>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour Mutua Madrilena Masters 7.05-16.05.2010

Status
Zamknięty.
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Spotkanie:Ernest Gulbis - Feliciano Lopez
Typ:grin:W 2-0
Kurs: 1,75
Bukmacher:Betsson

Kolejna runda turnieju w stolicy Hiszpański - Madrycie. Sam osobiście przyjże się spotkaniu pomiędzy Łotyszem Gulbisem a zawodnikiem z Hiszpanni Lopezem. Patrząc, na grę jaką prezentują obaj zawodnicy w ostatnim czasie jestem przekonany, że te spotkanie może wygrać tylko jeden zawodnik jest nim Łotysz. Obaj zawodnicy są sklasyfikowani w czwartej dziesiątce męskiego rankingu. Hiszpan jest 32 zaś jego dzisiejszy rywal jest sklasyfikowany o dwie pozycje niżej. Obaj zawodnicy swojej karierze dwukrotnie się spotykali i obaj po jednym pojedynku wygrywali. Ostatni raz spotkali się dwa tygodnie temu na kortach w Rzymie i to właśnie Łotysz wygrał pewnie swoje spotkanie 2-0 (7-6,6-1).

Po słabym sezonie w 2009 roku Gulbis coraz bardziej lepiej gra. Odnotował kilka dobrych występów w ostatnim czasie. Chociażby półfinał w Rzymie, gdzie uległ 2-1 Nadalowi. Warto jest podkreślić, że jako jedyny urwał seta Hiszpanowi na kortach w stolicy Włoch. Również tam w 2 rundzie odprawił z kwitkiem Szwajcara Rogera Federa. Chociaż jego forma jest daleko od tej z AO, to jest to i tak bardzo duży sukces. Dotarł także do półfinału w Memphis oraz wygrał turniej w Delray Beach.Clay nie jest dla niego ulubioną nawierzchnią. Lecz z każdym spotkaniem pokazuje, że coraz lepiej gra mu się układa na clayu. Jego rywal wczoraj dosyć łatwo pokonał Hernandeza 2-0 (6-1,6-2). Lopez wczoraj zrezygnował gry w deblu, twierdząc że ma problemy z kręgosłupem. Osobiście uważam, że to była tylko zasłona, żeby jak najlepiej wypocząć, przed tym spotkaniem. W ostatnim czasie nie odnosi zbyt dużych sukcesów. Jak narazie to najlepszy jego występ był w Rzymie gdzie dotarł do ćwierćfinałów. Pozostałe spotkania kończyć na 1/16 fazie turnieju.

Reasumując, Gulbis z każdym swoim spotkanie potwierdza wysoką formę. Fakt zrehabilitowania się za słaby sezon w tamtym roku chce naprawić w tym sezonie. Moim zdaniem nie będzie to łatwy pojedynek, lecz z pewnością może wygrać go Łotysz.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Mam nadzieję, że dzisiejszy mecz Nando-Melzer otworzy co niektórym oczy i dojdą do wniosku, że wczorajszy rezultat ma nie wiele wspólnego z dzisiejszym. Dyspozycja dnia się liczy - tylko i wyłącznie. A ci, którzy byli mądrzejsi od filweba (z którego typami niekoniecznie zawsze się zgadzam) i twierdzili, że będzie to spacerek dla Hiszpana, zobaczyli jak niewygodnym przeciwnikiem dla niego jest Austriak. Życzę więcej rozwagi na przyszłość.
PS. sam się zawiodłem na Hiszpanie, na szczęście tylko w typach dnia;-)
 
F 0

filweb

Forum VIP
Verdasco - Melzer 2 5,50
Ktoś tu napisał o dwóch przegranych Austriaka z Fernando w ostatnim czasie - ja uważam, ze działają one tylko i wyłącznie na korzyść tego typu. Melzer potrafi grać z Verdasco, co udowodnił w Miami i w Barcelonie i tym razem może znowu być bardzo groźnie dla faworyta gospodarzy. Zawodnika, w którego nie wierzyłem i nie uwierzę.
No to macie swojego Fernando &quot;życiowa forma&quot; Verdasco.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Cóż też zastanawiałem się nad Melzerem ale ostatecznie filweb mnie przekonał i wielki szacun. Każdemu kto grał na Verdiego kierując się kursem bo niby czym innym (?) współczuję, rzadko kto docenia trafione typy, a wiesza się psy jak coś nie siada. W każdym razie wielki respect ;-) Pobrane i zaksięgowane. Co do dzisiaj jeszcze myślę nad Monaco, ale w takim razie został tylko &#39;live&#39;
Ps: ktoś jeszcze ma przeczucie że zbytnia pewność siebie zgubi Nadala? Nie mowię że dzisiaj z Isnerem, ale mam spore przeczucie że nie wygra tego turnieju, wczoraj był bardzo zdziwiony gdy Dolgopolov stawiał mu opór, poza tym Rosjanin miał ok 2x więcej kończących piłek od &quot;Rafy&quot;..
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Jeśli masz opcję live, to możesz zagrać Monaco, jeśli przegrałby pierwszego seta - kurs będzie spory, a Almagro, to tzw. choker (tłum. dobrze wychodzi mu przegrywanie meczy, kiedy jest na pozycji uprzywilejownej, naprawdę słaba psycha).

Filweb,
co do ewentualnego meczu Monfils - Nadal, to moim zdaniem Monfils jest w stanie wygrać co najwyżej seta. Problem z nim polega na tym samym, co z Almagro, Tsongą, Verdasco i wielu innymi: Psychika. Mimo niewątpliwego talentu i atletyczności nie potrafi tego wykorzystać jak należy. Kiedyś myślałem, że będzie to zawodnik ścisłej czołówki, ale zarówno to o czym wspomniałem jak i kontuzje nie pozwoliły mu jeszcze pokazać pełnego blasku umiejętności, które posiadł.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Dolgo to Ukrainiec. Coraz gorsza dyspozycja Rafy zauważalna już od spotkania z Wawrinką w Rzymie. Isner to jednak chyba nie &quot;to&quot;, kurs zachęca, ale Rafa powinien sobie poradzić z nim lepiej niż z Olkiem. W następnej rundzie - Garcia Lopez lub Monfils - jeśli wygra Hiszpan, nie ma z Nadalem szans, chyba, że Gael już się &quot;odbuduje&quot;, to będzie inna rozmowa.
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
David Ferrer - Marin Cilic DW: 0:2
Kurs- 4.30

Widzę tu łatwe zwycięstwo Cilic&#39;a, a kurs miazga ???? Ferrer bez formy, męczarnie z Baghdatisem to nie przypadek i to jeszcze na koronnej nawierzchni Ferrera. Widać, że coś jest nie tak i dzisiaj nawet publiczność nie pomoże swojemu reprezentantowi.
Jak ktoś się boi stawiać na DW, to kurs na zwycięstwo Cilic&#39;a wynosi 2.55 w betclic (najwyższy).
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Nie żebym się czepiał ale jeśli uważasz, że Ferrer jest bez formy to chyba na tenisie za bardzo się nie znasz ... Ugrał dwa połfinały w Monte Carlo i Barcelonie oraz finał w Rzymie. Przegrywając pojedynki dwa razy z Nadalem oraz raz z Verdasco. Cilic również męczył się z tym samym Baghdatisem. Ja raczej bym postawił 2:0 na Ferrera po wysokim kursie.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
No to macie swojego Fernando &quot;życiowa forma&quot; Verdasco.
No Filweb, masz 100% mojego szacunku. Pierwszy raz przejechałem się tak bardzo na zakładzie... Ale, miałem w jednym rację. 2 sety ;)
 
gju 134

gju

Użytkownik
filweb - to jak już udało ci się przewidzieć wygraną drewnianego melzera z niedysponowanym verdasco to prosze wypowiedz sie tez na temat meczu ferrer - murray. ja widziałem wczorajszy słaby mecz fererra z baghdatisem i dwa ostanie, bardzo dobre mecze andyego i nie wiem czy warto grać na ten mecz. tym bardziej że zdaje się że dziś już ferrer grał na normalnym poziomie.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Kto wygra Mutua Madrilena Masters &#39;10?, 1/4 kursu za dotarcie do finału: David Ferrer @ 34.00
Czarny Koń Paryża i to prawdziwy sensowny według mnie, ogólnie potwierdza to ranking CCS w którym David jest tuż za Nadalem, oglądam go w tym sezonie na mączce i to jak się poprawił jest naprawdę imponujące to nie jest Ferrer który bombarduję kogoś z linii końcowej i na tym stereotyp się kończy w meczu z Baghdatisem świetnie stał na nogach, timing, bh, fh spokojne granie bez nerwów w kluczowych momentach np. ten wolej przy MP wprost ekstraklasa i wyczuwanie momentu kiedy zaatakować rywala topspinowym krosowym fh i jeśli potrzeba właśnie zakończyć akcję przy siatce. Dzisiaj z Ćiliciem tak jak myślalem ukazał wszystko co potrzeba na Ćilica który nie miał ostatnio godnego rywala na mączce wygrywał dużo i niektórzy już myśleli że robi się zawodnikiem kompletnym na każdą nawierzchnie lecz tutaj Ferrer pokazał że trzeba zmieniać tempo trochę porozrzucać Chorwata i sukces jest murowany. W kolejnej rundzie Murray H2H 2-1 dla Hiszpana i niedawna wygrana w Rzymie w straight setach i myślę że Brytola rozbiję, później jeden z rywali Fedex H2H 0-10 lub może Gulbis 1-0 obaj kąśliwi ale przez pokazywaną determinację Ferrera jest w stanie pokonać pierwszy raz Szwajcara jak i napalonego Gulbisa. Najbardziej chodzi mi tutaj jednak o to że David ma wielką szansę na finał i na lepsze rozstawienie @ RG, a w finale powiedzmy sobie szczerze będzie czekać Nadal ale biorąc naukę z Rzymu może Ferrer pokusi się o pierwszego Mastersa w karierze ale mnie zadowoli finał czarnego Konia Paryża.
Info: Zagrane przed meczem z Cilićiem @ Sportingbet. Kurs ciągle aktualny oprócz lekkiego spadku kursu na udział w finale.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Lubię i szanuję Ferrera, ale dla mnie David do finału w Madrycie nie dojedzie. Faktycznie mecz z Bagietką był świetny, Bagieta dla mnie zagrał kapitalnie bo maksymalnie zwalniał grę, nie grał jednostajnym tempem, David właśnie najlepiej czuje się w takiej grze z głębi kortu. Tu potrafi wszystko. Brakuje mu serwisu i jak dorwie lepiej serwującego kolesia oraz gościa który gra trochę przy siatce to będzie miał problem. Nie wiem czy ogra Murraya, bo Murray wygląda dobrze, Ferdek też wraca do formy, w każdym razie to już jest turniej gdzie naprawdę grają najlepsi.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie: Roger Federer - Ernest Gulbis
TYP: 2
Kurs: 3.10
bukmacher: betsson

Dzisiejszy pojedynek Federera z Gulbisem można krótko sprecyzować jako mecz starego wyjadacza z wielkim młodym łotewskim talentem. Po raz kolejny bukmacherzy faworyzują szwajcara i uważają go za zdecydowanego faworyta tego pojedynku. Ja osobiście sądzę, iż kurs na Ernesta dosyć zawyżony. Jak już wcześniej pisałem Roger jest cieniem tenisisty z zeszłego sezonu, natomiast Gulbis poczyna sobie coraz śmielej w turniejach ATP. W ostatnim turnieju w Rzymie pokazał olbrzymie umiejętności, dochodząc tam do półfinału gdzie poległ z obecnie najlepszym zawodnikiem na mączce Nadalem po zaciętej walce 6-4 3-6 6-4. Zaliczył w tym spotkaniu aż 14 asów serwisowych przy zerowym dobytku Hiszpana. W Madrycie również poczyna sobie bardzo dobrze w 3 pierwszych rundach nie oddał nawet seta. Warto również przypomnieć niedawny pojedynek obu panów, który odbył się we wcześniej wspominanym turnieju w Rzymie gdzie Łotysz pokonał Rogera 2-6 6-1 7-5. Myślę, iż w dzisiejszym pojedynku możemy spodziewać się podobnego rezultatu, a kurs warty ryzyka.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
^ czekałem aż ktoś to napisze ????
Federer wczoraj zagrał świetny mecz z nie byle kim, bo z Wawrinką (z którym już przecież przegrał kiedyś na mączce), więc na pewno znajdą się tacy, którzy kurs powyżej 1,40 potraktują jako prezent - w końcu nieczęsto jest tak wysoki na lidera rankingu. U mnie w pamięci pozostaje jego półfinał w Estoril przegrany 0-2 z Montanesem (a wcześniej męczył się nawet z Clementem i mógł stracić seta) oraz oczywiście przegrany mecz z Gulbisem w Romie. Dyspozycja Rogera stoi pod znakiem zapytania - może zagrać tak jak wczoraj i wygrać w dwóch setach z Łotyszem, a może być zupełnie odwrotnie i może polec szybciej niż ostatnio. Nie jest w swojej życiowej formie, ale na pewno ma motywacje, ponieważ Roland Garros tuż tuż. Gulbis póki co gra bardzo dobrze, ciężko go złamać, ale &quot;sen&quot; może się skończyć. Osobiście liczę na świetny, nieprzewidywalny i zacięty do ostatnich minut mecz z obu stron, który być może zakończy się korzystnie dla Ernestsa - wyższy kurs, bo moim zdaniem buki trochę przesadzili z kursami, stawiałem raczej na nawet 1,6 dla Ferdka, a tu proszę.
Roger Federer - Ernests Gulbis
Typ: 2 (+1,5 seta)
Kurs: 1,84
Wynik: ✅ 2-1 (3-6, 6-1, 6-4)
 
uub 0

uub

Użytkownik
Na pewno sporą rolę odegra to iż Roger broni punktów za zwycięstwo w Madrycie, tutaj na pewno jest o wiele bardziej zdeterminowany aniżeli w Estoril, wiadomo że utrata punktów tutaj oraz w RG na rzecz Nadala byłaby równoznaczna ze stratą 1 pozycji w rankingu. Jak przez tyle czasu co Roger jest się na top-ie nic dziwnego że czasem spada motywacja i determinacja do gry co było widać po tegorocznych występach Szwajcara na Clayu. Chciałbym podkreślić że wczoraj Roger już grał naprawdę przyzwoicie i widać że gra tutaj coraz lepszy tenis. Na pewno statycznie nie odda punktów Nadalowi bo jednak ambicja w nim jest a nawet może powalczyć o obronę tytułu sprzed roku. I też raczej tutaj nie tyle chodziło o formę w poprzednich występach Rogera co o motywację do gry. Na pewno ta obrona 1 pozycji zmobilizuje Ferdka do dobrej gry i nie sądzę aby dziś zszedł pokonany. Wręcz przeciwnie. A Gulbis często gubi się grając z lepszymi od siebie.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Fyrstenberg/Matkowski vs Bryan/Bryan
@2,95
Centrebet
Cóż.....wydaje się,że nasz najlepszy debel,znalazł niezawodny patent na Braci z USA.4 ostatnie spotkania(w tym 2 tego roku)Padły łupem Polaków.Frytka i Matka,podchodzą do spotkań z wiecznie faworyzowanymi przez Bukmacherów i Analityków Amerykanami,bez kompleksów i pokazują,że &quot;Nie taki Diabeł straszny&quot; Deble spotkały się 11 razy,bilans na korzyść Bryan&#39;ów w stosunku 6:5.Dwa miesiące temu w Miami,jak i 3 tygodnie temu w Barcelonie,Polacy wprost ośmieszyli debel zza oceanu,zwyciężając w dwóch szybkich setach i odprawiając rywali z kwitkiem,dziś kursy już troszkę mniejsze,niż choćby w Hiszpanii,gdzie oscylowały w Granicach 4,0,Myślę jednak,że warto być &quot;Patriotą&quot; i akurat w tym spotkaniu,nie wyjdzie nam to na złe.Panowie powinni wykorzystać słabszą dyspozycje serwisową Mike&#39;a i przełamać go w każdym z setów,tak jak robili to w ostatnich spotkaniach,deble znają się doskonale i raczej niczym się na wzajem nie zaskoczą.Nawierzchnia wydaje mi się,że jednak po stronie naszych reprezentantów.Powo!;)
 
uub 0

uub

Użytkownik
Zauważył ktoś wczoraj poprawę gry u Murray&#39;a? Poprzednio oglądałem go z Kohlshreiberem i tam było fatalnie jednak wczoraj widać było że zaczyna wracać do gry. Chociaż wiadomo, Hanescu to zawodnik o 1,5 klasy gorszy. Podziela ktoś moje zdanie że może dzisiaj powalczyć z Ferrerem?
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Na pewno Murray gra o wiele lepiej niz w wczesniejszych turniejach,robi o wiele mniej niewymuszonych błędów,serwis też troche lepiej funkcjonuje no i przede wszystkim znacznie agresywniejsza gra z strony Brytola.Pytanie tylko czy to wystarczy na Ferrera ?? Moim zdaniem nie.Hiszpan jest w fantastycznej formie,bardzo trudno go przełamac a sam ma jeden z lepszych returnów w tourze wiec Murray powinien sie miec na bacznosci.Według mnie to Murray moze tutaj ugrac góra jednego seta ale i to jest wątpliwe.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Powiem Wam tak ogladam caly ten turniej dzien w dzien widzialem wiekszosc spotkan i musze powiedziec, ze David jest w formie gra super ale czy jego gra to duzo WOW? moim zdaniem nie. Twierdze, ze facet ma duze szczescie, ze Bagieta jak go przelamal to nie mial wystarczajaca silnych j a j aby wytrzymac cisnienie i gwizdy na trybunach i odprawic go z kwitkiem juz wtedy. Wczorajszy mecz z Ciliciem to znowu przyklad meczu gdzie zagral z facetem, ktory na czole mial napisane przegralem mecz. Pamietajcie tez, ze jak sie jest w takiej formie gra sie u siebie gdzie trubuny &quot;niosa&quot; to presja wzrasta a zmeczenie rosnie i fizyczne i psychinczne i kiedys ta forma musi na chwila spasc i twierdze, ze to bedzie wlasnie dzisiaj. Murray naprawde gra na clay&#39;u przyzwoicie nie popelnie razaco duzo bledow, serwis funkcjonuje poprawie. Uwazam, ze ten mecz bedzie bardzo wyrownany bo hiszpan wreszcie trafil na kogos kto umiejetnosciami mu dorownuje i nie rozlozy sie przed nim. Kurs 1.65 na +1,5 seta na Murray&#39;a uwazam za fajna propozycje.
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Federer - Gulbis
Federer po serii słabszych występów i porażkach z rywalami którzy zdecydowanie nie należą do światowej czołówki, wygląda na to że się przebudził. Wczorajszy mecz z Wawrinką pokazał że do starego mistrza wróciła motywacja i pewność siebie. To był zdecydowanie najlepszy mecz Rogera na clay&#39;u w tym sezonie. Pokazał wiele wspaniałych zagrań i popełniał przy tym niewiele własnych błędów. Świetne returny, volley&#39;e, bardzo mocne FH, zróżnicowany serwis, itd jeżeli Federer utrzyma na takim samym poziomie jak we wczorajszym spotkaniu Gulbis nie będzie miał najmniejszych szans na pokonanie rywala. Oczywiście młody Łotysz ma nie wielki procent szans na zwycięstwo, ale moim zdaniem Roger weźmie rewanż za ostatni ich pojedynek i mecz skończy się wynikiem 2-0 dla Federera.
Federer 2-0 @ 2 3/10 Betfair
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom