>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Montreal 10.08.2015 - 16.08.2015

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja dziś szukam niespodzianki i moim zdaniem są ku temu wielkie podstawy. Jeżeli Nadal nawet wygra, to w następnej rundzie czeka (prawdopodobnie) na niego Kei w całkiem niezłej formie na przestrzeni ostatnich tygodni.
Również fajnie wygląda zakład na seta dla Jacka Socka, po kursie ponad 4,00. Djokovic potrafi tracić sety jak np. z Belluccim na Mastersie w bodajże Rzymie, na Wimbledonie z Andersonem wyciągał mecz ze stanu 0:2, w Miami po przegranym 1 secie, w drugim był już dwa razy przełamany przez Dolgopolova. Sock obronił kilka piłek meczowych, bodajże aż 5 z Dimitrovem, a to musiało go na pewno mocno podbudować.
Youzhny M. - Nadal R.
Powyżej 19 gemów ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 2/3 ⛔
Youhzny M. +1,5 seta ::: 3,13 ::: Pinnacle ::: 0.5/3 ⛔
Youhzny M. ::: 7,49 ::: Pinnacle ::: 0.5/3
⛔

H2H 4:12 z lat 2004-2015. Można powiedzieć, że ich mecze to taki mały tenisowy klasyk. Grali już w tym roku na Australian Open i bardzo pewnie wygrał Nadal. Teraz moim zdaniem sytuacja jest zupełnie inna, bo Rosjanin w końcu zaczął grać i to widać chociażby po wynikach. Zaliczył 4 pewne zwycięstwa bez straty seta, w pierwszej rundzie kwalifikacji trochę się pomęczył, ale im dalej w las tym było lepiej. Troickiemu oddał 8 gemów, a Simonowi Gillesowi 5 - to musi budzić podziw.
Rafael Nadal jak gra w tym sezonie każdy widzi, bodajże najgorszy sezon w karierze. Kilka lat temu w Kanadzie przegrał z Dodigiem Ivanem. W następnej rundzie prawdopodobnie zagrałby z Nishikorim czyli z tym zawodnikiem, z którym często bardzo ciężko mu się grało. Kto wie czy Nadal tego meczu nie przegra, moim zdaniem jest to bardzo możliwe. Już w meczu ze Stakhovskym miałem grać na over gemowy, spotkanie okazało się dość zacięte w szczególności w pierwszym secie gdzie padł tie-break. Youzhny tutaj wydaje się, że w Kanadzie odżył i jest w jeszcze lepszej formie niż Ukrainiec.
Wynik: 6:3 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 138

misi3kk

Użytkownik
Miałem analize i się usunelo więc krótko bo z telefonu. Z typem na isnera się zgadzam, poza aspektami sportowymi będzie przewazal również stan psychiczny. Kyrgios lubi mieć kogoś za plecami kto go stale dopinguje(widzieliśmy to na wimbledonie) . Po wczorajszej sytuacji nie sądzę by ktoś wspierał a wręcz przeciwnie. Isner zmęczony ale jakby Nie chciał tu grać to by wczoraj odpadł z dobrze dysponowanym vaskiem który grał u siebie. 2,10 na becie ale wyższy kurs w maratonie. Pozostałe typy to spróbowania chardego i younga. Nie sądzę że ivo wyserwuje cały mecz, francuz ma przewagę i to dość duża na backhandzie który u chorwata prawie nie istnieje. Forehand nie sądzę by Jeremy miał gorszy, a nawet wydaje mi się ze potrafi zagrać bardziej agresywnie i przyspieszyć. Serwis w porządku. Póki co Chorwat miał na swojej drodze Jurka który sam sobie strzelił w stopę tym dfem i raonica po kontuzji. Przypomnę tylko ze w bogocie też dużo ludzi grało doktora i ograł go inny Francuz manarino.wystarczyło dobre trzymanie podania, częste granie nie backhand chorwata i mijanie przy chodzeniu do siatki wynikającym z bezradności ivo w tamtym meczu. Chardy naprawdę potrafi zagrać czasem bardzo dobre spotkanie i na to dzisiaj liczę.
Co do younga to po prostu uważam ze jest w formie jak to zazwyczaj u niego bywa pod.koniec sezonu. Ogranie berdycha w dwóch setach robi na mnie wrażenie (choć niestety nie oglądałem tego meczu ;/). W dodatku uważam że Donald jest nieco stabilniejszy psychicznie od swojego rywala co może mieć znaczenie w kluczowych momentach gdyż nie uważam przy ten mecz zakończył się w dwóch setach.jednak mimo wszystko za drobne Young po 2.1 w bet365
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Kyrgios - Isner ---- Isner @ 2,12 Pinnacle ✅
Nie będę się wyłamywał i również stawiam na Amerykanina. Po swoim chamskim i niegodnym zawodowego tenisisty zachowaniu w meczu z Wawrinką Kyrgios powinien być dziś rozkojarzony i wątpię, że skupi się w 100% na meczu. W powietrzu wisi jakaś kara dla niego, więc nie ma czego zazdrościć. Brak koncentracji w meczu z takim mistrzem tiebreaka jak Isner może skończyć się fatalnie. Amerykanin zdobywa bardzo wiele punktów serwisem, przełamać go bardzo trudno no i do tego trzeba być dobrze skoncentrowany przy swoim serwisie. Jeśli Isner kogoś połamie, to później jest bardzo trudno to odrobić. Kyrgios od dłuższego czasu słynął z nonszalancji i lekkomyślnych zagrań. Dodając do tego incydent z wczoraj myślę, że to przełoży się na słabszy jego mecz. Isner jest ostatnio w bardzo dobrej formie, ma szansę na dobry wynik w Mastersie i jestem przekonany, że nie będzie się oszczędzał na Cincinnati.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 65

peterkurten

Użytkownik
odnośnie starcia Kyrgiosa i Isnera to wydaje mi się, że dziś będzie inaczej niż wszyscy tu piszecie i ta cała nagonka na kangura zadziała na niego mobilizująco i dziś może nie gładko, ale odprawi Isnera. to tak okiem bukmacherskiem
z perspektywy kibica tenisa wczorajszą &quot;akcje&quot; oceniam pozytywnie bo nie patrząc dzisiejszy tenis jest pod względem takich zagrań nudny. Wiem, że to sport dla dżentelmenów itp. ale jednak to zawsze jakaś miła odskocznia. Kyrgios pokazał, że ma wyjebane na wszystko i nie przejmuje się niczym. Może chce byc drugim Johnem McEnroem bo predyspozycje tenisowe do tego ma jak najbardziej.
osobiście życzę mu jak najlepiej i po wczoraj moja sympatia do niego jeszcze wzrosła
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Djoko - Sock WYNIK 62 61 ⛔
Over 19.5
KURS: 2.150
PinnacleSports

@edit
Wyglądało to dobrze tylko do stanu 2:2, później Djoko odjechał...

Wg mnie linia w tym meczu ustawiona dosyć nisko i zamierzam z tego skorzystać ???? Jacek Skarpetka potrafi dobrze zagrać na serwisie i jak mu &quot;siedzi&quot; pierwsze podanie to nie jest zawodnikiem łatwym do przełamania... Z Dimitrovem mocno się postawił i po walce wygrał nie będąc faworytem. Na mecz z nr.1 ATP na pewno Sock się mocno zmotywuje i będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Jeden dłuższy set w zasadzie powinien załatwić sprawę. Po takim kursie wg mnie warto w to wejść.
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Djokovic N. - Sock J.(+1,5)@3,8 ⛔⛔⛔
Za wysokie progi...
Mecz jak mecz, nie ma się czym ekscytować. Djoko ma cel - wygrać US Open, a Montreal to dla niego jedynie przystanek w drodze do celu. Dla Skarpety to zaś wielka chwila. Nigdy przeciwko sobie nie grali i na pewno mobilizacja olbrzymia u Amerykanina. Czy to na coś się zda? Trudno powiedzieć, bo wszystko jak zwykle zależy od Serba. Mówi, że jest dobrze przygotowany, potencjał ma ogromny, ale jest tylko człowiekiem. Seta może stracić, Skarpeta może zagrać dobry mecz i będą emocje.
Ze względu na kurs, kierowany pazernością stawiam na seta dla Socka. Djoko ma czasami przestoje, dawno nie grał ciężkiego meczu - też mu jest taki sprawdzian potrzebny.
Później napiszę o Nadalu, który nie jest moim faworytem...
Kyrgios N. - Isner J.
DW: 2:1@4,15

A może to nie jest dzień serwismenów? Dr Ivo już spakowany, może czas pożegnać Isnera? Typowanie przeciwko świetnie serwującym zawodnikom za każdym razem jest dużym ryzykiem. Zawsze jednak, gdy zapowiada się ciasny mecz, zadaję sobie pytanie: kto ma większy talent. Bez wątpienia większą smykałkę do tenisa ma Australijczyk. Jasne, ile to razy średni rzemieślnik ogrywał geniusza. Tak może być też dzisiaj, ale nie musi. Kyrgios jest nieobliczalny. O ile się nie zacznie frustrować, że nie ma gry i tylko odprowadza piłki wzrokiem powinno być dobrze. Zapowiada się wyrównany mecz, a zmęczenie Isnera i chamskie zachowanie Kyrgiosa nie będu tu miały żadnego znaczenia.
Nadal - Youzhny, 2@6,3
Oglądałem Nadala ze Stakhovskim. Grał siłowy tenis. Poprawnie, bez fajerwerków. Ukrainiec nie miał czym postraszyć. Dziś, o ile to prawda że Rusek tak zamiata i trafia w linie, Hiszpana czeka ciężki mecz. Moim zdaniem Misza ma wielką szansę ograć NAdala. Jest facetem z jajami, kilka razy (4 razy) NAdala już ograł m.in. w Doha i na US Open. Było to kilka lat temu, ale takie rzeczy się pamięta. Kort szybki, siła jest. Motywacji u Miszy też nie powinno zabraknąć, bo wygrana z Nadalem to zawsze ważny skal...Do boju!!!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Mój jutrzejszy typ dnia:

Dyscyplina: Tenis
Godzina: 00:30
Spotkanie: Nadal Rafael - Youzhny Mikhail
Typ: Youzhny wygra pierwszego seta
Kurs: 5,5
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zastanawiałem się czy zagrać zwycięstwo Czarodzieja w całym meczu. Myślę że może mu się to udać jednak bardziej prawdopodobnym wydaje mi się zwycięstwo Rosjanina w pierwszym secie. Jest w gazie a w takiej sytuacji zawodnik zazwyczaj spokojnie wygrywa pierwszego seta. Później może być różnie i Nadal może to wymęczyć 2-1. Może ale nie musi, równie dobrze Michał może wygrać to gładko 2-0. Może nie tak gładko jak w Chenai w finale w 2008 roku gdzie oddał Nadalowi zaledwie gema!! (6-0, 6-1)!! Chyba oglądałem tamten mecz, na pewno jego fragment i wtedy Czarodziej naprawdę czarował swoją grą. (Nadal grał chyba z jakąś kontuzją ale to i tak nie usprawiedliwia takiej deklasacji). Namiastkę takiej gry można było oglądać wczoraj z Simonem. Biedny Simon się starał, nawet próbował atakować, a Yużny i w defensywie wyciągał wszystko jednocześnie atakując. Pięknie zagrywał slajsy backhandowe czym denerwował Simona, który co do niego niepodobne, sporo psuł. Misza pięknie przechodził z defensywy do ataku i rozrzucał Simona po liniach, że nawet on, który bardzo dobrze porusza się po korcie i dochodzi prawie do wszystkiego, nie zdążał. A to dlatego, że uderzenia Michaiła były bardzo precyzyjne, odpowiednio mocne i zagrane w odpowiednim czasie. Jak patrzyłem wczoraj na grę Rosjanina to odniosłem wrażenie, że wrócił stary dobry Jużny, zawodnik grający magicznie, pięknie, efektownie, wspaniale. Dzisiaj również możemy obejrzeć dobry mecz, bo Nadal będzie dochodził prawdopodobnie do wszystkiego i Misza będzie musiał zagrać jeszcze mocniej i szybciej niż wczoraj. Myślę, że jeśli nawet Nadal oglądał wczorajszy mecz Jużnego to ten ma takie umiejętności, że na pewno czymś go zaskoczy. A to zaskoczenie na pewno prędzej nastąpi w pierwszym secie niż w całym meczu. C&#39;mon Michaił!!!
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Matkowski M. / Zimonjic N vs Monfils G. / Tsonga J-W.
Matkowski M. / Zimonjic N @1,53 Bet365
✅

Tutaj wydaję mi się że obejdzie się bez niespodzianki.
Faworytem dla mnie jest znana wszystkim para deblowa Polsko-Serbska.
Debel ten to klasa sama w sobie, w sumie co trzeba uznać za ważne to para deblowa z prawdziwego zdarzenia.
Ostatnio w dobrej dyspozycji jak przystało na takich grajków, nie licząc bardzo dobrych występów na trawie trzeba dodać że ostatnio w Waszyngtonie całkiem z dobrej strony się pokazali wygrywając np: z parą Cabal J.S. / Farah R. w 3 setach a to już coś, po czym ulegli Dodigowi i Melo ale oni na tą chwilę jak dla mnie to 2 para po braciach Bryan w grze podwójnej.
Forma Marcina oraz Nenada więc na dobrym poziomie, bynajmniej.......
Wystarczającym żeby pokonać swoich dzisiejszych rywali.
O których mogę powiedzieć że nie wróże im tutaj nic dobrego, szczególnie na grę Jo z Bernardem w grze singlowej.
Jestem przekonany że Jo jest skoncentrowany w 100% na tym spotkaniu a gra deblowa schodzi na 2 plan.
Do tego nieprzewidywalny Monfils którego bardzo lubię za jego wybuchową oraz pełna technicznych zagrań oraz akcji grę.
Ale nie wolno zapomnieć, że czasem działa to na jego nie korzyść....
Para Francuska w ostatnim meczu rozprawiła się co prawda z deblem (Hewitt L. / Kyrgios N.) w słabym stylu, ogólnie pojedynek na niskim poziomie...
Myślę że dziś gore weźmie doświadczenie w grze deblowej jak i podejście Jo, który na pewno myśli o swoim pojedynku singlowym.
 
prof 11,2K

prof

Użytkownik
Rafael Nadal jak gra w tym sezonie każdy widzi, bodajże najgorszy sezon w karierze. Kilka lat temu w Kanadzie przegrał z Dodigiem Ivanem. W następnej rundzie prawdopodobnie zagrałby z Nishikorim czyli z tym zawodnikiem, z którym często bardzo ciężko mu się grało. Kto wie czy Nadal tego meczu nie przegra, moim zdaniem jest to bardzo możliwe
Nadal ma H2H z Nishikorim 7-0 no ale przeciez &quot;bardzo ciezko mu sie z nim gralo&quot; Nie ma to jak bazowac na jednym meczu z Madrytu, bo o innych spotkaniach nie ma co wspominac skoro prawie wszystko wygrane bez straty seta. Po co takie rzeczy wypisywac ? Sugerowanie ze Nadal mogl przegrac z Youzhnym bo moze sie obawiac Japonca w kolejnym meczu jest nie na miejscu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
midq 677

midq

Użytkownik
Djokovic vs Gulbis
Gulbis@16 pinnacle⛔
Gulbis +1,5s@4,30 pinnacle
✅ szkoda, była szansa na cały win
Na pierwszy rzut oka faworyt i wygrany powinien być tylko jeden ale... Gulbis to zawodnik niesamowicie nieobliczalny, potrafi grać piach a potem wystrzelić z pięknym tenisem. Gdyby to był jakikolwiek inny zawodnik o jego formie i rankingu to bym przeszedł koło tego meczu obojętnie ale właśnie z takim potencjałem jaki ma Gulbis, tzn mocny serwis, bardzo mocna gra z głębi kortu, brak jakichkolwiek zahamowań, może on wygrać dzisiaj z Djokoviciem. Gra on tu bardzo dobrze, ma 4 całkiem solidne nazwiska na rozkładzie i nie zdziwiłbym się gdyby dołożył dzisiaj piąte (tak, wiem, że wygrał 5 meczów już tutaj ale Rola dla mnie nie jest solidnym grajkiem). Kurs dałbym tutaj maksymalnie 8, buki trochę według mnie się przestrzeliły. Jeżeli Gulbis wstanie dzisiaj dobrą nogą a Novak będzie miał troszkę słabszy dzień to Ernests może być dzisiaj zwycięzcą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nadal ma H2H z Nishikorim 7-0
Masz rację, zdecydowanie przesadziłem i przyznaję się do błędy, jednak ich dwa ostatnie mecze pokazują wyraźnie, że Nishikori dojrzał (w końcu doszedł do samego finału US Open). Miał na widelcu Nadala w Madrycie, a na Australian Open 2014 gdzie Rafa doszedł do finału, zagrał z nim bardzo zacięty mecz pomimo rozegranych tylko 3 setów. Teraz w 2015 roku sytuacja jest zupełnie inna. Jeszcze raz dzięki za sprostowanie!
Tsonga J-W. - Murray A.
Murray A. -2 gemy ::: 1,48 ::: Pinnacle ::: 3/3 ✅

H2H 3:11. Ich mecze w większości były dość zacięte, grali ze sobą dość niedawno na Davis Cupie i bez straty wygrał Szkot. Rok temu spotkali się właśnie w Toronto i po trzech setach górą był Francuz. Tutaj jednak widzę zwycięstwo Murraya, który moim zdaniem dotrze do samego finału. W tym roku odkąd się ożenił, gra zdecydowanie lepiej. Wygrany pierwszy turniej na mączce, później Masters, półfinał French Open i Wimbledonu to bardzo dobre wyniki. Tsonga mnie cały czas w tym roku nie przekonuje, to przyjemny zawodnik, ale jak spotyka się ze ścisłą czołówka wtedy jest najczęściej po zawodach.

Wynik: 4:6 4:6
Pozostałe typy na dziś:
⚽ Bundesliga: HSV strzeli ::: 2,56 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
⚽
Superpuchar Hiszpanii:
Powyżej 2,5 bramek ::: 1,61 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
????
WTA Toronto:
Halep S. -1,5 gema ::: 1,62 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Chardy (+1,5 seta) - Isner ---&gt; PinnacleSports 1,55
horror, ze zwrotami akcji, bardzo emocjonujący mecz
Isner wczoraj nauczył pokory Kyrgiosa i...według mnie spełnił już swoją rolę w tym turnieju. Jeżeli ktoś oglądał spotkanie z młodym Kangurem to widział, że Isner nie był w pełni zdrowia, ratował się serwisem, którym mógłby pokonać wielu zawodników, do tego pomógł mu sam Kyrgios w decydujących momentach, który ostro się spalił psychicznie. Chardy z kolei gra tutaj jeden z kilku turniejów w roku, w których gra dobrze. Wydaje mi się, że połączenie H2H (Chardy wygrał dwa mecze, jeden krecz i zero wygranych Johna) wraz z faktem, że Isner potrzebuje przerwy przed US Open (problemy zdrowotne) sprawi, że Jeremy wygra to spotkanie, albo chociaż ugra seta. W następnej rundzie czeka prawdopodobnie Djokovic a priorytetem dla Johna jest z pewnością największy z turniejów. Wczoraj w pewnym momencie widziałem u niego przy stanie 4-4 oraz 5-5 w pierwszym secie zrezygnowanie, jednak Kyrgios podał mu rękę (2 podwójne i półwolej w siatkę przy 6-5 dla Isnera). Myślę, że Jeremy będzie chciał wykorzystać szansę i odbić się po słabym fragmencie sezonu, nie wykluczam jednak waleczności Johna i jego szans na półfinał - stąd bezpieczniej gram w stronę seta Francuza.
Nishikori vs Nadal -&gt; Nishikori ---&gt;PinnacleSports 1,9
H2H totalnie nie przemawia za Japończykiem. 7-0 dla Nadala, jednak od czasu ostatniego meczu, który rozegrali w Madrycie Nishikori dojrzał. Nie chcę mówić o tym, że Nadal nie jest w tym sezonie takim samym zawodnikiem, ale z pewnością zawodzi. Kei rozegrał przed Montrealem turniej na hardzie, który dość pewnie wygrał, tutaj odprawia kolejnych zawodników jeszcze pewniej niż ostatnio. Liczę na to, że przełamie niechlubną serię i pokona Rafę. Rywale Nadala mnie do tej pory także nie przekonywali, Youzhny był już całkiem ciekawym nazwiskiem, ale ten turniej to jego pierwszy po letargu i ciężko było mu powalczyć. Stakhowsky, który gra beznadziejnie doprowadził z Nadalem do tie-breaka. Myślę, że po takim kursie można spróbować zagrać w stronę Japończyka.
PS. Z racji, że nie mogę pisać wiadomości prywatnych a póki co a nie będę spamował, aby to robić: ratował się serwisem zostało użyte może niefortunnie, chodziło mi bardziej o fakt, że wymiany przy podaniu Isnera były krótkie, toteż i jego stan zdrowia nie pogarszał się w znaczący sposób, nie musiał zbyt wiele przebijać, aby zachować swoje podanie (taki styl gry) . Serwis odwalił połowę roboty, drugą połowę odwalił ,,czajnik&#39;&#39; u Kyrgiosa. To tak, dla wyjaśnień. Może powinienem, ująć to w inne słowa. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Tsonga-A.Murray powyzej 22,5 gema @1.85
Obydwaj maja dobre powody do grania. Obydwaj pewnie tez pamietaja ubiegloroczny mecz tyle ze z Toronto, gdzie w 3 setach wygral Tsonga, a pozniej Francuz wygral caly turniej. Murray na razie tez wiekszych przeszkod, ale dzis bedzie zdecydowanie trudniej. Wczoraj ogladem mecz Tsongi z Tomicem. Serwis jest, a nawet polot w wymianach. Troche taki szybki mecz Tomicem, poniewaz w pierwszym secie obydwaj to glownie stali tak swietnie zawodnicy serwowali. Kiedy w meczu Tsongi z Tomicem byl tie-break w 1-szym secie to Nadal z Youzhny byli dopiero w 6 gemie 1-go seta. W drugim secie Tsonga pokazal kilka fajnych zagran. Tsonga i tak znow prawdopodobnie spadnie w rankingu, poniewaz ciezko jednak bedzie wygrac w Montreal i obronic punkty, ale podejmnie Francuz wedlug mnie walke i bedzie z tego ciekawe widowisko.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Chardy - Isner ---- Chardy 2,44 Pinnacle ✅
Big John wygrał wczoraj z Kyrgiosem, ale przyznam, że trochę się obawiałem o niego. Z jego kręgosłupem było coś nie w porządku i konieczna była interwencja fizjoterapeuty. Isnerowi udało się jednak wygrać między innymi dzięki pomocy Kyrgiosa, który w absolutnie kluczowych momentach robił podwójne błędy serwisowe lub walił po autach. Gdyby zachował więcej opanowania to mógłby wykorzystać problemy Isnera. Dziś rywalem Amerykanina będzie również nieco niestabilny zawodnik - Jeremy Chardy. Od czasu do czasu gra on lepszy turniej i być może właśnie tu w Montrealu może osiągnąć bardzo dobry rezultat. Już jest w ćwierćfinale, a połfinał jest w zasięgu ręki. Zapewne dobrze czuje się w Montrealu, gdzie mieszkańcy rozmawiają po francusku, a może po prostu forma się poprawiła. Chardy wygrał już z Mahutem, Leonardo Mayerem i Karlovicem. Pokonał tenisistów, którzy dobrze serwują, a dziś ma kolejnego rywala tego samego kalibru. Jeśli dał radę ograć Karlovica to nie w pełni zdrowego i zmęczonego ciągłą grą Isnera też może pokonać. H2H 3-0 dla Francuza, liczę na 4-0.
Isner cudownie wyzdrowiał. To był dobry mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 138

misi3kk

Użytkownik
Na pierwszy ogień idzie Chardy z Isnerem. Wczoraj obaj dali zarobić, ale oglądałem oba mecze i śmiem twierdzić że dzisiejszy wygra Jeremy. H2h przemawia za nim, do tego serwis na dobrym poziomie, lepszy backhand, brak problemów zdrowotnych. Isner wczoraj zgodnie z oczekiwaniami wygrał. Było jednak widać, że Kyrgios mu w tym pomógł a nie, że Big John zagrał fenomenalne spotkanie. Zagrał poprawnie. Na Nicku jednak chyba odbiło się to całe zamieszanie które spowodował i zachowanie kibiców we wczorajszym meczu, dlatego spalił się. Chardy po przegranym pierwszym gemie , przez większość spotkania grał dobrze. Forma jest u obu panów jednak bardziej ufam tu Francuzowi. Do tego wszystkiego dochodzą problemy Johna z plecami. Wczoraj najpierw sam sie dociągał a później wziął medicala. Dlatego Chardy Betfair 2.48
Idąc dalej, Nadal - Nishikori. Nie oglądałem wczoraj niestety japońca, ale wypadł bardzo dobrze bo David wyglądał tu solidnie, ani razu nie złamał Keia lecz udało się to Andujarowi w poprzednim meczu, który z twardą nawierzchnią nie ma zbyt wiele wspólnego. W takim razie czego ma się to nie udać Nadalowi ? Youzhny w tym turnieju prezentował się super a mimo tego wczoraj nie ugrał handi +5.5 (czym z resztą mnie zmartwił.. No ale trudno). Oglądałem pierwszego seta bo później usnąłem i Rafa momentami fajnie grał, wiadomo, że sporo brakuje mu do najwyższej formy i dziś z samurajem będzie miał dużo dużo ciężej, ale liczę mimo wszystko na Hiszpana, który sam w wywiadzie mówił, że czuje się lepiej, bo bark nie sprawia problemów. Może po innym kursie doszukiwałbym się czegoś w stronę Keia, ale po 2.06 wolę zaatakować Rafe. (nigdy kurs nie był nawet do tego zbliżony, dlatego może się mylę, ale ja tu widzę value) W dodatku spróbuje chyba over 2.5 seta po 2.25.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Isner + Murray @2.21 Pinnacle

A ja na przekór wszystkim idę w stronę Isnera. Jeśli będzie miał problem z plecami przed dzisiejszym meczem to odda spotkanie walkowerem, a nie będzie ryzykował pogłębienie urazu. H2H może i wskazuje na Chardy&#39;ego, ale spójrzmy na to z innej strony. John ten sezon ma wręcz genialny, inny od poprzednich, które mimo wszystko bywały różne. Chardy może i gra dobrze, ale jak widziałem, że wczoraj dawał się łamać Karloviciowi, i to dwa razy no to sorry... Isner jeśli zagra normalnie to też da radę go przełamać. Zresztą, nie będę się powtarzał, ostatnio o nim dużo piszę i ciągle to samo. Jeremy już i tak ma ten turniej całkiem udany, moim zdaniem dalej nie przejdzie.

Tsonga wciąż jeszcze nie w pełni formy. Z Agutem nie zagrał zbyt dobrze, bronił meczowej przy jego serwisie. Udało mu się wygrać teraz z Tomiciem, no ale Berni słabo gra ostatnimi czasy. Murray to jak wiadomo klasa sama w sobie. Mecz z Gabą najprawdopodobniej odpuścił. Tutaj na razie bez straty seta z Robredo i Mullerem. Bardzo dobry return Andy&#39;ego bardzo mu pomaga, zwłaszcza w starciu z kimś takim jak Tsonga, który ma sporo siły. Jo nie gra już tak, jak rok temu. Niedawno spotkali się zresztą w Davis Cupie i górą był Andy. Nawierzchnia co prawda nieco inna, ale Tsonga nie miał większych szans. Liczę, że podobnie będzie i tym razem.

Nadal R. - Nishikori K. 2 @1.91 Marathon

Lekko.

Djokovic N. -5.5 gemów - Gulbis E. 1 @2.07 Pinnacle
 
S 378

songo

Użytkownik
Dlatego granie przeciwko Isnerowi nie oplaca sie w bukmacherze, ktory rozlicza krecz jako zwrot.

Kurs na Chardy&#39;ego bardzo kuszacy i naprawde trudno przejsc obok niego obojetnie. H2H 3-0 utwierdza mnie w przekonaniu, ze typ na zwyciestwo Francuza to dobre posuniecie. Zwlascza, ze John Isner w tym turnieju stracil juz dwa sety (z Beckerem i Pospisilem). Od obu tych graczy Jeremy jest lepszy na returnie

Francuz miewa problem z koncetracja czego bylismy swiadkiem w starciu z Karlovicem. Na dzien dobry stracil podanie w pierwszym gemie i ta strata byla juz nie do odrobienia. Druga strata podania Chardy&#39;ego miala miejsce w trzecim secie przy stanie 5-2 dla Francuza, przewadze dwoch przelaman i jego serwisie. Gosc mial pilke meczowa. Chorwat ja obronil i wywalczyl nawet breaka. W inncych fragmentach spotkaniach, np. w drugim secie Jeremy w pelni kontrolowal poczynania na korcie.

Reasumujac nie warto grac na Isnera.

Chardy 2.30 betfred 7/10 ✅ jedno z najbardziej emocjonujących spotkań w tym roku. Isnerowi &#39;coś&#39; bliżej mi nie znanego nie pozwoliło wygrać meczu. Propsy dla Chardy&#39;ego.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Oczywiście, że warto grać na Big Johna. Niby mamy 3:0 dla Francuza - 1 mecz z 2009 roku na hardzie gdzie John kreczował w 3 secie, 2 mecz z 2013 na hardzie na niezbyt presitżowym turnieju w Valencii i 3 zwycięstwo na Rolandzie. Dziś natomiast spotkanie będzie rozgrywane niemalże w domu Johna. Montreal jest niedaleko około 600 Km od Greensboro skąd pochodzi Amerykanin, także czuje się tam jak w domu i motywacji nie powinno zabraknąć. Poza tym w przypadku gdyby Isner wygrał ten turniej to zgarnie sporo punktów do rankingu ATP w którym aktualnie plasuje się na 12 miejscu. Przy dobrych wiatrach przy dobrej końcówce sezonu może zakwalifkuje się do Finałowego Turnieju ATP. Także kilka argumentów przemawia za Big Johnem.

Isner - Chardy =&gt; Isner =&gt; 1,72 ⛔⛔⛔ Isner przegrał wygrany mecz 7:6 3:1 przy kursie 1,05 bywa =&gt; 7:6 6:7 6:7
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Jeremy Chardy - John Isner Typ: over 12.5 gema w 1 secie @ 2.00 Bet365 ✅
H2h 3-0 na korzyść Francuza, w dodatku kursy zaczęły spadać z uwagi na medicale brane przez Isnera w meczu z Kyrgiosem (w mojej ocenie była to tylko próba zyskania na czasie i wybicia rywala z uderzenia). Tym niemniej przed Francuzem szansa na życiowy wynik. Już raz w Mastersie tyle, że rozgrywanym w Toronto w 2010 r. zameldował się ćwierćfinale i był to jak dotąd najlepszy wynik Jeremy&#39;ego w Mastersach. We francuskojęzycznym Montreal powinien więc czuć się jeszcze lepiej, tym bardziej że rywal zdaje mu się leżeć, zaś po drodze pokonał już innego serwismena Ivo Karlovica. W mojej na pewno będzie to zacięte spotkanie i należy się spodziewać wielu asów bądź wygrywających podań ze strony Johna. Jednocześnie Jeremy pomny nauczki z pierwszego seta z Karloviciem, kiedy to w pierwszym gemie serwisowym dał się połamać powinien bacznie pilnować swojego podania. Dlatego też uważam, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż pierwszy set zakończy się rozgrywką tiebreakową.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Co do meskiego tenisa. Dzis Kei powinien odprawic Nadala, ale kto tam wie Nadal do kazdej pilki biega jak dzik i nie odpuszcza. Kei potrafi zagrac swietnie a potrafi wyrzucac za linie jak malo kto. Tutaj tez jakis over gemowy chyba pewniejszy ale badz co badz jak mialbym na kogos stawiac to mala sumke na Keia. Chardy Isner, tutaj tez widze overek, wygrac moze zarowno francuz jak i amerykanin. Djoko wygra z Gulbisem, czy bedzie over nie wiem, Nole to mistrz returnu ostatnimi czasy. Tsonga vs Murray, tutaj over gemowy tez, ale jak mialbym stawiac zwyciezce Tsonga moze sie tu pokusic o wygrana. Francuz swietnie serwuje, Murray poprzedni turniej nie poradzil sobie z Sockiem ale glownie przez to ze serwis nie funkcjonowal. W tym turnieju troszke lepiej, ale ciezko mu bedzie przelamac Tsonga a w tie breaku francuz nie jest bez szans. Typuje 2:1 dla Tsongi z calym szacunkiem dla Szkota.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom