>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Moskwa, Antwerpia, Sztokholm - 17.10-23.10.2016

Status
Zamknięty.
P 22

professor

Użytkownik
Ktoś jest w stanie napisać cokolwiek o grze Bublika? Kurs @12, a w Rosji nie takie rzeczy już widziałem, ale nie wiem, czy ma jakiekolwiek argumenty, żeby zagrozić Robertowi.

Khachanov 68% pierwszego podania z Dzumhurem, 9 asów, więc chyba nie najgorzej.
Warto się zainteresować tym kursem i sory nie zauważyłem wcześniej tego wpisu a pogralem to wcześniej
Bo Roberto jest po finale w Szanghaju i czy zależy mu na tej Moskwie. Ja uważam że nie a Bublikovi jego opiekunom itp może zależeć jeszcze bardziej i to ta &quot;cudowna&quot; Rosja. O Bubliku wiem tyle że jest jednym z wielu utalentowanych młodych wysokich Rosjan i oni będą mieli kim grać w przyszłe lata
Gram tylko 2/10 (rekreacyjnie i z powodu dużego czucia)
Bublik w bet365 @ 10.00 (bylo więcej) ✅ ✅ ✅
Bublik wygrał 6-2 7-5 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
C 0

cosiek96

Użytkownik
Co Panowie myślicie o meczu Struff-Gasquet?
Ja osobiście nie wiem, czy nie dać na niemca
kurs
@3.50

Masz jakieś powody poza tym soczystym kursem ?
Bo dość zaskoczył mnie mecz, w którym dosyć łatwo odprawił Simona 6:4 6:4
Jak dla mnie podobna liga co Gasquet (Simon). Ostatnio nie ma wysokiej formy francuz z tego co widzę, ale nie można go w żaden sposób lekceważyć, dlatego też pytam o zdanie ekspertów.
Co myślą o tym typie

Zawsze pytając innych o dany mecz najpierw napisz swoje spostrzeżenia i podaj argumenty za danym typem. Do tego przy podawanym kursie dopisujemy bukmachera, z którego on pochodzi./Macko18
 
P 22

professor

Użytkownik
Bo dość zaskoczył mnie mecz, w którym dosyć łatwo odprawił Simona 6:4 6:4
Jak dla mnie podobna liga co Gasquet (Simon). Ostatnio nie ma wysokiej formy francuz z tego co widzę, ale nie można go w żaden sposób lekceważyć, dlatego też pytam o zdanie ekspertów.
Co myślą o tym typie
Mylisz się kompletnie, Simon całkowicie odpuścil wręcz grał z zamiarem porażki. Nie kieruj się tym spotkaniem. Z Youzhnym był kabaret w 1 secie się łamali jak kobiety a później Ruski odpuścił całkowicie, dziwny przebieg. Gasquet jak zagra na 100% to bierze to 2-0 ale tego nie przewidzisz a forma wraca u Francuza.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Schwartzman - Cuevas ATP Antwerp
Schwartzman wygra mecz @ 2,35 PinnacleSports ✅ 7-6 6-3
Jutro próbuję w stronę Schwartzmana. Ogólnie nie byłem przez długi czas przekonany do tego gościa (bez serwisu, solidnego przebijaki), ale jak widać nawet i na szybszych nawierzchniach można osiągać przyzwoite wyniki, będąc typową ,,ścianą&quot;. Naprzeciw Diego stanie jutro Cuevas (który na tej nawierzchni potrafi coś tam zagrać od czasu do czasu, ale ogółem to także nie jest jego raj). Do tego ostatnio w bardzo słabej formie (po US Open wygląda to miernie - porażkę z Ferrerem można jeszcze znieść, ale z Wu - dla mnie zdecydowanie poniżej oczekiwań). Do tej pory obaj wygrali tutaj pewnie swoje mecze, Diego z Fritzem i Mahutem zaś Cuevas z Kovalikiem - ciężko coś wyrokować na podstawie tych spotkań, ale patrząc na ostatnią formę (mecze Cuevasa wspomniane powyżej i Schwartzmana), jestem skłonny postawić na Argentyńczyka. Oczywiście, aby nie było tak kolorowo, warto wspomnieć także o niedawnych porażkach Diego - z Harrisonem czy Kravchukiem, ale nie ma co ukrywać - Schwartzman nie będzie nagle wygrywał większości spotkań na hardzie/w hali. Myślę, że po kursie 2,35 można jednak spróbować czegoś w jego stronę, ewentualnie pomyśleć nad overem gemowym w tym meczu.
Andreas Seppi ATP Antwerp
Andreas Seppi wygra @ 2,37 Bet365 ⛔ 3-6 4-6 mecz właściwie bez historii, Brytyjczyk wygrał to pewnie, brawa dla typujących na Edmunda
Seppi z Edmundem - na pewno ciekawy pojedynek. Kyle wczoraj trzy sety z Ferrerem, ostatnio pogrywa całkiem fajnie i notuje dobre wyniki (zwłaszcza w azjatyckiej części, która była niedawno), jednak jego backhand nadal pozostawia wiele do życzenia a Włoch to stara wyga i zapewne będzie eksploatował zwłaszcza to uderzenie Brytyjczyka. Seppi jednak od czasu do czasu potrafi zaskoczyć, ostatnio bez formy, słabo punktuje, więc na pewno powinien korzystać z każdej okazji do podbicia rankingu a tutaj wygrał już dwa spotkania, więc powinno mu zależeć. Ogółem jakiś czas temu uderzałbym we Włocha mocniej - teraz to tylko luźna propozycja.
Alex Zverev vs Tobias Kamke ATP Stockholm
Tobias Kamke +5 gemów @ 1,89 PinnacleSports ✅ 3-6 6-7
Tobias Kamke +1,5 seta @ 2,76 PinnacleSports ⛔ no szkoda, ale w tie breaku nie dał rady ;)

Upatruję tutaj lekkiej niespodzianki, być może Kamke może urwać seta młodemu Zverevowi. Alex to jeden z najbardziej podobających mi się zawodników z młodego pokolenia, jeżeli chodzi o styl gry i uważam, że ma realne szanse, aby w przyszłości sięgać po Wielkie Szlemy, jednak czasami miewa przestoje w grze, potrafi się jeszcze podpalić - efekt młodości. Kamke na pewno powinien w tym meczu mieć jakąś swoją szansę - myślę, że set jest w jego zasięgu o ile je wykorzysta pomimo tego, że młodego Zvereva cenię bardziej. Bardziej bezpieczne wydaje się być tutaj +5 gemów. Zverev grając z Mannarino wygrał czterema gemami a Francuz to dla mnie istna zapalniczka i często przegrywa sety wysoko (strasznie nierówny zawodnik).
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Bellucci @ 2,32 Pinnacle ⛔⛔

Bellucci - Kohlschreiber . Charakterystyka graczy podobna , to moze skonczyc sie szybko w jedna ze stron. Dlaczego Bellucci? Graja podobnie , jednak dzisiaj Brazylijczyk jest pewniej osadzony w korcie , jego pilki sa pewniejsze , tu nie ma zawachania , jest pelen automatyzm , widac pewnosc w tych uderzeniach. Kolba nie ma jeszcze tej pewnosci , widac kalkulacje w tych zagraniach.
Win Bellucci
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Kravchuk/Kuznetsov-Cabal/Farah 1-2
Cabal/Farah 1.73 1xbet
✅✅✅
Rozumiem, że Cabale nie grali do tej pory zbyt często na hali, ale jak w przypadku Schwartzmana w singlu, to nie ma takiego znaczenia. Fakt, że Kolumbijczycy grają nierówno, potrafią serwować na seta przy 5-3, żeby za chwilę returnować przy wyniku 5-6. Potrafili jednak wychodzić z takich opresji w meczu z Tipsą i Berankisem. W drugiej partii, gdy już się ogarnęli, to z ich rywali nie było co zbierać. W 2R wyrównany mecz z Mekticiem i Sanciciem, niewiele przełamań w dwóch pierwszych setach, ale była tam masa wyrównanej gry i każdy gem praktycznie rozgrywał się przynajmniej sześciu punktach. Rosjanie za to zaliczają tutaj podobny schemat, co w St.Petersburgu. W 1R ograni Koolhof i Middlekoop w trzech setach, później zwycięstwo nad jakąś słabą sklejką singlistów i w półfinale trafiają na parę ogarniętych deblistów. Tam grali z Inglotem i Kontinenem, tutaj trafiają na Cabali. Może debliści z Ameryki Południowej nie straszą potężnym serwisem, ale dłuższe wymiany, jak i return powinny być tutaj ich atutem. Sam ruch kursów też jest ciekawy, bo na start było coś w stylu 1.50-1.58, a w nocy kurs poszedł do góry i było nawet 1.76, a obecne 1.73 też jest imo bardzo atrakcyjne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Anderson K. - Dimitrov G.
???? Zverev A. - Kamke T.
???? Elias G. - Sock J.
Dimitrov G., Zverev A., Sock J. ::: 2,07 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 2:5 z lat 2009-2014, wiele ich meczów było zaciętych i tak pewnie będzie tym razem. Jednak Anderson ten sezon może uznać za stracony, ze ścisłego topu, doszedł prawie do 50 miejsca w rankingu, to wszystko z powodu problemów zdrowotnych. Dimitrov i Szwecja to bardzo dobre połączenie, bo on tutaj trenował, szukał trenerów, a efekt tego jest taki, że w Sztokholmie zagrał 2 razy w finale z czego 1 wygrał. W Cincinnati doszedł do półfinału, na US Open 4 runda, w Chengdu półfinał, w Pekinie finał.
H2H 2:0 dla Zvereva z 2014 roku czyli wtedy jak Zverev miał jakieś 17 lat, teraz młody gra sezon życia, niedawno wygrał swój pierwszy tytuł w Petersburgu pokonując zwycięzcą US Open Wawrinkę. Kamke gra tutaj świetnie, 4 mecze wygrane łącznie z kwalifikacjami, jednak poziom zawodników z jakimi grał na pewno ni jak ma się do umiejętności Zvereva. Obaj są z Niemiec.
Elias rok temu na kortach szybkich hard/hala miał bilans 0-11, to zawodnik typowy raczej na mączkę. Nie wiem jak Monfilsa pokonał, ale takie cuda w sezonie się zdarzają, już pomijam fakt, że Gael tam zagrał bez serwisu, 5 podwójnych itd. Sock rok temu zagrał tutaj w finale.
Wynik I: (3)6:7 7:5 2:6
Wynik II: 6:3 7:6(5)
Wynik III: 4:6 4:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Fognini @1,50 Unibet ✅
Cóż, Włoch w roli zdecydowanego faworyta to jedna z kilku najczęściej powtarzających się min w tenisie. Z kilku powodów jednak nie idzie nie spróbować go w dzisiejszym meczu. H2H 8:0 na korzyść Foga. Hiszpan był ogrywany lekką ręką niedawno w Szanghaju i pod dachem w Valencii w 2014. Ramos zachwycił w Chengdu, lecz przed i po tym turnieju dalej jest słabizna. Wydaje się, że god mode tego zawodnika włącza się na chińskiej ziemi, tak jak w tym czy poprzednim roku. To ciekawe swoją drogą.
Poza tym, mam w głowie 2012 rok i St. Petersburg w wykonaniu Fabio. Sam finał już puszczony, ale dojście do niego zaliczył w świetnym stylu. Kto wie, może i teraz ma na to chęci?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Fognini - Ramos
Fognini @1.50 Unibet ✅✅
Fognini DW 2:0 @2.40 Unibet ✅✅

H2H z lat 2009-2016 to 8:0 dla Włocha Fogniniego!!!
Aż się złapałem za głowę gdy to zobaczyłem, bo między tymi panami nie ma jakiejś specjalnej różnicy a jednak! Fogniniemu idealnie leży techniczny Hiszpan. Bo aż 5 z tych 8 spotkań rozgrywali na mączce gdzie to Hiszpan czuje się jak w niebie, a mimo to nie potrafił z nim wygrać ani jednego meczu! Mało tego, tylko na 3 z tych 8 pojedynków potrafił wygrać seta , a 5 z nich kończyło się wynikiem 2:0 dla Włocha Fabio!
Ostatni pojedynek miał miejsce w Szanghaju tego rok, półtora tygodnia temu!
9.10.2016 - Fognini - Ramos 2:0 (7:5, 6:3) , była to również nawierzchnia twarda na jakiej przyjdzie im się mierzyć i tym razem. Na twardej było jeszcze jedno spotkanie, w Walencji- w Październiku 2014 roku i również Włoch wygrał je bez straty seta! 2:0 (6:4, 6:2).
Kompletnie nie rozumiem kursów, gdzie na Włocha jest ok 1.50, a na 2:0 -2.40!
Wygrał z nim 8 na 8, Hiszpan 3 razy na 8 pojedynków urywał tylko seta, a jeżeli było na twardej tak jak teraz to dwukrotnie po 2:0! Jeden z najlepszych betów miesiąca! Pozdrawiam i życzę powodzenia!!

Wynik: 6:2, 6:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 22

professor

Użytkownik
???? Anderson K. - Dimitrov G.
???? Zverev A. - Kamke T.
???? Elias G. - Sock J.
Dimitrov G., Zverev A., Sock J. ::: 2,07 ::: 1/3 Pinek
H2H 2:5 z lat 2009-2014, wiele ich meczów było zaciętych i tak pewnie będzie tym razem. Jednak Anderson ten sezon może uznać za stracony, ze ścisłego topu, doszedł prawie do 50 miejsca w rankingu, to wszystko z powodu problemów zdrowotnych. Dimitrov i Szwecja to bardzo dobre połączenie, bo on tutaj trenował, szukał trenerów, a efekt tego jest taki, że w Sztokholmie zagrał 2 razy w finale z czego 1 wygrał. W Cincinnati doszedł do półfinału, na US Open 4 runda, w Chengdu półfinał, w Pekinie finał.
H2H 2:0 dla Zvereva z 2014 roku czyli wtedy jak Zverev miał jakieś 17 lat, teraz młody gra sezon życia, niedawno wygrał swój pierwszy tytuł w Petersburgu pokonując zwycięzcą US Open Wawrinkę. Kamke gra tutaj świetnie, 4 mecze wygrane łącznie z kwalifikacjami, jednak poziom zawodników z jakimi grał na pewno ni jak ma się do umiejętności Zvereva. Obaj są z Niemiec.
Elias rok temu na kortach szybkich hard/hala miał bilans 0-11, to zawodnik typowy raczej na mączkę. Nie wiem jak Monfilsa pokonał, ale takie cuda w sezonie się zdarzają, już pomijam fakt, że Gael tam zagrał bez serwisu, 5 podwójnych itd. Sock rok temu zagrał tutaj w finale.
Wynik I:
Wynik II:
Wynik III:
ATP Sztokholm 2016
Godzina: 12:00
Anderson K. - Dimitrov G.
Typ: -1.5 seta Anderson K.
Kurs: 5.50
Bukmacher: Unibet

Dziś obieram podobny kierunek i podarzam dalej za wielkim kursem. Dziwia mnie typy w stronę Dimitrova po 1.40. Na takich kursach to się tylko traci pomimo wygranych ( zakładając nawet dzisiejszej). Ponadto dziwi mnie wybór tego kursu w tej konfrontacji bo tu się aż prosi grać w stronę tego nie faworyta kursowego. Na Andersonie coś siedziało, stracił formę i pewność w trakcie sezonu. Ale on już wrócił i tu czuje się bardzo dobrze. Sposób i styl w jakim wygrał z Harrisonem wczoraj pokazuje że wrócił na dobre ten Anderson co wykorzysta każdy błąd i pasywnosc rywala grając non stop swój siłowy tenis. Uważam że jak ma on dziś wygrać to tylko 2-0 w setach. Co robi Dimitrov ostatnimi czasy , a no tylko zawodzi w moim odczuciu. Finał z Murray&#39;em, mimo że Szkot zagrał słabo Dimitrov przegral bo brakowało tej przysłowiowej kropki nad i w najważniejszych momentach. Później zebrał lansko od Vaska i tego oczekuje dziś od Andersona. Dimitrov aby wygrywać musi grać cały mecz na wysokim poziomie i pilnować wymian w każdym gemie. On nie ma wzrostu, serwisu i tak decydującego i wygrywającego uderzenia jak Kevin Anderson. To Kevin uderza z góry na dół i jest w formie, dużej formie co pokazał wczoraj. Kurs ma duże szanse powodzenia.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Bo aż 5 z tych 8 spotkań rozgrywali na mączce gdzie to Hiszpan czuje się jak w niebie, a mimo to nie potrafił z nim wygrać ani jednego meczu!
Nie zapominajmy, że mączka to też ulubiona nawierzchnia Fogniniego. Włoch doszedł w swojej karierze do 10 finałów singlowych ATP i aż 9-krotnie były to turnieje na nawierzchni ceglanej.
Niemniej jednak, H2H rzeczywiście interesujące ????
 
P 22

professor

Użytkownik
Nie zapominajmy, że mączka to też ulubiona nawierzchnia Fogniniego. Włoch doszedł w swojej karierze do 10 finałów singlowych ATP i aż 9-krotnie były to turnieje na nawierzchni ceglanej.
Niemniej jednak, H2H rzeczywiście interesujące ????
&quot;Kto gra Fogniniego po 1.50 ten z Policji&quot; chcialoby się rzec ???? . Ludzie tworzycie sami jakieś czarne listy i narzekacie a sami tylko jesteście sobie winni ! kto wie co zrobi dziś Fognini ? Nikt tego nie wie, ponadto nie gra się na koniec sezonu @ 1.50 w takich turniejach i jeszcze na tego Pana z perspektywy faworyta. Nawet jak wygra to co dalej za nim &quot;pójdziecie&quot; ? To przegra za @ 1.20. Nikt nie wygrał jeszcze na Fogninim po 1.50 i nie chodzi o jeden mecz
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ja pograłem coś takiego:
Edmund+ Cuevas+ 1,5 seta Elias = 5,59 Betsson ⛔
Edmund zabardzo regularny na króla uderzeń w siatkę jakim jest Seppi, wczoraj wyciągnął w zasadzie już przegrany mecz z Ferrerem, Seppi pokonał tych co miał pokonać z kimś w lepszej dyspozycji zaczną się schody i błędy, defensywa Seppiego to dramat, Kyle będzie przyspieszał grę z Forhandu i zdobywał masę winnerów
Cuevas ma większy wachlarz zagrań niż Schwartzman, lepsze podanie, lepiej porusza się po korcie, chodzi do siatki, gra service &amp;volley, drugie podanie Argentyńczyka to będą darmowe punkty dla Urusa jest to w zasadzie wprowadzenie piłeczki do gry i tak znakomity deblista to wykorzysta, nie przekonują mnie zwycięstwa Schwartzmana nad Mahutem i Fritzem, to było do przewidzenia, fakt że Pablo kaleczy grę na hardzie i ostatnie mecze mogą być wyznacznikiem gorszej dyspozycji ale w hali gra zdecydowanie lepiej i myślę że pokona Schwartzmana bo jest graczem lepszym
Granie Socka po 1,22 mija się z celem, tydzień temu rozegrał dużo spotkań, dużo długich spotkań, tutaj tak samo dwie trzysetówki i zapowiada się kolejna, Elias na hali gra bardzo dobrze, nawierzchnia nie ma zbyt wielkiego znaczenia dla tego zawodnika oprócz harda, na hali gra bardzo dobrze nawet pamiętam go kiedyś z challengerów jego grę i była zawsze bardzo dobra pod dachem, tutaj pokonał Dodiga i Monfilsa, pewnie trzymał serwis i był bardzo regularny, Sock ma wielkie problemy z koncentracją i traci sety Portugalczyk jest w stanie spokojnie ugrać seta albo nawet wygrać, dłużej potrafi przebijać niz Amerykanin, Socka przewagą jest tylko to że potrafi więcej punktów zdobywać serwisem, wymiany będą wyrównane i z dużym wskazaniem na Gastao
 
bombelito 69

bombelito

Użytkownik
Bellucci @ 2,32 Pinnacle

Bellucci - Kohlschreiber . Charakterystyka graczy podobna , to moze skonczyc sie szybko w jedna ze stron. Dlaczego Bellucci? Graja podobnie , jednak dzisiaj Brazylijczyk jest pewniej osadzony w korcie , jego pilki sa pewniejsze , tu nie ma zawachania , jest pelen automatyzm , widac pewnosc w tych uderzeniach. Kolba nie ma jeszcze tej pewnosci , widac kalkulacje w tych zagraniach.
Win Bellucci

To jest jakiś żart? Co to znaczy pewniej osadzony w korcie...? Grają podobnie? Wymienisz chociaż jeden element?
Chyba nie miałeś nigdy rakiety w ręce bo takich głupstw to dawno nie czytałem.

Kolba w optymalnej dyspozycji jest zawodnikiem sto razy lepszym od brazola, który nie dysponuje takim przyśpieszeniem gry jak niemiaszek. Belucci jedynie na cegle może coś tam powalczyć z lepszymi od siebie bo gra rotacyjnie i regularnie. Jeżeli trafi na zawodnika z niezłym serwisem to już się gubi i nie potrafi zdominować wymian, tym bardziej na twardych nawierzchniach. Kuznetsov już z Pellą wyglądał nieciekawie i coś wisiało w powietrzu bo psuł strasznie dużo prostych piłek i miał przestoje w grze. Argentynczyk mogl spokojnie wygrać ten mecz, no wlasnie mogl.. ale słaby kuznetsov to i tak enough na Pellke.

Nie piszę tego żeby kogoś obrażać lub poniżać tylko aby przestrzec przed graniem na kogokolwiek po takiej &quot;analizie&quot;.

Pozdro.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Edmund @1,62 PinnacleSports ✅
Myślałem nad tym typem nawet przed pierwszym meczem w Moskwie. Seppi ten rok ma słaby. Nie osiąga już takich wyników na hali jak kilka lat temu. Brytyjczyk wpadł mi w oko nie tyle faktem ogrania Ferrera, co posiadaniem dwóch atutów, które są potrzebne w tych warunkach. Oprócz mocniejszego od rywala serwisu ma ten forehand, który potrafi zamiatać. Tego nie ma Włoch i powinno być to dzisiaj widoczne.
Technika i umiejętność dłuższego przebijania to z drugiej strony przewaga Andreasa, ciężko z tym polemizować. Jednak, czy szybka hala trochę nie umniejsza wadze tychże zalet? Co innego nawierzchnia paryska w Mastersie, ale tutaj mamy do czynienia z pospolitym Indoorem.
Hmm, jednego dnia kompromitujesz się w Davis Cupie z Pellą, by za chwilę zaliczyć ćwierćfinał 500-ki bądź półfinał 250-ki. Prawa młodości. Oby tak było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
A 498

adziu32

Użytkownik
Goffin - Copil
Trudno sobie wyobrazić by Copil, zawodnik o których zwykłem mawiać challenger-man był wstanie wygrać z faworytem belgijskiej publiki Davidem Goffinem. Rumun jednak gra tu bardzo bardzo dobrze:
2:0 Safaranek
2:1 Herbert
2:0 Sousa
2:0 Darcis
Jak widać rywale łatwi nie byli, w dodatku Marius już wie jak grać z faworytem publiki, ogrywając 2:0 Steve Darcisa. Goffin natomiast nie miał problemów z ograniem niekonwencjonalnie grającego Floriana Mayera 2:0. Copil w porównaniu do Goffina ma mały wachlarz umiejętności, niemniej warto poszukać w tym meczu handicapu dla Copila. Rumun w tym roku ani razu nie miał okazji grać z kimś z TOP 20 będzie to dla niego nowum gra z tak wysoko sklasyfikowanym graczem- ale i dodatkowa motywacja. Zatem proponuje:
Copil +4,5 @2 bet365
Copil +1,5 seta @2.55 unibet
Zverev - Kamke
Ciekawe zestawienie. Kamke podobnie jak Copil wykorzystuje klimat końca sezonu i z gościa osadzonego w challengerach ni stąd ni zowąd melduje się w 1/4 turnieju ATP. Szukałbym również handicapu w stronę underdoga. Kamke nie odpuści młodemu, Zverev co prawda gra już regularny tenis na wysokim poziomie jednak Kamke powinien co nieco w tym meczu punktów zdobyć. Grali ze sobą dwa razy- na ziemi w 2014 roku dwukrotnie górą był Sasza. Tak będzie i dziś. Proponuje:
Kamke +5,5 @1.65 unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Andreas Seppi ATP Antwerp
Andreas Seppi wygra @ 2,37 Bet365
Seppi z Edmundem - na pewno ciekawy pojedynek. Kyle wczoraj trzy sety z Ferrerem, ostatnio pogrywa całkiem fajnie i notuje dobre wyniki (zwłaszcza w azjatyckiej części, która była niedawno), jednak jego backhand nadal pozostawia wiele do życzenia a Włoch to stara wyga i zapewne będzie eksploatował zwłaszcza to uderzenie Brytyjczyka. Seppi jednak od czasu do czasu potrafi zaskoczyć, ostatnio bez formy, słabo punktuje, więc na pewno powinien korzystać z każdej okazji do podbicia rankingu a tutaj wygrał już dwa spotkania, więc powinno mu zależeć. Ogółem jakiś czas temu uderzałbym we Włocha mocniej - teraz to tylko luźna propozycja.
A ja myślę, że to właśnie Edmund wyjdzie z tego spotkania zwycięsko ???? Wczoraj co prawda grał 3 setówke z Ferrerem, ale walczył jak lew o czym świadczy ładny comeback w trzecim secie. Do tego Seppi to dla mnie trochę &quot;czajnik&quot; coś nie będzie po jego myśli się kleiła gra to jeszcze odda ten mecz na lekko 2:0. Do tego argument że Seppi wygrał tutaj już dwa mecze to niezbyt przemawiający, bo przecież Kyle zrobił to samo i przeciwników miał stosunkowo cięższych.
Seppi - Edmund 2 @1.56 Unibet ✅ ✅ ✅
Raczej nie wierzę tutaj w inne rozstrzygnięcie tego spotkania, Good Luck!
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
dl13 435

dl13

Użytkownik
Ktoś się wypowie na temat gry Bublika? Myślę o dzisiejszym meczu, 4.5 fajnie wygląda, a wczoraj Januszowato wjechałem przeciwko niemu po 1 secie ????
Niestety nie miałem fizycznej możliwości oglądać meczu dlatego pytam co myślicie i co wiecie, o samym Bubliku jak i o podejściu Carreno-Busty?
 
S 0

siergiejewicz

Użytkownik
Siema, oglądał ktoś z Was Medvedeva z Robertem? Myślicie, że to co się działo w 3. secie to po prostu zmęczenie? Nie mam zbyt dużego stażu jeżeli chodzi o tenisa, szczególnie ATP, ale to co się tam działo to jakiś kosmos dla mnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom