>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Montreal 10.08.2015 - 16.08.2015

Status
Zamknięty.
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Chardy - Isner typ: Chardy +1,5 gema za 1,83 Bet365 ✅ 6:7, 7:6, 7:6
Francuz wydaje się mieć patent na Amerykanina. Isner wczoraj się marszczył z bólu i brał przerwę medyczną na plecy. To że wygrał wczoraj gładko (7:5, 6:3) z Kyrgiosem zawdzięcza temu, że Kanadyjczyk ma problemy z głową. Na tej nawierzchni trudno typować cos na gemy - liczy się silny trafiony serwis i skuteczne chodzenie do siatki po winnera. Jeden przegrany gem właściwie kładzie seta. Myślę że Francuz jest dojrzalszym zawodnikiem niż Kyrgios i przy problemach ze zdrowiem Isnera upatruje w nim faworyta.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Kei Nishikori - Rafael Nadal Typ: Nishikori @ 1.86 Pinnacle ✅
H2h 7-0 na korzyść Rafaela Nadala, jednak nie będzie to miało dzisiaj znaczenia. Raz, że nawierzchnia, która Nadalowi nieszczególnie sprzyja, dwa forma Byka z Manacor jest mocno wątpliwa. Jeśli bowiem chodzi o same wyniki to są one jeszcze zadowalające, jednakże sposób pozostawia wiele do życzenia. Z kolei Nishikori wraca z przytupem do wielkiego tenisa po kontuzji nadgarstka. Po urazie nie ma już najmniejszego śladu i jak pokazało choćby wczorajsze spotkanie z Goffinem, Japończyk jest nawet jednym z faworytów do wygrania turnieju w Montrealu. Wiele wymian z Belgiem, szczególnie w pierwszym secie rozgrywanych było w niesamowitym tempie. Serwis Kei&#39;a był rewelacyjny, wybierane kierunki bardzo rozsądne i precyzyjne. Z kolei gry kątowej nie powstydziłby się nawet Nadal na cegle. Z kolei Hiszpan męczył się z Jużnym. Gemy serwisowe Hiszpana, a w szczególności jego drugi serwis to byłą kopalnia punktów dla rywala. Tak na dobrą sprawę, gdyby narysować wykresy dokąd w swojej karierze/dyspozycji zmierza Nishikori, a dokąd Nadal to ich kierunki byłyby zgoła odmienne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Zdecydowanie Nadal i to po fajnym kursie u Keia wyjdzie zmeczenie i byc moze jakis drobny uraz, bral dwa razy medicala w meczu z Isnerem
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Matkowski M. / Zimonjic N. - Nestor D. / Roger-Vasselin E.
Nestor D. / Roger-Vasselin E. win @2,38 Unibet
✅
Wow, wczoraj para Kanadyjsko-Francuska mnie ogromnie zaskoczyła pokonując 2 co najlepszych par deblowych Dodiga i Melo i to w 2 setach!!
Zagrali znakomite spotkanie, i właśnie to jest jeden z powodów dla których dzisiaj gram.
Chodź dopiero zaczynają wspólną przygodę to widać już po 1 spotkaniach że, pewnie osiągną dużo w duecie.
Ale nie ma co się dziwić.
Nestor to stary wyjadacz, mam do niego ogromny szacunek że pomimo 43 lat jest w stanie grac na tak wysokim poziomie. Szacun!!
Daniel w 2015 ograł w parzę z Rohan Bopanna w 2 setach, Nenada Zimonjića oraz Aisam-ul-Haq Qureshi w finale turnieju w Dubaju.
Za to jego dzisiejszy partner z gry podwójnej czyli Édouard Roger-Vasselin, może pochwalić sie zwycięstwem w Bogocie razem ze Stepankiem pokonali w 2 setach
Pavica oraz Venus.
Widać że, para Kanadyjsko-Francuska jest w dobrej formie jako pojedyncze jednostki grające z innymi zawodnikami u swojego boku, jak i grający razem co pokazali ostatnim pojedynku.
Dobrze by było gdyby Eduard nie popełniał błędów przy serwisie, wtedy będę spokojny o ten pojedynek.
Co do ich dzisiejszych rywali muszę powiedzieć że chociaż wygrali wczoraj to jednak w nie tak dobrym stylu jak myślałem, chociaż duet ten jest ograny we wspólnej grze to jednak ostatnie wyniki nie są oszałamiające, ostatnio przegrali z Dodigiem i Melo dosyć łatwo ( przypominam że Eduard i Daniel z nimi wygrali)
Po obecnej formie widać że mogą wygrywać ale nie z czołówką, brakuję im jeszcze trochę na ta chwile.
Za to ich rywale wyglądają dobrze chociaż nie stoczyli dużo meczy razem to jednak widać że mogą dużo namieszać.
Zobaczymy jak to będzie.
Jak chcecie coś doczytać na temat (Matkowski M. / Zimonjic N.) poszukajcie mojego wcześniejszego posta na ich temat, zaraz zaczyna się pojedynek a ja muszę sobie przygotować jakieś dobre pożywienie i piwka. Więc na razie to tyle......
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
magician 2,9K

magician

Użytkownik
over 100.5 minut u Nishikoriego z Nadalem @1,88 6/10
na moje zdecydowanie za wysoka linia, ruscy dali np. 119.5 czego już bym nie grał raczej. Nadal jest strasznie szybki, bardzo dużo broni, w dobrych momentach przyspiesza. Kei ostatnio znowu świetnie gra, ale jeśli ktoś ma się przeciwstawić jego ofensywie obecnie, to jedną z tych osób jest Rafa. na moje oko powinno być sporo długich wymian, a w którą stronę to pójdzie, to już nie wiem- w każdym razie nie spodziewam się jednostronnego spotkania. linia jak najbardziej do gry
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djokovic vs Gulbis
Gulbis@16 pinnacle⛔
Gulbis +1,5s@4,30 pinnacle
✅ szkoda, była szansa na cały win
Na pierwszy rzut oka faworyt i wygrany powinien być tylko jeden ale... Gulbis to zawodnik niesamowicie nieobliczalny, potrafi grać piach a potem wystrzelić z pięknym tenisem. Gdyby to był jakikolwiek inny zawodnik o jego formie i rankingu to bym przeszedł koło tego meczu obojętnie ale właśnie z takim potencjałem jaki ma Gulbis, tzn mocny serwis, bardzo mocna gra z głębi kortu, brak jakichkolwiek zahamowań, może on wygrać dzisiaj z Djokoviciem. Gra on tu bardzo dobrze, ma 4 całkiem solidne nazwiska na rozkładzie i nie zdziwiłbym się gdyby dołożył dzisiaj piąte (tak, wiem, że wygrał 5 meczów już tutaj ale Rola dla mnie nie jest solidnym grajkiem). Kurs dałbym tutaj maksymalnie 8, buki trochę według mnie się przestrzeliły. Jeżeli Gulbis wstanie dzisiaj dobrą nogą a Novak będzie miał troszkę słabszy dzień to Ernests może być dzisiaj zwycięzcą.
Panie szacunek! Przy 4:2 poszedłem spać bo myślałem, że skończy się tak jak z Jackiem Sockiem, a tu proszę. Djokovic wyciąga mecz ze stanu 5:7 2:3 (z przełamaniem), a później jeszcze broni 2 piłek meczowych i wyciąga tie-break ze stanu 4:6.
Nishikori K. - Murray A.
Murray A. ::: 1,73 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅
H2H 1:4 z lat 2011-2015 i tylko raz wygrał Japończyk, dokładnie rok temu podczas turnieju WTF, gdzie Szkot był naprawdę w dość kiepskiej formie - na tym turnieju pokonał jeszcze Raonica i wygrał z Federerem... jednego gema! Grali ze sobą w Madrycie i żadnych szans nie dał mu Andy.
Pamiętacie ile razy to Nishikori zawodził? Chyba najwięcej z pośród wszystkich zawodników na których ludzie stawiali pieniądze. Rok temu podczas finału US Open był wręcz bezsilny w meczu z Cilicem i ciężko oglądało się ten mecz. Jak już wyżej wspomniałem w Madrycie z Murrayem tak samo, a rok temu był o włos od pokonania Nadala gdyby nie kontuzja. Później przyszedł French Open i jego żenujący mecz, co prawda 5 setowy, ale zaczął od stanu 0:2 w setach z Tsongą. Ogólnie to co by nie mówić Kei jest w świetnej formie, ale nie miał on na swojej drodze tak klasowego zawodnika jakim jest bez wątpienia Murray i kto wie czy nie wygra tutaj całego turnieju Andy. Jeżeli mi dają 1,73 na Szkota poza Djokovicem i Federerem to ja w to wchodzę z uśmiechem na twarzy.
Wynik: 3:6 0:6 @Edit: Kei zawiódł kolejny raz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 138

misi3kk

Użytkownik
Brawo dla tych którzy typowali zwycięstwo samuraja, nie dał Nadalowi najmniejszych szans. Dziś w nocy Kei zmierzy się z Murrayem i moim zdaniem Nishikori wygra ten mecz. Wczoraj Tsonga nie potrafił wykorzystać żadnego z BP, Kei z Rafą za to wszystkie. Nie uważam, by Francuz był w topowej formie a mimo tego dochodził do szans na przełamanie. Mecz w Madrycie wcale nie był taki jednostronny gdyż oglądałem całe spotkanie. Japończyk naprawdę grał bardzo dobrze i miał swoje szanse jednak nie wyszło. Z drugiej strony wiemy w jakiej formie wtedy był Szkot. Teraz nie jestem pewien czy jest w życiówce. Niestety przyznam się, że nie oglądałem żadnego z ich spotkań dzisiejszej nocy, obejrzałem skróty. Moim zdaniem w tym roku Japończyk poprawił znacznie forehand, bo backhand zawsze miał dobry, teraz jednak z forehandu już nie tylko przebija, ale potrafi bardzo dobrze przyśpieszyć, co może być pomocne w spotkaniu z Andym. Jeśli nie będzie tutaj kontuzji to liczę, że wygra Kei. W razie kreczu, bet365 Nishikori 2.30 Może nawet wygra turniej ?? Bo Gulbis pokazał, że Djoko jest do nadgryzienia. Dziś raczej zmiecie Chardego bo Novaka zawsze nakręcają takie mecze z których wychodzi z pod topora, ale tam może drobniej coś poszukam.
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Panowie czapki z głów prze Ernestem &quot;Łabędziem&quot; Gulibisem. Wczoraj Djoković najadł się strachu. 3:0 i 6:4 przy własnym serwisie na mecz dla Łotysza w tiebreaku i zaskakiwanie Światowej Jedynki dropshotami. Byłem przekonany, że wygra w dwóch setach. Djoko rzeczywiście trochę rozkojarzony jakby całą noc z Jeleną... liczył oszczędności.
Potem Wielki mały samuraj odprawił Nadala szkoda że widziałem to na przynajmniej 13 wygranych gemów Japończyka. Dziś zapowiada się bitwa Szkocko - Japońska gdzie większe szanse daje Japończykowi.
Widział ktoś mecz Nadal - Nisikori - bo ja pierwsze 3 gemy?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
over 114,5 minut u Murraya z Keiem 1,87 [Unibet]

To może być długi mecz. Obaj po prostu lubią grać bardzo urozmaicone, techniczne i wyczerpujące wymiany. Swoje akcje z reguły budują długo i dokładnie - a przede wszyskim Kei - więc nie powinno być tu spotkania na przykładzie chociażby Tomica z Tsongą, gdzie punkty były błyskawicznie grane.

Obaj mają bardzo dużo atutów, niektóre nawet do siebie podobne. Grają na razie bardzo dobrze w Kanadzie, więc potocznie mówiąc nie spodziewam się meczu do jednej bramki.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Kei @2.0
Ja stawiam na Japonczyka, choc juz pare razy na nim wtopilem, a gram na niego z prostego powodu, otoz gra duzo lepiej od Szkota i wiem, ze nie odpusci tego meczu i zabiega Murraya, jak zabiegal mistrza obrony Nadala to tutaj tym bardziej da rade, serwisem Szkot nie zabije, wiec do wymian dojdzie, Murray tez potfrafi wygrac wymiane, oczywista sprawa! Ale widzialem bezradnego Szkota z Federerem na WB i obawiam sie, ze dzisiaj podobnie, dodatkowo mozna grac over.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Mecz juz trwa, ale Chardy @13
Wczoraj brakowalo troche szczescia Gulbisowi, graty za mecz, ale przegral, dzisiaj sadze, ze kurs warty sprobowania, bo Chardy tez fajnie wyglada w tym turnieju, a Novak ostrzy zeby na US OPEN, wiec nie bedzie ryzykowal wszystkim, zeby wygrac, a jak dzisiaj szczescie dopisze to mysle, ze Francuz podola. Dodatkowo +5,5g po @2.0
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Djokovic N. / Tipsarevic J. - Nestor D. / Roger-Vasselin E.
Nestor D. / Roger-Vasselin E. win @1,61 Pinnacle Sports✅

Dla Djoko i Tipsa, to ogromny sukces że, w grze deblowej dotarli aż tutaj!!
Pokonali na papierze lepsze zespoły, jednak chłopaki pokazali jakość w swojej grze i doprowadziło ich aż do spotkania w półfinale.
Jeśli Djoko poważnie podejdzie do pojedynku będzie trudno parze Kanadyjsko-Francuskiej.
Ale trzeba pamiętać że gra w singlu, i musie się oszczędzać!!!!
Ale dla mnie faworytem są tu Eduardo i Daniel
Publiczność na pewno też im pomoże gdyż Nestor reprezentuje Kanade gdzie odbywa się turniej.
Jeśli chcesz się dowiedzieć coś na temat moich faworytów, spójrz na wczorajszy post z owej strony z godziny 21:53.
Nie mam zamiaru pisać tego samego 2 razy, nie chce mi się i uważam że to jest bezsensu gdyż wystarczy ruszyć myszką i można przeczytać cały opis tych zawodników, który opisałem wczoraj.
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Nishikori (+1,5s)@1,40
Znowu zawiódł. To zawodnik kruchy i delikatny...
Nie widzę jakoś Murraya jako zwycięzcę tego meczu. Jest zawodnikiem znakomitym, ale to typ gracza, który Japończykowi leży. Przynajmniej teoretycznie. To zawodnik, który pozwala wejść w rytm gry, nie ma zbyt dużo winnerów i asów. Z takimi grajkami Kitajec lubi sobie poprzebijać i ustawić kończące uderzenie.
Andy jak to Andy. Żelazna defensywa, ale przy szybkim i bardzo skutecznym Kaiu może to nie wystarczyć.
H2H niby 4:1 dla Szkota, ale to jakieś stare dzieje. Nic to mnie przynajmniej nie mówi. Zgadzam się - Japończyk wiele razy już zawodził, ale ten turniej mu leży. Nie jest jakoś wybitnie podmęczony, a presja też jest mniejsza niż w Wielkim Szlemie. To świetne przetarcie dla zawodnika z jego ambicjami. A Andy jak to Andy...
Proponuję czysty win dla Japończyka po zacnym kursie, a dla bardziej ostrożnych set dla Skośnego. Moim zdaniem to bardzo pewna propozycja, bo Szkot nie wytrzyma ciągłego ostrzału i ten mecz może mieć dużo elementów charakterystycznych dla WTA, np. przełamania serwisów w nadmiarze... Zobaczymy
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Nishikori K. - Murray A.
Dw: Muray win 2:1
@4,10 Unibet

Zagram, taki o to wynik dla lepszego oglądana spotkania.
Poza tym dla mnie Murray pasuję do finału, a nie Kay.
Murray zameldował się w półfinale dość łatwo, zaś jego dzisiejszy rywal jeszcze łatwiej ????
Obaj tenisiści pokazali się ze świetnej strony , więc mam nadzieję że, tak samo będzie w tym spotkaniu . Spodziewam się, świetna gry , w której powinniśmy zobaczyć trzy sety.
Ale na końcu moim zdaniem ze zwycięstwa powinien cieszyć się Andy, dla mnie jest po prostu lepszym jakościowo zawodnikiem. Ostatni mecz na twardej nawierzchni wygrał co prawda Key. Zdołał wygrać w 2 setach.
Więc czas na rewanż i finał Andyego z Serbem.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Novak Djokovic - Andy Murray Typ: Murray @ 2.88 Pinnacle ✅

Jeśli chodzi o ostatnie finały Mastersów w Ameryce Północnej, to już niemal klasyk. Od strony statystycznej cztery ostatnie bezpośrednie mecze między tymi zawodnikami kończyły się wygranymi Serba. Jednak bezsprzecznie widać, że dystans między oboma zawodnikami się skraca, zaś Szkot jest niezwykle zmotywowany by w końcu zdetronizować Novaka. W mojej ocenie w Montrealu istnieją spore szanse na zwycięstwo Murray, który w Kanadzie gra bardzo solidnie. Co do Djokovica to przeważa opinia, że gra na pół gwizdka. Może i we wcześniejszych grach tak było, tylko pytanie po co Djoko ma grać na 100%, jak w większości wypadków to 50-60% wystarcza by zameldować się w finale Mastersa. Momentami z tego tytułu było niebezpiecznie vide spotkanie z Gulbisem, gdzie numer 1 rankingu ATP był bliski sensacyjnej porażki. Inna sprawa, to bardzo prawdopodobne, że Nole szykuje formę na US Open i w nogach może mieć sporą dawkę treningów. Tak czy inaczej stawiam na Szkota, którego szanse oceniam zdecydowanie wyżej niż na trzydzieści kilka procent jakie dają mu oddsmakerzy. Forma Murray, jego motywacja oraz znak zapytania po stronie Djokovica to główne argumenty
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djokovic N. - Murray A.
Djokovic N. ::: 1,49 ::: Pinnacle ::: 2/3 ⛔
H2H 19:8 z lat 2006-2015. Znają się doskonale, są w życiu przyjaciółmi, brali udział w wielu wspólnych akcjach jak reklamowe czy charytatywne i tak dalej. Jednak trzeba przyznać, że na ostatnie 12 meczów między nimi aż 11 wygrał Djokovic. Tylko raz w 2013 roku na Wimbledonie Murray. Tak patrząc po kursach to dzisiaj mamy jeden z wyższych kursów na Novaka, ale to też nie wzięło się znikąd. Patrząc statystycznie pod kątem bukmacherskim na ten ostatni bilans o którym już wspomniałem to typując czysty win Djokovica wygralibyśmy niezłą sumę pieniędzy.
W tym meczu niczym nowym się nie zaskoczą, są genialni na returnie, są w mega formie w tym roku - Serb to wiadomo - terminator, dwa szlemy, Mastersów cały worek, a idzie po jeszcze więcej. Murray odkąd się ożenił gra świetnie, ale nie dał rady przykładowo Djokovicowi na French Open czy Federerowi na Wimbledonie. Ktoś powie, że na Rolandzie padło 5 setów i w ogóle &quot;gdyby coś tam to Andy może by wygrał&quot;, a ja powiem, że gdyby Djokovic wykorzystał BP w trzecim secie to by się ten mecz prawdopodobnie skończył na wyniku 3:0 w setach.
Nie gram nic innego w tym meczu, nie kombinuję, nie bawię się w jakieś overki gemowe czy handicapy bo życie już mnie nie raz nauczyło, że w takich meczach równie dobrze może być wynik 7:6 6:1 i wszystkie handicapy czy overy gemowe by nie weszły. Na wcześniejsze mecze kompletnie nie patrzę, bo to po prostu najzwyczajniej w świecie nie ma sensu. Niby Djokovic obronił te dwie już słynne piłki meczowe z Gulbisem, ale czy podczas turnieju w Miami nie przeszkodziło mu wygrać cały turniej skoro po drodze z takim Dolgopolovem był już w drugim secie podwójnie przełamany po przegranym pierwszym secie, a pomimo to wygrał mecz. Wynik jednak jaki grałbym w ciemno to 2:1, ale kurs na set dla Murraya jest niewiele wyższy niż na czyste zwycięstwo Djokovica, a moim zdaniem ryzyko dużo wyższe. W dużym skrócie... H2H 11:1 na ostatnich 12 meczów.
Wynik: 4:6 6:4 3:6 @Edit: Dobry mecz, były szanse na powrót w 3 secie!
 
gracz17 56

gracz17

Użytkownik
Hola,Hola co jak co ale dziś wszystko przemawia za Andym, kiedy jak nie dziś. Wczoraj Japończyka zabił na korcie, wchodził w kort atakował po prostu zdominował Japończyka, tak jak przewidywałem. Dziś spotka się z Nole który nie jest w swojej optymalnej formie, z Chardym to było widać oraz z Gulbisem. Andy to solid defense tenis a w tym turnieju mu to wychodzi. Przed US Open zawsze dobrze gra mam nadzieję że pokona Novaka tak jak w 2012 roku w finale US Open. Agresywny return Murka i solidna obrona w defensywie da mu dziś zwycięstwo, jak będzie wchodził tak w kort jak z Japończykiem wygra to spotkanie. Podczas RG liczyłem także na murka ale nie grał swojego tenisa z przed RG wcześniej wchodził w kort, a w meczu z Nole trzymał się końcowej lini i wchodził w wymianę co się nie sprawdziło gdyby grał agresywnie, pokonał by już Nole podczas RG. Warto dodać że w tym turnieju lepiej serwuje Szkot.


Andy 2,75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 378

songo

Użytkownik
8Djoker dominuje caly sezon, jest urzedowym faworytem w kazdym spotkaniu, ale do licha grac na niego po kursie 1,44 w sytuacji, gdy Szkot zmiata rywali z kortu??? Co z tego, ze Serb rozgrywa f.e.n.o.m.e.n.a.l.n.y sezon. Przegral raptem 3 potyczki z 55 granych. Dzis moze przegrac po raz 4. Kto jesli nie trzecia rakieta swiata ma go pokonac?

Gram wiec tak:

Murray pierwszy set 2,50 bet 365 5/10✅
Murray +2,5 gema 2.10 bet365 5/10 ✅
Murray win 2.75 bet365 5/10✅

Kwestia czasu jest kiedy Murray zostanie druga rakieta swiata. Federer musi ustapic miejsca mlodszemu koledze.
 
deepred 790,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Hola,Hola co jak co ale dziś wszystko przemawia za Andym, kiedy jak nie dziś. Wczoraj Japończyka zabił na korcie, wchodził w kort atakował po prostu zdominował Japończyka, tak jak przewidywałem.
Andy 2,75
Typu nie neguję, ale... Oglądałeś wczorajszy mecz? Owszem Murray był lepszy, ale Nishikori jak to jeden z użytkowników HP napisał: &quot;wydymał nas wszystkich swoją krótką pałką&quot;. :grin::grin: W ogóle nie biegał do piłek, w każdym gemie bronił BP (tylko raz wygrał swoje podanie) i został słusznie wygwizdany przez kanadyjską publiczność za swoje podejście. Skoro coś mu dolegało to powinien zejść z kortu, a nie odstawiać taki cyrk. Murray zagrał bardzo dobrze, ale w poprzednich meczach nie był najlepiej dysponowany, z resztą podobnie jak Djokovic, który mając wyjebkę na ten turniej doszedł do finału.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Djokovic - Murray --- Murray @ 2,87 Pinnacle ✅
Może i wygra Djokovic, ale kurs powinien być lepszy na niego, więc stawiam na Panicza, który pokazuje w Montrealu kawał dobrego tenisa jak to było w 2012-2013. Wczoraj pewna wygrana z Nishikorim, który próbował tylko w 1 secie i mecz był naprawdę niezły, ale w drugim miał już dość (kontuzja lub przestraszył się Szkota?) i Murray odprawił Japończyka 6-0. W 1 secie Szkot zaprezentował inteligentny tenis, dobrą taktykę i defensywę. W finale Panicz może być pewien, że z Serbem mecz będzie dużo trudniejszy, bo to zawodnik, który potrafi w decydujących momentach zagrać na 100%. Djokovic jednak nie jest w najwyższej formie, rok temu w tym okresie odpadał szybko z Toronto i Cincinnati, dopiero na US Open był w lepszej dyspozycji. Gulbis o mało z nim nie wygrał i tylko on wie jakim cudem nie wykorzystał piłek meczowych. H2H niekorzystne dla Murraya, ale zdarzało mu się wygrywać z Djokovicem i może uda się po raz kolejny. Forma naprawdę jest niezła i kurs na wygraną Panicza też nienajgorszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom