>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Pekin & Tokio 30.09-06.10.2012

Status
Zamknięty.
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#114#
Novak Djokovic - Fernando Verdasco +6.5 gema ✅
Kurs: 1.60​

Typ warty uwagi, Djokovic lubi sobie poszaleć i albo gniecie rywala, albo traci głupio sety. Verdasco jest graczem, który na pewno jest w stanie powalczyć z Nole i mam nadzieję, że się nie mylę. Novak I rundę przebrnął bardzo gładko, jednak Rosol to nie ta liga. Hiszpan natomiast pokonał Devvarmana, który nie oszukujmy się też dobrym graczem nie jest. Pomęczył się trochę, jednak nie stracił seta. Handicap spory i dlatego myślę, że można spróbować. Verdasco potrafi grać z Serbem, a wskazuje na to choćby H2H.
Dotychczas mierzyli się 11 razy, a jest tylko 6-5 dla aktualnego lidera rankingu. Co prawda na hardzie nie wygląda to już tak &quot;różowo&quot;, bo Novak prowadzi 4-2, ale walka była nawiązana zawsze. Wspomniałem już, że Djokovic lubi sobie &quot;powygłupiać&quot; się na korcie, co nie zawsze wychodzi mu na dobre. Niejednokrotnie widziałem, jak traci sety ze słabymi graczami i tym razem może być podobnie, chociaż nawet nie musi tego zrobić, aby handicap był pokryty. Styl gry obu zawodników jest znany bardzo dobrze. Leworęczny Verdasco potrafi mocno uderzyć forehandem i czuje się dobrze w wymianach, lecz często popełnia błędy. Nole, numer jeden list światowych gra niemal perfekcyjnie, ale zdarzają mu się ostatnio przestoje w grze. Na US Open było to bardzo widoczne choćby w samym finale z Nadalem.
Zobaczymy jak się potoczy rywalizacja, ale sądzę, że Fernando jest w stanie pokryć linię wyznaczoną przez bukmacherów, a kurs wcale nie jest taki mały. Zastanawiałem się także nad overem gemowym, jednak po chwili namysłu wolę tę opcję. Mecz startuje około godziny 9:00 czasu polskiego.

#115#
Milos Raonic -1.5 seta - Jeremy Chardy ✅
Kurs: 1.70 (Unibet)​

Raonic w ostatnich tygodniach powrócił do formy z Montrealu, gdzie dotarł do finału. Tym razem w hali (Bangkok) wygrał cały turniej, a w meczu o tytuł zmierzył się z nie byle kim, bo Berdychem i ograł go bez straty seta. Teraz ma na pewno o wiele prostsze zadanie, bo Chardy od dłuższego czasu zniknął nam na dobre i nie osiąga już takich wyników jak choćby sezon temu. Przegrana Fucsovicsem w I rundzie nie przyniesie mu żadnej chwały, na US Open wygrał ze Stakhovskym, ale porażka z Benneteau w 3 setach i odpadnięcie już w II fazie. Forma i umiejętności na pewno są po stronie Kanadyjczyka.
Styl gry? Mocny serwis i bomba z forehandu, to na tym opiera swoją grę Milos. Czy wystarczy to na Jeremy&#39;ego? Czemu nie? Nie bez powodu jest 11 zawodnikiem rankingu i ogrywa najlepszych. Francuz nie będzie miał pomysłu jak zatrzymać rywala, a jak już nawet znajdzie ten klucz, to wątpię, aby powstrzymał jego serwis. Nie dysponuje aż takim returnem, by zniwelować broń jaką posiada Raonic. Dotychczas spotkali się dwukrotnie i oba mecze wygrał młody talent z Kanady. Co prawda tracił sety, ale teraz sytuacja moim zdaniem wygląda zupełnie inaczej.
Kurs może mało zachęcający, ale promocja w Unibecie na pewno nie przejdzie zainteresowanym koło nosa. W innych firmach na ten sam zakład oferowane jest ledwo 1.55-1.60, więc tutaj bukmacher wykazał się hojnością, bądź głupotą. Dla ścisłości rok temu w Tokio Raonic dotarł do finału, a Chardy odpadł w II rundzie. Rywalizacja rozpocznie się o 7:00 czasu polskiego.

#116#
Lukas Lacko - Edouard Roger-Vasselin Over 22.5 gema ⛔
Kurs: 1.90​

Spotkanie dwóch niespodziewanych zwycięzców z pierwszej rundy. Lacko pokonał Andersona, a Roger-Vasselin wygrał z Turusnovem. Trochę lepiej moim zdaniem zagrał Słowak, ale czy przełoży się to również i na te spotkanie? Jak wiadomo, mecz meczowi nierówny i może potoczyć się zupełnie inaczej. Dla obu zawodników sezon jest przeciętny, ale to Lukas odzyskał formę pod koniec i jest w lepszej dyspozycji od swojego rywala. Co prawda po wynikach tego nie widać, ale prezentuje się od pewnego czasu solidniej niż na początku sezonu.
Na moje oko ten typ jest chyba tutaj najbardziej odpowiedni, bo wróżyć kto wygra nie ma chyba najmniejszego sensu. Mecz może się potoczyć różnie i moim zdaniem zadecyduje forma dnia. Widzieliśmy już wiele nieoczekiwanych wyników w ostatnich tygodniach i tutaj naprawdę nie mam zamiaru się &quot;bawić&quot; w typowanie zwycięzcy. Linia wcale nie jest taka wysoka, bo tenisiści mogą ją pokryć już w dwóch setach, a to wcale nie jest mało prawdopodobna opcja. W ostatnim ich bezpośrednim pojedynku lepszy okazał się Francuz, a wygrał dopiero po tie-breakach.
Cóż powiedzieć o ich stylu gry? Wiadomo, że do najlepszych graczy nie należą i nie można od nich wymagać cudów. Lacko gra dobrze forehandem, jednak jak nie ma dnia i pierwszy serwis zawodzi ma duże problemy w wymianach. Roger-Vasselin czuje się na pewno lepiej przy obu podaniach, jednak nie są one tak groźne i trudne do odbioru. Wymiany mogą trwać długo i pierwszy który będzie chciał je skrócić to Słowak. Spotkania w pierwszych rundach pokazały, że potrafią utrzymywać swoje gemy serwisowe i dają mało szans na przełamanie. Jak będzie jutro? Okaże się w okolicach godziny 6:00, kiedy to rywalizacja powinna się już zakończyć.
Edit: Jeden gem, było blisko :/ Przełamanie na 7:5 i 6:4 trochę boli. Pech trwa dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Milos Raonic &amp; Stanislaw Wawrinka 1.7 800 zł​


No, łączymy te dwa cuda i wychodzi całkiem miły kurs. o Raoniciu wszyscy już piszą - dobra forma, lubi ten turniej, 2:0 w h2h etc etc wszystko to prawda i Kanadyjczyk powinien wygrać.
Wawrinka natomiast ostatnio wolno wchodzi w mecze. No niestety, często w pierwszym secie nie gra na miarę swoich możliwości, ale na szczęście później nadrabia Już o nim pisałem wcześniej, ma o co walczyć, ma motywację, a z Querrey&#39;em prowadzi w h2h 3:0. Amerykanin to nie zawodnik co da sobie w kasze dmuchać, ale Stan to jeden z najlepszych obecnie zawodników na hardzie, jak będzie chciał, to wygra. A będzie chciał.​
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Edit / źle przeczytałem powyższy mecz - sorx ;)
Querrey S. - Wawrinka S.
@ 1.38 Unibet !
Kursy na Stasia, maleją i wcale mnie to nie dziwi, że on w tym meczu jest w stuprocentowym faworytem. Querrey ma w sobie silny atomowy serwis, ale tylko serwis i w wymianach Wawrinka nie będzie z nim się za bardzo długo &#39;szarpał&#39; bo samą techniką i możliwościami jakie prezentują dadzą we znaki Amerykańcowi. Stachu, bilans pomiędzy Samem wygląda bardzo dobrze i jutro kolejną wygraną zobaczymy na jego koncie. [tak myślę ;)] Stasiu poprawił nie tylko swój bekhend po linii ale i wymiany podań, w którym jest bardziej agresywniejszy i dzięki tym zdobywa mnóstwo ważnych punktów. Zauważyłem, jak grał przeciwko Andiemu w Nowym Jorku, do którego przeszedł całkiem na luzie, nie było widać w nim żadnej presji, wręcz przeciwnie - grał swoje i dzięki temu wygrał, a kurs wtedy był ponad 4. Dziś po drugiej stronie siatki nieco inny poziom, znacznie słabszy od Andiego, ale jak najbardziej w zasięgu Szwajcara. Stawiam na zawodnika, który ma większe umiejętności, gdzie na pewno będzie pokazywał swoją niebanalną technikę gdzie wyrzuci Amerykańca z turnieju.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Lacko Lukas - Raonic Milos 0:2 @ 1.50 ✅
Po raz 3 typ na Raonica, bo prostu inaczej być nie może. Kursy będą spadać, więc nie ma co czekać. O Raonicu nie będę za dużo pisał, więcej na poprzedniej stronie przy poprzednich typach. Dodam tylko, że w meczu z Chardym dołożył kolejne 17 asów serwisowych. Kolejny raz rywal nie dostał ani jednego BP w całym meczu. 93% wygranych piłek przy 1 serwisie. Widać, że motywacja i koncentracja jest na najwyższym poziomie. Lacko to kolejny rywal z podobnej półki co poprzedni przeciwnicy Milosa. Lacko w słabej formie, gra bardzo przeciętnie i nie ma tutaj szans zagrozić tak grającemu Kanadyjczykowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Nishikori-Almagro 1 @1.5
A Nishikori wygrywa, bo co ma robic ? Spory dorobek punktowy do obrony w tak duzym turnieju i to raczej wciaz za wczesnie, zeby pozegnac sie z turniejem. Oczywiscie Nishikori nie od razu musi wygrac jak w ubieglym roku, ale dopiero cwiercfinaly. Almagro od dluzszego czasu gra zdecydowanie slabiej. Japonczyk sie rozkreca z kazdym meczem, a czynnik motywujacy jest na pewno. Oczywiscie mozna byc sceptycznym wobec Japonczyka, ale Nishikori potrafi grac w wymianach fantastycznie, jezlei jest w formie. Po prostu Nishikori jest swietnym tenisista, co potwierdzil rok temu wygrywajac tak duzy turniej w Tokio. To nie jest turniej rzedu ATP 250, ktory moze wygrac prawie kazdy. Taki turniej jak w Tokio nie jest w praktyce do wygrania przez tych graczy, ktorzy wygrywaja te najmniej wartosciowe turniej ATP 250. Almagro jest oczywsicie bardzo dobrym tenisista, ktory wcale nie ogranicza sie do cegly. Dla przykladu Almagro gral swietnie w tym roku w Australii, ale Hiszpan ewidentnie gra slabiej od dluszego okresu. Nishoikori, jezeli juz przegra, to mysle, ze bedzie to juz naprawde wieksze nazwisko od Almagro, a rozmiary takiej porazki Japonczyka beda minimalne i &quot;na styku&quot;, stad narazie wciaz typuje Nishikoriego.
Isner-Berdych 2 @1.44
Berdych wygral w Pekinie 2 lata temu. Niewatpliwie jest to jedno z najwazniejszych zwyciestw turniejowych Czecha w karierze. Oczywiscie mozna powiedziec, ze przegral final w Bangkoku, ale nie oszukujmy sie, ktory turniej jest wazniejszy i w ktorym sa wieksze pieniadze. Berdych jest w rytmie meczowych i slusznie jest faworytem. Dodatkowo Berdych zyskal dzien przerwy na meczu z Davydenka, ktory oddal mecz Czechowi walkowerem, wiec to tez regeneracycjnie powinno dobrze wplynac na Czecha. Isner poza Stanami radzi sobie z reguly slabiej, a tutaj strasznie meczyl Amerykanin dwa pierwsze mecze z reprezentantem gospodarzy Di Wu oraz z Bautista, a tutaj trafia juz na tenisiste z samego topu.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
David Ferrer - Richard Gasquet 2 1.95 ✅
Bwin


Ciekaw jestem co wystawią inne buki ale przykładam od razu, bo obawiam się, że będą tu wystawiać fifty-fifty, o ile nie pójdą po rozum do głowy...
Nie ma co się czarować - David Ferrer jest obecnie bez formy. To są fakty potwierdzone w kilku ostatnich turniejach. Od momentu przejścia na hard porażki z Bogomolovem, Sousą, niby niezły występ na USO ale tam dość łatwa drabinka i porażka właśnie z Gasquetem w 1/4. W Chinach męczarnie z Pospisilem i dziś Matoseviciem, omówmy się, że Ferrer w formie takich zawodników ogrywa z opaską opuszczoną mniej więcej w okolice oczu, tak by choć częściowo zasłaniała widoczność w ramach utrudnienia i nadaniu sensu grze. Francuz walczy o Londyn więc o jego determinację jestem spokojny. Forma też niczego sobie, brak nieoczekiwanych porażek, bo takimi na pewno nie określę spotkań na hardzie z Isnerem, Raoniciem, o Djokoviciu i Nadalu nie wspominając. Ferrer chyba zaczął odczuwać trudy nieustannego grania we wszystkich turniejach i wygląda na to, że będzie musiał zapłacić frycowe w postaci braku sukcesów pod koniec sezonu 2013.

Nie zdziwię się absolutnie, jeśli bukmacherzy uznają Franzuca faworytem tego meczu dlatego już teraz pobieram kurs blisko 2 wystawiony przez złodziejaszków z Bwin.


6-4 6-3 Rysiek
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tokyo.
Nieminen J. - Dodig I. ✅ ✅
(1.48) Unibet !
Chorwat nie od dziś udowadnia mi, że warto na niego sypać pieniędzmi, aby móc później cieszyć się z jego zwycięstwa. Niewątpliwie waleczny zawodnik pełen ambicji z bardzo pozytywną regularnością wymian podczas meczu. Ma to do siebie, że często łamie przeciwnika i tym faktem kontroluje swoje podanie, mimo że po drugiej stronie leworęczny Fin. Dodig jest w gazie i trzeba wykorzystać jego potencjał, zwłaszcza że lubi grywać na nawierzchni twardej. Najsilniejszym jego atutem to na pewno mocny serwis ale jeszcze na co bym zwrócił uwagę to również jest wymiana podań. Nawet z Nadalem grając nie raz próbował go zaskoczyć. Nieminem wiadomo nie Nadal, dlatego rywal jak najbardziej w zasięgu. Kursy spadają więc brać póki jeszcze jest w miare.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 18

klakson

Użytkownik
David Ferrer - Richard Gasquet 2 1.95
Bwin


Ciekaw jestem co wystawią inne buki ale przykładam od razu, bo obawiam się, że będą tu wystawiać fifty-fifty, o ile nie pójdą po rozum do głowy...
Nie ma co się czarować - David Ferrer jest obecnie bez formy. To są fakty potwierdzone w kilku ostatnich turniejach. Od momentu przejścia na hard porażki z Bogomolovem, Sousą, niby niezły występ na USO ale tam dość łatwa drabinka i porażka właśnie z Gasquetem w 1/4. W Chinach męczarnie z Pospisilem i dziś Matoseviciem, omówmy się, że Ferrer w formie takich zawodników ogrywa z opaską opuszczoną mniej więcej w okolice oczu, tak by choć częściowo zasłaniała widoczność w ramach utrudnienia i nadaniu sensu grze. Francuz walczy o Londyn więc o jego determinację jestem spokojny. Forma też niczego sobie, brak nieoczekiwanych porażek, bo takimi na pewno nie określę spotkań na hardzie z Isnerem, Raoniciem, o Djokoviciu i Nadalu nie wspominając. Ferrer chyba zaczął odczuwać trudy nieustannego grania we wszystkich turniejach i wygląda na to, że będzie musiał zapłacić frycowe w postaci braku sukcesów pod koniec sezonu 2013.
Nie zdziwię się absolutnie, jeśli bukmacherzy uznają Franzuca faworytem tego meczu dlatego już teraz pobieram kurs blisko 2 wystawiony przez złodziejaszków z Bwin.
Absolutnie zgadzam się z kolegą wyżej. Ferrer w ostatnich spotkaniach nie pokazuje nic dobrego a wręcz przeciwnie. Ostatnio ma problemy z wygraniem z dużo słabszymi przeciwnikami z którymi powinien gładko wygrywać. Tenis Gasqueta solidny na tyle aby pokonać hiszpana nawet po 2 setach. Warto grac francuza gdyż kurs na pewno będzie spadał. Tak na szybko z koma. Dla ryzykantow riczi - 1.5

Gasquet 1.72 bet365✅
Gasquet wygra 2-0 2.75 bet365✅
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Pekin
???? Ferrer D. - Gasquet R.
Ferrer D. +1,5 seta ::: 1,48 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 8:2, ale warto dodać, że właśnie ostatnio Gasquet w swojej życiowej formie pokonał na US Open Ferrera który nie gra swojego najlepszego tenisa. Ale właśnie to pokazuje wielką klasę tego zawodnika, że pomimo spadku formy i spisywania teoretycznie na straty powalczył z Francuzem w 5 setowym boju. Tutaj wcale nie przekreślałbym Hiszpana, a set w mojej opinii jest w stanie spokojnie urwać.
Wynik: 3:6 4:6 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#117#
John Isner - Tomas Berdych ⛔
Kurs: 2.37​

Od razu mówię, że szukam niespodzianki. Isner dotychczas na hardzie pokonywał Berdycha, ale zawsze miało to miejsce w USA, gdzie gra o wiele lepiej. W Pekinie &quot;męczył się&quot; z dwoma poprzednimi przeciwnikami, jednak statystyki tak strasznie nie wyglądają. Tomas odprawił Andujara i dostał walkowera od Davydenki. Co mnie skłania do tego typu? Może trochę to mało obiektywne, ale po prostu mecz oceniam na 50/50. Skoro kurs wyższy na Amerykanina, to wiadomo jaki może być typ.
John bardzo dobrze serwuje i to jak wiadomo jest jego największą bronią, do tego dołożył jeszcze dobrą grę po drugim serwisie i mamy regularną &quot;maszynkę&quot; do zdobywania punktów. Berdych nie zachwycił mnie w spotkaniu z Andujarem, ale jak zwykle trzymał swój poziom. O zwycięstwie zadecyduje forma dnia i początek spotkania. Jak dla mnie nie będzie to spotkanie trzysetowe, jednak na over można liczyć, bo panowie dobrze trzymają swoje podania. Liczę na tie-breaki, gdzie Isner jest ich królem i mało kto ma taki stosunek wygranych decydujących gemów jak on.
W poprzednim roku Tomas startował w Tokio, gdzie odpadł w ćwierćfinale, natomiast reprezentant USA zrobił sobie przerwę i wystartował dopiero w Szanghaju. Styl gry obu zawodników opiera się na pierwszym podaniu, chociaż to Czech jest na pewno mniej od niego uzależniony. Gra lepiej w wymianach, ale nie wiem czy do końca to wystarczy. Przecież musi być w stanie przełamać swojego rywala, albo bardzo dobrze i zdecydowanie zagrać w tie-breaku. Mecz zaczyna się o przystępnej godzinie, więc polecam oglądać (9:00 czasu polskiego).

Edit: To co zrobił Jasiu w tym meczu do teraz nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem. Pierwszy set oddany przy 5-4 i piłce setowej, a drugi łamanie Isnera i znów rebreak. Szkoda, bo mogło się skończyć inaczej.

#118#
Jarkko Nieminen - Ivan Dodig ✅
Kurs: 1.40​

Chyba najpewniejszy pojedynek na jutro. Dodig grający stabilnie w tym turnieju i Nieminen, który miał kłopoty z Przysiężnym. Dodajmy, że Chorwat wyeliminował Tsongę, co jest już sporym sukcesem. Również Jarkko niespodziewanie pokonał Monaco, ale ten radzi sobie w tym roku na hardzie przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Ivan jest w stanie, a moim zdaniem nawet powinien spokojnie awansować dalej. Reprezentant Finlandii ma wahania formy i w ciągu jednego spotkania gra piach, a po kilku gemach niemal perfekcyjnie każdą wymianę.
Bezpośrednio dotychczas zagrali jedno oficjalne spotkanie i miało to miejsce na Australian Open 2013. Wtedy to po bardzo zaciętym pojedynku wygrał Dodig, a warto powiedzieć, że nie był faworytem. Jak tym razem poradzi sobie w roli tego &quot;lepszego&quot;? Obaj potrafią grać w wymianach, ale ofensywniej pogrywa Ivan. Reprezentant Chorwacji posiada dobry forehand i dosyć często wybiera się pod siatkę. Nieminen woli grać z głębi kortu i tylko niekiedy decyduje się na grę ofensywną. Na pewno czuje się lepiej w defensywie, co na nawierzchni twardej nie jest tak bardzo promowane jak na clay&#39;u. Czytając moje analizy pewnie sądzicie, że od pewnego czasu ten argument się zawsze powtarza. Ale taka jest prawda, gracz broniący się jest w mniej korzystnej sytuacji, ale zdarza się także, że to on wychodzi górą.
Rok temu Jarkko pożegnał się już w I rundzie, więc już zdobył dodatkowe punkty do rankingu. Ta sama sytuacja ma się do Dodiga, który w poprzednim sezonie nigdzie nie występował. Kto osiągnie ćwierćfinał i dostanie szansę na jeszcze większy awans? Spotkanie rozpocznie się o 4:00 czasu polskiego. Mam nadzieję, że w dwóch setach szybko i bez problemu skończy to Dodig.

#119#
David Ferrer - Richard Gasquet Over 22.5 gema ⛔
Kurs: 1.82 (Unibet)​

Trzeba zacząć od tego, że obaj gracze spotkali się niedawno, bo na US Open, gdzie stoczyli 5 setowy bój. Górą wyszedł Gasquet i jutro jest faworytem bukmacherów. Do końca pewny nie jest tego czy wygra, ale over gemowy biorę w ciemno. Panowie mogą go pokryć nawet w dwóch setach, ale jestem przekonany, że ujrzymy trzy sety. W Pekinie Ferrer gra przeciętnie, ale na takiego gracza jak Gasquet powinien się spiąć i pokazać pełnię swoich umiejętności. Będzie także chciał się zrewanżować za przegraną w Wielkim Szlemie. Zobaczymy jak mu to wyjdzie i czy Richard utrzyma taką dyspozycję jak przez kilka ostatnich meczów.
Ferrer lepiej gra na mączce i tam chyba czuje się najlepiej. U Francuza jest odwrotnie, hard bardzo lubi i osiąga dobre wyniki. Spotkanie o niemała stawkę, bo półfinał turnieju w Pekinie. Punktów wiele do zdobycia i wątpię by ktoś miał odpuścić. Na pewno nie taki walczak jak David, a o postawę Gasqueta również się nie obawiam. Rzadko widziałem jak &quot;oddawał&quot; mecze, bądź był w gorszej dyspozycji z dnia na dzień. Mam nadzieję, że nie przeliczę się co do Hiszpana, który tak jak wspomniałem ostatnio miewa słabsze występy. Jego defensywa będzie tutaj kluczowa, jeżeli jej zabraknie widzę tutaj szybkie 2:0 i raczej brak pokrycia linii. Oby tylko Richard miał pierwszy serwis i szykuje się nam bardzo ciekawy pojedynek.
Dotychczas w H2H prowadzi Ferrer i to 8-2, jednak ostatni pojedynek na korach w Nowym Jorku padł łupem Francuza. Czy to coś zmieni? Na pewno przewagę psychiczną osiągnie &quot;Richi&quot;, tylko czy to wystarczy, aby złamać rywala? Zachęcam do obejrzenia pojedynku, który rozpocznie się około godziny 10:30 czasu polskiego. Liczę na zaciętą walkę i trzy sety!
Edit: No cóż David nie podołał.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
J. M. Del Potro 1.21 marathon 1000 zl​


Nie ma co tu duzo pisac, drugi z pewniakow obok Hsieh/Peng na dzisiaj. Dolgopolov tego nie wygra, del Potro widac ze mierzy tu wysoko a Dolgo, mimo tego ze lubie tego zawodnika, nie ma tu za bardzo czym go zatrzymac. Kurs niski ale pewny i dobry jp do dubla
 
K 10

koziro

Użytkownik
Dawid Ferrer- Richard Gasquet
David Ferrer - Richard Gasquet 1 1.95
Bwin

Ciekaw jestem co wystawią inne buki ale przykładam od razu, bo obawiam się, że będą tu wystawiać fifty-fifty, o ile nie pójdą po rozum do głowy...
Nie ma co się czarować - David Ferrer jest obecnie bez formy. To są fakty potwierdzone w kilku ostatnich turniejach. Od momentu przejścia na hard porażki z Bogomolovem, Sousą, niby niezły występ na USO ale tam dość łatwa drabinka i porażka właśnie z Gasquetem w 1/4. W Chinach męczarnie z Pospisilem i dziś Matoseviciem, omówmy się, że Ferrer w formie takich zawodników ogrywa z opaską opuszczoną mniej więcej w okolice oczu, tak by choć częściowo zasłaniała widoczność w ramach utrudnienia i nadaniu sensu grze. Francuz walczy o Londyn więc o jego determinację jestem spokojny. Forma też niczego sobie, brak nieoczekiwanych porażek, bo takimi na pewno nie określę spotkań na hardzie z Isnerem, Raoniciem, o Djokoviciu i Nadalu nie wspominając. Ferrer chyba zaczął odczuwać trudy nieustannego grania we wszystkich turniejach i wygląda na to, że będzie musiał zapłacić frycowe w postaci braku sukcesów pod koniec sezonu 2013.
Nie zdziwię się absolutnie, jeśli bukmacherzy uznają Franzuca faworytem tego meczu dlatego już teraz pobieram kurs blisko 2 wystawiony przez złodziejaszków z Bwin.
Witam,
Nie zgodze się z kolegą &quot;maxem&quot; ponieważ uważam że Ferrer mimo braku ostatnio formy (fakt porażka oraz zacięte boje z niżej notowanymi rywalami- co jeszcze bardziej utwierdza mnie w typie że poprostu zlekceważył rywali) dziś zniszczy Ricziego. Kursy 1.9-2.1 na Ferrera z graczami niżej niż top 5 ? Lokata 100% zmobilizuje się na ten mecz w 100% ponieważ to już ćwierćfinał i gdyby nie chciał tu grać to by sobie pojechał już do domu po wczorajszym meczu z Marinko, a 2 i 3 set wręcz doprowadził do miazgi. h2h 8-2 Ferrer co mówi za siebie, a wola walki oraz determinacja po stronie Ferrera, kto gra Gasqueta traci bez sensu kase - zobaczycie po meczu a maximus niech lepiej szykuje się na Szanghaj ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rickross 71

rickross

Użytkownik
1/2 turnieju Atp w Tokyo , J.Murray/J.Peers - J.Knowle/J.Melzer - 1 1.83 bet 365 ✅ 6:3 6:4
Zaczne od tego,ze typowana przeze mnie para jest od pewnego czasu w gazie,wygrane turnieje w bangkoku,houston i gstaad potwierdzaja potencjal tego mlodego duetu . W Tokyo nie stracili seta,tracac przy tym jedno wlasne podanie,zauwazylem tez u tej pary bardzo solidne podanie naprawde rzadko daja sie lamac. W poprzedniej rundzie gladkie uporanie sie z pogromcami Bryanow, para Almagro/Cuevas. Na przeciw siebie beda mieli dwoch doswiadczonych deblistow . Melzer wydaje sie byc pewniejszym punktem tej pary ale i Knowle umie grac .W poprzedniej rundzie pokonali pare Dodig/Melo ktora jak dla mnie jest mega nieustabilizowana para,nie raz sie na nich przejechalem takze to zwyciestwo wiele mi nie mowi. Para Austryjakow ta grywala na przestrzeni lat ze soba dodam,ze wygrali w 2009 roku ten turniej . Lecz bylo to 4 lata temu . Teraz Knowle/Melzer graja nie duzo napewno sa dalej grozna para bynajmniej na mlodych wilkow w formie Murraya/Peersa bedzie to za malo naprawde jestem pod wrazeniem ich gry w tym sezonie .
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Tokio
???? Raonic M. - Dodig I.
Dodig I. +3,5 gema ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 3/10

3,30 ponad na Dodiga Ivana to niewątpliwie value. Chorwat już nie raz pokazał się w tym sezonie z dobrej strony i udowodnił, że potrafi grać też z najlepszymi. Tutaj widać, że mu dobrze zrobiła ta przerwa po US Open. Raonic to młokos, ale na pewno z talentem. Wątpię, żeby to wygrał wysoko Kanadyjczyk, a nie zdziwię się jak wygra Dodig.
Wynik: 7:6(4) 6:1 ⛔
 
niverx 162

niverx

Użytkownik
ATP TOKYO
Raonic M. - Dodig I.
Handicap Setów
I. Dodig +1.5
1.70 UNIBET

Ja natomiast pojde w strone Dodiga +1,5 seta. Gra solidnie, mocno, zdecydowanie i precyzyjnie. Kazdy kto ogladal go w akcji, mogl to zaobserwowac.. zreszta trzyma swoj poziom i regularnosc juz od dluzszego czasu ???? Milosza juz dawno nie widzialem w akcji.. chyba od meczu 1/8 Us Open z Ryskiem gdzie poległ 3:2. Dla mnie Chorwat gra cos w stylu Gasqueta.. i trzea przyznac, ze mu wychodzi. Wiadomo jakim serwisem dysponuje Raonic.. ale nudzi mnie jego tenis.. na pewno jest gorszy technicznie od swojego przeciwnika. Kiedys, kanadyjczyk, wspominal w wywiadzie, ze stara sie zmienic swoj styl i probowac nowych rozwiazan.. nawet jak nie idzie.. to.. probowac dalej. Nie ogl go w ost meczach, takze opieram sie tylko na jednym z moich &#39;ulubiencow&#39; czyli Ivanie. Jest w stanie przyjmowac te silne serwisy, a co wiecej, prowadzic dluzsze wymiany. Po czesci zalezalo to tez bedzie od dyspozycji i formy dnia.. ale tego nigdy nikt nie przewidzi. Faworyzowany Raonick nie jest, az po tak niskim kursie jak w meczu przeciwko Lacko.. gdzie ten zawodnik to juz wogole inna liga ale swoje gemy wyszarpal. Poza tym w bezposrednich meczach jest 2;1 dla Dodig.. co pokazuje, ze nie jest on bez szans ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Raonic-Dodig 1 @1.33
Mysle, ze Raonic po prostu wygra i juz. Widac, ze Kanadyjczyk swietnie sie prezentuje ostatnimi tygodniami. Rok temu Raonic byl w finale, ktory przegral z Nishikorim, ale po drodze do tamtego finalu pokonal wtedy tutaj w Tokio miedzy innymi Andye&#39;ego Murraya. Atutem obydwu zawodnikow jest serwis, ale serwis Raonica i tak wciaz jest nieporownywalnie lepszy od Dodiga, a ze forma tez jest to prawdopodobnie bedzie drugi z rzedu final Raonica w Tokio bez zbednego kombinowania.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Mysle, ze Raonic po prostu wygra i juz.
Świetny wstęp do analizy, od razu odechciawa się czytać dalszej części.
Rzucę jeszcze tu swoją mają dygresję, mianowicie Raonic ciągnie już maraton rozgrywanych spotkań. Podobny miał w Montreal ---&gt; Cincinati i odpadł w 9 meczu. Tak się składa że jutro również gra 9 mecz z rzędu w krótkim okresie czasu... Aspekt może dla niektórym mało ważny ale wart odnotowania. W bezpośrednich pojedynkach Dodig prowadzi 2:1 więc wie jak grać z Kanadyjczykiem a raczej jak neutralizować jego najgroźniejsza broń (a może i jedyną) czyli serwis. Fajna analiza NIVerX (patrz 2gi post wyżej) i popisuje się pod tym typem
Dodig +1,5s @1,7⛔⛔ Unibet
 
L 77

low

Użytkownik
Raonic 1,39 Pinnacle

Obaj tenisiści w dobrej formie, jednak to Kanadyjczyk jest po prostu lepszym tenisistą. W dodatku lubi tu grać, szybkie korty w Tokio mu sprzyjają. Pewnie Dodig powalczy, może urwie seta, ale zwycięstwo powinien odnieść Raonic. Milos w mojej opinii nigdy nie był tak mocny jak teraz i jest faworytem do zwycięstwa w tym turnieju. Cześciej chodzi do siatki przez co jego kiepski bh jest mniej widoczny, poprawił woleje. Warto dodać, że Raonic walczy o Londyn więc da tu z siebie więcej niż 100%.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Raonic -2,5 gema - Dodig @ 2.20 ✅ Jak w masło.
Kolejny raz typ na Raonica bo innego wyniku być nie może. Raonic o klasę lepszy zawodnik. Rewelacyjna forma w ostatnim czasie. A w tym turnieju gra jak robot. W każdym meczu dwucyfrowa liczba asów, dał swoim rywalom 0BP. Gra na maksa i w pełni skoncentrowany. Dodig jest lepszym tenisista niż poprzedni rywale Milosa ale tez nie będzie miał żadnych szans w tym spotkaniu. Dodig czasem potrafi zaskoczyć, ale to jest nie równy tenisista ma przestoje w swojej grze jak nie idzie do odpuszcza a tu Raonic postawi nieosiągalne warunki i Milos wygra na luzie. Ludzie stawiający na Dodiga wyrzucają pieniądze do kosza.
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Czy tutaj co 2-3 osoba musi miec jakis problem ? Jak sie odechciewa komus czytac, to niech czyta. Trudne ? Mozna napisac analize pieknie 13-zgłoskowcem, ale po co to komu typ jezeli nie ma wartosci merytorycznej i pisane jest tylko dla ozdoby.
No coz ...trzeba sie dostosowac widocznie i za niedlugo wzgledem wymogow, a analizy beda wygladac niedługo nastepujaco:
del Potro-Raonic
O Juanie wspaniały,
Cóż żem Ty czynić w Azji wielkiej
W sercu Japonii jakże przepięknej
Twe piłki niczym torpedy nad siatką lataja
Nie karmiąc rywali żadną nadzieją.
O Milosu wielki,
Twoj serwis jak grom z nieba spada,
iz rywalom nie pomoże już żadna rada
We włosach Twych bujnych wiatr gości
A Ty na korcie dajesz upust swej złości.
Jakis typ postaram sie dodac pózniej zaraz po wystawieniu kursów, żeby nikt nie zarzucil ,ze bylo off-topic. Mam nadzieje, ze tym razem nie odechce sie czytac po pierwszym zdaniu. Dziekuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom