>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - RG 2010 23.05.-06.06.

Status
Zamknięty.
mati9255 1

mati9255

Użytkownik
Na dzisiaj w oko mi wpadło spotkanie Andy Murray - Juan Ignacio Chela

Co można powiedzieć o tym spotkaniu?
Murray ostatnio strasznie męczył się z Gasq, śmie powiedzieć że gdyby nie zmęczenie francuza to sir Andy zakończył by turniej na pierwszej rundzie ???? (i myślę że nie jestem odosobniony w tej opinii).
Podczas tego spotkania &quot;forma&quot; Szkota strasznie falowała, po zagraniu genialnej piłki w następnej akcji piłka szukała nowego właściciela w śród publiczności ????

Przejdźmy do Cheli. Powiem szczerze nie widziałem jego pierwszego meczu podczas tego turnieju ale patrząc na wynik nie miał on większych problemów z pokonaniem Sweetinga.
Chela to stary wyjadacz, a to że połowę swojego tenisowego &quot;Życia&quot; spędził na cegle wie nie jeden pasjonat tego sportu ;)

Podsumówując patrząc głównie na to co pokazał Murray w ostatnim meczu i fakt że grał 5 setów oraz to że Chela gdzie jak gdzie ale na cegle grać potrafi, myślę że można zagrać na Chele +8 gemów

A więc moja propozycja Andy Murray - Juan Ignacio Chela H(0.0 - 8.0) 1.95

 
11th 14

11th

Użytkownik
A Ciebie proszę nie zaglądaj już tutaj lepiej.
Prosisz? Całe szczęście, że nie każesz, wtedy nie miałbym wyboru... ????
Nie wiem po co się tak napinacie, skomentowałem typ nietrafiony. Sam jak gdzieś podaję typy to z reguły komentuje, staram się przeanalizować, dlaczego dany typ nie wszedł i czy nie warto na przyszłość uniknąć podobnego błędu. Widocznie stąd moja chęć zabrania głosu w sprawie tego typu. Jeśli jego autor poczuł się urażony moją wypowiedzią to z tego miejsca przepraszam i obiecuję poprawę. Nie jest tak, że mam się za lepszego czy coś w tym stylu, nie chciałem nikogo urazić, widocznie nie do końca odpowiednich słów użyłem. Ale taka prośba do obrońców - już odpuście bo ten temat nie jest od tego, żeby sobie cisnąć.
Na jutro do gry jest Starace - Ginepri. Na Ginepriego w Pinnacle jest kurs 3.26 - moim zdaniem mocno zawyżony. Niby 38 miejsc w rankingu na korzyść Starace-a, ale nie jest to aż taki dobry grajek, żeby kurs na niego 1.4 miał uzasadnienie. Moim zdaniem to będzie wyrównane spotkanie. Robby pokonał w R1 faworyzowanego Querreya 3:1, Starace wygrał z Marchenką również 3:1. W ostatnim okresie Starace pokonał co prawda Monfilsa 2:0, ale nie wydaje mi się, żeby takie faworyzowanie go miało sens. Ginepri w ostatnim okresie prezentował się na clayu jak na siebie bardzo dobrze - rozegrał 2 bardzo zacięte 3-setowe pojednyki z Almagro i Zeballosem, oba przegrał, ale wiele nie brakowało - samo to już świadczy o tym, że tanio skóry nie sprzeda. Moim zdaniem bardziej opłaca się grać na Amerykanina niż na Włocha przy tak niskim kursie.
Także: Ginepri @3.26 Pinnacle | 3/10 [3:1]
✅
✅✅
 
uub 0

uub

Użytkownik
Granollers, M- Baghdatis, M- 2 @1.40 Unibet ✅
Taki offtop - wszelkie mądrości to nalezy pisać przed meczami a nie już &#39;po&#39;.. jak ktoś słusznie zauważył, czas skupić się na argumentacji typu.
Nie wiadomo jak dzisiaj z meczami bo w Paryżu przelotny deszcz ale..
Granollers przeszedł dzięki kontuzji francuza P-H mathieu co było jego dużym szczęściem, nie wiem czy byłby w drugiej rundzie gdyby Francuz był w pełni sił. Natomiast Baghdatis pupularnie nazywany &#39;Bagietą&#39; niewątpliwie jest w gazie, łapie regularność co można zaobserwować w jego ostatnich meczach, całkiem niedawno w Madrycie urwał seta będącemu w genialnej formie Ferrerowi, na rozkładzie na również solidnego na clayu Kohlschreibera, Greula.. cóż jeszczę mogę powiedzieć , w moim przekonaniu Hiszpan jest conajmniej klasę gorszy i przy tej regularności cypryjczyka nie powinien mu dzisiaj niczym zagrozić.
Wawrinka S. v Beck A. [Całkowita liczba gemów] over 29.5 @1.80 Gamebookers ⛔
Tutaj w zasadzie mogę uzasadnić to w dwóch zdaniach. Over jak dla mnie śmieszny powinno być conajmniej parę gemów więcej. Wawrinka jest mało cenionym przeze mnie tenisistą któremu zazwyczaj często puszcza psychika jak coś nie idzie. Przy odpowiednim szczęściu Beck może mu dzisiaj nawet zagrozić. A już na pewno jest w stanie wygrać 12 gemów..
 
11th 14

11th

Użytkownik
No niestety szybkie 3-0, pierwsze dwa sety, to był popis świetnej gry Tsongi i po cześci też błędów Ouany. W trzecim secie jeszcze nawiązała się jakaś walka, ale JW panował nad sytuacją. W efekcie tego ostatni set zakończył się wynikiem 6-4, a dwa poprzednie 6-0, 6-1. Liczyłem na coś więcej ze strony pogromcy Kubota, ale po Wilfredzie nie było widać trudów meczu pierwszej rundy. Zasłużony awans.
No i myślę, że w kolejnej rundzie Tsonga też nie będzie miał większych problemów - niezależnie od tego czy zagra z Garcia-Lopezem czy De Bakkerem. Moim zdaniem zagra z Hiszpanem (na razie jest 1:1 w setach). Co prawda w ciągu ostatniego miesiąca Tsonga przegrywał z obydwoma (z Holendrem w Barcelonie 1:2, z Hiszpanem w Madrycie po pierwszym secie skreczował), ale RG to zupełnie inne okoliczności - własna publika + ranga turnieju zrobią swoje, a trzeba przyznać, że jak dotąd Tsonga prezentuje się dobrze.

Nie wyszła ci ta ironia, jak nie chcesz narobić sobie nie potrzebnych wrogów to może lepiej faktycznie skończ z udzielaniem się w temacie, idź pogadaj o swojej barcelonie
Jakby nie patrzeć to Barcelona to nazwa klubu/miasta i należałoby pisać Wielką literą. Chyba, że chciałeś pokazać brak szacunku dla drużyny - wtedy brawo, jesteś fajny. :/ W dalszym ciągu nie rozumiem, jaki sens ma takie zachęcanie do opuszczenia tematu. Wydaje mi się, że forum to takie miejsce, gdzie każdy ma prawdo do wyrażania własnych opinii w sposób nie łamiący jego regulaminu. Nie wydaje mi się, żebym w którymś punkcie go złamał (wiem, że podchodzi pod to odpowiadanie na tego typu zaczepki, więc odpuszczam już i nie będę się do nich odnosił).
Granollers, M- Baghdatis, M- 2 @1.40 Unibet
Tutaj w 100% zgoda. Niewiele jest do dodania. Można uzupełnić, że w h2h 1-0 dla Hiszpana, ale to było dawno (2 lata) temu i na innej nawierzchni, więc nie ma żadnego znaczenia. Bagieta jak napisałeś od dłuższego już czasu prezentuje się dobrze, z kolei Granollers kiedy tylko trafi na mocniejszego rywala przegrywa 2:0. Typuję, że może powalczyć w jednym, dwóch setach, przy czym nie wygra więcej jak jednego. Typ na zwycięstwo w żaden sposób nie powinien być zagrożony.
 
F 67

figo88

Użytkownik
Na dzisiaj w oko mi wpadło spotkanie Andy Murray - Juan Ignacio Chela
Co można powiedzieć o tym spotkaniu?
Murray ostatnio strasznie męczył się z Gasq, śmie powiedzieć że gdyby nie zmęczenie francuza to sir Andy zakończył by turniej na pierwszej rundzie ???? (i myślę że nie jestem odosobniony w tej opinii).
Podczas tego spotkania &quot;forma&quot; Szkota strasznie falowała, po zagraniu genialnej piłki w następnej akcji piłka szukała nowego właściciela w śród publiczności ????
Przejdźmy do Cheli. Powiem szczerze nie widziałem jego pierwszego meczu podczas tego turnieju ale patrząc na wynik nie miał on większych problemów z pokonaniem Sweetinga.
Chela to stary wyjadacz, a to że połowę swojego tenisowego &quot;Życia&quot; spędził na cegle wie nie jeden pasjonat tego sportu ;)
Podsumówując patrząc głównie na to co pokazał Murray w ostatnim meczu i fakt że grał 5 setów oraz to że Chela gdzie jak gdzie ale na cegle grać potrafi, myślę że można zagrać na Chele +8 gemów
A więc moja propozycja Andy Murray - Juan Ignacio Chela H(0.0 - 8.0) 1.95
Może i Murray się męczył z Gasquetem, ale on ostatnio był w nieziemskiej formie, wygrał ostatnie 2 turnieje na mączce (Bordeaux Chellenger i Nice), do tego grał u siebie co na pewno mu pomagało.
Zmęczony Murray nie może być, miał dzień odpoczynku.
Dla mnie ten mecz Murray będzie chciał szybko zakończyć, by mieć siły na dalsze rundy. Do tego w tym roku pyknął Chele na mączce 6:3 6:3 w Madrycie i rok temu na RG 3:0 (6;2 6;2 6;1).
Także, że to wejdzie to jest coś jak rzut monetą, pół na pół.
Prędzej bym zagrał 3:0 dla Murray&#39;a.
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Andy Murray - Juan Ignacio Chela
Uważam, że Murray to wygra, bo kondycyjnie jest jednym z lepszych grajków, co właśnie pokazał w poprzedniej rundzie z Gasquetem. Chela przegrał ostatnio w Madrycie z Murrayem 2-0: 6-3, 6-3. W pierwszej rundzie miał Sweetinga, więc sprawę miał prostą. Wcześniej odpadł w pierwszej rundzie w Rzymie i Estoril, a w Madrycie dotarł do 2 tylko, dlatego że skreczował Cuevas. Murray to nie jest zawodnik, który po 5 setówce w pierwszej rundzie umiera ze zmęczenia. Jeśli grać cokolwiek w tym meczu to na Murraya. Można zaryzykować 3-0 dla Murraya po 1.60.

Granollers, M- Baghdatis
Bagieta nie robi na mnie wrażenia. Ten mecz Ja traktuję, jako no-bet. W RG Bagieta nie gra zbyt dobrze ostatnio w zeszłym roku odpadł w pierwszej rundzie z Monaco, w 2008 będąc 16 w rankignu - pożegnał się z turniejem w pierwszej rundzie z Bolellim! Wprawdzie Granollers wygrał pierwszą rundę ze względu na krecz, ale Bagieta miał Wittena z klasyfikacji. Oczywiście jest tylko kwestią czasu kiedy może pożegnać się z turniejem i niestety równie dobrze może to stać się w tym meczu.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
PRZECZYTAJCIE REGULAMIN DZIAŁU. POSYPIĄ SIĘ KARTKI JAK TAK DALEJ PÓJDZIE.
Nic do Was nie dociera. Codziennie sie klocicie o same bzdury, na AO byl spokoj, to co wyrabiacie na RG przechodzi ludzkie pojecie. Przestancie sie czepiac nawzajem czego tylko sie da. Wyniki sa jakie sa, wszystko jest mozliwe, negowanie typow za wszelka cene i smiechy ironiczne po meczach nie sa dopuszczalne. Ja prawie nigdy nie ingeruje we wpisy i jestem za duza wolnoscia ale to co robicie podczas RG to gruba przesada. Kilka osob juz zasluzylo na karkti i chyba z Hellem i Prasa musismy sie zastanowic co z wami zrobic bo kiedy grzecznie upominamy to nic nie dociera. Wiecej merytoryki, mniej inwektyw.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Co do spotkania Andy Murray - Juan Ignacio Chela wydaje mi się, iż w tym spotkaniu jeszcze Murray powinien sobie poradzić, choć przestrzegałbym grających na Szkota. Na dobrą sprawę już go nie powinno być w turnieju, w pierwszej rundzie gdyby nie kontuzja Ryśek odprawił by go w 3 setach. W kolejnej rundzie zwycięzca tego spotkania najprawdopodobniej zagra z &quot;Bagietką&quot; i tutaj już kariera w Paryżu się zakończy. Murray podczas meczu z Gasquetem pierwszy serwis miał na poziomie poniżej 50 %, do tego dużo nie wymuszonych błędów z taką grą Cypryjczyk pozbawi go złudzeń.
 
P 0

pac3

Użytkownik
Z ogromną ciekawością zapisałem się na Forum. Z jednej strony licząc na zdobycie wiedzy niezbędnej do jak najtrafniejszego typowania, a z drugiej by poznać Innych Ludzi. Z ogromnym żalem muszę stwierdzić , że emocje u niektórych uczestników dyskusji są zupełnie nieadekwatne do powodu ich irytacji. A już zupełnie nie na miejscu są inwektywy sugerujące stan umysłu czy też mające zmusić uczestnika dyskusji do opuszczenia tego gremium. Myślę,że gdyby trzeba było podpisać się pod postem imieniem i nazwiskiem, poziom dyskusji natychmiast by się podniósł. Pozwalam sobie na tych kilka słów ze względu na doświadczenie , mam 57 lat jak i wewnętrzną chęć poprawy funkcjonowania tego Forum. Bądźmy dla siebie po prostu ....życzliwsi.
 
galaxy 0

galaxy

Użytkownik
Spotkanie: L.Hewitt vs D.Istomin
Typ: DW 3-1
Kurs: 3,40
Buk: Expekt
Analiza:
Spotkanie 2.rundy turnieju RG pomiędzy Australijczykiem L.Hewittem a Uzbekistańczykiem D.Istominem. Kusry są bardzo rozbieżne, choć w rankingu ATP dzieli ich tylko 39 pozycji. Może na początek zjmę się tym teoretyczie słabszym, czyli Istominem. Już w pierwszej rundzie pokonał wyżej notowanego niemca B.Beckera, chociaż wg buków to za jego zwycięstwo można było mniej wygrać. Dziś rywal z wyższej półki. W pierwszym meczy w RG Istomin miał drobne klopoty w 1 i 2 secie, ale w trzecim już nie pozostawił nikomu złudzeń wygrywając pewnie 6-3 i 3-0. Osobiście w pamięciu utkwił mi turniej w Bordeaux gdzie Denis dotrałaż ąz do półfinału. Co prawda nie wyeliminował żadnej gwiazdy, ale zwycięstwa odnosił w przekonywujący sposób. Teraz Hewitt. Australijczyj jest w formie. Wygrał w pierwszej rundzie z Chardym bez większych problemów w trzech setach. Lleyton w maju rozegrał 5 meczów i 4 z nich wygrał przegrywając tylko z Nicolasem Almagro. Pozostałe mecze były świetne w jego wykonaniu, nie stracil ani jednego seta. Faworytem bez wątpienia jest 33 w rankingu Hewitt chociaż Istomina stać w tym meczu na coś więcej niż rola chłopca do bicia. Uważam, że Denis przegra, ale na pewno nie bez wygrania choćby jedengo seta. Stawiam na 3-1 dla Lleytona.
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Trochę się tu zrobiło zamętu. Miałem nie pisać i nie włączać sięw ten cyrk który trwa co najmniej od wczoraj. andre agassi - jeśli nie chcesz korzystać z tego forum to nie korzystaj i nie oczerniaj jego wizerunku. Na ,,rynku&#39;&#39; są od 5 lat i dla mnie to najlepsze forum bukmacherskie w sieci. Ostatnio zaobsrewowałem że pojawiło się kilku nowych moderatorów. Widać że forum chce żeby wyglądało jak należy. To nie odpowiedni dział na takie wywody więc moze zajmijmy się tenisem a nie głupotami.
Żeby nie było że nie na temat to wydajęmi sięże jutro nie będzie nisepodzianek. W większość powinni wygać faworyci (Nadal, Djokovic i inni). Ciekawi mnie jutro dokończenie meczu Fognini vs Monfils. W grze Fogniniego widać było luz - zwłaszcza pod koniec meczu. Szkoda że nie zakończył meczu już dzisiaj bo była ku temu okazja. Monfils ze skurczami i tylko dzika/fanatyczna publiczność bo podtrzymywała na duchu. Jutro obaj w pełni sił i trzeba będzie skupić się na ostatnich gemach.
pozdrawiam
 
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
1Wybiegając w przyszłosc Monfils - Wawrinka tutaj zagrał bym na szwajcara . Niestety nie oglądałem jeszcze Stanisława w tym turnieju , ale piach jaki gra Monfils skłania mnie do zagrania przeciw zawodnikowi gospodarzy. Wawrinka plusy 3 sety z Beckiem , 1 dzien odpoczynku. Monfils widoczna chec gry przed własna widownia , ale formy brak jutro prawdopodobnie dokonczy Fogininiego w 5 długich setach . Nie bedzie miał odpoczynku . Bo w piątek zagra z wypoczętym Wawrinką .

Co myslicie o takim typie ?
 
Q 0

qwebar

Użytkownik
Ciekawi mnie jutro dokończenie meczu Fognini vs Monfils. W grze Fogniniego widać było luz - zwłaszcza pod koniec meczu. Szkoda że nie zakończył meczu już dzisiaj bo była ku temu okazja. Monfils ze skurczami i tylko dzika/fanatyczna publiczność bo podtrzymywała na duchu. Jutro obaj w pełni sił i trzeba będzie skupić się na ostatnich gemach.
pozdrawiam
Włoch fantastycznie sobie radził pomimo negatywnego nastawienia całego stadionu ;) Zdziwiło mnie jednak zachowanie organizatorów, którzy po prostu zmusili go do wznowienia gry, a nie miał na to ochoty (i miał do tego pełne prawo). Szczerze mówiąc, jak zobaczyłem ten cały cyrk, to kibicowałem Fogniniemu (nie wiem czy to poprawna odmiana) i szczerze żałowałem, że nie wykorzystał piłki meczowej, bo mu się należało! Czy Monfils będzie jutro w pełni sił to nie byłbym tego taki pewien. Jak nie dadzą rady go &quot;naprawić&quot; to może sobie nie poradzić i będzie niespodzianka ;)
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Dość tolerancji - te słowa zawsze mi się okropnie kojarzą, mają niezwykle negatywną konotację {mam nadzieję, że NIE}
Ja mam taką propozycję, aby oczywiście nie pozwalać na bezsensowne kłótnie, czy komentowanie typów już po rozstrzygnięciach, ale abyśmy my, jako użytkownicy narzucili sobie zasadę. Wrzucam typ, robię analizę - po meczu wracam i edytując dorzucam analizę tego, dlaczego uważam, że typ nie wszedł. To byłoby moim skromnym zdaniem bardzo przydatne zarówno dla przeglądających, jak i wrzucających typ.
A patrząc na jutrzejszą rozpiskę u mężczyzn:
Malisse X. v Ferrer D DW 0-3 1.5
Dawid &quot;wariat&quot; Ferrer jest w znakomitej dyspozycji i uwielbia clay. Jego gra wręcz idealnie pasuje do tej nawierzchni. Malisse wygrał z Greulem, bo potrafił utrzymać serwis. Tą wygraną zrobił małą niespodziankę. Jednak Ferrer w dotychczas grał w finale w Madrycie - porażka z Federerem 1-2 - w finale Rzymu - przegrał z mistrzem clayu Rafą. Jednak odprawił 2-0: dwa razy z Murraya, Verdasco, Tsongę, Cilica. Męczył się jeno trochę z Bagietą. W pierwszej rundzie, jak się należało spodziewać zmiażdżył Gueza. Uważam, że Ferrer szybko zabiega Malisse, który w wymianach nie ma z Dawidem żadnych szans.
Ferrero J.C. v Riba P. DW 3-0 1.67
Juan Carlos to jeden z bardziej doświadczonych zawodników, jeśli idzie o grę na clayu. Riba, zaś choć osiąga pomniejsze sukcesy (wygrana w Rzymie w kwalifikacjach z Istominem, pokonanie Lacko w Monachium) jest zawodnikiem o klasę gorszym. Uważam, że Ferrero będzie starał się szybko skończyć mecz. Na pewno Hiszpan liczy na jakiś sukces w tym RG, gdyż drabinka bardzo ładnie mu się układa (w następnej rundzie Starace lub Ginepri, a potem Hanescu lub Djoko - na clayu spokojnie dla Juana Carlosa do ogrania, a to daje już ćwierćfinał). Stąd uważam, że Hiszpan będzie dbał o to, by nie tracić zbyt dużo sił w tych wstępnych rundach. Nie tak łatwo, jak z Guezem, ale trzy przełamania i Riba jedzie do domu.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Eh, nie można się chwilowo skupić na pisaniu pracy czy zaliczeniu roku, bo od razu burdel i pierdolnik. Od godziny 0:00 każdy idiotyczny post, krytykujący typ po fakcie lub w sposób niemerytoryczny i nic nie wnoszący, będzie karany kartkami. Czas przywrócić temu działowi dawny blask.

Coś na jutro...hmmm...nie widzę jakichś ciekawych wysokich kursów. No, może skuszę się na lajfie na Isnera. Z niższych kursów, w sam raz do podbicia AKO jest chyba Hanescu, znacznie groźniejszy od nerwowego i nieregularnego Schukina. Poza tym strasznie wysoki kurs jest na Gonza. Wiem, ostatnio notował dziwne porażki, ja jednak niezmiennie wierzę w jego potężny fh, nie widzę szans dla Dolgopolova, mimo iż jego tenis jest dość niewygodny i zaskakujący dla rywali. Dziwne, lekkie fh czy też zaskakujące skróty nie powinny spowodować zamętu w grze doświadczonego Chilijczyka i daje mu maksymalnie jednego seta na załapanie stylu gry Ukraińca. Potem powinno pójść jak po maśle. Kolejnymi typami na podbicie kursu są Bellucci, który nie powinien mieć problemów z Andujarem, a także Hjułit, który w meczu z Chardym zrobił tak minimalną ilość UE że szok. Widać świetne przygotowanie do turnieju, mimo że gra na swojej nie-ulubionej cegle.
BTW. Jutro o 11:00 debel, w którym zobaczymy 4 naszych zawodników. Bednarek i Kowalczyk zagrają z faworyzowanymi Fyrstenbergiem i Matkowskim. Przyznam, że nie wiem za kogo trzymać kciuki, mniej doświadczeni debliści są w stanie zrobić kilka niespodzianek, ale mimo wszystko Fryty są bardziej perspektywiczni jeśli liczymy na jakiś sukces na kortach Rollanda Garrosa.
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Panowie panowie panowie. Po pierwsze Fognini nie miał pod koniec meczu luzu, tylko przyjął taką pozę &quot;od niechcenia&quot; bo do backhandu raczej z prostej nogi się nie gra. Podziwiam go, że nie było widać po nim żadnego zdenerwowania. Natomiast bez sensu w przy stanie 5/4 30/0 sprobował zaatakować 2 razy forehandem i oczywiście mu nie wyszło. Jakby dalej masował Monfilsa po backhandzie pewnym długim topspinem już mółgby być w następnej rundzie. Zostawcie już to spotkanie, teraz to raczej lotto (to samo co w meczu Yani Lacko) trafi przypadkowy forehand, ten zagra w tasme i juz moze byc pozamiatene. ich fizjoterapeuci zadbają, żeby nie odczuli za bardzo zmęczenia i przede wszystkim wyszli dobrze rozgrzani na kort.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Troche debla na czwartek:

L. Kubot/O. Marach - T. De Bakker/R.Wassen 1,35 2/10

M. Melo/B. Soares - J. I. Chela/E.Schwank 1,55 2/10

R. Bopanna/A-U-H. Qureshi - F. Fognini/ M. Russell 1,37 2/10

P. Marx/I.Zelenay - N.Devilder/P-H.Mathieu 1,77 1/10

Kubot/Marach to jedna z najlepszych par na cegle, dobrze graja, wygrywaja imprezy, Lukasz pewnie pod siatka. Singla nie biore pod uwage, jemu brakuje kondycji, w podwójnej gra inaczej. Troche sie obawiam tego meczu bo rywale sa grozni, Wassen kiedys niezly deblista. Od dawna juz bez sukcesow, De Bakker bardzo dobry grajek ale doswiadczenie i ogrania w parze po stronie Austriaka i Polaka.

Melo/Soares troche mnie zdziwil wysoki kurs, Chela gra ostatnio dość slabo, serwis cieniutki, nie zabardzo to pasuje do debla. Schwank kreczowal w singlu a przeciez Melo, Soares dopiero co wygrali caly turniej, zdecydowanie forma po ich stronie, typowi deblisci a Chela jeszcze jutro konczy trudny mecz z Murrayem, nie wiem jak zdrowie Edu ale skoro krecz to cos jest na rzeczy.

Bopanna/Qureshi równiez w wysokiej formie, ten drugi ma jeden z najlepszych wolejow w calych rozgrywkach, pieknie gra przy siatce, ma naturalny ciag do przodu. Nby cegla nie dla nich ale ostatnio grali na clayu dobrze. Fognini z Russellem to para z łapanki, nie wiem czy kiedykolwiek ze soba grali, chyba tak ale Amerykanin nigdy nie byl wybitnym deblista a Wloch gra znakomicie z glebi kortu, zreszta moze byc zmeczony po 5 setóce z Monfilsem, zreszta tez jutro koncza mecz. Po prostu B/Q lepszy debel.

Marx/Zelenay najwyzszy kurs i najwieksze obawy co do temu meczu. Para cholernie zgrana, od dawna graja i w tamtym sezonie wygrywali mase challagerow. Mathiu krecz w singlu, brak formy a kolega Devilder to ja nie pamietam kiedy ostatnio gral w tenisa na jakims sensownym poziomie. Kiedy to byl moj ulubiony grajek w chall. ale teraz to cien gracza z przeszlosci. Zgranie i forma po stronie M/Z.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Interesujący kurs na Mahuta w pinnacle (6.36). Nie ma jeszcze handi gemowego, ale patrząc na kurs można oczekiwać handi +7 i upatruje w tym dobrej inwestycji.

Wiadomo, że Melzer dobrze gra na ziemi i jest równym zawodnikiem, więc ciężko liczyć jutro na katastrofę w jego wykonaniu, ale w obliczu fatalnego dla Francuzów turnieju - ich pogromu w pierwszej rundzie i wielu ciężkich meczy w rundzie drugiej - nie wyobrażam sobie, żeby Mahut jutro nie walczył na całego.

Spodziewam się, że bardzo dużo w tym meczu będzie zależało od Melzera, ale Mahut na pewno jest w stanie systematycznie utrzymywać swoje podanie (ze Zverevem tylko raz dał się przełamać, sporo trafiał pierwszym serwisem, 10 asów - bez df).
 
P 161

poozon

Użytkownik
Montanes - Soderling typ 1 kurs 5.37
Polecam grać Montanesa , na clayu moim zdaniem mają 50 % na 50 % szans . Grali już ze sobą w Roland Gaross i wtedy wygrał Montanes . Kolejnym argumentem na jedynkę są zawodnicy jakich pokonał Montanes w tym roku na clayu a mianowicie Federer (!) , Cilic (!) więc zawodników którzy grają lepiej niż Soda na clayu . Kurs jest oblrzymim value betem więc warto grać
Soderling ostatnie mecze to tulko 2/5 zwycięstw i porażki z tak słabym zawodnikiem jak Rochus który przygrywa wszystko co się da na mączce
Płatniki już lecą w dół
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Dlouhy/Paes - Brunstrom/Rojer
Bet-At-Home
@4,20
Powiem tak,po zobaczeniu kursów na to spotkanie,pomyślałem sobie,że założę się z bukmacherem.Oczywiście na papierze,faworytami tego meczu,są czołowi,doświadczeni i bardziej utytułowani debliści ATP,Czech Łukasz Dlouhy i Hindus Leander Paes,trzeba jednak zauważyć,że w tym roku bardzo słabo poczynają sobie na &quot;mączce&quot; i postaramy się to wykorzystać.
Jean-Julien Rojer i Johan Brunstrom to nie przypadkowy debel,grają ze sobą dość długo i wielkich sukcesów nie osiągneli,ale sprawili sporo niespodzianek.Grozniejsi jak i ich dzisiejsi rywale na Hardzie,ale na RG potrafią grać,co również ciekawe,obydwa deble spotkały się już w tym roku w Auckland,podczas przygotowan do AO,górą z tego pojedynki wyszedł Szwed i jego kolega z Antyli Holenderskich.H2H po tym meczu 0:1 na korzyść mojego Underdoga.Nie namawiam na obstawianie tego spotkania za grubsze pieniądze,ale grzechem było by nie spróbować za drobne,myślę ze jeśli Panowie zagrają na swoim najwyższym poziomie,to możemy mieć niespodziankę już w 1 rundzie debla.Spotkanie powinno rozpocząć się za 20 min.Powodzenia!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom