>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Montreal 10.08.2015 - 16.08.2015

Status
Zamknięty.
midq 677

midq

Użytkownik
Na początku miałem stawiać na Djokovicia ale przypomnialem sobie ze z Chardym kilka razy miał masowany łokieć, nie wyglądał specjalnie pewnie a z Gulbisem też już prawie odpadł. Niby nie jest to żaden argument bo inaczej sie gra z kimś z topki a inaczej z resztą ale i tak jak dla mnie po kursie bliskim 3 warto sprobowac zagrać na Murraya. Ładnie wczoraj rozprawił się z Keiem (mimo, ze on sam przeszedł kolo tego meczu), dobrze wchodził na piłkę, no i Djoko jeszcze w deblu też grał długo. Zobaczymy, warto spróbować.
Murray @ 2,95 uni✅ pięknie
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ale przypomnialem sobie ze z Chardym kilka razy miał masowany łokieć
Powiem Wam wszystkim, że jak znam życie to nie wiem czy warto brać pod uwagę takie przerwy medyczne. Oczywiście niekiedy tak, ale czy zawsze? Już w którymś temacie pisałem o nich, że ciężko w ogóle dowiedzieć się czy zawodnik ma rzeczywiście jakiś problem czy tylko udaje, chce wybić przeciwnika z rytmu czy po prostu daje sobie chwile odpocząć, przemyśleć co nieco w tym czasie.
Taki Nishikori brał już medicale podczas turnieju w Waszyngtonie który wygrał, ale czy to przeszkodziło mu wygrać cały turniej, a ledwo kilka dni później w następnym tygodniu dochodzi do półfinału Mastersa. Z Johnem Isnerem było tak samo, ile razy można było się naczytać, że ma masowane plecy, tylko co z tego? Z takim Chardym dał radę spokojnie rozegrać 3 tie-breaki, grając wcześniej w dwóch finałach ATP z czego jeden wygrany. Taki Djokovic na French Open brał przerwę medyczną w meczu z Mullerem bo coś tam źle stanął, ale czy przeszkodziło mu to dojść do samego finału? On przecież na turnieju WTF w finale, bodajże w tie-breaku przeciwko Federerowi rzucał się na hali, twardej nawierzchni do piłek, otarł sobie nawet jakieś tam bodajże ramię i co? Wygrał mecz w dwóch setach. Co zrobił Nadal podczas Australian Open w meczu ze Smyczkiem? Ledwo zipał, wziął jakieś pigułki gwałtu i zgwałcił Tima w 5 setach pomimo, że wcześniej przegrywał 1:2 w setach. O WTA i przerwach medycznych/trenerskich to nawet nie ma sensu wspominać.
Pozdrawiam z typami na Murraya, na pewno Andy ma tutaj duże szanse, coś jak turniej w Miami, bo bodajże w Kanadzie już kiedyś wygrał 2 razy. Wczoraj też był hurraoptymizm na Nishikoriego i wszyscy wiemy jak to się skończyło. Fajnie by było zobaczyć jakiś genialny finał na najwyższym poziomie. Powodzenia wszystkim typującym!
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Novak Djokovic v Andy Murray (Liczba setów 2-drogowo) Powyżej 2.5 WYNIK 46 64 36 ✅✅✅ :cool: easy
KURS: 2,50
Bet365
@edit
Brawo Andy! Zasłużone zwycięstwo po bardzo emocjonującym spotkaniu ????


A ja zamiast typować kto wygra w tym meczu spróbuję uderzyć w 3 sety. Ciężko powiedzieć kto wygra ten finał, ale walki zabraknąć nie powinno, a po takim kursie grzech nie spróbować. Owszem, Djoko w pierwszych meczach takich turniejów gra często nie na na 100%, ale i tak spokojnie jest w stanie kontrolować grę. Jednak już w końcowej fazie turnieju Djoko wskakuje na poziom nieosiągalny dla innych. Czy dziś też tak będzie? Na pewno tak, bo Serb będzie musiał zagrać kapitalnie, aby postawić się będącemu w formie Szkotowi. Znają się doskonale zarówno prywatnie jak i zawodowo, więc ciężko będzie o element zaskoczenia. W tym roku grali 4 razy (nie wliczam walkowera) i tylko raz mecz zakończył się wynikiem jednostronnym. W trzech pozostałych przypadkach oglądaliśmy zacięte spotkania, gdzie o wyniku decydował 3, 4 bądź 5 set. Dziś wg mnie będzie podobnie, bo na pewno zarówno jeden jak i drugi będzie chciał wygrać ten finał. Zapowiada się nam fantastyczne widowisko, w którym to Andy będzie chciał przerwać fantastyczną serię wygranych meczów Serba w Mastersach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Djoko v Panicz over 21,5 @1,74 Pinnacle
Nie ma co lać wody, bo średnio ogarniający tenis wiedzą co się zapowiada. Djoko sinusoida, fatalnie z Belluccim, fajnie z Sockiem, słabiutko z Gulbisem, bardzo fajnie z Chardym. Marej swoje. Może postraszyć ziomeczka dzisiaj. 7/5 6/4 i typ siedzi. Tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Novak Djokovic vs Andy Murray
Andy win 2:0
5,10 Unibe
t

Ja po takim kursie, zaryzykuję.....
Wydaję mi się że, jest szansa aby Murray pokonał ponownie Djoko.
Dla mnie Andy gra lepiej w tym turnieju, grał przeciwko jak dla mnie lepszych jakościowo graczy niż, Serb.
Wygrał z Robrado , Mullerem , Tsonga i Nishikorim!
Nie dał sobie nawet urwać seta!
Djokovic miał łatwiejszą drogę.
A jego wygrane ( nie wszystkie, nie przekonały mnie)
Przeciwko Gulbisowi miał szczęście,a z Chardym nie pokazał się z rewelacyjnej strony,
Bellucci pokazał mu coś od siebie w 2 secie, z Sockiem za to rozprawił się gładko.
Oczywiście Djoko jest rewelacyjnym tenisistą i do końca nie wiadomo czy po prostu w tamtych spotkaniach nie grał na 100% swoich możliwości, ale tak można gdybać i gdybać.
Mi w tym turnieju bardziej podobał się Andy i na niego jestem gotów zagrać.
Liczę na dobre widowisko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom