>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Montreal 10.08.2015 - 16.08.2015

Status
Zamknięty.
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Rafael Nadal - Sergiy Stakhovsky 3-ci set: [email protected]
Pablo Andujar - Kei Nishikori 3-ci set: [email protected]
[email protected]
✅✅✅

Stakhovsky gra tak bezpłciowy i anemiczny tenis, że szkoda gadać. Nadal zdominuję go siłą i taktyką. Hiszpan od początku do końca wie, co chce na korcie uzyskać, czego nie można powiedzieć o Ukraińcu. To będzie mecz do jednej bramki, bo jeżeli Stachu przegrywa z naszym Ołówkiem, to Hiszpan nawet prawą ręką, bez formy ogra go w podskokach.

Japoniec gra bardzo skuteczny tenis. Puszcza piłki zbyt szybie, one są poza zasięgiem Hiszpana. Oczywiście może być jakieś zacięcie maszynki do wygrywania MAde in Japan, która w dodatku wraca po lekkiej kontuzji, ale Andujar to rywal jednak z innej półki.

Na deser Berdych. To zawodnik dominujący siłą. Poniżej pewnego poziomu raczej nie schodzi. Young bez formy i nawet na swoim amerykańskim hardzie będzie jedynie tłem dla Czecha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Nadal - Stakhovsky tiebreak w meczu: NIE @1,4
Bet365

Jak dla mnie jeden z najpewniejszych typów dnia. Nadal może nie jest w najwyższej dyspozycji, ale z takim rywalem jak Stachu powinien rozprawić się w dwóch szybkich setach. Nie ma po prostu szans, żeby Ukrainiec dotrwał do tiebreaka, na początku roku grał całkiem przyjemnie dla oka, ale teraz to patologia.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Mój dzisiejszy konkursowy typ dnia:
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 18:30
Spotkanie: Youzhny Mikhail - Simon Gilles
Typ: 1
Kurs: 4,14 ✅

Bukmacher: pinnaclesports
Analiza: Wiadomo, że Simon wyżej w rankingu, lepiej gra w tym sezonie na każdej nawierzchni. Generalnie ma lepszy sezon. Ale z doświadczenia wiem, ze ważne jest tu i teraz. Tutaj Misza złapał formę i mam nadzieję, że jej nie puści dzisiaj z Simonem. Po takim kursie grzech nie spróbować, bo Jużny to istny majstersztyk. Nie na darmo ma pseudonim Czarodziej, bo potrafi czarować swoją grą. Oczywiście nie będzie czarował tak jak w czasach gdy był w czołowej dziesiątce na świecie, jednak myślę, że na defensywnego Simona taki tenis może wystarczyć. Dodatkowo warto spojrzę cna ich spotkania na hardzie gdzie górą jest Misza. Było to co prawda kilka lat temu jednak w h2h na hardzie jest 3-1 dla Rosjanina. Także w hali na hardzie Mikhail wygrał z Simonem 2 razy. Statystyki nie grają ale widać po nich że Simon mu leży na tej nawierzchni. Dzisiaj prawdopodobnie to Rusek będzie prowadził grę a Francuz wszystko przebijał. Mam nadzieję, że ta znakomita defensywa Simona nie wyprowadzi Mikhaiła z równowagi i nie rozbije sobie na głowie czy na korcie kolejnej rakiety. Jest nerwowy ale genialny. C&#39;mon Czarodziej!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
S 378

songo

Użytkownik
Pospisil - Isner 1.90 bet365 5/10
6-7; 6-4; 3-6 ⛔

Trudny do wytypowania mecz. Juz same H2H (3-2 dla VP) moze sugerowac, ze dzisiejszy mecz powinien byc zaciety. W normalnych okolicznosciach przyrody postawilnym na Isnera. Jednakze Amerykanin gra 3 turniej z rzedu, dzis 11 mecz. Nie sadze, aby w kazdym turnieju przed US OPEN gral na 100% swoich mozliwosci. Mysle, ze dzis nie zagra na 100% swoich mozliwosci co powinno zapewnic powodzenie typu.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Na prawdę nikt nie myśli aby dziś zagrać Socka, dziwne....
A jakie argumenty za nim przemawiaja skoro forma jest niska? Tylko to, ze gra u siebie czyli nic. Nie wiem jakim cudem on pokonal Richiego Gasqueta bo poza tym to wyglada slabiutko. No i sama jego postawa troche odrzuca. Czesto wydaje sie jakby mu kompletnie nie zalezalo. Mecz z Mannarino rowniez nie przekonuje. Duza meczarnia. Jakby Dimitrov tyle nie cudowal w prywatnym zyciu a skupilby sie na grze to wygladaloby to zupelnie inaczej. Teraz znow nowa panna, skandalistka, w dodatku kolejna starsza i tylko prasa laduje w niego ale nie ma sie co dziwic bo Grigor to malo inteligentny facet. Za to potencjal ma milion razy wiekszy niz Sock.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kusi zagrać tego Pospisila. Gra u siebie H2H 2:2, a Isner musi w końcu odpocząć, kto wie co on ma w planach. W pierwszej rundzie 3 sety, tutaj wcześniej dwa finały w tym jeden wygrany, a tu zaraz Cincinnati i US Open. Z drugiej strony patrząc na drabinkę jest szansa na dobry wynik w Kanadzie.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Kusi zagrać tego Pospisila. Gra u siebie H2H 2:2, a Isner musi w końcu odpocząć, kto wie co on ma w planach. W pierwszej rundzie 3 sety, tutaj wcześniej dwa finały w tym jeden wygrany, a tu zaraz Cincinnati i US Open. Z drugiej strony patrząc na drabinkę jest szansa na dobry wynik w Kanadzie.
Ja w sumie uwazam, ze gdyby mial odpuscic ten turniej to zrobilby to juz z Beckerem. Drabinke ma calkiem fajną i pewnie wszystko uzalezni od meczu z Wawrinką/Kyrgiosem. Jesli dojdzie do tego meczu zakladam, ze zagra na 100%, bo potem w kolejnej rundzie bedzie czekal Ivo Karlovic. Zatem szansa na osiagniecie cwiercfinalu spora. Pozniej prawie na pewno czeka go mecz z Novakiem Djokoviciem i tu wiekszych szans raczej nie ma. A jakby odpadl to do turnieju w Cinci mialby wystarczajaco czasu na odpoczynek. Jesli zalezy mu na punktach w Race to London to nie odpusci.
Postawilem na Isnera. Staralem sie pomyslec co ja bym zrobil w takiej sytuacji i licze na to ze podobnie mysli John ???? bo umiejetnosci ma od Vaska wieksze i moge z calym przekonaniem stwierdzic ze jest po prostu lepszy.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tsonga 1,41 [Pinnacle]
Bautista poniżej pewnego poziomu nie schodzi, lecz pewnego też nie przeskoczy. Jego tenis może się podobać, lecz w starciach z czołówką, czy też zawodnikami niedaleko za nią, nie ma on argumentów. Brak siły i uderzeń kończących to jego największa bolączka. Serwisem postrachu nie zrobi, a i nie ma takiego zmysłu jak np Simon, żeby bez większego problemu walczyć z mocno bijącymi strzelbami.
Dla mnie wygra Jo. W końcowym rozrachunku liczba piłek bezpośrednio wygranych powinna wziąć górę. Na typowe przetrzymanie też go Hiszpan nie powinien załatwić, Conga nawet bez topowej formy potrafi trzymać piłkę w korcie.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Rosol L. - Gulbis E.⛔
Rosol win 2,29 PinnacleSports


Z dzisiejszej oferty wyparzałem jeszcze to spotkanie, w którym Czech obecnie 63 rakieta zmierzy się z 87 Łotyszem.
Dla mnie faworytem będzie Rosol który na Wimbledonie rozprawił się gładko w 3 setach, ze swoim dzisiejszym rywalem.
Czech ostatnio w dobrym stylu pokonał potężnie serwującego Andersona, który obecnie prowadzi się w dobrej formie, i na pewno ma lepsze predyspozycje na skuteczną grę niż Ernest.
Łotysz zaś ostatnio wygrał z Thiemem który ostatnio grał dosyć dużo i jakoś mnie nie dziwiła jego porażka trochę się wypalił poza tym jest jeszcze młody.
Czech wygląda bardzo dobrze przy siatce, umie też prowadzic fajne długie wymiany z mała iloscia błedów, czego nie można powiedziec o Łotyszu.
Gulbis na tą chwilę nie prezentuję jakiejś wybornej formy, gra równo ale nie przekonuję mnie.
Stawiam na bardziej doświadczonego.
Myślę że dorobek Rosola powiększy się do 3:0 nad Gulbisem!
 
Z 62

znawca-tenisa

Użytkownik
Spotkanie Big Johna z Pospisilem bedzie z pewnością bardzo emocjinujące i zakonczy sie wynikiem 3 setowym dla Isnera,mimo swojego wielkiego zmeczenia myslę , że Amerykanin dolozy wszelkich sil by odniesc zwyciestwo ,poniewaz turniejowa drabinka ulozyla sie dla niego dosc korzystnie.O grze Pospisila mozna mowic wiele ,ze gra zroznicowany tenis gra dużo top spinem ,ale jednak nie dysponuje poteznym serwisem,ktory jak mysle bedzie mial kluczowe znaczenie w tym pojedynku i przechyli szalę zwyciestwa na korzyść JOHNA ISNERA
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie zdziwię się jak Youzhny pogoni Nadala z turnieju, to powinien być zacięty mecz.
Gulbis E. - Young D.
Young D. +1,5 seta ::: 1,43 ::: Pinnacle ::: 3/3 ⛔
H2H 1:0 z 2010 roku podczas turnieju Masters w Cincinnati, wygrał Łotysz 7:6 6:4. Moim zdaniem Young gra teraz swój tenis życia, jest w formie, już rok temu grał dobrze w Waszyngtonie, teraz forma przyszła na turniej w Kanadzie. Zaliczone pewne 4 zwycięstwa w tym jedno bardzo ważne nad Berdychem.
Gulbis w końcu odżył i również gra dobrze na tym turnieju, chociaż warto dodać, że w trzech meczach stracił seta, a z takim Thiemem obronił dwie piłki meczowe. Ja się w tym meczu nie zdziwię jak padną 3 sety, wszystko na to wskazuje. Forma zawodników, są blisko siebie w rankingu, są w podobnym wieku i co by nie mówić - bliźniaczo podobni pod względem mentalnym. Zagrają prawdopodobnie o ćwierćfinał i walkę z Djokovicem. Gram tylko na seta, bo takim zawodnikom jak Young ciężko zaufać na czysty win.
Wynik: 6:4 6:4
 
dx2 241,1K

dx2

Użytkownik
Tomic-Tsonga 2 @1.55
Tsonga ma za duzo do stracenia przy tej porazce. Francuz rok temu zwyciezyl w Toronto, a serwowal swietnie przez caly turniej. O Tsondze to jednak w tym sezonie dochodza czasem dziwne informacje o kontuzjach. Przed Wimbledonem jego wystep stal podobno pod znakiem zapytania i tutaj tez zaginal troche przed Montrealem, ale Francuz lubi walczyc i na pewno bedzie sie starac o wygrana. Obydwaj bardzo dobrze serwuja. Tsonga zagral dwa mecze graczami, ktorzy znakomicie graja z glebi kortu, czyli Coricem i Bautista-Agutem i to mu wyjdzie na dobre wedlug mnie. Nie wiem w jakich kategoriach mam rozpatrywac zwyciestwo Tomica nad Cilicem, ale Chorwat bywa dziwny. Mysle, ze Joe-Wilfired Tsonga jednak mecz wygra.
Gulbis-Young 1 @1.8
Juz sie przymierzalem do tego Gulbisa w meczu z Thiemem, o czym tam wspominalem w ktoryms poscie. I jednak stalo sie. Gulbis ratuje sezon na amerykanskich twardych kortach. Gulbis tak jak sie kompromitowal caly rok to teraz po proatu odpalil zupelnie jak Mikhail Youzhny.Zaczynal od kwalifikacji i z meczu na mecz coraz lepiej. Serwis znakomiecie siedzi, a kazdy mecz dziala na korzysc Gulbisa i z kazdym meczem ta dyspozycja sie poprawia. Donalda Younga bardzo doceniam, poniewaz on potrafi grac fantastycznie z glebi kortu i kiedy przychodzi forma to potrafi wygrywac ze swietnymi zawodnikami, co potwierdzil nawet wczoraj, ale typuje zwyciestwo Lotysza.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Po wczorajszej klapie, nie załamujemy się i działamy dalej. Dzisiaj tylko singiel a gramy starcie Mueller-Murray.
Mueller (+1,5 seta) ---&gt; PinnacleSports, 2,67
Murray, jak Djokovic, bardzo pewnie - wygrał wszystkie ważne punkty w tym meczu, kolejny fail...
Granie przeciwko Murrayowi to zawsze ryzyko. Potrafi on wspiąć się na wyżyny w najbardziej odpowiednich momentach. Mueller to jednak tenisista, który pozytywnie zaskakuje mnie w sezonie amerykańskich kortów. Co prawda nie odnotował znaczących zwycięstw nad rywalami z samego topu, jednak jego mecze z nimi zawsze są zacięte. Wystarczy spojrzeć na poprzednie starcia i porażki: 2-1 z Gasquetem, 3-2 z Tsongą na Wimbledonie, 2-1 z Murrayem i tu wyjątek 2-0 z Goffinem. Z Andym spotkał się do tej pory czterokrotnie, nie wygrał żadnego z tych spotkań, ale wszystkie trzy poza pucharem Davisa były zacięte a w dwóch z nich udało mu się ugrać seta. Liczę, że i tym razem jego ofensywny tenis wykorzysta jakąś chwilę słabości popularnego Panicza a Luksemburczyk pokusi się o ugranie seta, myślę, że set w tym wypadku to maksimum.
 
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Chardy - Karlovic over 25.5 gemów @1.82 Pinnacle ✅
Myślę że nie ma się co rozpisywać o Ivo po prostu zakładam że nie da się połamać w tym meczu. Możliwości Chardego serwisowe są również spore, dobra gra przy siatce, generalnie jest to ofensywnie grający zawodnik więc powinien ruszyć drewnem w wymianach i sam się nie połamać. Raonic po kontuzji nie dał się przełamać, Janowicz gdyby miał coś takiego co się nazywa mózg to w pierwszym secie by się nie połamał dfem a tak reszta gemów serwisowych w tym meczu wygrana była przez Polaka pewnie. Po słabszym ostatnio okresie dla Francuza w końcu nadeszła jego dobra gra w singlu, powinien dać radę dotrwać w obu setach do tb.
Kyrgios - Isner 1 @1.74 Pinnacle ⛔
Już przeciwko Isnerowi się przymierzałem jak grał z Pospisilem ale jednak odpuściłem, ale skoro Kanadyjczyk potrafił łamać Isnera dwa razy w meczu i uzyskać sporo bp to powinien to zrobić również Australijczyk, który na prawie praktycznie każdej płaszczyźnie(oprócz psychiki) jest lepszy. Bekhend nieporównywalnie regularniejszy i w wymianach ciężko będzie zaistnieć Johnowi, podczas gdy Kanadyjczykowi często starczy zagrać 2-3 razy na słabszą stronę i sam się wyatuje. Dodatkowo dochodzi czynnik zmęczenia bo gra od dwóch tygodni prawie codziennie, tutaj pierwsze dwa mecze trzysetówki. Jak ktoś widział jego półfinał w Miami z Djoko to wyciągnie podobne wnioski co ja dzisiaj bo w tamtym okresie też sporo pograł i tego meczu nie wytrzymał głównie kondycyjnie szczególnie w drugim secie gdzie dał się przełamać aż dwa razy i dawał mnóstwo szans na przełamanie rywalowi. Zakładam tutaj podobny scenariusz.
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Kyrgios-Isner 2 @ 2.08 Bet365 ✅✅
Isner może i zmęczony, ale coś czuje, że dziś będzie wielka motywacja by skarcić młodego Kangura za to co zrobił. To co zrobił Kyrgios w trakcie meczu ze Stasiem to jest nie pojęte. Nie rozumiem jak tak można powiedzieć, ale wiem jedno takie rzeczy się mszczą. Sponsorzy polecą, nagonka w mediach już leci, a on nie utrzymuje dobrze swojej psychiki. Widać co z nim się dzieje, gdy coś nie idzie nagle hop i po chłopie. Miewa genialne mecze, ale nie umie tego ustatkować i z takim zachowaniem to nigdy nie przejdzie. Isner zmęczony, ale skoro tu gra i jakoś daje radę to znaczy, że jest w stanie grać. Coś czuje, że może być nawet bardziej zmotywowany specjalnie po to by skarcić Kangura za takie zachowanie i pokazać, że tak łatwo mu w życiu nie będzie.
Zmęczenie można przełamać odpowiednią motywacją, a oni tak sa do sezonu przygotowani, że są w stanie bardzo długo grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Myślę, że dobrą opcją jest zagranie dzisiaj na Mullera +1,5 seta i Youzhny&#39;ego +1,5 seta. Zarówno Luksemburczyk jak i Rosjanin prezentują tutaj świetną formę. Oglądałem cały mecz Mullera z Monfilsem i stwierdzam, że w takiej dyspozycji jest w stanie spokojnie urwać co najmniej jednego seta Szkotowi. Natomiast Miszę widziałem w drugim secie pojedynku z Simonem i przecierałem oczy ze zdumienia. Zupełnie odmieniony zawodnik - walący ze spokojem po liniach, ustawiający sobie wymiany, agresywny i nieszablonowy, czyli taki, jakiego mieliśmy okazję oglądać kilka lat temu. Hiszpan mnie nie przekonuje od dłuższego czasu i spokojnie może przegrać seta z tak dysponowanym Rosjaninem (oczywiście jeśli ten nie spuści z tonu).
Co najmniej 1 z 2 typów powinien wejść, a grając za tę samą stawkę już wtedy będziemy do przodu, bo kursy odpowiednio 2,74 i 3,01 w Pinnacle ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Bryan/Bryan-Lopez/Mirnyi 2-0
Bryan/Bryan 1.32 Unibet✅✅✅

[/b]Stronię od grania na Braciaków, wręcz robię to bodajże pierwszy raz od nie wiadomo jak długiego okresu czasu. Mam tutaj dwa główne powody dla takiego ruchu. Po pierwsze to to, co Max z Felkiem zaprezentowali w swoim poprzednim meczu. Męczarnie, w sensie wyniku, z Goffinem w deblu oznaczają tragedię. Typowałem w tamtym spotkaniu właśnie parę białorusko-hiszpańską, ale spodziewałem się zgoła odmiennego spotkania. Mirnyi z Lopezem powinni spokojnie zjeść swoich rywali, a wymęczyli mecz dopiero po zwycięstwie 10-8 w super taju. Tutaj już takich ogórków nie mają i to jest mój drugi argument. Klony ostatnio wyraźnie w niezłej dyspozycji na amerykańskim hardzie. Łatwo wygrali cały Waszyngton, a trzeba pamiętać, że tydzień przed triumfem w stolicy USA spokojnie zdobyli trofeum w Atlancie. Ta nawierzchnia i Braciaki to bardzo dobre połączenie. Oczywiste jest, że Bryany są tutaj faworytami, a kurs na poziomie 1.3+ moim zdaniem nadaje się do gry i może idealnie pasować do dubla, czy też do jakiejś tasiemki.
Nestor/Roger-Vasselin-Dodig/Melo 2-0
Dodig/Melo 1.61 b365⛔ Nie ogarnąłem tego.
Daniel z kim by nie grał, to nie gwarantuje już najwyższego poziomu, który był w stanie zaprezentować jeszcze nawet sezon-dwa temu. W jego tegorocznych meczach typowałem nieraz i praktycznie zawsze przeciwko niemu. Oczywiście nie zawodziłem się, więc zrobię to po raz kolejny. Tutaj Kanadyjczyk dostaje do pary ERV, czyli niezłego deblistę, ale w moim odczuciu przy Beneteau Francuz potrafił grać znacznie lepiej. Teraz ciuła się od partnera do partnera i wyraźnie nie wychodzi mu to na dobre. Po drugiej stronie siatki mamy Dodigów, którzy nieźle weszli na hard. Turniej w Waszyngtonie mogą uznać za udany, chociaż sam finał zagrali już słabo. Mimo to finał to dobre osiągnięcie i Ivan z Marcelo mogą myśleć o kolejnych turniejach bardzo pozytywnie. Para brazylijsko-chorwacka od początku sezonu utrzymuje niezły, równy poziom. Potwierdzeniem tego był tytuł na RG. Teraz zaczynamy sporo grania na twardej nawierzchni i na pewno nie jest to dla nich przeszkodą. Rok temu w Rogers Cup doszli aż do finału, gdzie ulegli Peykom, a na dodatek zaliczyli półfinał US Open. Dobre wyniki i w tym sezonie ta para może ugrać jeszcze więcej. Myśląc o obronie punktów, a nawet poprawie rankingu takich przeciwników Dodigi powinni spokojnie ogrywać.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Karlović + Nishikori @2.07 Pinnacle

Ivo zje tu Jeremy&#39;ego serwisem. Francuz mógłby być znacznie wyżej w rankingu, bo potrafi zagrać naprawdę nieźle, robi to jednak zbyt rzadko. Przykładem może być choćby Rolland Garros, gdzie był w 4 rundzie i nawet seta Murrayowi urwał. Generalnie jest to zawodnik, który 1-2 razy do roku zanotuje jakiś lepszy wynik a poza tym to odpada w miarę szybko. Ivo ma fajną drabinkę, więc widać, że od początku stara się o dobry wynik. Z Raoniciem nie było ani jednego przełamania, ale w TB Chorwat pokazał dlaczego można o nim mówić &quot;król TB&quot; - oba wygrane w stosunku 7:1. Wcześniej jeszcze bez większych kłopotów ograł Raonica. O Jeremy&#39;ego bywa, że psychika nie do końca zadziała jak powinna, miewa sporo zastojów. Liczę, ze Ivo taki wykorzysta, i może nawet przełamie Francuza.

Co tu dużo mówić. Grali 2 razy w tym roku, 2 razy wygrał Japoniec. Moim zdaniem wygra i teraz. Dobra forma, wygrana w Waszyngtonie, tutaj jak widać nie ma zamiaru odpuszczać i w pierwszym meczu poradził sobie gładko z Andujarem. Dobry return, jak na jego wzrost to i serwis całkiem przyzwoity. Dobry, agresywny FH, zdobywa nim sporą ilość punktów. Generalnie jego gra opiera się na agresywnych zagraniach pod linię końcową i szukaniu kątów. Goffin na pewno gra elegancko, lubi poprzebijać a i na szybszych nawierzchniach się odnajduje. Korty twarde to jednak miejsce, gdzie bardziej widzę Keia niż Davida. Moim zdaniem Samuraj dzisiaj wygra.

Kyrgios N. - Isner J. 2 @2.18 Marathon

Pierwsza moja zasada w tenisie brzmi - nie graj przeciwko Isnerowi. Może zdarzają się nieliczne wyjątki, ale generalnie przeciwko niemu nie gram. Nie warto, serwisem wręcz zmiata wszystkich. Kyrgios serwis też ma niezły, ale nie ma go co porównywać nawet z Johnem. Wczoraj już pisałem, co myślę o motywacji Isnera na tym turnieju, i zdania nie zmieniam. W starciu z Nickiem da z siebie 100%. Ciężko będzie Kangurowi o przełamanie. Isner może wspaniałego returnu nie ma, ale myślę, że da radę przełamać Nicka. W końcu Kyrgios do graczy o najsilniejszej psychice nie należy. Wciąż mam przed oczami mecz z Wimbledonu, kiedy grając z Raoniciem przy stanie *5:6 popełnił bodaj 2 lub nawet 3 DF-y i oddał seta. Ten gość potrafi wywalać piłki seriami, ale potrafi również kapitalnie grać. Forehand bardzo dobry. Słabą stroną amerykańskiej wieży na pewno jest backhand. Zbyt wiele nim nie poprzebija, bo w końcu mu coś nie wyjdzie. Moim zdaniem Isner ten mecz wygra, szanse są mniej więcej 50/50, jednak w moim odczuciu nawet trochę w stronę Isnera. Ja widzę tu value, i moim zdaniem Isner ma większą szansę na wygraną niż widzą to bukmacherzy.

Bryan/Bryan + Dodig/Melo @2.09 Unibet

Lopez i Mirny słabo grają w tym roku. Wczoraj słaby mecz z parą Goffin/Thiem, która wcześniej nie grała razem. Nawet przegrali z nimi seta 1:6 a w MTB ledwie dali radę wygrać. Bryany to wiadomo - klasa sama w sobie. Teraz ważny czas dla nich - US Open Series. I widać motywację, ale też i dobrą grę. Wygrane w Atlancie i Waszyngtonie. Kurs może na kolana nie powala, ale i tak jest całkiem niezły, i patrząc na dyspozycję rywali nadaje się do gry.

Nestor w tym roku skończy 43 lata. To już bardzo dużo, nawet jak na debla. Nie ma już tej szybkości, zwrotności, czy nawet umiejętności już nie te. Dodatkowo z ERV wcześniej nie grał, to ich pierwszy wspólny turniej. I już na początku ograli Cuevasa z Marrero, ale oni wolą jednak wolniejsze nawierzchnie. Dodigi dobry występ w Waszyngotnie, gdzie doszli do finału. Ograli po drodze m.in. Matkę z Nenadem, oddając im ledwie 4 gemy. Dla mnie faworyt jest jeden.

Nadal - Youzhny +5 gemów 2 @2.08 Marathon

Czarodziej znów czaruje, można by powiedzieć. Kwale przeszedł bez problemu, z Simonem uporał się jakby gość był z okolic co najmniej 80 miejsca a Misza z czołówki. Nadal wygrał ze Stakhovskim, ale nie była to zbyt pewna wygrana. Padł jeden TB, później już Rafa wygrał 6:3. Jednak Rosjanin w tym turnieju gra niemal jak za dawnych lat. Moim zdaniem stać go nawet na urwanie seta, a już na pewno na stoczenie równorzędnego pojedynku z Hiszpanem, który co prawda gra już całkiem nieźle jak na niego, ale wciąż nie powrócił w 100% do dawnej dyspozycji. Taki handicap Misza jest w stanie spokojnie pokryć. Kto wie, może sprawi małą sensację i wygra dzisiaj z Nadalem? ;)
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Ja z kolei atakuję dzisiaj parę Murray/Peers. Para Brytyjsko-Australijska ma naprawdę dobry sezon, dwa wygrane turnieje (hard i clay), trzy finały (w tym finał samego Wimbledonu lekko ponad miesiąc temu). Dzisiaj staną na przeciwko składaka w postaci drugiego Murraya, czyli Andy&#39;ego oraz doświadczonego, żeby nie powiedzieć już - starego, Paesa. Popularnie mówi się, iż bardziej rozpoznawalny z braci Murrayów jest słabym deblistą, nie do końca można się z tym zgodzić, wszak niemalże w pojedynkę ograł parę Mahut/Tsonga, grał wprost fenomenalnie, ale motywacja była zupełnie inna, reprezentował barwy narodowe, zresztą, wszyscy którzy oglądali tamto spotkanie widzieli jak to wyglądało. Leandrowi nie można odmówić wielkiego wyszkolenia technicznego, no ale szanujmy się, to już powoli zaczyna być odcinaniem kuponów niż poważnym graniem, nie wyobrażam sobie, aby był w stanie powtórzyć sukces, jaki dokonał wraz z Radkiem Stepankiem na US Open 2013.
Para Murray/Peers jest zdecydowanie bardziej zgrana ze sobą i, co za tym idzie, doświadczona. Prawda jest taka, że Andy to singlista, co do tego nie ma wątpliwości, a do turnieju deblowego zgłosił się prawdopodobnie tylko dlatego, aby poczuć nawierzchnię po okresie clayu i grassu, podobnie zresztą jak Djokovic czy Nadal. Nie zapominajmy, że dziś również gra mecz singlowy z wymagającym przeciwnikiem, jakim jest Gilles Muller. H2H 4:0 na korzyść Murraya, ale dwukrotnie były to trzysetówki (w systemie best of three), a ostatnio w Queens Clubie Luksemburczyk postawił bardzo ciężkie warunki. Kolejny aspekt to po prostu fakt, iż Andy i Jamie to bracia. Biorąc pod uwagę fakt, że dla Andy&#39;ego singiel to priorytet a dla Jamiego wręcz odwrotnie - dlaczego Andy miałby nie zaserwować taryfy ulgowej dla brata? ???? Kursy trochę poleciały, ale myślę, że można pobierać do jakiegoś dubla.
Murray/Peers - Murray/Paes 1 @ 1,57 (Bet365) 2:0 (6:4; 7:6) ✅
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tomic 2,77 [Pinnacle]
Tomic +1,5 seta 1,57 [Pinnacle]


Jo musi być w topowej dla siebie formie, żeby jego bekhend nie przeszkadzał mu w grze. Inaczej jest to jego bardzo słaba strona, czego potwierdzenie - żeby daleko nie szukać - mieliśmy chociażby wczoraj.

O ile Coric starał się grać stricte ofensywnie, o tyle Bautista nie proponował nic nadzwyczajnego. Tsonga wyjątkowo mało mobilny na linii. Spóźniony do masy piłek na swojej lewej stronie, a i chwilami w zwykłej grze obronnej spisywał się tak sobie. Ma jednak ten topowy serwis, agresję i forehand, z którego chciałby skorzystać prawie każdy z touru. To wciąż wielkie argumenty.

O Tomicu nie ma co się rozpisywać, każdy zna jego talent. Każdy też czasami przeciera oczy, co on może - w negatywnym tego słowa znaczeniu - wyprawiać. Wygrał tu dwa mecze, może ma ochotę na więcej.

Tak jak napisał dx2, bez względu na formę fizyczną, Francuz gra z pasją i walczy. Niemniej, ciężko chociażby po tych dwóch meczach w Montrealu stwierdzić, że jest bardzo dobrze. Kurs na Congę jest atrakcyjny, lecz nieprzypadkowy.

Kończąc: na kangura mimo wszystko lekko.

pomeczowy edit: sporo zapłacił za TB
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom