>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - RG 2010 23.05.-06.06.

Status
Zamknięty.
pezio 24,7K

pezio

Użytkownik
K. Vliegen - S. Darcis 2 @1,55


Typ bardziej przeciwko Vliegenowi, obecnie jest kompletnie bez formy. Darcis może także nie zachwyca, ale prezentuje się lepiej - zresztą, trudno by było prezentować się gorzej od Krzyśka w chwili obecnej. Według mnie to jeden ze słabszych zawodników w całej drabince. Widziałem go w Monachium z Almagro, masa błędów, fatalny oburęczny BH. Anemiczny. Pojedynek Belgijski powinien paść łupem Steve&#39;a, uniwersalny, w zasadzie na każdej nawierzchni się odnajduje. Niezłe podanie, kończący Forhend, pewny slice Bekhendowy. Minusem jednak w jego grze jest straszna niestabilność, w 1 secie potrafi grać baję , a później znowu wszystko psuje. No ale naprawdę trudno będzie mu zagrać tak aby nie pokonać rozbitego rodaka. Fajny kurs.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Kubot-Ouanna 2 - 2.0✅
Kerber A. - Chakvetadze A. 1 - 1.8✅

Gimeno-Traver D. - Tursunov D. 4 lub więcej setów - 1.80

Tursunov ostatnio grał na US Open w zeszłym roku. Ostatnimi czasy ma problemy ze zdrowiem. Mimo to nie sądzę, aby &quot;stary&quot; wyjadacz dał się ograć młodemu Hiszpanowi w stosunku 0-3. Liczę, że seta urwie. Kurs zachęcający. Na pewno 1,2 na Gimeno jest nie do ruszenia nawet w taśmie.
 
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
Co myslicie o typie jutro na Chardego i Bolleliego wdg mnie naprawde dobry dubel . Chardy w tamtym roku na Rollandzie prezentpwał bardzo dobry tenis servis + forehand + publika , Hewittowi takze zle grac sie nie powinno lubi szybkie nawierzchnie , roznie moze byc .

Bolleliego w ostatnim czasie widziałem tylko w Romie w meczy z Verdasco , ogolnie nie wiele odstawał od Nando wiec jestem gotowy postawic na niego pieniądze w meczu z anonimowym jak dla mnie Andlujarem .

Co myslicie o tych typach prosze o rade bo skusił bym sie na duzą stawke
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Nie polecam. Bolelli w kwalach miał 5-7, 3-5 z Ilhanem i tylko mega nieudolności Turka, który się przestraszył wygranej, zawdzięcza swój udział w 1 rundzie RG. Po kursie rzędu 1,5 naprawdę nie ma sensu w niego inwestować, bo to zwyczajnie cienki &quot;Bollek&quot;.
 
akabibdudka 0

akabibdudka

Użytkownik
Hewittowi takze zle grac sie nie powinno lubi szybkie nawierzchnie , roznie moze byc .
Drogi kolego, po raz drugi zaznaczam że Clay jest najwolniejszą z nawierzchni, Hewitt nie potrafi na niej grać. Co najgorsze, nie umie się nawet ślizgać do piłek co jest kluczowe na nawierzchni ziemnej. Polecam typ na Chardego + Boelliego , fakt że męczył się w kwal. ale to forma dnia raczej.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Drogi kolego, po raz drugi zaznaczam że Clay jest najwolniejszą z nawierzchni, Hewitt nie potrafi na niej grać. Co najgorsze, nie umie się nawet ślizgać do piłek co jest kluczowe na nawierzchni ziemnej. Polecam typ na Chardego + Boelliego , fakt że męczył się w kwal. ale to forma dnia raczej.
Człowieku kłania się czytanie z zrozumieniem,to zdanie jest wyrwane z kontekstu.Roxanne chodziło o to że Clay na FO jest z roku na rok coraz szybszy i obecnie o wiele bliżej mu do hardu niż do prawdziwej mączki.Na przyszłosc polecam czytac dokładniej.
 
akabibdudka 0

akabibdudka

Użytkownik
Zabrzmiało to nie jednoznacznie, mój błąd. Jednakże Hewitt nie potrafi grać na jakimkolwiek Clayu.
Bardziej chodziło mi o to :
hewitt lubi szybkie nawierzchnie.
ale jakakolwiek nawierzchnia Clay&#39;owa nie jest szybką , moze rodzaj jest szybki z gatunku nawierzchni ale szybką względem Betonowej czy trawiastej nie jest.
 
akabibdudka 0

akabibdudka

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Murray - Gasquet i kursie 3,6 na 3-0 ?
Murray poprawił bardzo grę z głębi kortu na Clay&#39;u. Oglądałem jego występ w Madrycie, zagrał b.dobry mecz z Ferrerem. Przegrał dlatego że David odbijał wszystko jak ściana, po drugie publika bardzo pomogła hiszpanowi. Gasquet wydaje się być w bdb. formie. 10 wygranych meczów pod rząd + własna publika + wygrany turniej w Nice wczoraj. I to właśnie może być mały minus, bo kondycja. Myślę, że Murray wygra, ale nie ma co ryzykować 3:0 zważywszy nawet na tą publikę która będzie za Ryśkiem + jego backhand. Zapowiada się bdb mecz.
 
A 132

acemilan

Użytkownik
ale jakakolwiek nawierzchnia Clay&#39;owa nie jest szybką , moze rodzaj jest szybki z gatunku nawierzchni ale szybką względem Betonowej czy trawiastej nie jest.
To jak skomentujesz wypowiedź Llodry po porażce z Goodallem na Wimbledonie rok temu?- dotyczy porównania nawierzchni RG i Wimbledonu:
&quot;Llodra narzekał również na to, że z roku na rok wimbledońskie korty stają się wolniejsze. - Tu naprawdę jest coraz gorzej. W tej chwili wolę grać na Roland Garros. Gdy paryski kort numer 1 jest suchy, gra na nim jest z pewnością szybsza niż w Londynie - dodał.&quot;
Często ludzie w swoich analizach dzielą korty na 3 rodzaje:
hard (ewentualnie jeszcze halę czy carpet jak troszkę bardziej się &quot;wgłębiają&quot;), trawę, cegłę.
Podział ten jest dużym uproszczeniem sobie życia- niestety z realem ma niewiele wspólnego. Kąt odbicia piłki, sposób gry na kortach ziemnych, na których jest wolno (choćby Monte Carlo czy Bastad) jest zupełnie inny niż na kortach o szybszej nawierzchni (choćby tegoroczny RG czy Gstaad gdzie co roku jest szybko). Szybka cegła preferuje innych graczy aniżeli wolna- to właśnie jest przyczyna wielu &quot;niespodzianek&quot; na qwalach w tym roku (choćby porażki graczy grających dużo topspinami: Tavaresa, Machado, Daniela, Brzezickiego czy innych).
 
D 0

dasiezarabiac

Użytkownik
a ja daje sobie na Nishikoriego, bo tak daje Nick Bolletieri - przez jednych uwielbiany - przez innych - nienawidzony. :grin: pan ten (jesli jeszcze nie wiecie) prowadzi swoj oficjalny blog na ktorym zazwyczaj daje nedzne typy 1,01 - 1,1 ale tez i czasem perelki. wiec mysle, ze to jutro sie okaze perelka :grin:. po drugie - ufam komus, kto sobie wyszkolil gracza, bo wie o nim wiecej niz buki.

@ 2.75
 
F 0

filweb

Forum VIP
Co do wcześniejszych wypowiedzi na temat Gasqueta - widziałem Francuza w meczu z Potito Starace i wcale mnie nie zachwycił. To prawda, pokonał w finale zmęczonego Verdasco, ale jutro większe szanse dawałbym jednak Murrayowi. Tak jak ktoś wcześniej napisał, gra w Paryżu jest bardzo szybka, jak na clay i taka właśnie nawierzchnia powinna pasować Szkotowi. Również widziałem mecz z Ferrerem w Madrycie i momentami Murray grał świetnie a momentami niweczył w kilka minut wszystko, na co pracował wcześniej przez kwadrans.
Ostatnio wyjątkowo nie mam czasu na mecze, wrócę na 2 tydzień Szlema mam nadzieję, a póki co nie obraziłbym się za kilka informacji :
1. Gulbis - Bennettau - ktoś widział? kontuzja Gulbisa, morze błędów, czy może mecz sezonu Bennego? Wiem, tylko, że Gulbis kreczował, ale wcześnie musiał jakoś wtopić te 2 sety.
2. Suarez Navarro - jakim cudem kurs na nią skoczył z 1,65 do 2,10?
3. Ktoś gra jutro Carstena Balla - dziś się zastanawiałem na Schuettlerem, na szczęście nie grałem, ale 4,85 na Balla wygląda smakowicie.
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
a ja daje sobie na Nishikoriego, bo tak daje Nick Bolletieri - przez jednych uwielbiany - przez innych - nienawidzony. :grin: pan ten (jesli jeszcze nie wiecie) prowadzi swoj oficjalny blog na ktorym zazwyczaj daje nedzne typy 1,01 - 1,1 ale tez i czasem perelki. wiec mysle, ze to jutro sie okaze perelka :grin:. po drugie - ufam komus, kto sobie wyszkolil gracza, bo wie o nim wiecej niz buki.
@ 2.75
dziwisz się, że stawia na swojego wychowanka, który jako od 14-roku życia doskonalił swoją grę u niego w szkole?...jutro stanie na przeciw Giraldo, który gra swój życiowy tenis i pokonywał w tym roku o klasę lepszych zawodników od Japończyka na ziemi
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Ram, Rajeev-Schukin, Y ⛔ po pierwszym wygranym secie, Ram nie istniał.
Typ:1
Kurs: 5,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jutro w drugim dniu RG, w pierwszej rundzie zagrają Amerykanin Rajeev Ram oraz Kazachstańczyk Yuri Schukin. Wielu osobom ten typ wyda się dosyć dziwny i nie ulega wątpliwości że turniej rangi Grand Slam to za wysokie progi i dla jednego i dla drugiego, jednakże ktoś dalej przejść musi. Szczerze trochę dziwi mnie gra Ram&#39;a na clayu (clay to chyba on widzi 2 raz w życiu), ale w pierwszych rundach łatwiej trafić jakiś dobry kurs, tym bardziej że przeciwnik nie zachwyca. h2h 1-0 dla Amerykanina, 2 lata temu na hardzie 7-6,7-6. Kurs taki chyba tylko dlatego iż Schukin wygrał ostatnio challa w Zagrzebiu i jak wyżej wspomniałem Ram nie ma obycia na clayu. Jednak tenis to tenis, dodatkowo w tym roku clay courty są wyjątkowo szybkie więc w tym upartuję szansy dla Rama. Kazachstańczyk to nie młodzieniec, 30 lat to już wiek przy którym trzeba zastanawiać się nad tenisową emeryturą a w perspektywie 5 setówki to może wyraźnie się odbić. Jak dla mnie zapowiada się na 5-setówkę na bardzo niskim poziomie. No cóż ale ktoś musi przejść dalej.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Co do wcześniejszych wypowiedzi na temat Gasqueta - widziałem Francuza w meczu z Potito Starace i wcale mnie nie zachwycił. To prawda, pokonał w finale zmęczonego Verdasco, ale jutro większe szanse dawałbym jednak Murrayowi. Tak jak ktoś wcześniej napisał, gra w Paryżu jest bardzo szybka, jak na clay i taka właśnie nawierzchnia powinna pasować Szkotowi. Również widziałem mecz z Ferrerem w Madrycie i momentami Murray grał świetnie a momentami niweczył w kilka minut wszystko, na co pracował wcześniej przez kwadrans.

Ostatnio wyjątkowo nie mam czasu na mecze, wrócę na 2 tydzień Szlema mam nadzieję, a póki co nie obraziłbym się za kilka informacji :

1. Gulbis - Bennettau - ktoś widział? kontuzja Gulbisa, morze błędów, czy może mecz sezonu Bennego? Wiem, tylko, że Gulbis kreczował, ale wcześnie musiał jakoś wtopić te 2 sety.

2. Suarez Navarro - jakim cudem kurs na nią skoczył z 1,65 do 2,10?
3. Ktoś gra jutro Carstena Balla - dziś się zastanawiałem na Schuettlerem, na szczęście nie grałem, ale 4,85 na Balla wygląda smakowicie.
Gulbis od początku wyszedł taki jakiś niemrawy. Można było odliczać która piłka pójdzie w siatkę. W 1 secie po przełamaniu zdołał stratę odrobić ale niefługo później znów dał się złamać (ogólnie coś ścięgna chyba naciągnął w nodze). I tu już nieodrobił. W 2 secie to już marazm Gulbisa. przy stanie 3:1 wziął medical time. Wrócił i dał się złamać. Poległ. W 3 secie co prawda wyszedł do gry ale po pierwszym brejku dał sobie siana i skreczował

a o 2 i 3 musi ktoś inny powiedzieć (ja na Balla bym nie grał)
 
D 0

dominix

Użytkownik
Spotkanie: Ram, Rajeev-Schukin, Y
Typ:1
Kurs: 5,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jutro w drugim dniu RG, w pierwszej rundzie zagrają Amerykanin Rajeev Ram oraz Kazachstańczyk Yuri Schukin. Wielu osobom ten typ wyda się dosyć dziwny i nie ulega wątpliwości że turniej rangi Grand Slam to za wysokie progi i dla jednego i dla drugiego, jednakże ktoś dalej przejść musi. Szczerze trochę dziwi mnie gra Ram&#39;a na clayu (clay to chyba on widzi 2 raz w życiu), ale w pierwszych rundach łatwiej trafić jakiś dobry kurs, tym bardziej że przeciwnik nie zachwyca. h2h 1-0 dla Amerykanina, 2 lata temu na hardzie 7-6,7-6. Kurs taki chyba tylko dlatego iż Schukin wygrał ostatnio challa w Zagrzebiu i jak wyżej wspomniałem Ram nie ma obycia na clayu. Jednak tenis to tenis, dodatkowo w tym roku clay courty są wyjątkowo szybkie więc w tym upartuję szansy dla Rama. Kazachstańczyk to nie młodzieniec, 30 lat to już wiek przy którym trzeba zastanawiać się nad tenisową emeryturą a w perspektywie 5 setówki to może wyraźnie się odbić. Jak dla mnie zapowiada się na 5-setówkę na bardzo niskim poziomie. No cóż ale ktoś musi przejść dalej.
Zapomniales dodac, ze schukin jest po kwalch, gdzie stracil zaledwie 1 seta, a na nawierzchni ceglanej grywa cześciej niz na pozostalych, co sprawia, ze jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Natomiast wiekiem zupelnie bym sie nie sugerowal, bo 30 lat to odpowiedni wiek na osiaganie sukcesow w tenisie, a nie mysleniu o emeryturze ;)
 
D 0

dasiezarabiac

Użytkownik
dziwisz się, że stawia na swojego wychowanka, który jako od 14-roku życia doskonalił swoją grę u niego w szkole?...jutro stanie na przeciw Giraldo, który gra swój życiowy tenis i pokonywał w tym roku o klasę lepszych zawodników od Japończyka na ziemi

nie, nie dziwie sie... typy tego pana po prostu przyniosly mi w przeciagu 2-3 lat juz niezly dochod + skutecznosc. miedzy innymi zwyciestwo ARod nad Djoko w AO 2009 po &quot;SŁITAŚNYM&quot; kursie @ 3.2 ???? tak samo jak HJUŁITA @1.9 z bagieta w tegorocznym AO.... albo innego wychowanka - HAASa jakis rok temu... na wimbledonie z Djokerem @ 2.7 no ale takie maselkowe kursy maja to do siebie, ze sie ich dlugo nie pamieta, jak przyjemnie wpadly.


zyc nie umierac :grin::grin:
 
pezio 24,7K

pezio

Użytkownik
Richard Gasguet-Andy Murray kpina kpina i jeszcze raz kpina Andy juz przegrywa 2-0 z zawodnikem który od 2 tygodni jest ciągle w grze ,i czym tu sie kierowac prze wyborze typów JEDNA WIELKA KPINA TEGOROCZNY ROLAND

Szoook. W ogóle co to za argument, że przegrywa z zawodnikiem który od 2 tygodni jest ciągle w grze? To co, po tych 2 tyg. ma grać bez nogi? Dla Ryśka to akurat tym lepiej, wreszcie się ogrywa i widać efekty. Super mecz gra dziś, bajeczna technika. To 2 dzień, a Ty mówisz już że wielka kpina :grin: Ogarnij się, co siedzi w głowach takich ludzi..

G. Zemlja(+2.5) - J. Monaco 1 @2,40



Monaco ostatnio jest słaaaabiutki. Strasznie chimeryczny. Z Troickim przez pewien czas grał tak , że nawet Grzesiu Panfil by chyba ugrał seta.. Ma potencjał, wolałby pewnie mączke z Gstaad ale na tych szybkich też coś pogrywa. Obecnie jednak jest daleki od optymalnej dyspozycji. Słoweniec po kwalach, ostatnio pogrywa nieźle. Pamiętam go bodajże z występu w tegorocznym AO z Beckerem. Przegrał po zaciętym meczu 0-3, ale ogólne wrażenie pozytywne. Widać było jednak, że woli przytrzymać piłkę w korcie, technicznie ok. Serwis niezły, choć 2nd serve dość słabe.. No ale typ przeciwko Juanowi, nie wierzę że w ciągu meczu nie trafi mu się przestój. Jakieś przełamanie, i secik może wpaść. Kurs duuży.

Witam,co myślicie o spotkaniu Zverev-Mahut? jak dla mnie 2 Zverev nic nie gra ostatnio w tym dwa krecze w ostatnim tygodniu pewnie sie zmaga z jakims urazem a Mahut ostatnio dobry turniej zagrał.Prosze o opinie
Zverev w tym sezonie kompletnie nic nie gra, jest najgorszy.. A Mahut znowu woli dużo szybsze nawierzchnie, szczególnie grass. Ciężki mecz, ale mimo wszystko Nicolas.

Co jest z spotkaniem monfilsa?
Zwrot będzie, nie ten dział .
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Giraldo S. - Nishikori K. 1 - 1.40⛔
Mayer L. - Stakhovsky S. 1 - 1.35✅
De Bakker T. - Garcia-Lopez G. 1 - 1.80
Holender może nie zachwycił w 1 meczu, ale zwalmy to na karb &quot;pierwsze koty za płoty&quot;. 1 runda wielkiego szlema, może się trochę spiął. Dodatkowo miał całą publikę przeciwko sobie bo grał z Francuzem. Mimo wszystko dośc spokojnie ogarnął ten mecz 3-1. Myślę, że z każdym dniem będzie się coraz bardziej oswajał z Paryżem i powinno być coraz bliżej tej formy którą prezentował przez ostatnie tygodnie. GGL się trochę pomęczył z dziadkiem Schuettlerem - bez fajerwerków. Młody Holender ma zdecydowanie większy potencjał i mam nadzieję, że to potwierdzi w tym spotkaniu.
 
galaxy 0

galaxy

Użytkownik
Spotkanie: Verdasco vs Kunitsyn
Typ: Under 29,5 gema
Kurs: 1,83
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie pierwszej rundy RG pomiędzy hiszpanem Verdasco a Rosjaninem Kunitsynem. Obstawiłem tak i nie inny typ ponieważ Fernando ewidentnie jest na fali, a Igor nie gra jakiegoś porywającego tenisa. Może zajmę się najpierw tym drugim. Ostatnie 4 mecze przegrał. 2 razy z niżej i dwa razy z wyżej notowanymi zawodnikami. W tych spotkaniach ugrał zaledwie 1 seta. W pozostałych 8 setach nie doprowadził nwet do tie-breaka. Jego ostatnie zwycięstwo miało miesce w kwalifikacjach do turnieju w Mknte-Carlo.Fernando Verdasco w swoim ostatnim turnieju dotarł aż do finału w którym niespodziewanie doznał porażki. W turnieju w Nicei grał na prawde znakomicie. Pomijając finał przegrał tylko 1 seta i to po 13 gemach walki. Jak narazie panowie spotkali się raz w US w 2008 roku i wtedy górą był Verdasco wygrywając bez najmniejszych problemów w trzech setach. Wtedy suma gemów wyniosła 26. Nie przewiduję żeby dziś Hiszpan miał mieć większe kłopoty. Może nawet pozwolić sobie na stratę większej liczby gemów. W całym tegorocznym sezonie zdecydowanie lepiej radzi sobie Verdasco. Ma on przewagę w każdej rubryce statystyk. Powinien bez problemów pokonać jutro Rosjanina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom