>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Pekin & Tokio 30.09-06.10.2012

Status
Zamknięty.
F 263

fidelio

Użytkownik
Świetny wstęp do analizy, od razu odechciawa się czytać dalszej części.
Rzucę jeszcze tu swoją mają dygresję, mianowicie Raonic ciągnie już maraton rozgrywanych spotkań. Podobny miał w Montreal ---&gt; Cincinati i odpadł w 9 meczu. Tak się składa że jutro również gra 9 mecz z rzędu w krótkim okresie czasu... Aspekt może dla niektórym mało ważny ale wart odnotowania. W bezpośrednich pojedynkach Dodig prowadzi 2:1 więc wie jak grać z Kanadyjczykiem a raczej jak neutralizować jego najgroźniejsza broń (a może i jedyną) czyli serwis. Fajna analiza NIVerX (patrz 2gi post wyżej) i popisuje się pod tym typem
Dodig +1,5s @1,7⛔⛔ Unibet
Może trochę więcej samokrytyki zanim zaczniesz czepiać się cudzych analiz? Piszesz o bezpośrednich pojedynkach, a co one warte skoro jedyny ich wcześniejszy pojedynek na hardzie to był turniej pokazowy a i tak wygrał go Raonic? Co z tego, że Dodig wygrał niedawno skoro to było na trawie? Albo lata temu na clayu? Hm? Może najpierw solidniej zabrać się za swoje analizy?
 
L 77

low

Użytkownik
Raonic 2,23 Pinnacle
Rzadko grywam finały, ale z takiej okazji warto skorzystać. Delpo nie zachwyca. Owszem gra dobrze, ale to jest daleko do jego najlepszego tenisa. Stracił seta z Dolgopolovem, Bagietką. Ukrainiec łamał go bardzo często, a w meczu z Raonicem wystarczy moment nieuwagi i jest po secie, albo po meczu. Milos gra tenis życia, jeśli wygra mocno zbliży się do udziału w finale sezonu.
Po drugie Dodig prowadził już 1-4 w tb z minibreakiem ale oddał 6 piłek z rzędu, trudno to jest tenis.
Tylko co z tego, że prowadził. To nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Liczy się wynik końcowy, nic innego, no chyba, że uprawiasz trading na betfair.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Może trochę więcej samokrytyki zanim zaczniesz czepiać się cudzych analiz? Piszesz o bezpośrednich pojedynkach, a co one warte skoro jedyny ich wcześniejszy pojedynek na hardzie to był turniej pokazowy a i tak wygrał go Raonic? Co z tego, że Dodig wygrał niedawno skoro to było na trawie? Albo lata temu na clayu? Hm? Może najpierw solidniej zabrać się za swoje analizy?
Doczepiłem się do wstępu analizy dx2 a nie do jego całej analizy, to po pierwsze.
Po drugie Dodig prowadził już 1-4 w tb z minibreakiem ale oddał 6 piłek z rzędu, trudno to jest tenis.
I po trzecie nie stawiałem win Dodiga tylko +1,5s, który był bardzo blisko powodzenia a wtedy byś nawet nie pisał tego postu ;)
Później do usunięcia.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Doczepiłem się do wstępu analizy dx2 a nie do jego całej analizy, to po pierwsze.
Po drugie Dodig prowadził już 1-4 w tb z minibreakiem ale oddał 6 piłek z rzędu, trudno to jest tenis.
I po trzecie nie stawiałem win Dodiga tylko +1,5s, który był bardzo blisko powodzenia a wtedy byś nawet nie pisał tego postu ;)

Później do usunięcia.
Nie chodzi mi o sam wynik co o analizę, czepiać to się można jeśli swoją się zrobiło przynajmniej starannie. A Twój argument oraz innego kolegi odnoszący się do przewagi Dodiga w H2H to przejaw typowego wishfull thinking albo zwyczajnego niechlujstwa. Takie coś własnie zasługuje na potępienie bo może wprowadzać w błąd innych. Dlatego tak mnie to zirytowało.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
nie ma odpowiedniego tematu założonego, więc gdy takowy będzie proszę o przeklejenie ;)
DelBonis - Przysiężny 2 1.92 unibet
DelBonis to ziemniak, specjalizuje się w grze na tej nawierzchni. Poczynił naprawdę spore postępy i awansował na 57 miejsce w rankingu ATP i tu ma problem, jest już tak wysoko że bez sensu grać w challengerach na ziemi, chce czy nie chce praktycznie jest zmuszony do gry na twardej nawierzchni, a na tej doświadczenia nie ma praktycznie żadnego. Od zawsze grał tylko na ziemi, ostatnio na hardzie udało mu się wygrać z Pospisilem, ale to jakiś przepadek bo już w następnym pojedynku Melzer zmiótł go z kortu a tydzień temu w dwóch setach przegrał z Chiudinellim, także jego poziom na tej nawierzchni nie jest wysoki. Po Michale wiadomo czego się spodziewać, będzie dobrze trzymać podanie, rywal zapewne zbyt wielu szans na przełamanie nie będzie miał, na returnie jakiś lepszy gem Michałowi się zdarzy prędzej czy później, także po DelBonisie nie ma się co spodziewać że będzie cały mecz serwował równo, na wysokim poziomie, dla mnie mecz na wynik 7:6 6:3 / 6:3 7:6 dla Michała. Można spróbować zagrać nawet DW 2:0, ale na razie kursów na to nie gram a 1.92 na wygraną mnie satysfakcjonuje.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Pekin
???? Djokovic N. - Nadal R.
Nadal +2,5 gema ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 3/10
Byłem święcie przekonany, że to Nadal w tym meczu będzie faworytem. Hiszpan pokonał go już na US Open, Montrealu, French Open w tym sezonie. Mecz zapewne będzie na styku, ja dodatkowo zabezpieczam się handicapem. Wątpię, by tu Nadal nie ugrał seta. Hiszpan obrał sobie za cel #1 i widać jak bardzo do tego dąży.
Wynik: 6:3 6:4 ⛔
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#120#
Novak Djokovic -1.5 seta - Rafael Nadal ✅
Kurs: 2.80 (Unibet)​

Nadal wyraźnie spuścił z tonu po US Open i teraz na pewno jest do ogrania. Czy 2:0 w tym meczu jest możliwe? Czemu nie jeżeli Fognini prawie tego dokonał, a nie oszukujmy się nie ma nawet co się równać z Djokovicem. Serb zniszczył Querrey&#39;a i łatwo wygrał z Gasquetem. Teraz przyszło o wiele trudniejsze zadanie, ale myślę, że jest w stanie wygrać rywalizację bez straty partii. Nadal miał na pewno dłuższą przerwę, bo w półfinale nie pograł zbyt długo, ale czy to mu bardziej zaszkodzi, czy pomoże trudno powiedzieć.
Hiszpan nie pokazuje się już tak dobrze w meczach nawet ze słabszymi rywalami, miał kłopoty z wspomnianym Fogninim oraz męczył się z Kolschreiberem. Nole również wpadł w jednym z setów z Verdasco i tutaj mam małe wątpliwości czy na pewno słusznie tak bardzo faworyzuję Serba. Wszystko okaże się już jutro, a stawka nie mała, bo walka o tytuł. Nie mam mowy o odpuszczaniu i tenisiści na pewno dadzą z siebie wszystko. Panowie znają się na wylot, zagrali ze sobą już 37 spotkań, z czego większość wygrał Rafa. Na hardzie rozegrali 14 meczów i aż 9 razy górą wychodził Novak. To pokazuje, że nawierzchnia twarda już nie jest taką domeną Nadala, jak choćby mączka.
Ostatnie ich spotkanie to finał na US Open, za który Djokovic będzie chciał się odgryźć i ma to dużą szansę. Jak wspomniałem Rafael nie imponuje już tak jak w USA i jest do ogrania. Styl graczy, chyba nawet nie trzeba opisywać, bo każdy ich bardzo dobrze zna. Rotacyjny forehand Nadala kontra silne uderzenia backhandowe Djokovica. Nie małe znaczenie będzie miał w spotkaniu serwis, który u Hiszpana jest w tym turnieju po prostu słaby. Ani razu po pierwszym podaniu nie przekroczył 70%, a to jest na prawdę rzadkie u tego zawodnika. Zobaczymy co przyniesie nam ta rywalizacja i czy na pewno nie przesadziłem z typem. Kurs dosyć wysoki, więc warto zaryzykować.

#121#
Juan Martin del Potro - Milos Raonic ⛔
Kurs: 2.20​

Kursów spodziewałem się zupełnie innych, jak dla mnie od początku turnieju Raonic spisuje się o wiele lepiej od del Potro i dziwię się, że bukmacherzy nadal tak wierzą w Argentyńczyka. Być może to pułapka, dla typujących grających po kursach, ale to się dopiero okaże. Kanadyjczyk gra prawie perfekcyjnie po swoim pierwszym podaniu, a i w drugim znacznie poprawił grę. U Juana Martina gra ostatnimi czasy wygląda dosyć niepewnie, przypomina mi się turniej z Montrealu, gdzie (tutaj ciekawostka i ważna rzecz) uległ właśnie Milosowi.
Tam także jego gra była słaba i ledwo co awansował do kolejnych rund, odpadł w III z Kanadyjczykiem, który dotarł tam do finału. Jedna z piłek mocno budziła niepokój i nie wiadomo czy sędzia podjął dobrą decyzję (moim zdaniem złą). Myślę, że to zadecydowało o porażce Argentyńczyka, który po tym zdarzeniu mocno się zdekoncentrował. Teraz sprawa może wyglądać zupełnie inaczej, ale czy del Potro będzie wstanie ograć dobrze dysponowanego Raonica? Jeżeli nie będzie grał dobrze przy drugim jego podaniu może raczej zapomnieć o przełamaniu i liczyć na szczęście w tie-breaku. Tam także może być różnie, więc mecz 50/50.
Zobaczymy co zaprezentuje jutro siódma rakieta świata i czy ma szansę na kolejny swój tytuł w karierze. Kanadyjczyk na pewno nie będzie chciał odpuścić i za wszelką cenę będzie walczył o każdy punkt. Drabinka turniejowa lepiej ułożyła się dla Milosa, który miał słabszych rywali, ale nie stracił nawet seta. Del Potro grał z Baghdatisem i Dolgopolovem, tam miał chwilę słabości i tracił sety. Z Almagro w półfinale zmierzył się w dwóch tie-breakach i wygrał. Tutaj nie będzie miał tak łatwej przeprawy. Dotychczas spotkali się tylko raz, tak jak wspomniałem w Montrealu, gdzie górą wyszedł Raonic. Jutro walka o tytuł i zobaczymy kto się będzie z niego cieszył. Początek o 7:00 czasu polskiego.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
#120#
Novak Djokovic -1.5 seta - Rafael Nadal
Kurs: 2.80 (Unibet)​
W Milenium na to zdarzenie masz @3.80!!!
Po odjęciu podatku masz @3.34

Tak btw w Milenium faworytem jest Nadal. Jak szukacie czegoś w stronę Djo to warto zajrzeć, bo kursy są wyższe, ale z kolei podatek.

Nadal R. - Djokovic N. @[email protected]
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Djokovic-Nadal 1 @1.7
Tym razem skalnialbym sie w strone Serba, czyli przeciwnie niz mialo to miejsce na US Open. Czy Rafael Nadal jest najlepszym tenista na swiecie, niezaleznie od rankingu? Moim zdaniem tak. Niemniej jednak takie miejsce jak Pekin sprzyja Djokovicowi, ktory wygrywal tutaj juz w 2009, 2010 i 2012 roku, podczas gdy Nadal nie startuje tutaj nawet regularnie. Poza tym dobry dla Djokovica powinien byc fakt, ze wystarczy wygrac tylko dwa sety dla skompletowania meczu. Rafael Nadal wraca calkowicie zasluzenie na pozycje numer 1 swiatowego rankingu jak powszechnie wiadomo, wiec teraz zawodnikiem goniacym Hiszpana bedzie Serb. Na pewno tez Djokovic bedzie bardzo chciec odgryzc sie za porazki Nadalowi, a ze tutejsze klimaty i korty zna duzo lepiej, wiec jest szansa, ze przynajmniej tutaj mu sie to uda. Na pewno po wczorajszym meczu z Gasquetem, gdzie Serb zademonstrowal ogromna pewnosc siebie, sa ku temu przeslanki.
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
F.Lopez-Nieminen 1 @1.66
Szanghaj czyli ostatni azjatycki przystanek z bardzo duza pula. Ten zaklad to jest dla mnie atrakcja. Hiszpan bardzo lubi tutaj grac. W ostatnich sezonach byl tutaj az dwukrotni w polfinale i ogrywal topowych graczy jak Berdych. Rok temu Lopez byl &quot;tylko&quot; w 3 rundzie, ale trafil na Djokovica, ktory wygral calosc. Naprawde bardzo dobre wyniki jak na turniej ATP1000. Wydaje mi sie, ze Lopez ogra Nieminena, ktorego bardzo lubie, ale to nie jest konkurs popularnosci i sympatie trzeba odlozyc na bok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom