. Melzer - Ferrer David
Typ: 1 - Set handicap + 2.5 seta

Wynik: 3:0
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Zdecydowanym faworytem jest rzecz jasna Hiszpan, ale Melzer moim zdaniem nie stoi na straconej pozycji, pokazał ostatnio że potrafi wygrywać z wyżej roztawionymi graczami (niedawne zwycięstwo z Verdasco - zawdonik bardzo podobny do Ferrera). Co prawda Melzer męczył się troche z Mohuntem dzisiaj, ale był to reprezentant gospodarzy. Po mimo to uważam że Austryjak jest w stanie urwać seta Hiszpanowi. Stawka 6/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom