>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - RG 2010 23.05.-06.06.

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Murray - Berdych 1,71 2/10 ⛔



Ciekawa ta masówka na Berdycha, ja uważam, że 3-1 wygra Andy chociaż 5 setówka jest oczywiście możliwa. Zdecydowanie wyżej cenie umiejętności Brytyjczyka. Na cegle ani Szkot ani Czech nie graja idealnie chociaz jeden i drugi mają za sobą ziemną szkołe, Tomas u siebie a Andy w Hiszpanii. Po słabym okresie na clayu teraz lepiej gra Murray i troche mnie dziwi taka surowa ocena jego gry. Albo troche za ostro oceniacie Andiego albo ja mam jakaś słabość do niego bo póki co podoba mi się jego gra na RG chociaż są przestoje dlatego traci sety. Nie jest to nic szczególnie dizwnego, w meczach do 3 wygranych to raczej norma. Nie widze atutów po stronie Berdycha. Ogólna gra niezle ale siła Czecha to serwis + fh, on zawsze bedzie dla mnie graczem na dywan, hard, trawe. Nie widze szans przy jego grze na sukces na cegle, tym bardziej, że Murray często zwalnia gre, lubi długie wymiany, wcale nie spieszy się z wykończeniem akcji. Kiedy trzeba przyspiesza, dobry urozmaicony tenis. Powinien tu Murray zaskoczyć jeszcze niedowiarków jeśli chodzi o jego gre. Gorzej z ta formą, tu nie jest idealnie mimo to Berdycha powinien klepnac po walce.

Uwaga na mecz Cilic - Soderling, niby Szwed a ja coś czuje, że łatwo nie będzie. Cilic to kolejny gracz w którego 3/4 forum nie wierzy a wg mnie to super gracz. Po 5 setówce z Mayerem raczej go nie dam, tym bardziej, ze na cegle on duzo traci, tu raczej over.
 
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
Melzer - Gabashvili
Jurgen gra bardzo dobry tenis na cegle , efektowna wygrana z Verdasco w Madrycie teraz z Ferrerem mowi , ze nie jest to przypadek. Austryjak gra z Fh i Bh bardzo mocnie z nie typową rotacją. Gaba gra niezle , ale niezle to nie to co Ferrer lub Verdasco wiec typ 1

Verdasco - Almagro
W tamtym roku i nie tylko Verdasco zdomnował Almagro statystyka h2h jest imponująca. w poprzedniej edycji RG Fernando wygrał z Nicolasem 3-0. Oglądałem jego mecz z Kohlschreiberem i mysle , ze w 4 lub 5 setach wygra moj ulubieniec
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
No zgodzę się, że Melzer to dobry typ.
Nie wiem kto jest twoim ulubieńcem (stawiam na Verdasco) ale z tego co wiem, ma on odnowienie kontuzji stopy. A przynajmniej takie cos krążyło... Myślę, że w lepszej pozycji jest Almagro. Nie grał on z nikim ciężkim, może z wyjątkiem Ukrainiec który ostatnio pokazał to i owo, ale i tak reprezentował dobrą formę. Czaję się aby na niego postawić...
Ktoś bardziej doświadczony ma na ten temat jakieś zdanie?
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jak dla mnie wszystko zależy od zdrowia Verdasco. Nie widziałem go w tym turnieju, więc nic na ten temat sensownego nie powiem. Jednak 1,90 na Verdasco, biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki z całego sezonu, H2H i historię występów obu w Szlemach, wydaje się być mega dobrym betem. Ale tak, jak mówiłem wcześniej, wszystko zależy od zdrowia Fernando.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Verdasco no bet jak dla mnie. Moze byc to samo co z Tsongą. Nie wiem na ile poważna jest ta kontuzja, ale podobno po IV secie ledwo zszedł z kortu ???? . A Almagro to nie jest taki jakis ogórek grac potrafi. A w dzień nie da sie wyleczyć kontuzji a juz tym bardziej kontuzji stopy. Ja z mojej strony Melzer i czekam na Berdycha. Pozdrawiam
 
F 0

filweb

Forum VIP
Stawianie po tak niskim kursie na Melzera to straszne ryzyko. Austriak jest mega nieobliczalnym graczem i zdecydowanie lepiej zdaje się czuć jako underdog. Nigdy w życiu nie wyszedł poza 3 rundę Szlema a teraz ma niezwykłą szansę na 1/4. Nie jest też tajemnicą, że słaba głowa Juergena daje o sobie znać od czasu do czasu. Taka okazja może go dodatkowo zdekoncentrować. Gabashwili widziałem 1,5 seta z Roddickiem - gość grał mocno, pewnie, bez większych nerwów. Nie ma nic do stracenia, przez 7 spotkań z rzędu nie stracił seta. No i pamiętajcie, kurs na Jurgena powinien być mocno zaniżony faktem, że pokonał jednego z głównych faworytów na 1/2 - Ferrera.
 
gju 134

gju

Użytkownik
oglądałem jego mecz z dogo. jr. wyglądał bardzo pewnie i uporał się z niezłym ukraińcem szybko, łatwo i przyjemnie. nie jest zmęczony, nic mu nie dolega. verdasco ma problemy ze stopą, ma za sobą maraton z kohlschreiberem, który wielką formą nie może się pochwalić.
noga się nie wyleczy z dnia na dzień, a almagro to będzie bardziej wymagający rywal niż niemiec. nie sądzę, żeby w zaistniałej sytuacji verdasco mógł ugrać więcej niż seta.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
No i Berdych izzi ???? . Bardzo skoncentrowany byl Czech przez caly mecz, tylko raz dal sie przelamac, z kolei sam mial az 14 szans na przelamanie Murraya. Andy zerwal sie do walki na poczatku drugiego seta. Ale to bylo za malo. Czech znowu swietnie pod wzgledem wygranych po 1 serwisie, 92% bardzo dobry wynik. Obaj slaby pierwszy serwis, 33UE. Andy moze sie juz skupic na treningach przed Queens Clubem i Wimbledonem. Tomas teraz z Youzhnym i to bedzie moj kolejny bet na niego :p
Gdyby nie Raymond/Stubbs, byłoby swietnie, ale i tak nie mam prawa narzekać
 
K 0

kristooo

Użytkownik
Też osobiście myślę że Gabashvili powalczy może nawet wygra ograł roddicka mimo iż amerykanin nic nie gra na clayu to Gaba ma w podświadomości że ograł takiego zawodnika i to tak pewnie. Spisuje się narazie naprawde solidnie i myślę że wyjdzie piekielnie zmotywowany i pewny siebie. A jurgen to jurgen jak odbije tak zagra albo wyjdzie mecz gdzie będzie wychodziło wszystko albo nie będzie wychodziło nic i warto poczekać i zagrać ten typ na live po obejrzeniu kilku gemów. Myślę że Gaba nie stoi na straconej pozycji myślę że jego motywacja i solidna forma może wystarczyć. Co do almagro i verdiego. Wiadomo obaj specjaliści na tej nawierzchni. Liczyłem że almagro odpanie z dolgim ale wygrał pewnie i w nienajgorszym stylu. Verdasco jest jednak nieobliczalny i naprawdę dużo zależy od tego urazu jeśli nie będzie bardzo mu przeszkadzał w grze to jest moim faworytem ale jeśli będzie utrudniał poruszanie się po korcie solidny na clayu almagro nie da mu żadnych szans. Jak dla mnie również najlepiej poczekać na live jeśli ktoś nie chce grać kuponu zaobserwować jak się porusza jak grają i dopiero wtedy obstawić.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Murray zagral w taki sposob jaki mial wyraz twarzy... sprawial wrazenie jakby nie wiedzial po co tam wyszedl. Nie przepradam, ze tym zawodnikiem, a dzis kompletnie nie powalczyc... Berdych byl smialo do ogrania, a wygral bo bardzo chcial wygrac, koncentracja i proste rozwiazania w grze a nie tak jak rywal...kombinownie, plus odbicie jakby sniadania nie jadl... Murray&#39;a stac na dobra gre, co widzialem setki razy, ale jak dla mnie obecnie jest bez formy...
 
A 11

algeroth

Użytkownik
Federer-Soderling w tym meczu stawialbym na +2.5 seta dla soderlinga.
Federer niestety z soda wydaje mi sie ze seta straci.
Balbym sie tu zaryzykowac typ na sode tylko +1.5 bo uwazam ze fedex ten mecz wygra 3:1.
Kursow narazie nie ma.
Jutro zedytuje.
Pozdrawiam
 
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
Murray zagral w taki sposob jaki mial wyraz twarzy... sprawial wrazenie jakby nie wiedzial po co tam wyszedl. Nie przepradam, ze tym zawodnikiem, a dzis kompletnie nie powalczyc... Berdych byl smialo do ogrania, a wygral bo bardzo chcial wygrac, koncentracja i proste rozwiazania w grze a nie tak jak rywal...kombinownie, plus odbicie jakby sniadania nie jadl... Murray&#39;a stac na dobra gre, co widzialem setki razy, ale jak dla mnie obecnie jest bez formy...
problemem stali sie jego nowi trenerzy a nie forma , taktyka z jaką mu kazali grac finał AO czyli 1 set męczenie Federera skompromitowała go nie tylko setem przegranym , ale to nie Federer wyglądał na zmęczonego a sam Andy. Nie wiem czy tylko ja to tak odbieram , ale od tamtego momentu gra Murraya wygląda jak przebijanie baloniku na drugą strone siatki , zero męskiej gry.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Gabashvili - Melzer -1.5s @ 1.70 ✅ 6/7 6/4 1/6 4/6

Jurgen w tym roku porażki na mączce oprócz tej z Petzschnerem przegrał z Dasco i Almagro czyli gościami co mają pojęcie o nawierzchni ceglanej. Ogólnie bardzo go lubię lecz zawsze brakuję mu instynktu zabójcy lub kogoś który powinien mu powiedzieć że nie powinien za dużo kombinować na korcie i Austriak jest u mnie wpisany na listę pussiaków tak jak Lopez, Hanescu to moja twarda trójca, lecz po wygraniu turnieju u siebie w mieście w Wiedniu w singla i debla Melzer troszkę nabrał ogłady i wyniki pod okiem Nystroma wychodzą mu lepiej jestem pewny że to właśnie zasługa Szweda. Pare dni temu Jurgen skończył już 29 lat i aktualnie przebił swój rekord na Szlemie gdzie obojętnie na którym turnieju z WS zachodził najdalej do III r. Dzisiaj już ma IV r. i dwie wielkie rzeczy przed nim jeśli wygra z Gabashvilim po pierwsze znowu zanotuję życiówkę na Szlemie i będzie to QF jak i miejsce w rankingu już pobił może zrobić to jeszcze raz i wejść do TOP20 gdzie już dawno go widziałem z jego grą przy takim już lekko zaawansowanym wieku kiedy może nadarzyć się kolejna taka sytuacja z rywalem słabszym na papierze lecz może to właśnie nikt nie umiał nim pokierować, nastawić by te sukcesy był szybciej i może to Nystrom będzie miał szczęście prowadzić do najlepszych sukcesów Austriaka, a QF i TOP20 przed Wimbledonem będzie to bardzo nieźle wyglądać i napawać na jeszcze lepsze dokonania. Gabashvili człowiek naprawdę nie ujarzmiony z potencjałem, challengerowiec który czasami zagra na turniejach najsłabszej rangi ATP. Widziałem mecz z ARodem i jednak Amerykanin nie wnosił nic do gry w odróżnieniu tak jak z Kavciczem czy z Nieminenem, tutaj Jankes po prostu trzymał grę do pewnego momentu i poddawał ją, nawet nie szukał czegoś innego na farbowanego Rosjanina i po drugim secie pogodził się z porażką. W tym pojedynku więcej doświadczenia ma Austriak i jednak jego zawsze napinka na Wielkich Szlemach procentuję i myślę że wykorzysta to i pewnie wygra z Rosjaninem którego nie wyobrażam sobie jednak w ćwierćfinale WS po tak niezbyt barwnej karierze.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
problemem stali sie jego nowi trenerzy a nie forma , taktyka z jaką mu kazali grac finał AO czyli 1 set męczenie Federera skompromitowała go nie tylko setem przegranym , ale to nie Federer wyglądał na zmęczonego a sam Andy. Nie wiem czy tylko ja to tak odbieram , ale od tamtego momentu gra Murraya wygląda jak przebijanie baloniku na drugą strone siatki , zero męskiej gry.
po prostu narzucono mu defensywny styl gry. A on ma potencjał do gry ofensywnej. Piekielny serwis, umiejętność zagrywania mocnych kończących piłek z trudnych sytuacji... nie wykorzystuje tego.

Natomiast Berdycha gra jest nieco podobna do gry Soderlinga. Twardy, zdecydowany, bez zbędnych kalkulacji i kombinowań tenis. Do tego koncentracja i mocna psychika.

Ten pojedynek musiał się tak zakończyć. W meczu z Rosjaninem Tomek będzie dla mnie faworytem ale Jużny gra specyficzny tenis. Niewiem czy Berdych nie straci cierpliwości przy wymianach z nim i nie puści zbyt wielu piłek w siatkę (dziś mimo pewnej wygranej sporo UE). Napewno nie pogram tego grubo ale wydaje mi się że Berdych ma więcej powera od Rosjanina i wygra
 
M 28

mitch

Użytkownik
Dla mnie Youzhny nie ma za dużych szansz z Berdychem. Toczyli zacięte boje w zeszłym roku (bilans 2009 r. to 2-2), ale to Thomas zrobił skok jakościowy w tym sezonie. Zresztą tak łatwo uporał się z Murrayem, nie stracił jeszcze seta w tym turnieju... Kurs 1,53 to jest jednak minimalny value, bo ja osobiście widziałbym tu coś w granicach ~1,33.
P.S - to co pisze Typer36 to też prawda. Berdych gra mocno, a Youzhny całkiem niedawno dosyć łatwo przegrał z mocno grającym Gulbisem.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Bez względu na to, że na papierze faworytem jest Berdych (niewątpliwie to prawda i zgadzam się z tym) to ja na pewno nie pogram go w tym meczu bo za bardzo cenię tenis Youzhnego. Można go nie lubić, ale prawda jest taka, że jak jest w formie to ciężko go ograć. Przekonał się o tym nawet Rafa rok temu, gdzie mu Youzhny dał ugrać jednego gema w meczu. Czy teraz Rosjanin jest w formie? Myślę, że w takiej przeciętnej mimo wygranego turnieju. W Paryżu trochę się męczył w poprzednich meczach. Ale Berdychowi do tej pory szło bardzo łatwo i w końcu może trafić na gorszy dzień. Mówi się, że w wielkoszlemówkach zawsze musi być 1 gorszy mecz. Poza tym uważam Youzhnego za najlepszego technicznie gracza po Ferdku. Potrafi czarować na korcie stąd i przydomek kortowy Czarodziej. To jest właśnie ten specyficzny tenis o którym ktoś wspomniał wcześniej. Kurs 1,5 na Czecha jest moim zdaniem za niski. Nie gram tego a z sympatii kibicuję Rosjaninowi.
 
giggsu 3

giggsu

Użytkownik
Bez względu na to, że na papierze faworytem jest Berdych (niewątpliwie to prawda i zgadzam się z tym) to ja na pewno nie pogram go w tym meczu bo za bardzo cenię tenis Youzhnego. Można go nie lubić, ale prawda jest taka, że jak jest w formie to ciężko go ograć. Przekonał się o tym nawet Rafa rok temu, gdzie mu Youzhny dał ugrać jednego gema w meczu. Czy teraz Rosjanin jest w formie? Myślę, że w takiej przeciętnej mimo wygranego turnieju. W Paryżu trochę się męczył w poprzednich meczach. Ale Berdychowi do tej pory szło bardzo łatwo i w końcu może trafić na gorszy dzień. Mówi się, że w wielkoszlemówkach zawsze musi być 1 gorszy mecz. Poza tym uważam Youzhnego za najlepszego technicznie gracza po Ferdku. Potrafi czarować na korcie stąd i przydomek kortowy Czarodziej. To jest właśnie ten specyficzny tenis o którym ktoś wspomniał wcześniej. Kurs 1,5 na Czecha jest moim zdaniem za niski. Nie gram tego a z sympatii kibicuję Rosjaninowi.
W 100% sie pod tym podpisuję. Nie widziałem na RG jeszcze meczu Youzhnego, ale oglądałem jego trzy ostanie mecze w Monachium gdzie wygrał ten turniej. Grał świetnie! Przeciwnicy może nie byli najwyższej półki bo grał tam po kolei z Chardym, A. Beckiem, Hajkiem, Petzschnerem i Cilicem. To mimo wszystko, wygrał ten turniej ze stratą tylko jednego seta w finale z Chorwatem. To co grał z Petzschnerem to była bajka! Wiadomo, grał w Niemczech, tam publiczność raczej nie dawała mu otuchy a wręcz przeciwnie momentami to go niszczyli i nie jednego by zniechęcili do gry, a mimo wszystko grał świetnie. Jak dla mnie Berdych może i jest faworytem tego spotkania, ale nie zdziwiłbym się jakbym zobaczył tutaj wynik 3-0 dla Rosjanina. Kurs zdecydowanie nie adekwatny do ryzyka jakie ponosimy stawiając na Czecha.
No chyba, że Youzhny nie wytrzyma i znowu zacznie sobie nawalać rakietą po głowie :razz:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Z Verdasco nie jest aż tak zle,, na hardzie moze bylby problem z poruszaniem sie ale tutaj raczej nie. Wiadomo, ze nie jest idealny jego stan ale z moich informacji wynika ze jest ok. Ja i tak mysle, ze to bedzie zaciety mecz chociaz ogolnie lepszym graczem jest Verdasco. Grali 5 razy i 4 wygrał Verdasco, jedyna wygrana Almagro to futures rok 2000. W powaznych turniejach jest 3:0 dla Feny chociaz mecze bywaly raczej zacięte. W 2009 RG - 6-2 7-6 7-6 w innych meczach tb i latwiejsze sety na przemian. Od 2005 roku w tych 3 meczach Verdasco nie stracil seta z NA,myśle, ze dzis sie Almagro przelamie i cos wygra chociaz caly mecz to raczej Verdasco chociaz pewnosci nie mam.

Over 40,5 1.90
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Berdych v Jużny - Berdych @ 1.54
Wczoraj świetna gra z Andy i pewnie 3:0. Myślę, że Czech bez problemów poradzi sobie z Jużnym, w jakichś 4 setach. Berdych radził sobie w tym turnieju już z dwoma zawodnikami o klasę wyższą niż Rosjanin. Ten natomiast miał łatwą drogę i podejrzewam, że się nawet dobrze nie rozgrzał.
Federer v Soderling - Federer @ 1.27
Fedex gra coraz lepiej i powoli wraca do wielkiej formy. Myślę, że może mieć problemy z dotarciem do finału (chociaż jeżeli Soderling go nie zatrzyma to kto?) ale tutaj liczę na wygraną Szwajcara. Może nawet w 5 setach. Soderling gra zdecydowanie dobry tenis!
Bardzo chętnie usłyszę inne opinie!
A co do meczy Verdasco to z tego co słyszałem w radiu RG to Verdasco miał całą serię zabiegów wczoraj i podobno jest w kiepskim stanie!
 
giggsu 3

giggsu

Użytkownik
Berdych v Jużny - Berdych @ 1.54
Wczoraj świetna gra z Andy i pewnie 3:0. Myślę, że Czech bez problemów poradzi sobie z Jużnym, w jakichś 4 setach. Berdych radził sobie w tym turnieju już z dwoma zawodnikami o klasę wyższą niż Rosjanin. Ten natomiast miał łatwą drogę i podejrzewam, że się nawet dobrze nie rozgrzał.
Federer v Soderling - Federer @ 1.27
Fedex gra coraz lepiej i powoli wraca do wielkiej formy. Myślę, że może mieć problemy z dotarciem do finału (chociaż jeżeli Soderling go nie zatrzyma to kto?) ale tutaj liczę na wygraną Szwajcara. Może nawet w 5 setach. Soderling gra zdecydowanie dobry tenis!
Bardzo chętnie usłyszę inne opinie!
A co do meczy Verdasco to z tego co słyszałem w radiu RG to Verdasco miał całą serię zabiegów wczoraj i podobno jest w kiepskim stanie!
Ferdek pewnie wygra, ale 5 setowy bój nie jest wykluczony. Osobiście polecam grać over w tym meczu, myślę, że to będzie zacięty bój. Oglądałem mecze Sody i powiem, że prezentuje się tutaj dobrze. Wiadomka Federrer to jest mistrz i jego ograć graniczy cudem, ale Soda ograł Nadala w tamtym roku i wie co to znaczy wyeliminować faworyta! Over jak najbardziej godny uwagi. Kto widzi finał Ferdek-Rafa może się zdziwić!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom