>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour Mutua Madrilena Masters 7.05-16.05.2010

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
w końcu Federer to Federer a to jest Masters a niedługo RG.
Jakoś rok temu Wawrince to nie przeszkadzało by go ograć w Monte Carlo 6/4 7/5
Ja proponuję +1,5 seta na Staśka, powinien urwać Rogerowi jednego, lub jakiś handi na gemy +4,5 lub +5,5 na Staśka biorę z pocałowaniem ręki.
overy, handi gemowe i setowe są jak narazie beznadziejne do tego spotkania.
Stasiek wiadomo gra i wygrywa przegrywa tylko z ścisłą czołówką.
(NADAL, DJOKOVIĆ, i uwaga niespodzianka Isner :!: )
Statystycznie patrząc Isner jest wyżej w rankingu od Stasia i można byłoby powiedzieć ze to surprise nie był. Narazie run z osobami niżej w rankingu od Stanislasa jest jakieś 30-0.
Osobiście odradzam grać tego spotkania, rok temu jakoś to rozgryzłem ale teraz to całkiem inna bajka i jeśli miałbym zagrać nie bawiłbym się raczej w handisy lecz tylko w czysty win Stanislasa, lecz są spotkania które widzę trochę jaśniej niż tutaj przez mglę i jeśli kurs jutro na Ferrera będzie smakowity pobiorę go i poczekam na szerszą oferte własnie u Stanislasa, Hanescu i Isnera.
 
M 0

moneyfun

Użytkownik
Ty żartujesz kolego , jaki Melzer?:grin: Verdasco jest w życiowej formie, gra u siebie i nie widze najmniejszej szansy na zwycięstwo w tym meczu dla Austriaka, we wczorjaszym meczu z dr. ivo trafiał co chciał , wręcz ośmieszał Chorwata w niektórych momentach... h2h 5:1 dla Fernando z czego to jedyne zwycięstwo Melzera na hardzie w 2006 po kreczu Hiszpana w drugim secie przy stanie 4:1...Owszem trzy z pięciu zwycięstw zakończyły sie wynikiem 2:1 , lecz jutro w Madrycie szanse na ugranie seta przez Jurgena są znikome.
Typ 2:0 Verdasco
Tak jak i w Miami i Barcelonie? ????
Fena może dziękować słabej głowie Melzera ... , że nie przegrał tamtych meczów.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Mecze Melzera z Verdasco zazwyczaj były bardzo zacięte, ostatnio, w Barcelonie Austriak zdawał się być już na prostej drodze do wygrania - prowadził setem i breakem o ile dobrze pamiętam. Poza tym niech kolega Telewizor nauczy się bardziej trafnie dobierać argumenty - dla mnie tekst &quot;wszystko mu wchodziło z Karlovicem&quot; jest przeciwko Verdasco - po pierwsze Karlovic to zawodnik bardzo przeciętny a po drugie, jeśli &quot;wszystko wchodziło&quot; i wygrał 7-6 6-4 to znaczy, że zwyczajnie miał farta i bez &quot;wszystkiego wchodzącego&quot; mogłoby się skończyć dużo gorzej.
Z tym na Melzera poczekam do rana, bo czuję, że załapię się na lepszy kurs.
A co do reszty spotkań z ATP - widziałem Fedexa z Beckerem i był to zdecydowanie bardziej Fedex z AO niż jakikolwiek inny, jakiego widzieliśmy w tym roku. Poza tym Roger musi traktować poważnie turniej w Miami, bo jeśli chce utrzymać fotel lidera rankingu, to same potencjalne wygrane Wimbla i US mu nie starczą, zwłaszcza, że on pewnie też zakłada wygraną Nadala na Rolandzie. Z drugiej strony Wawrinka to zawodnik, którego cenię naprawdę nisko. Nie potrafi pokonać pewnego pułapu już od dłuższego czasu, najwyżej w życiu był w 4 rundzie Szlema o ile się nie mylę.
Ciekaw jestem, co myślicie o typie na Monaco - pewnie pokonał dziś groźnego Bellucciego, oddając mu 4 gemy, a kurs na Almagro jest pewnie zaniżony z powodu wygranej z wysoko notowanym Sodersem. Zresztą, buki według mnie za wysoko cenią Hiszpana, który dziś odniósł pierwszą wygraną z zawodnikiem top 20 w tym sezonie.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Federer R. v Wawrinka S. [Exact Score]
Typ: 2:0 Wawrinka S.
Kurs: 5,00
Bukmacher: Gamebookers

Dzisiaj w godzinach wieczornych (po 20) zmierzą się ze sobą dwaj Szwajcarzy, Roger Federer - nr 1 męskiego tenisa, oraz Stanislas Wawrinka, przeżywający apogeum formy. Roger ostatnio wiele razy zapewniał w wywiadach że na chwilę obecną liczy się bardziej rodzina aniżeli tenis, mało trenuje i gra co zresztą widać po wynikach..
vs Montanes 2-6, 6-7
vs Gulbis 6-2, 1-6, 5-7
Zresztą nie ma co się oszukiwać, clay nie jest nawierzchnią Rogera w przeciwieństwie do Wawrinki który uwielbia Clay. Między tenisistami odbył już sie mecz na clayu i zwyciężył Wawrinka (Monte Carlo 2009 6-4, 7-5).
Przy obecje formie Szwajcarów wystawione kursy to jakieś nieporozumienie. I postaram się ustrzelić value beta w postaci 2-0 dla Wawrinki. Pozdrawiam :wink:
EDIT: po tym jak zobaczyłem że Roger broni zwycięstwa w Madrycie mój entuzjazm zgasł, cóż..
 
uub 0

uub

Użytkownik
Ciekaw jestem, co myślicie o typie na Monaco - pewnie pokonał dziś groźnego Bellucciego, oddając mu 4 gemy, a kurs na Almagro jest pewnie zaniżony z powodu wygranej z wysoko notowanym Sodersem. Zresztą, buki według mnie za wysoko cenią Hiszpana, który dziś odniósł pierwszą wygraną z zawodnikiem top 20 w tym sezonie.
Co do tego to się zgodzę, kurs ewidentnie zaniżony. Pozatym Soder szału na clayu nie robi i raczej robił nie będzie,zresztą Almagro wczoraj dość szczęśliwie w drugim secie. Po dość dużym spadku formy Juan&#39;a widać że wraca do swojej normalnej dyspozycji, a wiadomo że na clayu to bardzo solidny zawodnik, a więc kurs atrakcyjny jak najbardziej.
 
P 0

piorek01

Użytkownik
witam
Mam pytanie.
Jak rozliczyli Wam gracze mecz Tsonga-Lopez?
Jak to w końcu jest z tymi kreczami? Kiedy anulowany mecz jest a kiedy nie trafiony, czy to zależy też od bukmachera??
pozdrawiam
 
M 0

mario1601

Użytkownik
Oczywiście, że zależy to tylko i wyłącznie od bukmachera. Zawsze najpierw poczytaj regulamin odnośnie tenisa, hokeja czy koszykówki ;). W sumie gdzieś można to usystematyzować i zrobić temat o tej kwestii. Wtedy wszyscy forumowicze wiedzieli by gdzie warto grać tenis, a gdzie nie ;).
 
P 0

piorek01

Użytkownik
Doczytałem właśnie, że :\
&quot;Zakład na wynik meczu będzie uważany za ważny gdy zostanie zdobyty pierwszy punkt. Jeśli podczas meczu jeden z zawodników wycofa się, jego przeciwnik zostanie zwycięzcą zakładu na wynik meczu postawionego na ten mecz. Gdy statutowa liczba setów nie zostanie rozegrana, wtedy zakłady na sety zostaną anulowane.&quot;
To z betclica
 
uub 0

uub

Użytkownik
Na hardzie jako tako Isner mógłby jeszcze powalczyć, Nadal na clayu to Nadal 2x lepszy aniżeli na hardzie. Pozatym poza serwisem Isner nie jest w stanie niczym mu zagrozić, już wczoraj powinien odpaść z Giraldo, gdzie prowadził niesamowite męczarnie, ale w drugim secie włączył mu się serwis, Santiago poczuł presję i przegrał chociaż zasłużył na zwycięstwo. Nawet jeśli Big Johny bedzie serwował cały mecz tak jak wczoraj w drugim secie (bodajże 11 asów) to nie daję mu szans, bo niestety prowadzenie wymian ma co najwyżej kiepskie.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Popieram, Stasiek całkiem dobrze pocina sobie ostatnio, Fred...cień mistrza, co do win Staśka to nie wiem w końcu Federer to Federer a to jest Masters a niedługo RG. Ja proponuję +1,5 seta na Staśka, powinien urwać Rogerowi jednego, lub jakiś handi na gemy +4,5 lub +5,5 na Staśka biorę z pocałowaniem ręki. Roger męczył się z Benjaminem Beckerem, który tuzem nie jest. Stasiek wiadomo gra i wygrywa przegrywa tylko z ścisłą czołówką.
(NADAL, DJOKOVIĆ, i uwaga niespodzianka Isner :!: ) Bilans na clay w tym roku 13/3 :!:
Tylko jedyna rzecz jaka mi tutaj nie pasuje to taka, że Stasiek parę lat temu pobierał lekcje gry w tenisa od Rogera, teraz będzie musiał grać przeciwko nauczycielowi ????
Też mi się to obiło o uszy. Skoro powtarzasz, to musi być prawda ;).
W sumie też tak myślę nad +1,5 seta dla Wawrinki. Może nie wygra ale naprawdę zdziwię się jeżeli przegra 2:0. Nad gemami też można się zastanowić, tak jak piszesz ;).
W ogóle moje uwagi (z resztą popierane przez was) to na dzisiaj najlepsze typy to Gulbis i Verdasco. W sumie kursy składają się na sensowne ako 1,56 ???? (Betfair).
Ach no i szlag by trafił Tsonge. Mam w plecy 50 euro przez niego! Kurs miałem ładny 3,6 jak by odpadł a on tu taki numer... No wiecie co. Jak zrobił sobie przerwę w ostatnim gemie to miałem nadzieję, że już nie wróci, a on jak nazłość. Jeszcze jeden gem i wtedy skończył.
Nadal - Isner co myslicie o tym pojedynku?
Nadal ma paskudny zwyczaj trochę nie doceniać przeciwników. Wyglądał na zdziwionego jak mu wczoraj rusek 1 gema zabrał ;). Isner sobie pogra może chwilę, jak będzie w pełni sił. Nadal się rozgrzeje i będzie po sprawie.
Ps. Zastanawiam się, czy Nadalowi i Federerowi będzie dane się spotkać (nie wiem jak wygląda drabinka, czy są szanse przed finałem) o ile federer będzie wygrywał. Spodziewam się, że Nadal łatwo wygra ale zastanawia mnie czy kursy wciąż będą takie komiczne ???? (1.04)
 
K 0

kristooo

Użytkownik
Spotkanie : Andy Murray - Victor Hanescu
Typ : 2
Kurs : 3.65
Bukmacher : Unibet

Analiza:

Witam po dłuższej przerwie. Niestety matury i nie było jak zabardzo się bawić w bukmacherke. Dziś odbywa się wiele ciekawych meczy w Madrycie . Moją uwagę szczególnie przykuli Almagro, Garcia-Lopez i właśnie Hanescu. Rumun trzeba przyznać dość solidnie się prezentuje na kortach ceglastych. Może ten pierwszy mecz z Andreevem nie był olśniewający ale myślę że teraz już będzie lepiej. Niezły turniej w Rzymie gdzie w 3 rundzie poległ z Nadalem w Barcelonie dość pechowo z Belluccim oraz w Monte Carlo z Wawrinką który równierz pokazuje niezły tenis i napewno dziś podejmie walke z Federerem. Hanescu ma w miarę solidny beckhend i zabójczy forhend oraz dysponuje świetnym serwisem który naprawdę ułatwia mu życie. Andy jest kompletnie bez formy już od dłuższego czasu odpada w 1 rundach lub jak udało mu się w rzymie ograł słabego Seppiego. Murray również umie zagrać dobry tenis ale formy znikąd nie weźmie. Myślę że mecz będzie wyrównany kurs zawyżony i warto zaryzykować na Rumuna.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Isner jest bez szans z Nadalem. Kilka gemów z pewnością wygra dzięki serwisowi, bo gdy będzie dochodziło do wymian to stoi na straconej pozycji. Na 99% ani razu nie przełamie Rafy.
Na dzisiaj polecam Gulbisa. Oglądałem wczoraj pierwszego seta w meczu z Jużnym i jego serwis to była magia. Funkcjonował chyba jeszcze lepiej niż np. w meczu z Nadalem - pierwsze cztery gemy przy swoim podaniu wygrane bez straty punktu. Z Lopezem także spotkał się już w Rzymie i wygrał 7-6 6-1. Dzisiaj spodziewam się nie gorszego rezultalu, raczej przed TB tym razem powinno się wszystko skończyć. Kurs na czyste zwycięstwo jest mały (osobiście gram handicap), ale wygląda baardzo pewnie. W ogóle Łotysz to objawienie ostatnich tygodni i oby utrzymał tę formę, a może znowu zapewni nam wyborne widowisko w tym turnieju i później - w Paryżu. Kurs spada, więc brać póki jeszcze jest zjadliwy.
Ernests Gulbis - Feliciano Lopez
Typ: 1
Kurs: 1,30
Wynik: ✅ 2-0 (6-2, 7-6 [7-0])
 
F 0

filweb

Forum VIP
Verdasco - Melzer 2 5,50
Ktoś tu napisał o dwóch przegranych Austriaka z Fernando w ostatnim czasie - ja uważam, ze działają one tylko i wyłącznie na korzyść tego typu. Melzer potrafi grać z Verdasco, co udowodnił w Miami i w Barcelonie i tym razem może znowu być bardzo groźnie dla faworyta gospodarzy. Zawodnika, w którego nie wierzyłem i nie uwierzę.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Monfils-Garcia Lopez
DW: 2-0
3.13
Pinnacle
Analiza:
Dziś w spotkaniu III rundy turnieju masters w madrycie gael monfils zagra z hiszpanem garcia lopezem . Zupelnie nie rozumiem tak duzego kursu na Francuza . Monfils mimo , ze mial ostatnio dosyc dluga przerwe to jest to zawodnik bardzo dobrze czujacy sie na clayu . Jest jednym z najlepszych zawodnikow grajacych defensywnie na swiecie !
Francuz posiada rowniez bardzo dobry serwis , co na nawierzchni w madrycie ktora jest chyba troche szybsza niz normalny clay bedzie stanowilo dodatkowy atut .
Monfils w pierwszej rundzie pewnie ogral rodaka Roberta natomiast w drugiej skreczowal mu niemiec petzschner . Garcia &#39;Lopez ma za soba ostatnio dosyc udane tygodnie . Zaliczyl trzecie rundy w Rzymie oraz Barcelonie oraz polfinal slabiej obsadzonego turnieju w Estoril . Garcia lopez jednak to nie jest typowy grajacy regularnie hiszpan . Garcia Lopez jest zawodnikiem bardzo nierownym i jesli tylko francuz zagra dzis dobrze nie powinien miec problemow z odniesieniem zwyciestwa .
 
czacher 5

czacher

Użytkownik
Verdasco - Melzer 2 5,50

Ktoś tu napisał o dwóch przegranych Austriaka z Fernando w ostatnim czasie - ja uważam, ze działają one tylko i wyłącznie na korzyść tego typu. Melzer potrafi grać z Verdasco, co udowodnił w Miami i w Barcelonie i tym razem może znowu być bardzo groźnie dla faworyta gospodarzy. Zawodnika, w którego nie wierzyłem i nie uwierzę.
Musze się nie zgodzić z tą analizą. Cieżko bedzie pokonać zawodnika który gra przed własną publicznością, na swojej ulubionej nawieszchni. Dobry przykład tego dał wczoraj Ferrer, któremy wczorajszy mecz zupełnie się nie układał, a pomimo to zdołał pokonać cypryjczyka. Melzer musiał by trafić na wyjątkowom niedyspozycje Vardasco żeby wygrać.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Musze się nie zgodzić z tą analizą. Cieżko bedzie pokonać zawodnika który gra przed własną publicznością, na swojej ulubionej nawieszchni. Dobry przykład tego dał wczoraj Ferrer, któremy wczorajszy mecz zupełnie się nie układał, a pomimo to zdołał pokonać cypryjczyka. Melzer musiał by trafić na wyjątkowom niedyspozycje Vardasco żeby wygrać.
A ja się zgodzę, z tobą oczywiście ;).
Filweb ten typ jest bez szans! Skoro dał radę wygrac znim wtedy to i da radę teraz, on gra tylko coraz lepiej. Poza tym tak jak pisze czacher to jego nawierzchnia i jego publiczność. 2 sety!

Jak jesteś taki pewien, to czemu nie grasz Verdasco albo DW 2:0?
 
sythev 0

sythev

Użytkownik
Jeżeli moge się wtrącic.. ja zagralem Verdasco - ( Over 20.5 ) @ 1.80 bo jest to niska linia i myśle,że bez problemu wejdzie.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie: Federer R. v Wawrinka S.
Typ: 2:1 Wawrinka S.
Kurs: 5,30
Bukmacher: Besson

Dziś w Madrycie zmierzy się dwóch Szwajcarów, Federer oczywiście obecnie pierwsza rakieta na świecie, natomiast jego młodszy kolega z reprezentacji zajmuje 23 lokatę. Forma jaką reprezentują ostatnio obaj panowie przemawia za młodszym ze szwajcarów, tym dziwniejsze podane kursy przez buków, którzy uznali w tym meczu Federera jako zdecydowanego faworyta.
Widać, że Roger w tym sezonie nie spisuję się na miarę pierwszej rakiety i jak tak dalej pójdzie to może to miano stracić. O jego aktualnej formie mogą świadczyć dwie porażki z Gulbisem 2-6 6-1 7-5 oraz z Montanesem 6-2 7-6(5) a gdy już zwyciężał pojedynki to robił to w stylu znacznie odbiegającym do jakiego nas przyzwyczaił.
Dla Wawrinki jest to ulubiona nawierzchnia, na której gra mu się najlepiej. Pokazał to m.in. w zeszłym roku ogrywając Rogera w Monte Carlo. Obecna forma Stanisława również jest przyzwoita z tegorocznych wyników na szczególną uwagę zasługują zwycięstwa nad Gulbisem 6-1 6-4, oraz Soderlingiem 6-3 6-2. Jak wiadomo obaj panowie to ścisła czołówka.
Uważam iż Stanisław powinien sobie poradzić ze swoim starszym kolegą, choć Roger na pewno nie zapomniał jak w tenisa się gra i myślę, iż urwie seta Wawrince.

Dla mniej ryzykownych graczy poleciłbym grać na zwycięstwo Wawrinki, myślę, że kurs zdecydowanie warty ryzyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom