>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - RG 2010 23.05.-06.06.

Status
Zamknięty.
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego Wawrinkę co niektórzy uważają za zawodnika za bardzo faworyzowanego przez buki, Stam jest tenisitą wyśmienitym w każdym względzie tenisowego rzemiosła praktycznie perfekcyjnym, oczywiście nie ma większych szans z najlepszymi typu Djoko Ferrer, Tsonga itd. o Nadalu i Fedexie nawet nie wspominam bo to są w Geniusze Tenisa, ale ogólnie to Wawrinka jest gościem który wszystko wytrenował do perfekcji, i z takimi pionkami jak Fogninii czy gracze jego pokroju nigdy nie powinien mieć jakichkolwiek problemów, oczywiście w formie jaką utrzymuję już od dłuższego czasu.
Oczywiście jest tenisistą znakomitym.
tenisista który we wszystkich elementach jest wyśmienity.
 
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
Bellucci - Ljubicic

obaj po wyczerpujących 5 - setowych meczach , wyczerpujących to z pewnoscią trzeba dopisac do dorobku 31 letniego chorwata w jego grze widac było pod koniec spore zmęczenie. Ivan z pewnoscią jest i zostanie fenomenem tego sportu , ale uwazam , ze Bellucci jutro odniesie zwycięstwo z prostej przyczyny. Thomaz jest graczem regularniejszym , i nie chodzi mi tutaj o wygrane czy przegrane , ale o regularnosc zagran zarówno z fh jak i bh. Ivan samym servisem meczu na clayu z utalentowanym brazylijczykiem nie wygra. Bellucci gra bardzo agresywnie kątowo , co bedzie wielkim problemem dla statycznego Ljuby.

Soderling - Cilic

Duzo pisac nie trzeba. Robin gracz lepszy w kazdym elemencie Fh , Bh , Servis no i psychika . Cilic ugra co najwyzej seta wiec typy na - 1.5 seta takze wchodzą w gre

A co wy typerzy tego forum myslicie o takich typach ? Zapraszam znawców do kłótni
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: A, Roddick - T, Gabashvili (handicap 0-1,5 seta) ✅
Gaba 3-0 w setach ;)
Typ: 2
Kurs: 3,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Witam. Jutro spotkanie trzeciej Rundy Rundy Wielkiego Szlema RG. Zagrają ze sobą Gabashvili wg mnie solidny clay player oraz A-rod który z Clayem nie ma zbyt wiele wspólnego i wystrzega go się jak ognia. Andy w 1 rundzie stoczył 5-setowy mecz z Nieminenem, który momentami ośmieszał go w wymianach, nawierzchnia mocno osłabia główny atut Amerykanina co było mocno widać podczas meczy, zaledwie 50kilka% punktów z własnego serwisu, przynajmniej w ostatnim meczu z Kavcicem dośc długo utrzymywała się ta statystyka. Z tego co widzę Andy zachowuje się jak dzieciak na korcie, może to tylko subiektywne spostrzeżenie ale on biega prawie przy każdej wymianie do siatki i nadziewa się na ośmieszającego loba lub crossa.. śmiem sądzić iż A-rod nie traktuje do końca Rollanda poważnie. 2 stracone sety z Jarkko oraz z Kavcicem wcale mnie nie dziwiły, Ba zdziwiła mnie wygrana A-rod&#39;a. &#39;Gaba&#39; przeszedł do 3 rundy uwaga! bez straty seta, ogrywając w dobrym stylu Koellera, oraz Zemlję, zawodnika jeżdżącego głównie po challach, ale solidnego grajka, który wyeliminował Juana Monaco. W perspektywie zaistniałych okoliczności,po obejrzanych meczach A-rod&#39;a z Kavcicem oraz Nieminenem jestem w stanie zaryzykować nawet czystą &#39;2&#39; jednakże taki typ też jest bardzo dobry i wystarczy że Gaba ugra 2 sety.. a wcale się nie zdziwie jeśli sprawi &#39;niespodzianke&#39; i awansuje dalej. CLay to nie hard, Andy jest łamany raz po raz tutaj. Pozdrawiam.
 
K 0

kristooo

Użytkownik
Spotkanie:Almagro Nicolas - Dolgopolov Alexandr Jr
Typ: 2
Kurs: 3.40
Bukmacher:unibet
Typ powyżej Uuba dla mnie bomba też jutro tam upatruję niespodzianki i wydaję mi się że gaba może ją sprawić kolejnym spotkaniem gdzie liczę i upatruję niespodzianki jest mecz hiszpana z ukraińcem. Almagro jak wiadomo na clayu osiąga najlepsze rezultaty i to dla niego najlepsza nawierzchnia ale nie jest w jakiejś ekstra formie i potrafi się potknąć lub męczyć ze słabiakami do których ukrainiec nie należy, Dolgopolov ostatnio naprawdę stabilna forma nieźle się rozwija i gra coraz pewniej i lepiej. Myślę że z Dołgi ma olbrzymi potencjał i niedługo zawita do światowej czołówki. Oboje dysponują nieprzeciętna zagrywką i umieją zagrać ciekawe akcje. Almagro jeśli wejdzie w mecz może być wielki problem dla ukraińca ale mam nadzieję że zagra przeciętnie co ostatnio mu się bardzo często zdarza a ukrainiec wyprowadzi go z równowagi i skrzętnie to wykorzysta ogrywając doświadczonego hiszpana.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
De Bakker T. - Garcia-Lopez G. 1 - 1.80✅
Mayer L. - Stakhovsky S. 1 - 1.35✅
Gimeno-Traver D. - Tursunov D. 4 lub więcej setów - 1.80
⛔
Roddick A. - Gabashvili T. 4 lub więcej setów @1.80 bet-at-home
W pokazówce przed RG A-Rod pokazał dawkę solidnego serwowania. Zasadniczo nie do złamania był. Z tego można było wnioskować, że Roddick prezentując taką dyspozycję jest w stanie &quot;cokolwiek&quot; uciągnąć z tej nielubianej przez siebie nawierzchni w Paryżu. Jednak już mecz 1 rundy z Nieminenem nakazał zweryfikowanie tych nadziei. Roddick gra tutaj niezwykle pasywnie. Drugie podania Fina z prędkością w okolicach 120-130 km/h aż prosiły się o &quot;zabicie&quot; z returnu, a co robił Amerykanin? Grał wolną piłkę na środek kortu, tylko czekając na błędy. Również ten serwis już tak dobrze nie funkcjonuje i A-Rod jest tu łamany stosunkowo często. O Gabie można napisać wiele, ale ograniczę się do tego, że ustabilizował jakoś swoją formę i prezentuje się tu całkiem przyzwoicie. Bez szału, ale swoje spokojnie robi. Głowa pracuje OK, a to u tego zawodnika podstawa. Sam gram osobiście asekuracyjnie w tym spotkaniu i wystarczą mi do powodzenia 4 sety. Ale również wcale się nie zdziwię jeśli A-Rod jutro odpadnie. To nie będzie wielka niespodzianka, jeśli w ogóle.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Kubot/Marach - De Bakker/Wassen @ 1.35 ✅
Kurs ciągle godny podziwu i niby pewność ale debel to już co innego niż normalny tenis. Wczoraj oglądając Thiemo zauważyłem że miał bardzo dużo problemów z serwisem na ciało lub na końcową linie kara serwisowego, odbiór przy tej zagrywce był dla niego najtrudniejszy i tylko Holendra ratowało na samym początku meczu że utrzymywał własny serwis i w TB czekał na jedną, dwie akcję zaczepną przy których mógł złowić MB. Kubot serwuję prawie cały czas ostatnie czasy na końcową linie lub na ciało i tutaj będzie szansa na tzw. cheap pointsy o Thiemo w grze przy siatce za dużo nie mogę powiedzieć ale chłopak jeśli już przy siatce jest w grze singlowej wie co trzeba robić ale debel to już inny sport. Rogier stary Holenderski wyga lecz to już nie są te lata kiedy notował sporą ilość asów i ciągły s&amp;v, nie widziałem go bardzo długo ale myślę że jest to samo co u Ljuby kiedyś było mnóstwo asów, później wygrywające serwisy, a w przypadku Rogiera może być coraz ciężej z cheap pointsami.
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Spotkanie: J. Melzer - Ferrer David
Typ: 1 - Set handicap + 2.5 seta
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Zdecydowanym faworytem jest rzecz jasna Hiszpan, ale Melzer moim zdaniem nie stoi na straconej pozycji, pokazał ostatnio że potrafi wygrywać z wyżej roztawionymi graczami (niedawne zwycięstwo z Verdasco - zawdonik bardzo podobny do Ferrera). Co prawda Melzer męczył się troche z Mohuntem dzisiaj, ale był to reprezentant gospodarzy. Po mimo to uważam że Austryjak jest w stanie urwać seta Hiszpanowi. Stawka 6/10
Mysle, że lepszym typem byłoby zagranie +7.5 gema na Melzera, Kurs w Tobet identyczny. Melzer jest bardzo doswiadczonym graczem i spodziewam sie dosc wyrowanego pojedynku. Nie wykluczam 3:0 dla Ferrera, ale przy odrobinie szczescia nawet przy takim wyniku moze taki handicap wejsc.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Up:
Ferrer odpadł, Ferrero też... Verdasco ledwo (według mnie nie powinien).
Trzeba sobie zanotować, że dzisiejszy przeciwnik Ferrero odpada w następnej rundzie. Udało mu się wygrać tylko dlatego, że Ferrero reprezentuje FATALNĄ formę. Mecz z Ribą był idealnym przykładem, że statystyki to nie wszystko. Ferrero popełnił więcej błędów przy serwie i przy wymianie. Samych wymian Riba wygrał więcej, a i asów miał 10, czy 2 Ferrero. Dziś znów statystyki kłamały, słabszy Amerykanin pokonał Hiszpana ;). Ginepri gra z Djokovic. Na RG radzi sobie bez rewelacji (choć jak na razie stracił 2 sety) ale myślę, że poradzi sobie bez problemu!
Ciekawe spotkania:

Gabashvili - Melzer @ 1.45
Dwie niespodzianki. Melzer z Ferrero, 3:0 (jeden set do 0) a Gabashvili pokonał Roddick 3:0 także po niezbyt ciężkim meczu. Jak na mój gust jednak to Melzer pokonał dobrze dysponowanego Ferrera a Rosjanin mocno rozkojarzonego Amerykanina! Kurs taże ładny!

Mecz Verdasco jeszcze nie ma kursów na Betfair gdzie gram ale też nie widzę szans dla Hiszpana!
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Berdych-Murray
Moim zdaniem najciekawszy mecz nastepnej rundy. Murray slabo zaczal turniej, gdyby Gasquet mial mocniejsza psychike, to Murraya juz by nie bylo. Wczoraj z Bagieta po dwoch pierwszych niezlych setach, przyszedl kryzys i set przegrany do 0. O dziwo Cypryjczyk nie odstawal bardzo, a jakos nigdy nie byl dla mnie specjalnie przekonujacy na cegle. A szczegolnie na Rolandzie. Berdych zmiazdzyl amerykanskie drewno, 28/30 pilek wygr. po 1-wszym serwisie. Ogolnie roznica klas. Musze sie przyznac, ze od dawna juz obserwuje gre Czecha, bardzo mi sie ona podoba. Kurs w granicach 2,4-2,5 jak najbardziej mnie zacheca do zagrania na Tomka.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Verdasco dodatkowo odnowiła się kontuzja stopy. Chyba już pora, aby odpadł z turnieju.
Tak myślę. Kurs 2,14 na Almagro. Bardzo cikawe ;). Myślę, że poradzi sobie w max 4 setach z Verdasco. Idealny na jakieś ładne AKO ????
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Murraya już dawno nie powinno być w tym turnieju. Jego grę można określić jednym słowem - niechlujstwo. Na razie po prostu rywale nie sprostali, ale podobno Andy traktuje ten RG, jako przetarcie przed Wimbledonem i podłapanie formy, może dlatego za bardzo się nie stara. Ja również postawię na Berdycha, bo widać, że Czechowi zależy bardziej, a to często ma decydujące znaczenie.
 
K 0

kristooo

Użytkownik
ja zgadzam się co do meczu Murray Bedych jak najbardziej czech będzie jutro do grania Murray jak dla mnie nie gra nic wielkiego na cegle i nigdy nie grał a Tomas prezentuje w miarę solidną formę. Co do meczu Verdasco nie grałbym przeciwko niemu bo to jest wariat jeśli wejdzie w mecz to Almagro nie dychnie nawet z lekkim urazem sobie poradzi... No i Gabashvili kontra Melzer obaj sprawili niespodzianki chociaż Gaby napewno mniejsza i do przewidzenia. Ciężkie spotkanie tutaj napewno będą minimum 4 sety i zobaczymy co z tego wyjdzie grałbym gabe z plusowym handi:p
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Mnie też panowie dziwi skąd buki biorą takie oszacowania.
Murray-Berdych i faworytem zdecydowanym że ho ho jest ..... Murray?
Oprócz pokonania Gasqueta po bardzo ciężkim meczu nic wielkiego nie zdziałał. Jedynie pokonanie Bagiety jest minimalnym plusikiem.
Wygrana ze starym Chelą jeszcze 3-4 lata temu tak niespodzianka i to duża teraz już nie.
Berdych solidny gość, chłop jak dąb i do tego bardzo zwrotny, wszystkie dotychczasowe mecze po 3-0 ani razu nie było tiebreaka. Znów buki kierują się pewnie rankingiem ten 4 a ten 17 pff........:;/:
Wczoraj ok 20 kurs był 1,4 na Murańkę, teraz jest 1,65.
Ja zaryzykuję takie propozycje
+3 gemy na Berdycha (1,8 ) (3/10) ✅
Berdych win mecz 2,17 (2/10) ✅
Handi +1,5 seta Berdych (Betsafe 1,7 :grin: ) (5/10) ?
✅

Jeszcze coś mnie się takiego rzuciło w oczy
Tsonga-Jużny over 39,5 gema- 1,7 zwrot
Nie wydaje mi się żeby mecz zakończył się szybkim 3-0, lub 3-0 z wynikami a la 6-4 6-4 6-4. Wg mnie bankowo &gt;3 setów tutaj będzie.
Tsonga walczak, Mischa tak samo.
Tsongę ciężko przełamać, z De Bakkerem 2 tiebreaki (26 gemów.... ładnie)
W męskim tenisie ciężko jest naprawdę o wygranie meczu 3-0 i to gładko, szczególnie gdy obaj zawodnicy prezentują zbliżony poziom umiejętności.
Dlatego skłaniam się ku temu że mecz potrwa ok 4 setów (ciężko określić w którą stronę) w związku z tym posypie się nieco gemów, a nie zdziwiłbym się jakby były ze 2 tiebreaki.
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
No na tym typie z Ruskim to się można przejechać. Tak szacowałem w meczu z Troickim. Over 38,5. Były 4 sety, ale 6-2, 7-6, 2-6 i 6-3. I, co i 38 gemów ???? A Youzny tak grywa. Jak nie idzie to lubi sobie odpuścić seta, a jak jest na fali to walczy o każdą piłkę. Według mnie to kwestia dbania o nie najlepszą kondycję i mierzenia sił na zamiary. Ciekawi mnie jaka jest statystyka Michała co do overów i underów - wystawianych przez buki w jego meczach. Z Lacko było na przykład tak - 6-7 6-3 6-3 6-2 {39 gemów}.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Berdych +1,5 seta @1.60 Totomix Berdych 3-0 ✅
Nie wiem czy jest to w bukach internetowych ale w moim ulubionym &#39;ziemniaku&#39; owszem. Dołożę kilka zdań od siebie. Andy powinien pojechać do domu już po pierwszej rundzie. 0-2 z przemęczonym Kaszkietem, i wygrana dzięki kontuzji pleców Francuza. Cóż Rysiek próbował jeszcze walczyć ale to już nie było to samo, przemęczenie dwoma turniejami granymi na full zaangażowania tuż przed RG zrobiło swoje, a więc ogromny prezent już w 1 rundzie, później wygrana w dośc równym meczu z podstarzałym Chelą, który już chyba gra bardziej z pasji aniżeli dla sukcesów, później wygrana z Bagietą, którego nie cenie na cegle.. Berdych bez straty seta, forma bardzo dobra, zawodnik jak na swój wzrost niezwykle zwrotny, dobrze czuje grę na korcie, gdy trzeba to leci do siatki, gdy nie zagrywa z głębi, dość doby serwis, ba 28/30 wygranych piłek z drwalem z 1 podania ostatnio.. i ogólnie w meczu miazga na korzyść czecha. Na pewno jest zmotywowany i zdeterminowany do awansu do następnej rundy, nie ma też wątpliwości iż Andy ma niejaki problem z kolanami, zresztą nie od wczoraj, jak ktoś już zauważył buki wystawiły kursy na niekorzyść Berdycha, ale za to na naszą korzyść bo na pewno jest w stanie ugrać te 2 sety a nawet cały mecz, na dzień dzisiejszy więcej atutów ma &#39;Knedlik&#39;
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Tsonga zagral dobrze z de Bakkerem, duzo winnersow, dobry pierwszy serwis, jeszcze przez dwa pierwsze sety i poczatek trzeciego Holender sie trzymal, bo jego serwis tez funkcjonowal. Pozniej zwyczajnie nie dal rady. Jo slyszalem, ze tez go cos boli (bodajze plecy). Wie ktos cos wiecej?
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Tsonga zagral dobrze z de Bakkerem, duzo winnersow, dobry pierwszy serwis, jeszcze przez dwa pierwsze sety i poczatek trzeciego Holender sie trzymal, bo jego serwis tez funkcjonowal. Pozniej zwyczajnie nie dal rady. Jo slyszalem, ze tez go cos boli (bodajze plecy). Wie ktos cos wiecej?
w przerwie między I a II setem masażysta do kurował, i chyba jeszcze raz w trakcie II, później nie oglądałem tak uważnie,tylko wynik śledziłem
i poruszał się przez pewien czas trochę niemrawo, ale na moje będzie ok
i warto chyba zagrać JW
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
w przerwie między I a II setem masażysta do kurował, i chyba jeszcze raz w trakcie II, później nie oglądałem tak uważnie,tylko wynik śledziłem
i poruszał się przez pewien czas trochę niemrawo, ale na moje będzie ok
i warto chyba zagrać JW
No ja nie wiem. Ma wciąż problemy z plecami. W poprzednim turnieju kreczował z Lopezem. Oczywiście dużo lepiej oceniam zdolności Tsongi w orównaniu do Jużnego... ale myślę, że to bedzie mecz dla niego trudniejszy niż z Holendrem i w efekcie kontuzja może przeważyć.
Ja myślę, że będzie tu +2.5 tsonga
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Federer - Wawrinka 3:0 @ 1.70 ✅ 6/3 7/6 6/2
Nie sądzę by jeden z moich ulubionych graczy przeciwstawiał się swojemu kumplowi. Wawrinka gra do pewnego moment świetnie, a później bez ambicji już to przerabiam z nim nie wiem który sezon na mączce sądzę że i tutaj zaprezentuję to samo Stanislas który nie będzie przeszkadzał Fedexowi awansować do QF. Nie będę się tutaj bawił w statystyki czy H2H tylko biorę to na czuja że Wawrinka już podjął decyzję co do tego turnieju.
Murray - Berdych +1.5s @ 1.75 ✅ 4/6 5/7 3/6
Czech pokazuję swój najlepszy tenis sprzed dwóch, trzech lat trzyma serwis i nieźle rozrzuca rywali kończąc dosyć szybko wymiany nie bawiąc się jak kiedyś, przez ostatnie lata czegoś mu brakowało do sukcesów czy wygrywania wygranych spotkań lub z gigantami rankingu lecz teraz jakoś to łapie i trzyma się w czołówce i wychodzi na to że dobrze będzie mu szło na RG i sądzę że na Wimby jak i ogólnie Berdych jest wszechstronny ze swoim bh bo na każdej nawierzchni ma już tytuł. Andy powinien być skończony przez Gasqueta ale jak ktoś nie myśli przyszłościowo jest karcony, co do Cheli i Bagiety to niezłe że urwali seta dzisiaj ten mecz powinien stać na wielkim poziomie i nie powinien się zakończyć w 1h30&#39; czy w trzech setach będę dopingował Czecha ponieważ po AO wielkość Murraya diametralnie upada może nie tak jak Safiny lecz jednak nie sądzę by Brytol już nie mówiąc o tym turnieju ale na Wimby też nie powinien sprawić kłopotów komuś poważnemu. Tutaj liczę że mecz będzie zacięty i Berdych będzie w stanie dociągnąć do decidera lub po prostu urwać dwa sety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom