>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Pekin & Tokio 30.09-06.10.2012

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
China Open

Miejsce: Pekin (Chiny)
Data: 30.09-06.10.2012
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $3,566,050
Oficjalna strona: http://www.chinaopen.com.cn/en/



Rakuten Japan Open Tennis Championships

Miejsce: Tokio (Japonia) Data: 30.09-06.10.2012
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $1,437,800
Oficjalna strona: http://en.rakutenopen.com/




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#108#
Tommy Haas - Lleyton Hewitt ⛔
Kurs: 1.57​

Mecz dwóch bardzo doświadczonych graczy. Zapowiada się naprawdę ciekawie, z jednej strony dobry okres Hewitta, a po drugiej umiejętności gry na hardzie Haasa. Oczywiście Australijczyk także dobrze sobie radzi na tej nawierzchni, ale czy aż tak dobrze jak jego rywal? Tommy ostatnio spuścił trochę z tonu i US Open nie może zaliczyć do bardzo udanych. Odpadł już w III rundzie z Youzhnym, natomiast Lleyton z Szlemem pożegnał się fazę później przegrywając również z Rosjaninem. Intrygującym aspektem w tym meczu jest H2H panów. Spotkali się siedmiokrotnie, jednak mecze były rozgrywane w latach 2000-2004. Po tym okresie nie zagrali nawet jednego oficjalnego spotkania. Bezpośrednio lepiej wypada Australijczyk (5-2), ale czy to ma teraz tak duże znaczenie?
Przypomnijmy, że właśnie w tym przedziale lat Hewitt grał swój tenis życia, był liderem rankingu i na pewno wtedy przerastał umiejętnościami swojego jutrzejszego rywala. Jak będzie teraz? Myślę, że to Haas będzie kontrolował spotkanie i udowodni swoją pozycję w rankingu, bo bez powodu nie awansował na 13 miejsce. Sezon ma bardzo udany, jednak jak wspomniałem teraz przechodzi lekki kryzys. Mam nadzieję, że tym spotkaniem odbuduje swoje morale i wygra z Lleytonem.
Styl gry obu tenisistów opiera się o atak, co na nawierzchni twardej ma nie małe znaczenie. Gracze w ofensywie na pewno mają przewagę i są w stanie panować nad całą rywalizacją, bo to oni decydują kiedy akcja ma się zakończyć. Oczywiście odbywa się to z różnym skutkiem, nie zawsze agresywna gra przynosi dobry efekt, ale zazwyczaj tak właśnie jest. Ważnym elementem w spotkaniu będzie serwis zawodników. Moim zdaniem lepszy pod tym aspektem jest Niemiec, jego oba podania są dosyć trudne dla rywali, a Hewitt nie jest mistrzem returnu.
W poprzednim sezonie tylko Haas grał w Pekinie, ale nie broni tutaj punktów. Odpadł już w I rundzie z wspomnianym wcześniej Youzhnym. Australijczyk nie grał i zrobił sobie przerwę od tenisa. Kto będzie bardziej zmotywowany na ten turniej? Kto ma więcej sił do gry? Pamiętajmy, że Hewitt grał w Davis Cup, a Niemiec od US Open nie zagrał oficjalnego meczu. Na pewno nie leniuchował, tylko ciężko trenował i może być groźny. Rywalizacja rozpocznie się około 13:30 czasu polskiego.

#109#
Fabio Fognini - Tommy Robredo ⛔
Kurs: 1.40​

Taki kurs na Robredo w tym roku biorę w ciemno. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że gra z Fogninim. Jak zobaczyłem kurs od razu wziąłem to spotkanie pod lupę. Wiadomo nie od dziś, że Włoch na hardzie nie istnieje, z przeciwieństwem do Robredo, który w tym sezonie gra naprawdę zaskakująco dobrze. Na US Open odprawił samego Federera w trzech setach, na wcześniejszym turnieju ograł Wawrinkę. Oczywiście także zdarzały mu się &quot;wpadki&quot;, ale kogo to teraz oprócz Nadal i Djokovica omija? Po drugiej stronie siatki stanie zawodnik, który preferuje wolne nawierzchnie.

Fognini na twardej w tym sezonie ograł tylko Baghdatisa, Llodrę, Raonica i Dimitrova. Tych dwóch ostatnich na samym początku sezonu, kiedy to grali totalny piach. Trzeba pamiętać, że jeżeli coś wygrał to musiał raczej także przegrywać. Nie jest inaczej. Porażki ponosił z takimi &quot;sławami&quot; jak Bautista-Agut, wypalony Stepanek czy challengerowiec Ram. Z Rajeevem spotkał się na US Open, gdzie zebrał ogromne baty. Wygrał wtedy zaledwie 5 gemów. Czytając tę analizę na pewno macie wrażenie, że jest ustawiona pod typ. Ale jest jednak wielka różnica między Fogninim na mączce, a na hardzie i nie ma tego co ukrywać. Robredo powinien zniszczyć go w dwóch setach i szybko odprawić do domu.

Nie wiem czy jest sens pisać coś więcej o tym spotkaniu, bo ja po prostu Włochowi na hardzie nie ufam i nigdy tego nie zrobię. Mam nadzieję, że Tommy pokaże klasę i szybko wygra to spotkanie. Mimo wszystko warto także wspomnieć o bezpośrednich pojedynkach, gdzie przewagę osiągnął Hiszpan (4-1). Co ciekawe jedyne spotkanie jakie wygrał Fognini miało miejsce na hali, a reszta pojedynków została rozegrana na ziemi (wszystkie wygrane przez Robredo). Start meczu jutro o godzinie 8:00.

#110#
Gael Monfils - Jo-Wilfried Tsonga ✅
Kurs: 1.44​

Kurs dosyć wysoki ze względu na niedawną kontuzję Tsongi. Zawodnik na pewno nie jest w swojej optymalnej dyspozycji, ale w turnieju ATP Metz pokazał się z dobrej strony co na pewno napawa optymizmem (doszedł do finału, gdzie przegrał z Simonem). Jego rywalem będzie Monfils, który całkiem dobrze zagrał imprezę poprzedzającą Szlema, jednak już na US Open nie pokazał się najlepiej. Obaj sezon mogą zaliczyć do udanych, ale kto go lepiej zakończy?
Bardzo istotną rzeczą są tutaj punkty. Tsonga broni ich za finał, gdzie rok temu uległ Djokovicowi, natomiast Gael nie wystartował w o tej porze w poprzednim sezonie, więc spoczywa na nim na pewno mniejsza presja. Faworytem w &quot;normalnych&quot; warunkach byłby zdecydowanie Jo-Wilfried, ale teraz nie wiem dlaczego bukmacherzy aż tak mu nie wierzą. Kontuzja, kontuzją, ale umiejętności raczej nie stracił, a turniej w Metz świetnie to pokazuje. Pokonał tam między innymi Mayera, który moim zdaniem jest na podobnym poziomie co jutrzejszy rywal Tsongi. Oczywiście mogę zbyt bardzo ufać Francuzowi, jednak nie do końca rozumiem posunięcia ze strony oddsmakerów.
Styl gry obu tenisistów na pewno od siebie się różni. Jeden to mistrz obrony, drugi natomiast woli atakować. Oczywiście tak jak już niejednokrotnie wspomniałem ofensywnie usposobiony zawodnik ma tutaj (na hardzie) większe pole do popisu i może w pełni kontrolować wydarzenia na korcie. Mam nadzieję, że Monfils nie będzie grał za dużo na backhand swojego rodaka, bo wiadomo jakie ósma rakieta świata ma z tym problemy. Niewątpliwie jest to jego największy mankament w grze, którego od kilku sezonów nie może wyeliminować, ale trzeba przyznać, że ciągle stara się go poprawić. Mecz w Tokio rozpocznie się o 7:00 czasu polskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Huey T./Inglot D. - Anderson K./Hanley P. @1,70 MarathonBet ✅ 2-1
Krótko, bo za wiele nie ma co pisać. Pierwszy argument za parą Filipińsko-Angielską to zgranie. Panowie w ostatnim czasie są w dobrej formie, Inglot z Istominem zaliczył nawet finał w Sankt Petersburgu. Drugi argument to doświadczenie w deblu. Anderson gra w grze podwójnej okazjonalnie, co nie znaczy, że jest kompletnym amatorem i będzie ciągnął Hanleya w dół. Niemniej jednak pod siatką może być mało mobilny i zwrotny ze względu na warunki fizyczne, więc to na niego będą kierowane akcje pod siatką. Obie pary dysponują mocnym serwisem, więc o przełamanie nie będzie łatwo. Spodziewam się zaciętego meczu, którego rozstrzygnięcie powinno rozegrać się na małych karach pod siatką. Tam Huey/Inglot powinni mieć przewagę, o ile nie dadzą sobie złamać linii.
Na sucho na podbicie można dorzucić Dodig/Melo po 1,22. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 77

low

Użytkownik
Oglądałem mecze Fogniniego w St. Petersburgu i widać, że już chyba ma dosyć tego sezonu i myślami jest na wakacjach. Robredo też lubi bardziej clay niż hard, ale wydaje się być w dużo lepszej formie. Myślę, że warto zagrać Hiszpana.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Tommy Robredo 1.55 betway 800 zł

Co tu dużo mówić, Robredo od Fogniniego jest po prostu lepszy, zwłaszcza na hardzie. Oboje lepiej czują się na cegle, ale z ich dwójki to Tommy lepiej odnajduje się na tej nawierzchni.

Robredo świetny sezon, zarówno na cegle jak i na hardzie, fajne wyniki, fajne przeciwnicy na tapecie pokonani, Fognini natomiast na cegle super, a na hardzie jak zwykle - czyli nic specjalnego.

h2h na korzyść Robredo ( choć ździebko stare ) Powinien być easy win
.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Bernard Tomic - Ze Zhang @4,65⛔⛔ Unibet ehhh a 1set był na wyciągnięcie ręki...
Co prawda nie znam Chińczyka, ale z racji tego że jest tutaj gospodarzem (a przeciwko gospodarzom się nie gra przynajmniej w 1r) to uważam ten typ za value. Rok temu Ze pokonał tutaj samego Richarda Gasqueta! dochodząc do 3r. Tomic prezentuje obecnie bardzo duży regres formy. W USO powinien odpaść już w 1r ale Ramosowi brakło sił w końcówce. Autralijczyk nie broni tutaj żadnych punktów. Ta para spotkała się już raz, ale było to na hali w pucharze Davisa (2011r) ale i tam Chińczyk urwał seta Tomicowi. Tutaj na własnych śmieciach w obecnej dyspozycji Tomica Zhanga spokojnie stać na wygraną.
 
K 18

klakson

Użytkownik
Gael Monfils - Jo Wilfried Tsonga 1.48 Betsson ✅✅✅
Tutaj chyba nie ma tak na prawdę czego tłumaczyć.Jak wiadomo nie od dziś Gael Monfils nie posiada ostatnio dobrej formy a można było to zaobserwować na kortach US Open. Kolejny argument, który przemawia za Tsongą jest taki, że Gael swoje ostatnie spotkania grał właśnie na wielkim szlemie a od tamtego turnieju minęło bardzo dużo czasu. Tak na prawdę forma Gaela jest nie znana, ale jego rywal jest po prostu od niego lepszy. Monfils to zawodnik, który cały czas ma problemy z kontuzjami dlatego też tak rzadko ostatnio możemy go widywać na kortach. Dla mnie 2-0 na korzyść Tsongi
Dodatkowo do polecenia -1.5 Tsonga ✅✅✅
2.20 Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Juan Monaco 2.30 sportbet 400 zł

Odbieram wrażenie, że Nieminen od kilku ostatnich lat całkowicie olewa ostatnie, azjatyckie turnieje. Szybkie, gładkie przegrane z przeciwnikami z którymi normalnie by powalczył, brak nawet wygranych pojedynczych setów... o czymś to świadczy. Albo gra mu się tam tragicznie, albo nie ma ochoty tam grać. Tak czy tak, jest to jakimś zarysem nadchodzacego meczu.

Monaco ostatnio też jakoś zbyt dobrze sobie w Azji nie radzi, ale na przestrzeni ostatnich dwóch lat np wygrał tam z Dimitrovem, wywalczył seta z Baghdatisem etc etc - to przynajmniej pokazuje jakieś możliwości/wolę walki. Jak dla mnie kursy powinny tu byc rozłożone dość równo, bo na hardzie, dodatkowo zależnie od formy obu zawodników, radzą sobie w miarę podobnie. Jasne, Monaco dotarł do półfinału Miami w tym roku, ale Miam. to bardzo specyficzny, wolny hard.

W mojej opinii lekkie value na Monaco, dlatego to + motywacja sprawia, że sam na to stawiam.
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Witam ponownie. Na jutro wziąłem pod uwagę 4 mecze. Nie mam zwyczaju grać tylu meczy dziennie ale za niewielkie stawki myślę, że można spróbować.
1. Roger-Vasselin - Tursunov typ -2 gemy Tursunov, kurs 1,61 Pinnacle stawka 6/10????
2.Querrey - Youzhny typ 2 kurs 1,56 Pinnacle stawka 6/10???? Szkoda gadać co dziś Ruskie robią :?

3. Matosevic - Benneteau typ 1 kurs 1,85 Pinnacle stawka 4/10 ✅ Dobrze, że puściłem za większą stawkę singlem i jest dziś na zero:-(
4. Mayer - Gasquet typ +1,5 seta Mayer kurs 2,06 Unibet stawka 4/10⛔
Krótkie analizy:
1.
Rosjanin broni tu ćwierćfinału jest w formie to jeśli będzie się mu chciało to spokojnie wygra ten mecz. Tak patrzyłem sobie na historię meczy Tursunova to nawet jak przegrywał mecze to handi gemowe potrafił wygrać a to jest ciekawe ????
2.
Obaj bronią ćwierćfinału ale Amerykanin nie jest od dłuższego czasu w formie i nawet te jego super serwy go nie ratują. Kurs kusi i mam nadzieje że Youzhny nie odwali tu żadnej popeliny.
3.
Typ opieram głównie na zmęczeniu Francuza poprzednim turniejem i kolejnej przegranej w finale, jak on to przegrał ehh... W tym turnieju nigdy się nie spinał i odpadał szybko. Ale on już tak ma, wyskoczy na jeden turniej by potem w odpadać w kilku w 1 rundzie. Marinko z kolei mam nadzieję, że wraca do swojej niezłej gry po baaardzo nieudanym sezonie. Szkoda, że buki nie wystawiają tu handi +1,5 seta wcześniej bo po kursie jakimś 1,4 brałbym z pocałowaniem ręki.
4.
Hmm moim zdaniem za wysokie te kursy na Ryśka. Florian broni półfinału i moim zdaniem może nawet wygrać ten mecz ponieważ Ryśkowi jakoś na tym turnieju nie zależało wcześniej a wystarczy popatrzeć z kim odpadł rok temu. Także delikatnie idę w stronę Mayera.
Powodzenia ????
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Querrey-Youzhny 2 @1.5
Youzhny nie schodzi w Pekinie ponizej pewnego przyzwoitego poziomu. Magik jest w rytmie meczowym, zaliczyl bardzo dobry US Open, wczesniej tradycyjnie bardzo dobry Wimbledon, wygral 1 turniej w Gstaad tego lata. Na pewno dobry rok. Ostatnio tez swietny mecz cwiercfinalowy w Bangkoku z Gasquetem, widac wiele pozytywow. Sam Querrey zagubiony od dluzszego czasu. Oczywiscie jakas tam szansa jest, ze Querrey pokaze cos pozytywnego, ale nie mozna tego przewidziec i z pewnoscia nielatwo o takie przypuszczenia. Duzy turniej, Youzhny grywa tutaj regularnie na bardzo dobrym poziomie, wiadomo co prezentuje, takze jest tutaj faworytem.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#111#
Edouard Roger-Vasselin - Dmitry Tursunov
Kurs: 1.40​

Kolejny dość ciekawy pojedynek dla typera. Mecz niby pewny, ale to co się dzieje ostatnio przekracza ludzkie pojęcie. Byłem już wiele razy zdziwiony porażkami faworytów, min. Robredo, który nie wiem jakim cudem przegrał z Fogninim. Dość narzekania i trzeba przejść do właściwej analizy. Tursunov zalicza całkiem dobre wyniki w ostatnim czasie, a umiejętnościami na pewno przerasta swojego rywala. Ćwierćfinały w Kuala Lumpur i Sankt Petersburgu oraz III runda na US Open to nie są wcale złe rezultaty. Tym bardziej jak popatrzymy na występy Francuza. Metz i Wielki Szlem druga runda, Winston Salem I runda, gdzie impreza była słabo obsadzona.
Rosjanin to dość solidny grajek, ale musi mu się chcieć grać, a z tym jest różnie. Widocznie do tego sezonu podszedł na poważnie i osiąga dobre wyniki. Na hardzie przegrał 7 razy, a zwyciężył 20 spotkań, wliczając w to również kwalifikacje oraz Challengery. Vasselin nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy i Dmitry moim zdaniem jest po za jego zasięgiem. Przebijanie na drugą stronę i sporadyczne ataki na pewno mu nie pomogą w zwycięstwie. Do tego dochodzi fakt, że serwis Edouarda pozostawia wiele do życzenia. Niby trafia pierwszym podaniem, ale jest ono łatwe dla przeciwnika. U Rosjanina sprawa wygląda trochę inaczej. Potrafi zagrać silnie i precyzyjnie, atakuje do siatki. To nie wszystko, bo również z głębi kortu gra dosyć dobrze.
Rok temu w Tokio doszedł do ćwierćfinału, więc spora liczba punktów jest do obrony, Francuz natomiast startował w Challengerze (także ćwierćfinał). Motywacja powinna być po stronie Tursunova, ale czy będzie mu się chciało zagrać na 100%? Dodatkowo warto wspomnieć o H2H, które jest na korzyść Dmitry&#39;a. Wygrał on 2 bezpośrednie pojedynki nie tracąc nawet seta. Spotkanie rozpoczyna się o 7:00 czasu polskiego.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Stanislaw Wawrinka 1.29 Ladbrokes 1000 zł +290 zł

Full stakes. Hard, gdzie Stan czuje się świetnie versus Seppi, który najlepiej w sumie czuje się najlepiej na cegle i w Miami ( ) Nie ma co za bardzo porównywać zawodników, Stan na hardzie to jeden z najlepszych zawodników na świecie ( moja subiektywna opinia ) tylko musi mu się chcieć. Teraz powoli powinno, bo coraz bliżej do Londynu, a będąc na 8 miejscu jest goniony ostro przez Profesora Gasqueta. Na przestrzeni 5 ostatnich lat Wawrinka w h2h prowadzi 6:1 ( przegrał na cegle ) i nie licząc przegranego na cegle meczu to przez ten okres stracił z Seppim tylko jednego seta.
Podsumowując Wawrinka na tej nawierzchni jest po prostu dużo lepszy i tylko coś dziwnego mogłoby zabrać mu zwycięstwo. Kurs niski, ale przekonanie bardzo wysokie.

__________________
Nadeszły takie czasy, że każda wygrana faworytki w tenisie jest niespodzianką.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Sam Querrey - Michaił Jużny (Liczba setów) dla Mecz. WYNIK 76 63 ⛔
TYP: 3 sety
KURS: 2.30
Expekt

Witam po dłuższej przerwie...
Na wstępie to na pewno bym tutaj Sama nie skreślał i wg mnie mecz będzie bardzo wyrównany, gdyż zarówno jeden jak i drugi sporo straci odpadając w R1. Jak dla mnie typowanie na WIN jednego lub drugiego jest dosyć trudne, ale kurs na 3 setówkę jak najbardziej mnie zadowala.
Youzhnego oglądałem ostatnio w meczu w St.Petersburgu w spotkaniu z GGL i grał przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Czyżby delikatna zadyszka po dobrym US OPEN ? Możliwe, ale trzeba oddać też, że GGL zagrał bardzo dobrze, solidnie, mało własnych błędów... Sam też potrafi zagrać solidnie, mimo że ostatnio może nie jest najlepszej formie, i jak najbardziej seta jest w stanie urwać Youzhnemu. Querrey w Metz pokazał się z całkiem niezłej strony i poległ dopiero po walce z Simonem, który nie znalazł na siebie pogromców w tamtym turnieju. Na US OPEN może i odpadł niespodziewanie z Mannarino, ale z drugiej strony wcześniej zaliczył całkiem niezły turniej w Winston-Salem pokonując po drodze do półfinału GGL, Nieminena i Berankisa.
Dla mnie mecz będzie wyrównany, a po takim kursie jak najbardziej myślę że warto spróbować strzelić w opcję 3 setów.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Wojcirej, ja wiem że późna godzina ale matematyka prosta -24 gemy to mogą być w 2 setach. Jak dla mnie lepszy typ (po takim samym kursie) niż kubamajchera ????
Z moją matematyką wszystko w porządku, ale w dwóch setach pokryć over 23,5 to potrzeba co najmniej 7:5, 7:5 dla któregoś z tych panów, a nie grają tu sami &quot;serwisanci&quot;, tylko szajbus z panem &quot;aut, bo się źle ustawiłem na nogach&quot;, więc istnieje o wiele większa szansa na breaka z powodu błędów własnych (bądź też nierównowagi psychicznej), więc nawet tie breaka bym się tu nie spodziewał żadnego.
Djokovic N./Wawrinka S. - Bhupathi M./Lindstedt R. @2,00 Bet365 ⛔ 2:0 oj dziadki, dziadki... wstyd! ????
Już mi się czekać nie chce, bo zaraz pasuje iść spać, a widziałem, że cały dzień mi ludzie podnosili kurs i już podnieśli do odpowiedniej wartości, żeby było tu olbrzymie value. No bo ludzie kochani, Novak Djoković i gra podwójna to połączenie niczym ostatnimi czasy Łukasz Kubot i zwycięstwo w jednym meczu. Serb i te jego lobiki tuż za siatkę to sobie może grać w sparingu z Marcelem Granolersem na US Open, a nie przeciw Bhupatiemu i Lindstedtowi, dla których debel to chleb powszechny. Pan Robert Lindstedt to niedawny kolega Daniela Nestora, z którym powygrywał co nieco, a z Horią Tecau swego czasu to trząsł wszystkimi. Hindus to jeszcze lepszy cwaniak i wyjadacz, który w samym mikście wygrał więcej turniejów niż Novak w ogóle pewnie grał w debla pojedynków. Mecz pewnie i tak będzie zacięty, bo Serb ze Szwajcarem z pewnością zaprezentują coś niekonwencjonalnego jak na standardy debla, więc Szwed z Hindusem będą się musieli przestawić, ale myślę, że koniec końców wpadki nie powinni zaliczyć i zgarną tu wygraną. Powodzenia! ;)
Jak ktoś odważny, niech sobie puści ako razem z typem z WTA. Ako koło 5,50 powinno wyjść.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ferrer - Pospisil 4,67 1/10 pinn ⛔
David Ferrer nie gra nadzwyczajnie w tym sezonie, wielu sie pewnie z tym nie zgodzi ale prosze zoabczyc jak on sie meczy na hard kortach z rywalami typu Ryan Harrison. Przeciez ten gosc nie potrafi grac z linii koncowej a wygral z nim wiecej wymian w tym meczu dlugich. Niektore wyniki przed US Open i mniej wiecej w tym okresie hard Stany:
Dmitry Tursunov - David Ferrer 6-2 6-4
David Ferrer - Ryan Harrison 7-6 3-6 6-4
Alex Bogomolov - David Ferrer 6-2 6-4
Nic nie ma do powiedzenia z Dimą i Alexem, męczarnia z Ryanem. Teraz w Azji porazka z Souza 2/6 6/7. On nie byl w stanie nawet seta ugrac w tych meczach. USO nieco lepsze ale rywale slabi. Postep w grze Kanadyjczyka jest widoczny, szarpana forma wiec niewiele sie da napisac przed pierwszym meczem, napewno prawie 5 kurs to jest tu value. Drugi serwis bedzie atakowany, tylko ciekawe jak edzie Vasek serwowac bo to bardzo wazne.
 
R 0

radek55

Użytkownik
Ferrer - Pospisil 4,67 1/10 pinn

David Ferrer nie gra nadzwyczajnie w tym sezonie, wielu sie pewnie z tym nie zgodzi ale prosze zoabczyc jak on sie meczy na hard kortach z rywalami typu Ryan Harrison. Przeciez ten gosc nie potrafi grac z linii koncowej a wygral z nim wiecej wymian w tym meczu dlugich. Niektore wyniki przed US Open i mniej wiecej w tym okresie hard Stany:

Dmitry Tursunov - David Ferrer 6-2 6-4
David Ferrer - Ryan Harrison 7-6 3-6 6-4

Alex Bogomolov - David Ferrer 6-2 6-4

Nic nie ma do powiedzenia z Dimą i Alexem, męczarnia z Ryanem. Teraz w Azji porazka z Souza 2/6 6/7. On nie byl w stanie nawet seta ugrac w tych meczach. USO nieco lepsze ale rywale slabi. Postep w grze Kanadyjczyka jest widoczny, szarpana forma wiec niewiele sie da napisac przed pierwszym meczem, napewno prawie 5 kurs to jest tu value. Drugi serwis bedzie atakowany, tylko ciekawe jak edzie Vasek serwowac bo to bardzo wazne.
Nie zgodzę sie z tym szkoda pieniędzmi ryzykować Vasek przegrał osatnio 5 meczy na 6 w tym 1 wygał ze słabym Hanescu a ferre H2H z vasskiem 2-0 na trawie jak i na harrdzie obydwie nawierzchnie szybkie na US open nie prezentował sie tak zle tylko ze trafił na dobrego z formą gasqueta powalczyl naaa 3-2 ale ostatecznie polegl sadze ze vasek nei da rady davidovi
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech radek, radek.... Przecież to nie jest pewniak ???? Przy takich kursach i co Ty chciałes zeby to Ferer miał ostatnio słaba forme? Wiadomo Hiszan czołowka, ale w tym sezonie gra dużo słabiej. Wyniki nie najgorsze jest duzo słabszy, stad takie wpadki jak w zeszłym tygodniu, ale jak najbardziej mozna polowac na granie przeciwko niemu.
Vasek wiadomo po genialnym turnieju u siebie, troche słabsze wyniki. No ale to chyba normalne. W kazdej chwili moze zaskoczyć i zaliczyć tutaj dobry wynik. Podoba mi się jego gra, nie patrzy kto jest po drugiej stronie siatki. Robi swoje mocne podanie, mocne płaskie uderzenia. Jak będzie wchodziło do Ferer będzie miał mega kłopoty, na pewno można tutaj szukac niespodzianki.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ale w tym sezonie gra dużo słabiej
Koniec końców, osiągnął w 2013 jeden z lepszych sezonów w karierze jak i nie najlepszy. Finał French Open, na Szlemach minimum ćwierćfinał po walce, 3/4 sezonu grał na najwyższym poziomie. Sportowcy już tak mają, że nie są 365 dni w roku w świetnej formie. Można to świetnie zauważyć po właśnie Ferrerze, czy Tommym Haasie, Fabio Fogninim... A odnośnie typu na Vaska to lepiej moim zagrać handicap +5 gema. Ta 500 w Pekinie bardzo mocno obsadzona, a Nadal tutaj walczy z Djokovicem o pozycję #1 w światowym rankingu. Dzieli ich tylko 260 punktów.
???? Hewitt L. - Fognini F.
Hewitt L. ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 3/10
Hewitt wybiera turnieje te w których coś tam osiągnie, ma już swoje lata, a pokonanie Haasa po raz kolejny na pewno budzi podziw. Foginini chyba już nie jest w tak dobrej formie jak był jeszcze kilka miesięcy, gra słabo, a jego zwycięstwo nad Tommym Robredo jakoś wcale mnie nie przekonuje. Hewitt powinien wygrać tutaj swoją regularnością w przebijaniu. Foginini prezentuje podobny styl gry, ale to Australijczyk jest w mojej opinii lepszy.
Wynik: 0:6 2:6 ⛔ Haha, CZAJNA OPEN!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom