>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Moskwa, Antwerpia, Sztokholm - 17.10-23.10.2016

Status
Zamknięty.
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Copil @ 2,49 Pinnacle ✅✅

Nie no , przeciez Rumun rozwali tego Belga. Jak on to ma przegrac? Copil bedzie trzymal swoje podanie , serwis bedzie mu pomagal , beda latwe punkty w gemie , za duzo nie da Darcisowi bp. A Belg? tym swoim pykaniem ? Tymi obronnymi slajsami? Tym bieganiem po Pekinie? Duzo , duzo szans na przelamanie dla Rumuna.
Win Copilo
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Hmm koledzy wyzej typuja zwyciestwo Kolby bo jest lepszym tenisista .
Tylko zapomnieli , ze ten mecz sie odbedzie tu i teraz , dzisiaj 20.10.2016 roku.
A czy dzisiaj Kolba jest lepszy? Hmm niewiem na jakiej podstawie tak sadza?
Ze graja w hali? Wcale Kolba tak dobrze w hali nie przebija , a Lajovic tez sobie radzi , nawierzchnia byla istotna 10 lat temu , teraz juz to zabili. Walory Serba znamy , jak sie nie wkurzy to bedzie przebijal , a czy Kolba jest dzis przygotowany na skracanie akcji?
Czy beda ramy i spore auty? Dla Lajovica bedzie to drugi mecz po pokonaniu Tipsy.
Dla Niemca bedzie to pierwszy mecz , co tez nie stawia go w uprzywilejowanej sytuacji.
Ostatnie dobre gry Kolba zaliczyl w czerwcu....potem juz bylo tylko gorzej.
Poddany mecz na IO , poddany mecz na USO , znow powrot i becki od Simona i tydzien temu w Shanghaiu z Tipsa. A dzis ma czuc pilke i wygrac?
Hmm zycze kolegom powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Taylor Fritz(-2,5g) – Diego Schwartzman 1 @ 1.83 Bwin ⛔ Fritz brak chęci do gry.. kolejny z serii &quot;Paire&quot;

Wczoraj zobaczywszy kursy na to spotkanie byłem zaskoczony. Celowo poczekałem do tego, co wydarzy się z kursami przed samym spotkaniem. Ku mojemu zdziwieniu nie ma masówki na Taylora Fritza, także bez obaw zdecydowałem się pograć w jego stronę.

Kluczowym czynnikiem w tym spotkaniu powinna być nawierzchnia i style gry obu panów. W belgijskim turnieju mamy do czynienia z halą, a więc większe szanse na dobre wyniki mają gracze ofensywni. Taki niewątpliwie jest Amerykanin, który posiada świetny serwis i super FH. Wygrywanie swoich gemów serwisowych, w wielu przypadkach nie jest dla niego żadnym problemem.

Największym sukcesem w karierze seniorskiej Fritza jest dotarcie do finału turnieju ATP w Memphis, który rozgrywany był także w hali. Oprócz tego zaliczył kilka innych dobrych wyników, w większości na nawierzchniach szybkich. W Antwerpii w 1 rundzie miał małe problemy z zawodnikiem gospodarzy Jorisem De Loore, ale ostatecznie udało mu się wygrać to spotkanie. Jestem w stanie usprawiedliwić mu przegranego seta w pierwszej rundzie, bo w końcu po pierwsze był to pierwszy mecz w tym turnieju, po drugie był to reprezentant gospodarzy, a po trzeci potrafi on grać na szybkich nawierzchniach.

Dzisiejszy rywal Fritza to Diego Schwartzman, który jest specjalistą od kortów ziemnych. Styl gry – ultra defensywny. Bardzo słabe warunki fizyczne. Mimo 24 lat, dopiero w tym roku zdecydował się spróbować sił w grze w hali. Właściwie dla niego to będzie 3 mecz w zawodowej karierze pod dachem.

W 1 rundzie udało mu się wyrzucić z turnieju Mahuta. Nie oglądałem tego spotkania, ale sądzę, że więcej udziału w tym wyniku miała negatywna gra Francuza, niż świetny tenis Argentyńczyka. Naprawdę ciężko szukać argumentów tenisowych po stronie Schwartzmana. Jedyna jego szansa w tym meczu to bardzo zła dyspozycja Fritza, ale na to się nie zapowiada. Moim zdaniem to spotkanie powinno rozegrać się w 2 szybkich seta na korzyść Amerykanina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
galica13 522

galica13

Użytkownik
A to że Schwartzman mimo swoich 170 centymetrów jest tak wybiegany i dożarty, że też utrzymuje swoje gemy jak szalony nie ma znaczenia? Że pokonał wydawałoby się &#39;mistrza&#39; gry w hali Mahuta? Już Radwańska czy Simon udowodnili, że przebijaniem można osiągać sukcesy. To samo może być z karzełkiem. Bez serwisu Karlovica ale wybieganiem może robić sukcesy, a takich jak Fritz to odprawiać bez problemu
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
H 902

hank

Użytkownik
Ze graja w hali? Wcale Kolba tak dobrze w hali nie przebija , a Lajovic tez sobie radzi , nawierzchnia byla istotna 10 lat temu , teraz juz to zabili.
Rozumiem twoje obawy co do Kolby, i sam pisałem że nie będę szalał ze względu na jego ostatnie kontuzje, ale nie pisz takich rzeczy, bo to że trawa jest wolniejsza, nie zmienia faktu że piłka cały czas inaczej się tam odbija niż na mączce. To samo tyczy się hardu odkrytego czy zakrytego. Gołym okiem widać nawet różnice w hardzie na AO, a tym na USO, mimo iż w Stanach jest dużo wolniej niż było.
Przykładów gdzie jeden z zawodników krzyczy i nie zgadza się żeby zasuwano dach jest cała masa.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Tobias Kamke - Radu Albot Typ: Tobias Kamke @ 1.67 WilliamHill ✅
Radu Albot ograł rundę wcześniej Steve&#39;a Johnsona, jednak nie przykładałbym do tego specjalnej uwagi, gdyż jego forma była już od jakiegoś czasu spadkowa. Z kolei Rumun nie jest jakimś omnibusem jeśli chodzi o grze w hali. 33/39 to bilans na tej nawierzchni podczas całej kariery, podczas gdy Kamke 149/101, z czego 15/4 w obecnym sezonie. Ogranie, doświadczenie i forma to argumenty po stronie Niemca, który pokonał w stolicy Szwecji reprezentanta gospodarzy Ymera, Brandsa oraz Dimę (z tym samym Brandsem Albot przegrał dwa tygodnie temu w challengerze w Mons). H2h 2:2, przy czym najistsotniejsze dla losów dzisiejszego starcia spotkanie miało miejsce w hali w 2014 w Mouilleron Le Captif, kiedy to Niemiec wygrał 6-2 6-4. Z powyższych względów spodziewam się kolejnej wygranej Tobiasa Kamke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Anderson - Harisson

Powyżej 29.5 gemów @3.45 Unibet ⛔


H2H to 1:0 dla Andersona z roku 2013 i turnieju w Atlancie, wynik - 6:3, 7:6, już wtedy widać było, jak zawodnicy są mocni pod względem serwisu (tylko jedno przełamanie). Tylko, że wtedy Anderson był chyba w najlepszym momencie swojej kariery i osiągał najlepsze wyniki, to Harisson miał wtedy dopiero 21 lat i nie był aż tak uzdolnionym żeby już wtedy być w TOP 30, pnie się w górę szczebelek po szczebelku i widać efekty, kapitalny serwis i coraz lepsze i mocniejsze uderzenie kończące, spotka się tutaj dwóch bombardierów.

I są to w tym momencie gracze o tak zbliżonych umiejętnościach, że też nie wyobrażam sobie, aby ktoś to zamknął w dwóch setach. Mega fajny kurs na over 29.5 gemów po 3.45! Musi wejść jeżeli będą tylko 3 sety, ale! Jeżeli już będą wystarczą wyniki 6:4, 6:4, 6:4. Czy też 7:6, 6:3, 6:2. Kapitalna sprawa, goście z mega możliwościami na serwisie, a można to pobrać po 3.45 a nie over 2.5 setów za marne 2.40 kurs. Całkowicie bez sensu bo jeżeli tylko będą 3 sety a przewiduje, że tak to typ spokojnie wchodzi o jedną jednostkę wyżej! Powodzenia, pozdrawiam!


Wynik: 7:6, 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 94

sportinvest

Użytkownik
Wracając jeszcze do Szwarcmana. Ja możesz porównywać go z Radwańska i Simonem? Oni w wieku Argentyńczyka już coś znaczyli. To już nie jest junior który nagle odpali. Owszem, czasem potrafi coś wygrać ale głównie dzięki błędom rywali. Sam popełnia ich sporo. Jeśli Fritz zagra chociaż 80% tego co wczoraj to skonczy sie szybkim 20. Popieram granie Fritza
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ferrer + Carreno-Busta = 2,03 Betsson
Ferrer złapał regularność potrafi dłużej utrzymywać piłeczkę w korcie niz Edmund, Edmund nie ma dobrego podania serwis jest poprawny, wszystko będzie wracało na drugą stronę, Ferrer lepszy w defensywie i będzie przebijał po swojemu na oburęczny backhand Edmunda i to będzie kopalnia punktów.
Widzę hurraoptymizm wśród inwestorów bo Dzumhur pokonał Khachanova który bez pierwszego podania nie istnieje i jeśli nie trafia z forhandu może przegrać z każdym, Dzumhur nic nie umie poza przebijaniem i slajsowaniem czasem zagra jakiś skrót, Carreno straszliwy walczak, bardzo dobry defens wygra 75% wymian z Bośniakiem i nawierzchnia tu nie ma znaczenia, w pierwszym spotkaniu ograł bardzo groznego Melzera który jest kompletnym graczem jeśli chodzi o nawierzchnie halowe.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Wracając jeszcze do Szwarcmana. Ja możesz porównywać go z Radwańska i Simonem? Oni w wieku Argentyńczyka już coś znaczyli. To już nie jest junior który nagle odpali.
Nie w tym sensie go porównuję. Chodzi o sam fakt bycia przebijakiem. Schwartzman nie wygra gemów i meczów serwisem i asami. Dokładnie tak samo jak Simon. Wygrywa je walką, ambicją i bieganiem do każdej piłki. Techniką itd. Fritz przed turniejem w Memphis był takim no-name jak teraz dla świata Hurkacz czy Majchrzak. Jeden z wielu amerykanów jak Escobedo, Fratangelo, Tiafoe, Mmoh i reszta. Teraz nagle koks bo wszedł do setki.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Nie w tym sensie go porównuję. Chodzi o sam fakt bycia przebijakiem. Schwartzman nie wygra gemów i meczów serwisem i asami. Dokładnie tak samo jak Simon. Wygrywa je walką, ambicją i bieganiem do każdej piłki. Techniką itd. Fritz przed turniejem w Memphis był takim no-name jak teraz dla świata Hurkacz czy Majchrzak. Jeden z wielu amerykanów jak Escobedo, Fratangelo, Tiafoe, Mmoh i reszta. Teraz nagle koks bo wszedł do setki.
Schwartzman a Simon to dwóch różnych tenisistów. Simon ma dużo lepszy serwis, ogólnie jest to zawodnik z innej półki. Dużo lepsza technika i taktyka gry.

Tak samo Fritz a Majchrzak, czy Hurkacz. Zobacz w tym sezonie z kim Fritz walczył jak równy z równym, komu urywał sety, z kim wygrywał -&gt; http://www.tennisexplorer.com/player/fritz-f1aa7/

-------

Oczywiśćie Schwartzman może wygrać ten mecz, ale w tym sporo pomóc musiałby Fritz.
 
S 94

sportinvest

Użytkownik
Proponuję zobaczysz ranking juniorów z zeszłego roku. Tak uważam że jest koksem, z talentem na miarę zvereva. Chłopak ma 19 lat. Ciekawie wrzucasz do jednego worka. Mmoha, Tiafoe z Escobedo i Fratangelo. Ten ostatni to nie wiem, co tam robi. Podaj mi proszę zawodników w wieku 19 lat w top 100? Wiesz gdzie w był szwarcman w wieku Fritza? Był no namem. Zapomniałeś o jednym Simon i Radwańska bazują na nie popełnieniu błędów. Przebijaja w nieskonczonosc aż rywal się pojawi. Szwarcman robi ogrom niewymuszonych. Dla mnie nigdy nie w drapie się na szczyt. w przeciwieństwie do Fritza
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Troicki - Medvedev

Troicki @1.63 Betsson ⛔


2 runda turnieju w Moskwie, dla Troickiego będzie to mecz numer 1 ponieważ jest tu rozstawiony z nr 4, dla 20-letniego, młodego Rosjanina mecz numer dwa gdyż w 1 rundzie pokonał swojego rodaka Kukushkina który jednak skreczował i nie był w pełnej dyspozycji w tym spotkaniu.

28 na światowych listach Troicki i 123 młody Medvedev, dzieli ich prawie 100 miejsc w rankingu, masa doświadczenia tenisowego!
Troicki ostatnio gra jeden z lepszych tenisów w swojej karierze, w Szanghaju gdzie odpadł z Bautistą Agutem wcześniej pokonał 2:0 Rosola, czy 2:0 Nadala! Oglądałem całe spotkanie z Nadalem, mimo bardzo dobrej gry Nadala, Troicki grał po prostu kapitalne spotkanie! Wychodziło mu prawie wszystko, widać, że jest w mega gazie, do tego Nadal po nie trudnej wymianie krzyczący w niebogłosy come-on, a Troicki po piekielnie trudnej tylko zaciska pięść i patrzy się w stronę swojego bokus, siła spokoju od niego biła. Pokona spokojnie tutaj tego młodziaka bez większego doświadczenia.
Jeżeli ktoś lubi bardziej ryzykowne typy to można śmiało:
Troicki DW 2:0 - - 2.63@ Sportingbet


Wynik: 6:3, 3:6, 1:6
 
S 94

sportinvest

Użytkownik
Fritz junior nr 1 w zeszlym roku, porównywany do Fratangelo... to tak jakby porównywać w zeszlym roku A. Zvereva z Masurem albo Hanffmanem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Moim zdaniem trochę nie doceniacie Szwarcmana, przylgnęło do niego że to claycourter karakan i słabizna oraz że nic nie umie ???? Owszem jest w tym dużo racji, a warunki fizyczne nie podlegają dyskusji, ale ileż to miało być meczy z jego udziałem gdzie miał być zmiażdzony, a jednak bywało różnie.
Ostatnie mecze to III setówki z Harrisonem, Kravczukiem, czy Dimitrovem, ogarny wczoraj Mahut ! i to właśnie na hardzie/hali gdzie powinien dostawać 6:2 / 6:3
Ograny również wyżej wspomniany Simon, Kukuła czy Muller który rownież bazuje głownie na serwisie. Mecz już trwa, jest 3:3 dlatego nie ma co roztrząsać za bardzo tematu, jeśli miałbym grać to faktycznie na Fritza, ale ominąłem ten mecz.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Bopanna/Huey 1,64✅ Betsson
Bopanna I Huey szybkie ręce dobre serwisy, hala w Sztokholmie bardzo szybka to jest dla nich plus, ciężko będzie ich przełamać, Bopanna wybitny deblista jeden z najlepszych serwisów w tourze, dobra gra przy siatce jak i return, rywale to poziom challenger grają głównie na nawierzchni ziemnej zresztą z marnym skutkiem, dla mnie pewny win dla pary Hindusko Filipińskiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Gilles Simon - Jan Lennard Struff
Jan Lennard Struff +1,5 seta : 1,99 PinnacleSports ✅
Struff wygra mecz : 3,64 PinnacleSports ✅ wynik: 6-4 6-4

Będzie krótko, bo mecz właściwie za chwilę (można coś próbować pograć na żywo, o ile się już zaczął to jest dopiero jego początek). Ogółem Simon po bardzo udanym turnieju w Azji, wraca do Europy i na dzień dobry dostaje Maddena. Tak, wielu powie, że Simon go zjadł, jednak jak dla mnie to po prostu widać było tutaj różnicę klas i Gilles wygrał grając na pół gwizdka. Struff zanotował ostatnio dobre wyniki (wiadomo, że Mons to nie ta ranga turnieju co ostatnio Szanghaj), tutaj wygrał z Youzhnym - problemem u niego jak zawsze jest głowa i tym razem zapewne też była (nie oglądałem tego meczu, ale u ,,Magika&#39;&#39; to niemal standard a patrząc na 6-0 w trzecim secie to sobie wyobrażam tę ,,wyjebkę&#39;&#39;). Przechodząc do sedna - myślę, że Struff może tutaj powalczyć, niekoniecznie o zwycięstwo, ale chociażby seta. Hala, nawierzchnia szybka, ważny będzie z pewnością serwis a Simona przełamać dość łatwo (chociaż akurat działa to też w drugą stronę i Gilles też umie returnować jak mało kto). Myślę też, że Simon raczej nie powinien przykładać wagi do turnieju takiej rangi i nie sądzę, aby tutaj forsował siły. O ile będzie mu szło i nie będzie musiał się wysilać to sobie popyka (taką mam przynajmniej hipotezę, żeby nie było, że wróżę z fusów albo coś sugeruję, jednak po dużych turniejach często nadchodzi rozluźnienie u graczy, którzy zaszli w nich daleko :-D ). Problemem Niemca jest głowa (a raczej jej brak w trudnych momentach, co skutecznie go hamuje) i tutaj upatrywałbym jakiejś luki w moim rozumowaniu. Jednak wydaje mi się, że pojedynek może być zacięty a set dla Struffa wcale nie byłby wielką sensacją (do tej pory grali dwa razy i tego seta ugrywał, jednak na innej nawierzchni). To raczej luźna propozycja, do spróbowania za drobne. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Rozumiem twoje obawy co do Kolby, i sam pisałem że nie będę szalał ze względu na jego ostatnie kontuzje, ale nie pisz takich rzeczy, bo to że trawa jest wolniejsza, nie zmienia faktu że piłka cały czas inaczej się tam odbija niż na mączce. To samo tyczy się hardu odkrytego czy zakrytego. Gołym okiem widać nawet różnice w hardzie na AO, a tym na USO, mimo iż w Stanach jest dużo wolniej niż było.
Przykładów gdzie jeden z zawodników krzyczy i nie zgadza się żeby zasuwano dach jest cała masa.
Ale juz niema takiej dysproporcji jak 10 , 15 lat temu gdzie nawierzchnia miala decydujaca role przy typowaniu. Bardzo latwo bylo zawodnikow zaszufladkowac i gry na trawie , w hali a na cegle to byly dwie oddzielne dyscypliny.
Bardzo czesto sie zdazalo iz obecny nr1 na swiecie wogole nie wybieral sie na Wimbledon , bo nie mial tam zadnych szans nawet z NN.
Byl taki rok gdzie swiatowy nr 2 , nr3 , nr5 odpadali w pierwszych rundach z kwalifikantami. Dzis to jest abstrakcja. Bardzo duzo graczy z pierwszej 10 ATP unikala gry na trawie i w hali. Oczywiscie ze pilki sie inaczej odbijaja , jednak ich szybkosc zostala wyrownana ciezkoscia pilek dobieranych do konkretnego turnieju. To juz nie ta bajka.
Pierwszy z brzegu przyklad na dzisiejsze czasy
Schwartzman
Rozegranych w karierze meczy 600 , w tym w hali 1 ( slownie jeden )
pokonuje Mahuta i Fritza
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ktoś jest w stanie napisać cokolwiek o grze Bublika? Kurs @12, a w Rosji nie takie rzeczy już widziałem, ale nie wiem, czy ma jakiekolwiek argumenty, żeby zagrozić Robertowi.
Widzę hurraoptymizm wśród inwestorów bo Dzumhur pokonał Khachanova który bez pierwszego podania nie istnieje i jeśli nie trafia z forhandu może przegrać z każdym, Dzumhur nic nie umie poza przebijaniem i slajsowaniem czasem zagra jakiś skrót, Carreno straszliwy walczak, bardzo dobry defens wygra 75% wymian z Bośniakiem i nawierzchnia tu nie ma znaczenia, w pierwszym spotkaniu ograł bardzo groznego Melzera który jest kompletnym graczem jeśli chodzi o nawierzchnie halowe.
Khachanov 68% pierwszego podania z Dzumhurem, 9 asów, więc chyba nie najgorzej.
 
Tenis by Dawid 1,2M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
K. Anderson – G. Dimitrov
1. Anderson +3,5 gema @1,67 (unibet) ✅

Witam. Kursy jeszcze świeże i możliwe, że unibet niedługo usunie tę linię, bo inni bukmacherzy mają ją nieco niżej ustawioną. Jeśli chodzi o sam mecz to myślę, że handicap jak najbardziej realny, bo wiemy, że Anderson potrafi świetnie serwować i rzadko jest okazja go przełamać, jeśli jest w dobrej firmie. W poprzedniej rundzie ograł Harrisona 2-0, a wcześniej ograł Baghdatisa czyli zawodników solidnych na tej nawierzchni. Anderson odpuścił debla, gdzie kreczował i trochę obawiałem się o jego formę i zdrowie, ale wydaje się, że dziś było wszystko w porządku. Trochę martwią mnie często tracone punkty przy swoim podaniu z Ryanem, lecz mimo to mecz miał pod kontrolą. Dimitrov dziś zagrał swój pierwszy mecz po powrocie z Azji i ograł dość pewnie Zoppa, dla którego był już to czwarty mecz tutaj. Anderson to wyższa półka niż Estończyk i myślę, że Bułgar będzie miał z nim wiele ciężej. Trzeba dodać, że Zopp miał dziś swoje okazje, których nie wykorzystał (grał zbyt nerwowo wg mnie). Anderson jest bardziej doświadczonym zawodnikiem, który potrafi grać także dobrze wymiany, które pewnie i tak będzie skracał (mocny return z drugiego podania). Bułgara może poratować dobra dyspozycja na pierwszym serwisie, co dziś mu wychodziło dosyć średnio lub niewymuszone błędy Kevina, lecz Grigor dzisiaj też miał dość sporo słabych uderzeń w out. Widzę tutaj nawet szansę na wygraną Kevina, ale bardziej prawdopodobny wydaje się być jakiś TB oraz 2 lub 3 wyrównane sety. Ostatnie 4 bezpośrednie starcia wygrał Dimitrov, lecz ostatnio grali ze sobą 2 lata temu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom